Van 't kantje in de sloot Kleinverbruikerstarieven Delta veranderen 1 januari 1997 niet Nederland Waterland Hervormings- herdenking FILMAVOND Snelheidscontroles PREDIKBEURTEN Ontdek het geheim van de regenboog Grevellngenshow Nederlandse Bond afd. Goedereede/Ouddorp Rommelmarkt Voedselactie Oost-Europa Genealogie fam. Hartensveld van Plattelandsvrouwen Nationale voedselaktie - broodnodig Damver.'Ernst Nut en Ontspanning '52' te Melissant Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRUDAG 18 OKTOBER 1996 STELLËNDAM - Donderdagmorgen, rond half acht, raakte ter hoogte van de boerderij van de fam. Biemond aan de Plaatweg (Fortuinweg), een tankwagen van de firma van Beers uit Eersel in een sloot. De tankwagen, gevuld met 36 ton mest, wilde de betonnen weg opdraaien die, over het land van dhr Biemond, evenwijdig aan Plaatweg loopt. Bijna was dat zonder ongelukken gebeurd, toen de achteras wegzakte in de berm en de hele kombinatie op zijn kop in de sloot terecht kwam. De chauffeur kwam met de schrik en een kleine hoofdwond vrij. In de loop van de Donderdag is de tankwagen leeggepompt en geborgen. Naar aanleiding van de buurtge sprekken waarin werd geklaagd over de hoge snelheid van automo bilisten in de bebouwde kom wer den in Middelharnis, Sommelsdijk en Nieuwe Tonge snelheidscontro les gehouden. Max. snelheid in de bebouwde kom bedraagt 50 km per uur. Controles vonden plaats op dinsdag 15 oktober 1996. Sonunelsdyk Op de Kon. Julianaweg kregen 12 be stuurders een proces-verbaal. Hoogst ge meten snelheid 78 km per uur. Op de Dorpsweg kregen 5 bestuurders een proces-verbaal. Hoogst gemeten snel heid 72 km per uur. Op de Langeweg kregen 31 bestuurders een proces-verbaal. Hoogst gemeten snelheid aldaar 86 km per uur. Middelharnis Op de Oudelandsedijk kregen 7 bestuur ders een proces-verbaal. Hoogst gemeten snelheid 76 km per uur. Nieuwe Tonge In de Generaal Snijdersstraat werden geen overtredingen geconstateerd. Op de Duivenwaardsedijk kregen 3 be stuurders een proces-verbaal. Hoogst ge meten snelheid 72 km per uur. Op de Langeweg (N-215) alwaar de maximum snelheid thans 60 km per uur bedraagt kregen 18 bestuurders een pro- OOLTGENSPLAAT In Ooltgensplaat worden in de weken van D.V. 21 oktober t/m 1 november 1996 een voedselactie gehouden voor de mensen in Oost-Europa. Kinderen van de clubs van de Ned. Herv. kerk komen bij u langs om één of meer dere van de onderstaande producten te verzamelen, om met z'n allen voedsel pakketten samen te kunnen stellen, die dan naar een depot van Dorcas worden verzonden. U helpt toch ook mee? Ook kleren zijn van harte welkom. Is er niemand bij u geweest, dan kunt u uw bijdrage ook brengen in 'Elthato' op D.V. 2 november 1996. ces-verbaal. Hoogst gemeten snelheid al daar 93 km f>er uur. Uit onderzoek is gebleken dat op de doorgaande wegen met aanzienlijke snel heid gereden wordt. Uit ongevalsstatis tieken is gebleken dat Goeree-Overflak- kee ongunstig afsteekt tegen andere ver gelijkbare gebieden. Vaak kunnen de on gevallen gerelateerd worden aan te hoge snelheden. Naast het feit dat de basiseenheid Goe- ree-Overflakkee frequenter snelheids controles gaat uitvoeren is met het Buro Bijzondere Verkeerscontrole van de Regiopolitie Rotterdam-Rijnmond over eengekomen dat zij regelmatig met radarfoto-apparatuur snelheidscontroles zullen uitvoeren op Goeree-Overflakkee. Boodschappenlijstje (zoek maar uit) 1 doosje thee; 1 kg. witte suiker; 1 kg. witte bloem; 1 kg. witte rijst; 1 zak macaroni 500 gram; 1 blik groente 400 gram; 1 blik smac; 1 pak koffie 250 gram; 3 pakjes soep; 1 plastic fles zonnebloemolie. Wij wensen u en de kinderen Gods ze gen toe bij deze actie en graag uw mede werking. De Jeugdraad Uitnodiging De Evangelisatie Commissie van de Ned. Hcrv. Gemeente te Middelharnis nodigt alle kinderen van 6 t/m 12 jaar uit voor de Kinderbijbclclub op D.V. dins dag 22 oktober a.s. We willen samen met jullie 's morgens gaan zingen en luisteren naar een verhaal uit de Bijbel met het tliema: 'Ontdek het geheim van de regenboog' en we gaan wat knutselen. 