Middelharnis wil collectief vervoer opzetten E.H.B.O. Nederland 2 oranjeconcerten PREDIKBEURTEN NACHT van stellendam Verzamel-milbeurs ZOMERHUISJE OPROEP! Geboren Sommelsdijker Gert Breur ontwikkelde de Breur-ram KOFFIEOCHTEND Mishandeling van persoon op Vingerling Middelharnis flakkee verhuizingen b.v. n/iFf/i/i/ Stellendam krijgt weer flakkees drinkwater P.V. De Combinatie Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 18 APRIL 1997 Vervoersmogelijkheid is gunstig voor met name gehandicapten en ouderen en oudere medemens. "De gehandicapten krijgen door dit collectieve systeem veel meer gratis reiskilometers tot hun beschikking dan tot nu toe. Inzake de ouderen is het beleid van de regering er op gericht dat deze zo lang mogelijk zelfstandig thuis moeten kunnen blijven. Was het vroeger zo dat veel leveranciers van dagelijkse levensbehoeften aan de deur kwamen, heden ten dage moet men er zelf op uit." Voor beide doelgroepen kan het collectieve vervoer ook een grote positieve rol spelen in het onderhouden van sociale kontakten. Samenvattend noemde de wethouder de deelname aan het maatschappelijk leven door gehandi capte en oudere mensen één van de belangrijkste faktoren in het plan. Bovendien kan het collectieve vervoer voor overige gebruikers ook zeer aan trekkelijk zijn. Daarbij wordt onder meer gedacht aan inwoners van Stad aan 't Haringvliet en Nieuwe-Tonge, die niet beschikken over een auto en derhalve aangewezen zijn op het openbaar ver voer. MIDDELHARNIS - De commissie onderwijs-welzijn-sociale zaken en verkeer heeft zich woensdagavond gebogen over een eindrapportage van een onderzoek, wat verricht is door een verkeersadviesbureau, aangaande het opzetten van een collectief vervoer binnen de gemeente. Het bureau was tot de conclusie gekomen dat een der gelijk vervoerssysteem goed realiseer baar zou zijn. Het collectief vervoer is toegankelijk voor alle inwoners van de gemeente maar is in het bijzonder bedoeld voor gehandicapten en oude ren. Doel ervan is de mobiliteit van deze medemensen te bevorderen, waardoor deelname aan het sociale leven beter mogelijk blijft. Tot nu toe krijgt een WVG geïndiceerde (Wet Voorziening Gehandicapten) van de gemeente een bedrag, waarvan de per soon in kwestie het vervoer wat hij nodig heeft kan betalen. De gemeente is voor nemens om dit systeem te wijzigen. Indien de Raad akkoord gaat, zal de gemeente een kontrakt afsluiten met een bedrijf voor een collectief vervoerssy- teem binnen de gemeente Middelharnis. Voor het lokale vervoer krijgen de betrokken WVG geïndiceerden, in plaats van geld, een aantal taxiritten aangebo den. Komt men boven het aantal, dan zal een geringe eigen bijdrage worden gevraagd. Voor ritten naar buiten de gemeentegrenzen blijft er voor de geïndi ceerden een geldelijke vergoeding bestaan. Naast gehandicapten kunnen ook ouderen gebruik maken van de col lectieve vervoersmogelijkheid, eveneens tegen een zeer geringe bijdrage. Overige gebruikers van het collectief vervoer zul len een hogere eigen bijdrage moeten betalen. Het systeem voorziet in een ver voer van 'deur tot deur'. Men wordt thuis opgehaald en gebracht op de plaats van bestemming. Voor plaatsen waar veel personen naar toe gaan, bijv. zie kenhuis, winkelcentrum, zal worden bekeken of er een halte zal worden gecreëerd, waar om de zoveel tijd een taxi(busje) zal langskomen. Wethouder Tiggelman noemde de opzet van het ver voer heel positief voor de gehandicapte Waardering Naar aanleiding van de resultaten van het onderzoek kwam nu de vraag tot de com missie of men werkelijk een collectief vervoer in de gemeente wilde. Indien dit bevestigend zou zijn zou de gemeente over willen gaan tot de volgende