EIIAI1DEI1-HIEmi/5 ^f DE HEER co, Wie schrijft er mee van en over Flakkee? iMistei^ de merel fluit*^ Uitslagen Manege Ouddorp 'One More Voice' zingt Mattheüs-passie Borstvoeding en de oudere baby Een gouden hart voor Bets Adminisfrafiekonfoor onderdeel van \^A l\A ROrf? accountants adviseurs Jeugdwerk Nieuwe Tonge 3e Blad VRIJDAG 29 MAART 1996 No. 6490 In 1948 startte de heer L. Tamboer sr. vanuit zijn woning een Administratie- en Belastingadviespraktijk. Het kan toor groeide voorspoedig uit en al snel werd besloten de activiteiten uit te breiden met verzekeringen. Naast de explosieve groei van het aantal cliën ten steeg ook het aantal medewerkers. Al spoedig moest naar een ander on derkomen voor het bedrijf worden uit gezien. Een groter pand werd gevon den aan het Beneden Zandpad in Mid- delharnis. Al gauw bleek dat ook deze ruimte te klein werd. Bij de bestaande locatie werd een afzonderlijk kantoor bijgebouwd. Eind vijftiger jaren werd een administra tiepraktijk op Schouwen-Duiveland over genomen. Een verdere toename van het relatiebestand was hiervan het gevolg. In die tijd bestond nog geen vaste oeverver binding met Schouwen-Duiveland. Een maal per week werden de cliënten be zocht door met de pont over te varen. In 1968 werd een nog groter kantoor aan de Lindenlaan in Middelharnis in ge bruik genomen. Het gebrek aan ruimte was wederom de reden van deze uitbrei ding. De verzekeringsactiviteiten leidden tot dan toe een min of meer sluimerend bestaan, want de kernactiviteiten beston den uit administraties en belastingzaken. Hierin kwam verandering toen L. Tam boer jr. in 1968 de assurantiezaken als zelfstandige activiteit ter hand ging ne men. In de loop der jaren is het assuran tiekantoor uitgegroeid tot een middel groot assurantiebedrijf met volmachten van een aantal gerenommeerde maat schappijen. Daarnaast werd een make laardij in onroerende zaken opgestart die nu in de regio grote bekendheid geniet. Enige tijd geleden werd besloten om voor de administratie- en belastingadvies praktijk én de assurantiezaken samen werking te zoeken met andere partners. Dit betekent dat gezocht is naar partners die de kwaliteit van de dienstverlening kunnen versterken. Inmiddels zijn deze partners gevonden in De Heer Co., accountants-adviseurs en VSB Bank. De heer Co. is een jonge en snelgroei ende organisatie die zich bezighoudt met accountancy, automatisering en bedrijfs economische, fiscale en administratieve advisering. Daarnaast worden activitei ten ontplooid betreffende de organisatie- advisering ter zake van met name het midden- en kleinbedrijf alsmede over- heids-organisaties. VSB Bank is een moderne, persoonlijke en vooral attractieve bank voor de parti culier, maar ook voor de ondernemer in het midden- en kleinbedrijf, de vrije be roepsbeoefenaren (medici, advocaten), instellingen (onderwijs en gezondheids zorg) en agrarische ondernemers. Als fiill-service produkten dat nodig is voor de dagelijkse gang van zaken in gezin en bedrijf. Makelaarskantoor Tamboer B.V. conti nueert zelfstandig haar gespecialiseerde werkzaamheden op het gebied van on roerende zaken. „Een kras op m'n ziele, die d'r noait mear uutgaet!" „Vinde jule dat noe oak, dat sommige vrouwen onvoorspelbaer kenne kliere?" Niet allemaele netuurlijk, nee, in mannen kenne d'r oak wat van oor, of niet soms? Soms hoar je verhaelen, nou daer mo'je om lache óór! 'k Hoa een ome gehad, die kon d'r wat van oor, tjonge nog an toe! 