l ENECO Mooi] awtjc' Pasfoto's 1 A.Z. Multi-Services GOEDEREEDE Autoschade komt soms wel érg onverwacht. korels. s^isoiöi autoschade ^f=f=ïïi GROENE WARMTE VRUDAG 19 JANUARI 1996 EILANDEN-NIEUWS TWEEDE BLAD Ze worden nog gemaakt... zware smeedijzeren buitenlantaarns Monumentenwet 1988 Bouwaanvragen en meldingen Bouwplannen Energie spreekt vanzelf. U maakt er dagelijks gebruik van, maar staat er nauwelijks bij stil. Toch komt er heel wat kijken bij de levering van energie. Omdat u als klant van ENECO recht heeft op ongestoorde leverantie en goede service, hebben wij de service-garantie in het leven geroepen. De naam zegt precies wat het bete kent: onze garantie voor een goede service. Om uw service-eisen exact te kunnen formuleren, vroegen wij aan honderden klanten zoals u wat zij van ons verwachten. De service-garantie is een samenvatting van de uitkomsten van dit onderzoek. De inhoud van de service-garantie bestaat uit een tiental afspraken die wij met u maken om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. Als wij ze niet nakomen heeft u recht op een verklaring en een voorkeursbehandeling. Bij het onderzoek bleek dat sommige punten zó vaak werden genoemd dat we daar extra belang aan hechten. De vier afspraken die daaruit voortvloeien zijn de gegarandeerde normen. Als we een gegarandeerde norm overschrijden, M dan kunt u naast onze excuses en een voorkeurs behandeling ook nog rekenen op een financiële tegemoetkoming van vijftig gulden. De andere zes afspraken zijn de alge mene normen. Hieronder geven wij u een korte samenvatting van de tien service garantie normen. De gegarandeerde normen 1Als bij u thuis elektriciteit, gas of stadsverwarming uitvalt, dan staat binnen twee uur na uw melding een monteur van ENECO op uw stoep. 2. Een energiestoring in uw straat of wijk wordt na een melding meestal binnen drie kunt ondervinden, dan krijgt u daar minstens vijf dagen van te voren bericht over. 2. Bent u van plan om ENECO opdracht te geven voor werkzaamheden bij u thuis, dan kunt u binnen vijf werkdagen een bindende prijsopgave van ons verwachten. ENECO uur en vrijwel zeker binnen vierentwintig uur verholpen. 3. Als uw warm watervoorziening het laat afweten, zal onze monteur binnen vier entwintig uur de storing komen verhelpen. 4. Als een monteur van ENECO bij u thuis komt voor werkzaamheden, dan maken wij een afspraak voor een ochtend of voor een middag. Als u dat wilt, kunnen wc ook een afspraak maken in een tijdsblok van twee uur. De algemene normen 1Als er sprake is van onderhoudswerk zaamheden in uw buurt waarvan u ongemak Service Garantie De brochure SERVICE-GARANTIE kunt u gratis aanvragen via 06-0515 - 3. ENECO zal desgewenst al binnen drie werkdagen na uw opdracht een monteur naar u toe sturen om de werkzaamheden uit te voeren. 4. Als wij bij u thuis onderhoudswerk zaamheden moeten verrichten, dan ontvangt u daar minstens drie werkdagen voor de aanvang bericht over. 5. ENECO geeft antwoord op uw schrif telijke vragen, verzoeken, of klachten uiterlijk binnen tien werkdagen na ontvangst. 6. ENECO streeft ernaar om uw wachttijd aan onze balie te beperken tot hooguit vijf minuten. Ons doel is dat u nooit langer dan der tig seconden aan de telefoon hoeft te wachten. Dit is de service die u van ENECO mag verwachten. Met minder mag u geen genoegen nemen. En om u te bewijzen dat het ons ernst is, laten wij u over een jaar eerlijk weten of wij onze service garantie in 1996 kon den waarmaken. In de tussentijd houden we u natuur lijk door middel van advertenties op de hoogte van onze activiteiten. Als u ons tussen 09.00 uur en 17.00 uur belt op telefoonnummer 06-0515, dan sturen wij u de brochure service-garantie met alle plezier kosteloos toe. nog meer bijdetijdse kleuren en modieuze dessins in onze nieuwe behangkollekties. Kom kijken in onze showroom OOSTDIJK 1, SOMMELSDIJK, TEL. 0187-482381 Wij zijn er klaar voor. I Hisschemöller De nieuwe Centrale Venvarming Geen olie Geen gas Maar warmte uit de grond! Groene Warmte B.V. Postbus 200 3253 ZK Ouddorp Tel. (0187)493366 Buiten l<antoortijd: Tel. (0111)414401 De echte oude en nieuwe modellen. Strak van vorm, in diverse maten. Voorstraat 36, 3245 BH Sommelsdijk. Tel. (0187) 483314 of (06) 52.949327 Werkplaats: Wurft 4 Vissersdijk 69 3241 EC Middelharnis IET (0187) 483028 Vergaderingen Commissie Algemene Bestuurlijke Zaken ca. tijdstip: woensdag 24 januari 1996, 15.30 uur. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kantoor uren, ter inzage op het gemeentehuis, waar eveneens een exemplaar l<an worden afgehaald. (art. 12, lid 2 Monumentenwet 1988) Een aanvraag als bedoeld in art. 11lid 2 van de Monumen tenwet 1988 is ingediend door; - D. Vlletland, Pieterstraat 1-3, Goedereede - restau reren woning De aanvraag ligt met ingang van 22 januari 1996 gedurende veertien dagenter inzage op het gemeentehuis te Goeder eede, bureau Bouwkunde. Gedurende deze termijn kan eeniederschrifte/ijk bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38. 3253 ZG Ouddorp. (art. 41 Woningwet) Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: op 2 januari 1996 - Eneco Energiebedrijf Red, Noordendijk 250, Dordrecht - plaatsen 50 kV-transformator, Langeweg 9, Stellen- dam op 8 januari 1996 - W.C. Keijzer, Zeebrekersweg I, Ouddorp - bouwen woning met garage en berging, Zouthoek 2, Ouddorp - J. van Huizen, Koning Haakonstraat 8, Stellendam - bouwen berging aan garage - j. Nienhuis, Wilhelminasingel 18, Nijmegen - verbou wen recreatiewoning. Jonkerstee 60, Ouddorp - Bouw- en aannemingsmij. Boogaerdt Schmidt b.v.. Benedenkerkseweg 48. Stolwijk - wijzigen woningen Hoogaars 69 en 71, Stellendam. op 10 januari 1996 - K.W. Tanis, Breenstraat 12, Goedereede - uitbreiden woning Breenstraat 12 - T.A. Verwaard, Nieuweweg 87, Stellendam - verbou wen woning met schuur Mr. Iman Caustraat 75, Stellen dam - Aannemingsbedrijf Gebr. van den Nieuwendijk b.v., Langeweg 59, Stellendam - bouwen recreatiewoning Mosselbank 36, Noordieepark, Ouddorp - mevr. J.J. Niemantsverdriet, Corellipad II, Nieuwer- kerk a/d IJssel - bouwen recreatiewoning (t.v.v.) Jon kerstee 49, Ouddorp op I I januari 1996 - D. Vlietland, Pieterstraat 1-3, Goedereede - restau reren woning - Gemeente Goedereede. Tramlijnweg 2, Goedereede - bouwen reinwaterkelder nabij de visafslag. Meester Snijderweg 5, Stellendam Een melding tot bouwvoornemen is ontvangen van: op 10 januari 1996 - V.V.E. 't Kleine Verschil, Oosterweg 59a, Ouddorp - bouwen schuilhut voor schapen. Oosterweg 59A Het college is voornemens bouwvergunning te verlenen aan: - M. Koese, Goereeseweg 3, Goedereede - plaatsen dakkapel en dakraam met toepassing van artikel 2, lid I onder c van de planvoor- schriften van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland": - L Nelisse, Hazersweg 81. Ouddorp - uitbreiden en verbouwen woning en bouwen (vervangende) garage, Ireneweg 19, Ouddorp (art. 19a, Iid3e.v. WRO) Een melding tot bouwvoornemen is ontvangen van: - D. Rosen, p/a Dorpsweg 40, Ouddorp - plaatsen van blokhut, Grevelingen 26, Noordzeepark, Ouddorp - H. Skirl, p/a Dorpsweg 40. Ouddorp - plaatsen van tuinhuisje, Zuiderdiep 28, Noordzeepark, Ouddorp - A. Blok, Meidoornlaan 25, Kamerik - plaatsen blokhut, Grevelingen 65, Noordzeepark, Ouddorp Deze bouwplannen liggen met ingang van 22 januari 1996 gedurende 14 dagen ter inzage op de aWeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie. Gedurende deze ter mijn kan eenieder tegen het voornemen (om bouwver gunning, medewerking aan melding tot bouwvoornemen, c.q. vrijstelling te verlenen) schriftelijke bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. 19 januari 1996 De service die u van ons verwacht. kunnen wij nu garanderen. iiiik Autoschade komt altijd onverwacht. Maar niet voor ons als FOCWA Garantiebedrijf. Wjj zijn daar dag en nacht op voorbereid. Doen niets anders dan schadeherstel. Zijn gespecialiseerd. En hoe. We herstellen vakkundig, veilig, en snel. Geven twee jaar garantie. Bieden vervangend vervoer aan. Zijn gebonden aan de uitspraken van de FOCWA/ANWB geschillencommissie. En leveren ongekende service. Autoschade? U kunt dag en nacht bij ons terecht. (mwwtïbedwjf Langeweg 38 Nieuwe Tonge tel. 0187-651396 i Hi»mm»n»»iii«iiiiiiiK»iten(H<nini»niiKK»itti Voor UW Drog. Reform. Foto Quelle MIDDELHARNIS Tel. (0187) 482441 ^««««««««inmiitiinxxititiimnnnili

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1996 | | pagina 6