Goedereede in gesprek met Rijkswaterstaat aangaande overname iiavens IVIAGAZIJN- VERKOPING Geen 'Kom in de kas' op Flakkee PREDIKBEURTEN Brievenbus verplaatst 14-18 april kinderweek in uw apotheek De Zeemanspot brengt weer uitkomst C.P.B. 'FLAKKEE' met hoge kortingen Fa. Meinster v/d Welle 'Kunst' in Eben Haëzerschool op 't Havenhoofd Parking Watchers gezocht Inleveren vakantie bonnen v.d. landbouw Expositie schilderijen van Ineke Schreuder Exploitant kabel-tv krijgt andere naam OPHALEN OUD PAPIER Rommel en kramen voor Koninginnedag op het Rubensplein Commissie acht het wenselijk dat gemeente duidelijke plannen maakt voor invulling van haventerreinen GOEDEREEDE - Rijkswaterstaat is in gesprek met de gemeente aangaan de een eventuele overname van de havens te Stellendam. Op de vergade ring van de commissie Visserij en Havens kwamen diverse zaken aan de orde met betrekking tot aktiviteiten rond de havens. Welke gevolgen een overname met zich mee zou brengen zijn op dit moment nog niet duidelijk. De commissie zag dan ook liever dat er eerst meer duidelijkheid zou komen in het al dan niet overnemen van het havenbeheer, voordat men een defini tief standpunt in kon nemen in zaken aangaande de terreinen van de havens. Aanleiding tot deze uitspraken was ondermeer het verzoek om planologisch medewerking te verlenen aan de vesti ging van een opslag voor zeezand op het zogenaamde 'Noordereiland' aan de bui- tenhaven van Stellendam. Het kollege had zich afwijzend opgesteld omdat een dergelijk depot bepaald geen verrijking is voor de buitenhaven. Bovendien kan er sprake zijn van tegenstrijdige belan gen aangaande het gebruik van de bui tenhaven als vissershaven. Volgens bur gemeester Sinke was dat overigens niet het enigste aspect waarom het kollege aan 'de rem had getrokken'. Ook het eventuele toekomstige havenbeheer door de gemeente speelt een rol. "Rijkswater staat heeft de havens aan ons als eerste belanghebbende aangeboden. We moe ten uiteraard eerst goede afwegingen maken. Als je echter in de toekomst een goed havenbeheer wilt hanteren, dan zal je zelf het eigendom van de havens in eigen hand moeten houden." Die diskus- sie moet nog worden gevoerd, maar nu al aan dergelijke zaken medewerking verle nen terwijl je straks als beheerder mis schien helemaal niet zo gelukkig bent met zo'n situatie, was mede aanleiding tot terughoudendheid. De heer Den Hol lander (VVD) pleitte ervoor om geen claims te leggen op bepaalde zaken, maar eerst met Rijkswaterstaat om de tafel te gaan om te bezien onder welke voorwaarden de havens al dan niet over genomen zouden kunnen worden. Als daar duidelijkheid over is zou hij graag zien dat vervolgens eerst bestuurlijk wordt bezien hoe er met de havens omgegaan moet worden en dan pas standpunten in te nemen inzake planolo gische invullingen etc. De commissie stelde zich achter de afwijzende houding van het kollege inzake de opslag van zeezand op het Noordereiland op. Pesch Al eerder tijdens de vergadering had Den Hollander gepleit voor het allereerst maken van een plan aangaande de havens en niet op de ontwikkelingen vooruit te lopen. De fa. Coas te Stellen dam had destijds belangstelling getoond voor het voormalige pand van Pesch. Inmiddels is het bedrijf op het industrie terrein gevestigd maar men had nog maals aangegeven belangstelling te heb ben voor Pesch, zij het dan nu voor de percelen inplaats van het pand. Ook uit andere hoofde is belangstelling getoond voor de percelen. Deze zouden dan gebruikt gaan worden voor het bouwen van bedrijfsgebouwen. Den Hollander wees er met grote nadruk op dat er ont wikkelingen gaande zijn in de behuizing van de visserij. Hij achtte het derhalve niet wenselijk, mede gelet op het haven beheer wat misschien naar de gemeente toekomt, nu reeds stappen te nemen waar je als gemeente je later zelf weer tegen komt. Eerst duidelijkheid rondom wat er gebeurt en wat willen we met de havens en dan daarop voortborduren, was zijn devies. De heer Bakelaar (PvdA) sloot zich bij den Hollander aan. Bovendien zag hij liever dat de gemeente de ontwik keling van eventuele bedrijfsvestigingen t.b.v. de visserij, zoals opslagloodsen, zelf ter hand zou nemen. Volgens de heer 't Mannetje (SGP) is er zeker be langstelling onder de vissers voor derge lijke vestigingen aan de buitenhaven. De gemeente kan daar best vanuit gaan, achtte hij. Burgemeester Sinke zou de adviezen meenemen. Westvoorn Ook de plannen van de coöperatie 'Westvoom' gaven stof tot een levendige bespreking. 