's Middags spelen we een spannend spel. De plaats waar we dit willen doen is het bijgebouw van de Dillenburg, Juliana van Stoiberglaan 19, tegenover de Groen van Prinstererschool. We beginnen 's morgens om 09.15 uur tot 12.00 uur en 's middags om 13.15 uur tot 16.15 uur. De kosten hiervoor bedra gen 's morgens en 's middags 1,00. Neem je vriendje of vriendinnetje mee om samen het geheim te ontdekken. Mocht je nog vragen hebben, dan kun je even bellen. Evangelisatie Commissie Ned. Herv. Gemeente, tel. (0187) 484452. Jij komt toch ook! Wel verhoging van de energiebelasting door de overheid Voor het derde achtereenvolgende jaar zullen door DELTA dezelfde tarieven worden gehanteerd voor het kleinver bruik, voorzover het door DELTA te beïnvloeden bestanddelen betreft. Stij ging van inkoopkosten, voorzover getn brandstof, en de algemene kostenstij ging door inflatie worden opnieuw niet in rekening gebracht aan de afnemers. De kleinverbruiker zal alleen de invloed merken van ontwikkelingen in de brand stofprijzen en de verdubbeling van de Re gulerende Energie Belasting voor gas. Zoals afgesproken bij de vaststelling van de jaarrekening 1995 zal in 1997 bij de jaarafrekening teruggaaf plaatsvinden aan de verbruikers van een deel van de winst over 1995. De invloed van belastingheffingen op de kleinverbruikerstarieven wordt steeds sterker. In 1997 betaalt de kleinverbrui ker gemiddeld 323 gulden aan brandstof heffing, energiebelasting en grondwater belasting. Het aandeel van de belasting heffingen is in drie jaar tijd bijna verzes voudigd. In de afzet worden in 1997 geen grote veranderingen verwacht. Per voorziening is de afzetprognose als volgt: Electriciteit Bij de zeer grote klanten, die worden behartigd door Energie Zuid-Nederland (EZN), wordt nauwelijks groei verwacht. De groei bij het grootverbruik zal minder zijn dan in voorgaande jaren. In de cate gorie Kleinverbruik wordt uitgegaan van een gelijkblijvend gemiddeld verbruik per aansluiting. Per saldo verwachten wij een afzetstij- ging van 37 min. kWh, ofwel 0,7% in 1997. Gas Bij het kleinverbruik is een daling van het gemiddeld verbruik per aansluiting voorzien van 1% per jaar. De grootver bruikers blijven, op één aanzienlijke uit breiding na, vrijwel gelijk. In 1997 wordt een afzet verwacht die 19 min m' (ca. 3,6%) hoger uitkomt dan in 1996. Water De drinkwaterafzct blijft in 1997 vrijwel gelijk. Wel is er een toeneming door le vering aan België. Daar staat omschake ling van drinkwater naar industriewater door bedrijven tegenover. De industrie- waterafzet zal mede daardoor toenemen. Dit leidt tot een verwachte toename van de totale walerafzet in 1997 met 1,6 min. m' (ca. 3,2%). Buiten de meer traditionele distributie activiteiten zullen in 1997 ook nieuwe ontwikkelingen de aandacht vragen. Deze nieuwe ontwikkelingen vinden veelal plaats in joint venture verband. Electriciteit In 1997 zal de süiictuur voor het Groot schalig Productiebedrijv (GPB) vorm gaan krijgen. Dit zal een grote verande ring betekenen voor onze 33 1/3% doch