EIIAIIDEII-IIIEUWS KERSTAVOND r ^''H 9 Autobedrijf Cor Melissant presenteert de Mazda Winter Collection UW SHELL-LEVERANCIER VOOR jeugd' hoekje ij^rlf Oudejaarsconcert 'Sempre Crescendo' - GASOLIE - DIESELOLIE - PETROLEUM - SMEERMIDDELEN Voor een prinsheerlijke kampeervakantie mt van Oom Ko 'X^tciPH^er Z> en Kruiswerk Zuidh. Eilanden organiseert bijeenkomsten over omgang met je baby Warnaar - Looman - van den Ban b.v. oliehandel 4e Blad VRUDAG 22 DECEMBER 1995 No. 6463 Worldcamp: Kampeercomfort staat centraal in de aanpak van de Arnhemse reis organisatie Worldcamp. Dat uit zich in de fantastische bungalow tenten die Worldcamp heeft èn in de strenge selektie van Europese campings. Worldcamp koppelt dat comfort aan glasheldere tarifering. Vakantiegangers weten daardoor precies waar ze aan toe zijn. Geheel verzorgde kampeervakanties, waarbij tent en uitrusting kant en klaar staan op de plaats van keuze, winnen aan populariteit. Dat is begrijpelijk. De kost bare aanschaf van eigen spullen blijft achterwege en het scheelt bagage. Reis organisatie Worldcamp is gespeciali seerd in deze kampeervakanties met 'al les erop en eraan', maar gaat hierin aan merkelijk verder dan de verhuur van 'zo maar' een tent. Paleis met hofhouding ,Wie zijn kampeervakantie door World camp laat regelen, vertoeft in een origi nele Hucle San Remo Deluxe - volgens kenners het paleis onder de bungalow tenten. In Frankrijk, Spanje en Italië heeft Worldcamp de allerbeste 3- en 4-sterren- campings geselekteerd. Op deze cam pings is een Nederlands hofhouding aan wezig om de gasten wegwijs te maken. Bij de keuze van de campings is gelet op aktiviteiten voor kinderen en tieners, vaak begeleid door Worldcamp-begelei- ders of campingleiding. Een World- camp-vakantie is daardoor een gezinsfes tijn bij uitstek. Helderheid in prijzen Het devies van Worldcamp luidt 'vrij heid blijheid'. De reisorganisatie biedt in haar nieuwe programma aantrekkelijke arrangementen met verblijf op meerdere campings. Zolang er maar minimaal sprake is van drie aaneengesloten overnachtingen op dezelfde camping, is de keuze van aan komst- en vertrekdag verder helemaal vrij. Zelfs in het hoogseizoen! World camp is bovendien voorstander van hel derheid in prijzen en is wars van onver wachte toeslagen. Het bijzetten van een eigen tentje is gratis, evenals het gebruik van een barbecue én de geselekteerde 'campings rekenen géén regiotoeslag. De mogelijkheden en bijbehorende ta rieven staan overzichtelijk op rij in de Nog even ter herinnering, morgenavond 23 december, organiseren we een kerst avond. Programma: 18.30 uur maaltijd 20.00 uur opening en film Kosten: hele avond 10,- vanaf 20.00 uur ƒ2,50 Opgeven voor de maaltijd kan vandaag nog bij Joop (tel. 487582). Tot morgen. fonkelnieuwe brochure die Worldcamp onlangs het licht deed zien. De inspire rende kampeerreis-brochure is verkrijg baar bij de erkende reisbureaus, maar kan ook rechtstreeks bij Worldcamp worden besteld: (026) 4004400. Fijn een nieuwe raadselmaakster erbij voor onze rubriek! Ilona Slinger (Nieu we Tonge) heten wij hartelijk welkom zo aan het eind van dit jaar. Veel succes Ilona, doe je best. Iedereen is denk ik wel in zijn nopjes met twee weken kerstvakantie voor de boeg. Gezellig knus thuis bij de open haard misschien. Lekker languit gestrekt