Opening Deco Home d'n Dieck Regionaal ambulancevervoer NIEUWS uit de kerken Juf treedt in het huwelijk Opening bazar Samaritaan PREDIKBEURTEN Mevr. Plooy winnares pastel Cees Mudde Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Orgelconcert Sander van Marion in Singelkerk Reactie uit Roemenië 20-jarig jubileum 'Vroonlande'-koor een unieke speciaalzaak voor alles op het gebied van woningdecoratie een huis verkopen... Makelaar Tamboer Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRLTDAG 27 SEPTEMBER 1996 „Men is niet meer tevreden met een busje verf en een paar rollen behang maar men wil de gehele inrichting qua kleur goed op elkaar afstemmen en men wil daarin ook goed geadviseerd wor den. De wijze waarop de produkten in onze zaak worden gepresenteerd biedt de klant ook een flinke dosis inspiratie. Is bijvoorbeeld de keus op een bepaald behang of gordijnstof gevallen dan ziet de klant dat hij voor het schilderwerk geen genoegen hoeft te nemen met een toevallig voorradige standaardkleur maar dat wij letterlijk iedere kleur via computergestuurde mengmachines kun nen maken. En hij ziet dat ook de vloer bedekking bij het totaal beeld berokken kan worden. In het kader van vernieuwing en verbete ring van het dorpsgezicht in Sommels- dijk vinden er al geruime tijd flink wat aktiviteiten plaats rond Oostdijk, West- dijk en Oost- en West-Krakeelstraat. Be woners van Middelhamis, Sommelsdijk en omliggende gemeenten kan het niet ontgaan zijn dat er hard gewerkt wordt aan de verfraaiing van dit stukje Som melsdijk. Velen zal het daardoor minder zijn opge vallen dat in het pand Oostdijk 1 ook de handen flink uit de mouwen zijn gesto ken. In dit pand waar tot voor kort Van Don gen Verf en Behang was gevestigd (welk bedrijf nu een voor de groothandel gun stiger lokatie op het industrieterrein Ha- veneind heeft gevonden) opent op 3 ok tober Deco Home d'n Dieck. Deco Home is een landelijke franchise organisatie die intensief met lokale on dernemers in de verf- en behangbranche samenwerkt. Deco Home biedt deze on dernemers een uitstekende begeleiding en ondersteuning van hun verkoop-akti- viteiten. De aktieve ondernemers zetten hun vakkennis en kennis van de markt ter plaatse in om hun klantenkring te voorzien van vakkundige adviezen op het gebied van kleurencombinaties en de verwerking van de diverse materialen. Het brede assortiment decoratieve af- werkingsprodukten zoals verf, behang, gordijnstoffen, zonwering en vloerbe dekking werd in overleg met Deco Home samengesteld en de inrichting van het pand aan de Oostdijk werd volgens de richtlijnen en passend in de huisstijl van Deco Home geschikt gemaakt om dit assortiment zo optimaal mogelijk te presenteren. Thea van Sliedrecht die een jarenlange ervaring heeft in de verf- en behangbran che gaat er de scepter zwaaien. Inspirerende presentatie „De formule 'alles op het gebied van woningdecoratie onder één dak' spreekt de hedendaagse consument erg aan", zegt Thea van Sliedrecht. Grote keuze De keuze in kleuren lakken, muurverf en beits van gerenommeerde merken is dus bijna onbeperkt te noemen maar ook in behang, gordijnstoffen, vloerbedekking en dergelijke zijn de keuzemogelijkhe den onvoorstelbaar groot. In behang is er bijvoorbeeld de keus uit ruim 7500 kleuren en dessins waarvan er meer dan 130 direkt uit voorraad lever baar zijn. Vloerbedekking en raamdeco- ratie is er eveneens in tientallen aktuele en klassieke tinten, zowel uni als gedes sineerd. Alles kan bovendien vakkundig op maat worden gemaakt en uw vloerbedekking kan desgewenst door ervaren woning stoffeerders worden gelegd. 