Politie controleert efficiënter op alcoholgebruik Het gevaar asbest PREDIKBEURTEN Dhr. A. B. Smits nieuwe coordinator ISGO Benoeming nieuwe dijligraaf Boot- en Caravanmarkt met Rommelbeurs in Goedereede Ledenvergadering Ned. Rode Kruis 2e Paasdagconcert 'One More Voice' Jeugd-zwemmarathon in De Staver Bingo-avond Dirltsland 'West' Nieuwe serie info-avonden Ouderen-bingomiddag KoffJemoi^en in Goedereede OPHALEN OUD PAPIER Inleveren vakantiebonnen 'Borstvoeding Natuurlijk' in Oude Tonge 2e Paasdag concert Dorpskerk Mijnsheerenland OPHALEN OUD PAPIER Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 5 APRIL 1996 Na het vertrek van de vorige coor dinator heeft het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Over- flakkee met ingang van 1 april jl. een nieuwe milieu-coördinator in de per soon van de heer A. B. Smits. Met zjjn kennis en ervaring en de door de jaren opgebouwde contacten in en buiten de regio zal hij samen met de medewer kers van het ISGO zowel de uitvoering van het milieu-beleid als het manage ment van de gehele organisatie invul ling geven. ISGO Enkele jaren geleden, in oktober 1993, kreeg het Intergemeentelijk Samenwer kingsverband Goeree-Overflakkee haar eerste medewerkers. Onder leiding van de heer Van Groningen hebben zij zich actief ingezet om het ISGO vorm te geven en de taken zo goed mogelijk uit te voeren. Inmiddels weiicen er 17 men sen onder de ISGO-vlag aan de Lange- weg 74 in Middelhamis. Als medewer ker van het ISGO houden zij zich bezig met taakvelden als milieu, volkshuisves ting, grof vuil, reiniging, kinderopvang, recreatie en toerisme, verkeersveiligheid, sociale recherche. Sinds het vertrek van de heer Van Groningen bij het ISGO eind vorig jaar heeft de heer Smits diens taken voorlopig overgenomen. Persoonlijke loopbaan Binnen het ISGO heeft de heer Smits in eerste instantie als plaatsvervangend mi lieucoördinator gewerkt. De betrokkene is zijn carrière begonnen in het bedrijfs leven. Zo heeft hij gewerkt bij een archi tectenbureau en bij een OGEM-onder- deel. Na zijn overstap naar de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht solliciteerde hij in 1979 naar een functie als milieu-mede werker bij de gemeente Oostflakkee. Toen de vier gemeenten besloten de uit voering van het milieu-beleid bij het ISGO onder te brengen is de heer Smits in oktober 1993 vanuit Oostflakkee bij het ISGO komen te werken. Samenwerking Na het openvallen van de vacature voor milieu-coördinator is in de afgelopen pe riode een sollicitatieprocedure gestart. Uit deze inmiddels afgeronde sollicitatie procedure is de heer Smits als nieuwe milieu-coördinator naar voren gekomen. Daar de heer Smits zoals gezegd voor de relaties van het ISGO geen onbekende is, zullen de samenwerking en de contacten tussen het ISGO en de diverse relaties en buiten de regio op dezelfde goede voet voortgezet kunnen worden. De vertrouwenscommissie die tot taak had uit de (54) ontvangen sollicitaties naar het per I september vaccerende ambt van dijkgraaf van het Waterschap Goeree-Overflakkee, een selectie te ma ken, heeft zijn werk afgerond. In zijn vergadering van 19 april wordt de Verenigde Vergadering een aanbeveling voorgelegd, waarop, in volgorde van voorkeur, twee namen worden genoemd. De dijkgraaf wordt bij Koninklijk Be sluit voor een periode van 6 jaar be noemd; de voordracht wordt aan de Mi nister van Verkeer en Waterstaat ver zonden. De twee genoemde namen zijn die van Ie Ing. D. C. Goekoop te Goedereede en 2e Ir. J. J. Helder te Koudekerk a.d. Rijn. Dhr. Goekoop (54) bekleedt al sinds 1965 een functie in het Waterschapbe- stuur, sinds 1981 is hij Heemraad en wnd. dijkgraaf van het Waterschap Goe ree-Overflakkee REFORMATORISCHE POLITIEKE FEDERATIE We willen jullie tijdig attent maken op de eerstkomende avond die door de RPF- jongeren wordt georganiseerd. Mevr. Hoek-van Kooten hoopt D.V. donderdag 25 april in ons midden te zijn. Zij komt spreken over een aktueel the ma: 'Sleutelen aan het leven'. De avond wordt gehouden in 'Vita Nova' te Sommelsdijk en begint zoals gebrui kelijk om acht uur. Over een paar weken zullen we jullie nog nader informeren, maar de avond kun je nu alvast