Concertagenda 1996 Traditionele Lente Paasshow bij Opel-dealer Knöps m NIEUWS De RTM op Tweede Paasdag jon(;i:k 0 sa sa uit de kerken jOKi;ijiriiiK een huis verkopen- Makelaar Tamboer BRANDwondenMEESTER- diploma uitgereikt Bijdrage Juliana Welzijnfonds voor Middelhamis Damver. 'Ernst Nut en Ontspanning '52' te Melissant Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 5 APRIL 1996 Zaterdag 6 april: Hervormde Kerk - Stellendam, Paasconcert. Chr. Mannenkoor D.E.V. te Stellendam en Chr. Ge mengd Koor V.Z.O.S. te Sint An- naland. Organiste: Marian van Oos tenbrugge. Aanvang 19.30 uur. Maandag 8 april: Doopsgezinde Kerk - Ouddorp, Paasconcert. De Mattheüspassie van Willem Vogel. Chr. Vocaal Ensemble 'One More Voice'. Orgel: Andries Stam. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 13 april: Exoduskerk - Sommelsdijk, Gevarieerd Blokfluitconcert door de leerlingen van de muziekschool Goeree-Overflakkee o.l.v. EUy Bakker. Clavecimbel, orgel en piano: Jos Vogel. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 27 april: Hervormde Kerk - Nieuwe Tonge, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Orgelconcert door Dick Sanderman uit Rijssen. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag II mei: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Thematisch Orgelconcert: Improvi satie-concert. Organist: Paul Kieviet. Aanvang 20.0Q uur. Zaterdag 11 mei: Exoduskerk - Sommelsdijk, Voorjaarsconcert: Dameskoor 'Toonkunst' uit Middelhamis. Man nenkoor 'Ons Koor' uit Sommelsdijk. 'Jong ApoUo' uit Nieuwe Tonge o.l.v. W. Chr. Meyboom en Nelleke Bruggeman. Organist: Andries Stam. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 11 mei: Hervormde Kerk - Dirksland, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Leids Vocaal Ensemble o.l.v. Theo Goedhart. Orgel: Michiel Ras. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 mei: Hen'. Kerk - Sommelsdijk, Pinksterzangavond, Herv. Zangver eniging 'Jeduthun' te Middelharnis o.l.v. Mar van der Veer. Organist: Bart- Jaap de Bakker. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 25 mei: Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Concert t.b.v. CT-scan, Mannenkoor 'Groot Rotterdam' o.l.v. Matthijs van Noort. Tenor: Johan Baay. Bariton: Kees Deurloo. Organisten: Janco Bel der en Jaap Hollaar. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 1 juni: Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Vocaal Ensemble 'Cantiana Musi- cum' uit Nieuwerkerk o.l.v. A. L. van 't Geloof en Vocaal Ensemble 'One more Voice' uit Middelhamis o.l.v. W. Chr. Meijboom. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 8 juni: Hervormde Kerk - Dirksland, Duivelands Mannenkoor o.l.v. Henk Weekhout en Chr. Jongerenkoor 'Psallite Deo' o.l.v. Paul Kieviet. Orgel: Stephan Folmer en Bart-Jaap de Bakker. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 15 juni: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Orgelconcert door de leerlingen van Paul Kieviet. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 22 juni: Hervormde Kerk - Nieuwe Tonge, Zomerzangavond. Chr. Gem. koor 'Advendo' te Nieuwe Tonge; Jeugd- koor 'Bid en Zing' te Nieuwe Tonge o.l.v. Peter Wildeman. Organist: Michel de Wit. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 27 juni: Hervormde Kerk - Dirksland, Zomerzangconcert. Chr. Gemengd koor 'Sursum Corda' en Mannenkoor 'Door Eendracht Verbonden' o.l.v. Johan van Broekhoven. Organisten: Anton Weenink en Marjan van Oos tenbrugge. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 29 juni: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Orgel: Rinus Verhage en Piet Westhcxïvc. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 16 juli: Doopsgezinde Kerk - Ouddorp, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Zomerconcert: Zang: Herien Wieringa. Piano: Marjo Boom. Dwarsfluit: Cees Veerman. Aanvang 20.00 uur. Dinsdag 30 juli: Toren van Gocdereede. Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Zomerconcert: Traver so: Justus Willberk. Clavecimbel: Alexander Puliaev. Cello: Thomas Pilt. Aanvang 20.(X) uur. Zaterdag 17 augustus: Hervormde Kerk - Middelharnis. Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Orgelconcert door Piet Wiersnia uit Monnickendam. Aan vang 20.(X) uur. Zaterdag 21 september: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Thematisch Orgelconcert: Vier ecu wen Engelse orgelmuziek, rondom Handel. Organist: Paul Kieviet. Aan vang 20.00 uur. Zaterdag 28 september: Exoduskerk - Sommelsdijk, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Amsterdam Loeki Star dust Quartet. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 19 oktober: Hervormde Kerk - Dirksland, Mannenkcxir 'Ons Koor' te Sommels dijk en Roder Jongenskoor te Rcxlcn. Aanvang uur. Speciale aktiemodellen en lage prijzen Showtuinen Feestelijke attracties Miniatuur modellenshow Op 5, 6 en 8 april organiseert Opel- dealer Knöps in .Middelharnis weer de traditionele Lente Paasshow. „Niet alleen een fiks aantal leuke aktiviteiten en showaanbiedingen, maar vooral ook aantrekkelijke prijzen", aldus Knöps directeur Herman de Blok. „Iedereen weet inmiddels dat er van alles aan de hand is in autoland. Air conditioning standaard of tegen een scherpe prijs, maar ook verlaagde prijzen. En dat allemaal met het doel de gunst van de klant te winnen of te behouden. Opel zet als marktleider de trend. Veel nieuwtjes en die scherpe prysstelling. Nog nooit was het zo aan trekkelijk om een nieuwe auto te kopen als nu. Zo is er al een nieuwe Opel Astra ver beneden de dertig dui zend gulden. En zeker met de Lente Paasshow zien onze inruilprijzen er op hun paasbest uit. Iedereen is dan ook welkom; we zijn er klaar voor". Show Enige tijd terug nam Opel-dealer Knöps de nieuwe showroom in gebruik en dat komt zeker met de show goed uit. Het volledige modelprogramma van Opel, het grootste programa van Nederland, staat opgesteld in de showrooms. En natuurlijk de goedgekeurde OK Quality Cars met OK garantie. Bij Knöps staan er maar liefst meer dan honderd. „Met name op het gebied van inruilwa- gens, van hoogstaande kwaliteit, hebben wij een reputatie hoog te houden", ver klaart Herman de Blok. „En wat de nieuwe Opelmodellen be treft, daar is de laatste tijd zoveel ge beurd. Naast die scherpere prijzen zijn er ook tal van wijzigingen doorgevoerd op het gebied van uitrusting en techniek. Nieuwe motoren bij de Corsa en Astra, en de speciale uitvoeringen zoals de Fresh. Zowel leverbaar bij Corsa als bij Astra is de Fresh vanaf de fabriek stan daard voorzien van airconditioning. In de Omega-serie maakt de Touring zijn op wachting, met twee airbags, airconditio ning, ABS, etc. En kopers van een nieuwe of gebruikte auto tijdens de show krijgen van ons een heel aantrekkelijke verrassing". Ook het Mobil tankstation deelt in de feestvreugde, want iedereen die de lank- volgcxiit, krijgt een aardige lente-attentie. Tweewielercentrum Middelharnis Het bekende tweewielercentrum Middel hamis heeft er tijdens de Paasdagen een winkel bij, en wel in de showroom van Knöps. Daar staat de uitgebreide 1996 collectie opgesteld, en te koop. Showtuinen Voogd Na die lange winter gaat bij de eerste aangename dag iedereen zijn of haar tuin in. Niet alleen