'Ludieke' openingsaktie Vanaf de openingsdag op 3 oktober tot en met zaterdag 12 oktober kunnen klan ten kans maken een aantrekkelijk bedrag op de aankoop te besparen. Een worp met de kolossale dobbelsteen beslist of u in aanmerking komt voor een korting (die tot 20% kan oplopen) of voor een aardige verrassing. Het is zeker de moeite waard om eens inspirerende woon-ideeën op te komen doen bij Deco Home d'n Dieck. Niet voor niets luidt de slogan van het bedrijf 'Deco Home zorgt ervoor dat ik mooier woon'. (vervolg van voorpagina) Gekwalificeerd Een gesprek met Frans van de Leem- putte werkt verhelderend. Als specialist op het gebied van ambulance-hulpverle ning maakt hij gemakkelijk duidelijk waar het om gaat in een vrij ingewikkel de materie. „Ambulancehulpverlening was vroe ger zieken- en gewondenvervoer. Daarmee ben Je vandaag de dag niet klaar. Tegenwoordig gaat het in de eerste plaats om adekwate hulpverle ning. Vroeger kreeg een patiënt met een hart infarct bijvoorbeeld pas hartbewaking en medicatie na aankomst in het zieken huis, tegenwoordig wordt die hulp ver leend zodra de ambulance bij de patiënt is. De verpleegkundige begint met de behandeling, dan pas komt vervoer aan de orde. Behandeling ter plaatse is soms belangrijker dan 'meteen de auto in'. Ambulances zijn tegenwoordig uitgerust met de meest moderne medische appara tuur en het is logisch dat mensen met alleen een Rode Kruis-opleiding of E.H.B.O.-diploma daar niet in mee kun nen gaan. Het mag ook niet meer, aan het ambulancepersoneel worden wette lijke kwalificatie-eisen gesteld. Volgens de heer Van de Leeniputte was het vervoer op Goeree-Overflakkee per- fekt maar het was geen ambulancehulp verlening. Dat kon ook niet, want men werkte met mensen aan wie men die eisen niet mocht stellen. „In Ouddorp werkte men vroeger met vrijwilligers. Die mensen stonden dag en nacht klaar voor hun medemens, maar het was niet volgens het landelijk proto col. Het is heel wrang voor deze mensen die alles gedaan hebben om voor een goed gewonden- en ziekenvervoer te zorgen dat ze niet meer mee kunnen op de ambulance. Maar het is wel begrijpe lijk dat het niet meer kan als je bedenkt dat een moderne ambulancebemanning een studie van zes jaar achter de rug heeft". De laatste jaren waren in Ouddorp twee basisverpleegkundigen voor de ambu lance beschikbaar, maar ook die kwalifi catie is voor de wet niet langer voldoen de. Een bijkomend probleem voor de Ouddorpse situatie is dat het aantal ritten te gering is om de medewerkers de ver eiste ervaring te verschaffen. Ook riter- varing telt mee voor een wettelijke bevoegdheid voor ambulancepersoneel". In Dirksland ging tot de fusiedatum een verpleegkundige uit het Van Weel- Bethesda ziekenhuis mee op de ambu lance. In het kader van de nieuwe wette lijke eisen nam dit voorjaar ook Bea de Wachter afscheid van de ambulance, na zo vele jaren trouwe dienst een begrip voor de Dirkslandse ambulancedienst. En zo ligt het ook voor veel medewer kers van de ambulancedienst Ouddorp. „Hoe sneu het voor de betreffende per sonen ook is", zegt Van de Leemputte, „het feit van de wetgeving ligt er". Paraatheid Als leek ben je geneigd te denken dat de snelheid waarmee de ambulance rijdt evenredig is met de kwaliteit van de hulpverlening. Frans van de Leemputte zegt daarover; ,,Een gemiddelde hoge snelheid per uur is