met je benen op tafel. En natuurlijk een Eilanden-Nieuws op je schoot voor alle wetenswaardigheden. Pak je pen maar en probeer mee te puzzelen! Hier een letterontwerp vol met allerlei d' s, hoofdletters en kleine in allerlei soort. Jullie krijgen straks een aantal vragen voorgeschoteld. Regelmatig komt er in het juiste antwoord een letter d voor. Streep voor iedere keer dat je een d (als kleine letter of als hoofdletter) tegen komt een letter d weg in het D-figuur. Hoeveel letters d hou je over? Dat is het enigste wat je aan mij hoeft door te geven. Een kwestie van goed aftrekken dus. Tellen maar! 1. Welke valse koning Kindeke te doden? zocht het u s Hier komt een doorstreper uit Huizen, gemaakt door Gerdien Bosch. De volle 15 pun ten waard hoor. Dank je wel! Als jullie de plaatsen weggestreept hebben blijven er een heleboel letters over. Kleur die letters rood. Wat staat er dan in het groot te lezen? Zie je de reuzeletters? OMMEN HEERLEN OSS DIEMEN VEEN EPE 2x) OLST HOLTEN NAARDEN VEL? OUDENHOORN EMMEN ZALK OVEZANDE EDE (3x) HILVERSUM HUIZEN LAREN HOUTEN HAARLEM OUDDORP ASSEN TERNEUZEN LAAR MAARN ENSCHEDE RANDWIJK LEIDERDORP HAREN STREEFKERK SOEST UDEN 2. Wie kwamen als eersten om Jezus te bezoeken in de stal? De 3. Welke 3 geschenken brachten de Wijzen uit het Oosten mee? 4. De engelen zongen: "Ere zij in hoogste hemelen". 5. Bethlehem was de stad van de vroe gere koning 6. Het Kindeke Jezus lag in de kribbe, in ge 7. Wat betekent de naam Immanuël? 8. De Wijzen werden gewaarschuwd in de om via een andere weg naar hun land terug te keren. dddddddddd dddddddddd dddddddd dddddddd Ilona Slinger (Nieuwe-Tonge) Prachtig dat je mee gaat doen. Heb je het goed naar je zin op de Oranje- Nassauschool? Wat doen jullie zoal met de computers? Welke programma's en spelletjes? Zo, dus je zwemt graag? Je hebt zeker al verschillende diploma's gehaald? Groetjes aan je neef Ricardo in Oude-Tonge! Mariene van Gils (Achthuizen) wordt vandaag 9! Van harte gefeliciteerd joh. En op 27 december hoopt Petra Jansen (Castricum) te verjaren, alvast geluk gewenst! Iedereen gezegende dagen gewenst door tante Nel en oom Ko en kinderen! De Mazda Winter Collection is gearriveerd bij Autobedrijf Cor Melissant in Dirksland. Tijdens de aktieperiode die duurt tot en met 2 januari, staan vooral de 323 en de 626-versies centraal. Het consu mentenvoordeel kan oplopen tot ruim 4.400 gulden. Mazda 323 Binnen de Winter Collection biedt Au tobedrijf Cor Melissant diverse Mazda 323-versies met zeer aantrekkelijk geprijsde accessoires-pakketten. De 323 Sedan 1.5, verkrijgbaar vanaf 33.795 gulden, kan worden uitgerust met een pakket dat bestaat uit een 'wooden look' dashboardset, een houten sport stuur en dito pookknop, een mistlampen- set, een startonderbreker met afstandsbe diening voor centrale deurvergrendeling, elektrische raambediening vóór en een uitlaatsierstuk. De normale prijs van dit pakket is 3.599 gulden. Tijdens de Winter Collection- periode kost het echter 1.495 gulden, een voordeel van ruim 2.100 gulden. Ook de Mazda 323 Coupé-uitvoering is verkrijgbaar met een voordeelpakket. Deze Coupé-versie staat voor 28.595 gulden bij Autobedrijf Cor Melissant in de showroom. Voor een mistlampenset, stootlijsten, vijfspaaks lichtmetalen 14- inch wielen en een uitlaatsierstuk