Raad Dirksland houdt voet bij stuk: Zuid-Holland Schippers- kerstfeest 1995 Switchen van standpunten bedreigend voor de democratie. MBO Oude Tonge voor CT-Scan Goede individuele prestaties zwemmers De Gooye Rv. 'De Snelpost' viert derde lustrum Janet Tanis en Eric v.d. Nieuwendijk prolongeren titel Aktiegeld CT-Scan wordt overhandigd Dierenopvang Goeree-Overflakkee Dames 1 Intermezzo verzuimt te winnen Oud-wnd. burg. Wolf legt Ie steen Snelheidscontrole Wegwerpluier onderzoek Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS DINSDAG 28 NOVEMBER 1995 In flguurlijke zin zijn meerdere Dirkslandse raadsleden, zowel als hun voorz. burg. Boonstra, in de raadsvergadering van donderdag avond de "Wompen gebroken", 't Heeft hen geërgerd te vernemen met hoeveel simplistisch gemak Goerees' wethouder Visser de ge meente Dirksland aan Goedereede toe zou willen voegen en dan het verzoek van Middelharnis aan de Staatssecretaris een gemeentelijke herindeling te overwegen.... "Onze vrienden van Middelharnis spelen de Staatssecretaris aardig in de kaart", gramde dhr. Robijn (P.v.d.A.). Dhr. van Prooijen kende meer mededogen met die van Middelharnis die immers al zo lang in kwalijke mestgeuren verblijven dat ze het spoor bijster raken. "Gelukkig dat Dirksland een ziekenhuis heeft waar ze op kunnen knappen", noodde dhr. van Prooijen hen uit het stankgebied. Best aardig misschien, zo'n verbale schermutseling, maar dhr. Robijn be treurt het dat met uitspraken als gedaan de onderlinge verhoudingen tussen de gemeenten zó worden verziekt dat van een goede samenwerking nauwelijks meer sprake kan zijn. Het ISGO leek hem daarom te kunnen worden opgehe ven. "Geen gemeentelijke herindeling op Goeree-Overflakkee, zeker niet met Middelharnis en ook niet met Visser", bromde dhr. Robijn en dat was nog maar z'n halve boodschap. In het voorstel werd gevraagd B. en W. te volgen in hun opstelling m.b.t. het voornemen van de Staatssecretaris Goeree-Overflakkee bij de provincie Zeeland te voegen. B. en W. stelden voor de Staatssecretaris te laten weten dat Dirksland niet overtuigd is van de meer waarde van die toedeling en daarom hecht aan een blijvende indeling bij de provincie Zuid-Holland. Thema-avond voor ouders/verzorgers van kinderen van 12-18 jaar of mensen die vanuit hun beroep met faalangst te maken hebben Kruiswerk Zuidhollandse Eilanden Gezondheid Service organiseert in december en januari thema-avon den over faalangst. Op deze avon den zullen twee docenten/trainers uitgebreid ingaan op faalangst. Wat is het, hoe is het te herkennen en wat is er aan te doen. Ook zal er informatie worden gegeven over verschillende cursussen voor mid delbare scholieren die aan faal angst lijden. Wie kent dat niet: zenuwen en spannin gen op school. Bij overhoringen, spreek beurten of thuis bij de voorbereiding daarvan. Of in het eindexamenjaar voor of tijdens de examens. Een beetje spanning kan geen kwaad. Erger wordt het als de spanningen te hoog oplopen en mensen hierdoor slecht gaan funktioneren. Op zo'n manier dat ze onder hun eigen mogelijkheden gaan presteren en in een neergaande spiraal komen. Faalangst kenmerkt zich door een gevoel van 'dat kan ik toch niet'. Dit gevoel drukt zwaar door. Zo zwaar dat er van te voren al van een aantal taken wordt afgezien. Door ouders of docenten wordt dit vaak verkeerd opgepakt: het lijkt of de kinderen helemaal geen taak of plichtsbesef meer hebben. Een beschuldigende reactie van de omgeving kan bij faalangstige kinderen tot nog gro tere faalangst leiden. Zelfs wanneer het resultaat wel goed is, reageren faalangstige kinderen lauw. Ze geloven niet of nauwelijks dat ze iets goed hebben gedaan. Er is geen gevoel van vreugde meer over de eigen moge