't Was in 't naejaer, zo onge veer september dienk 'k, toen'ie de wintervoorraed in huus haelde, hie had al een dag of wat laope dreige, mar dat kwam ongelege uut, want z'n vrouwe most nog schoanmaeke, 't heale huus gieng dan op z'n kop in alles was kwiet, zo as z'n tebak of aore spulletjes, opgeruumd zogezeid, mar in werkelijkheid, weggegoaid! Net, toen z'n vrouwe d'r schorte ophieng an 'n spieker, bie de achterdeure zei hie: „Vanmiddag komt Leen Bakker de erten dorse, 't is noe nie zo scherp dus...!" Noe mo 'k dat even uitlaage, erten kon je niet dorse as h't droag in winderig weer was, want dan had je allemaele spliterten in de zak, nee, een beetje klammig weer was beter, dan gienge de erten niet kepot, vandaer! In zo gebeurde h't. 't Lest van de middag kwam m'n ome weer thuus, mit een paer zakken erten op een waegen. De bedoeling was om ze boven op zolder te zetten, dat was voor meel voor 't vaarke, hie brocht dan 's winters een partijtje bie Hein Roozemond, de meulenaer, qm ze te maelen, zo dat hie z'n keutje kon voere. Die zakken woge meschien wel 80 of 90 kg óór, dus 't was een heale sjouw, net toen'ie een zak naer boven gezeuld had, jae, op 't rikje óór, tegen zo'n steil laddertje op, dat z'n vrouwe riep: „Kiek noe 's, allemaele kaf in stof!" in nog veul meer oor, m'n ome, hijgend in bezweet, keek grimmeg naer beneje, pal in h't boaze gezicht van z'n vrouwe, zei earst niks in goot toen ver volgens de zak erten leeg. „Hier hei je stof, hei je noe je zin?" Tante zag de humor d'r wel van in, in saeme hao ze d'r om zitte lache! Ikke zelf, persoonlijk voor m'n eige, hao wel respect voor mannen, die d'r eige niet laete koeijenere deur een vrouwe, bin je mal, optreje mot je, dan houwe ze d'r mond wel, of dienk 'k dat mar? Je kan 't netuurlijk oak aores oplosse, zwie- ge, heale daegen zwiege! in wegweze! 'k Hoa iemand gekenne, die mos in zou een aore stoel kriege van z'n vrouwe, zo'n makkelijke stoel weet je wel? „Nee, zei hie, m'n ouwe stoel zit nog best, 'k bin d'r an gehecht!" Mar nee óór, z'n vrouwe zette deur, in een nieuwe stoel, gekocht bie Nieuwland, die stieng in z'n hoekje, in d'n ouwen, z'n fijne lekke re uutgezakte eige stoel wier aargens achter in een schuurtje gezet. Toen'ie 's aevens thuus kwam in h't 'drama' zag, sloop hie stilletjes naer de schuure in zakte vergenoegd in z'n dierbaere stoel neer! 't Gevolg was, dat even laeter z'n vrouwe riep. „Man, ete! Man!! eteü", mar geen geluud kwam 'r uut 't schuur tje, 't wier al schemerig in laeter donker, z'n vrouwe begon al behoarlijk onge rust te worren. „Waer zit die vent noe?" „Gae nog 's even zoeke buuten!" geboo ze de kinders, mar niks óór, niet te vinden. Totdat 'r ean h't idee kreeg, „meschien zit'ie wel in z'n ouwe stoel!" in jae oor, gevonde.Kouwe voeten in geen eten, mar.z'n zin, in z'n eige lekkere mak kelijke, niet te vervangen stoel. Mar...! die niet te priezen stoel bleef in de schuure! O zo! H't kan oak gebeure dat elke aevend, as je de krante wil leze, je vrouwe zit te zeuren. „Mot noe dat groate licht an? 'k Hoa toch schemerpitjes an, doew uut!" „Nee maans 'k kan 't aores nie leze!" In dan, „joe heit d'n healen dag d'n tied om de krante te lezen, mar ikke," enz. enz. In to gieng dat aevond an aevond. Eensklaps wier de beste man h't zat, hie zette een blomme op de grond, greep h't blommetaefeltje in sloeg daermee de groate lampe an gruzelementen, in riep woest „is 't noe doenker genog, hu?" Kiek, dat is optreje, vind je aok niet? Mar jae, je kan op zoveul menieren pro- testere. Je zal op een goeie dag, 't was heat, je vrouwe wille helpe, weetje wat, je neemt alvast de gekookte pap mee uut de keuken, hoeft dat maans niet nog 's te loapen, in ziedaer. „Wat doe je an de pap, bluuft d'r of, 