DIVERSE ARTIKELEN op de dames-, heren- en NU kinderafdeling Kievit ^arwurg College zijn wij gesloten i I 0187-601166 0181-484566 FAMILIEBERICHTEN I 1972 1997 I Op D.V. 21 januari a.s. is het 25 jaar geleden dat j^- mijn ouders Cor 'Bakker '4 en Qreet 'Bakl^er-v. cC. "Wende Jaco in het huwelijk zijn getreden. I 3244 XB Nieuwe Tonge Burg. Overdorpstraat 49 1937 1997 19 januari is het 60 jaar geleden dat onze ouders, groot- en overgrootouders J. L, QuCcCemeester en CD, guC(iemeester-'WiCf<:es in het huwelijk zijn getreden. Wij willen dit in huiselijke kring gedenken. En we hopen dat God hun nog vele jaren samen wil schenken. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Berberis 17 3247 DS Dirksland i 3247 DS Dirksland Na een liefdevolle verpleging in 'De Samaritaan' te Sommelsdijk is overleden onze schoonzuster en tante JANNETJE DE BONTE in de ouderdom van 89 jaar. familie de Bonte familie van Groningen 15 januari 1997 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: J. C. van Groningen, Verolmestraat 7, 3244 AT Nieuwe Tonge, tel. (0187) 651579 De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 20 januari a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland vanuit de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommels dijk. Vertrek vanaf de rouwkamer om 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de begrafenis in bovengenoemde rouwkamer. Door een noodlottig ongeval overleed plotseling onze vriend PIET DEN TUINDER Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en ouders. De RTM tram was zijn leven. Ouddorp: Arie en Corrie Baars Corrie en Jenneke Baars Op deze wijze bedanken wij u allen, die hebben meegeleefd na het overlijden van onze moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder MAART JE VAN HEEST-VERDUIN De vele mondelinge en schriftelijke reacties die wij na haar overlijden mochten ontvangen, waar onder ook de uwe, daarvoor onze hartelijke dank. In het bijzonder dank aan de huisarts Dr. de Vries, alsook aan directie en verplegend personeel van het Zorgcentrum 'De Vliedberg', dank aan mevr. Van Driel-Meijer voor de vele bezoeken, alsmede dhr. Rietveld voor de geestelijke begeleiding, en het leiden van de rouwdienst, tenslotte Uitvaart verzorging Kievit voor de correcte verzorging van de begrafenis. Familie Van Heest Stellendam, januari 1997 Welgelukzalig is hij, die den GodJakobs tot zijn Hulp heeft, wiens verwachting op den Heere, zijn God is. (Psalm 146:5) In de zekerheid van het eeuwige leven is overle den, mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgza me vader en grootvader STOFFEL ADRIAAN JUMELET Azn. in de leeftijd van 86 jaar. Bruinisse: J. Jumelet-Jumelet Rhoon: M. E. J. Cohen Stuart-Jumelet G. H. Cohen Stuart Schuddebeurs: P. Nelisse-Jumelet C. J. Nelisse Yerseke: A. Jumelet A. Jumelet-Vette Assen: H. M. van der Wilk-Jumelet H. J. van der Wilk J. Jumelet f Nieuwe Tonge: J. M. van den Hoek en kleinkinderen 14 januari 1997 Molenstraat 35 4311 EB Bruinisse Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. zaterdag 18 jauari om 10.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats heb ben op de algemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er in het Ned. Herv. vereni gingsgebouw alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen - Geen toespraken DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ons betoond, na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma NEELTJE ELIZABETH WILHELMINA VEENSTRA-VAN DER VEER betuigen wij u onze welgemeende dank. Het gemis blijft, maar de wijze waarop u met ons meegeleefd hebt, heeft ons erg goed gedaan. T. Veenstra kinderen en kleinkinderen Oude Tonge, januari 1997 Molenweg 41 Omdat het voor mij onmogelijk is u allen persoon lijk te bedanken, betuig ik u mede namens mijn kinderen, langs deze weg mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn man ABRAHAM BRINKMAN Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost dat u zich alle zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Verder wens ik u een voorspoedig 1997. Mevr. A. Brinkman-Melissant Stellendam, januari 1997 [[JiaiBIBEiaagiBIBIBIBfBIBlBJifBlBiaBIBIBIBIBfBIBIBrBJ^^ MIDDELHARNIS TEL. (0187) 482794 Uitvaartverzorging dag nacht bereikbaar: M. L. Kievit Meidoom 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-484566 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres. Maandag, dinsdag en woensdag i.v.m. onze verhuizing naar Hoenderdijk 9 D.V. donderdag 23 januari hopen wij onze nieuwe zaak te openen. Zie onze advertentie in het nummer van a.s. dinsdag. Open dag Voorlichtingsavond Wonen op Goeree-Overflakkee en naar het reformatorisch (i)vbo of vbo/mavo in Rotterdam? Waarom niet? Het kanop De SWAEF te Rotterdam-Zuid. Inlichtingen worden graag verstrekt door de locatieleiding. Aanmelding voor D.V. 15 maart a.s. aan het iocatieadres. ^;j;;.;4;.3;..;j..;;;.