lijkheden. Faalangst kan ook voorkomen wanneer een kind telkens probeert meer te presteren dan mogelijk is en daardoor niet aan een taak durft te beginnen. Kinderen die door hun omgeving worden gestimuleerd om steeds uitzonderlijke prestaties te leveren, kunnen hier last van krijgen. „Oh, had jij maar een 8 voor frans. Ik had van jou meer verwacht. Die paar fouten waren volgens mij niet nodig geweest." Kinderen die faalangstig zijn hebben behoefte aan een goede begeleiding. Het is dan wel nodig dat mensen in de omgeving van het kind de faalangst her kennen en weten hoe hier mee om te gaan. Deze themabijeenkomst gaat in op het verschijnsel faalangst. Wat zijn de mogelijke oorzaken, hoe is het te herken nen, wat is er aan te doen en hoe kunnen opvoeders/ouders/docenten faalangst Dhr. Robijn meende dat "heel die pro vinciale herindeling" voor de Staats secretaris een prestigezaak wordt waar voor Goeree-Overfl^ckee moet bloeden; "terwille van haar imago verkwanselt ze Goeree-Overflakkee aan Zeeland" stelde dhr. Robijn geërgerd vast. De overigen volgden daarop in tal van varianten. Vooral het commentaar van dhr. Driesprong (VVD) werd later door de voorz. ter waarschuwing aangegre pen. Dhr. Driesprong vroeg zich af wat het nog voor zin heeft de Staatssecretaris tegen te staan nu ze vasthoudt aan de vorming van de stadsprovincies en de Prov. herindeling van Goeree-Overflak kee. Zó te redeneren vond burg. Boonstra bedreigend voor de democratie, want 't is alsof een onschuldig veroordeelde, na de veroordeling, zich zelf ook schuldig gaat vinden. Dirkslands college wenst ook tegenover een volhardende Staatssecre taris vol te houden dat Zeeland voor Goeree-Overtlakkee geen meerwaarde heeft. Het college en de raad hadden dat al eerder vastgesteld en die mening is niet veranderd, ook niet onder de invloed van het voornemen van de Staatssecre taris. "Het is democratie om voor je standpunt uit te komen en de consistentie van je eigen opvattingen niet in het geding te laten brengen", hield de voorz. vast. Hij vond alle fracties, behalve die van de SGP geheel aan z'n zijde. Na de vorming van de Stadsprovincie Rotterdam ziet de SGP-fractie voor Goeree-Overflakkee meer toekomst en meer bestuurlijke invloed in de provincie Zeeland. De SGP bleek enig in die keus. De overige frac ties blijven liever in Zuid-Holland. Ook over de gewraakte uitspraak van weth. Visser ging het nog: "Dirksland is ken nelijk een aantrekkelijke partner", mokte dhr. Leeflang over het "begerige oog" dat op Dirksland wordt gericht. "Eigen belang?", vroeg hij zich af. Het 'MBO College Oude Tonge', dat binnenkort bij het Albeda College zal be horen, houdt op woensdag 20 en donder dag 21 december a.s. een aktie ten bate van de CT-Scan voor het Van Weel-Bc- thesda ziekenhuis te Dirksland. De leerlingen (allen 16 jaar of ouder) zullen op deze dagen individueel of in groepsverband beschikbaar zijn om te gen vergoeding werkzaamheden te ver richten. Bedrijven/instellingen en eventueel par ticulieren die hiervan gebruik willen ma ken kunnen dit opgeven aan de school (tel.nr. 0187-641611). De vergoeding is uiteraard vcx)r de aktie 'MBO Oude Tonge voor CT-Scan'. Het geld, meer dan 500.000,- dat is verzameld in de aktie voor de CT-Scan in het ziekenhuis, zal a.s. vrijdag 1 de cember worden overhandigd door de Stichting V.E.M.A. aan de direktie van het ziekenhuis. Een en ander vindt plaats 's middags om 16.20 tot 16.30 uur. Namens de Stichting zal burg. Boonstra een cheque overhan digen. Gelijk daarop zal voor de aan schaf van de Scan een kontrakt met Phi lips worden getekend. De bijeenkomst zal door radio Flakkee integraal worden uitgezonden, 's Mor gens tussen 11.00 en 12.00 uur zendt E.O.'s tijdsein