Eric v/d Nieuwendijk VOORVERKOOP Janet Tanis en sprintkampioen BUNGALOW Gebr. dé Waal VERTEGENWOORDIGERS KNRM had fantastische vlaggetjesdag 1996 ,.i DruHkerij /wode/7ü/s AN NETTE FAMILIEBERICHTEN En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie, doch de meeste van die is de liefde. f (1 Korinthe 1313) 'EmUe Cfiristiaan %pote en f I 'Jrederika van der %amp Mede namens wederzijdse ouders delen wij u met dankbaarheid en blijdschap mee dat wij gaan trouwen op D.V. 27 juni 1996 om 13.30 uur in het gemeentehuis li te Middelhamis. Gods Zegen over ons huwelijk willen wij f. vragen in de Nederlands Hervormde kerk f te Middelhamis om 14.30 uur; deze dienst zal geleid worden door ds. R. van Kooten. il Zowel tijdens deze kerkdienst als op de receptie bent u van harte welkom. 1 De receptie zal worden gehouden in 'De Parel van de Delta', Vingerling 51-53 te Middelhamis van 16.00 tot 19.30 uur. Frans Halslaan 43, 3241 AB Middelhamis je Zonnebloempad 4, 3251 CX Stellendam i| Toekomstig adres: 1 Hoflaan 26, 3241 GK Middelhamis Zo de Heere wil en wij leven hopen wij CBerttis Les en WUfieCmina Les-'Lvertse op dinsdag 2 juli de dag te herdenken dat het 25 jaar geleden is dat ons huwelijk werd bevestigd doords.P. Blok, met Ps. 18:31. Wij hopen dit in besloten familiekring te vieren. i Kolfweg? t 3255 BK Oude Tonge ,Mijn genade is u genoeg" Zacht en kalm is overleden onze zorgzame moe der, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder CORNELIA MOOUAART weduwe van Joost Euft Smits in de leeftijd van ruim 97 jaar. Den Haag: Arie en Annie Ridderkerk: Dim en Ali kleinkinderen: Joost en Ria Jan Carolien Lia en Rob Leo achterkleinkinderen: Marieke Michiel Florian Ooltgensplaat, 24 juni 1996 Marijkestraat 41 Correspondentie-adres: D. A. Smits, G. Terborghstraat 14,2981 CK Ridderkerk Moeder is overgebracht naar 'Elthato', Zuid- Achterweg 27. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato', donder dag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur en na de be grafenis. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 28 juni om 14.00 uur op de oude begraafplaats te Ooltgensplaat na een rouwdienst om 13.15 uur in 'Elthato'. Geen bloemen - Geen toespraken Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve OME WIM Antoinette en Ronald Emille Wij wensen tante Klaar, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Op maandag 24 juni overleed de heer W. BREEN Wij wensen mevrouw Breen en haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Simon en Lena Melissant-Bakelaar Melissant, juni 1996 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de echtgenoot van ons bestuurs lid WIM BREEN Onze stichting deed nooit tevergeefs een beroep op Wim; hij droeg Polen een warm hart toe. Wij wensen Klara, kinderen, kleinkinderen en ver dere familie, heel veel sterkte voor de komende tijd toe. Namens bestuur Stichting Flakkeese Hulpgoederen Polen: Rien van Dijk Cock van Dijk Jantje Roos Rietje Koole Margo Bakelaar Oude Tonge, 24 juni 1996 Heden nam de Heere, na een zorgzaam leven en een liefdevolle verpleging in 'De Samaritaan' te Sommelsdijk, uit ons midden weg onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma NEELTJE MARIA DRIESE weduwe van Izak Verolme in de ouderdom van 86 jaar. Middelhamis: P. Driesse-Verolme W. Driesse Sommelsdijk: H. van Oudenaren-Verolme J. van Oudenaren en kleinkinderen 23 juni 1996 Correspondentie-adres: W. Driesse, Pr. W. Alexanderstraat 11, 3241 TD Middelhamis Gelegenheid tot condoleren: donderdag 27 juni a.s. van 20.00 tot 21.00 uur in de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommels dijk. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 28 juni a.s. om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk vanuit de Lukaskapel van 'De Samaritaan', waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.30 uur. Geen bloemen Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader, schoon vader, opa en zoon WILLEM BREEN echtgenoot van K. L. C. P. Goedegebuur op de leeftijd van 67 jaar. K. L. C. P. Breen-Goedegebuur Gom en Hanneke Willem-Jan Henk en Jacqueline Patrick Chantal Johan en Esther 3248 BH Melissant, 24 juni 1996 Pieterstraat 12 Gelegenheid tot condoleren: donderdag van 19.00 tot 21.00 uur in het rouwcentmm Nieuweweg 2 te Melissant. De begrafenis, waarbij wordt uitgenodigd, zal plaats hebben vrijdag 28 juni 1996 om 14.00 uur op de begraafplaats te Melissant. Aanvang rouwdienst om 13.15 uur in de gerefor meerde kerk. Nieuweweg 11, Melissant. 15-11-1928 24-6-1996 V^aar wij van hielden, konden we niet bij ons houden, maar dat hij van ons hield houden we wel bij ons! DAG LIEVE OPA Willem-Jan Patrick Chantal Met droefheid geven wij u kennis, dat voor ons nog onverwacht van ons is weggenomen, mijn zoon en onze broer, zwager en oom WILLEM BREEN echtgenoot van K. L. C. P. Goedegebuur mevr. H. Breen-van Tigchelen Joh. Breen T. Breen-Grootenboer J. Breen P. Breen-Splinter J. P. Breen C. Breen-van Oudenaarden neven en nichten Melissant, 24 juni 1996 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat overle den is onze zwager en oom WILLEM BREEN echtgenoot van K. L. C. P. Goedegebuur Oude Tonge: C. Goedegebuur B. Goedegebuur-Luijendijk Dirksland: M. Zorge-Goedegebuur W. Zorge Melissant: N. Pieterse-Goedegebuur L. Pieterse A. Goedegebuur M. Gocdegebuur-Melissant P. Goedegebuur L. Goedegebuur-v. d. Sloot en kinderen Melissant, juni 1996 Wie u aanroept in den nood Vindt uw gunst oneindig groot (Ps. 86:3 ber.) Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven van ons is weggenomen onze lieve zwager en oom WILLEM BREEN Dat de Heere onze zuster en haar kinderen nabij wil zijn in dit zo zwaar verlies. M. V. d. Ree-Goedegebuur A. J. V. d. Ree en kinderen Stellendam, juni 1996 Wat buigi gij u neder, o mijn ziel, en zijt gij onrustig in mij Hoop op God, want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God! (Psalm 42 vers 6) Tot ons verdriet is heden overleden, onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, opa, zoon, broer, zwager en oom VOLBRECHT DUKGRAAF echtgenoot van Grietje Schippers op de leeftijd van 67 jaar. Drager van de Eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau Dirksland: G. Dijkgraaf-Schippers Rotterdam: W. Huibrechtse-Dijkgraaf F. A. Huibrechtse Ron en Anita Dennis G. V. Dijkgraaf E. Dijkgraaf-Bouma Remi Rosa Ritten Volbrecht Dirksland: W. Dijkgraaf-Stolk 3247 AE Dirksland, 24 juni 1996 Emmalaan 5 Gelegenheid tot condoleren: vrijdag van 19.00 tot 20.30 uur in 'onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben zaterdag 29 juni 1996 om 11.00 uur op de begraafplaats te Dirksland. Aanvang rouwdienst om 10.30 uur in 'Onder de Wiek'. Geen bloemen Voor ons onverwacht is tot onze diepe droefheid van ons heengegaan, onze zoon, broer en zwager VOLBRECHT DIJKGRAAF Dirksland: W. Dijkgraaf-Stolk Bandford: A. Dijkgraaf R. Dijkgraaf-Scheffel Dirksland: P. Dijkgraaf B. Dijkgaaf-Kievit C. Abrahamse-Dijkgraaf A. J. Abrahamse neven en nichten Dirksland. 