fase, nml. de aanbesteding van het vervoer, etc. Alle commissieleden waren in prin cipe positief al leefden er wel wat vra gen. Zo vroeg de heer V.d. Ketterij (SGP) zich af, waarom er wel een lijn naar het ziekenhuis te Dirksland komt, maar er geen vervoerslijnen worden opgezet naar ziekenhuizen in Rotterdam. Tiggelman antwoordde dat dit later mis schien wel mogelijk zou zijn, maar dat in eerste instantie alleen naar Dirksland een lijn wordt opgezet. V.d. Ketterij was ook voorstander van het aangeven van een kostenplafond, zodat de kosten niet ongelimiteerd kunnen oplopen. Daar konden meerderen zich in vinden om, zoals mevr. v.d. Nieuwendijk (Lijst Hoogzand) het verwoordde, "de zaak financieel goed overzichtelijk te hou den". Veel waardering kwam er van de heer Hutink (CDA). Het rapport had een bijzonder goede indruk op hem gemaakt. "Het ziet er allemaal heel erg positief uit. Als het inderdaad allemaal kan zoals het omschreven wordt, is het geweldig!" Mevrouw Maas (VDB) plaatste toch wat vraagtekens. De verwachte opbrengsten leken haar veel te rooskleurig. Ook vroeg ze zich af hoe het zat met de kosten die verbonden zijn aan een zgn. centrale, die gebeld kan worden als men vervoer nodig heeft. Daarbij had ze toch zorgen met betrekking tot bestaande taxibedrij ven in de gemeente, die nu veel rijden voor de mensen binnen de doelgroepen, die straks gebruik zullen maken van de collectieve vervoersmogelijkheid. Tig gelman merkte daarbij op dat het zeer verstandig zou zijn als deze bedrijven zich zouden bundelen en dan als ene dienst zouden deelnemen aan de inschrij ving. Met betrekking tot de opbrengsten gaf hij aan dat dit landelijke gemiddel den zijn en dat ervan uit kan worden gegaan dat deze cijfers reëel zijn. De heer Taal van de gemeente Middelharnis merkte met betrekking tot de centrale op dat in de kostprijsraming de kosten van deze centrale zijn opgenomen. "De cen trale behoort bij een bedrijf wat deze dienst aanbied. Derhalve gaat men in de opzet ook uit van een geraamde kostprijs all-in." Bang dat de verwachte opbrengst te hoog zou zijn ingeschat was ook hij niet. "Er wordt verzekerd dat de gemid delden in de praktijk zijn gebleken, mits men maar voldoende bekendheid aan het collectieve vervoer geeft." Kontrakt Wel leefden er bij enkele leden nog vra gen omtrent het afsluiten van een kon trakt. In het rapport wordt uitgegaan van een eerste termijn van drie jaar, waarna het kontrakt om de twee jaar verlengd kan worden. "Waarom de eerste termijn drie jaar", vroeg men zich af. Wethouder Tiggelman gaf aan dat bedrijven zonder meer de eis hiertoe zullen stellen vanwe ge de aanloopkosten. De gemeente ver wacht ook dat de eerste jaren de kosten een stijgende lijn zullen vertonen. Na enkele jaren zal het systeem volledig funktioneren en zal er een stabilisatie in de kosten optreden. Van de zijde van de heer Hooijman (PvdA) was ook veel waardering voor het geheel. Hij zag veel meer positieve dan negatieve elementen. Evenals de andere leden stelde hij wel een jaarlijkse evaluatie op prijs, om eventueel te kunnen bijsturen. Wethou der Tiggelman kon vaststellen dat een meerderheid positief kon adviseren. afd. M' harnisIS' dijk De Afdeling Middelhamis/Sommelsdijk van EHBO Nederland gaf deze winter op twee basisscholen in Middelharnis Jeugd E.H.B.O.-A. Op beide scholen werd flink geoefend en later werd ook op Annie geoefend. DE O.L.S. 