ter EPZ. ELSTA zal de tweede helft van 1997 op starten. De onderhoudswerkzaamheden aan het hoogspanningsnet vinden zoveel mogelijk voor die tijd plaats. Gestart zal worden met de bouw van ten minste één windpark van ca. 20 MW. De bouw zal starten voor een warmte kracht-installatie van ca. 10 MW bij een klant. Er zal een nieuwe landelijke tariefstruc tuur worden ingevoerd, wat ook conse quenties heeft voor de grote klanten. Gas Voor de aanvoer van gas. uit Zeebrugge zullen overeenkomsten worden afgeslo ten, zowel voor de pijpleiding als voor de gashandel. Water De bouw van het afvalwaterproject Vlis- singcn-Oost zal worden gerealiseerd. Naast de reële verwachting dat tenminste één afvalwatcr-recyclingsproject kan worden gerealiseerd, lopen er enige aan biedingen voor water/afvalwater in con currentie met andere (particuliere) aan bieders. Kabel- en signaaldiensten Vergunning is gevraagd voor telecom- activiteiten. De eerste schreden op dat pad zullen worden gezet. Afval-milieu Twee projecten zullen worden geëvalu eerd op hun commerciële kansen (slib- vergassing en demontage). Technisch succes alleen is niet voldoende. Er zal een proefinstallatie worden ge bouwd in Zeeuwsch-Vlaanderen voor het reinigen van baggerspecie. De studie voor het RDF-project (Refuse Drived Fuel) zal worden voortgezet. Bij Verstraeten en Verbrugge zullen di verse nieuwe milieuprojecten op commer ciële kansen worden onderzocht, evenals de voor DELTA te bereiken synergie. In de Herziene Begroting 1996 - onder deel van het Ondememing.splan 1997 - wordt een resultaat over 1996 getoond van ruim 30 min. gulden. Het geconsoli deerde netto resultaat laat naar het jaar 2001 toe een opgaande lijn zien (1997 ca. 35 min., 2000 ca. 44 min.). Dit is deels te danken aan de voordelen van synergie van nieuwe activiteiten, waar door kostenstijgingen kunnen worden beperkt. Deels aan de verbreding van het draagvlak via .samenwerking met derden; dit laatste komt met name tot uitdrukking in een toename van de financiële baten en lasten. In het Ondernemingsplan 1997 is nog sprake van een geconsolideerd resultaat. In de toekomst zal dit resultaat dienen te worden gesplitst naar monopolistische en commerciële activiteiten, om in lijn te blijven met nieuwe wetgeving. MELISSANT Vrijdagavond 18 en zaterdag 19 oktober is er in 'Melishof te Melissant de Greve lingen-show. Hier zijn meer dan 600 ver schillende dieren te bewonderen, waar onder hoenders, konijnen, sier- en post duiven, dit alles is georganiseerd door kleindierenvereniging Nut en Sport. De toegang is gratis en de zaal is geopend vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De familie Hartensveld is afkomstig uit Puttershoek. Deze naam komt voor onder diverse andere namen, zoals: Har- tichsveld, Hartingsvelt of Hartogsvelt. In de eerste periode van hun bestaat (1679) in Sommelsdijk noemden zij zich Hartigsvelt, wat na te gaan is in de Ker kelijke boeken van Sommelsdijk. Deze familie bestond uit beurtschippers, die verschillende havens aandeden. Het vermoeden is dat op deze manier de fa milie Hartensveld in Sommelsdijk is aanbeland. De gegevens van deze familie zijn, voor zover mogelijk, bij elkaar gezocht en in gebonden. Een ieder die geïnteresseerd is kan deze 59 pagina's tellende uitgave bestellen door een bedrag van ƒ25,00 over te maken op bankrek.nummer 3613.56.323 of postgiro 610474 (Wel s.v.p. uw adres en postcode/woonplaats in de omschrij ving vermelden). Voor meer informatie kunt u kontakt op nemen met de samensteller van deze uit gave. W. van Groningen, Doelweg 4, 3252 AJ Goedereede Tel. (0187) 491417 Zondag 20 oktober 1996 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 9.30 en 18.