Gemeenteraad van Goedereede geeft wat af op parkeergeldverhoging Grevelingenstrand Jeugd-gemeenteraad Zwemcompetitie 'Schotejil' zit er op ITIE (010)2741135 Carolina den Hertog en Jan Hoek winnen jeugdsolistenconcours Politie 24-uur5 telefoon: Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS DINSDAG 22 APRIL 1997 CDA-raadslid Jerphaas van Oosterom zal een midden-vijftiger zijn, maar toen hij vorige week een kijkje nam in de senlorenwijk Westvoorn te Ouddorp, daar waar vroeger de huishoudschool stond, was dat niet omdat hij daar woonruimte zou begeren, nog niet tenminste... Wél heeft hij gezien en beluisterd dat het daar, in zo'n concept, heel goed wonen is. Graag stemde de heer Van Oosterom - donderdagavond ter raadsvergadering - dan ook in met het voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit dat de bouw van acht seniorenwoningen en drie garages aan de Dreef te Stellendam planologisch mogelijk zal maken. De huidige bewoners van de Dreef krijgen dus overburen. De plannen zijn ontwik keld door Aannemersbedrijf Gebr. v.d. Nieuwendijk B.V., samen met fa. De Blok Zn. De raad ging in z'n geheel accoord. Er waren deze avond geen absenten, inte gendeel, met de komst van het nieuw benoemde raadslid voor de SGP, de heer T. Human, werd het raadsgezelschap weer gecompleteerd. Aan het begin van de vergadering werd de heer Human beë digd en werd hem door de voorzitter, burgemeester Sinke, veel sterkte en een goede tijd in de raad toegewenst. Helemaal aan het eind van de vergade ring werd afscheid genomen van de heer A. van der Wende, die de zetel van de heer Human zeven jaar heeft bezet, maar zijn raadslidmaatschap abrupt moest beëindigen toen ook de Raad van State zijn functie bij de politie en het raadslid maatschap onverenigbaar achtte. Burge meester Sinke, die de heer Van der Wen de ten afscheid toesprak, waardeerde de loyale manier waarop de heer Van der Wende zich in die uitspraak heeft geschikt. Hem werd namens de gemeen te en gemeenschap, „wier belangen hij op niet aflatende wijze heeft behartigd", een mooi tinnen herinneringsbord aange boden. De heer Van der Wende heeft dat als 'zeer waardevol' ervaren. In zijn afscheidswoord toonde de heer Van der Wende zich nog immer loyaal en het is niet zozeer bij hem -, dan wel bij anderen dat 'de zaak' wringt. In de provincie Friesland zijn twee raadsleden hetzelfde overkomen en zij hebben meer moeite met de uitspraak. Het is ook niet reëel te veronderstellen dat een raadslid (politiefunctionaris) de burgemeester (hoofd van de politie) over diens optre den ter verantwoording zou roepen. Hoe het ook zij, de heer Van der Wende wist van zichzelf het regeerambt van harte te hebben vervuld en recht en gerechtigheid te hebben willen oefenen. Hij sloot af met een hartelijke groet en een woord van dank aan ieder met wie hij in zijn functioneren als raadslid te maken heeft gehad, collega-raadsleden, ambtenaren en niet op de laatste plaats gemeentebode Van Huizen. Jong en oud De raad behandelde deze avond voorstel len waarmee jong en oud werden gediend. Voor de categorie ouderen was dat de bereidheid tot het laten bouwen van seniorenwoningen, voor de jeugd was dat de beschikbaarstelling van ƒ15.500 voor een vlot bij de zwemstei- ger bij de haven van Ouddorp. Nostalgie vierde hoogtij bij de bespre king van dit voorstel, toen de raad de vroegere situatie, van tientallen jaren geleden, gedacht. „Vanaf het Nolletje werd zó de haven ingesprongen", herin nerde zich de heer Van Oosterom. Nu is dat, in verband met de jachtjes, levensge vaarlijk geworden en graag gunt hij de jeugd de steiger en het vlot al zal daar niet vanaf gedoken mogen/kunnen