Schaken in Stellendam Hié i.ilfl!l iWilü s :;iï B i ,löli E 1 n iS //7/7/////// Aw w Ruim voldoende voor ZV 'De Gooye' Groei Bloei Collecteren voor eigen portemonnee NI, 1 1 Ai lil tijdens de nfedstrijd om de Lattsin0okaal Beroofd van bromscooter Wilgen knotten in de Preekhilpolder 'Jubilate Deo' zingt in Vlaardingen Groei Bloei (KMTP), afd. Goeree-Overflakkee activeert uw vooijaarstuin- en groenkriebels Feestbingo Dirksland Twaalf maai vijfde op NK sprint Snelheidscontrole Schaakvereniging De Zwarte Pion A A Bruinisser Visserskoor in Sommelsdijk Bouw- en Houtbond FNV Midden-Flakkee ürv^ Musical van Kinderkoor Apollo Kerkdiensten GerefGemeenten Wekelijks gasverbruik Vertrek direkteur VW Ouddorp aan Zee Zendingsavond te Oude Tonge 23-jarige vrouw voorgeleid Openingstijden wijkbureaus Ij Donderdag a.s.: 4Vi>, Gebr. de Waal Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS DINSDAG 18 FEBRUARI 1997 Zonder de beste vijf manlijke zwem mers, deze waren afgereisd naar Amers foort om deel te nemen aan de Neder landse Kampioenschappen, toog het res terende deel van de A-selectie naar Krimpen aan de IJssel om deel te nemen aan de wedstrijd om de Lansingh Bo kaal. Een hoge eindklassering lag gezien het ontbreken van de 'cracks' niet in de lijn van de verwachting, daarom werd het verbeteren van zoveel mogelijk per soonlijke records het doel van de ploeg. Bij de persoonlijke nummers waren er 53 kansen waarvan er 34 werden benut; een score van 64%. Slechts 5 zwemmers zwommen geen snellere tijd, alhoewel Lieske v. d. Polder en Marcel Stolk er dicht bij waren met een evenaring van hun PR op respectievelijk de 100 m vrij en 100 m rug. Ook geen snellere tijd ooit voor Jacqueline Nelisse maar wel een 4e en 5e plaats in een deelnemersveld van 23 zwemsters. Alwin Nieto, pas toegetreden tot de A- ploeg, was blijkbar verrast door zijn eigen snelheid op de 100 m schoolslag: na 70 meter ging hij rustig kijken waar de concurrentie in zijn serie was geble ven, pas toen deze weer op gelijke hoog te met hem was gekomen gaf Alwin weer gas. Ondanks zijn 'rustpauze' fi nishte hij als eerste in zijn serie in een tijd van 1.47.9. Gerben de Jong eindigde hoog in het deelnemersveld op de 50 meter rugslag in 36.0 en op de 100 m vrij in 1.07.1, beide tijden betekenen een nieuwe PR. Sandra v. d. Voordt en Iromy Ramalko tikten in hun serie gelijktijdig aan in een voor beide nieuw PR van 37.8 seconden. Annelies Kievit blijft sterk zwemmen op de schoolslag: de 100 meter ging ditmaal in 1.332.9 goed voor een zevende plaats en een persoonlijk record. Na een sterk optreden tijdens de 50 m vrije slag door Leander Jongejan in een persoonlijk record van 36.9 sec. dacht Leander de concurrentie andermaal te verrassen op de 100 meter schoolslag. Zijn tactiek om het eerste gedeelte van zijn race onder water af te leggen werd helaas door de scheidsrechters als onreg lementair aangemerkt waarna diskwalifi catie volgde. Jacolien Terlouw overtrof zichzelf op de 100 m rugslag: 1.26.7 was opnieuw een aanscherping van haar PR welke twee weken geleden nog op 1.39.4 stond. Ook de 36.6 van Kevin Makkus op de 50 m rugslag betekende een aanzienlijke ver betering van zijn oude PR van 38.9. Naast