De Kaashal doorgedrongen tot halve finale 24 uur bankieren bij de Rabobank in Middelharnis Boekenmarkt te Middelburg Wie schrijft er mee van en over Flakkee KADOTIP 'Molenloper' Echte Bakkers Ovenwonder 1995 GBS belegt 30e toogdag in Barneveld Maya Wildevuur in Theetuin 'De Bongerd' Dam- en Schaakver. 'Dirksland' hypotheek Q] op maat... Gebruikersavond Grevelingen P.V. De Trekvogels voor de komende feestdagen Oud papier Herkingen Dam- en Schaakvereniging 'Ontspanning' te Ouddorp Nationale competitie Beste Specialiteitenwinkel van Nederland 1995 Uitslagen 25 .september 1995 Makelaar Tamboer De klant bedienen op het moment dat deze de bank nodig heeft. Bo vendien moet dat snel en gemakke lijk kunnen gebeuren. Op deze wensen van de klant wil Rabobank Middelharnis graag inspelen. De geldautomaten op onze kantoren Middelharnis, Herkingen en .Melis sant zijn alle 24 uren van de dag voor onze klanten beschikbaar. Dat geldt ook voor de Rabofoon waar mee saldo-informatie kan worden opgevraagd en de nieuwe Rabo bank Beleggingslijn (06-9277) die beleggers allerhande informatie biedt. Steeds meer klanten maken gebruik van Telebankieren waar mee op elk gewenst tijdstip betaal opdrachten kunnen worden ver werkt. Verruiming openingstijden hoofdkantoor Rabobank Middelharnis ook buiten kantooruren bereikbaar Verwenbroodje wordt in 'Week van het Brood' geïntroduceerd Zeeu wse Stichting Steun aan IsraëV BARNEVELD - De Gereformeer de Bijbelstichting (GBS) belegt op D.V. zaterdag 14 oktober a.s. de 30e jaarlijkse toogdag. Plaats van samenkomst is de Rehoboth-kerk aan de Nairacstraat te Barneveld. De vlakbij gelegen Markthal zal worden gebruikt als overblijf- ruimte tussen de morgen- en mid dagbijeenkomst. Verhaeltje van mien over Dirksland Uitstagen van 18 september 1995 Dammen: Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 29 SEPTEMBER 1995 De Kaashal te Middelhamis is doorgedrongen tot de halve finale in de nationale com petitie 'Beste Specialiteitenwinkel van Nederland '95'. Uiteindelijk strijden vijf geno mineerden om de Trophique Superieur, de wisseltrofee die de winnaar van de titel Beste Specialiteitenwinkel van Nederland '95 ontvangt. De uitreiking van deze trofee vindt tijdens een feestelijke finale op 7 november a.s. in theater 't Spant in Bussum plaats. Myma Goossen presenteert het avondprogramma. Een vakjury en een consumentenjury tezamen kiezen de uiteindelijke winnaar. De vakjury bestaat uit vertegenwoordigers uit de kaas- en dclicates.senbranchc. De deel nemende winkels zijn o.m. gejureerd op samenstelling van het assortiment, hygiëne, produktkennis, consumentenbenadering, verkoopbevordering en presentatie. De consumentenjury bestaat uit zogenaamde 'mysterie-ladies', die de genomineerden anoniem en onaangekondigd bezoeken en beoordelen De nationale competitie 'Beste Specialiteitenwinkel van Nederland' wordt jaarlijks georganiseerd door de Stichting Kaas- en Delicatessenwinkels Nederland, onderdeel van de Vakcentrumgroep. De Vakcentrumgroep is de branche-organisatie ten behoeve van de zelfstandige levensmiddelen-detaillisten en behartigt als ztxJanig de belangen van de I8(X) aange sloten leden. Tot de Vakcentrumgroep behoren het Vakcentrum Levensmiddelen, FcxKlconsult, Vakadi, Varena en de Stichting Kaas- en Delicatessenwinkels Nederland. Afdeling Al: C.