De olympische voordeelweken zijn begonnen! J. van Geest M.B.K. van VERKOPER J. van voorheen Mol „FLAKKEE IS MOOI" FLAKKEE IS MOOI" Venfo Atlanta Golf Atlanta Passat limousine Atlanta Automobielbedrijf 'Dankzij uw steun kunnen wij doorgaan' SIMAVI „Een goed contact CARAVAN A.Z. Multi-Servïces [Q] HONDA. Autobedrijf Jan van Dijk Brielle B.V. Autobedrijf Jan van Dijk Spijkenisse B.V. LANDINRICHTINGSCOMMISSIE FLAKKEE Volkswagen sponsort behalve de Nederlandse olympische sporters ^LR\ natuurlijk ook al haar klanten. Dus kom snel naar onze showroom. Want daar vindt u de Volkswagen Atlanta Collection. Een complete collectie actiemodellen die we vanwege de Olympische spelen tijdelijk zeer voordelig geprijsd hebben. Dus kom langs en profiteer nu van uw olympisch voordeel op alle Atlanta-actiemodellen. NOC*NSF Mr. Iman Caustraat 29-3251 AP STELLENDAM-Tel. (0187) 491100 Goeree-Overflakkee Inzameling klein gevaarlijk afval Tel. (0181)417703 Fax 410444 Abonneert U op Eilanden-Nieuws Ze worden nog gemaakt. zware smeedijzeren buitenlantaarns ff (0187) 492914 na 19.00 uur Onze vaste plaatsen zijn: Dirksland: dinsdagmorgen (Kattewacht) Stellendam: dinsdagmiddag (Raadhuisplein) Ouddorp: woensdag gehele dag. Nieuwe Tonge: 'oor 25,- worden tien mensen in India aan goed drinkwater geholpen 'oor 50;^ wordt het werk van plattelands- ziekenhuizen verbeterd 'oor 70,- krijgt iemand in een ontwikkelings land zijn gezichtsvermogen terug ^1/ AiiAi J^ Audi Gerenommeerd garagebedrijf, reeds 30 jaar een begrip voor Goereeen Overflat<kee en omstreken. zoekt ter versterking van het team op de hoofd vestiging te Stellendam Profiel: - Klantgericht en commercieel handelen. - Vooropleiding MAVO/MTS/IVA. - Enige jaren ervaring in de autobranche is een pré. - Bereidheid om op zaterdag te werken. Wij bieden u een dynamische organisatie met goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse, stuur dan een handgeschreven brief, met cv, binnen 2 weken, naar onderstaand adres. Automobielbedrijf Audi ta.v. dhr. J. van Geest, postbus 7, 3250 AA Stellendam. Telefoon (0187) 4911 00 VRIJDAG 2 FEBRUARI 1996 EILANDEN-NIEUWS DERDE BLAD Van Dijk Jan van Di|k, sinds 1989 directeur/ eigenaar van Autobedrijf Leen Mol BV. noemt sinds |anuari 1996 zijn zaak: Autobedrijf Jan van Dijk Brielle B.V. Per november 1995 heeft fiij een Honda-dealer in Spijkemsse over genomen, die voortaan opereert onder de naam Autobedrijf Jan van Dijk Spijkenisse B.V. U bent van fiarte welkom in beide sfiowrooms, waar u volop keuze heeft uit een breed assortiment nieuwe en gebruikte Honda's. Slagveld 19 Brielle Telefoon 0181 - 4 1 3777 Kelvinweg 13, Spijkenisse, Telefoon 0181 -624900 Deze gedachte moet ook in de hoofden van de plannenmakers geleefd hebben toen die eind '70 begin '80-er jaren door het ruilverkavelingsblok Flakkee hebben gezworven. Maar de gedachte dat het nog mooier kan moet toen ook ontstaan zijn. Deze laatste constatering wordt bevestigd door het landschapsplan voor de ruil verkaveling Flakkee zoals dit bij de stemming in 1981 is vastgelegd. Het landschapsplan voorziet in een accentuering van de dijken die in het polder landschap van Flakkee zo karakteristiek zijn. De manier waarop deze accentuering zal plaatsvinden is overigens niet nieuw maar komt overeen met de wijze waarop in het verleden Flakkee zijn dijken ook liet zien, namelijk door het aanbrengen van dijkbeplanting. In 1989 heeft de Landinrichtingscommissie in overleg met de betrokken instan ties het landschapsplan uitgewerkt. Dit heeft geresulteerd in een gedetailleerd 'dijkbeplantingsplan'. Reeds tijdens het opmaken van het 'dijkbeplantingsplan' heeft de Landinrich tingscommissie te kennen gegeven dat zij het plan ter kennisname aan de streek wilde voorleggen. De uitvoering van het 'dijkbeplantingsplan' is verschoven naar eind 1996. Deze verschuiving is het gevolg van een tweetal oorzaken: - eerste oorzaak is het gegeven dat het Plan van Toedeling vertraging heeft opgelopen en in april 1996 