Conceitagenda 'SS/'SG Kennismaking met gemeentepolitiek Wie schrijft er mee van en over Flakkee ,,De vlinder voor joe' Schorn Plug 'DeSchotejil' meer geluk in tweede competitiewedstrijd DE VLINDER. VOOR JOE! OPEN JEUGDWERK Onze relaties verwachten actuele fiscale en sociale informatie. de juiste taxatie... Makelaar Tamboer Gevonden voorwerpen Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 20 OKTOBER 199S Zaterdag 4 november: Hervormde Kerk - Stellendam, Orgelbespeling door de leerlingen van Rinus Verhage. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 4 november: R.K. kerk - Middelharnis, Sierlijke Barok en Impressionis tische Meesters. Dwarsfluit: Cees Veerman. Orgel: Sietse van Wijger- den. Aanvang 20.15 uur. Vrijdag 10 november: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Mannenkoor 'Jeduthun' uit Amers foort o.l.v. C. 't Jonk. Organist: Arie Kortleven. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 11 november: Hervormde Kerk - Dirksland, 'Magnificat* te Middelharnis o.l.v. Rinus Verhage. Orgel: Wim Diepen horst. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 november: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Thematisch Orgelconcert 'Tussen Bach en Mendelsshohn' door Paul Kieviet. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 25 november: Rooms Katholieke Kerk - Oude Tonge, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Lezing in samenwer king met de Vereniging van Orgel vrienden do9r Dr. Albert Clement. Aanvang 14.30 uur. 's Avonds in de Hervormde Kerk te Oude Tonge orgelconcert door Dr. Albert Cle ment. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 25 november: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Kerstconcert: Harp: Anke Anderson. Hobo: Anja van der Maten. Panfluit: Liselotte Fennema. Orgel: Dub de Vries. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 25 november: Hervormde Kerk - Stellendam, ten bate van Woord Daad; Dirkslands Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik. Orgel: Michel de Wit. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 2 december: Hervormde Kerk - Dirksland, Orgel: Albert v. d. Hoeven. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 2 december: R.K. kerk - Middelharnis, Gregoriaans koor uit Zierikzee o.l.v. Theo Faber. Orgel: Sietse van Wij- gerden. Aanvang 20.15 uur. Zaterdag 2 december: Hervormde Kerk - Stellendam, SO-jarig bestaan van Soli Deo Gloria te Stellendam. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 16 december: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee, Kerstconcert. Chr. Oratorium Ver. 'Middelharnis' o.l.v. Rinus Verhage. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 16 december: Hervormde Kerk - Oude Tonge, Chr. Gem. Zangver. 'Soli Deo Gloria' te Stad aan 't Haringvliet. Het Thools mannenkoor. Chr. Gem. Zangvereni ging 'Com nu met Sangh' te Oude Tonge. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 16 december: Hervormde Kerk - Goedereede, Kerstzangavond: Duivelands Mannen koor o.l.v. H. Weekhout en Chr. Man nenkoor 'Jubilate Deo' uit Ouddop o.l.v. J. Bezuijen. Aanvang 19.30 uur. Maandag 18 december: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Kerstconcert: Mannenkoor 'Ons Koor' te Sommelsdijk. Aanvang 20.00 uur. Dinsdag 19 december: Hervormde Kerk- Stad aan't Haringvliet, Kerstconcert. Chr. Gem. Zangver. 