(X) uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur dhr. K. Baas en 18.30 uur ds. J. Koster - Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. M. van Campen, Wad- dinxveen en 18.30 uur kand. S. J. Ver- heij, Oud-Alblas. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Smit, Putten en 18.00 uur ds. J. Geene, Katwijk aan Zee - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster (kinder- dienst) en 18.30 uur ds. L. van Eyk, Fijnaart. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. van Rossem, Waarder - Ger. Gem. 10.00 uur (H.A.) en 18.00 uur (bev. ambtsdr.) ds. A. M. den Boer - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. D. Sonneveld, Spijkenisse - Ger. Gem. in Ned, 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 0.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. H. Markus, Woerden - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. Oorschot, Zwijndrecht en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder en 18.00 uur ds. J. C. den Toom - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. J. T. Cazander - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. L. Lijzen - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur mevr. J. van Kempen, Rotterdam. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. Klink, Hoornaar en 18.00 uur ds. T. C. de Leeuw, Kinderdijk - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. F. Harinck, Nieuwer- kerk a/d IJssel - Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. P. Schravendeel, Fer- wcrd - Ger. Kerk (Vrijge-maakt) 9.30 en 14.30 uur ds. H. W. Noord- man, em. pred. Hoogvliet. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 en 18.(X) uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Jonker, Barendrecht (beroepen predikant) en 18.00 uur ds. J. Koppe laar, Abbenbroek - Ger. Gem .10.00 en 18.00 uur leesdienst - Evangelie Gemeente (De Komeet) Melkweg 75 lO.OOuurJ.C. van Boven. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.45 en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.00 uur ds. M. van Krimpen en 16.00 uur dhr. K. Baas (in de Herv. kerk). DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur kand. J. Kooy, Barendrecht en 18.00 uur ds. J. Willemsen - Ger. Kerk 10.30 uur drs. J. M. van Krim pen en 18.00 uur drs. A. C. Feij. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. B. ten Hove (bediening Hei lige Doop) en 18.00 uur ds. K. van Meijeren, Zwolle - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur drs. A. C. Feij en 18.00 uur dhr. J. van Lambalgen. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. K. van Meijeren. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Op vrijdag 11 oktober Jl. werd in de stand van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg op de beurs Restoration '96 in de RAI de eerste twee exemplaren van het boek "Nederland Waterland" uitgereikt aan mw. drs. H. d' Ancona, Hd van het Europees Parlement en aan de heer B J.M. Duimel, directeur van de Bond Heemschut. De ondertitel van het boek luidt: "een nieuw leven voor gedempte grachten, vaarten, havens en beken". De auteur, Marie-Louise de Vries, heeft in opdracht van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg een aantal recente projecten, zoals het Rokin te Amsterdam, de haven te Breda, de Singel te Utrecht en de Kerkgracht te Sommelsdijk nader omschreven. Het schijnt dat er thans een kentering is