voor het hoognodige on derhoud, maar ook om de tuin weer eens een ander gezicht te geven. Een kleine verandering doet veelal wonderen. Hove- niersbedrijf Voogd uit Ouddorp weet als geen ander hoe die verandering te reali seren. Tijdens de show zijn bij Knöps dan ook een paar tuinhoekjes aangelegd om een leuk idee op te doen. Ook nieu we sierbestrating is bij Voogd in goede handen. Bij Knöps nu ook gratis advies voor uw tuin. Miniatuur tentoonstelling Kleine automobielen kunnen zich in een steeds groeiende belangstelling verheu gen. De NAMAC miniatuur autoclub uit Leiden verzorgt bij Knöps een grandioze show op het gebied van die kleine autoot jes. Honderden bekende, onbekende en exclusieve modellen worden in de show room opgesteld. En wie er eentje wil ko pen, daar is rekening mee gehouden. Tot slot nogmaals Herman de Blok: „Al onze mensen kijken ieder jaar weer uit naar de Lente Paasshow. We vinden het heel erg leuk om iedereen weer eens in de .showroom te zien. En of het nu voor een nieuwe of gebruikte auto is, of voor een accessoire, fiets of tuinadvies is, we schenken voor iedereen met even veel plezier een lekker kopje koffie in". Openingstijden Knöps Lente Paasshow Vrijdag 5 april10.00 tot 18.00 uur Zaterdag 6 april10.00 tot 18.00 uur Maandag 8 april10.00 tot 17.00 uur (Tweede Paasdag) Vrydag 25 oktober: Hervormde Kerk - Oude Tonge, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Reiinieconcert ter gele genheid van het 10e orgelconcours in samenwerking met de Vereniging van Orgelvrienden. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 26 oktober: Hervormde Kerk - Oude Tonge, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee en Vereniging van Or gelvrienden. 10e Orgelconcours. Jury: Elly Kooiman en Arie J. Keijzer. 's Avonds concert door juryleden en de 3 winnaars. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 26 oktober: Hervormde Kerk - Dirksland, Concert i.v.m. 3000 Jaar Jeruzalem. Vox Jubilans uit Waddinxveen o.l.v. Pieter Stolk. Orgel: Jan Mulder. Aan vang 20.00 uur. Zaterdag 16 november: Hervormde Kerk - Dirksland, 'Magnificat' uit Middelharnis o.l.v. Rinus Verhage. Orgel: Wim Diepen horst, m.m.v. het Blokfluitensemble 'Tibiarum Cantus' o.l.v. Elly Bakker. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 23 november: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Thematisch Orgelconcert: De Hol landse Koraalkunst. Organist: Paul Kieviet. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 30 november: Hervormde kerk - Dirksland, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Vocaal Ensemble 'Ma noeuvre' o.l.v. Peter de Groot. Orgel: Bas de Vroome. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 14 december: Hervormde Kerk - Dirksland, Kerstconcert. Chr. Gemengd koor 'Sursum Corda' o.l.v. Johan van Broekhoven, Chr. Gemengd kcxir 'Hart en Stem' o.l.v. Jan Bezuijen en Kinderkoor 'Sursum Corda' o.l.v. Henk van Putten. Organist: Anton Weenink. Aanvang 20.00 uur. Maandag 16 december: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Kerstconcert. Mannenkoor 'Ons Koor' te Sommelsdijk en Z.W.N. Mannen koor te Middelburg. Aanvang uur. Zaterdag 21 december: Hen'ormde Kerk - Sommelsdijk, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Kerstconcert: Chr. Ora torium Vereniging 'Middelhamis' o.l.v. Rinus Verhage. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 21 december: Hervomute Kerk - Nieuwe Tonge, Kerstzangavond. Chr. Gem. koor 'Advendo' te Nieuwe Tonge en Jeugdkoor 'Bid en Zing' o.l.v. Peter Wildeman. Organist: Michel de Wit. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 21 december: Dorpstienden - Ouddorp. Chr. Gem. Zangver. 