'k hoa toch niks an je gevroge, bla-bla". Manlief keek bezeard in h't furieuze gezicht van z'n vrou we in voegde de daed bie h't woord, dus.liet hie de panne mit haevermoutse- pap valle, de spetters tegen de deure. „Dan niet!" Een man heit noe eanmal verantwoording om voor z'n gezin te zurgen, toch? Aerpels in groente! De ken iemand die had blomkoale in 't land, moaie oor, mar nog te klein, z'n vrouwe vroeg steeds: „Brieng 's wat koale mee, as je wil!" Dus op een vriedagaevond kwam hie thuus mit blomkoale, niet ean, nee de heale kofferbak van de auto vol. „Kom 's kieke" riep hie z'n vrouwe. Z'n echt genote liep mit een termien (vergiet) in d'r handen naer de auto, riep toen uut. „Wat mot ik noe mit al die koale op de vriedagaevend, je geloaft toch niet, da 'k twea lieven hoa?" Beteuterd keek hie z'n vrouw an, had d'ie daer noe z'n best voor gedaen, waeter gegeve enz. Z'n'vrouwe liep kwaed, mit van die drif tige stapjes naer de achterdeure, smakte het termien naest d'n naeker op d'n teas in gieng naer binnen. Totaol ontredderd keek de man naer z'n blomkoale, een listige drift kwam naer boven, in ean voor ean kwakte hie de bejubbelde koalen in een vies sloatje. „Dan gêên koale." Moedeloos sjokte hie naer 't vaar- kenskot, as zocht hie steun bie z'n keutje. „An joe kan 'k wel kwiet!" zei hie. „Joe wordt straks toch opgegete!" Wees t'r mar zeker van dat t'ie een kras op z'n ziele had, toch? (wordt vervolgd) J. Wolfert Het Christelijk Vocaal Ensemble 'One More Voice' en organist An- dries Stam studeerden onder lei ding van Willem Chr. Meyboom speciaal voor de komende paasda gen de Mattheüs-passie van Wil lem Vogel in. In deze nieuw getoon zette Mattheüs-passie zingt een uit het koor gevormd kvcartet (Jolan- da Tanis, Conny van Dam, Reinier Kieviet en Matthijs Mijnders) het paasverhaal, letterlijk uit het evan gelie van Mattheüs. Het koor vult dit aan met klassieke en moderne koorliederen, afgewisseld door de diverse solisten (Corine Soeteman, Els van Splunder, Petra Koote, Leon Boer, Christian Meyboom, Willem Chr. Meyboom en Gertjan v. d. Knaap). Door het gehele werk heen laat de com ponist Willem Vogel blijken hoezeer 'de Schriften' vervuld zijn. Op het programma staan een drietal con certen. Het eerste concert wordt gehouden in de St. Catharijnekerk in Brielle, waar het koor zingt op uitnodiging van de culture le commissie aldaar. Dit concert staat gepland op zaterdag 30 maar a.s., aan vang 20.00 uur. Naast het bovengenoemde werk wordt hier ook 'Rejoice in the Lamb' van Ben jamin Britten gezongen, uiteraard met medewerking van Wilbert Grootenboer als paukenist. Zaterdag 6 april a.s. zingt 'One More Voice' in Apeldoorn. Het derde en laatste paasconcert wordt gehouden in het kerkgebouw van de Doopsgezinde Gemeente te Ouddorp, op maandag 8 april (2e paasdag) a.s., aan vang 20.00 uur, de toegang is vrij. Tijdens het concert in Ouddorp wil het koor op een speciale wijze terugzien op de diverse dagen van de paasweek: Palm zondag, Witte Donderdag, Goede Vrij dag, Stille Zaterdag en de Paasmorgen. Het belooft een bijzonder concert te wor den, waarin ook veel ruimte is voor sa menzang. Middels een duidelijk program maboekje is het mogelijk om de Matöieüs- passie gedeeltelijk mee te zingen. Zondag 31 maart a.s., 's morgens om 9.30 uur kunt u 'One More Voice' belui steren op radio 5. Philip Fey verzorgt een uitzending uit de Catharijnekerk te Brielle in het programma Te Deum Laii- damus van de NCRV. De opname voor dit programma vond plaats op vrijdag 22 maart jl. Voor verdere informatie over het koor of de concerten: Els van Splunder (010) 451 27 80 Conny van Dam (0187)643424 Corine Soeteman (0187)681593 Ha jongelui. Hier zijn we weer eens, het JWC uit Nieuwe Tonge, a.s. zaterdag 30 maart dus, hebben we weer Jeugdwerk. Dit keer hebben we een leuk en origineel spel op het programma staan. 