de al genoemde zwemmers en zwemsters slaagden nog 13 leden van zwemclub 'de Gooye' erin hun PR te verbeteren. Een resultaat waarmee tevre den de thusireis naar Dirksland kon wor den aanvaard. Een achttienjarige Rotterdamse knaap werd zondagavond rond zeven uur op de Valenciadreef door drie jongens beroofd van zijn bromscooter. De drie jongens trokken het slachtoffer van de scooter en gingen er met het vervoermiddel van door. Zaterdag 22 februari a.s. is er weer een actiedag van de Vereniging voor Natuur en Landschapsbescherming Goeree- Overflakkee. Deze actiedag wordt geor ganiseerd door de werkgroep terreinbe heer van de vereniging. De actiedagen betreffen voornamelijk landschapsonder- houd aan natuurelementen op het eiland. Wanneer er geen onderhoud aan deze na tuurelementen gebeurd, zullen deze voor het eiland kunnen verdwijnen. De activiteiten van deze dag zijn in Oud- dorp. De 80 knotwilgen in de Preekhil polder zijn aan een knotbeurt toe. Op deze actiedag van de vereniging kun nen we weer veel hulp gebruiken. Een ieder die iets voor het behoud van de na tuurelementen wil doen, met name de in woners van Goeree en midden Flakkee, kunnen ons daar a.s. zaterdag bij helpen. We verzamen om 8.15 uur bij het via duct aan de Blomweg. De werkzaamhe den duren tot ongeveer 12.30 uur. Handgereedschap en motorzaag zijn be perkt aanwezig, wie in bezit is van goed gereedschap moet dit zeker meenemen. Zoals gebruikelijk zal het afkomende openhaardhout onder de helpers worden verkocht voor 10,- per m^ De Preekhilpolder is te bereiken via de Oudelandseweg in Ouddorp. Verdere inlichtingen kunt u krijgen onder tel.nr. 485566 of 681045. OUDDORP - woensdagavond 7.30 uur ds. F. Harinck van Nieuwerkerk a.d. IJssel. DIRKSLAND - heden (dinsdag)avond 7.30 uur ds. A. M. den Boer (Bijbel lezing). HERKINGEN - heden (dinsdag)avond 7.0 uur ds. F. Harinck van Nieuwer kerk a.d. IJssel. NIEUWE TONGE - woensdagavond 7.30 uur student C. van Krimpen van Nieuw Beijerland. STAD a/h HARINGVLIET - woens dagavond 7.30 uur ds. A. Bac van Bodegraven. OOLTGENSPLAAT - De dienst waar in zou voorgaan ds. C. de Jongste, gaat wegens ziekte NIET door. Op D.V. 22 februari a.s. zal er een zang avond worden gehouden ten bate van de 'Vereniging Gehandicaptenzorg van de Geref. Gemeenten' in het kerkgebouw van de Geref. Gemeente te Vlaardingen, Westnieuwland 65. Medewerking zal worden verleend door het mannenkoor 'Jubilate Deo' uit Oud dorp onder leiding van de heer J. Bezuij- en, orgel de heer J. van Broekhoven, en het kinderkoor 'Jedidja' uit Vlaardingen onder leiding van de heer N. Bontebal, pianist de heer J. van Roon. Spreker is de heer Hubregtse van de 'Vereniging Helpende Handen'. De algehele leiding is in handen van ds. C. J. Meeuse, predikant van de Geref. Gemeente te Vlaardingen. Organist samenzang is de heer J. van Roon. Aanvang 19.30 uur. De collecte is bestemd voor de bovenge noemde vereniging. De volgende activiteiten vinden alle plaats in de maand maart, de periode dat uw tuin weer tot leven komt. Was het dan maar iedere dag voorjaars weer. Helaas, of misschien wel geluk kig, kan de KMTP op dat gebied niets voor u organiseren. Wel komt de KMTP u tegemoet om iets aan die