'Hart en Stem' te Ouddorp; Chr. Jeugdkcwr 'Van Knop tot Bloem' te Ouddorp; Chr. Kinderkoor 'Jong begonnen' te Ouddorp o.l.v. Jan Bezuijen en Chr. Gem. zangver. 'Sur sum Corda' te Dirksland o.l.v. Johan van Broekhoven. Aanvang 19.30 uur. Maandag 23 december: Geref. Kerk - Stad aan t Haringvliet, Kerstzangavond. 'Hoekse Waards Mannenkoor' o.l.v. Adri Poortvliet. Chr. Gem. Zangver. 'Soli Deo Gloria' te Stad aan 't Haringvliet o.l.v. Paul Kieviet. Organist: Kees Villerius. Trompettist: Jacques van Broekhoven. Aanvang 20.00 uur. Deze mbrick - uitsluitend bedoeld voor KERKCONCERTEN op Goerec en Overflakkee - beoogt een spreiding van de concertavonden te bewerkstelligen. Verenigingen kunnen zich bij het vast stellen van hun programma op boven staande informatie richten. Komen er desondanks meerdere concer ten op een en dezelfde avond voor, dan worden ze geplaatst in volgorde van bin nenkomst. Stuurt u tijdig uw gegevens toe en niet enkele weken voordat het concert plaatsvindt. Wc hopen deze mbriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concerten tot een jaar na datum worden opgenomen. Aanmeldingen voor deze rubriek uitslui tend door middel van formulieren, die kunnen worden aangevraagd via tel. (0187)482560. met oplimaa! resultaat Tel. (0187) 483477 Onlangs hebben leerlingen van de School met de Bijbel te Sommelsdijk het pro ject 'Vermijden en Bestrijden' van de Nederiandse Brandwonden Stichting af gerond. Zij deden dat door deel te nemen aan het examen dat een consulente van de Nederiandse Brandwonden Stichting kwam afnemen. 'Vermijden en Bestrijden', speciaal ont wikkeld voor leerlingen van de groepen 7 en 8 van het basisonderwijs, wil kinde ren zich bewust laten worden van het ri sico brandwonden op te lopen. Daarnaast wordt in het lespakket duide lijk de nadruk gelegd op wat men moet Het Juliana Welzijn Fonds heeft in het kader van zijn Zuid Hollandse dorps-hui- zcnproject aan de Stichting Serviceburo Middelhamis te Middelhamis een bijdra ge gegeven van 30.000 voor het nemen van energiebesparende maatregelen. Om de leefbaarheid in de kleine kernen te behouden, is het Juliana Welzijn Fonds in februari 1994 een tweejarige actie gestart voor de Zuid Hollands Dorpshuizen. Het Fonds stelt 1.350.000 beschikbaar om in de provincie Zuid- Holland het voortbestaan van de dorps huizen veilig te stellen. 45 Dorpshuizen krijgen bij toepassing van energiebespa rende maatregelen een bijdrage van ma ximaal ƒ30.000. Het Juliana Welzijn Fonds wil geduren de een aantal jaren extra aandacht geven aan de leefbaarheid op het platteland. Dorpshuizen zijn daarvoor essentiële voorzieningen. Het Fonds vindt het om die reden belangrijk dat de dorpshuizen hun functie goed kunnen blijven vervul len. Het Fonds heeft echter geconstateerd dat met name de energielasten vaak een flinke post op de begroting vormen. In veel gevallen kunnen deze kosten aan zienlijk verminderd worden door het treffen van energiebesparende maatrege len. Dit geeft dan ruimte in de begroting voor bijvoorbeeld periodiek onderhoud dat er nu nog wel eens bij inschiet. Het Juliana Welzijn Fonds wil de bestu ren van de dorpshuizen nu door middel van het project helpen hun accommoda ties energiezuiniger te maken. Een voor dcel is ook dat energiebesparende maat regelen gunstig zijn voor het milieu. Het Juliana Welzijn Fonds is een onaf hankelijk fonds dat zijn geld ontvangt uit onder andere de BankGiroLoterij, de Lotto/toto en de Krasloterij. NED. HERV. KERK Aangenomen naar Langerak C. G. Visser, kandidaat te Oldebroek, die bedankte voor Besoijen; naar Groningen