^..;;j;i;.;j;..;ij.;;;..;;;.;j;;;^^^^ El OPRUIMING Ibbert75 BlIBIBIBMaBIBlBJBIBiaBfaBIBJBIBlBlBIBIBIBIBfBMBlBfBIBMBIBJ^^ [3 Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. Adverteren in Eilanden Meuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. Hofdijksweg 17 3253 KC Ouddorp. Tel. (0187) 68 42 67 voor christelijk voortgezet onderwijs op reformatorische grondslag Het Wartburg College is een refor matorische scholengemeenschap, die ontstaan is uit een fusie tussen het De Suvaef College te Rotterdam- Zuid en Dordrecht, de scholenge meenschap Cuido de Brés te Rotterdam-IJsselmonde en het Revius College te Rotterdam- Zevenkamp. Allen die aan dit college zijn ver bonden stellen rich ten doel: christelijk onderwijs aan te bieden naar Schrift en belijdenis de leerlingen optimaal te begeleiden bij studie, keuzes en persoonlijke problemen de leerlingen op te leiden en te vormen in overeenstem ming met de hun geschonken gaven en talenten van hoofd, hart en handen de leerlingen toe te rusten om in de verbanden waarin ze staan keuzes te maken die genormeerd zijn door het Woord van God Continuering van de bestaande, vertrouwde locaties waarborgt een blijvende aandacht voor de indivi duele leerlingen. Gezamenlijk bie- den de locaties de volle breedte van het voortgezet onderwijs aan (ivbo tot en met gymnasium). Er wordt gewerkt aan een netwerk van leerwegen, met voor iedere leerling een leerweg op maat. Waar staan we voor? Op De Swaef wordt er naar gestreefd om elke leerling in een voor hem/haar veilige omgeving een leerw/eg te bieden die: leidt tot het behalen van één van de diploma's: ivbo, vbo of vbo/mavo een goede aansluiting geeft op vervolgopleiding en/of arbeidsmarkt. Voor wie zijn we er? In beginsel voor alle ouders, die reformatorisch onderwijs voor hun kinderen wensen. In het bijzonder nchten we ons op de leerlingen die een technische opleiding willen vol gen of een beroep in de dienstverle nende sector op het oog hebben (verkoop of administratie), omdat voor hen op Goeree-Overflakkee geen voorziening voor christelijk onderwijs is. Welke opleidingen bieden we aan? Op onze locatie kunnen de volgende opleidingen worden gevolgd: Ivbo: bouwtechniek (timmeren, metselen en schilderen), metaaltechniek en verzorging. Vbo en vbo/mavo: bouwtechniek (timmeren, metselen en schilderen), metaaltechniek, electrotechniek, voertuigen techniek, administratie, ver koop en verzorging. Waar staat 'vbo/mavo' voor? In 1995 zijn wij begonnen met de zogenaamde gemengde afsluiting. Binnen het vbo/mavo wordt de aan sluiting op het mbo-onderwijs sterk verbeterd door de leerlingen op te leiden voor een mavo-diploma met één beroepsgericht vak. Wat wordt er gedaan aan leerling begeleiding? Binnen onze locatie functioneert een uitgebreid net werk van begeleiding op het gebied van persoonlijke ontwikkeling en studie- en beroepskeuze. Hoe staat het met de bereikbaarheid? Locatie De Swaef ligt vlak bi| bus- en metrostation Zuidpiein en is vanuit verschillende richtingen maar zeker ook vanuit Goeree-Overflakkee uitstekend bereikbaar (b.v. Middelhamis - Rotterdam Zuidplein 42 mm., Dirksland - Rotterdam Zuidplein 53 min.). Bezoekadres Carnissesingel 20 3084 NA Rotterdam Telefoon (010) 480 14 22 Fax (010) 481 48 84 Voorlichtingsavond D.V. dinsdag 21 januari 1997; aanvang 19.45 uur Open dag D.V. zaterdag 8 februari 1997; aanvang rondleidingen 9.30 en 10.00 uu einde programma:± 12.30 uur Inlichtingen Voor meer inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de volgende personen: drs. G.J.A. Toonen, locatiedirecteur Telefoon (010) 480 14 22 (school) (0184)41 22 84 (privé) dhr E. Eijkelenboom adj. directeur onderbouw en ivbo Telefoon (010) 480 14 22 (school) (0180)51 96 84 (privé)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 4