Actie 'Zuinig stoken, zuinig aan' van start De spaarkaart voor zuinig aan De Actie zuinig stoken, zuinig aan Hengelaarsvereniging Krammer I Gieter 9/(artinus Maak kans op een citybike Meedoen is gemakkelijk, leuk en het levert wat op Doe mee met de actie bespaar op uw energiekosten draag bij aan een beter milieu en maak kans op een fiets Meedoen is leuic, gemakkelijk en het levert wat op! een initiatief van uw energiebedrijf en uw huis-aan-huis blad FAMILIEBERICHTEN 'k Als een kostbaar geschenk ontvingen wij, uit j| Gods hand, een zoon en broertje 0 I Wij noemen hem Mortijn f Boudewijn, Annemieke en Nicole Biemond 28 oktober 1996 Plaatweg 1 f 3251 LN Stellendam I Tel. (0187)493777 Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat God ons in haar geschonken heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder ARENTJE ELIZABETH KNÖPS weduwe van Hendrik van der Jagt in de ouderdom van 90 jaar. Zij werd de afgelopen jaren liefdevol verzorgd in 'Ebbe en Vloed'. Nieuwegein: C. M. de Vos-van der Jagt J. de Vos Dordrecht: M. C. de Visser-van der Jagt A. A. de Visser Sommelsdijk: M. Tanis-van der Jagt P. Tanis klein- en achterkleinkinderen 25 oktober 1996 Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed' te Oude Tonge Correspondentie-adres: J. de Vos, Vloedmondeól, 3434KN Nieuwegein De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 30 oktober a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oude Tonge, vanuit de aula van 'Ebbe en Vloed' (in gang Mariniersweg), waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in bovengenoemde aula. Geen bloemen Na een liefdevolle verzorging in 'De Goede Ree' is na een moeilijke laatste levensperiode van ons heengegaan onze broer, zwager en oom IMAN SLIS weduwnaar van Adriaantje Vroegindeweij op de leeftijd van bijna 92 jaar. Namens de familie 26 oktober 1996 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: Boterbloem 12, 2861 WN Bergambacht De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 30 oktober a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats 'Vrederust' te Middelhamis, vanuit de kerk- zaal van 'De Goede Ree' (ingang Stoofhoek). U wordt beleefd uitgenodigd om 13.30 uur aanwe zig te willen zijn om onze overledene de laatste eer te bewijzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom HENK VAN DER WANT echtgenoot van Addy Flohil fam. Flohil Ouddorp, 27 oktober 1996 Bezoek onze informatie-avond op 13 november a.s. om 19.15 uur in het Clubhuis van de Voetbalvereniging in Zwartewaal ËméMuukm Martin Gaus Hondenschool Brielie Preekcassettes Aanbieding november J 5,50 p.st. 17x De Heilige Oorlog van John Bunyan door ds. P. den Butter 5x ds. R. van Kooten, 2x ds. P. van der Kraan, lx ds. A. Heij, 4x ds. D. J. van Eckeveld. U kunt bellen iedere avond Tel. (0113)572745 De uitslag van de zoutwaterviswedstrijd van hengelaarsvereniging Krammer op 26 oktober 1. T. V. d. Poel263 cm. 2. T. Elschot169 cm. 3. C. V. d. Welle160 cm. 4. A. Bruinsma140 cm. 5. P. Belder135 cm. 6. R. Zuetenhorst101 cm. 7. E. Mol98 cm. 8. M. H. Baan70 cm. 9. J. Kieviet31 cm. De overige deelnemers behaalden geen vangstresullaat. De volgende wedstrijd van de hengelaarsverenigi.ng Krammer is een zoutwaterviswedstrijd, deze wordt gehouden op 2 november. Wij vis.sen van 12.30 tot 15.30 uur. Inschrijving kan geschieden bij Onder de Wiek in Stellendam van 11.00 tot 11.30 uur. Nadere informatie over de wedstrijden C. v. d. Welle, Berkenlaan 4, 3257 XA Ooltgensplaat. Telefoon (0187) 632118. Voor lidmaatschappen: S. W. Mol, Vink 1, 3245 TV Sommelsdijk, telefoon (0187) 486168. Deze week valt de spaarkaart voor de actie 'Zuinig stoken, zuinig aan' 1996/ 1997 bij u in de brievenbus. Met deze spaarkaart kunt u meedoen aan de actie, die dit jaar voor de twaalfde keer wordt georganiseerd door de Zuid-Hollandse energiebedrijven samen met de plaatselijke huis-aan- huisbladen. Spaar portemonnee en milieu Door mee te doen aan de actie 'Zuinig stoken, zuinig aan', krijgt u een beter in zicht in uw energieverbruik en gaat u be wuster met energie qm. De ruim 1 mil joen Nederlanders die elk jaar meedoen, besparen gemiddeld 5% op hun energie verbruik. Per huishouden komt dat neer op een besparing van zo'n 75,- op de jaarlijkse energiekosten. En daarmee spaart u niet alleen uw portemonnee, maar levert u ook een belangrijke bijdra ge aan een beter milieu. Zo DOET U mee Meedoen is gemakkelijk. Vanaf zaterdag 2 november kijkt u wekelijks even in de meterkast en noteert u op de spaarkaart de stand van uw gas- en elektriciteitsme ter. Uw weekverbruik gas vergelijkt u ver volgens met het streefverbruik gas, dat u ook op de kaart noteert. Dit streefver bruik verschijnt elke week in een specia le tabel in deze krant, maar ook op pa gina 516 van Teletekst en op Internet www.encco.nl. Wanneer uw eigen verbruik lager is dan het streefverbruik, stookt u zuinig en spaart u. Zo kunt u er een ware sport van maken om uw verbruik te beperken. De strcefverbruikcijfers voor elektriciteit worden niet in de krant vermeld. Wan neer u wekelijks ongeveer dezelfde hoe veelheid elektriciteit verbruikt, kunt u er van uitgaan dat u goed zit. Vanzelfsprekend is het verbruik voor verlichting hoger naarmate de dagen kor ter worden. De actie duurt tot en met 30 maart 1997. Energiediskette Met de energiediskette kunt u de actie ook op de computer volgen. Deze disket te bevat behalve een programma voor het invullen van uw meterstanden ook tal van energiebesparingstips. U kunt de energiediskette bestellen door ƒ11,95 (MS-DOS, 3.5 inch) of ƒ16,95 (Windows 3.11 en 95, HD-diskette 1.44 Mb) over te maken op gironummer 214859 van ENECO, Dordrecht, onder vermelding van 'Actie Zuinig Stoken'. De verzendkosten zijn inbegrepen. Letterwedstrud Als u meedoet aan de letterwedstrijd maakt u bovendien kans op één van de volgende milieuvriendelijke prijzen: een citybike, drie stadsfietsen, vier horloges op zonne-energie, vijf opwindbare radio's en vijfentwintig petjes met inge bouwde ventilator op zonne-energie. Elke week vult u de letter onderaan de stooktabel in op de spaarkaart. De zin die daardoor aan het eind van de actie ontstaat, maakt u zo origineel mo gelijk af in maximaal vijftien woorden. Op de spaarkaart staat verder alle infor matie over de wedstrijd, dus houd uw brievenbus deze week goed in de gaten. Heeft u volgende week de spaarkaart nog niet ontvangen? Bel dan uw energiebe drijf. Telefoonnummer en adres vindt u in het telefoonboek of de Gouden Gids. ^fc Hondenschool Irielle is cangesbten bij Martin Gaus, uw woof' borg voor professionele opgeleide instructeurs en goed resutkial. Wij starten iedere moand met de cursus "Uw hond gahoorziMm in 10 lessen" Oe uitgekiende leermetho- de> oang^ïost oan Het icon3klef van uw Kond. ZOT^t voor een gehoorza me, vTo&jka hond in slechts 3 week. Ooit voor poppycuFJus {vonof wek«n) en c^jvowdtflgwdvHSZen Voor vr^Uffnét mformothof $T€iti$ brO€Hvr9! of (06) 52 $46 98} The »ïst you can do for your doc. Maarland Noordziide 66 - 3231 CG Brielie Dé Martin Oauf hondvntchool in uw regio de Actie zuinig stoken

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 6