op radio 1 een vraagge sprek met de ziekenhuisdirektic uit. Tel. 651887 VERMIST te Middelharnis: Grijze kat, poes heeft veel wit, buikje, bef en poot jes. Draagt een zwart vlooicnbandje. VERMIST te Nieuwe Tonge: Kater, grijs met zwart, zwarte streep over de rug, 4 jaar Mickey, wit befje witte voetjes. voorkomen en een bijdrage leveren aan het verminderen ervan. Tijdens deze avond zal ook aandacht worden besteed aan een aantal cursussen rondom dit thema met de mogelijkheid hiervoor in te schrijven. Deze thema-avond vindt plaats: op 11 januari 1996 in Het Diekhuus, Beneden Zandpad 7 te Middelharnis van 20.00 tot 22.00 uur. Er zijn geen kosten aan ver bonden, maar aanmelden is wel ver plicht. Voor meer informatie over en aanmel ding voor bovenstaande thema-avond kunt u bellen met Kruiswerk ZHE Ge zondheid Service, tel. 06-0992299 (gra tis), elke werkdag tussen 9.00 en 12.00 uur. Ook de voorz. gaf te kennen dat het col lege zich van een gemeentelijke herinde ling op Goeree-Overflakkee volstrekt distancieert. Prestige-zaak Een van de opmerkingen m.b.t. de Provinciale herindeling was de uitge sproken gedachte dat het voor de Staatssecretaris een prestigezaak is geworden. Het leek ook de voorz. toe dat het van Binnenlandse Zaken verstandig zou zijn te heroverwegen nu er steeds meer reserves tegen de vorming van stadsprovincies rijzen. Even rust in acht nemen leek de voorz. beter te zijn dan "zo'n geweldig proces" als de vorming van een stadsprovincie in gang te zetten. Rotterdam en omliggende gemeenten blijken er grote moeite mee te hebben. "Binnenlandse Zaken moet ontzettend uitkijken om er geen prestigezaak van te maken", leek het ook de voorz. Op 20 december zal de Tweede Kamer zich over de vorming van Stadsprovin cies uitspreken, maar daarna is er nog de Ie kamer, pas daarna zal er duidelijkheid zijn. De gerezen onduidelijkheid werd door de raad gehekeld, door de SGP-fractie zelfs een Poolse Landdag genoemd waaruit, zo begreep dhr. Koningswoud, de Staatssecretaris geen unanieme Flakkeese mening heeft kunnen vormen. Het was voor de SGP-fractie de vraag waarom het paarse college van Dirksland zou indruisen tegen de kennelijke wens van de paarse regering, maar dat was een duidelijke plaagstoot. "Onzinnig" noem de dhr. ^oningswoud het tegenargument dat een provinciale herindeling het voortbestaan van het ziekenhuis te Dirksland in discussie zou brengen. Voorz. Boonstra heeft zeker niet de idee "Don Quichotterie" te bedrijven. De situ atie waarin eerder een houding werd bepaald is niet veranderd maar is slechts chaotischer geworden. De gemeente Dirksland heeft al destijds, toen het rap port Fleers in bespreking kwam, gepro beerd met de overige gemeenten één lijn te bereiken, maar helaas is dat niet mogelijk gebleken. "We hadden als college nog wat langer met elkaar bezig moeten zijn, dat had de Poolse Landdag kunnen voorkomen", zo betreurde de voorz. het uitblijven van de éénduidige mening. Op de Tneede Kerstdag wordt, zo als ieder jaar, in De Doelen te Rot terdam het kerstfeest voor varenden in de Rijn- en binnenvaart gevierd. Dit Schipperskerstfeest biedt de varenden de mogelijkheid om sa men dit bijzondere feest te vieren en om elkaar te ontmoeten. Het programma is opgebouwd rond het thema: 'Als kaarsjes brandend in de nacht...' Er is veel koor- en samenzang. Er zijn muzikale intermezzo's, declama ties en een korte overdenking. Instru mentale medewerking wordt onder meer vedeend dcxir de trompettist Teun Kalk man en de fluitistes Renate Pcxjrtvliet en Janinc Put. Organist Jan Mulder en pia nist André van Vliet zullen afwisselend zorgen voor de begeleiding van de samenzang en de volgende koren: a. de christelijke gemengde zangvereni ging Asaf uit