wor den in verband met de ondiepte. „Je kan er staan", waarschuwde wethou der Visser. Bij het vlot komt dan ook een waarschuwingsbordje dat ertegen waar schuwt dat duiken er gevaarlijk is. De 'Hoek van Kaatje Teunis' werd ook nog eens aan de vergetelheid ontrukt. De heer G. Moerkerk (RPF) heeft er leren zwemmen, maar nu het allemaal is voor bij gegaan is hij blij met het vlot dichtbij de haven. Geen radio-opslag De lokale radio-zender. Radio West Goeree-Overflakkee, heeft de gemeente gevraagd haar in het genot te stellen van een lokale opslag op de omroepbijdrage, maar het college vindt dat zulks geen aanbeveling verdient. Het zou tot lasten verzwaring van de burger leiden, welk standpunt door de raadscommissie wordt gedeeld. Wel gaat de afwijzing vergezeld van de intentieverklaring te willen zoe ken naar een mogelijkheid de omroep structureel in financiële zin de helpende hand te bieden. De raad wil dat niet op zijn beloop laten en heeft het college tot het doen van een voorstel uitgenodigd. De SGP- en CDA-fractie hebben daar niet al te spontaan op gereageerd, maar wethouder Visser beloofde met een behoorlijke portie naar de commissie Financiën te komen. Parkeerbelasting Grevelingengebied De raad van bestuur van het Grevelin- genschap heeft kortelings de parkeerta rieven voor het strand Grevelingen en het surfgebied Kabbelaarsbank ver hoogd. De instemming van het gemeen tebestuur is daarbij formeel noodzake lijk, maar de raad had er nogal wat moei te mee, vooral met de dreiging bij niet- instemming verantwoordelijk te zijn voor het dan te ontstane tekort. De gemeentelijke vertegenwoordigers in het Grevelingenbestuur, burgemeester Sinke en de heer C. Noorthoek, kregen de boodschap mee dat door de raad voor lopig niet meer met verhogingen zal worden ingestemd. „In twee jaar tijd 40% verhoging loopt de spuigaten uit", vond de heer Bakelaar (PvdA). Een dag parkeren gaat nu zeven gulden kosten. Voor het eerste uur moet één gulden worden betaald en voor elk volgend half uur vervolgens ook één gul den. Zulks ging ook de heer L. X. den Hollan der (VVD) niet naar de zin. „We moeten oppassen de tekorten bij het Grevelin- genschap niet op de toerist te gaan ver halen, want die kijkt heel kritisch naar de besteding van z'n centen", waarschuwde de heer Den Hollander. De ondernemers vereniging 'Brouwersdam' heeft het schapsbestuur ook al van zijn ongerust heid op de hoogte gesteld, waarom de heer Grinwis informeerde of die brief al tot overleg tussen het schap en de onder nemers heeft geleid. Al vond de heer C. Noorthoek dat het ook niet moet worden overdreven, in de stad betaal je de dagprijs aan de Greve lingen voor één uur. „Een V&D-prijsje, waarvoor de toeristen niet weg zullen blijven", schatte hij in. De waarschuwing door meerderen geuit dat nu de limiet wel is bereikt, vond een goed gehoor bij wethouder Visser; ook hij vindt het zo welletjes. Het schapsbe stuur zal van de waarschuwing van Goe- rees gemeenteraad op de hoogte worden gesteld, dat nieuwe verhogingen niet zul len worden geaccepteerd. Het schap heeft al méér belast, zoals het aanleggen bij de eilandjes en de entree per auto naar het Grevelingenstrand. Open brief gehekeld Het overgrote deel van de raad heeft wei nig waardering kenbaar gemaakt voor de Na de raadsvergadering werden de raadszetels aan de scholieren van de Eben Haëzerschool beschikbaar gesteld. Die hebben een allegorisch getinte raadsver gadering opgevoerd als vormden ze de gemeenteraad van Vissersdorp. Met gezwinde spoed hebben ze een tiental agendapunten afgewerkt, over een honden toilet, een vrouwencafé, een discotheek en zoveel meer wat Goerees' jeugd