H. C. Marchand te Er- melo. Bedankt voor Wageningen G. C. Kunz te Papen- drecht; voor 't Harde H. Westerhout te Zeist. GEREF. KERKEN Benoemd tot geestelijk verzorger van het Sint Lu- kas Andreasziekenhuis te Amsterdam L. Wieringa te Tilburg en Goirle (protes tantse gemeente), die deze benoeming heeft aangenomen; te Hellendoom als geestelijk verzorger verpleeghuis Krön- nenzommcr aldaar drs. J. P. van Vliet te Enschede (geestelijk verzorger 't Bouw huis), die deze benoeming heeft aange nomen). Beroepen te Aalten drs. H. J. Zeldenrijk te Sil- volde-Gendringen; te Lemele en Leme- lerveld (SoW) (part-time) mw. F. van de Hoek, kandidaat te Kampen; door de Particuliere Synode van Friesland als predikant voor de missionaire toerusting drs. J. Schoneville te Wijnjewoude (voor de evangelisatie arbeid in de classis Drachten); door de Particuliere Synode van Friesland als predikant voor de mis sionaire toerusting drs. J. Strikwerda te Leeuwarden-West (voor de missionaire toemsting in de stad Leeuwarden en het aanloophuis). Aangenomen het beroep door de Generale Synode der Nederlandse Hervormde Kerk als zen dingspredikant voor de arbeid van team leider van het project voor integrale ge meente-opbouw in Tamale Rural Dis trict, in dienst van de Presbyteriaanse Kerk van Ghana, A. van Nierop te Gaast- meer (SoW) (part-time). Bedankt voor Staphorst/Rouveen drs. J. Malie paard te Zevenhuizen (Gn.). Uitslagen van maandag 1 april Afdeling 1: B. van Engen-B. Visbeen2-0 Afdeling 2: H. van Heukelen - H. de Geus2 - O B. v. d. Spaan - J. Non1 - 1 Bekerfinale B-poule: A. J. Doom - H. VisbeenO - 2 doen als er toch sprake is van een brand wondongeval. De leerlingen die het BRANDwonden- MEESTER-diploma behaald hebben zijn: Mark van Alphen, Margriet Driece, Arie Heij, Arnold van Holten, Pieter de Jong, Sharon Kamp, Gerco de Keizer, Leen- dcrt Kieviet, John Kieviet, Gerard Koote, Sanne Kraaijeveld, Rudolf Kuyper, Cora Looy, Rianne Molenaar, Gijsbert Mul der, Deborah van Nimwegen, Marianne Noteboom, Gijsbert Steenbeek, Claudia Struyk, Willemieke Terreehorst, Wille- mijn Veltman, Thea van der Vlugt, Arjan Zondervan, Esther Panday. De lessen werden gegeven door de kaderinstructrice A. Hollaar-van Dijk. Tweede Paasdag, 8 april a.s., rydt de oude stoomtram van de Zuid-Hol landse en Noordclyke Zeeuwse eilanden voor het eerst dit jaar weer offi cieel voor het publiek. Omdat er in deze tijd van het jaar nog weinig echt toerisme is aan de kust, is deze rij- dag speciaal bedoeld voor de inwoners van de eilanden bezuiden Rotterdam waarop en waartussen de voormalige Rotterdamsche Tramweg Maatschappij het vervoer ver zorgde. Mensen die de tram nog van vroeger kennen of van hun ouders de verhalen over de tram en veerdiensten hebben gehoord krijgen op Tweede Paasdag de gelegenheid om weer of opnieuw kennis te maken met de oude stoomtram en weer eens een rit te maken in de houten personenrijtuigen. Ook een representatief deel van het vroegere goederenwagenpark van de R.T.M, is gerestaureerd en kan bezichtigd worden. Te zien zijn naast een gewone gesloten goe derenwagon een suikerbietenwagon, een kampeerwagon en de voorloper van een con tainer, een door de R.T.M, reeds in 1918 ontwikkelde vorm van goederen transport zonder het hinderlijke overladen. De stoomtrams reden veelal dwars door de dorpen op de eilanden, nu in deze tijd haast niet te geloven, maar bij de huidige R.T.M, te Ouddorp nog te zien in de exposi tie van oude foto's ingericht in een personenrijtuig. De trams rijden op Tweede Paasdag om 13.00 uur, 14.30 uur en 16.00 uur en vertrek ken vanaf de R.T.M. Remise aan de Brouwersdam tussen Goeree-Overflakkee en Schouwen Duiveland. Ritduur is één uur en de ritlengte is 14 km. De R.T.M, is te bereiken via de N57 Ouddorp-Renesse, afslag Grevelingenmeer daar na afslag De Punt West waar de R.T.M. Remise gevestigd is. Openbaar vervoer ZWN lijn 104 Spijkenisse metro - Vlissingen. Bij koud weer zijn de rijtuigen heerlijk stoomverwarmd net als vroeger. Ook op zaterdag 20 april en zaterdag 11 mei rijdt de tram volgens de zelfde tijden. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te Barendrecht R. D. Anderson, kandi daat te Valkenburg (Z-H); te Lisse i.c.m. Voorschoten J. M. van Leeuwen, kandi daat te Stadskanaal; te Hoogezand-Sap- pemeer (wijk Zuid) A. J. Th. van der Scheer, 1.1. zendingspredikant te Irian Jaya, wonende te Middelburg. NED. GEREF. KERKEN Beroepen te Barendrecht B. J. Eikelboom te Loos- drecht. Bedankt voor Bunschoten-Spakenburg J. J. van Es te Urk. 5|« CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Drachten J. Verhage te Broek op Lan- gedijk; te Middelburg G. J. H. Vogel te Surhuisterveen. Aangenomen naar Middelhamis P. den Butter te Drie bergen, die bedankte voor Katwijk aan Zee. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Amsterdam en te Hoogvliet i.c.m. Spijkenisse J. S. van der Net te Apel- doom; te Terwolde de Vecht C. J. Meeu- se te Vlaardingen; te Moerkapelle J. B. Zippro te Scheveningen; te Doetinchem en te Rotterdam-Alexanderpolder P. van Ruitenburg te Dordrecht; te Rotterdam- Zuidwijk C. de Jongste te Alblasserdam; te Clifton J. J. van Eckeveld te Zeist. Bedankt voor Westzaan J. M. Kleppe te Rijssen; voor 's-Gravenzande G. J. van Aalst te Ridderkerk; voor Tholen P. Mulder te Capelle aan den IJssel-Middelwatering; voor Nieuw-Beijerland J. J. van Ecke veld te Zeist; voor Goes en voor Rotter dam-Zuid W. Visscher te Amersfoort; voor Poortvliet E. Venema te Elspeet; voor Oosterland J. de Pater te Krabben- dijke; voor Aalburg C. Hogchem te Bors- sele; voor Puttershoek W. Harinck te Ka- pelle-Biezelinge; voor Ouddorp P. Blok te Kootwijkerbroek; voor Dirksland, Rhenen en Beekbergen C. A. van Dieren te Stolwijk. 5|c VRIJE CHR. GEREF. GEMEENTEN Aangenomen naar Katwijk aan Zee als lerend ouder ling J. de Boer te Hardinxveld-Giessen- dam. OUD GEREF. GEMEENTEN IN NED. Beroepen te Achterberg D. Monster te Bameveld. ^.ioN(;i:ijiiis GOEDEREEDE 5 UNIEKE WONINGEN AAN DE CATH AR IN ASTRAAT NVM NVM NVM HWHAW JOKVIJKIIIS. i^rIcèLhhrdij Voonlrool 44 3245 tH S«t>ii.lidi|li Til. 0117 414144 VRAAG ONZE WONINGGIDS M R K E L R H R D IJ Vooriiro»! 44 3245 tH Sa,v»lKJI|l Til 0117 414144 Binnenkort «tart aannemingsbedrijf Qebr. v. d. Nleuwendljk te Stellendam met de realisatie van 5 nieuw te bouwon woningen in de voormalige lassarij aan de Catharinastraat te Qoedereede. uuu"""m Dit bijzonder proleet is zodanig van opzet dat de oorspronkelijke karakteristieke elementen behouden zulten blliven We noemen tiierbi] de hoge toegangsdeuren en raampartiien, fraaie gevelvormen etc. etc. Ook aan de detalk i? Lnrtarhi besteed. De bestrating wordt in stijl gerealiseerd. De tuin wordt aangelegd! Binnen het project wordt een rozentu™ gecreëerd etc. Kortom een uniek project waarover wij u graag meer willen vertellen in een persoonlijk onderhoud U kunt uiteraard ook eerst de uitgebreide documentatie toegestuurd krijgen. Bel hiervoor (0187) 484844. """"'"uuu. u nuni De prijzen variëren van 285.000,- tot 293.500,- v o n ma^!!^%lr^^l^GollZT''^'' projectrente is mogelijk. Kandidaten dienen inwoner c.q. economisch gebonden te MAKELMR Voorstraat 44 3245 BH Somtnelsdijk Tel. 0187 484844 MAKEUAR

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 10