'Het Levend ganzebord'. Is dit echt iets voor jou, en ben je ouder dan 14 jaar, dan ben je natuurlijk van harte welkom. Zeg het tegen je vrienden enz., en ze gaan vast ook mee. We hopen dat het weer een gezellige drukte wordt. Het begint om 8 uur, maar de deuren zijn om 7.30 uur al open. Tot ziens in Elim. Groetjes, Het JWC Nieuwe Tonge Dam- en Schaakver. 'Dirksland' Uitslagen van 25 maart 1996 A-1: G. Smits-H. Koppelman1 - 1 C. van Prooyen - C. van Welie2 - O B-1 A. van Rossum - P. v. d. Groefuitg. M. Poortvliet - H. KeuvelaarO - 2 K. de Jong - M. Poortvliet2 - O Afdeling 2: M. Vijfhuizen - C. v. d. Kroonuitg. Beker: K. de Jong - D. Keuvelaar2 - O Schaken: W. Knops - W. de Vos1 - O L de Jong - W. Zorge1 - O A. van Leeuwen - W. StolkO -1 Misschien heeft u zich ook wel eens de vraag gesteld: „Hoe lang zou ik (volle dig) borstvoeding kunnen blijven geven?" En moeders die weer aan het werk willen, denken misschien: „Zou ik nog door kunnen gaan met de borstvoe ding?" Dit soort vragen worden besproken op de informatie-avonden van borstvoedings organisatie La Leche League te: OUDDORP, Stationsweg 21 op dinsdagavond 2 april om 20.00 uur. SOMMELSDIJK, Voorstraat 17 op woensdagavond 3 april om 20.00 uur. Alle (a.s.) moeders (baby mag mee), en andere belangstellenden zijn van harte welkom! Voor hulp en/of informatie over borst voeding, kun je contact opnemen met: Carla van Gils, (0187) 631716. Anneke Akershoek, (0187) 492498. Ook voor verhuur electrische kolf. Een vogelheer rekt zich uit en stuurt met een bibberende keel zijn eerste voor jaarslied het luchtruim in. Een mensen- heer heeft op dit moment zitten wachten. Hij sluipt tussen de bosjes nog wat na derbij en schakelt dan een bandrecorder in. De melodieuze berichtgeving van de ge vederde zanger worden dus opgenomen. In een pauze wordt de band terugge spoeld om te luisteren naar het resultaat. Geslaagd? Nou en of! Zodra de lente strofen uit de luidspreker klinken, komt de vogel er onmiddellijk op af. En dan haalt het beestje alles uit zijn borst om er bovenuit te komen. Nee, niet om nu eens gezellig mee te kwinkeleren. Hij zal die 'indringer' wel eens even een lesje leren. Eerst proberen met verbaal geweld. Dat lukt niet. De mechanische vogel blijft fluiten. Nou, dan maar met vleugel- en snavelgemeen. Pikt driftig naar de elek tronica. Pas als het toestel wordt uitge zet, komt hij tot rust en zingt een zege liedje. Weer baas in eigen huis. Grenspaal Ook onze tuinmerel maakt zich op om al zingend zijn grenspalen te slaan. Hij zit weer op zijn favoriete plekje op de dak goot en laat alle merelnamen uit de om geving weten dat ze maar beter uit de buurt kunnen blijven. Nu is er eentje bij die toch een poging waagt. Er zijn nog meer liefhebbers voor dit stukje woon- en levensruimte. De concurrent zet ook een aanvallende riedel op de toonladder. Dat loopt soms hoog op. Onderzoekers zeggen dat er nu een soort zang-oorlogje wordt uitgevochten. De indringer trekt zich terug voordat het tot schermutselingen komt. Dan volgt er een afspraak die een einde maakt aan deze grensconflicten. De broedtijd is aan staande en daarom moeten nu de vrouw tjes worden toegezongen. Uiteraard met de meest lieflijke trillers. Stemplooi Hoe komen die heren nu aan dat schone, vibrerende stemgeluid? Geheimen van de Dierenwereld tilt voor ons die sluier, of