Puttershoek; b. het Strijens Christelijk gemengd koor uit Strijen; c. het Gereformeerde Kerkkoor uit Ridderkerk; d. het Christelijke Hocksewaards Man nenkoor. Deze koren worden voor deze gelegen heid door hun dirigent Adri Poortvliet samengesmolten zodat circa driehonderd man op 26 december het Doelenpodium zullen vullen. Daarnaast zijn er nog twee jeugdkoren: Dcum Fidcntcs uit Polsbroek en Rejoice uit Rottcrdam-IJsselmonde. De laatste twee koren worden gedirigeerd door André van Vliet. Vcx)r de schipperskinderen (van 4 tot 10 jaar) is er in De Doelen een speciaal kerst programma in de feestzaal. De nog jongere kinderen worden opgevangen in de creche. Het kerstfeest begint om half zes, maar de deuren gaan om vijf uur open. Kaar ten zijn vooraf te verkrijgen in de biblio theek voor Varenden (Westewagenstraat 74 in Rotterdam) van dinsdag 19 t/m vrijdag 22 december van 9.00 tot 17.00 uur. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de Feba Draai 4 in Dordrecht. Alleen op de Tweede Kerstdag zijn - indien voorradig - nog kaarten verkrijgbaar aan de kassa van De Doelen. Alle varenden en zij die zich bij hen betrokken voelen, zijn op Tweede Kerstdag van harte welkom! In verband met een speciaal marktonder zoek zoekt marktonderzoekburo Van Oostayen in de gemeenten Goedereede, Dirksland en Middelharnis enthousiaste moeders en vaders van baby's en peuters tot 15 kg, die mee willen werken aan een wegwerpluieronderzoek. Opgave en informatie is mogelijk op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur via telefoonnummer 682517. Het station lijlct stads en futuristisch maar het staat langs de Stationsweg te Oude Tonge en trekt daar veler aandacht. Over de prestaties van de zwemmers viel niet te klagen bij de verenigingscompeti tie. Men zegt wel eens: de oudjes doen het en vult u de rest zelf maar in. Theo Jan Tanis en Peter van Gemert deden dit gezegde eer aan. Met 9 maal goud, 3 zilveren, 5 bronzen, 21 pr's en 2 clubrecords werd de thuis reis vanuit Krimpen aan den IJssel gestart. Maaike van Driel gaf het startsein op de 4x 50 m estafette. Zij zwom op de 50 m rug een pr in 40.8. De jongensestafette op de 4x 100 m vrij werd door De Gooye gewonnen in 4.17.7. Peter van Gemert verbeterde zijn tijd op de 100 m vlinder en bracht dit op 1.03.4 goed voor een 2e plaats. Theo Jan Tanis nam het goud mee naar huis in 1.00.2. De 200 m vrij was een aangelegenheid voor De Gooye. Marco Franzen werd 3e in 2.18.3. Johnny Jongejan tweede in 2.16.2, voor beide een pr. Paul Brinkman werd eerste in 2.10.3. Irony Ramalho werd eerste op de 50 m vrij in 44.7 en Leander Jongejan dacht er hetzelfde over en wel in 40.3. Op de 100 m school sneuvelden 4 pr's. Kevin Makkes zwom naar een tijd van 1.41.5; Gerben de Jong tikte aan in 1.38.5; Wietse v.d. Polder finishte in 1.26.6 en Ingmar Brinkman werd eerste in 1.19.8. Jenny Jongejan verbeterde haar tijd op de 100 m vlinder en bracht dit op 1.31.3. Brons was er voor Frank v.d. Voordt op de 200 m wissel in 2.42.1 en Christian Velgersdijk verbeterde het clubrecord op deze afstand en bracht het op 2.33.1. Chantal Keuker zwom op de 200 m rug van haar tijd af en liet het uurwerk stil staan op 3.02.6. Dames 1 van volleybalvereniging Inter mezzo, een mix van aankomend talent en ervaren speelsters, heeft j.l. zaterdag een punt laten liggen tegen het Brielse Volley Voome 3. In de eerste set kende een goede start. Binnen korte tijd was de stand 11-4, maar Intermezzo zette niet door. De pass kwam niet meer op rechts, kortom veel werk voor de spelverdeelster, die dit niet naar behoren kon doen. Volley Voome won met 13-15. In de tweede set waren de dames van Intermezzo weer opgepept door coach Nienke Bijsterbosch. Met Eme Vogelaar