kriebels in uw bloed te doen, namelijk groene activiteiten organiseren. Maak gebruik van hetgeen wij u bieden. Deze activiteiten bieden u de kans uw hobby, in een periode dat het weer soms niet meewerkt maar de tuin trekt, toch te kunnen beoefenen. Lezing Engelse tuinen Binnen een groep tuinliefhebbers in Ne derland wordt vaak gesproken over een echte 'Engelse tuin'. Waar komt dit be grip vandaan? En heeft de tuinarchitec tuur van de Engelse Gertrude Jekyll nu echt de Nederlandse tuinarchitectuur beïnvloedt? Over dit onderwerp komt mevr. Brite Kars bij ons een lezing hou den, ondersteund met dia's. Deze lezing vind plaats op woensdag 5 maart, aan vang 20,00 uur in het verenigingsgebouw Oostdam te Goedereede. Zoals altijd bij dergelijke evenementen geldt ook hier: leden gratis toegang, aan niet-leden vragen wij 5,- entree. Paasbloemschikking Verlangt u ook zo naar het voorjaar? Fijn weer met planten bezig zijn? Om alvast weer wat in de stemming te komen orga niseren wij een paasbloemschikking, op woensdag 19 maart vanaf 20.00 uur. Deze activiteit zal plaatsvinden in de Landbouwschool te Middelhamis, onder leiding van Emily de Waard. Er zijn twee keuzemogelijkheden: Een Kip gemaakt van Mos en gevuld met Violen, of Een Paasmand gevuld met Hooi en Eieren. De kosten bedragen 40,-, dit is inclu sief het benodigde materiaal. Koninklijke Maatschappij Tïiinbouw Plantkunde Afdeling Goeree-Overflakkee Beide stukken zijn leuk om te maken, echte blikvangers waar men lang plezier van heeft. Opgave voor 14 maart, bij Marjan van Noordennen (682432) of Marijke Molendijk (492908). Fleurige Seizoensschikking Fleurig een seizoen beginnen? Dat kan nu bij de K.M.T.P. We starten een speciale seizoenscursus waarin we steeds met speciale materialen bezig zijn die duidelij kte maken hebben met het komend seizoen. We starten met de lente en gaan een fraai voorjaarsstuk maken met diverse bolge- wasjes. Steeds zal het zo zijn dat er een duidelijke overgang zichtbaar gemaakt wordt tussen de jaargetijden. We maken dus een klein stukje winter in een lenteschikking. De volgende sei zoensschikking zal overgaan van voor- jaars- in zomerse materialen, enz. Wij verwachten dat het een leuke cursus wordt die 4 keer dit jaar georganiseerd zal worden. De eerste seizoensschikking staat ge pland op donderdag 20 maart, de aan vang is 13.30 uur en de locatie is Oost dam in Goedereede, de prijs is ƒ20,-. De materialen die u meebrengt zijn mes en snoeischaar. De cursus wordt gegeven door Tim Grinwis. Vrijdag 21 februari organiseert de Dirks- landse Kleindierenvereniging weer een bingo in het.EHBO-zaaltje aan de Philips- hoofjesweg te Dirksland. Vanaf 19.00 uur staat de koffie klaar, deze is natuuriijk gratis. De bingo begint om 19.30 uur. Onder de leden die hun uitnodiging mee brengen verloten we een mooie prijs en u weet toch dat u voor maar 5,00 per jaar al lid bent? U geniet dan van veel extra's, bijv. korting op de bingokaartjes. We spelen 15 ronden met uitzoekprijzen voor de tweede en derde prijs. Extra heb ben we deze keer om de vijf rondes, twee! hoofdprijzen! We spelen 1 superronde met een keuze hoofdprijs. Kinderen tot 12 jaar die met hun ouders meekomen spelen 15 ronden