'Westvoorn' had verzocht over te mogen gaan tot aankoop van het recht van erfpacht van ca. 1200 vierkante meter grond naast de huidige lokatie van de coöperatie. Enerzijds wil men het gebouw uitbreiden. Anderzijds wil men een gedeelte benutten voor het realiseren van een wasstraat. Meerdere commissie leden hadden tegen de komst van zo'n wasstraat toch wat bedenkingen. De heer Grinwis (VGB) verwoordde het zo: "Wat voor funktie heeft een wasstraat voor de visserij. Je zou het ook anders kunnen zeggen: Hoeveel verhoogt een wasstraat de prijs van de vis? Alles wat ondersteu nend werkt aan de visserij mag uiteraard bij de buitenhaven. Maar ik vraag me af of een wasstraat nu op die plaats wel zo zinvol is." Burgemeester Sinke gaf aan dat de coöperatie er is voor de vissers. Dat men tracht de zaak zo rendabel mogelijk te 'runnen' is prijzenswaardig. Hij gaf aan dat er natuurlijk wel grenzen zijn. Den Hollander toonde zich ook terughoudend. "Waar willen we nu naar toe in de buitenhaven?", zo vroeg hij zich af. Met nadruk wezen meerdere leden op de eventuele toenemende ver- keersintensiviteit. Dat zou zeker op vrij dag niet wenselijk zijn, zo vonden ze. Uiteindelijk konkludeerde burgemeester Sinke dat er bij de commissie vragen rezen naar aanleiding van de plannen van 'Westvoom' en dat nader overleg wense lijk gevonden wordt. ZATERDAG 4 APRIL houden wij onze jaarlijkse van 10 tot 4 uur vanuit ons magazijn ingang Stooffiof. DEN BOMMEL, tel. 611384 Op de bijzondere basisschool 'Eben- Haëzer' op Goeree-Havenhoofd wordt zaterdagmiddag, van 2 tot 4 uur, een 'Open middag' gehouden om iedereen die dat wil gelegenheid te geven te ko men kijken naar projecten die de leerlin gen over het onderwerp 'Kunst hebben gemaakt. Alle groepen hebben daaraan hun bijdrage geleverd. De kleuters deden dat over de tulp (in de kunst), groep 6 over het schrijven van toneelstukjes en de groepen 7 en 8 hielden zich bezig met Egyptische kunst en met de schilder Vin cent van Gogh. Iedereen is morgenmiddag welkom in de school. De politie van de basiseenheid Goe- ree-Overflakkee is op zoek naar enkele enthousiaste jongens en vooral meisjes die in de periode van zaterdag 19 juli tot 31 augus tus 1997 als Parking-Watcher werk zaam willen zijn. De Parking Watchers verrichten hun werk in een duidelijk herkenbaar tenue en maken gebruik van mountainbikes. Het werkterrein is op en nabij de par keerplaatsen bij het strand te Ouddorp en in de centra van Ouddorp en Middelhar- nis. Tot de taak van een Parking Watcher behoort o.m.: - voorkoming van strafbare feiten zoals diefstal uit auto's, diefstal van fietsen en het achterlaten van afval. - het geven van preventie-tips. - fungeren als vraagbaak voor toeristen. Tijdens deze werkzaamheden staan zij middels een portofoon constant in ver binding met de politie onder wiens toe zicht zij hun werkzaamheden verrichten. Belangstellenden dienen aan de volgende eisen te voldoen: - leeftijd tussen 17 en 22 jaar. - opleiding minimaal Mavo-niveau. - enige beheersing van Duits en Engels. - bereid om ook op zondag te werken. Uw sollicitatiebrief dient voor 23 april De flakkeese tuinbouw haakt dit jaar niet in op de landelijke 'Kom in de Kas' actie die dit weekend gehouden wordt. De bedrijven van de flakkeese tuinders zouden best interessant zijn, maar ze zijn te weinig in getal om jaarlijks aan de actie mee te doen; voor de onderne mers zou zo'n jaarlijkse inspanning te belastend zijn. Volgend jaar hopen ze weer acte de présense te geven. 1997 bij ons binnen te zijn en moet gericht zijn aan: Politie Goeree-Overflakkee Olympiaweg 40,3245 DL Sommelsdijk t.a.v. dhr. A. H. Bijl Voor informatie kunt u kontakt opnemen met dhr. A. H. Bijl of dhr. W. C. Keijzer, tel.