'Soli Deo Gloria' m Chr. Jongerenkoor 'Psallite Deo' beide o.l.v. Paul Kieviet. Orgel: Kees Villerius en Bart-Jaap de Bakker. Trompet: Jacques van Broekhoven. Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 19 december: Hervormde kerk - Stellendam, Kerstconcert Chr. Mannenkoor 'Door Eendracht Verbonden' o.l.v. Johan van Broekhoven en het kinderkoor 'Goedereede o.l.v. mevr. J. Wolfert. Organist: Marian van Oostenbrugge. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 23 december: Hervormde Kerk - Nieuwe Tonge, Kerstzangavond. Chr. Gem. Koor 'Advendo' en Jeugdkoor 'Bid en Zing' o.l.v. Peter Wildeman. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 23 december: Hervormde Kerk - Middelharnis, Kerstzangavond. Herv. Zangver. 'Jeduthun' te Middelharnis o.l.v. Mar van der Veer. Orgel: Bart-Jaap de Bakker. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 23 december: 'Dorpstienden- Ouddorp, 'Canticum' (cantorij) te Ouddorp o.l.v., Mw. K. Overweel; Chr. Kin derkoor 'Jong begonnen' te Ouddorp, Chr. Jeugdkoor 'Van Knop tot Bloem' te Ouddorp, Chr. Gem. Koor 'Hart en Stem' te Ouddorp, onder leiding van Jan Bezuyen. Organist: Johan van Broekhoven. Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 26 december: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Kerstconcert met verzoekprogram ma. Bariton: Karel Bogerd; Panfluit: Cor van der Velde. Orgel: Jaap Hol laar. Aanvang 15.30 uur. Ger. Gemeente - Dirksland, Kerstzangavond. Dirkslands Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik. Gem. koor 'Soli deo Gloria' o.l.v. Wim de Penning. Jeugdkoor 'luvcnta' o.l.v. Wim de Penning. Aanvang 19.00 uur. Donderdag 9 november D.V. orga-niseren de RPF-jongeren de eerste thema-avond van alweer het derde seizoen. Het belooft een boelend en leerzaam seizoen te worden, met voor elk wat wils. Op deze eerste avond zullen we, op ver-zoek van velen, kennis maken met de gemeentepolitiek. Ook jij (leden en niet-leden) bent uitgenodigd om je dan te verdiepen in dit misschien nu nog onbe kende, maar zeker wel interessante onderwerp. De raadsleden van de drie RPF-frakties van het eiland, dhr. Leeflang (Dirks-land), dhr. Moer kerk (Goedereede) en dhr. Quist (ex-raadslid Middelharnis) zijn deze avond bij ons te gast. Zij zullen konkreet ingaan op wat christelijke politiek voor hen inhouden hoe zij dat vorm geven in hun raadswerk. Dit is ook een uitstekende gelegenheid om de vra gen die jij hebt persoonlijk aan hen te stellen. De antwoorden zullen zoveel mogelijk praktisch wor den toegelicht. Een belangrijk onderdeel van de avond vormt het thema 'Sociale werkvoorziening'. Wie is er niet op de hoogte van de eilandelijke problematiek rondom het 'Binnenhof? Evenals vorig seizoen zijn we van plan om aan dit thema een praktische invulling te geven en zo aan dacht te vragen voor de sociale werkvoorziening. De avond wordt gehouden in het gemeentehuis van Middelharnis en begint om 20.00 uur. Heb je nog vragen, neem dan kontakt op met Jacob Bos (487689) of Jan v. d. Boogert (483834). We rekenen op jouw komst! 1996 Zaterdag 20 januari: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Piano/vleugel: Loek van der Leeden; Orgel: Jaap Hollaar. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 27 januari: Hervormde Kerk - Middelharnis, Thematisch Orgelconcert: 'Orgel muziek uit de Romantiek'. Organist Paul Kieviet. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 17 februari: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Improvisatieconcert met verzoekpro gramma. Orgel: Peter Wildeman. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 24 februari: R.K. kerk - Middelharnis, The Dutch Tuba Quartet: Hugo Verwij, Arjen Bos, Jan van de Sanden en Ron Antens. Fluit: Cees Veerman. Orgel: Sietse van Wijgerden. Aanvang 20.15 uur. Zaterdag 9 maart: Hervormde Kerk - Middelharnis, Thematisch Orgelconcert: 'De Orgelkunst van Johann Sebastiaan Bach' (1685-1750). Organist: Paul Kieviet. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 30 maart: Hervormde Kerk - Stad aan 't Haringvliet, Paaszangavond Herv. Zangvereni ging 'Jeduthun' te Middelharnis o.l.v. Mar van der Veer. Organist: Bart- Jaap de Bakker. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 11 mei: Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Thematisch Orgelconcert: Improvi satie-concert. Organist: Paul Kieviet. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 18 mei: Pinksterzangavond, Herv. Zangver eniging 'Jeduthun' te Middelharnis o.l.v. Mar van der Veer. Organist: Bart-Jaap de Bakker. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 15 juni: Hervormde Kerk - Sommelsdijk, Orgelconcert door de leerlingen van Paul Kieviet. Aanvang 19.30 uur. Deze rubriek - uitsluitend bedoeld voor KERKCONCERTEN op Goeree en Overflakkee - beoogt een spreiding van de concertavonden te bewerkstelligen. Verenigingen kunnen zich bij het vast stellen van hun programma op boven staande informatie richten. Komen er desondanks meerdere concer ten op een en dezelfde avond voor, dan worden ze geplaatst in volgorde van bin nenkomst. Stuurt u tijdig uw gegevens toe en niet enkele weken voordat het concert plaatsvindt. We hopen deze rubriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concerten tot een jaar na datum worden opgenomen. Aanmeldingen voor deze rubriek uitslui tend door middel van formulieren, die kunnen worden aangevraagd via tel. (0187)482560. Waarin een klein kantoor groot kan zijn... Accountants Spijkenisse Zwijndrecht Utrecht Middelharnis Voorstraat 36, 3241 EG Middelharnis tel. (0187) 48 6444. Fax (0187) 48 7001 Zwemclub 'de Schotejil' heeft za terdag 28 oktober jl. na de onwen nige start in de eerste VC-wed- strijd toch weer op het vertrouwde niveau gepresteerd. De stijgende lijn in de persoonlijke records werd voortgezet en er werd een 8- tal ere-plaatsen verdiend. Clubrecords waren er o.a. voor John Al- brechts (heren) met een tijd van 4.58.3 op de 400 meter vrije slag. Verder op nieuw een clubrecord voor Marjon van Kempen (meisjes onder 15 jaar) op de 100 meter wisselslag in 1.16.1, goed voor een zilveren medaille. Bij de jon gens van 12 en 13 jaar was het Laurens van der Valk, die het pas een week oude clubrecord op de 100 meter wisselslag scherper stelde op 1.25.1. Behalve de zilveren medaille van Mar jon van Kempen, was er ook een derde plaats voor de 4x 50 meter wisselslag es tafette bij jongens onder 15 jaar door Leander Noordijk, Xander Teuling, Ger- win Grit en Laurens van der Valk met een tijd van 2.25.5. Bij de jongens, geboren in 1986 en later, behaalde Niels Joppe op de 100 meter schoolslag een tweede plaats met 1.53.6, tevens een p.r. Op de 100 meter vlinderslag voor jon gens onder 17 jaar was het Addie Vroeg- indeweijdie met 1.15.8 een derde plaats behaalde. Marjet Goedhart wist met een tijd van 0.39.4 op de 50 meter vlinderslag voor meisjes geboren in 1982 of 1983 beslag te leggen op een derde plaats. Bij de jongens onder 