voor maar 1 tientje! Dus kom allemaal op 21 februari en breng iedereen mee, dan weten we zeker dat het een gezellige avond wordt. Wilt u voor deze avond nog inlichtingen, belt u ons dan even: (0187) 684473. Een aantal zwemmers van De Gooye heeft deelgenomen aan de Nederlandse sprintkampioenschappen te Amersfoort. Voor het eerst in de Geschiedenis van De Gooye mocht er een estafetteploeg deelnemen aan een Nederlands kam pioenschap. Op de 4x50 meter wisselslag jongens onder 15 jaar hadden Christian Velgers- dijk, Ingmar Brinkman, Frank v. d. Voordt en Wietse v. d. Polder zich weten te plaatsen een tijd van 2.04.9. Trainer Jaap Velgersdijk had zijn pupillen blijk baar goed in vorm kunnen krijgen want met een eindtijd van 2.04.9 werd het kwartet vijfde. Ingmar Brinkman had zich ook weten te plaatsen op de 100 meter wisselslag, waarin hij met een tijd van 1.05.34 elfde werd. Op zijn specialiteit, de schoolslag, werd Ingmar zevende in 32.52. Theo Tanis zwom de 50 meter rugslag heren. Hij moest zich via de series (27.70) en de halve finale (27.53) plaat sen voor de finale. Met een tijd van 27.30 kwam Theo tot de vijfde plaats. Personeel van de Verkeerspolitie hield zondagmiddag tussen half drie en half vier op de Gordelweg, ter hoogte van het Schieplein een radarsnelheidscontrole. Van de 490 passerende voertuigen reden 1733 bestuurders aanzienlijk harder dan de toegestane 50 km/uur. Hoogst geme ten snelheid bedroeg 86 km/uur. van gezinnen in het stookseizoen 1996/1997 Geldend voor de provincie Zuid-Holland Verbruiken van 10-2-97 t/m 16-2-'97 Omschrijving van de weersomstandigheden: Per 1 maart a.s. zal de huidige direkteur van VVV Ouddorp aan Zee, Monique Herbonnet, na 5 jaar dienstverband, haar funktie neerleggen. Zij gaat haar werk zaamheden voortzetten bij twee bedrij ven, en wel bij het Organisatie Advies bureau Abuma Engineering in Willem stad en bij het Autobanden- en Velgen- bedrijf Korst Banden te Fijnaart. Begin januari is reeds een procedure ge start voor het vinden van een direkteur. Eind maart a.s. zal de naam van de nieu we direkteur bekend worden gemaakt. De politie van het district Zuid heeft zondagmiddag een 35-jarige Rotterdam se aangehouden. Ze liep voor zichzelf te collecteren. Omwonenden hadden de politie gewaar schuwd dat er in een flatgebouw aan het Park Vossendijk een vrouw liep te col lecteren. Op de derde etage werd de vrouw aangetroffen, net op het moment dat ze bij een woning geld had gekregen. Het bleek dat ze zonder vergunning aan het collecteren was en dat het geld dat ze ophaalde voor haar eigen portemonnee was bedoeld. Om geld los te krijgen ver telde ze dat de opbrengsten van de col lecte waren bestemd voor het 'Daklozen Centrum Rotterdam Zuid'. Dit doel had ze zelf verzonnen. De vrouw is aange houden, tegen haar wordt proces-verbaal opgemaakt. Op D.V. donderdag 20 februari hoopt de heer Van Steensel met behulp van dia's over zijn werk in Izi (Nigeria) te vertel len. In de pauze is er koffie/thee en krijgt u de gelegenheid om iets te kopen uit het zendingswinkeltje. Er zal een collecte worden gehouden voor de zending. Deze avond zal worden gehouden in het verenigingsgebouw van de Ger. Gem., Julianastraat 