van Dames 2 in de gele deren, werd middels een goede service en een inzinking aan Brielse kant een voudig gewonnen met 15-5. Intermezzo leek toch nog op een over winning af te stevenen, maar wat schet ste de verbazing van het aanwezige publiek: de thuisploeg bakte er niets van in de derde set. Geen enthousiasme, geen communicatie onderling, totale malaise. Volley Voome wist daardoor met 7-15 te winnen. In de vierde set waren de dames flink kwaad op hun eigen .spel, dit bleek te helpen. Gesteund door het vele publiek haalde men een punt binnen door met 15-7 de vierde set te winnen. Bij Heren 1 lijkt de competitie voorlopig beslist. Mede-koploper Volley Voome 1 was de sterkere van de twee. Er werd met 0-3 gewonnen in de Staven Uitslagen 24/25 november 1995 Volley Voome - Heren recrea3-0 Dames 1 - Volley Voome 32-2 Dames 3 - Rowido 43-1 Heren 2 - Volley Voome 21-3 Jongens Cl -Spivo 12-2 Meisjes Al - Volley Voome 23-0 Meisjes B2 - Volley Voome I3-0 Heren 1 - Volley Voome 10-3 Dames 2 - Avital '90 11-3 Meisjes BI - Alcom/Capelle 11-3 Meisjes Cl -Spivo 11-3 Op de 100 m vrij was het feest voor Theo Jan Tanis, hij verbeterde het clubrecord en bracht dit op 53.6. Een richtpunt en een voorbeeld voor de jon geren. Op de 100 m school verbeterden Johan van Driel en Marco Fraiizen hun tijd en brachten die resp. op 1.35.4 en 1.26.8. Het goud werd meegenomen naar Dirks land door Paul Brinkman in 1.18.7. Op de 100 m vrij was het bij de jongens weer raak, 4x een pr en alle medailles werden meegenomen. De tijden van Gerben de Jong, Frank v.d. Voordt, Wietse v.d. Polder en Ingmar Brinkman waren resp. 1.12.4, 1.07.9, 1.05.7 en 1.04.5. De 50 m vrij leverde voor Marcel Stolk, Kevin Makkes en Johan van Driel een pr op en wel in 30.1, 32.7 en 34.0 sec. Voor Annelies Kievit en Jacomien de Jong werden pr's genoteerd op de 100 m school in 1.40.5 en 1.36.6. Voor Jacomien betekende het een 2e plaats, eerste werd Lieske v.d. Polder in 1.32.3. OOLTGENSPLAAT Door Gedeputeerde Ir. J. W. J. Wolf, hij is ook oud-wnd. burgemeester van Oost- flakkee zal woensdag 6 december, 's middags om 3 uur de eerste steen wor den gelegd voor een projekt van 14 so ciale huurwoningen die door Wbv. 'Be ter Wonen' zullen worden gerealiseerd aan de Emma- en de Wilhelminastraat te Ooltgensplaat. Op zaterdag 25 november 1995 werd er door het Bureau Projektmatige Verkeers controles een radarsnelheidscontrole ge houden op de Provincialeweg N-215 (Plaatweg) tussen Stellendam en Goede reede. Tussen 16.40 en 18.40 uur passeerden 1170 voertuigen. Er werden 210 overtre dingen gekonstateerd. De hoogst geme ten snelheid was 141 km/uur. Extra kerkdienst Geref. Gemeenten NIEUWE TONGE - woensdagavond 7.30 uur ds. J. Beens van Scherpe- nisse. Postduivententoonstelling in Dirksland Vrijdag 1 en zaterdag 2 december a.s. houdt de postduivenvereniging 'De Snelpost' te Dirksland in haar vereni gingsgebouw aan de Spuikolk haar jaar lijkse tentoonstelling. Per deelnemede liefhebber worden vier duiven ingezonden, te weten een oude doffer en een oude duivin en een jonge doffer en een jonge duivin. De duiven worden zoveel mogelijk op hun vlieg- waarde gekeurd. Als keurmeester treedt op de heer Jac. Visser uit Stad a/h Haringvliet, die op een jarenlange loop baan als hard-spelende liefhebber kan terugzien. Tijdens de tentoonstelling worden weer bonnen verkocht van diverse prominente liefhebbers, zoals A. J. Ypelaar en zn. uit Achthuizen, I. Koese en zn uit Sommels- dijk, J. Bras uit Wemeldinge, K. van Dorp, Eijerkamp uit Zutphen en uiter aard van de plaatselijk kampioenen B. van Es, J. C. Roodzant en A. Zoon. Tijdens de tentoonstelling zal het rad van avontuur weer draaien zodat er ook voor de bezoekers volop waardevolle