'D'n Tuun' deed het eerst examen en wel op 17 maart 1997. De geslaagden zijn: Jerry de Blok, Marloes Elvé, Mare Her- msen, Samantha Kats, Loic van Vliet, Danielle Kik, Mark Klein, Alex Krey, Chumbo Lau, Patrich Louwerse, Maartje Meijer, Dennis Fors, Richard Pulleraan, Jacques van Roosmalen, Jan Schuring, lan Sneep, Seline Springvloed Dubbeld, Johan van Vliet, Erna v. d. Weide, Michel V. d. Werf en Luke Winnubst. Een week later deed 'de Bosseschool' examen en wel op 25 maart 1997. De geslaagden zijn: Thomas Abramse, Frans Albregts, Ma- rinda van Ast, Annewien Boerefijn, Bart V. d. Bosch, Teun van Buuren, Gijsbert Gille, Justine Groenendijk, Eli Groene- veld, Anne Grootenboer, Klazien Ista, Guido de Jong, Leonard v. d. Kamp, Bianca Kootstra, Nicole Koster, Debbie Landman, Dieuwertje Maliepaard, San- der van Oostenbrugge, Hans Peterse, Lieven Pouwelse, Elenore Troost, Stefan Verduijn, Mirella Verhage, Maarten Vijfhuize, Gerlinde Vooijs, Carmen Vroegindeweij, Rinke Wagenaar, Leon Wegman, Rik Weijman. Alle leerlingen van beide scholen zijn geslaagd. Allen heel hartleijk gefelici teerd met het behaalde diploma en allen die bij de examens geholpen hebben heel hartelijk dank. We wensen jullie alle maal een prettige vakantie en veel succes op de andere school waar jullie straks naar toe gaan. Gaat u maar rustig slapen. Wij verhuizen uw meubelen als eieren. De vereniging 'De Verzamelaars van de Drecht- en Merwestreek' organiseert op zaterdag 26 april 1997 van 10.00 tot 15.00 uur in 'De Palm' v/d Palmstraat 3 te Papendrecht een grote algemene verzamel-ruilbeurs met alle soorten en variëteiten verzamelmateriaal. De standhouders zorgen voor een uitstal ling van onder andere postzegels, post stukken, brieven, munten, ansichtkaar ten, curiosa, flippo's, (strip)boeken, tele foonkaarten, eierdopjes, koningshuis, oud speelgoed, miniatuurauto's, pennen, lucifermerken, clips, enz. De bezoekers kunnen dan ook rekenen op een mooi en divers aanbod van verza melmateriaal op deze gezellige beurs. Ruime gratis parkeergelegenheid aanwe zig. Entree 2,50 kinderen tot 12 jaar ƒ1,00. Voor nadere info en tafelreservering (010)5216731. TE HUUR WEZEP: leuk, nieuw voor 4 personen Pinksteren en zomervakantie nog vrij. Tel. inlichtingen: (038) 3763030 Fax (0187) 49 14 11 DELTA Nutsbedrijven heeft sinds de cember 1996 drinkwater ingekocht van Waterbedrijf Europoort (WBE) ten be hoeve van waterlevering aan Goeree- Overflakkee, het werd gedistribueerd in het Stellendamse waterleidingnet. Hoewel het water aan alle wettelijke eisen voldoet, waren er toch veel smaak- klachten. Onderzoek naar de aard en oor zaak daarvan is nog gaande. In verband met deze klachten heeft DELTA besloten met ingang van vrijdag 18 april weer drinkwater van het pomp station Ouddorp te leveren. GEREFORMEERDE GEMEENTE OUDDORP - Dinsdagavond 7.30 uur ds. G. J. Baan te Lisse. Op vrijdag 11 april 1997 tussen 00.10 en 00.45 uur vond op de parkeerplaats nabij 'de Parel van de Delta' te Middelharnis een mishandeling plaats. Van de mishandeling is aangifte gedaan bij de politie. Het slachtoffer van de mis handeling heeft daar een blauwe BMW personenauto, oud model gezien met daarin 3 jongeren. Die jongeren hebben het slachtoffer nog aangesproken. De politie zou graag in contact komen met bedoelde jongeren en verzoekt hen ook contact op te nemen met de politie te Sommelsdijk, tel. (010) 2741135. 7 juni a.s. bestaat het 'Burg. W. M. van der Harst Tamboer- en Trompetterkorps' in Ooltgensplaat 25 jaar. Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Daarom doen wij een oproep aan alle oud-leden en -bestuursleden, en iedereen die op welke manier dan ook indirekt bij onze vereniging betrokken is geweest, contact opnemen met Sita van Loon-Kamp (Novalux van Loon) tel/fax (0187)642291. Zeker oud-tamboers voor een optreden o.l.v. dhr. P. Balemans. Laten we er met zijn allen een leuke, onvergetelijke dag van maken, reageer daarom snel. door het Chr. Jongerenkoor 'Con Amore' D.V. zaterdag 19 april a.s. zal het Chr. Jongerenkoor 'Con Amore' een oranje concert geven in de Grote kerk van Dor drecht in samenwerking met de trompet tisten Herman en Henk-Jan Drost. Het programma zal afgewisseld worden met koorzang, samenzang en instrumentale intermezzo's van psalmen, geestelijke- en veel vaderlandse liederen. Beslist de moeite waard! Het koor zal 18.00 uur met twee bussen vertrekken vanaf verenigingsgebouw 'Melishof' te Melissant. Belangstellen den die mee willen rijden met de bus kunnen zich opgeven via tel.nr. 605070 of 602461. De kosten bedragen 10,00 per peroson. De avond zal beginnen om 20.00 uur. Het koor, dat onder leiding staat van Willem Arie den Hertog hoopt D.V. 26 april ook een dergelijk concert te geven in de Ned. Herv. Kerk van Dirksland. Hieraan hopen, naast hun vaste organist Ron van Ommen, ook de bekende pianist Gezinus Veldman op de vleugel en dhr. G. Slootweg, als spreker, uit Middelhar nis hun medewerking te verlenen. Van deze avond zal ook een professione le opname gemaakt worden door STH- records uit Hoevelaken. De avond zal beginnen om 19.30 uur. Nadere informatie kunt u D.V. volgende week vrijdag in deze krant vermeld vin den. Voor de beide avonden wordt een entree bedrag van 5,00 voor volwassenen en voor kinderen t/m 12 jaar 2,50. Namens het jongerenkoor 'Con Amore' van harte welkom! Zondag 20 april 1997 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Woensdag 23 april, Dorpskerk: 19.30 uur ds. R. Veldman - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 18.30 uur ds. J. C. van Westenbrugge - Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00, 10.45 en 18.30 uur ds. J. W. van Estrik, bevestiging van een ambtsdra ger. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. D. Burger en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Kerk 10.00 uur ds. Th. de Kok, Rotterdam en 18.30 uur ds. J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 uur (H.A.) en 18.00 uur (bev. ambtsdr.) ds. A. M. den Boer - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. D. Sonne- veld, Spijkenisse - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. het Lam en 18.00 uur ds. H. G. de Graaff, Maarssen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder, bediening Heilige Doop en 18.00 uur ds. J. C. den Toom - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. W. Vroegindeweij, Voorthuizen - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. J. Tromp - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. J. H. Verwaal. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok, openbare geloofsbelijdenis en 18.00 uur ds. H. Lieftinck, Nieuwland/Oosterwijk - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. H. Out - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur ds. J. B. de Rijke en 14.30 uur ds. M. Heemskerk - Christengemeente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad 10.00 uur br. W. Evers. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom, openbare geloofs belijdenis en 18.00 uur ds. G. Mulder - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. Zethof, Ko- ckengen en 18.00 uur ds. L. D. Bur ger. Vrijdag 18 april: 15.30 uur bevestiging en inzegening huwelijk van Laurens Maliepaard en Suzan Meiaard - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur dr. J. Vlaardingerbroek. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Kerk 10.00 uur drs. A. C. Feij en 18.30 uur ds. H. Out. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. B. ten Hove - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur de heer K. Baas en 18.00uurdrs. A.C. Feij. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. De in Enschede vt'oonachtige oud- flakkeese mevr. Breur-Tiggelman, moeder van (de in Sommelsdijk geboren!) Gert M. Breur heeft ons in een spontane brief op de hoogte gesteld van het succes dat haar zoon heeft gehad met de ontwikke ling van de naar hem genoemde Breur-ram. Water-rammen bestaan al sinds 1722; de apparaatjes brengen bewegend water plotseling tot stilstand en inmiddels wor den waterrammen vooral toegepast als waterpomp in ontwikkelingslanden, vooral in het kader van ontwikkelings projecten op dorpsniveau. Nogal wat fabrikanten hebben waterram men ontwikkeld met als gevolg dat er verschillende types in omloop zijn die elk hun specifieke onderdelen kennen die, in ontwikkelingslanden niet altijd voorhanden zijn. Sommige zijn ook erg duur en bijna altijd zijn ze veel te ro buust om handzaam en kleinschalig te kunnen worden gebruikt. Dat is mogelijk bij beschikbaarheid van stromend water. Geboren Sommelsdijker Gert (van Job) Breur is in de Werkgroep Ontwikkeling Technieken van de Universiteit Twente aan 't knutselen gegaan en hij heeft een handzame waterram geconstrueerd die zich makkelijk laat gebruiken in locale situaties. De begrijpelijkheid en zicht baarheid van de werking van de Breur- ram maakt dat geen technische expertise noodzakelijk is, zelfs zal de eenvoud van deze ram ertoe bijdragen dat de gebrui kers (in ontwikkelingslanden) meer tech nische kennis en vaardigheid ontwikke len. De onderdelen zijn eenvoudig te monteren en een Breur-ram is dus zelf in elkaar te zetten. Dhr. Breur denkt vooral aan de toepas sing ervan bij kleine irrigatievoorzienin gen en drinkwatersystemen in ontwikke- VV Brtw-te» Ook dit jaar organiseert zwemclub 'de Stelle' weer de, inmiddels traditioneel geworden, NACHT VAN STELLEN DAM. Deze zwemnachtmarathon zal starten op vrijdag 6 juni a.s. om 21.30 uur en pas stoppen exact 12 uur later, dus zaterdag 7 juni om 9.6€ uur. Uiter aard vindt dit alles plaats in het prachtige en sfeervolle zwemcomplex 't Zuider- diep te Stellendam. Naast de gezelligheid kent de nachtmara thon vanzelfsprekend ook een sportief element. Elk team tracht in de 12 be schikbare uren zo veel mogelijk banen te zwemmen. Er wordt in drie categorieën gezwommen, nl. de liefhebbers, de recre anten en de startvergunninghouders. Hoe de indeling exact is staat in de uitnodi ging, die voor een ieder gereed ligt aan de kassa van zwemcomplex 't Zuider- diep te Stellendam. Een team bestaat uit 8 zwemmers/sters 1 reserve (allen minimaal 14 jaar) en een ploegleider en verzorger (beiden minimaal 18 jaar). Zoals uit de categorie-indeling blijkt hoeft een team niet uit een zwemvereni ging te komen, maar kan op alle mogelij ke manieren worden samengesteld. Dus ook uit familieleden, vrienden, etc. Inschrijving kan tot en met 23 mei a.s. De formulieren hiervoor zijn verkrijg baar aan de kassa van zwemcomplex 't Zuiderdiep. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ65,- per team. Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot zwemcomplex 't Zuiderdiep, tel. (0187) 491543 of Jan Snoey, tel. (0187)683456. Natuurlijk zijn bezoekers ook van harte welkom (toegang 1,50 p.p.). Evenals vorig jaar zal de muzikale om lijsting ook nu weer worden verzorgd door Happy Music (Sommelsdijk). Zij zullen er voor zorgen dat degene die in een tijdelijke 'dip' zit er met gezellige muziek zo weer bovenop komt en er de rest van de nacht weer tegen aan kan! Bovenstaande postduivenvereniging nam op 12 april 1997 deel aan een wedvlucht vanuit Aalst. Afstand 89 km. In concours waren 519 duiven die om 10.50 uur met Noordenwind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 12.15.57 uur en haalde een snelheid van 1035.93 m.p.min. De gedetailleer de uitslag luidt: C. Dubbeld 1, 6, 10, 