43, aanvang 19.30 uur. Allen hartelijk welkom, zowel jong als oud. Verdacht van doodslag Gisteren werd een 23-jarige Rotterdamse vrouw voorgeleid aan de Officier van Justitie, verdacht van doodslag op haar tien dagen oude baby. De baby overleed vorige week donderdagavond in een zie kenhuis, waar een politie-arts een onna tuurlijke dood constateerde. Uit sectie is komen vast te staan dat de baby als gevolg van hoofdletsel om het leven is gebracht. De moeder heeft in middels bekend; zij kon de voor haar nieuwe situatie niet aan. MEDDELHARNIS RSB-competitie (10 februari 1997) Het ziet er naar uit dat het tweede team van De Zwarte Pion zich in de tweede klasse kan handhaven. Uit werd met V/i- 4% van Maassluis 1 (ook een degradatie kandidaat) gewonnen. Van Prooijen 1, Taaie 0). In Maassluis wisten Van Gen deren en Verbeek te winnen en speelden C. J. Smit, M. L. van der Waal en Min naar remise. Verloor Markwat nog, zodat de bovengenoemde eindstand bereikt werd. Huishoudelijke competitie (17 februari 1997 Groep 1 J. Boeter - M. VerolmeO - 1 Een onderlinge vierkamp snelschaken (10 minuten per persoon per partij) tus sen Lagendijk, Mourik, Van Prooijen en Taaie werd gewonnen door Van Prooijen met de score van 4 uit 6. Mourik en La gendijk haalden 3Vi punt en Taaie moest genoegen nemen met 1 punt. Groep 2: C. J. Smit - E. Verbeek- Vi G. de Jager - G. J. H. van Genderen^A - Vi J. L. Minnaar - M. L. van der Waal- A. Douw - L. Stolk1 - O Groep 3: Ant. Visser-L. Struik1 -O L. Neleman - H. K. Smit1 - O P. Lesuis - J. Noordijk1 - O B. Loosjes - R. WoltersO - 1 Ad. Visser - W. Villerius1 - O C. I. Verbiest - F. MeiaardO -1 Middelhamis: tel. (010) 2741135: alle dagen: 07.00 tot 23.00 uur. Dirksland: tel. (010) 2741135: 20 febru ari van 10.00 tot 12.00 uur en 24 februari van 13.00 tot 15.00 uur. Goedereede: tel. (010) 2742700: 20 februari van 13.00 tot 16.00 uur en 21 februari van 13.00 tot 16.00 uur en 28 februari van 13.00 tot 16.00 uur. Oude Tonge: tel. (010) 2741135: op afspraak. De genoemde openingstijden gelden tot nader bericht. Na een afwezigheid van eniiele weken zal ik u weer bijpraten over de wekelijkse uitslagen in Stellen- dam. In RSB verband liep het de laatste wedstrijd niet zo voorspoe dig. In Rozenburg werd een vrij forse nederlaag geleden: 6-2. De komende wedstrijden tegen Spijke- nisse en Beijerland zal Stellendam zeker een punt moeten halen om zich veilig te stellen. Tenslotte zit de concurrentie ook niet stil!! Maar goed, over tot de orde van de dag: afgelopen weken stonden voornamelijk in het teken van de bekerstrijd. De strijd tussen acht schakers om een plaats in de halve finale. Van den Nieuwendijk plaatste zich vrij eenvoudig middels een makkelijke overwinning op De Nooyer. De strijd tussen Van Gurp en Van Dam ging lange tijd gelijk op, maar Van Gurp, goed in vorm dit seizoen, trok uiteinde lijk aan het langste eind. Een zeer boeiend spektakel speelden Van Oostenbrugge en Zonneveld. Dit keer werd de discussie voortgezet omtrent het systeem dat Van Oostenbrugge tegen de Caro-Kann placht te gebruiken: 1e4, c6; 2. f4 En wederom wist zwart feil loos de zwaktes bloot te leggen in het witte kamp, wat resulteerde in een prach tige