-vanProoyen-J. Stolkafg. H. Koppelman - D. Keuvelaar1 - I C. van Welic - K. de Munck1-1 Afdeling BI: P. v. d. Groef- M. PoortvlietO - 2 H. de Munck - A. van Rossum2 - O K. de Jong - H. Keuvelaar1 - I J. Knops - A. LosO - 2 Afdeling 2: Joh. Wolfert - M. Vijfhuizen2 - O C. v. d. Kroon - J. Vijfhuizen2 - O J. V. d. Groef- W. Stolkafg. kritisch sclcktcrcn Tel. (()1S7()) f^.U77 W. Nieuwland - A. Vijfhuizen2 - O Schaken: J. C. de Jong - W. Zorge1 - O A. van Leeuwen - \V. de VosO - 1 Rabobank Middelharnis gaat mede als gevolg van de mogelijkheden die de nieuwe bank-CAO biedt, de openings- en bedrijfstijden aanzienlijk verruimen. De veranderingen zullen met ingang van 2 oktober hun beslag krijgen. Binnen de Rabobank Middelharnis heeft een werkgroep zich de laatste maanden intensief bezig gehouden met een zorg vuldige invoering van een en ander. Uit een in augustus jl. uitgevoerd klantenon- derzoek is bijvoorbeeld gebleken dat een groot aantal klanten verruiming van ope ningsuren op prijs zou stellen. Omdat Rabobank Middelharnis duidelijk wil werken vanuit de behoeften van de klant is besloten aan de wens naar verrui ming van de openingstijden tegemoet te komen. Met ingang van maandag 2 oktober a.s. zijn de openingstijden voor het hoofd kantoor in Middelharnis, Langeweg 54, dan ook als volgt vastgesteld. Maandag t/m donderdag: 1 om-12.00 uur en 1 .'^.OO-17.30 uur. Vrijdag: 10.00-12.00 uur en 1.3.00-19.30 uur. Zaterdagmorgen: 10.00-12.00 uur (niet voor contant geldverkeer) Geheel nieuw is de openstelling van het hoofdkantoor op de zaterdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Lr blijkt voorname lijk behoefte te zijn aan uitbreiding van de dienstverlening op het gebied van bij- voorbeekl adviesdiensten als reizen, hy- potheckverlening, verzekeringen, sparen en beleggen. Om veiligheidsredenen zal de kluis echter op zaterdag dicht blijven. Vanaf 2 oktober a.s. zijn de adviseurs van de Rabobank Middelharnis bereik baar van 8 uur 's morgens tot 21.00 uur 's avonds. Zij zijn bereikbaar voor het geven van informatie over alle bankza ken of het maken van afspraken (ook buiten de openinguren). De afspraak kan plaatsvinden zowel bij de klant thuis als op kantoor. Hiertoe is de bank van ()8.(X) tot 21.00 uur telefonisch te bereiken op het nummer (01870) 83000: m.i.v. 10 oktober (0187) 48 3000. Bij aanschaf van een eigen woning - vaak de grootste aanschaf in een nien- senleven - kan men bijvoorbeeld samen naar de bank komen onizich door de hy potheekadviseur over de meest passende financiering te laten informeren. Dat zelfde geldt ook voor de vakantiereis waar de klant tloor de reisadviseuse op de hoogte gesteld wordt van de vele va- kantiemogelijkhctlen in binnen- en bui tenland. Voor advisering op het overige gebied van financiële dienstverlening als beleggen, sparen, verzekeren of combi naties daarvan is het nu al gewoon dat ook buiten de kantooruren de persoonlij ke adviseur van de Rabobank beschik baar is. De leiding van de Rabobank Middelhar nis is er van overtuigd dat met de verrui ming van de openingstijden wordt inge speeld op de marktontwikkelingen en bovenal op de behoeften van de klant. De medewerkers zullen op alle terreinen van de financiële dienstverlening de klanten op deskundige wijze van dienst zijn. De 350 Echte Bakkers die Neder land telt, allen verenigd in Stich ting Echte Bakkersgilde, zouden geen échte Echte Bakker zijn als niet met een zekere regelmaat een nieuwe (brood)lekkernij uit de oven kon worden getoverd. In de 'Week van het Brood', die dit jaar van 30 september tot en met 7 ok tober wordt gehouden, staat de nieuwste creatie van het Gilde, de 'Molenloper' centraal. De Molenloper is het winnende resultaat van de Ovenwonder-competitie die het Echte Bakkersgilde ieder jaar onder haar leden houdt in het kader van de innova tie, ledere Echte Bakker kan aan deze wedstrijd deelnemen door zijn meest verrassende en origineelste