MET F 2.300, AVIS VERHUUr VOGELHUISJES IDOELAND BEVEILIGING Bij ESSELINK vindt u 700 m' showroom met kwaliteits- produkten van fundering tot dak Binnenstappen in stiil "V VAN DAM ME M VLIETO OP DE CREATIEFBEURS LEWENSTEIN stoomstrijk programma en de HUSQVARNA ORCHIDEA aantrekkelijke aanbiedingen en gratis stoffenbonnen VRIJDAG 13 OKTOBER 1995 EILANDEN-NIEUWS Automobieibedrijf Flakkee B.V. Dorpsweg 28 - 3245VCSommelsdiik - Tel. (0187) 48 44 66 op Zaterdag 14 Oktober van 10.00 tot 16.00 uur in de STAVER te MIDDELHARNIS met presentatie en demonstraties van het nieuwe combinatie van een perfekte naaimachine en een unieke borduurmachine WESTDIJK42 MIDDELHARNIS '^i^i^i^}^}^}^2;i.i<.i<.i<.}^i<.i^i^}^}^2^i^}<.l<.}^i^ '0 Goeree-Overflakkee Publikatieblad gemeente DIRKSinND Besluiten Awb Voorgenomen bouwvergunning Goedgekeurd bestemmingsplan Wet geluidhinder vaak niet AVIS is de grootste autoverhuurder van de wereld Bij Avis huurt u personenwagens, bestelwagens en personen- bussen in alle soorten en maten. Bij Avis betaalt u bij terugkomst altijd het voor u goedkoopste tarief. Avis kent de volgende tariefsoorten: vakantiehuur maandzakenhuur -;t'- Schiphol transfers --:'- one-way-rentals. Bestelwagens huurt u vanaf een halve dag in vele maten en uitvoeringen. -^:'-.-^:'-. '1^ '1^ AVIS NU OOK IN MIDDELHARNIS/SOMMELSDIJK Vanaf 1 oktober vindt u Avis Autoverhuur bij Garage Klink (Citroen dealer voor Goeree en Overflakkee), Haveneind 13a, Sommelsdijk. U kunt Avis Autoverhuur Middelharnis bereiken onder nummer 0187-484663 en fax 0187-487760. Avis Autoverhuur Zierikzee Avis Autoverhuur Middelharnis Haveneind 13a 0187-484663 Avis Autoverhuur Marina Port Zélande 0111-671710 In diverse maten en modellen. U vindt ze bij: Adverteren kost geld, niet adverteren kost meer! voor partikulier en bedrijf, SUPERVOORDELIG NU ■«IbH^iÉ^^^y v/d Nieuwendijk Beveiligingen (010)4795150 Weekamp I Deuren Blz.3 TOYOTA -•■^^m%im Nu in onze showroom: de Starlet XLi Comfori. Een extra luxe uitvoenngvan de Starlet met ca. elektrische raambediening, centrale portiervergrendelmg, GTSi- bekleding en metaallak. En voor deze extra's t.w.v. maar liefst 2.300.- betaalt u helemaal mets extra. Bovenop deze extra's is deze Starlet standaard uitge rust mei o.a. stuurbekrachtiging en krijgt u bovendien 3 jaar Toiaalgarantie Er is al een Starlet Comfort vanaf 24.990,-. Kom dus snel naar onze showroom en wij venellen u graag alles over du fantastische aanbod. DE VOORDELIGE STARLET. HEEL TOYOTA. -^ M -^ -^ M M M M -^ -^ VLIETO I VLIETO -^ -^ -^ M -^ -^ -^ -^ Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeente(n)- van het dageiiji<s bestuur van het iSGO. Postadres ISGO: postbus 313,3240 AH MIddeiharnis, telefoon: 01870 88111. Op hel kantoor van het iSGO aan de Langeweg 74 te Middelharnis en op de secretarie van de vier gemeenten iigt ter Inzage het publikatieblad nummer 95/001waarin is opgenomen de Verordening woninggebonden subsidies 1995 van Goeree-Overflakkee. Deze is vastgesteld in de vergadering van het Algemeen Bestuur van het ISGO op 6 juni 1995. De verordening treedt in werking op de 8e dag na bekendmaking. Ontwerp-besluiten Hel voornemen bestaat om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1G.v.t.Z. Holding B.V. 'Faunapark Flakkee' voor het oprichten van een vogelpark, Duivenwaard- sedijk 20 te Nieuwe-Tonge, gemeente Middelharnis 2. J. van Huizen B.V.