ontstaan in de zogenaamde dempings- drang van de voorgaande deceimia. Niet alleen worden nieuwe woonwijken voor zien van waterpartijen, maar men wil steeds vaker gedempte waters hergraven. Niet altijd is het mogelijk om de oude situatie exact terug te brengen, dan wordt veelal gekozen voor een passende - vaak eigentijdse - reconstructie. Belangrijkste reden van dergelijke reconstructies is de verbetering van de leefomgeving, en het komt dus niet alleen voort uit nostalgie van stads- of dorpsbewoners; alhoewel de interesse voor de locale historie toeneemt. Door demping ontstaat vaak een hiaat in het stads- of dorpsbeeld. Op de plaats van het vroegere water werd veelal een parkeerterrein o.i.d. gecreëerd, waardoor de eeuwenoude stedenbouwkundige samenhang en structuur van de omgeving grote schade heeft ondervonden en soms totaal is verstoord. Door de enorme groei van het autoverkeer raakten de steden overvol. Het verkeersbeleid van de grote re steden is er tegenwoordig op gericht om de auto's uit het historische centrum van de stad te weren, waardoor tevens extra ruimte vrijkomt voor stadsherstel en om simpelweg te wandelen, te winke len, e.d.. Het was ook dikwijls het ver keer, waarvoor oude waters moesten worden gedempt; een andere reden was vanwege de vervuiling. Door een goed rioleringsstelsel is dit laatste argument gelukkig tot het verleden gaan behoren, want die oude waterwegen in onze steden waren vaak onhygiënische toestanden, een bron van ziektes en ongedierte. Was dempen in het verleden het credo, thans denkt men driemaal na eer tot dem ping van een bepaald water wordt over gegaan; zeker als men dit boek heeft gelezen. In dit boek worden namelijk een 16-tal ontgravingsprojecten omschreven, waarvan het merendeel van de waters slechts enkele decennia geleden gedempt zijn. 2k) is de Trekvaart te Leiden - on danks vele protesten - in 1972 gedempt. Reeds in 1984 was de Trekvaart weer open Waarom draait men binnen zo korte termijn 180 graden Het is te lezen in dit boek, overigens zonder iemand de Zwarte Piet toe te spelen of te spreken over stedenbouwkundige blunders; het gebeurde immers overal. "Het kan verke ren", zei Bredero. Het beleid, zienswij zen en inzicht van onze bestuurders, ste denbouwkundigen en mede-burgers is aan wijzigingen onderhevig. De vraag is dan ook: is het ontgraven van historische waterlopen een trend van korte duur, of zal water in onze (nieuwe) woonwijken een, ditmaal blijvende plaats gaan inne men De tijd zal het leren. De auteur omschrijft per project de histo rie van het desbetreffende water en de plaats die het binnen de stad of het dorp innam, waarom en wanneer men over is gegaan tot demping en waarom men tot ontgraving wil overgaan of reeds is over gegaan. Op wiens initiatief gebeurde het een en ander en hoe waren de reacties erop. Niet alleen verbetering van de leef omgeving van de inwoners kan reden zijn tot het overgaan van een dergelijk langdurig en kostbaar project, ook recre- atief-economische motieven spelen een rol, zoals o.a. bij de Pekelharinghaven te Medenblik, de historische haven te Woudrichem en de Natte Horizon te Bourtange. Moge het boek een inspiratiebron en handleiding zijn voor degenen, die over wegen gedempte grachten, vaarten, ha vens en beken een nieuw leven te geven. Middelharnis Jan Both Lezing over de overgang Hierbij willen wij u uitnodigen voor een lezing over de overgang. De overgang blijkt voor veel vrouwen een onduidelijk proces. Gebrek aan kennis bij de vrouw zelf en haar omgeving en een ongelukkig gevoel