Jac. de Gast 'DE VALK' Jaap Boeter „Avondklanken'' Antiek- en Woondecoraties :ijl-rt±j| -r j schoon 1996 ANWB verzorgt wintersportvakantie op maat Kraanverhuur Prettige feestdagen en Prettige Kerstdagen Voorspoedig 1996 G. Meiaard C. Meiaard-Maliepaard assurantiekantoor de groot Prettige Kerstdagen Voorspoedig 1996 Gereedschappen prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1996 toe Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 22 DECEMBER 1995 Gezegende Kerstdagen en perspektief voor het nieuwe jaar. Xnger)ieursburoXV±iddelharnis b.v. Adviesburo voor beton- en staalkonstruktie Texaco servicestations Carwashcentra Korteweegje 41-45 DIRKSLAND Industrieweg 50 MIDDELHARNIS TEXACO Als u dit jaar op wintersportva kantie gaat, moet u zeker even by VVV/ANWB Overflakkee langsko men. Alle mogelijke informatie over wintersport en wintersportbe stemmingen staat tot uw beschik king. U kunt er terecht voor per soonlijk advies, u vindt er reisgid sen en (gratis) brochures, u kunt er uw reisverzekering afsluiten en reisdocumenten kopen. Juist om dat de ANWB alle gegevens bij de hand heeft, kunt u uw vakantie zo inrichten dat ze aan al uw speciale wensen tegemoet komt. Gratis toeristische informatie-brochures De ANWB beschikt over een schat aan informatie over de meest (en minder) ge schikte winterspotbestemmingen. In plaats van de oude wintersportkaarten heeft de ANWB een aantal (voor leden gratis) Landenbrochures uitgebracht. Steeds meer wintersporters trekken naar Oost-Europa en dat heeft vooral te maken met de lage prijzen. De praktijk leert wel dat de kwaliteit van de facilitei ten dan ook niet van hetzelfde niveau is als bijvoorbeeld in Oostenrijk. Bulgarije vormt wat dat betreft een gunstige uit zondering. Wintersportvakantie in Oost- Europa is dan ook eerder een avontuur dan een luxe, en in de landenfolder 'Oost-Europa' staat belangrijke informa tie die u tijdens dat avontuur goed van pas kan komen. Ook een wintersportva kantie in Amerika en Canada ligt voor steeds meer mensen binnen handbereik. Intercontinentale vliegvakanties worden goedkoper en gewoner. Natuurlijk is wintersport aan de andere kant van de oceaan een hele nieuwe belevenis, en wat u daar te wachten staat, vindt u in de landenbrochure 'Amerika en Canada'. Gratis technische informatie-brochures De ANWB geeft vier (voor leden gratis) Ledenwijzers uit, waarin u praktische in formatie en tips vindt over de technische voorbereiding van uw vakantie. In 'aan koop en onderhoud van ski-materiaal' leest u waar u bij de aanschaf van ski's en ander materiaal op moet letten (een nadere toelichting of meer gedetailleerd advies krijgt u bij de ANWB-winter- sportspecialisten via telefoonnummer 070-3146517). De Ledenwijzer 'Wintersport voor be ginners' geeft algemene informatie over wintersportvakanties. Het meest gebruik te vervoermiddel naar bestemmingen blijft toch de auto, en de Ledenwijzer 'Autorijden in de winter' geeft met een aantal praktische tips aan waar u bij het rijden in de sneeuw en kou op moet let ten. Nieuw is de Ledenwijzer 'Snowboar- den'. Snowboardcn is niet langer beperkt tot een kleine groep flitsende jonge enthousiastelingen. Steeds meer mensen ontdekken deze nieuwe tak van winter sport naast het skiën en langlaufen. Vooral jonge kinderen beleven bijvoor beeld veel plezier op het snowboard! Speciale uitgaven Het magazine 'Ski '96' helpt bij het se- lekteren van uw vakantiebestemming. De bekende, maar ook onbekende bestemmingen die hierin zijn opgeno men, worden regelmatig door de ANWB geïnspekteerd. De uitkomsten van deze inspekties vindt u terug in de beschrij vingen. Maar ook leest u vakantietips en aankoopadviezen in dit dikke magazine dat u eigenlijk niet mag missen. Reispapieren en verzekering Natuurlijk wilt u goed voorbereid en zeker op vakantie. Als u met de auto reist, vraag dan om de Internationale Reis- en Kredietbrief waarmee u in het buitenland onder meer bent verzekerd voor hulp bij pech. Daarnaast mag een passende reisverzekering natuurlijk niet ontbreken. VVV/ANWB Overflakkee helpt u op weg. Als u op wintersportvakantie gaat: Zorg dan voor goed onderhouden ski materiaal. Zijn de ski's geslepen en gewaxed? Denk niet 'ach dat hoeft voor mij niet, ik ben maar een recre atie-skiër'. Ook een recreatie-automo bilist rijdt niet prettig en veilig met vier half lege autobanden! Neem dan in ieder geval sneeuwket tingen mee. Oefen voor u vertrekt thuis met het omleggen. Mocht de noodzaak ontstaan, dan kunt u in de vrieskou en de sneeuw maar beter weten hoe u de kettingen snel en goed bevestigt. Verwachten wij niet dat u te maken krijgt met grote drukte op de weg. Dat heeft vooral te maken met de sprei ding van de Krokusvakantie. Dat is toch een rustig idee. VVV/ANWB Overflakkee Kade 9,3241 CE Middelharnis. Tel. (0187) 484870 &««%«|Ï«J<SBÏ^«!!%<)^<^ lepenlaan 3 3241 BG Middelharnis Telefoon (0187) 484111 Fax (0187) 48 63 71 Wim en Linda de Groot wensen u en een wenst iedereen en een Schoolstraat 36, Middelharnis en medewerkers wenst clientèle, vrienden en bekenden Oudelandsedljk 65-67 3241 LL MIDDELHARNIS Tel. (0187) 483461 Fax (0187) 486896 Familie, vrienden en bekenden gezegende Kerstdagen en een gelukkig 1996 toegewenst Dirigent, pianiste, bestuur en leden van het zangkoor Koornlust 41 3245 XV Sommelsdük te MiddelharnisISommelsdijk wenst iedereen een voorspoedig tn ge-zegtnd 139G toe. Nieuwe leden welkom y? wenst haar vele relaties Gezegende Kerstdagen en een gelukkig en sfeervol 1996 toe MIDDELHARNIS, Zandpad 148 !Hf«<?%«^«St|f%fl^fl<f%«^5%*^%W?% buro voor archit:aktuur en ruimtalijka ordening d.vroagindeweij b.v. arohitakt bna ooathavendljk 4B 3S41 Ik middalharnla poaCbua BE 3e40 ab middalharnla «al. 01B7-4BeSBaa fax aia7-4BBS10 direktie: D. Vroegindeweij, arch, bna, alg. dir. A. R. Wijnvoord, dir. L. C. Kieviet, adj. dir. tHtttJ Postbus 82 - 3240 ab Mjddelharnis Tel. 0187-485040- Fax 0187-486910 direktie: ir. G. J. van der Loo, dir (BS)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 14