ken nelijk bezig houdt. Het werd een mooi stukje volkstoneel waar velen van genoten hebben. Het zoontje van gemeentesecretaris Scholten zat op pappa's stoel ook gemeentesecretaris te wezen. open brief die PvdA-voorzitter (oud raadslid en huidig provinciebestuurder) R. van Dongen te Ouddorp aan het colle ge heeft gestuurd. Het ging daarin om het nog steeds uitblijven van de waarde bepaling WOZ waardoor, zo lijkt het de heer Van Dongen, straks meerdere bur gers in betalingsmoeilijkheden zullen komen. Absoluut geen waardering van de heer M. Koese die de brief dan ook maar beschouwde als een verkiezings stunt, cynisch merkte hij op dat het con tact tussen kiesvereniging en raadsleden slecht lijkt te zijn; maar dat werd door beide PvdA-fractieleden ten stelligste ontkend, integendeel. Ook de heer L. X. den Hollander ver wierp de idee dat alleen maar de PvdA- fractie sociaal voelend zou zijn, terwijl dat, verzekerde de heer Den Hollander, 'raadsbreed' aanwezig is; het behoort in elk geval niet exclusief bij de PvdA-frac- tie. Zo heeft de heer Van Dongen nog heel wat meer kopstoten gekregen. „Als ik PvdA-raadslid zou zijn, zou ik er de kou de rillingen van krijgen", aldus RPF-ver- tegenwoordiger Moerkerk. Wethouder Visser beloofde dat het snel opgelost zal zijn. De actie van de heer Van Dongen betitelde de heer Visser als 'jammer'. Ten gemeentehuize is al het mogelijke gedaan, maar ondanks dat is het in het begin verkeerd gegaan, waardoor de gewraakte vertraging is ontstaan. Heel binnenkort krijgen de burgers de beschikking thuisgestuurd waarvan het gemeentebestuur weet dat die in orde zijn. 'Binnenhof' „'Binnenhof' kruipt heel langzaam uit een diep dal omhoog", zo heeft de heer M. Koese (CDA) verheugd vastgesteld, toen het werkvoorzieningsschap weer eens aan de orde kwam. De heer L. X. den Hollander was er ook hoopvol over gestemd. Hij tracteert zelfs op tompoucen wanneer iemand aantoont dat er ooit eerder dan in februari een concept jaarverslag is aangeboden dat al in maart is goedgekeurd. En het wordt nog beter, wist de heer A. Bakelaar, hij beschikt over informatie voor 1998. Zaterdag 19 april zwom de 'Scho tejil' de laatste ZRO-B competitie wedstrijd in zwembad 'Groenoord' te Schiedam. De club moest het opnemen tegen een zevental andere ploegen, te weten DZC uit Brielle, LAC uit Rotterdam, VZC uit Vlaardingen, 'De Geul' uit Papendrecht, SZC uit Schiedam, 'Poseidon' uit Ridderkerk en 'Pro- fus' uit Barendrecht. De 'Schotejil' is over vijf wedstrijden gerekend als zesde geëindigd in de ZRO-B competitie en heeft zich dit eerste jaar weten te handhaven. Inmid dels is ook de definitieve stand uit de andere (landelijke) competitie bekend. Ook hier staat de 'Schote jil' er goed voor, namelijk een achtste plaats in een competitie met 20 ploegen. De wedstrijd in Schiedam leverde, ondanks nog al wat berichten van verhin dering, toch 23 persoonlijke records op. Hieronder ook drie clubrecords. Michiel de Gelder behaalde in een onge looflijke tijd van 1.11.7 op de 100 m vlinderslag een zilveren medaille, tevens een clubrecord. Zus Anja de Gelder zwom op de 100 m schoolslag eveneens een clubrecord, en wel in 1.42.6, overi gens ook nog goed voor een derde plaats. Laurens van der Valk viel in bij de heren op de 50 m vrije slag sprint en evenaarde het clubrecord met een tijd van 0.29.5. Later won dezelfde Laurens nog een zil veren medaille op de 100 m rugslag, in een tijd van 1.16.5. In het allerlaatste nummer van dit jaar was de estafetteploeg, bestaande uit Ger- win Grit, Michiel de Gelder, Richard Abresch en Leander Noordijk, succesvol met een derde plaats op de 4x 100 m vrije slag in 4.17.9. Verder