24 juni 1996 Op 72-jarige leeftijd werd uit ons midden wegge nomen onze schoonzus en tante KAATJE VAN SETERS-KEIJZER De families Van Seiers Van Ours Keijzer Stellendam, 20 juni 1996 BENT U NEGATIEF? Ten gevolge van een ernstig ongeval werd uit het leven weggenomen, onze buurman WIM VAN STRIEN in de leeftijd van 32 jaar. Wij wensen Ineke en kinderen heel veel sterkte toe en Gods zegen in deze moeilijke tijd. Wim Soeteman en Deborah Ooltgensplaat, 19 juni 1996 Abonneert U op Eilanden-Nieuws Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zwager, de heer WIM BREEN Wij wensen Klaar, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Anton en Marja Goedegebuur Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze medewerker en vriend WIM BREEN Je inzet en trouw blijft in onze herinnering. Jan en Lia Roodzant Melissant, 24 juni 1996 Melissant. 24 juni 1996 Heden is van ons heengegaan onze buurman WIM BREEN Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. fam. C. Nagtegaal fam. A. van der Welle fam. T. Groene veld de heer H. C. Roozemond fam. P. Kievit fam. J. W. Grootenboer in de leeftijd van 22 tot 45 jaar. op alle afdelingen KORTINGEN van 10 t/n. 50% op Dames- en Herenconfectie Schoenen en Dameshoeden Kom snel passen, want bijna alles is nu afgeprijsd. Zandpad 90, Middelhamis, (0187) 482431 Afgelopen zaterdag stond voor zwem- club De Stelle de laatste wedstrijd voor de zomervacantie op het programma. In een sfeervol zwemcomplex *t Zuiderdiep (Stellendam) mochten de Stelleleden in een onderling duel uitmaken wie zich sprintkampioen 1996 mocht noemen. Precies tussen twee EK-voetbalwedstrij den in werd deze wedstrijd niet alleen voor de deelnemers een sprintwedstrijd, maar ook de officials moesten in de sprint om tijdig klaar te zijn voordat Nederland-Frankrijk begon! Om tot spannende series te komen wer den tijdens het zwemmen alle leden (ongeacht leeftijd) op volgorde van snel heid ingedeeld, hetgeen het er voor de scheidsrechter niet makkelijker op maka- te om de aankomstvolgorde te bepalen. Maar zoals altijd was de tijdwaameming weer uitstekend in vorm en klopte de tij den altijd met de visuele waarneming. Voor het klassement werd er uiteraard wel rekening gehouden met de leeftijds groepen. Maar ook dat leverde spannen de duels op, zoals o.a. tussen Klaziena Tanis en Annelotte Soeteman, Corianne 't Mannetje en Daphne Dubbelman. Nadat iedereen de 25 meter schoolslag, borstcrawl en rugcrawl had gezwommen, werden deze tijden opgeteld en mochten de volgende leden zich in de diverse leeftijdgroepen sprintkampioen noemen: Marjolein Aleman, Klaziena Tanis, Arieke Breederveld, Corianne 't Man netje, Corine Tanis, Janet Tanis, Jeroen van Dam, Arjan Witte, Wijnand Tanis, Bjom de Leeuw, Laurens Klink en Eric v.d. Nieuwendijk. In het algemeen klassement bij de dames bleek Janet Tanis nog steeds de snelste te zijn. Bij de heren komt Laurens Klink steeds dichterbij, maar is Eric v.d. Nieu wendijk hem nog steeds te snel af. Een tweede plaats was weggelegd voor Carolina v.d. Nieuwendijk, Annelotte Soeteman, Gertrude Brinkman, Daphne Dubbelman, Lenneke Riemens, Jeroen Aleman, Willian Hansen, Adriaan Tanis, Peter van Soest, Jos 't Mannetje en Jan VI letland. Het brons ging naar: Jacqueline Tanis, Helen Phijlipsen, Jannelies Phijlipsen, Sheila Hansen, Wijnand de Ronde, Leander van Splunder, Dennis Hansen en Jan-Willem Roon. Het eerstvolgende evenement van De Stelle is de Nationale Zwem vierdaagse in het Stellendamse zwemcomplex 't Zuiderdiep van 1 tot en met 6 juli. Iedereen kan aan dit evenement mee doen. Meer informatie hierover is ver krijgbaar aan de kassa van 't Zuiderdiep, tel.(0187)491543. Daarna staat de Haringvlietoversteek voor zaterdag 31 augustus geprogram meerd. Meer informatie hierover is even eens verkrijgbaar aan de kassa van zwemcomplex 't Zuiderdiep en bij Jan Snoey, tel. (0187)683456 DRENTE in bosrijke omgev. gezell. 