wordt normaal 2.498 gulden betaald. Nu 999 gulden. Een voordeel dus van zo'n 1.500 gulden. Limited Edition 323 F1.8i Deze in Classic Red-lak uitgevoerde 323 F1.8i is voorzien van een achterspoiler, met geïntegreerd derde remlicht, en side- skirts in de carrosseriekleur. Ook heeft deze speciale 323 een mistlampenset met zogenaamde Cat-Eye lenzen, een spor tuitlaat met dubbele pijp, vijfspaaks 15- inch lichtmetalen velgen met brede 195/55 banden, een vierdelige velours mattenset met GTI-logo. Heel bijzonder is het genummerd messing GTI-type- plaatje op de console. Ook de buitenzijde van de auto is voorzien van GTI-aandui- dingen. Het accessoires-pakket van deze Limited Edition-uitvoering kost normaal 7.002 geulden. Tijdens het Winter Collection Festival biedt Autobedrijf Cor Melissant het pakket voor slechts 2.575 gulden, een voordeel van maar liefst ruim 4.400 gul den. Daarnaast ontvangen de kopers van MIDDELHARNIS - Vanaf 16 ja nuari worden in het vcijkgebouw vier bijeenkomsten georganiseerd voor ouders van zuigelingen. On der leiding van een wijkverpleeg kundige kunnen ouders ervaringen uitwisselingen en waar nodig ad viezen en/of informatie krijgen. Ouderschap is beslist geen gemakkelijke zaak. Met de komst van een baby veran dert er heel wat en er komen vaak veel vragen. Veel ouders zitten met dezelfde vragen zoals: hoe leg ik kontakt met mijn baby, kun je een baby al verwen nen, waarom huilt een baby, wat doe ik met al die goed bedoelde adviezen van buren en familie etc. Vaak krijg je als ouder maar gedeeltelijk deze Limited Edition-versie een exclu sief 323 GTI herenhorioge. En 'last but not least' worden de al eer der de al eerder uitgebrachte en zeer suc cesvolle aktiepakketten vor de 323 F1.5i/1.8i tot 2 januari a.s. geprolon geerd. Voor 1.525 gulden is een pakket samen gesteld dat bestaat uit een achterspoiler in carrosseriekleur inclusief een derde remlicht, een uitlaatsierstuk, vijfspaaks lichtmetalen 15-inch velgen en brede 195/55 banden. Normaal kosten deze accessoires samen 4.125 gulden. Een voordeel dus van 2.600 gulden. Er is al een Mazda 323 F1.5i vanaf 36.995 gulden, de 323 F1.8i versie is verkrijgbaar vanaf 39.995 gulden. Mazda 626 Na eerder de Mazda 626 Sedan en Hatchback met respectievelijk duizend en zestienhonderd gulden in prijs te heb ben verlaagd, heeft Mazda tijdens de Winter Collection een extra voordelig 626-accessoirespakket in de aanbieding. Voor slechts 949 gulden monteert Autobedrijf Cor Melissant een mistlam penset, een startonderbreker met afstandsbediening voor de centrale deur vergrendeling, elektrische raambediening vóór en een uitlaatsierstuk. Normaal bedraagt dit pakket 2.273 gulden, dat betekent een voordeel van ruim 1.300 gulden. Dit voordeel kan zelfs oplopen tot ruim 4.300 gulden indien bij de aankoop van een nieuwe 626 (model '95) een aircon- antwoord op deze vragen. Veel ouders vinden het daarom prettig hier met ande re ouders over te praten. Hoe hebben zij dat opgelost, hoe gaan zij met hun zuige ling om. Daarnaast is het leuk om over kinderen te praten, een behoefte die alle ouders eigen is. De wijkverpleegkundige is aanwezig om, als u daar behoefte aan heeft, aan vullende tips of informatie te geven. Data: Ie bijeenkomst dinsdag 16 januari, in overleg met de ouders worden de data voor de overige