17 jaar won Gerwin Krijgsman op de 100 meter schoolslag met een tijd van 1.21.3 een zilveren me daille. Op de 100 meter rug bij jongens onder 15 jaar was de derde plaats voor Leander Noordijk in 1.14.6. De heren estafetteploeg, bestaande uit Bart Meijer, Gerwin Krijgsman, Addie Vroegindeweij en Richard Abresch be haalde tenslotte een derde plaats op 4x 100 meter wisselslag. De stijgende lijn in de persoonlijke re cords werd ook deze wedstrijd weer doorgetrokken. Michelle van der Stok realiseerde 0.33.6 op 50 meter vrije slag en 1.24.6 op 100 meter rug (meisjes onder 15 jaar). Ver der zwom Gerwin Krijgsman een tijd van 1.18.5 op 100 meter vlinderslag (jongens onder 17 jaar). Bij de jongens onder 12 jaar zijn er zelfs drie zwemmers, te weten Michiel de Gel der, Leendert Joppe en Laurens van der Valk, die hun tijden iedere wedstrijd met seconden verbeteren. Michiel de Gelder zelfs met bijna 12 seconden op de 100 meter wisselslag in 1.25.9. Ook bij de meisjes uit deze leeftijdscate gorie worden de tijden steeds verbeterd. Miranda Verduijn naar 0.42.5 op 50 meter vlinderslag en Danielle Hagoort op het zelfde nummer naar 0.43.5. Da nielle Hagoort verbeterde later op 200 meter vrije slag haar tijd met maar liefst 40 seconden tot 3.00.3. Op de 100 meter vrijeslag bij jongens onder 15 jaar stelde Xander Teuling zijn tijd scherper op 114.3 en Gerwin Grit op 1.09.2. Bij de kinderen geboren in 1984 en 1985 waren het Marisse Oosterling en Dorija Trommel die op 100 meter vrije slag voor het eerst moesten aantreden. Tijden resp. 1.34.4 en 1.40.6. Uitschieter was wei Frank Zoeteweij die met een tijds verbetering van bijna 10 secondeni in 1.24.4 aantikte. Tenslotte verbeterde Bastiaan Hagoort zijn 100 meter tijd op de schoolslag tot 1.27.6. Damvereniging 'Ernst Nut en Ontspanning '52' te Melissant Uitslagen van 30 oktober 1995 Afdeling 1: A. J. Doom - B. van Engen1 - 1 T. Goedegebuur - J. Looy2 - O B. Visbeen - A. het JonkO - 2 H. Visbeen-C. Visbeen1 - 1 Bekerronde: C. Visbeen - H. Visbeen2 - O Afdeling 2: Mevr. T. de Geus - B. v. d. Spaan ....O - 2 G. J. V. d. Wal - H. van Heukelen ....O - 2 J. Non - M. Wiegel2 - O B. Grootenboer - P. KomO - 2 Dam- en Schaakver. 'Dirksland' Uitslagen van 30 oktober 1995 Afdeling Al: C. van Welie - J. Stolkafg. G. Smits - M. van 't GeloofO - 2 C. van Prooyen - H. Koppelman2 - O C. van Welie - G. Smits1-1 Afdeling BI: K. de Jong - A. van Rossum2 - O M. Poortvliet - J. KnopsO - 2 A. Los - H. KeuvclaarO - 2 Afdeling 2: J. V. d. Groef - W. Stolk1 - 1 Joh. Wolfert - W. Nieuwland2 - O W. Stolk - J. V. d. Groef2 - O C. V. d. Kroon - vrij Schfliccn* D. Wolfert - W. de VosO - 1 A. van Leeuwen - W. ZorgeO -1 „Ken joe 't verhael van de vlinder?" „Nee?" „dan :,V°:/,f ^^i^zwiit''een D'r was us een heele jonge vlinder, een moaijen óór, geel mit zwart, een t 7 .^^a ni^t oud eieeliik een k euter onder de vlmders konmgmnepage! Ze was nog met oua, eigcujis. c^ za 'k mar zaale. Mit moeite was ze uut d'r P«PP^,8^„^°f^fd/nl^ hard dieng, in noe zat ze te droagen m 't vroege fun^^tf- «^«^J^ om de kleur van de vleugels moai te knegen, zoda ze kan vliege. Mcu vaii uc ^"="5 j„„„p„ He omgevieng was rustig m kalm, ze Dus zo as k al zei, ze zat te droagen. uc wi^^y^" 5 keek 's verzichtie om d'r heen, verwonderd, in vol veriangen. Wat moai! In wat lieflFk As ik stTaks groat binne. dan kan 'k vliege. van de eane blomme wai iieiiijK. /\b IK su^dKi g'"^ jj j j a^ste zunnestrae en