een tipje ervan, even op. We kijken in een vogelborst naar de luchtpijp. Op de plaats waar die zich splitst, bevindt zich tussen het laatste kraakbeen van die luchtpijp en de eerste ringen van de twee luchtwegen naar de longen, een ruimte die wordt omschre ven als timpaan. De Vreemde Woorden- tolk zegt: keteltrom, pauk en trommel vlies. Ook een driehoekige ruimte boven Luistert of er soms een worm. een portiek. Van Dale is het daar mee eens en voegt er nog bij: Timpanie is windzucht. In die ruimte nu bevindt zich een plooi, de zogenaamde stemplooi. Misschien mogen we die vergelijken met een stemvork. Daar komt weer een cou plet uit het maartnummer van onze tuin- gast. Eerst diep ademhalen en dan bren gen bepaalde spieren, met hulp van de luchtstromingen, die stemvork in trilling. De variatie in toonhoogten is dan ook een gevolg van de wisselende spannin gen van de spieren die invloed uitoefe nen op de stemplooi. Extraatje Op dit moment staat Turdus meruia stil te luisteren of er geen worm zo aardig wil zijn het weke kopje boven de grond te steken. U ziet, hij heeft geen staart, tenminste, geen complete. Dat bezorgt hem toch geen minderwaardigheidsge voel. Hij vliegt en zingt als de beste. Links achter hem ziet de Erica. Een steeds verder uitdelende heidestruik die nodig kennis moet maken met de snoei- schaar. Erica gaat haar plantaardige bu ren overweldigen en dus spelen we nu voor plantenkapper. Grote pruiken wor den rondom weggeknipt. Wat is dat daar? Een soort holletje met een slakke- huis erin. De bewoner slaapt nog, want het deurtje is potdicht. Dat heeft het dier tje met cement van eigen fabrikaat dicht- gekit. Maar wel zo dat er frisse lucht kan binnenkomen. Stilletjes laten liggen De slak tussen het knipsel van Erika daar. En maar hopen dat Turdus een oogje dichtknijpt. Op een dag gebeurt het toch. Meruia heeft zijn extraatje ontdekt. Neemt de rand van de schelp in zijn snavel en doet dan een paar passen achteruit tot op de tegel. Een snelle beweging met de kop en de slaapkop beschrijft een saltootje door de lucht. Valt terug maar blijft on geschonden. Geen schrammetje. Dan nog een keer. En weer. Des vogels ge duld raakt op. Grijpt hem stevig vast en timmert nu net zo lang op een tegel tot er barsten in de schelp komen. Dan is het een koud kunstje om de slak, die nu wel wakker zal zijn, weg te werken. Een paar pikken maar, hap-slik, einde slakkenbe- Duet Op een vroege morgen is hij in een vro lijke bui en besluit om ons eens een ple zier te doen. Wij weten nergens van, want na wat lichte sluimeringen zijn we dan toch nog in een diepe slaap gezon ken. Op de rand van de dakgoot, boven het openslaande klapraampje van de slaapkamer, ligt zijn dirigeerstokje. Vijf uur worden we gewekt door de rollers uit zijn bibberend keeltje. Moeder stoot ons aan. „Luister eens, de merel fluit. Prach tig toch!" In gedachten zien we hem nu even met een touwtje om zijn snavel. Maar dan krijgt hij het toch weer voor elkaar om onze aandacht gevangen te houden. Doch niet alleen onze eigen me rel, ook die uit de boom top aan de ande re kant van de straat. We kunnen gaan luisteren naar een duet. De dakgootsolist zet vanmorgen als eerste in. Een schone triller die als dansende knikkertjes naar de overkant rolt. Dan komt het versje van onze vriendin op de achtergrond. Als ze zo een poosje aan de gang zijn gaan we letten op de pauzes tussen de muzika le bijdragen van beide solisten. We gaan zelfs de seconden tellen van de stiltes. Twintig, dertig, soms een hele minuut. Dan ineens die slotmelodie. Net zweven de zeepbelletjes langs het raam. Een