prijzen zijn te winnen, zoals fmitmanden, vlees- schotels en visspecialiteiten. Ook zal de ü-ekking van de grote verloting geschie den. De tentoonstelling is beide avonden te bezoeken. De entree is gratis. U vindt het verenigingsgebouw van de Snelpost in de Spuikolk door direkt bij het Afgelopen zaterdag werd in zwemcom- plex 't Zuiderdiep (Stellendam) de laat ste dag verzwommen van de onderlinge strijd om de conditiecup. Janet Tanis hoefde alleen nog maar de twee laatste afstanden (200 m vrij en 2{X) m wissel) reglementair uit te zwemmen, maar Eric v.d. Nieuwendijk had de titel zeker nog niet op zak. Hij voelde nog steeds de hete adem van Kees Akershoek in zijn nek. Het verschil was bij de aanvang van deze dag slechts 2.45 punten! Ondanks dat de titel reeds lang binnen was, ging Janet Tanis er vol tegenaan. Dit resulteerde op de laatste afstand bijna in een nieuw clubrecord! Met 2.53.3 op de 200 m wissel bleef Janet slechts 0,8 seconde boven haar eigen clubrecord. Achter haar vochten Mariska Klepper en Corine Tanis om de tweede plaats bij de dames. Uitgaande van de tijden van vorig jaar zou deze voor Corine moeten zijn, maar dat pakte heel anders uit. Daar waar Corine toen ruim 7 seconden pakte op Mariska, werd ze nu verrassend genoeg verslagen met 2,5 seconde ver schil! Ook op de wisselslag toonde Mariska Klepper een duidelijke progres sie. Vorig jaar was het verschil ruim 18 seconden. Nu kon Corine nog maar ter nauwernood met een verschil van 0,3 seconde voorkomen dat ze opnieuw het onderspit moeste delven! Maar de twee de plaats in het eindklassement ging wel naar Mariska. Bij de heren stond Kees Akershoek voor de zware taak om een achterstand van 2.45 punten goed te maken. Op beide afstanden betekende dat een verschil van 4,9 seconde. Eric v.d. Nieuwendijk liet er van meet af aan echter geen twijfel over bestaan. Ondanks een gezellig en laat feest de avond ervoor, liet hij Kees geen meter aan kop komen. Uiteraard liet Kees zich niet uit het veld slaan en bleef goed bij Eric. Pas in de laatste baan sprintte Eric weg en woh ook deze afstand. Beide kemphanen hadden elkaar echter zo opgejaagd dat ze allebei onder het oude club- en baanrecord op de 200 m vrij zwommen. Dit werd door Eric nu gebracht op 2.13.9! Ook de 200 m wissel werd een spannen de strijd. De vlinderslag ging gelijk op. De rugcrawl was licht in het voordeel van Kees Akershoek. Daar ook de schoolslag door Kees sneller werd gezwommen, had hij eindelijk weer eens een gaatje met Eric v.d. Nieuwendijk geslagen. Op de vrije slag kwam Eric nog wel terug, maar dat mocht niet meer baten. De laatste afstand was voor Kees Akershoek. Ook nu weer zaten beide heren onder het oude baan- en clubre cord. Met 2.29.2 had Kees zijn oude record ruim 2 seconden scherper gezet! Ondanks het veriies op de laatste afstand (overigens slechts 0,5 seconde!) hield Eric v.d. Nieuwendijk voldoende voor sprong over om na een waanzinnig span nende strijd opnieuw de conditiecup mee naar huis te mogen nemen. De beste 5 vaii de conditiecup 1995 zijn: Dames 1. Janet Tanis608.275 2. Mariska Klepper665.625 3. Corine Tanis668.950 4. Herma de Jong725.475 5. Jannelies Phijlipsen839.875 Heren 1. Eric v.d. Nieuwendijk527.788 2. Kees Akershoek530.538 3. Laurens Klink579.700 4. Cees Jan Kievit594!463 5. Bjom de Leeuw628.813 Op zaterdag 9 december a.s. staat de strijd om het clubkampioenschap van zwemclub De Stelle op het programma. Natuuriijk in dat mooie zwemcomplex 't Zuiderdiep te Stellendam! 'Birdcenter' linksaf onderaan de weg te volgen. Elke bezoeker ontvangt een gratis hapje en een drankje. De postduivenvereniging rekent op uw komst. Faalangst Nieuw busstation

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 2