VISAPSLAG SOBÜEREBBI Ook in het voorbije 1996 hebben wo de camera weer veelvuldig iaten Mikken, Het leverde naarmate het jaar vorderde een royale voorraad foto's waaruit we een willekeurige greep hebben gedaan, U ziet ze bijgaand, een Impressie gevend van vrolijke- zowel als droe vige gebeurtenissen waarmee het Jaar gevuld werd. •I Goerees' visserij hield zaterdag 6 januari haar Nieuwjaarsreceptie, in een niet al te opgewekte stemming trouwens, want voor het nieuwe jaar werden slechtere resultaten voorzien. De tijd zal inmiddels hebben geleerd in hoeverre die verwachting is uitgekomen. In Middelharnis vond woensdagnacht 24 april een ramp plaats toen brand uitbrak in de woning van de fam. V. d. Velde aan de Prins Bernhardlaan. Inwoners van Middelharnis bekeken de volgende ochtend aangeslagen de uitgebrande woning waarin een moeder en twee van haar kinderen de dood hadden gevonden. Gelukkig was niet alleen met Sinterklaas hoefgetrappel te horen. Het bruidspaar Lodewijks-Mosselman te Ooltgensplaat liet zich in een lange stoet naar het Plaatse Gemeentehuis rijden, veel romantischer was dat dan het vervoer per automobiel. Oostflakkee begroette op 15 mei haar 10.000e inwoner, het bleek Rick Pieterse. Hier met mamma op de foto. De RTM museumlijn op de Punt te Ouddorp opende haar remise en 5 km. lange tramlijn naar station Port Zélande op woensdag 14 februari. HK^ Miraculeus was de aanblik van het hangbuikzwijn(tje) Miepje te Sommelsdijk. Ze liep (en loopt wellicht nog) vrijelijk rond in de woonkamer van de fam. Snijder te S'dijk, en zie'es hoe ze zelfs door mevr. Snijder geknuffeld wordt. M Er trok heel wat paardentractie over Goeree-Overflakkee toen op 18 juli 32 spannen met historische waeens vanuit België over de Brouwersdam trokken.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 12