ter visie zal worden gelegd, - een tweede oorzaak is gelegen in het feit dat er onvoldoende plantmateriaal beschikbaar is en de Landinrichtingscommissie opdracht heeft moeten geven voor het opkweken van het gewenste plantmateriaal. Begin 1995 heeft de Landinrichtingscommissie op haar jaarlijkse voorlichtings avond aangegeven dat het in de bedoeling lag om in de tweede helft van 1995 het 'dijkbeplantingsplan' aan de streek te presenteren. Deze doelstelling is niet gerealiseerd en naar verwachting zal in de zomer van 1996 het 'dijkbeplantingsplan' aan de streek worden voorgelegd. De beslissing tot het uitstellen van de voorlichting rondom het 'dijkbeplantings plan' heeft naar de mening van de Landinrichtingscommissie enkele voordelen. Het eerste voordeel Is gelegen in het feit dat het 'dijkbeplantingsplan' geactuali seerd kan worden en er zodoende, binnen de mogelijkheden, rekening kan wor den gehouden met en ingespeeld worden op recente ontwikkelingen. Een tweede voordeel is gelegen in het gegeven dat de uitvoenng van het aan brengen van de beplanting kort na de voorlichting wordt opgestart. Ondanks de vertraging in de uitvoering van het landschapsplan is de Land inrichtingscommissie van mening dat het resultaat voorop dient te staan. Het eindresultaat dient er voor te zorgen dat iedereen die ervan geniet bij zich zelf denkt: tip Hakkee*)fn ho<;^|toriA«(|lM||,i(nM;.< bepalcrjd ïóotlieM^ildschap 'i 999 Voorzien van extra's als: lichtmetalen velgen, speciale binnenbekleding, opbergvakken aan de voorstoelen en in hoogte verstelbare stuurkolom en bestuur dersstoel. Verkrijgbaar in diverse kleuren. Normaal kost dit pakket f 2.800,-. Maar vanwege het olympische jaar betaalt u slechts f 695.-. U rijdt al in een Vento Atlanta vanaf f 34.085,-. Met onder andere gedeeltelijk donkere achterlichten, donkere zijknipperlichten. sportstoelen vóór. sportstuur, instrumenten met een zilveren wijzerplaat, zwarte gelal len en rode wijzers en radiovoorbereiding met vier luidsprekers. Normaal kost dit pakket f 3100,- Maar vanwege het olympische jaar betaalt u slechts f 795.- U rijdt al in een Golf Atlanta vanaf f 32 190,- Met onder andere, elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, een elektrisch bedienbaar glazen schuif/kanteldak. elektrisch bedienbare ramen vóór Normaal kost dit pakket f 7300,-. Maar vanwege het olympische jaar betaalt u slechts f1 995,-, U rijdt al in een Passat Atlanta vanaf f41,990,-. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO, Postadres ISGO: postbus 313, 3240 AH Middelhamis, teleloon: 0187 4B8111 Namens de gemeente Oostflakkee delen m] u mede dat op 6. 7 en 8 februari 1996 door de chemocar van de fa. van Gansewinkel (vroeger fa. Boon) het klein gevaarlijk afval wordt opgehaald. Door middel van een geluidsinstallatie wordt u erop attent gemaakt dat de chemocai bij u in de straat IS. Het is de bedoeling dat u de box naar de chemocar brengt en overhandigt aan het personeel van deze wagen, die de inhoud van de box verwijdert, waarna u hem weer terug krijgt. Zet de box a.u.b, met onbeheerd langs de weg; dit levert gevaar op voor kinderen, dieren en het milieu. De chemocar komt bij u langs op onderstaande data: Ooitgensplaat en Achthuizen 6 februari Den Bommel, Zuidzijde en een deel van Oude-Ton^e 7 februari Oude-Tonge tiet oostelijk gedeelte 8 februari Inwoners In het buitengebied kunnen telefonisch verzoeken of de chemocar langs komt. Zij kunnen dit voor 6 februari opgeven bij het ISGO op werkdagen tussen 8.30 en 10.30 uur, telefoon 0187 487711. 2 februari 1996 T.H. in Frankrijk, Charente Hobby de Luxe 460 f 350-of f390-p.w. Kompleet ingericht De echte oude en nieuwe modellen. Strak van vorm, in diverse maten. Voorstraat 36, 3245 BH Sommelsdijk. Tel. (0187) 483314 of (06) 52.949327 Werkplaats: Wurft 4 Rteiiwak donderdagmiddag ('Ons Dorpshuis') Oude Tonge: vrijdagmorgen (markt) Spruitenbosstraat 6, 2012 LK Haarlem

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 12