bakcreatie in te zenden. Een jury, beslaande uit men sen uit de bakkerswereld en 'gewone' consumenten, bepalen daarna welke broodlckkernij het predikaat 'Ovenwon der' mag dragen. Het Ovenwonder 1995, de Molenloper, is naar receptuur van Echte Bakker Gommans uit het Lim burgse Sevenum. Volkorenmeel De Molenloper, in de wandelgangen al het 'verwenbroodje' genoemd, is een broodje 'puur natuur' met, hoe kan het ook anders, een duidelijke link naar het pure en gezonde molenaarsmeel. Volko renmeel vormt het hoofdbestanddeel van de Molenloper met als tongstrelende vul ling de ingrediënten krenten, rozijnen, amandcispijs en neel. De Molenloper roept associatie op met een landelijke omgeving en lijkt zo te zijn weggeplukt uit een tijd 'toen het leven nog gewoon goed was'. Loper en ligger De Molenloper is genoemd naar één van de twee molenstenen van een Korenmo len die nodig zijn om graan te kunnen vermalen tot ambachtelijk molenaars- meel. Tijdens het malen draait de boven ste steen, de molenloper, over een vast- liggenile steen, de ligger. Het maal- prtK'édé van loper en ligger is zo uitge kiend dal vitamines en aromatische stof fen van het meel optimaal worden behoLidcn. Het specifieke molenmeel worilt gebruikt voor \'elc soorten molcn- bmod en is ook karakteristiek \oav de Molenloper. Elk moment van de dag De Molenloper is een geschikte traktatie voor elk moment van de dag en 'lekker van 's morgens vroeg tot 's avonds laat'. De broodlekkernij valt door zijn even wichtige samenstelling niet zwaar op de maag, maar is toch een echte honger- en trekstiller: lekker bij het imtbijt, maar ook bij de lunch, de koffie of zomaar tussendoor. Ook bij kinderen valt het gezonde brood bijzonder in de smaak. In de Week van het Brood staat de Mo lenloper bij alle Echte Bakkers centraal en is het dé gelegenheid om met eigen smaakpapillen te proeven waarom de Molenloper van de voltallige jury de on derscheiding 'Ovenwonder '95' heeft ge kregen. Op /aterday 7 oktober a.s. organiseert de Zeeuwse Stichting 'Steun aan Israël' voor de dertiende keer een groot opgezette BOEKKN.MARKT met gebruikte boeken. Deze boeken markt wordt zoals altijd gehouden onder de (JRAANBKl RS aan de DA.M te Middelburg, van 10.00 uur 's morgens tot 15.00 uur. Meestal drie en soms vier keer per jaar is de stichting in de gelegenheid een zeer grote partij gebruikte boeken aan te bie den. Niet alleen voor romans maar ook voor allerlei school- en studieboeken kan men terecht. Verzamelaars en snuffelaars hebben een gocile gelegenheid te zoeken naar het boek dat al jaren gezocht wordt. Of als men voor de vakantie goedkoop eenvoudige romannetjes wil meenemen. De stichting 'steun aan Israel' heeft een unieke service: iedereen kan opgeven dal hij een bepaald bock zoekt. De vrij willigers letten dan voor de klant op of het boek ertussen zit. Is het gevonden dan krijgt men bericht. Zoeken zonder moeite en kosten. Dit jaar heeft de stichting een geheel nieuw assortiment boeken op de tafels. De prijzen zijn zoals altijd billijk, naar gelang de status van de schrijver en het boek. Ook kan de stichting de boeken comfortabel aanbieden doordat het me rendeel op sta-lioogte te bekijken is. De verkoop van de boeken is ten bate van het ontginningsprojekt Paran in de Negev-wocstijn, een projckt dat de stich ting vanaf 1995 enkele jaren zal steunen. Deze steun gebeurt in samenwerking met het Joods Nationaal Fonds te Amster dam. De morgenbijeenkomst van de toogdag begint om 10.30 uur. De opening heeft plaats door ds. P. Blok uit Kootwijkerbroek, voorzitter van de GBS. Daarna hopen te spreken ds. S. de Jong uit Numansdorp