niet zaligmakend. Een ambulance hoort binnen vijftien minuten ter plaatse te zijn. Als je dat wilt bereiken moet je zorgen dat je altijd vlak bij de ambulance bent, zodat je kunt uitrijden zonder tijdverlies. Als elke seconde telt moet je organisatie zo zijn dat je niet begint met kostbare minuten te verspelen. De snelheid waarmee je de behandeling begint is belangrijker dan de snelheid van de ambulance zelf. Dat betekent dus dat je paraat moet zijn, dat er altijd een chauffeur en een ambu lanceverpleegkundige in de buurt van de auto is. Paraatheid betekent: mensen in dienst aan de wagen. Tot nu toe doet iedereen zijn uiterste best om snel bij de ambulance te zijn en tijdens de rit zo hard mogelijk te gaan. Ondanks alle inzet en inspanning begin je soms met een tijdverlies van minuten bij een oproep waarbij elke seconde telt". Overdag is één ambulance op Goeree- Overflakkee in staat van paraatheid, na melijk één van de twee ambulances in Dirksland. Van vier uur 's middags tot de volgende morgen acht uur staat de bemanning op piket. Dat houdt in dat men huisarrest heeft met pieper. Bij piket kan het tijdverlies vóór uitgereden kan worden oplopen tot zo'n vijf minu ten. Als algemene norm geldt dat er tus sen de O en 5 miniuten uitgereden moet worden bij een spoedmelding. Volgens gegevens van de CPA (Cen trale Post Ambulancevervoer) werd in 1994 en in 1995 op Goeree-Overflakkee in een beduidend aantal ritten later uit gerukt dan na vijf minuten. Dit kan lei den tot overschrijding van de 15-minu- tengrens die door de CPA wordt gesteld: Van de Leemputte: „Om die gegevens kunnen we niet heen. De regionale In- spekteur Volksgezondheid Zuid-Holland zuid heeft gezegd dat we in de toekomst minder op piket mogen gaan en dat we naar meer paraatheid toe moeten. Daar hangt wel een prijskaartje aan. Paraat heid betekent namelijk geld voor meer personeel, want paraat slaat op de men sen van de ambulancedienst, niet op de ambulances". Ouddorp per 1 oktober paraat „Per 1 oktober aanstaande treedt voor Ouddorp de regeling in werking zoals die in juni 1994 al officieel is overeen gekomen. Dan staat er in Ouddorp - voorlopig op werkdagen - een ambu lance met chauffeur en ambulancever pleegkundige paraat van acht uur 's morgens tot vier uur 's middags". Juist op het moment dat hij over de paraatheid van de Dirkslandse ambulan- Zondag 29 september 1996 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur kand. J. Lohuis, Opheusden en 18.30 uur ds. R. Veldman. Eben- Haëzer: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur kand. J. Lohuis - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur drs. J. Kallen berg en 18.30 uur ds. J. Koster - Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00, 10.45 en 18.30 uur ds. J. W. van Es trik, v.m. opening winlerwerk. STELLEND AM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. Oorschot, Zwijndrecht (opening winlerwerk) en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 18.30 uur leesdienst. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom, v.m. bedie ning Heilige Doop en nam. opening winlerwerk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. J. Meyer, Ben- nekom - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. W. van Weelden, Bolnes. Vrijdag 4 okto ber: 15.00 uur ds. M. J. Paul, kerke lijke bevestiging en inzegening van het huwelijk van Imco de Man en Petra van Zielst - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap en 18.00 uur kand. Van Kralingen, Ridderkerk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 18.