4-pers.inger. Fietsen aanw. Tel. (0591) 611116 TE HUUR Nieuw vakhuis in verb, boerderij RENSWOUDE, naby Amerongse berg. 6 7 pers., veel luxe, o.a. afwas was-mach. Alles v. kind. Rust, ruimte, dieren, o.a. pony, geiten, ganzen. Nog vrij na 17-8. CV aanwezig, dus ook prettig in de winter. Leuke korting Bel gerust voor inl.: (033)2771400 Zaterdag 15 juni 1996. De dag waarop de Goereese vissersvloot zich door mid del van een prachtige vlootschouw pre senteerde aan het publiek, was ook voor de KNRM een zeer geslaagde dag. Uiteraard deden de boten van de maat schappij, die in de gemeente Goedereede gestationeerd zijn, allemaal mee aan die vlootschouw. De snelle boten, de Griend uit Ouddorp en de Makreel als vervanger voor de in onderhoud zijnde John Stegers, en de Zeemanspot uit Stellen dam. De op deze laatste boot aanwezige arts behoefde gelukkig niet in actie te komen. De Makreel ging op een gegeven moment nog wel op weg naar de TH 7 toen vernomen werd dat deze kotter pro blemen met de stuurmachine had, maar die problemen waren al verholpen voor ze bij het betreffende schip waren. De Zeemanspot maakte nog vast aan de OD 15, die eveneens problemen had met de stuurmachine. De schipper van dit vaar tuig besloot vroegtijdig terug te keren naar de haven van Stellendam. Daarbij was overigens de hulp van de KNRM niet nodig. Twee bemanningsleden van de Zeemanspot gingen op het Haring vliet nog te water in hun overlevingspak- ken om te helpen een omgeslagen cata maran weer overeind te helpen. De boten behoefden dus niet echt in actie te komen. Tijdens de vlootschouw werd op alle deelnemende schepen gecollecteerd voor de reddingsmaatschappij. Ook stonden er een aantal bussen bij een drietal bedrij ven aan de wal, namelijk machinefabriek Padmos, P. Redert en Coöp. Westvoom. De totale inhoud van deze bussen bleek na telling de prachtige som van 7.050,35 te bevatten. Deze telling kon overigens pas plaatsvinden op vrijdag 21 juni, omdat een aantal schippers de busjes aan boord gehouden hadden, zodat ze pas op die dag konden worden opgehaald. Daar komt nog bij de opbrengst van de door de familie Breen van "t Wapen van Stellendam' georganiseerde wedstrijd 'Wie is de sterkste man?'. De opbrengst daarvan was 1000,-. Dan zijn we er nog niet, want tussen al de stands aan de wal was ook de reddingwinkel aanwezig. De omzet bedroeg deze dag 1300,- en in het bunkerbootje van die reddingwin kel zat een totaal van 50,- aan giften en er werden negen nieuwe 'Redders aan de wal', oftewel donateurs ingeschreven. De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij is een ieder, die aan dat alles heeft meegewerkt, zeer erkentelijk en spreekt zijn grote waardering uit voor de steun die op deze wijze aan het nood zakelijke werk van de reddingboten gegeven is. Larigeweg''13 e^v^^^^PP'-* Postbus 2*/ Amerikaanse multinational zoekt voor haar kantoren in Corinchem, Zwijndrecht, Lexmond, Middelburg. - U zoekt een slechtbetaalde job - U droomt van een lastige baas - U bent gek op rotcollega's - U wilt een job zonder doorgroeimogelijkheden - U bent helemaal niet representatief - U bent vooral zeer lui en wilt volgend jaar beginnen - U houdt van een oersaaie job - U wilt een rotprodukt vertegenwoordiger; SORRY, maar dan kunnen wij u helaas niet helpen. Alle anderen, op zoek naar een snelle, goed betaalde carrière, indien u onmiddellijk vrij bent en in bezit van een auto, bel iedere dag tussen 11.00-1 7.00 uur naar afdeling personeelszaken, telefoonnummer 0183-638122. ï«i bit* U-v-»"'*' hkii-! C.t'Sx*'-'' ''3245 KE Sommelsdijk 4. «a^ Tel. (0187)482729 HH>t>' M^ it^^V kiw 5,3240 AA-Middelh^gr^^Siv. tFax (0187) 485736,>i rt.^^«'^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 6