naer d'n aoren. Vol verwachting van ai aai moai:., uci. v ^^i,<,j,„„ op d'r vleugels valle. Eansklaps schrikt ze op, wat was dat noe? Een schaduw ontneemt ze het uutzicht in een groate grovve hand pakt ze beet ze prebeert nog wat tegen te spartelen, mar nee, ze komt met los Mit groate angstoagen kiekt ze de eigenaer van die hand an. „Lae me los?" smeke die oagen, mar nee, de eigenaer van die hand had aore plamien, „vliege mot je. ik zal je helpe" in terwijl dat gezeit wier, goaide die de jonge vimder hoag de ocht m. Al dwarrelend kwam ze tussen de stniuken terecht, ze kon nog niet vliege ze was nog te jong, deur het vastpakken warre de moaije kleuren l)eschaedigd m mit 't naer beneden vallen wier h't allean mar aarger. m daer zat ze dan, onder de struuken, uut h't zunnetje, benauwd in beschaedigd. O mens! wat hei je gedaen. in dat voor je eige plezier, kiek noe s. zie ze daer noe 's zitten! Eanzaem in veriaete zit de vlinder onder de struuken, hoe noe voarder. de mens is weer al verder gegae, meschien een beetje spiet of hie haelt z'n schoeren 's op, mar de vlinder kan niet verder, moeizaem kruupt ze naer een veilig plekje, treurend om d'r verstoorde leven, treurend om d'r beschaedigde liefje. Daegen verstrieke, de vlinder groeit naer de volwassen heid, mar vliege in daele, nee, dat kan ze niet. Vol afgunst in veriangen ziet ze d'r soortgenoten zurgeloos fladdere. och, dienkt ze, voor mien is dat met weg geleid, mien plekje is voor altied op de grond, in de schaeduw, mar aargens diep in d'r hartje, brandt h't vlammetje van de hoop, laeter meschien? Andere beweuners van h't bos kieke mit verbaezing naer d'r getob. „Zal ik je helpe?" vroeg een veugel, geliek pikte hie de vlinder beet in vloog de locht in, daer liet'ie ze los, de vlinder was noe wel in de locht, mar dartele? Nee! dat kon ze niet. De kleur van de vleugels was 'r nog niet. Zo belandde ze toch weer op de groend. „Ik weet een betere menier" zei de slekke, „kruup mar op m'n rik, dan brieng ik je naer een ope plekje", mar jae, dat gieng veuls te traeg, nae ienkele meters, gaf de slekke h't op, de vleugels van de vlinder warre kleverig geworre, kregelig in kwaed kroop de vlinder weer terug naer d'r veilige plek je, alle hulp, hoe goewd bedoeld, maekte alles nog mar aarger. O, mens, wat hei je toch gedae? Het zunnetje scheen al die daegen van 's ochends vroeg tot 's aevends. mar de vlinder kon daer niet van profitere. Eensklaps stieng de vliner oag in oag mit een kenientje. „Wat doe joe hier?" vroeg 't ie. „Joe hoart in 't zunnetje, dan droage je vleugels op in deur de waarmte krieg je weer kleur!" De vlinder keek vol hoop, mar toch argwae- nend. Mar ik hao geen tied oor. zei h't kenien, 'k mot nog zoveul doewe!" Weg hoop! Is 'r dan niemand die kan helpe. De daegen wiere weken, de zeu- mer was bienae voorbie, de vlinder begon de hoop al op te geven, alles was tegen d'r, treuriger dan voorheen overdocht ze d'r leven, „waerom noe toch, waerom ik?" „Wat hao ik misdae. waerom mag ik niet vrolijk weze?" dikke traenen biggelden uut d'r oagen, schienbaer alles was verlore. Mar dan! jae, zonder dat iemand h't maarkte, gebeurde d'r iets wonderlijks, of eigelijk niet óór. Want de Schepper van alles zag de vernederingen in de ellende van z'n vlinder. Toen iedereen meewaerend z'n hoad schodde, viele de earste herfstblaeren van de boamen in verzichtig schene de waarme licht- sü-aelen van 't zunnetje daerdeur in 't