waren er verdienstelijke presta ties voor nieuwkomer Maarten Nieuw straten met 0.30.7 op 50 m vrije slag, I.IO.l op 100 m vrije slag en 1.24.8 op 100 m rugslag. Ook de jonge 'Schotejil- lers' deden het prima, zoals Thijs Trompper op 100 m schoolslag in 1.43.6, Annemiek Veltman eveneens op 100 m schoolslag in 1.44.3 en Mark Verwijs op 100 m schoolslag in 1.43.2, alsook Jolanda Welleman, Willemijn Veltman en Danielle Hagoort op de 100 m rugslag in resp. 1.21.9, 1.22.1 en 1.24.4. Rianne Noordijk viel in bij de dames en zwom een persoonlijk record op de 100 m vlin derslag in 1.34.7. Gebr. de Waal Drukkerij GEMEENTE MIDDELHARNIS Aanrijding Op 18 april vond een aanrijding plaats op de kruising van de paralel weg N2I5 met de Vroonweg te Middelharnis. De bestuurder van een personenauto ver leende geen vrije doorgang aan de be stuurder van een bromfiets. De bromfiet ser werd overgebracht naar het zieken huis en mocht na onderzoek weer naar huis. In de nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 april werd er op het Spuiplein te Mid delharnis een personenauto aangereden. De veroorzaker is echter doorgereden en heeft zich tot nu toe niet gemeld. Diefstal Vanaf de Nieuwstraat te Middelharnis werd een witkleurige opoe-fiets ont vreemd. Vanuit de sporthal te Sommelsdijk werd den twee jassen ontvreemd. GEMEENTE DIRKSLAND Diefstal Aan de Onwaardsedijk te Dirksland werd een paarskleurige mountainbike ontvreemd. In Dirksland werd een gedeelte van de feestverlichting in de Voorstraat en Ka poenstraat ontvreemd. Poging inbraak woning Op zaterdag 19 april werd er getracht in te breken in een woning aan de Burg. Zaaijerlaan te Dirksland. Het gelukte ge lukkig niet om de woning binnen te ko men. Vernieling en brandstichting Op de Peuterdijk te Herkingen werd een caravan vernield. Kort na de vernielin gen werd de caravan in brand gestoken. De brandweer moest ter plaatse omen en de brand blussen. Men slaagde er tevens in om een gasfles uit de caraven te ver wijderen zodat een ontploffing voorko men kon worden. Aanrijding Op 18 april vond op de Winterstraat te Dirksland een ongeval plaats. De be stuurder van een bromfiets moest uitwij ken voor een personenauto welke over de linker weghelft reed. Hierdoor raakte de bromfietser enkele houten palen, wel ke op het trottoir staan, en kwam hier door ten val. De bromfietser werd met letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de personenauto is echter doorgereden zondat dat hij zijn identiteit bekend heeft gemaakt. Getui gen die het ongeval hebben zien gebeu ren, worden dan ook verzocht om con tact op te nemen met de politie: (010) 2741135. Aanrijding met gewonde Op 20 april vond een eenzijdig ongeval plaats op de Bouwdijk te Melissant. De bestuurder van een bromfiets reed in een bocht rechtdoor en kwam via een greppel in het bouwland terecht. De duo-passa gier wist ondanks zijn verwondingen hulp in te roepen. Beide personen wer den naar het ziekenhuis overgebracht en konden in de loop van de nacht naar huis. GEMEENTE GOEDEREEDE Aanrijding Op zaterdag 19 april vond er op de Brou wersdam een eenzijdig ongeval plaats. De bestuurder van een personenauto reed rechtdoor op een plaats waar de weg een flauwe bocht naar rechts maakt. Hier door kwam hij op de middengeleiding te recht waarbij hij een lichtmast en enkele verkeersborden omver reed. Gelukkig liep er niemand letsel op. Diefstal Op vrijdag 18 april werd er op de Brou wersdam te Ouddorp een personenauto opengebroken. Van de auto werd een zij ruit ingeslagen waarna een rugzak met inhoud werd ontvreemd. Op dezelfde dag werd een personenauto opengebroken op de parkeerplaats nabij strand