leiden tot opmerkingen als: „Ach laat 'r maar, dat zal de overgang wel zijn. Dr. P. D. W. Lamping, gynaecoloog uit Deventer heeft al meer dan dertig jaar er varing op dit gebied en wil ons graag hier meer over komen vertellen. Uit diverse onderzoeken is gebleken dat veel vrouwen behoefte hebben aan infor matie over de overgang. Het belooft een interessante en leerzame avond te worden en er is ook gelegen heid tot het stellen van vragen. Wij nodigen u dan ook van harte uit op woensdag 23 oktober in Oostdam. Aanvang 20.00 uur. ZIERIKZEE Op zaterdag 19 oktober a.s. organiseert de Vrijzinnige Gemeente Zierikzee weer haar jaarlijkse snuffel (rommel) markt. Er worden naast huishoudelijke spullen en boeken, ook zelfgemaakte produkten en bloembollen verkocht. De verkoop begint om 8.00 uur 's mor gens en zal tot 16.00 uur duren. De opbrengst is bestemd voor het eigen gemeente werkfonds van de Vrijzinnige Gemeente. Wij nodigen u van harte uit om onze markt te komen bezoeken. Op donderdag 31 oktober wordt te Rotterdam, in de Prinsekerk (hoek Statensingel/Schepenstraat, nabij Walen- burgerweg) een Hervormingsherdenking gehouden. Op deze avond, die om 20.00 uur begint, zullen spreken: prof. dr. W. Balke (Bijz. Hoogleraar Calvinistica aan de UvA vanwege de NH-Kerk) over: "De actualiteit van de Reformatie" en ds. J. G. Schenau (Chr. Geref. Pred. te Dordrecht) over: "Gebed, genot en gebod". Ds. J.L. Ravesloot, (voorzitter van het hoofdbestuur van Protestants Nederland en Herv. Pred. te Sellingen) zal de opening en sluiting van de avond verzorgen. Muzikale medewwerking wordt verleend door het Chr. Geref. Gem. Zangkoor "Sursum Corda" te Sliedrecht onder leiding van Everhard Zwart. De dirigent en organist Everhard Zwart zal op het fraaie orgel van de Prinsekerk de samenzang begeleiden. De toegang is vrij. GOEDEREEDE D.V. 19 oktober ben jij van harte wel kom in de Open Deur. Deze avond komt iemand van Open Doors de film BEHIND THE SUN vertonen. Dat is een aangrijpende en realistische film, van het leven van Christenen in Moslimlanden. Al honderden jaren leven zij als tweede rangs burgers, maar de laatste decennia worden zij steeds zwaarder gediscrimi neerd of vervolgd. Met deze film hoopt Open Doors interesse en bewogenheid op te wekken voor de christenen - en met name ex-moslims - in Islam-landen. BEHIND THE SUN is een 50 min. durende film over het leven van een Moslim-student die tijdens zijn verblijf in het westen tot het Christendom is bekeerd. Je hebt alle redenen om te komen. Weet dat iedereen van 15 jaar en ouder!! van harte welkom is. Zaal open 19.45 uur. Start film 20.15 uur. Plaats: De Ark, Goedereede. Tot ziens! Het Open Deur team. MELISSANT - STAD AAN 'T HARINGVLIET Morgen (zaterdag) vinden de inwoners van Melissant en Stad aan 't Haringvliet bij de folder van E-Markt Mackloet een extra folder met betrekking tot een door Dorkas Hulp Nederiand opgezette voed selaktie voor door oorlogsgeweld en natuurrampen getroffen gebieden zoals Oost-Europa, Albanië, Oekraïne enz. Het pakket dat door E-Markt Mackloet wordt geleverd kost u 14,- Te Stad a. h. Haringvliet worden de bestellijsten opgehaald; in Melissant kunnen ze worden ingeleverd in de E- Markt. Doe mee - het is broodnodig! Uitslagen van 14 oktober Afdeling 1: B. V. d. Spaan - A. DoomI - 1 B. Visbeen - A. het Jonk2 - O T. Goedegebuur - C. VisbeenO - 2 J. Looy - H. Visbeen1 -1 Afdeling 2: L. Blokland - H. de Geus2 - O T. de Geus - H. van HeukelenO - 2 M. Wiegel - B. Grootenboer1 -1

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 2