aanvalsstelling tegen de witte koning. Kwaliteitswinst werd zijn deel, maar helaas liet Zonneveld na om de regerend kampioen van Stellendam mat te zetten middels een dame-offer. De remise was wrang voor zwart, maar in de barrage bleek hij toch over de sterkste zenuwen te beschikken, middels winst in een vluggertje. Huishoudelijk versloeg Van Gurp Smits, die zijn dame op de damevleugel liet insluiten. Ook hier was de opening amu sant, zeker nadat Van Gurp naliet om op b5 te slaan, na de prachtige openingszet ten 1. e4,b5 Van Meenen dolf uiteindelijk het onder spit tegen Van Dam in wat eerst een saaie Engelse partij leek, maar plotseling zeer onstuimig werd. Roon en Van Rossum speelden een inte ressant potje, wat helaas te vroeg in remise eindigde; wit had zeker nog spel. Van den Nieuwendijk offerde Hameete- man van het bord in een Slavisch getinte partij. Broer Dimmen verging het niet veel beter; tegen De Nooyer kwam hij geen moment tot actief tegenspel. Met 'Kar- poviaanse' zetten wist onze oud-jeugd- kampioen dit ook te verwezenlijken toi Goed nieuws verder van het ledenfront: oud-lid Kees Koese zal onze club vol gend seizoen komen versterken!! Uitslagen bekercompetitie K v.d. Nieuwendijk - J. de Nooyer....l-0 J van Gurp - J. van Dam1-0 H. Smit-J. Gottschaluitg. H. van Oostenbrugge - G. J. Zonneveld0-1 L van Gurp - H. Smit1-0 J van Dam - H. van Meenen1-0 A. Roon - W. van RossumVi-^A K. v.d. Nieuwendijk - K. Hameeteman1-0 J. de Nooyer-D. Hameeteman1-0 Tot besluit van dit stukje nog even een diagram met de vraag: hoe zou u, met wit spelend, de zwarte koning mat geven? ii lli i X 1 1 lil 'i k 1' ii '1 '1 1 lil Het fragment komt uit de partij Short- Timman, Tilburg 1991. Short vond een plan waar niet veel mensen op zouden zijn gekomen. Hij ging met zijn koning het hele bord over, om zwart mat te zet ten... 1Kh2! Tc8?! Zwart ziet het gevaar niet. Sterker was 1. Lc8, maar later bleek dat wit ook dan had kunnen winnen. 2. Kg3! Te8; 3. Kf4! Lc8; 4. Kg5! en zwart gaf op. Er is geen goede verdedi ging tegen de dreiging 5. Kh6 gevolgd door 6. Dg7 mat. Een leerzaam plan! Uw schakende verslaggever Gert-Jan Zonneveld Donderdagavond 20 februari zal het Bruinisser Visserskoor een optreden verzorgen in het ver pleeghuis 'De Samaritaan' te Som melsdijk. Het Bruinisser Visserskoor heeft in de loop der jaren een reputatie opgebouwd in de regio. De bekende liedjes over de zee en de visserij worden op een overtui gende wijze gebracht door de enthou siaste koorleden van de vissersclub. Voor de bewoners van 'De Samaritaan' zullen deze liedjes weer veel heriimerin- gen oproepen. 'De klok van Amemui- den', 'Het Vissersmeisje', de 'Zuider- zeebalade'; ze worden nog wekelijks gezongen in 'De Samaritaan' en zullen ook zeker deze avond weer voorbij varen. Iedereen die het visserskoor wil zien en horen is van harte welkom in de recre atiezaal van 'De Samaritaan'. Deze bij zondere avond begint om half acht en duurt tot ongeveer negen uur. De toegang is vrij. JSSf Gebr. de Waal De afdeling Midden-Flakkee van de Bouw- en Houtbond FNV houdt op 27 februari 1997 haar jaarvergadering in Het Diekhuus te Middelhamis. Aanvang 19.30 uur. Op deze avond zullen maar liefst zeven tien