11, 13, 20, 26, 28, 29, 30, 36, 38, 42, 46, 54, 55, 57, 59, 65 68, 79, 83, 84, 85, 96, 100; Mevr. Dub beld 2, 14, 16, 19, 21, 22, 24, 25, 32, 44, 47, 50, 5153, 56, 58, 70, 72, 73, 78, 81 86; C. van 't Veer 3, 4, 12; Hans Vroeg- indewey 5, 40, 75, 87, 90; I. Koese en Zn. 7, 15, 18, 23, 31, 33, 41, 60, 62, 66, 67, 80; M. de Blok 8, 34, 49, 89; André V. d. Linde 9, 27, 63, 77; J. C. Horseling 17, 35, 37; G. Verburg 39, 98; D. Vroeg- mdewey 43, 88, 92; W. de Vos 45, 93, 94; A. de Blok 48, 64, 74; Comb, van Driel 52; H. Visser 61, 76, 82, 91, 95; C V. d. Weide 69, 99; E. Luijmes 71; C. Kleyn 97. Dochtertje Gwendolijn laat een exemplaar van de Breur-ram zien. lingslanden. Hij beoogt allerminst enig commercieel doel, de inspanning heeft hij graag geleverd en ook hij is trots op het bereikte succes waarmee ontwikke lingsgebieden makkelijker en goedkoper de helpende hand kan worden gereikt. DIRKSLAND Op D.V. 23 april is er weer een koffie ochtend in het verenigingsgebouw 'On der de Wiek'. Deze ochtend gaat uit van de Ned. Herv. Gem. te Dirksland. Spreker op deze ochtend is de heer H. ten Voorde uit Spijkenisse. Hij hoopt met ons te spreken over 'Het Gebed'. De koffie staat vanaf 9.15 uur voor u klaar en wij ronden om ongeveer 11.30 uur af. Indien het mogelijk is wilt u dan zelf voor kinderoppas zorgen. Van harte willen wij u uitnodigen om deze ochtend bij te wonen en wij hopen velen te mogen ontmoeten. Werkgroep koffie-ochtend Dirksland Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij u ken nis dat na een arbeidzaam leven uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zwager, oom en oud-oom ARIE ARENSMAN echtgenoot van Kaatje Adriaantje Noudt in de leeftijd van 75 jaar. Stad aan 't Haringvliet: K. A. Arensman-Noudt en verdere familie 17 april 1997 Oranjelaan 26 3243 AP Stad aan 't Haringvliet Gelegenheid tot condoleren: zater dag 19 april van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur aan het woonhuis. De begrafenis, waarbij u wordt uit genodigd, zal D.V. plaatsvinden op maandag 21 april a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet vanuit het Herv. Verenigingsgebouw aan de Voorstraat te Stad aan 't Haring vliet, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.30 uur. Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Niemand wist watje voelde Niemand wist watje bedoelde Altijd die angst, altijd die pijn alleen deze rust, kan nog een oplossing zijn. Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere op 17 april uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve zwager en oom ARIE ARENSMAN in de leeftijd van 75 jaar. A. Driesse-Noudt Ria en Gerrit Frans en Toni Leen en Janneke Kees en Tineke Niek en Corrie Karla en Wim Broer Lenki en Henk Wout en Piroska Stad aan 't Haringvliet 17 april 1997 4B9(BM)E Middelharnis Hellevoetsluis Zierikzee Oud-Beijerland VBiHUIZB^ Tei. (0187)482188 Tel. (0181)320016 Tel. (0111)413163 Tel. (0186) 613624 Mr. Iman Caustraat 17, 3251 AP STELLENDAM Tel. (0187)49 23 84 STELLENDAM, Dahiiapad 21 Op kindervriendelijke locatie gelegen tussenwoning met schuur en tuin. Indeling bgg: entree, hal met toilet en garderobekast, woonkamer met mass. beuken parketvloer, keuken met inb. app. (keram. kookplaat, el. oven, vaatw., afzuigkap en koelkast). Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: overloop met CV ruimte, 4e slaapkamer. Overige: zonnige tuin op het zuiden met bergschuur. Bijz.heden: goed onderhouden woning, volledig dubbele beglazing, hardh. koz., verwarming d.m.v. Nefjt turbo HR (1996). Perc. opp. 164 m^ eigen grond. Vraagprijs 245.000 - k.k. ec. binding of inwoner gem. Goedereede vereist).

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2