en ds. L. Blok uit Nunspeet. De pauze wordt gehouden van 12.30 tot 14.00 uur. Vervolgens hopen tijdens de middagbij eenkomst ds. A. van Heteren uit Baren- drecht en ds. A. van der Meer uit Weker om te spreken. De sluiting zal worden verzorgd door ds. A. J. Wijnmaalen uit Vianen, tweede voorzitter van de GBS. De Rehoboth-kerk ligt vlakbij het NS- station te Barneveld. In de middagpauze is er ruime gelegen heid om aan de boekentafels in de kerk en de Markthal Bijbels, p.salmboeken en andere uitgaven van de GBS te kopen. De GBS werd in 1966 opgericht met als doel het handhaven en het bevorderen van het gebruik van de Bijbel in de Sta tenvertaling. De eerste toogdag werd gehouden op 20 augustus 1966 in Rot terdam. Daarna werd het een vaste ge woonte om elk jaar bijeen te komen. Din.sdag 10 oktober zal weer de jaarlijk se avond worden gehouden waarop de gebruikers van de Grevelingen zich kun nen laten horen tegenover de bestuurders en beheerders van het Grcvelingenschap. De avond begint om 8 uur in het bezcx;- kerscentrum aan de Grevelingen te Oud- dorp. In de Kerstvakantie 1993/94 expo seerde Maya Wildevuur (Midwol- da, (Jroningen) voor het eerst in de Theetuin in Herkingen. Haar fris gekleurde schilderingen van dieren en planten en collages van geis ha's werden toen door de bezoekers zeer gewaardeerd, vandaar dat haar nieuwe kollcktie van voornamelijk dieren zeker wel weer in de smaak zal vallen. Om even het geheugen op te frissen: Maya Wildevuur studeerde in 1965 af aan de Akademie voor Kunst en Indu strie te Enschede en experimenteerde daarna met veel verschillende technie ken. Zij bouwde een reputatie op met haar schilderijen, collages en monumentale wanddecoraties. Inmiddels heeft zij als kunstenares inter nationale erkenning gevonden, getuige o.a. een indrukwekkende lijst van expo sities in binnen- en buitenland (België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Polen. En geland, U.S.A., Canada). Het plezierige van haar werk is, dat het, ondanks het moderne en vaak experi mentele karakter, naturalistisch-herken- baar blijft. De heldere, uitbundige kleurstelling straalt een vrolijkheid uit, die weldadig aandoet. Produktief als zij is bleek het mogelijk, haar werk over twee exposities te verde len, vandaar dat in dezelfde periode een ander deel van haar werk te zien zal zijn in Galerie 'de Parterre' te Middelharnis. Theetuin 'De Bongerd', Molendijk 65, Herkingen. Vrijdag 6 oktober t/m zaterdag 11 no vember 1995, geopend van 10.00 tot 21.00 uur. Tot en met 22 oktober: dagelijks behalve donderdag. Na 22 oktober: alleen zaterdag, (daarbuiten eventueel op afspraak: lel. (0187)6693 27). Uitslag van de wedvlucht vanuit Bour- ges op 23 .september 1995. Gelost om 07.45 uur. Wind Noord-west. Deel name 104 duiven. De eerste duif arriveerde om 16.43.37 en maakte een snelheid van 1(X)6.26 m.p.m. De afstand bedroeg 541 km. A. Klijn 1,4.5,9. 10, 12, 15, 18,21,27; K. Breen 2, 7, 13; A. Kievit 3, 14, 16, 32; Comb. Grinwis 6, 17, 19, 20, 26, 29, 31; J. V. d. Berg 8; J. Aker.shoek 11, 22, 24; Comb. Kievit/Kievit 23, 25, 28, 30. Dit was dan weer de laatste uitslag van dit seizoen 1995. Toen ik in '92 op bezoek was in un interview had op radio Flakkee sprak ik er nog over dat er zoveul lengelse woorden in de hollandse tael slopen, terwijl je tog mooie holland.se woorden er voor heit. Mar as je d'r an terug dienkt bluve d'r altied woorden achter met oare bezettingen, zoas uut dien tied van Nepoleon dan kom je noe woorden tegen as: ampesant (terzelfder tied), trotwaer, horloge, portemonnee (geld buidel), kwansjues, in nog veul mêêr, of Joodse woorden as: mazzel, sle miel, mesjoege in oare. Inkel ik hoope dat er mar geen van die moffen binne bluve hange? Om op dien fran.sen tied terug te komme. Ze binne noe bondgenoten in de E.E.G., die warre in Nepolcons tied oak niet voor de poes. Hoewel ze geen con centratiekampen hadden, net as de moffen, vorderden ze van aollcs, moste de men.sen voor aolles betaele, zelfs hoeveul deuren in raemen je had m je huus. Un verhaeltje wat er in onze fermillie is, dat er in dien tied franse officieren ingeburgerd warre in logement Brooshoofd op de Voorstraete. Toen de Pruisscn Nederland binnenviele, vertrokke ze op un klusje m ze hadden zo'n hacst, dat ze hun kriegskasse vergaete in agterlicte. In toen die stomme voorvaoder heit toen die kiste op z'n kruujwaegen, gelaeje in hun hard nacgeloape in roepe: „Hey wagt es even, je bint wat vergete! Hier is je geld". Anders had onze fermielje wellicht wel goedof kanne komme! As joon kwam ik nog al es bie H. d. J., schoenmaeker op de Voorstraete. In die had boven zun werkbank un moai frans musket mit bajenet hange, moai opgepoetst. Hie was bode op et gemêéntehuus in vertelde ons dat boven het gemêéntehuus, d'r nog mêêr lagge mit ouwe franse uniformen in beschimmeld paerdentuug! Ik vermoede wel dat er nog meer verhaeltjes uut den fransen tied zalle weeze die ouwere maansen nog kanne herinnere in et zou leuk weeze as ze dacr es over konne schrieve. Ik vind et jammer dat et flakkees er un beetje uutgaet. Sommige woorden in naemen kan je wel begriepe, want wie wil d'r noe nog Corsjaen, Pietekees, Leendcrwullem of Arjaonnah, Angenict of zo genoemd worre as t'er tegenwoordig zulke moaie naemen binne. De moaistc ouwe hollandse woorden vond ik altied op die pcpierljes rond gewikkeld op die flesjes Haerlemse olie van vrouw Gestel! Die olie kon van alles kure of je noe kiespiene had of niet naer de plee kon, ingroeiende tcênnaegels had, een droppcltje voor ieder jaer dat je oud was in je wier overal van genezc. As ik noe es zitte terug te dienkc dan komme der mensen in m'n geest naer boven die net as moaie erwten tussen un hoap grauwe crten uutstacn. Daer was Mericntjc v. D., die kwam noe en dan bic ons vaarvc of behange. Die man had altied haest in most altied op 't fietsje naer de stee van B. op den Geldersen diek. Eens was un de keuken an 't behangen in weer mar haeste zodat hie zelfs ut behang over un ingeliest prentje boven de schouwlieste hicng. Ik dec al un beetje schildere in toen ik wat olie bie z'n gieng haele, toen zei die, oh dan mot je zeker muzepiemelolie hao. Hie kwam uut un groat gezin in vertelde dat ze iedere ochtend un klap voor der konte krcge, in as ze zeië: „Ik hao tog niks gedaen" dan zei hun vaoder, dat is voor van- daege as je wat zou doeë. Un andere mcrkwaerdige man was Wullcm v. d. H., die had un houte been, had al vroeger un driewieler, naederhand un geweune fiets in kwam altied rond mit zien kastje mit gaeren in band inzo, in kreeg altied zien bakje bie ons. Vaek is z'n gaen zwemme bie 't bord onder Herken, dat was een heel cnde ricë voor un man mit een been. Mar an den diek schroefde hie z'n been uut in hic zwom as un otter! Wielle bezochte hem wel-es in dat huus an 't ende van de Bosjesdrcevc om naer al zien schatten te kicke, wat we as jonges erg interessant vonde. D'r kwamme allerlei mensen an de deure, de gasman, de blinde man mit zien kastjes. Tamboer in Teun scharre uut Menheerse mit hondekarren mit vis, un vent van was.serij Lelie, Moos in Abram mit hittekarren mit schaelen in schuttels, Abram vroeg altied: „Vrouwe hei je nog iets noadig, hun hittckarre stond op ut pleintje, in as wiclc vroege an dien