struukgewas, precies op de vlinder. De vlinder kon h't haest niet geloave, zou 'r dan toch nog... mit d'r poatjes voor d'r oagjes rilde ze van hoop, verzichtig vouwde ze d'r vleugels ope, de lieve waarmte van de zunne straelde zachtjes d'r geteisterde in beschaedigde li- chaempje. O, wat een weldaed, wat een vreugde. Wat is de Schepper van alles toch wies, juust op h't goeie moment was daer de liefde van h't Licht. Wat niemand had durve hope gebeurde toch. Earst nog moeizaem, mar steeds beter, dartelde de vlinder van herfstblomme naer herfstblomme, gelokkig, vol hoop in vertrouwen! De droevige herinneringen wiere naer de tweede plekke verdreve, want noe had de Schepper het leste woord. Dit schrieven draeg ik mit 't volgende, zelfgemaekte, gedicht - ter bemoedi ging - op aan allen die in hun jeugd of laeter, zodaenig beschaedigd binne dat gelokkig te leven bienae 'n draom is! o Qrote Qod. hoe kan het toch gebeuren Dat gave schepsels uit Uw Hand Zo tang. verdrietig moeten treuren Steeds dromend van een ver gelegen land? O domme mens. had het dan zó gemoeten? Een leven, jong en nog zo pril Uw eigen ik, waar zij nu voor moet boeten Was dat jouw wens? zó vele jaren stil! Joh. Wolfert, Dirksland O Qod. laat dan Uw liefde schijnen Verwarm het hart van Uw getergde kind Dan hoeft het ook niet verder weg te kwijnen Als U het met Uw Warmte teer bemint! in het doolhof van prijskaartjes Tel. (0187)48 3477 NIEUWE TONGE Hallo allemaal, We vonden het heel leuk dat er zoveel waren de vorige keer en we hopen na- tuuriijk dat dat zo blijft. Zaterdagavond, D.V. 4 november, willen we een SPEL- AVOND organiseren. Zoals altijd is de zaal open om 19.30 uur. de avond begint om 20.00 uur. We gaan het bekende KRANTENSPEL doen, 'Wie heeft mijn andere helft?' en nog meer. Later op de avond is er ook nog een 'Broodjete krijgen. De zaal was de vorige keer nog lang niet vol, dus neem gerust nog wat vrienden of vriendinnen mee! Denken jullie ook nog aan de prijsvraag: een LOGO verzinnen voor het Open Jeugdwerk? De leukste, origineelste of Gevonden voorwerpen op Goeree- Overflakkee in oktober 1995. Bij na vraag van de goederen gelieve het nummer van het goed op te geven. 122898 Herenfiets, grijs, gevonden te Sommelsdijk. 123413 Portemonnee, te Middelharnis. 123892 Zilveren armband, te Middelhamis/Sommelsdijk. 124135 Herenbril, te Middelharnis. 123154 Portemonnee, te Ouddorp. 123487 Fotocamera, te Goedereede. 123470 Broche, zilver, te Ouddorp. 123486 Portemonnee, bruin, te Ouddorp. 124659 Surfplank, te Sommelsdijk. 124672 Horioge. te Sommelsdijk. 124727 Tafeltennis, te Middelharnis. Er zijn diverse bankbiljetten en div. sleu tels gevonden. De sleutels kunnen beke ken worden op het buro te Middelharnis tussen 08.00 en 18.00 uur. mooiste inzending kan rekenen op een leuke prijs. ^x^ïï o°S op zoek naar nieuwe COMMISSIELEDEN, dus als je dat leuk vindt, zeg het dan. Als je vragen hebt, bel dan naar ons! André Looij, tel. (0187) 651865 of Heleen van Heemst, tel. (0187) 651759 Dinsdag 26 december: REFORMATORISCHE POLITIEKE FEDERATIE Vier keer per jaar sturen wij onze cliënten een Nieuwsbrief met actuele fiscale en sociale informatie. En in de "aangifteperiode" een handzame belastinggids. Typisch Schorn Plug: via de persoonlijke service van uw eigen kantoor in Middelharnis beschikt u over alle kennis uit de eigen organisatie. Vraag eens zon Nieuwsbrief aan! NVM

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 10