Noord te Ouddorp. Ook hier werd een zijruit ingeslagen waarna een rugtas uit de auto werd ontvreemd. Poging inbraak Aangifte werd gedaan van een poging tot Het jeugdsolistenconcours te Me lissant leverde afgelopen zaterdag 19 april twee winnaars van de zo begeerde wisselbeker in de vorm van een gedeelde Ie prijs. Carolina den Hertog en Jan Hoek, beiden leerlingen van Piet Westhoeve, hielden de zaal in spanning met hun uitgewogen en gloedvolle ver tolkingen en de jury beloonde deze prestaties met 186 punten en zo zal de wisselbeker beurtelings in Goe dereede en Ouddorp te bewonde ren zijn. Carolina den Hertog speelde op piano de eerste rhapsodie in B klein van de juist in deze maand honderd jaar geleden overle den componist Johannes Brahms. Zij overrompelde het publiek in de zaal met een zinderende vertolking van dit als las tig bekendstaande pianostuk. Jan Hoek speelde op orgel een 'Homma ge a Dietrich Buxtehude', een eigentijdse compositie van de Tsjechische organist Petr Eben. Jan Hoek speelde dit moeilij ke werk helder, goed geregistreerd, op virtuoze wijze. De jury, bestaande uit de heren Geert Bierling, Lucas Bos en Hans van Gelder, sprak haar grote waardering uit voor het niveau van het gehele concours en de wijze waarop de muziekdocenten in deze regio hun educatieve taak verrichten. Van 's morgens 10 uur tot 's avonds half elf werd het publiek in de ban gehouden door het spelen op orgel, piano, blokflui ten in diverse formaten, trompet, tuba, dwarsfluit, gitaar, viool, en es-bas. En als enige solo-zanger vertolkte Arno Klem op ontroerende wijze de aria 'He shall feed his flock' uit de Messiah van G. F. Handel. Het is onmogelijk alle namen te noemen, maar zo hier en daar een greep: De klei ne Bas Crezee spelend op de grote vleu gel een prelude van Bach en een landler van Schubert. Priscilla Ras op dwarsfluit een muzikaal gespeelde sonate van Han del. Het Groot Blokfluitensemble onder leiding van Elly Bakker met Zuidameri- kaanse Dansen. De organiste Corry de Bruin, die ziek als ze was, een prachtige fuga van Mendelssohn speelde. De vio liste Annette Kik, die begeleid door Paul Kievit jr., een deel uit een vioolconcert van J. S. Bach speelde. De professioneel spelende blokfluitisten Alike van Dieren en Jantien van der Wende met de continuo spelende Pieter Verhage, clavecimbel en Bart Soeters, cello in een compositie van Sammartini. Fleur en Daphne Bulthuis met vierhandi ge pianostukjes van Tansman. Kortom een alleraangenaamst aanbod van goed in het gehoor liggende muziek, vakkun dig aan elkaar gepraat door Marjan Nag- tegaal. inbraak in een schuur nabij een vakantie woning aan de Groenedijk te Ouddorp. Vernieling Op het gemeentelijke overslagbedrijf aan de Damweg werd de afgelopen periode het slot van het toegangshek vernield. Tevens werden er een grote hoeveelheid autobanden over het gehele terrein ver spreid. GEMEENTE OOSTFUKKEE Poging tot inbraak In de nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 april werd geprobeerd in te breken in een bedrijf aan de Zuideriandsezeedijk te Oude-Tonge. Door een goede beveili ging lukte de inbraak niet maar ontstond er wel veel schade aan de deuren. OPENINGSTIJDEN WIJKBUREAUS Middelharnis; tel. (010) 2741135 alle dagen van 07.00 tot 23.00 uur. Dirksland; tel. (010) 2741135 28 april van 14.00 tot 16.00 uur. Goedereede; tel. (010) 2742700 25 april van 13.00 tot 15.00 uur; 28 en 29 april van 13.00 tot 16.00 uur. Oude Tonge; tel. (010) 2741135 op afspraak. Wethouder van Houwelingen, wethouder van cultuur, reikte aan het eind van de lange dag de prijzen uit, al filosoferende over het thema, dat echt muziek maken belangrijker is