hit, wil je wat broad hao, dan knikte of schodde hie mit zien kop. Die acrnie Joden, oak zeker vergast deur de moffen. Dan had je nog post en krantejonges in netuuriijk den bakker, slager, groenteboer. X'ardcr kwamme d'r soms zegcuners mit kinders, die zonge: mot je men marremotjc es zien, et is zo'n acrdig beestje, in as je niet uutkeek, stalle ze de was van den bleik of zo! In van die gasten die truien en sokken inruil den voor,meuletjes en fluites in zo. Verder Gijscis mit zien petroliekarre mit krantjes: „hoe het verder mit pijpjedrop vcrgaet vind je in de volgende automaat". Verder auto's uut Beijerland in Zealand mit appels en krieken. In mensen mil koffers mit goed. As je daer an dienkt. kwamme der vaek wat an de deure in liepe ze je stoepje plat. Zo genoeg voor noe, laeter nog mêcr. A. Brooshoofd, Nieuw Zeeland Smakelijk uitgevoerd, bijzonder handig in het gebruik en betaalbaar zijn de nieuwste boekjes uit de serie Kleine ANWB Reisgidsen. De titels Kreta, Ca- narische Eilanden en Costa Brava/Bar- celona/Costa Dorada hebben een nieuwe uitvoering meegekregen. De nadruk ligt op ontspanning en praktische informatie. Kaartjes plattegronden en foto's (in kleur) zijn in speelse opmaak rond de tekst verwerkt. In de drie nieuwe gidsjes worden ook autoroutes beschreven en in de Costa Brava-gids is ook een wandel tocht door Barcelona opgenomen. De boekjes beginnen met een "Tip Twintig', een lijst van aanbevolen bezienswaardig heden met verwijzing naar de bladzij waarop die worden toegelicht. Na een korte beschrijving van geschiedenis en dagelijks leven volgt op direkt herkenba re gele bladzijden een pakket informatie over praktische zaken als winkelen, eten en drinken, stranden, geldzaken,* over nachten en uitgaan. Ook is een Cata laanse woordenlijst opgenomen. De bladzijden worden weer blauw als de plaat.sen in het gebied worden beschre ven. En dan wordt ook nog aandacht be steed aan anecdotes en legendes. Het is verbazingwekkend dat dh alles in een idsje van zakformaat kon worden samen geperst. Leden van ANWB betalen 16,95, niet- leden een gulden meer. Deze handige en betaalbare gidsjes zijn verkrijgbaar bij VVV/ANWB Ovcrflak- kee. Er is daar nog veel meer op reisgebied, waaronder een heel assortiment reisgid sen verre bestemmingen van de Domini- cusrecks. Lange afstands fiets- en wan- delgidsen, topografische fietskaarten en bewegwijzerde fietsroutes, plattegronden Op zaterdagmorgen 30 september a.s. wordt het oud papier weer opgehaald voor de Hervormde Kerkvoogdij van Herkingen. Het ophalen begint om 9 uur. Wilt u het gebundeld aan de kant van de straat zetten en er geen karton tussen stoppen? Bij voorbaat dank voor |uw medewerking. M. Bruinsma- H. M. Floresteijn2 - O J. Moerkerk - A. de Mik1 - 1 A. P. C. de Mik - L. MoerkerkO - 2 K. Tanis - J. Westhoeve1 - I C. Tanis - P. van DamO - 2 Schaken, afdeling 1: P. J. Tanis - A. van HuizenO - 1 C. Wassenaar-P. A. Derrez1 -O A. C. Baas - W. T. Breen^A - Vi J. Santifort - A. J. KasteleinVi - Vi Kr. V. d. Wende - M. BreenW - Vï Afdeling 2: A. Schaefer - R. KickertO - 1 J. Soeteman.- E. Santifort1 - O J. Hameeteman - F. TroostO - I J. Grinwis - A. E. C. Akershoek1 - O M. van Damme - N. A. L. van DoomO - 1 J. Dijk.stra E. A. M. van Lamoen .1 - O J. E. P. Tanis - K. de RondeI - O van steden, provincies en landen etc. U wordt vriendelijk uitgenodigd om eens vrijblijvend rond te komen kijken bij VVV/ANWB Overflakkee, Kade 9, Mid delharnis. Openingstijden: ma 12-17 uur, dl t/m do 9-17 uur, vr. 9-20 uur en za. 9- 16 uur. Tel. (0187) 484870; fax: (0187) 487815.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 10