drie bijeenkomsten gepland. Tijd: 09.30 tot 11.00 uur. Plaats: wijkgebouw Kruiswerk ZHE, Langeweg 72, Middelhamis. Kosten: 2,50 per persoon per bijeenkomst. Aanmelden en informatie: op werkdagen tussen 13.00 en 14.00 uur, tel. (0187) 482300 of dagelijks via het algemene te lefoonnummer (06) 0992299. Aanmel den is verplicht. ditioning wordt ingebouwd. Normaal kost deze 4.150 gulden. Nu slechts 1.150 gulden. Een verschil van maar liefst 3.000 gulden. Er is al een Mazda 626 Sedan vanaf 38.995 gulden. De 626 Hatchback-versie is verkrijgbaar vanaf 39.995 gulden. Winter Collection Iedere koper van een nieuwe Mazda kan tijdens de Winter CoUection-periode ook nog eens rekenen op een ser Bijenkorf waardebonnen van 750 gulden inclusief een gratis lunch in één van de vestigin gen van dit warenhuis. Elke bezoeker aan Autobedrijf Cor Melissant wacht daarnaast een leuke ver rassing. Voor meer informatie: Autobedrijf Cor Melissant, Nijverheidsweg 4, 3247 XX Dirksland, telefoon (0187) 601598. In de tijd tussen talloze kerstconcerten en evenzovele nieuwjaarsconcerten kunt u op vrijdag 29 december a.s. bij de Koninklijke Fanfare 'Sempre Crescendo' terecht voor een heus Oudejaarsconcert. Wat vorig jaar werd opgezet als een 'klein concertje' om het jaar muzikaal af te sluiten, bleek een volwaardig concert met een onverwacht groot publiek en een heel gezellige sfeer. De showroom van Opel-dealer Garage Knops leende zich uitstekend voor deze eindejaars-ontmoe- ting tussen Sempre en haar publiek. Wederom toonde de heer De Blok van Garage Knops zich bereid als gastheer op te treden en in de schitterende nieuwe showroom zal de muziek van Sempre nog beter tot haar recht komen. Behalve van sfeervolle muziek voor deze tijd van het jaar, van onder andere Strauss en Offenbach, kunt u genieten van een terugblik op het zeer succesvolle showconcert 'We'll meet again', dat Sempre in juni dit jaar gaf in de sporthal van 'De Staver'. Bovendien kunt u vast een klein beetje de sfeer proeven van het showconcert dat Sempre voor 8 juni 1996 op het pro gramma heeft staan en waarvoor de plan nen al in een gevorderd stadium verke ren. Ook is er, naast het uitgebreid bekijken van de vele fraaie automobielen, volop gelegenheid om bij te praten met een kopje koffie, een drankje of een oliebol. U bent van harte welkom op vrijdag 29 december in de showroom van Garage Knops aan de Langeweg te Middelhar- nis. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Johan Kom Korteweegje 40 3244 AL Nieuwe Tonge Telefoon: 0187-651536 Jaap Kievit St. Elisabethstraat 15 3249 BC Herkingen Telefoon: 0187-669648 W.L.B. b.v. Staalstraat 2 2984 AJ Ridderkerk Telefoon: 0180-420855 DE BETERE WONINGINRICHTING SINDS 1920 Zandpad 36 Middelhamis Tel. (0187) 482784 N 0 E M H M M K K M E K 0 U N 0 E 0 E K E 0 T 0 N 0 D E P L E V T K P K E M S 0 R M E E M 0 R E U 0 E 0 R 0 E K A K H K K L A Z 0 M M M L K 0 M A 0 C 0 0 M L A H 1 L V E R S U M A S S E N E N H A R E N A A R D E N R N E 1 D S T R E E F K E R K E A E Z D E P E M K E 0 A D 0 M E N Z 1 E N R M 0 M V 0 M E K E M 0 U R E 0 M L 0 E E P E 0 D 0 W E H D M D E S K 0 0 E D M E K IJ N R 0 E D N T E S M N E E M 0 K R A R 1 U D E N M E L R A A H E A P D 0 U D E N H 0 0 R N N E T L 0 H ^c&sr .CSirf' M\R

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 13