Gezellige Feestdagen Opbouwend 1997! Bouwen met Bloemfontein wordt Piekfijn om 12.00 uur gesloten en een "m^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Na een periode van hard werken zijn wij met valcantie Wij wensen u prettige feestdagen en een goede jaarwisseling! Rabobank West-Flakkee Wonen op Goeree-Overflakkee en naar het reformatorisch (i)vbo of vbo/mavo In Rotterdam? Waarom niet? Het kanop De SWAEF te Rotterdam-Zuid. Onze kantoren zijn op 31 december a.s. Vanaf 2 januari staan wij weer volledig tot uw besctiil^king. en een imorspoed^ meumjaar Mevr. J. N. Haameete-Roon Cor m VRUDAG 20 DECEMBER 1996 EILANDEN-NIEUWS TWAALFDE BLAD Waar staan we voor? Voor wie zijn we er? Welke opleidingen bieden we aan? Waar staat 'vbo/mavo' voor? Wat wordt er gedaan aan leerling begeleiding? Hoe staat het met de bereikbaarheid? Bezoekadres Voorlichtingsavond Open dag Inlichtingen Inlichtingen worden graag verstrekt door de locatieleiding. Aanmelding voor D.V. 15 maart a.s. aan het locatieadres. Mevr. L. Grinwis-Akershoek 'de Vliedberg', kamer 147, Ouddorp wenst familie, vrienden en bekenden Familie, vrienden en bekenden en emy Qdukkigy "Nieuwjaar J. V. d. Wende Vliedberg, kamer 140, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp. Tel. (0187)685550 Familie, vrienden en kennissen een gezegend Kerstfeest en een voorspoedig nieuwjaar toe gewenst. Melissant, december 1996 Binnenweg 60 In MIDDELHARNIS en ZIERIKZEE vallen onze deuren in het slot van woensdag 25 december t/m woensdag 1 januari. Op maandag 23 en dinsdag 24 december is de showroom geopend. Het magazijn is dan alleen geopend voor afhalen. Op donderdag 2 en vrijdag 3 januari is het magazijn ook voor afhalen geopend. De showroom en de verkoopafdeling zijn die dagen gesloten. Op vrijdagavond is er géén koopavond. Zaterdagmorgen 4 januari zijn de showroom en het magazijn open. Vanaf maandag 6 januari staan wij weer volledig tot uw beschikking. Burg. C. Zaaijerlaan 2, Dirksland; Hofdijksweg 20, Ouddorp; Noordzijde Haven 5, Goedereede; Blauwe Distelstraat 25, Havenhoofd en Voorstraat 77 Stellendam Algemeen telefoonnummer (0187) 49 88 88 voor christelijk voortgezet onderwijs op reformatorisciie grondslag Het Wartburg College is een refor matorische scholengemeenschap, die ontstaan is uit een fusie tussen het De Swaef College te Rotterdam- Zuid en Dordrecht, de scholenge meenschap Guido de Brés te Rotterdam-IJsselmonde en het Revius College te Rotterdam- Zevenkamp. Allen die aan dit college zijn ver bonden stellen zich ten doel: christelijk onderwijs aan te bieden naar Schrift en belijdenis de leerlingen optimaal te begeleiden bij studie, keuzes en persoonlijke problemen de leerlingen op te leiden en te vormen in overeenstem ming met de hun geschonken gaven en talenten van hoofd, hart en handen de leerlingen toe te rusten om in de verbanden waarin ze staan keuzes te maken die genormeerd zijn door het Woord van God Continuering van de bestaande, vertrouwde locaties waarborgt een blijvende aandacht voor de indivi duele leerlingen. Gezamenlijk bie den de locaties de volle breedte van het voortgezet onderwijs aan (ivbo tot en met gymnasium). Er wordt gewerkt aan een netwerk van leerwegen, met voor iedere leerling een leerweg op maat. Op De Swaef wordt er naar gestreefd om elke leerling in een voor hem/fiaar veilige omgeving een leerweg te bieden die: leidt tot het behalen van één van de diploma's; ivbo, vbo of vbo/mavo een goede aansluiting geeft op vervolgopleiding en/of arbeidsmarkt. In beginsel voor alle ouders, die reformatorisch onderwijs voor hun kinderen wensen. In het bijzonder richten we ons op de leerlingen die een technische opleiding willen vol gen of een beroep in de dienstverle nende sector op het oog hebben (verkoop of administratie), omdat voor hen op Goeree-Overflakkee geen voorziening voor christelijk onderwijs is. Op onze locatie kunnen de volgende opleidingen worden gevolgd: Ivbo: bouwtechniek (timmeren, metselen en schilderen), metaaltechniek en verzorging. vbo en vbo/mavo: bouwtechniek (timmeren, metselen en schilderen), metaaltechniek, electrotechniek, voertuigen- techniek, administratie, ver koop en verzorging. In 1995 zijn wij begonnen met de zogenaamde gemengde afsluiting. Binnen het vbo/mavo wordt de aan sluiting op het mbo-ondenwijs sterk verbeterd door de leerlingen op te leiden voor een mavo-diploma met één beroepsgericht vak. Binnen onze locatie functioneert een uitgebreid net werk van begeleiding op het gebied van persoonlijke ontwikkeling en studie- en beroepskeuze. Locatie De Swaef ligt vlak bij bus- en metrostation Zuidplein en is vanuit verschillende richtingen maar zeker ook vanuit Goeree-Overflakkee uitstekend bereikbaar (b.v. Middelharnis - Rotterdam Zuidplein 42 min., Dirksland - Rotterdam Zuidplein 53 min.). Carnissesingel 20 3084 NA Rotterdam Telefoon (010)480 14 22 Fax (010) 481 48 84 D.V. dinsdag 21 januari 1997; aanvang 19.45 uur D.V. zaterdag 8 februari 1997; aanvang rondleidingen 9.30 en 10.00 uur einde programma:± 12.30 uur Voor meer inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de volgende personen: drs. G.J.A. Toonen, locatiedirecteur Telefoon (010) 480 14 22 (school) (0184)41 22 84 (privé) dhr. E. Eijkelenboom adj. directeur onderbouw en ivbo Telefoon (010) 480 14 22 (school) (0180)51 96 84 (privé) EEN DYNAMISCHE QROEP IN BOUWMATERIALEN

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 42