(010)2741135. NIEUWE TONGE Op D.V. dinsdag 8 april is er van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot het inleve ren van vakantiebonnen voor de land bouw bij L. W. van Alphen, Duiven- waardsedijk 6. Het streven van Theetuin 'de Bongerd' om vooral kunstenaars uit de regio te laten exposeren is niet altijd ten volle realiseerbaar. Wat betreft haar tegenwoordige woon plaats Strijen voldoet Ineke Schreuder wél aan dit criterium, maar haar oor sprong ligt er nogal ver vandaan. Zij is nl. geboortig uit Twente en volgde schilderlessen in Enschede, o.a. bij Ton Post. Voor het overige is zij echter auto didact. Zij heeft een zeer gespreide inte resse voor alles om haar heen, gepaard aan een scherp waarnemingsvermogen. Haar onderwerpen lopen dan ook sterk uiteen: natuur, mensen, dingen, alles wat haar op een gegeven moment boeit. Aan een concrete weergave voegt zij elemen ten toe, die haar emotie duidelijker moe ten laten spreken. Wel blijft haar werk figuratief. Een keuze daaruit van een twintigtal gouaches en olieverfschilde rijen wordt nu tentoongesteld: in Theetuin 'de Bongerd', Molendijk 65, Herkingen van 7 april tot 4 mei, geopend dagelijks van 10.30 tot 22.30 uur, donderdags gesloten. Op donderdag 3 april werd weer be vestigd dat de Stellendamse redding- boot van onmisbaar nut is voor de zee ën kustvisserij. De kotter GO 27 werd geconfronteerd met een gebarsten hydroliek leiding, waardoor er geen eigen voortstuwing- meer mogelijk was. Het schip bevond zich toen bij de Hin- derboei. Via de kustwachtpost te Ouddorp werd alarm geslagen. De Zeemanspot voer 09.30 uur uit in de richting van het vis sersschip met materiaal aan boord van scheepswerf Padmos. Het gelukte de bemanning zelf met behulp van deze materialen het euvel te verhelpen, waardoor het op eigen kracht weer ver der kon. De Zeemanspot meerde 12.00 uur weer af aan haar eigen steiger. Op 2 april is de naam van de leverancier van de kabel-tv in het zuiden van Zuid- Holland veranderd. RodoCai, dat zo'n 240.000 abonnees telt, heet voortaan ENECO K T Netwerkdiensten. Het is een 100% dochter van het energiecon cern ENECO. ENECO bezat reeds de aandelen van RodoCai. Met de nieuwe naam wordt de relatie met het moederbe drijf verduidelijkt en komen de activitei ten van de kabelexploitant beter tot uit drukking. Voor de abonnees verandert er behalve de naam niets. Het zenderaan bod blijft hetzelfde evenals de abonne mentsprijs. ENECO K T Netwerkdiensten, voor heen RodoCai, levert het kabelsignaal in de gemeenten: Barendrecht, Bernisse, Binnenmaas, Brielle, Cromstrijen, Dirks- land, Dordrecht, Goedereede, Graaf stroom, 's-Gravendeel, Hardinxveld- Giessendam, Heerjansdam, Hellevoet- sluis, Korendijk, Liesveld, Middelhamis, Nederlek, Oostflakkee, Oud-Beijerland, Papendrecht, Ridderkerk, Rozenburg, Sliedrecht, Spijkenisse, Strijen, West- voome, Zederik en Zwijndrecht. ENECO maakt de naamswijziging per advertentie bekend. Met vragen over de naamswijziging van de kabelexploitant kunnen klanten contact opnemen via het gratis telefoonnummer 0800-0603. OUDDORP D.V. zaterdag 5 april komen wij van de Kon. Beatrixschool weer langs. Zet uw oud papier (dus geen karton a.u.b.) goed zichtbaar en goed gebundeld aan de sü"aat. De opbrengst van de maand maart was 1.862,70. Hartelijk dank hiervoor. School met de Bijbel Kon. Beatrix Zondag 6 april 1997 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. S. de Jong. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. S. de Jong en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Woensdag 9 april, Dorpskerk: 19.00 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 9.30 uur lees- dienst en 15.00 uur ds. C. de Jongste, Tholen - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Kattenberg en 18.30 uur ds. L. J. Lin- gen - Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. J. W. van Estrik en 18.30 uur ds. J. Koppelaar, Abben- hrock STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. van het Goor, Stolwijk en 18.00 uur ds. H. Westerhout, Krim pen a/d IJssel - Ger. Kerk 10.00 uur ds. C. J. Amesz, Aalsmeer en 18.30 uur mevr. B. J. Koppenaal. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. W. L. Smelt, Kocken- gen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 1700 uur ds. M. Wattel, Hoofddorp - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur Iccsdicnst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. het Lam, bediening Heilige Doop en 14.45 uur ds. M. J. Paul, aangepaste kerkdienst. Vrijdag 11 april: 15.30 uur ds. M. J. Paul, beves tiging en inzegening van het huwelijk van Marcel en Anca Paul - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. B. J. Wiegeraad, Reeuwijk en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 uur (H.A.) en 18.00 uur ds. W. Harinck, Kapelle-Biezelinge. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder, bevestiging ambts dragers en 18.00 uur ds. J. C. den Toom. Donderdag 10 april: 14.45 uur ds. A. Belder, huwelijksinzege ning Bastiaan Belder en Adrianne Wielhouwer - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. A. Schaap - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. H. C. Faber-v. d. Meulen - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur Rob Favier, Groot-Ammers (jeugddienst). MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 18.00 uur kand. P. C. Hoek, Amemuiden - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. C. de Jongste, Tholen - Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. P. Schravendeel, Ferwerd - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur (H.A.) ds. P. van Gurp en 16.45 uur ds. W. Tiek- stra - Christengemeente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zand pad 10.00 uur br. H. Wulfraat. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur kand. M. Messemaker, Katwijk MELISSANT De brievenbus aan de Nieuweweg la te Melissant is op 4 april 1997 ver plaatst naar de Voorstraat 21 te Melis sant. De bus wordt dagelijks om 17.00 uur gelicht (uitgezonderd de zaterdag) Ouders en kinderen van harte uitgenodigd in de Apotheek In de week van 14 tot en met 18 april is het 'Kinderweek in Uw Apotheek Een week lang nodigen de Apotheken van Nederland ouders en kinderen uit om te praten over geneesmiddelen en het gebruik ervan. Extra aandacht gaat uit naar kinderen met astma of huidproblemen. Ook de Apotheken van Goeree-Overflakkee en Schou- wen-Duiveland nodigen ouders en kin deren tot met name 12 jaar uit voor een gesprek in de Apotheek. Onder werp van gesprek kan bijvoorbeeld zijn de toediening en dosering of de werking en eventuele bijwerkingen van geneesmiddelen voor kinderen. Het doel van deze landelijke actieweek is het bevorderen van veilig en verant woord geneesmiddelengebruik. De Apotheken willen met de Kinderweek bovendien meer bekendheid geven aan hun rol als adviseur en zorgverlener. Ieder kind heeft wt 1 eens geneesmidde len nodig. Bij ouders kan dit vragen op roepen, zoals 'Kan ik deze tabletten wel of niet malen?' 'Moet ik dit medicijn voor of na het eten geven?" of 'Heeft dit middel bijwerkingen op lange termijn?' Met deze en andere vragen kan men al tijd terecht in de Apotheek. Ook voor de behandeling van typische kinderkwaal tjes, zoals verkoudheid, diarree en oor pijn kunnen ouders in de Apotheek op deskundig advies rekenen. Tijdens de Kinderweek staan kinderen nog eens extra in de schijnwerpers. Ouders krijgen advies over de toediening en houdbaarheid van medicijnen en over geneesmiddelen voor 'de ideale kinder- medicijnkast'. Preventie van ongelukjes met medicijnen krijgt eveneens de nodi ge aandacht. Jaarlijks lopen namelijk meer dan 1500 kinderen een vergiftiging op door het innemen van medicijnen of vitaminepreparaten. Geneesmiddelen veroorzaken veertig procent van de ver giftigingen bij kinderen. Ouders zal daar om worden gewezen op het belang zelf. zorg- en receptgeneesmiddelen op een kinderveilige plaats te bewaren. In de eerste week van april wordt de 'Uw Apotheekkrant' huis-aan-huis verspreid. In deze krant, bedoeld voor jong en oud, komen naast algemene artikelen over geneesmiddelen en het gebruik ervan, speciale 'kinderonderwerpen' aan bod. Zoals de behandeling van kinderkwaal tjes en kinderziekten en tips voor het toe dienen van medicijnen. Voor iets oudere kinderen is een eigen pagina ingeruimd. Een weekend naar de Efteling met het hele gezin is de prijs die lezers kunnen winnen als ze de kruiswoordpuzzel uit de 'Uw Apotheekkrant' op de goede manier oplossen. Kinderen die in de week van 14-18 april meekomen naar de Apotheek krijgen een presentje. Nu al kunnen ze in de Apothe ken van Goeree-Overflakkee en Schou- wen-Duiveland een kleurplaat afhalen. Voor deelnemers aan de kleurwedstrijd zijn leuke prijzen te winnen. Uw apotheken: Apotheek Dirksland - Apotheek St. Joris Sommelsdijk - Apo theek Menheerse Middelhamis, Apo theek Ouddorp, Apotheek Zierikzee. aan Zee en 18.00 uur ds. K. M. van Dijk, Opheusden - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst en 15.00 uur ds. W. Harinck, Kapelle-Biezelinge. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Herwig, Noordwijk en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. Arkeraats, Werkendam en 18.00 uur ds. C. Ver boom, Bodegraven - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. Vollmuller, Zuidland en 18.00 uur ds. Th. de Kok, Rotterdam. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur drs. A. Kagchelland, Ka- merik - Ger. Kerk 10.00 uur drs. J. F. Ezinga, Yerseke en 18.00 uur ds. A. Ferwerda, Zuidland, OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur kand. A. Bloemendal, Hasselt en 18.00 uur ds. P. Vermaat, Scheve- ningen - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur ds. H. Out en 18.00 uur ds. B. J. 01- denhuis, Rotterdam. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. van Doom, Strijen. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Wijkgroep Middelharnis-Zuid en het Dienstencentrum organiseren dit jaar weer een gezellig feest op Koninginne dag op het Rubensplein. Er zijn diverse aktiviteiten en kraampjes, o.a. een rom- melkraam. Heeft u nog iets voor ons, b.v. huisraad (geen meubels) speelgoed, boeken e.d.? U kunt elke dag (behalve woensdag) uw spulletjes brengen in peu terspeelzaal Pippeloentje, Kastanjelaan 3 te Middelhamis. Eventueel halen we het bij u op. Wilt u een kraam huren voor uw vereni ging of hobby? (tel. 483366 of 483352). De Christelijke Plattelandsvrouwen Bond afdeling 'Flakkee' hoopt D.V. dinsdag 8 april bijeen te komen in 'Pip peloentje', Kastanjelaan 3 te Middelhar- nis. Aanvang 19.30 uur. Als spreker hebben we uitgenodigd Ds. H. W. Riphagen, ziekenhuispredikant in het Dcazia ziekenhuis te Rotterdam, met als onderwerp 'Bidden om genezing?' Een onderwerp wat velen zal aanspre ken. Gasten zijn hartelijk welkom. Het bestuur OPEN BRIEF aan de leden van de gemeenteraad van Goedereede. Ouddorp, 2 april 1997 Geachte dame, mijne heren. Met bezorgdheid constateer ik, dat het gemeentebestuur van Goedereede zijn burgers nog altijd niet heeft geïnformeerd over de waardebepaling van woningen conform de Wet Waardering Onroerende Zaken (WOZ). De waardebepaling zal zowel voor eigenaren van woningen als voor huurders grondslag zijn voor de Onroerend Zaakbelasting 1997 én voor heffingen van het Waterschap 1997. Naarmate het gemeentebestuur later de waardebepaling WOZ vaststelt zullen deze gemeentelijke en Waterschaps-heffingen later in dit jaar en (nagenoeg) gelijktijdig door onze burgers betaald moeten worden. Naast de zorg om de gehanteerde tarieven en de verwachte aanzienlijke stijging van de waarde van de onroerende zaken, zal het gelijktijdig moeten betalen van deze heffingen veel inwoners met een bescheiden inkomen in grote problemen brengen. Problemen, die u had kunnen en moeten voorkomen. U was immers verplicht de burgers vóór 1 maart 1997 in te lichten. Een aantal gemeenten heeft uitstel gekregen tot 1 april. De gemeente Goedereede heeft ook dit uitstel gekregen. En klaarblijkelijk heeft u nogmaals uitstel verkregen. Maar krijgen de 'burgers met de smalle beurs' van u ook uitstel als zij in de tweede helft van het jaar de hogere Onroerend Zaakbelasting de reinigingsrechten, de 75,- hogere rioolrechten (ook al kan in termijnen betaald worden), de waterschapslasten, de misschien tegenvallende water- gebruikrekemng en wellicht een hogere Eneco-rekening (we hadden een koude Elfstedentocht-winter!) moeten betalen? De krijg het er koud van. Maar het mag u niet koud laten! Hoogachtend, R. J. van Dongen, voorzitter van de PvdA-afdeling-Goedereede

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2