- voor een onderhoudstimmerbedrijf, Kieijne Wael 4 te Goedereede, gemeente Goedereede 3. W. Crezee voor het op- en overslaan en drogen van agrarische produkten, het houden van acht fokmerries en het opslaan van stalmest, Tonisseweg 1 te Oude-Tonge, gemeente Oostflakkee. Aan de vergunningen zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Ter inzage Alle relevante stukken liggen van 16 oktober t/m 13 november 1995 ter inzage op de secretarie van de genoemde gemeenten, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besluiten kunt u vanaf 17 oktober t/m 14 november 1995 indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim, Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvragers van de vergunningen en de overige aanwezigen van gedachten te wisselen en eventueel mondeling gemotiveerde bedenkingen in te brengen. Besluiten De volgende vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer verleend: 4. C. Schaaf - voor een aquacultuurbedrijf (paling en diverse vissoorten). Delta industrieweg 40 te Stellendam, gemeente Goedereede 5. J. Sprong en Zoon- voor het in werking hebben van een loodgietersbedrijf, Arendsstraat 7 te Oude- Tonge, gemeente Oostflakkee. De besluiten zijn niet gewijzigd ten opzichte van ontwerpen. Besluit aanvulling vergunning De volgende revisievergunning is aangevuld met voorschriften op het gebied van bodembescherming, afvalstoffen, stofafzuiging en geluid: 6. Fa. Tieleman,Juiianaweg 19-21 te/We//ssanf, gemeente Dirksland. Het besluit is niet gewijzigd \er\ opzicht van het ontwerp. Alle relevante stukken liggen van 16 oktober t/m 27 november 1995 ter inzage op de secretarie van de genoemde gemeenten, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Beroep De mogelijkheid om beroep In te stellen tegen het besluit staat open voor: - hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluH de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit - hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daan/an zijn aangebracht - belanghebbenden, aan wie redeiijkenwijs niet kan worden vera/eten, dat zij geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit hebben ingebracht. Hel beroepschrift kan vanaf 17 oktober t/m 28 november 1995 worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA Den Haag. Bij een spoedeisend belang kunnen de instellers van een beroep ineen afzonderlijke brief de voorzitter van deze Afdeling verzoeken om een voorlopige voorziening. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum is verzocht om een voorlopige voorziening. Het besluit wordt niet van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist. 13 oktober 1995 »M9» Vergunning verleend aan - W. Peerbolte - verbouwen/vergroten woning. Mo lendijk 42, Herkingen - H. Vroegindeweij - vergroten woning, Oudewei 24, Dirksland - o. Koning - verbouwen/vergroten woning, Korte- - weegje 26, Dirksland. Ingetrokken/opgeheven verkeersmaatregelen (inwerkingtreding 1 november ,1995): Dirksland Parkeerverbod ingetrokken: Korteweegje, Schel- penzand. Kaai, West Havendijk, Boezemweg, Staak- weg, Philipshoofjesweg, Bosdreef en Tramweg. Wisselend parkeren opgeheven: Oranjelaan. Voorrangsregeling opgeheven: doorgaande route van af het Korteweegje t/m de Staakweg. Voorrangskruising opgeheven: Boezemweg-Sta tionsweg, Secretarieweg-West Havendijk, Schel penpad-Zuid Spuidijk, ingang Staakweg 2 t/m 24. Herkingen Parkeerverbod ingetrokken: Peuterdijk, Molendijk, Nieuwstraat, Krammerstraat, Scharloodijk en Fort straat. Voorrangsregeling opgeheven: Peuterdijk en Mo lendijk De parkeerverbodsborden op de Kaaidijk worden vervangen door het aanbrengen van een gele onder broken streep. Melissant Parkeerverbod ingetrokken: Voorstraat, Julianaweg, Bemhardstraat, Binnenweg, Pieterstraat en Fabius- straat. Wisselend parkeren opgeheven: Margrietlaan en Ire- nelaan. Voorrangsregeling opgeheven: Julianaweg. N.B. Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft de derde belanghebbende de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendma king, tegen zo'n besluit een (gemotiveerd)bezwaar- schrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen worden afge wacht, dan kan -na het indienen van een be zwaarschrift- aan de President van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, postbus 920,3000 AX Rotterdam) een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Burgemeester en wethouders zijn voornemens (met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woning wet) vergunning te verlenen aan: - A.C. de Vogel - vergroten woning. Beukelaar 9, Melissant. Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Maar het is wel in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. De desbetreffende stukken liggen van 16 t/m 30 oktober 1995 op het gemeentehuis, afdeling Alge mene Zaken, voor eenieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan eenieder tegen dit plan schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wethou ders. Burgemeester en wethouders geven ingevolge arti kel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kennis van de onherroepelijk wording van het door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 13 juni 1995 goedgekeurde bestemmingsplan 'Uitbreiding Melissant-Noorddijk Ie herziening'. Dit bestemmingsplan ligt voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Burgemeester en wethouders zijn voornemens bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek in te dienen om voorde geprojecteerde bedrijfswoning op het bedrijfsperceel van G. van Dongen Transport B.V., Korteweegje te Dirksland een hogere waarde voor de geluidsbelasting vast te stellen van maxi maal 55 dB(A). Het ontwerp-verzoek met de daarbij behorende stuk ken ligt van 16 oktober t/m 13 november 1995 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan eenie der ten aanzien van dit ontwerp schriftelijk opmer kingen maken bij burgemeester en wethouders. 13 oktober 1995 Korte jasjes in behaaglijke stoffen. Heerlijk om te dragen en ideaal om te kombineren met een ^M sportieve pantalon. Mode waarin U perfect gekleed gaat en U steeds op Uw gemak voelt. Pantalons met J comfortabele elastische tailleband. Ook in j korte-taille maten voor de wat kleinere dames (korter maken j nodig) Molenvliet 123, Rotterdam-tombardijen tel. (010)4193057 Straatweg 41, Rotterdam-Hlllegersberg tel. (010)4221943 daghuur iïi weekendhuur -::J langweekend huur '7^ 'T^ Oudeweg 1 0111 -417902 Korteweg la, Stellendam, (0187) 49 34 72 DCX-HET ZELF MARKT I inclusief BTW, incl. montage evt. aansl. meldkamer, voll. garantie. Beperkte voorraad, bel snel De voordeur is het visite kaartje van uw woning, in het Weekamp deuren assortiment is altijd een deur te vinden die aan sluit bij uw smaak. Elke Weekamp deur is het resultaat van ambachtelijk vakmanschap in een modern produl<tiebedrijf. Als dealer van Weekamp Deuren kunnen wij u absolute topklasse garan deren. kwaliteit, daar draait het om! stenen isolatie sanitair garagedeuren kozijnen dakramen haarden/kachels bindmiddelen wandtegels vloertegels natuursteen plaatmaterialen dakpannen plafonds ijzerwaren binnendeuren buitendeuren gereedschappen kastenwanden kunststofprodukten sierbestrating systeemvloeren dakelementen betonartikelen EEN DYNAMISCHE GROEP IN BOUWMATERIALEN kantoor en showroom: Molenweg 28, Postbus 51 3240 AB MIDDELHARNIS tel. kantoor(0187) 482044 openingstijden showroom: ma. t/mvr. 8.00-12.00 u 13.00-17.00 u vr.avond 19.00-21.00 u za.morgen 9.00-12.00 u

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 7