windje neemt ze mee en draagt ze verder als het volume langzaam wordt dichtge draaid. Maar de boodschap is gehoord en begre pen. De volgende dag jagen twee, fors uit de kluiten gewassen mereldames ach ter de korte staartpennen van onze tuin merel. Met verbazing en ook vermaak kijken we vanuit de schuur naar het gejaag en gefladder van het geëmotio neerde drietal. Onze vriend duikt verbou wereerd onder de heg. Dat komt er van als je als merelman in het voorjaar naar de vrouwtjes fluit. J. v. P. Uitslagen van de 3e wedstrijd om de Noordzeeparkbokaal, georgani seerd door Manege Ouddorp en de Sasruiters op 23 maart 1996. Paarden klasse B manege, proef 9 1. Miranda Bosloper164 pnt. 2. Malou Goris163 pnt. Jacintha de Gast162 pnt. Annelies van Oosterom161 pnt. Marieke van Splunter159 pnt. Jacolien van Neck157 pnt. Nanja Mastenbroek152 pnt. Paarden klasse B eigen, proef 9 1. Mies Knop165 pnt. 2. Wanda Prins164 pnt. 3. Bauke v. d. Vooren161 pnt. 4. Nienke Klipp159 pnt. 5. Carola de Vos159 pnt. Teuny Bekker158 pnt. Andrea Poortvliet158 pnt. Martine Vervoort158 pnt. Willy van Prooyen157 pnt. RemcoDrevijn155 pnt. Nienke Klipp154 pnt. Caroline Smits152 pnt. Regina Berrevoets150 pnt. Onno Veenendaal149 pnt. Flora Rozenbrand148 pnt. Regina de Beer147 pnt. Janny Polder137 pnt. Paarden en ponv's klasse L. proef 15 1. Diana de Jong164 pnt. Caroline Smits153 pnt. Jacomijn Klink142 pnt. Paarden Klasse Mlproef 21 1. Wanda Prins168 pnt. Monique Noteboom147 pnt. Pony's klasse Zl en Z2. in handicap, proef 39 en 56 1. Ilona van Woensel.....212 pnt. Karin van Stralen184 pnt. Pony's klasse B eigen, proef 9 1. Fabienne Rijke168 pnt. 2. Wesley Dirken162 pnt. 3. Willemien Baauw161 pnt. Willemien Baauw160 pnt. Leontien Bakelaar159 pnt. Marijke Prins158 pnt. Lisette de Zwart153 pnt. JantineSinke150 pnt. Annemarie Struik146 pnt. Ponv's klasse B. manege, proef 9 1. Eva Goris173 pnt. 2. Ingrid de Beer168 pnt. 3. Janet de Jong161 pnt. Tatum Mast159 pnt. Jessica Struik158 pnt. Marjolein Lokker157 pnt. Paulien Breen155 pnt. Inge Vreeke154 pnt. Iris van Ramshorst154 pnt. Bianca Hameeteman153 pnt. Marjolein de Wit146 pnt. Anna Solinger141 pnt. Ponv's klasse B. proef 1 1. Jacolien Sperling165 pnt. 2. Linda Troost.:165 pnt. 3. Martine Krouwel.....164pnt. 4. Cathalijne Zaaijer164 pnt. Lisa V. d. Velde162 pnt. Kelly van Vliet160 pnt. Kim van Wezel160 pnt. Mevr. Bets Boshoven-Kieviet heeft za terdag 23 maart 1996 in Utrecht een gou den hart ontvangen van de Nederlandse Hartstichting. Dit omdat zij al 25 jaar vrijwilligerswerk doet voor de Vrienden van de Hartstich- ring. Dat betekent o.a. dat ze al deze jaren de collecte verzorgde in haar woonplaats Herkingen. De andere Vrienden van de Hartstichting willen haar nogmaals gelukwensen. Marije v. d. Broek158 pnt. Marleen Kleyn154 pnt. Fleur Bulthuis151 pnt. Arlette Wagenaar149 pnt. Agnes Vlietland139 pnt. Michelle Lokker136 pnt. Paarden klasse B. proef 1 1. Marcelle Lokker172 pnt. 2. Karine Sperling157 pnt. Birgit Bakker153 pnt. Elbert Keizer152 pnt. Daphne Bulthuis151 pnt. Saskia Breen150 pnt. Ook deze dag is weer prima verlopen. De juryleden waren mevr. J. Melissant en mevr. I. Groenewoud, die dat weer heel leuk en eerlijk gedaan hebben. Op 27 april wordt de laatste spannende finale in de strijd om de Noordzeepark bokaal gereden. Er zijn nog steeds diver se kansheb(st)ers om deze schitterende prijs te winnen. Iedereen die mee wil doen op deze wedstrijd kan zich tot 20 april opgeven bij de manege, tel. (0187) 683908, of bij E. v. d. Valk, tel. (0187) 601396. Ük

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 9