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. G. Mulder - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. G. Ch. Duinker - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. J. H. Verwaal - Levend Woord Ge meente 'Flakkee' 10.00 uur dhr. W. Koster. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 14.30 uur ds. W. Westland (afscheids- diensl) - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butler - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. H. Out - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur ds. A. S. V. d. Lugt en 14.30 uur ds. H. W. Ncx)rdman. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder, v.m. ope ning winlerwerk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. D. Burger (opening winter- werk) en 18.00 uur kand. P. C. Hoek. Arnemuiden - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst Evangelie Gemeente (De Komeet) Melkweg 75 lO.OOuurJ.C. van Boven. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 9.00 uur ds. C. van Schoon hoven, Giessendam/Nedcr-Hardinx- veld en 16.00 uur ds. J. Willemsen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 10.45 uur ds. J. H. Becker en 18.00 uur ds. A. P. Spaa. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos (bediening Heilige Doop en opening winlerwerk) en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok - Ger. Kerk 10.00 uur ds. B. J. Oldenhuis en 18.00 uur drs. A. C. Feij. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur kand. W. L. Verwaard, Sliedrecht en 18.00 uur ds. J. Smit, Putten Ger. Gem. 9.30 en 18.00 leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur drs. A. C. Feij en IS.OOuurdhr. K. Baas. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. 10.00 uur ds. W. Baan (H.A.). SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Tijdens de feestelijke heropening van de winkel van v. d. Kamp aan de Wesldijk in Middelhamis heeft Cees Mudde een demonstratie gegeven in hel Pastel-teke nen. De pastel welke die middag gete kend werd is verUx)l onder de bezoekers. De gelukkige winnaar van deze Pastel is mevr. Plcxjy geworden uil de Spuistraat in Middelhamis. Woensdag 25 september heeft zij de Pastel-tekening ontvangen uil handen van mevr. Van der Kamp. ce verder wil gaan, gaat zijn pieper. De CPA meldt een aanrijding op de N59 bij Oude Tonge. Het is legen half zes en de ambulancechauffeurs zijn om vijf uur naar huis gegaan. „Ik ben paraat, want ik ben hier, bij de auto", zegt Frans onge duldig. „De chauffeur is gelijk met mij opgepiept maar die is nu op piket. De pieper heeft so wie so al IVi minuut sig- naalvertraging, dus je kunt eigenlijk al niet meer snel uitrukken". Chauffeur Tiele komt er al aan, hij kon het niet sneller gedaan hebben. Aan hem per soonlijk ligt het niet dal de ambulance op een spoedmelding uitrijdt met zo'n vijf minuten vertraging. „Dat bedoel ik nou", zegt Frans als hij in de ambulance slapt onderweg naar professionele hulp verlening op Goeree-Overflakkee. NED. HERV. KERK Beroepen te Ede R. van Laar te Zevenbergen; ie Wapenveld (nieuwe predikantsplaats) en te IJsselmuiden-Grafhorst A. Visser te Voorthuizen; ie Wageningen (wijk 1) B. J. van de Kamp te Brakel; te 2^tlen en Andelst T. Ouwerkerk ie Ridderkerk. Bedankt voor Giessendam-Neder-Hardinxveld G. D. Kamphuis te Apeldoorn (b.w.); voor Hollandscheveld (buitengewone wijkge- meente) L. Groenenberg te Oud-Beijer- land. :|c GEREF. KERKEN Beroepen te Doom G. J. van Pijkeren Ie Breda- Haagse Beemden (SoW); te Pijnacker en Nootdorp dr. S. Stoppels, kandidaat te Amstelveen; te Tilburg/Goirle (SoW) drs. A. G. Endeveld te Ooslvoorne (SoW). Aangenomen naar Barendrechl (part-time) drs. A. D. Walsma, kandidaat te Kampen. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te Bunschoten-Oost G. F. Overweg te Vrouwenpolder; te Bedum G. Zomer te 't Harde. Bedankt voor Bussum-Huizen H. Drost te Bruns- sum-Treebeek (wijk Venlo). Beroepbaarstelling J. J. T. Doedens, Keulsesiraat 46, 8262 TW Kampen, tel. (038) 3316077 (b.g.g. (038) 4771998); C. van Dusseldorp, Poslgrevestraat 12, 8271 VC IJsselmui- den, tel. (038) 3328424. NED. GEREF. KERKEN Beroepen te Enschede-Noord W. Borgdorff ie Slie drecht. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Mijdrecht E. Everts te Ulrum en Lutje- gast. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Scheveningen J. S. van der Nel te Apeldoorn; te Temeuzen, te Hoogvliet en Spijkenisse M. Golverdingen te Gro ningen; te Scherjjenisse G. Mouw te De Valk-Wekerom; te Doelinchem, te Gel- dermalsen en te Middelburg-Zuid P. Mulder te Capelle aan den Ussel/Middel- watering; te Nieuwerkerk (Zld.) C. A. van Dieren te Slolwijk, die bedankte voor Rotterdam-Zuid; te Gouda C. Hogchem te Borsselc. Uitslagen damvereniging 'Denk en Zet' Maandag 23 september 1996 Afdeling 1: J. A. Dekker-C.Spee1 - 1 C. Polder - H. KocseO - 3 W. Vrocgindeweij - H. Verolme1 - 1 J. van Hoom -1. Koese3 - O Afdeling 2: A. Krijgsman - J. A. Gebuis1 - 1 J. Lodder - G. Zaaijer1 - 1 A. Knape - M. Klink1 - 1 Afdeling 3: H. Noordijk - J. van der Kooij1 - 1 G. M. Kocse - J. Groenendijk3 - O J. Verbiest - H. Schellevis1 - 1 T. Staal - J. Nipius3 - O afd. Goedereede-Ouddorp Geachte mevrouw. Een nieuw seizoen breekt aan, zo ook een nieuw verenigingsjaar. Evenals andere jaren heeft het bestuur geprobeerd een zo gevarieerd mogelijk programma samen te stellen. We hopen dan ook op uw aller belangstelling en dat u met ple zier naar de avonden zult komen. Ons programma, dat loopt van september l/m mei ziet er als volgt uil: Woensdag 23 oktober: Dr. P. D. W. Lam-ping, gynaecoloog, houdt een le zing over de 'overgang'. Dinsdag 19 november: Granmamier. Donderdag 12 december: Kerslmiddag met de ouderen en minder-validen. Dinsdag 17 december: Kerstavond met de leden. Woensdag 15 januari: Eendagsbcsluur. Woensdag 19 februari: Jaarvergadering met de gebruikelijke polermaallijd. Dinsdag 19 maart: Toneelavond. Dinsdag 15 april: Ncd. Patiëntenvereni ging, Orgaanlransplanlalie en Donorco dicil. Dinsdag 27 mei: Kennismakingsavond met Kristal en Zilvenin. Excursies: Oktober Kaarsenmaken. November Kerstmarkt in Halsteren. December: Kerstconcert. Februari: Bowling. Maart: Omroep Zeeland. April: Theaterbezoek. Zijn er vrouwen die ook een avond wil len bijwonen of geïnteresseerd zijn in onze bond, kom gerust eens een kijkje nemen, u bent van harte welkom. Wilt u meer informatie, bel het secretari aat, tel. (0187) 492181. Namens het bestuur: Corrie van Splunter foto: Arjo van der Graaff Op vrijdag 20 september 1996 stapte juf Van Alphen van de Chr. Basisschool 'Prins Maurits' uit Dirksland in het huwelijksbootje met Jan-Kees Wielhouwer. Op de foto ziet u het bruidspaar voor het gemeentehuis te Middelhamis. Natuurlijk waren daar ook haar leerlingen uit de groep 3b/4a aanwezig. Hun huwelijk werd bevestigd en ingezegend in de Hervormde kerk te Sommelsdijk door