dan hoog scoren en op deze wijze relativerend dat het winnen van een concours het allerhoogste goed is. De commissie jeugdsolistenconcours Melissant kan terugzien op een geslaagd evenement in Melishof, waarvan het po dium prachtig versierd werd door bloe men en planten van Kees en Klara van der Boogert. Voorzitter Smit sprak woorden van dank en attendeerde op de datum 25 april 1998, de 35e aflevering van dit succes volle concours. De volledige uitslagen zijn: Kleine instrumenten afdeling A t^m 12 jaar: Ie prijs: Arno Klem174 pnt. 2e prijs: Jasper Voorend166^/i pnt. 3e prijs: Caroline Hartog163 pnt. 3e prijs: Priscilla Ras163 pnt. Overige uitslagen: Jolina Braber 159% pnt., Linda Hoekman 155% pnt.. Ellen Meijerink 155 pnt., Katinka Out 154,5 pnt.. Erica Verhage 152 pnt.. Dirk Gel derblom 149 pnt., Eline van der Gronden 148,5 pnt., Willeke Troost 143 pnt. Kleine Instrumenten afdeling B 13 jaar en ouder: Ie prijs: Alike van Dieren175 pnt. 2e prijs: Elke van Alphen174 pnt. 3e prijs: Jantien v. d. Wende...170,5 pnt. Overige uitslagen: Marike Koppelaar 162,5 pnt., Marlous Dillingh 162 pnt., Rosanne Vermaat 158,5 pnt., Manon de Graaf 158 pnt., Annette Kik 157,5 pnt., R. Sijrier 157 pnt., Viktor Morics 155 pnt., Gerdine van Essen 153,5 pnt., Mario Troost 153,5 pnt., Janneke Hoek man 149,5 pnt. en Maria Kievit 149,5 pnt. Ensembles: Ie prijs: Alike van Dieren, Jantien van der Wende, Pieter Verhage en Bart Soeters177 pnt. 2e prijs: Samiel Deurlo, Annette Kik176 pnt. 3e prijs: Groot blokfluitsemble muziekschool167,5 pnt. Overige uitslagen: Fleur/Daphne Bul thuis 160,5 pnt., De Regenboog 160 pnt., Caroline den Hertog, Maria Kievit 157,5 pnt., Lenny van Buuren, Mirthe Wage- naar. Marleen Voogt, Sifra van Asperen 157 pnt., Esther/Mirjam Zoutendijk, Linda Hoekman 154 pnt., Rosanne Ver maat, Marlous Dillingh, Caroline Hartog 152,5 pnt., Jacoline Paul en Annemarie Verhage 145 pnt. Grote instrumenten afdeling A t/m 11 jaar: Ie prijs: Johan van der Valk ...171,5 pnt. 2e prijs: Bas Crezee169 pnt. 3e prijs: Vera Schell167 pnt. Overige Mi'fi/a^en.-Fleur Bulthuis 161,5 pnt., Carolien van Dorsser 160 pnt., Rose- marije Veenemans 158 pnt., Renate van Dieren 158 pnt., Arjo de Wit 156,5 pnt.. Marlies Vis 154,5 pnt., Leandra Keizer 154,5 pnt.. Maarten Buth 154 pnt., Mar tin van der Sluijs 153,5 pnt., Sander van den Houten 151,5 pnt., Pieter-Jan Boot 151,5 pnt., Christiaan Stouten 149 pnt.. Elyse Vermeulen 147,5 pnt. en Janine Breederveld 139,5 pnt. Grote instrumenten afdeling B 12 jaar t/m 14 Jaar: Ie prijs: Arina Heystek162 pnt. 2e prijs: Arjan de Nooijer1591/2 pnt. 3e prijs: Dinant van Walsem ..I581/2 pnt. Overige uitslagen: Claudia Struijk 156,5 pnt., Gerbine van Asperen 156 pnt.. Kees van Hoepen 151 pnt.. Marien Stouten \5(fiA pnt., Corine Roozemond 149 pnt., Jaco Wilstra 1481/2 pnt., Barry van Daa- len 1471/2 pnt., Pieter Bechthum 146i/2 pnt., Aukje Torensma 146 pnt. Grote instrumenten afdeling C 15 jaar en ouder: Ie prijs: Carolina den Hertog186 pnt. Ie prijs: Jan HoekI86 pnt. 2e prijs: Daphne Bulthuis178 pnt. 3e pnjs: Paul Kievit176 pnt. Overige uitslagen: Daniël Kievit 174% pnt., Joost de Nooijer 168% pnt.. Dirk Jan Morks 167 pnt., Corry de Bruin 1651/2 pnt., Pieter Verhage 162% pnt., Arthur Alderliesten 160 pnt., Lennert Knops 155% pnt., Rinus Boot 150% pnt., Marco van der Bok 150 pnt V.l.n.r. de (vrl!) weihouder, de burgemeester en de gemeentesecretaris van Vissersdorp. Langeweg 13 3245 KE Sommelsdijk Postbus 27 3240 AA Middelharnis Tel. (0187) 482729 Fax (0187) 48 57 36 Rotterdam-Rijnmond district De Eilanden Basiseenheid Goeree-Overflakkee

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2