jubilarissen gehuldigd worden, wat tevens aangeeft dat de bond het vertrou wen geniet van haar achterban. Op deze avond kunnen de leden van deze bond hun vragen stellen aan de regiobestuuder van de bond. Tevens zal er het laatste nieuws rond de onderhan delingen rond de bouw-cao meegedeeld worden. Wanneer er voor die tijd een accoord zal zijn gesloten zal de regiobe stuurder inhoudelijk ingaan op deze cao. Tevens is het bestuur van de afdeling op zoek naar nieuwe bestuursleden, zij kun nen zich deze avond kandidaat stellen. En bent u benieuwd naar de andere acti viteiten van de afdeling? Dan bent u van harte welkom. Drukkerij Op vrijdag 28 februari is het weer zover. Kinderkoor Apollo voert dan weer de musical op met dit jaar als titel 'Asse poester'. U kent waarschijnlijk allemaal Assepoester uit het sprookjesboek, maar om het door kinderen gespeeld te zien worden is toch altijd leuker. De leiding is ook dit jaar weer in handen van Nelleke Bruggeman en Riet Donker sloot. De plaats van opvoering is Ons Dorpshuis in Nieuwe Tonge. De zaal gaat open om 19.00 uur en de aanvang is om 20.00 uur. De entreeprijs is 5,00; kinderen tot 12 jaar 2,50. Graag tot ziens bij het Kinderkoor Apollo. D.V. zaterdagavond 22 februari a.s. gaan we bowlen in Herkingen. Iedereen vanaf 15 jaar is van harte welkom. We verzamelen ons om 19.45 uur in 'De Ark' te Goedereede en we vertrekken om 20.00 uur. De kosten liggen rond de 6,- per per soon. Als je in het bezit bent van een auto, neem die dan mee alstublieft. Tot zaterdagavond! Het Open Deur-team (in relatie met het normale jaarverbruik en normale weersomstandigheden) Normaal Streef- Totaal streef- jaar- verbruik ver m' bniik ver m' bruik 500 15 8 239 120 600 18 9 290 145 700 21 11 339 170 800 24 12 389 195 900 27 14 440 220 1000 30 15 489 245 1100 33 17 539 270 1200 36 18 590 295 1300 39 20 640 320 1400 43 22 692 346 1500 46 23 741 371 1600 49 25 792 396 1700 52 26 843 422 1800 55 28 891 446 1900 58 29 944 472 2000 61 31 994 497 2200 67 34 1095 548 2400 74 37 1197 599 2600 80 40 1300 650 2800 86 43 1402 701 3000 92 46 1503 752 3500 108 54 1760 880 4000 124 62 2016 1008 4500 140 70 2272 1136 5000 155 78 2530 1265 5500 171 86 2786 1393 6000 187 94 3043 1522 6500 203 102 3302 1651 7000 218 109 3558 1779 7500 234 117 3819 1910 8000 250 125 4077 2039 8500 266 133 4334 2167 9000 282 141 4597 2299 9500 298 149 4856 2428 10000 314 157 5115 2558 De letter voor het letterspel van deze week is: 0 Tabelnummer 15 Zie ook www.eneco.nl. Afgelopen week lag de buitentemperatuur ruim boven het normale niveau en het waaide aan zienlijk harder dan normaal. Weergegevens Valkenburg (ZH) Berekeningsmodel NV ENECO, Energiebedrijf Den Haag, Voorburg (voor geheel Zuid-Holland) 1 !l .1 1 1 IM il .1 1. W^ Drukkerij Langeweg 13 Postbus 27 3245 KE Sommelsdijk 3240 AA Middelhamis Tel. (0187) 48 27 29 (f f Fax (0187) 48 57 36 A»- <i J? k? 4 V? Verlovingskaarten Geboortekaanen Jubileumkaarten Trouwkaarten Visitekaartjes Enveloppen Briefpapier Langeweg 13 3245 KE Sommelsdijk Brochures Fakturen Postbus 27 3240 AA Middelhamis Boeken Tel. (0187) 482729 Fax (0187) 48 57 36 Folders Posters GO

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2