reserveren. RPF-jongeren Goeree-Overflakkee Op maandag 8 april, tweede Paasdag wordt de zevende boot- en caravanmarkt met rommelbeurs gehouden. Deze markt wordt gehouden in en om verenigingsge bouw 'Oostdam', Jongkoenstraat 1, tel. (0187) 492321, Goedereede. Zowel in als om Oostdam kunnen kopers en verkopers terecht voor tweedehands accessoires op boot en caravangebied. Verder zal in ruime mate de volgende ar tikelen aanwezig zijn: surfmateriaal, cu riosa, scheepsantiek en boeken over bin nenvaart, visserij en watersport. Tevens zullen ook een groot aantal hengelsport artikelen aanwezig zijn. De ingebrachte goederen worden ver kocht door de organisatie. Deze artikelen moeten in goede staat verkeren en een minimale waarde van ƒ5,- vertegen woordigen. Verenigingen, bedrijven en partikulieren kunnen een stand huren. De goederen kunnen in de week voor pascn tot en met zaterdag 6 april ingebracht worden. De toegang voor deze markt is voor alle bezoekers GRATIS. De markt is geo pend van 9.00 tot 18.00 uur. Voor informatie en kraamhuur kunt u te recht bij de volgende tei.nrs. (0187) 492321, (0187) 682187. Faxnr. (0187) 492321. Het correspondentie-adres is Jongkoen straat 13252 AV G(x:derecde. OOLTGENSPLAAT e.o. De Algemene Ledenvergadering van de afdeling Ooltgensplaat en omstreken van het Ned. Rode Kruis is gepland op dins dag 9 april 1996 om 20.00 uur in het Groene Kruisgebouw, Lindenlaan 4 te Ooltgensplaat. Na het uitbrengen van de jaarverslagen 1995 volgt er een uitreiking van de Do norerkenningen en een bestuursverkie- zing. Aftredend en niet herkiesbaar zijn de dames J. Ypelaar-Nugter te Achthui- zen en L. de Vos-Duim te Ooltgensplaat. Voor deze vacatures kunnen drie dagen voor de vergadering kandidaten worden gesteld bij de voorzitter van de afdeling dr. G. W. Kroon, Kade 4 te Den Bom mel. Zie voor verdere bijzonderheden de huis-aan-huis bezorgde convocatie. Van een uniek en goedkoop materi aal is asbest een levensbedreiging voor de volksgezondheid gewor den. In Nederland is vanaf 1920 in totaal ongeveer 1.250.000 ton geïm porteerd. Naar schatting is de helft van deze hoeveelheid nog in hon derden toepassingsvormen aanwe zig, voornamelijk in gebouwen en dakbedekkingen. Nieuwe wetgeving Met ingang van 1 maart 1996 is een nieuwe bepaling in het astbestverwijde- ringsbesluit in werking getreden, waar in goed geregeld is dat alleen nog maar deskundige bedrijven asbest mogen ver wijderen. Wanneer deskundig? Vanaf 1 maart jl. moeten, op grond van het asbestverwijderingsbesluit en de re geling merkteken asbestverwijdering, alle asbestverwijderende bedrijven be schikken over een KOMO-procescertifi- caat voor asbestverwijderen. Voor de op drachtgevers betekent dit dat, wanneer zij de asbestverwijdering opdragen aan een verwijderingsbedrijf met een geldig KOMO-procescertificaat met KOMO- merkteken, zij daarmee voldoen aan de wettelijke eis een deskundig verwijde ringsbedrijf in te schakelen. J.V.Z. Services B.V. te Sommelsdijk heeft sedert 1 maart jl. het KOMO- procescertificaat met KOMO-merkte- ken voor asbestverwijdering in zijn bezit. Wat zijn onze activiteiten? Het verwijderen van alle voorkomende asbesthoudende materialen uit gebouwen en installaties zowel bij totaalsloop, re novatie en groot onderhoud voor over heid, aannemingsmaatschappijen en par ticuliere instellingen. Om onze opdrachtgevers een zo breed mogelijk pakket van diensten te kunnen aanbieden is J.V.Z. Services B.V. uitge rust met moderne gecertificeerde appara tuur. Daarnaast zorgt deskundig opgeleid personeel en het kwaliteitsborgingssys- teem, gekoppeld aan de door de overheid gestelde regels een zekerheid aan de op drachtgever geeft een kwalitatief goed produkt c.q. diensten te hebben inge huurd tegen een concurrerende en econo misch verantwoorde prijs. Uitgevoerde projekten: - verwijderen van illegaal gestort as besthoudende materialen voor de Gemeente Barendrecht. - verwijderen van asbesthoudende daken t.b.v. groot onderhoud. - asbestverwijdering t.b.v. totaalsloop noodlokalen schoolgebouw Rotter dam. - kleinschalige verwijdering van asbest- bestandleidingen en vloerbedekking voor woningbouwverenigingen en gemeentelijke