ds. J. C. den Toom. Daarna zijn de kinderen met de andere feestgangers naar het Prieel gegaan en daar stapte het bruidspaar in de nagemaakte huwelijksboot met als kapitein Jan Kees. Onze juf en Jan-Kees zijn gaan wonen in de Binnenweg en blijven dus 'Sommerdiekers'. RIDDERKERK - Vrijdag 4 oktober hoopt de bekende organist Sander van Marion een orgelconcert te geven in de Singelkerk. Van Marion, die dit jaar zijn 40-jarig jubileum als toonkunstenaar viert, verstaat de kunst de veelzijdigheid van het orgel dichterbij de mensen te brengen. Naast felicitaties uit binnen- en buitenland, krijgt hij een dezer dagen ook een prijs toegekend. Sander van Ma rion wil u laten meegenieten van een veelzijdig improvisatie-programma. Ver schillende muzikale vormen en stijlen passeren de revue, zoals o.a. een volun tary, een trumpet tune, een toccata en een aria over verschillende liederen. Het hoogtepunt is wel de fanfare over psalm 100: 'Juicht, aarde, juicht alom den Heer'. Een ieder, die de jubilaris een warm hart toedraagt, wil dit improvisatieconcert niet missen! Het begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Na afloop kunt u napraten met de jubilaris in ons vereni gingsgebouw Obadja. op Dieke Schippers' verhaal over de Pieterstraat in Goedereede Onze hond neemt altijd de krant in ont vangst van de vrouwelijke - zonder uni form, met fiets lopende - postbode. Na een stukje worst bladeren wij dan direct het Eilanden-Nieuws door. Eerst de kop pen en de familieberichten. Soms een schok, soms blijdschap. We lopen vaak met het nieuws een paar weken achter maar meeleven met blijdschap en ver driet doen we beslist. Tot onze vertassing zagen we vandaag moeder Dina met Dina van Aren in vol ornaat op de foto voor ons pand in de Pieterstraat. Natuurlijk hebben wij het artikel direct gelezen en veel herinnerin gen kwamen boven. Hoe is het Dieke, uit het oog uit het hart? Wij waren jarenlang met moeder de eerste en enige met bloembakken in de vensterbanken. Het is al weer negentien jaar geleden dat wij ons huis tot showroom verbouwd hebben en lang daarvoor stonden de geraniums in volle bloei. De Pieterstraat is nu echt een plaatje waard. Met dank voor het plaatsen. Vriendelijke groeten van: Hans en Engeline Tanis, Fundu Moldovei, Roemenië met optimaal resultaat TeL (0187) 483477 Woensdag 18 september jl. herdacht het 'Vroonlande'-icoor 'Onder Ons' uit Dirksland, zijn 20-jarig bestaan. Het gemengde koor is opgericht in 1976 en bestaat uit ongeveer 25 enthousiaste zangers uit 'De Vroonlande' en omge- vmg. Het 'Vroonlande'-koor staat onder lei ding van de dirigenit/pianist Jaap Hollaar en repeteert wekelijks op de woensdag avond in de recreatiezaal van 'De Vroon lande' van 18.30 tot 19.30 uur. Het repertoire bevat psalmen, gezangen en vaderiandse liederen. Het koor ü-eedi regelmatig op en werkte in 1994 mee aan een M.C. opname. Het 20-jarig jubileum werd herdacht door met elkaar te dineren in restaurant 'Het Anker' te Dirksland. Vandaag et^ morgen, 27 en 28 september, wordt de jaarlijkse bazar gehouden in 'de Samantaan De open.ngshandelmg was donderdagmiddag en werd venicht dc^r de econ. dir dhr. van den Boogert. H.j moest zijn openingsspeech uit het achie^crk van een koe halen. Op de foto dhr. van den Boogert tijdens deze handelfng de dTn s Vos en Knops (met hoed) waren daar de getuigen van. De bazardJe als thema 'Dieren' heeft, is een bezoek alleszins waard. NVM ItUBAU

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 2