diensten. - verwijderen en demonteren van cv. ketels voor installatiebedrijven en woningbouwverenigingen. D.V. 10 april hopen we weer een koffie ochtend te houden. Bij ons te gast deze woensdagmorgen is Thea Kuipers. Zij hoopt te spreken n.a.v. 1 Tim. 6:6-11. Het thema: „Wat jaag je na?" Voor de laatste keer dit seizoen willen wij u van harte uitnodigen. Vanaf 9 uur is er koffie en om half tien beginnen we. Tot ziens in 'de Ark' te Goedereede. Evenals vorig jaar willen dirigent Willem Chr. Meyboom en de leden van 'One More Voice' weer een paasconcert in het kergebouw van de Doopsgezinde Gemeente te Ouddorp verzorgen. In dit concert wil het koor met liederen terug zien op de belangrijke dagen van de dan afgelopen paasweek. De dagen worden toegelicht door middel van schriftlezingen door Jacques van Splun- der, een van de bassen van 'One More Voice'. Het orgel wordt bespeeld door Andries Stam. Het concert begint met muziek voor de Palmzondag, middels een evangeliemo tet van Willem Vogel, bezingt het koor de intocht in Jeruzalem. Muziek voor 'Witte Donderdag' werd eveneens in de evangeliemotetten gevon den, hier wordt stilgestaan bij 'de voet wassing'. Eveneens wordt van Edvard Grieg 'Mein Jesus macht mich frei' ge zongen met solist Leon Boer. Voor 'Goede Vrijdag' wordt heel toe passelijk de Mattheus-passie van Willem Vogel gezongen. In deze nieuw getoonzette Mattheus-pas sie zingt een uit het koor gevormd kwar tet (Jolanda Tanis, Conny van Dam, Rei nier Kieviet en Matthijs Mijnders) het paasverhaal, letterlijk uit het evangelie van Mattheüs. Het koor vult dit aan met klassieke en moderne koorliederen, afge wisseld door de diverse solisten (Corine Soeteman, Els van Splunder, Petra Koo- te, Leon Boer, Christian Meyboom, Wil lem Chr. Meyboom en Gertjan v. d. Knaap). Middels een duidelijk programmaboekje is het mogelijk om de Mattheüs-passie gedeeltelijk mee te zingen. Voor 'Stille Zaterdag' werd het lied 'In den Armen dein..." van Melchior Frank gevonden. Het concert wordt besloten met muziek voor 'de Paasmorgen'. Weer bekende woorden uit het Evangelie van Markus in motetvorm, en het bekende lied 'U zij de glorie'. De aanvang van dit concert van 'One More Voice' is 20.00 uur, kerk open 19.30 uur. Toegang vrij (Middels een collecte hoopt het koor weer uit de kos ten te komen!) SOMMELSDIJK Zaterdag 6 april komen de leden van het Mannenkoor 'Ons Koor' weer bij u langs vanaf 9 uur. Wilt u het gebundeld langs de straat zetten a.u.b. DEN BOMMEL Inleveren vakantiebonnen voor de land bouw op woensdag 10 april tussen 19.00 tot 21.00 uur bij A. de Bruyn, v. d. Poel straat 6. Op donderdag 2 mei, in de mei-va kantie, organiseert recreatiecen trum De Staver te Sommelsdijk een jeugd-zwemmarathon. Van 09.00 tot 12.00 uur moeten de teams zoveel mogelijk banen zwemmen, afgewisseld met enkele opdrachten waarbij bonuspunten verdiend kunnen worden. Er kunnen maximaal 24 ploegen deelne men aan deze zwemmarathon. Een ploeg bestaat uit minimaal 5 en maximaal 8 zwemmers die niet ouder mogen zijn dan 13 jaar en minimaal zwemdiploma A dienen te bezitten. Tevens moet iedere ploeg zorgen voor een ploegleider/coach die ouder dan 16 jaar moet zijn. Het leuke aan deze marathon is dat na iedere 45 minuten banenzwemmen iede re ploeg een ludieke opdracht dient te vervullen waarmee bonuspunten te ver dienen zijn. De ploeg die de meeste ba nen heeft gezwommen in de desbe treffende leeftijdscategorie, deze wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde leeftijd, ontvangt een leuke prijs. Tevens is er voor iedere deelnemer een leuke attentie. Na afloop kunnen de deelnemers gratis blijven vrijzwemmen tot 15.30 uur tij dens de zwemdisco voor de jeugd tot 14 jaar. Teams kunnen zich opgeven of een op- gaveformulier aanvragen bij De Staver. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ40,- per team en dient tegelijkertijd met het in schrijfformulier te worden ingeleverd. De inschrijving sluit op 20 april a.s. Voor verdere informatie of voor opgave kunt u contact opnemen met De Staver en vragen naar Marco Dieleman, tel. (0187)48 3306. Hoe kwalijk is het, met een alcoholische slok op, achter het autostuur te-kruipen en je aldus beneveld op weg te bege ven. Het wordt terecht als misdaad aangerekend en ver beten spoort de politie dan ook naar zulken die hun mede weggebruikers aldus naar het leven staan. In de mobiele alco(hol) container heeft de politie een doel- ü-effend opsporingsmiddel. Moest tot dusver een van alcohol misbruik verdachte voor een blaastest mee naar het bureau, voortaan is er de aanhanger waarin een ademanalyse-apparaat wordt meegevoerd. Bij aanhouding kan een verdachte ter plek ke zo'n analyse worden afgenomen. Overigens neemt de politie twintig minuten tijd tusSen aanhou ding en analyse in acht zoals dat wettelijk is voorgeschreven. In de vvachttijd kunnen, in de container of in de trekkende po litiebus, de gegevens worden genoteerd zodat daar later, na de blaasproef, geen tijd meer mee verloren gaat. De alco-container is beschikbaar voor de groepen van de poli tieregio Rijnmond en zal voornamelijk bij wat grotere contro les worden ingezet. De container doet daarin dienst als contto- lestation. De politie heeft er flink in geïnvesteerd en een goed gebruik ervan mag worden aangenomen. De dans wordt steeds moeilij ker te ontspringen, gelukkig maar. Zondag 7 april 1996 Eerste Paasdag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. P. C. Koster en 18.30 uur ds. J. Koster (zangdienst) - Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Smink; 11.15 uur Duitstali ge dienst. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. A. Belder en 18.30 uur ds. M. Aangeenbrug, Bameveld. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. Zethof, Kockengcn en 18.00 uur ds. J. van het Goor, Stol- wijk - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 18.30 uur zangdienst in Ouddorp. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. G. Blom en 18.00 uur ds. J. van Dijk, Tholen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur ds. A. Heuzeveld, dhr. A. v.d. Schee en 17.00 uur drs. J. Wal- linga - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 9.45 uur zingen Paasiiederen; 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 0.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder en 18.00 uur ds. J. C. den Toom, Openbare geloofsbelij denis - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. J. Willcmsen en 14.30 uur Paas feest zondagsschool Sommelsdijk - Rem. Ger. Gem. 6 april; 19.00 uur Paaswake; 7 april 10.00 uur ds. E. L. van Dunné-de Bijll Nachenis - Herv. 'Exodus' Gem. 6 april 21.30 uur ds. H. Out; 7 april: 10.00 uur ds. J. T. Wagencr (belijdenisdienst). MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 18.00 uur ds. W. Westland - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. Out en 17.00 uur ds. A. P. Spaa - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 en 16.45uurds. J.B. de Rijke. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur kand. W. Peene, Amemuidcn en 18.00 uur ds. J. C. de Groot, Dor drecht - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur kand. N. den Ouden, Lekkerkerk en 18.00 uur ds. W. Vroegindeweij, Voorthuizen - Ger. Gem. 10.00 en 18.CX) uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. D. Burger en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur dr. J. Vlaar- dingerbroek. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Kerk 10.00 uur drs. B. Urgcrt en 18.00 uur drs. A. C. Feij. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur kand. M. J. Kooij, Barendrecht en 18.00 uur ds. M. J. Paul - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur drs. A. C. Feij (open- Op donderdag 11 april zal in de Victoria- hal te Dirksland een Bingo-avond wor den georganiseerd door Buurtvereniging 'West'. Er zullen 15 rondes en 1 Super- ronde worden gespeeld. De Victoriahal aan de Philipshoofjesweg te Dirksland opent haar deuren om 19.30 uur. En de Bingo start om 20.00 uur. Na- tuuriijk staat Buurtvereniging 'West' op nieuw garant voor een schitterend prij zenpakket. Wegens groot succes voortgezet... Be hoort u niet tot een van de gelukkige prijswinnaars... wij sturen u niet met lege handen naar huis! Dus kom allemaal, voor een gezellige avond en wie weet... voor een van de vele mooie prijzen. Graag tot ziens op 11 april... bare belijdenis) en 18.00 uur dhr. J. van Lambalgen. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Maandag 8 april 1996 Tweede Paasdag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 9.30 uur ds. J. C. Weststrate, 's-Gravenpolder (openbare belijdenis) - Doopsgezinde Gem. 10.00 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. H. Russcher, Oud-Beijerland. STELLENDAM - Herv. Gen>= 9.30 uur ds. C. N. van Dis, Wassenaar. MELISSANT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. G. Blom, openbare belijdenis des geloofs - Ger. Gem. 10.00 uur lees dienst - Ger. Gem. in Ned. 10.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. het Lam, Paaszangdienst - Gèr. Gem. 10.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem, 10.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 9.30 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. J. Willemsen. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 9.00 uur ds. W. Westland - Chr. Ger. Kerk 9.30 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 uur ds. C. Hogchem van Borssele (openbare belijdenis). NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 15.30 uur ds. C. Hogchem (openbare belij denis). OUDE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. Geene, Katwijk - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 9.15 uur zingen Paasiiederen en 9.30 uur ds. G. C. Klok, Putten. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur kand. P. Korteweg, Lunteren - Ger. Gem. 9.00 uur ds. J. de Pater van Krabbendijke (openbare belijde nis). SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. Jongejan, Schoonre- woerd. Extra kerkdienst Geref. Gemeenten STAD aan 't HARINGVLIET - don derdagavond 7.30 uur ds. M. Mondria van Waardenburg. Borstvoeding geven staat voor sommige mensen gelijk aan problemen. Daarbij komen de schrikverhalen over te weinig melk, (te) slaperige baby, tepelkloven, borstontsteking en andere vervelende si tuaties op tafel. Op onze kursusavonden, onder leiding van een kontaktpersoon van de ver. Borstvoeding Natuurlijk, willen wij pro beren duidelijk te maken, dat het borst- voeden ook zonder problemen kan, zodat het een plezierige ervaring wordt voor moeder en kind. Op woensdag 10 april is het onderwerp 'kraamtijd en dan...', over het aanleg gen, groeien, maar ook over de baker praatjes die vaak de ronde doen. Op 17 april gaat het over 'Problemen, voorkom ze', over het herkennen, voor komen en oplossen van problemen. Tenslotte gaan we op 24 april praten over '6 maanden borstvoeding, en daar na?'. Waarom adviseert de Wereld Ge zondheids Organisatie moeders in wel varende landen ook nog na 6 maanden door te gaan met het zelf voeden? En wat te doen als je dat liever niet wilt? Alle moeders (uiteraard met baby's) en a.s. moeders zijn van harte welkom! De lokatie is Trumanstraat 6 in Oude Tonge, het is van 20.00 tot 22.00 uur. Kosten zijn ƒ4,- per avond, dit is inkl. koffie/thee en een folder. Wilt u deze avonden bijwonen, dan kunt u kontakt opnemen met Anne Dogterom, contactpersoon van Borstvoeding Na tuur, tel. 65 23 94, ook voor vragen over borstvoeding. Maandag 8 april. Tweede Paasdag, om 15.00 uur speelt organist Herman Lam- mers werken van Scheidemann, Dan- drieu. Bach, Pepping, 17de, 18de en 20ste eeuwste bewerkingen van koraal melodieën voor Pasen. J. S. Bach: Prae- ludium in G. GOEDEREEDE De Stichtmg Koninklijke Fanfare Apollo te Goedereede haalt zaterdag weer oud papier op in Goedereede, Havenhoofd en m de Oostdijk. Wij verzoeken u of u het oud papier vanaf 8.30 uur goed gebun deld buiten wil zetten. OUDE TONGE De Plaatselijke Commissie Welzijns werk voor Ouderen te Oude Tonge, or ganiseert op woensdag 10 april 1996 a.s. een bingomiddag. Aanvang 14.00 uur in het Infocentrum, zaal open vanaf 13.30 uur. Kosten per persoon 4,00. Aan de Bingo zijn leuke prijzen verbon den. De middag kan bezocht worden door personen vanaf 55 jaar en afkom stig uit Oude Tonge. U behoeft zich niet op te geven, als u eventueel vervoer nodig hebt, dan wel even doorgeven op telefoonnr. 641344 tijdens de ochtenduren. RPF De alco-container staat paraat.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 2