NU OF NOOIT...!! SPAR GRINWiS iDü f)i\ "Annette NAJAARSMODE I ANNETTE mode najaar en winter 1995 Flippo ruilbeurs in Dirksland Nog meer vakantiemogelijkheden bij de VVV's Eilanden-Nieu ws een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt!! BANANEN kno 1 Verse KIPFILET 500 gram 5 J^ RIBKARBONADE kno 10?° ^(atasja WAARDEBONNEN WAARDEBONNEN WAARDEBONNEN WAARDEBONNEN V.W. GOLF CL V.W. GOLF C V.W. JETTA Op woensdag 13 september presenteren wij jn onze eigen zaak voor de man en de vrouw. Onder het genot van een kopje koffie kunt u genieten van de nieuwe najaarsmode. De sliowtijden zijn 10.00 uur, 14.00 uur en 19.30 uur. Kaarten a 5,-^ zijn verkrijgbaar aan de zaak of telefonisch (01870) 82794. Bij besteding van minimaal 50,- ontvangt u uw entreegeld terug. Graag tot ziens op woensdag 13 september. MIDDELHARNIS TEL. (01870) 82794 25 jaar kreatieve banden bij het Lokale Ouderenwerk P.V. De Luchtbode Grote Koor- en Samenzangavond in Zuidland FAMILIEBERICHTEN Elk afscheid nemen doet een beetje pijn; 't Is of een draad wordt doorgesneden waarmee je vast zat aan het heden, waardoor je deel van een geheel mocht zijn. Bedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft bete kend, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom ABRAHAM JONGELING echtgenoot van Krijntje van den Doel in de leeftijd van 81 jaar. Den Bommel: K. Jongeling-van den Doel Best: Leen Jongeling Ria Jongeling-van der Wiel Gijs en Hans Ouddorp: Bas Jongeling Marianne Jongeling-Bosch Arend en Rianne Ammerzoden: Nelleke Voogd-Jongeling Kees Voogd Karine en Liesbeth Eist: Lya van den Reek-Jongeling Peter van den Reek Lieke en Geert 3 september 1995 Voorstraat 2, 3258 BA Den Bommel De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 7 september a.s. om 13.30 uur in het Herv. verenigingsgebouw 'Bij de Bron', Voorstraat 23, Den Bommel, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Den Bommel. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de be grafenis in 'Bij de Bron'. Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte van ons heengegaan onze lieve broer ABRAM JONGELING echtgenoot van K. van den Doel L. van Rumpt-Jongeling J. Jongeling G. Jongeiing-Geelhcx;d R. de Voogd-Jongeling B. de Voogd C. Jongeling neven en nichten Den Bommel, 3 september 1995 Na een ziekte van enkele maanden hebben wij af scheid moeten nemen van onze zwager en oom BRAM JONGELING Sommelsdijk: N. v. d. Doel-Buurveld Middelhamis: J. C. v. d. Doel-Braber Breda: C. v.d. Doel E. M. C. v. d. Doel-Gijzcn Dirksland: S. J. Oorbcek-v. d. Doel Den Bommel: W. Mast-v. d. DwI neven en nichten Den Bommel, 3 september 1995 Woensdag en donderdag 198 Weststraat 39, Ouddorp, tel. (01878) 1686 En nu, wat verwacht ik, o Heere Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 (onber.) Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft en nog treurend om het verlies van mijn innig geliefde zorgzame moeder en onze lieve groot- en overgrootmoeder geven wij u kennis dat het de Heere behaagd heeft van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde zorgzame vader en onze lieve groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom ARIE SCHOL sinds 7 april 1995 weduwnaar van Laurina de Korte in de ouderdom van bijna 90 jaar. Hij is de afgelopen tijd liefdevol verzorgd in het verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Krimpen a/d IJssel: A. van der Sluijs-Schol H. I. Ambacht: W. L. Kleinblocsem- vanderSluijs J. C. Kleinbloesem Ida Peter Gertjan MIrella 2 september 1995 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51Sommelsdijk Correspondentie-adres: A, van der Sluijs-Schol, Vijverlaan 139, 2923 VH Krimpen a/d IJssel Gelegenheid tot condoleren: woensdag 6 septem ber van 20.00 tot 21.00 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree'. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op donderdag 7 september a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk vanuit de kerkzaal van 'De Goede Ree' (ingang Stoofhock) waar vooraf de rouw dienst wordt gehouden. Aanvang 13.15 uur. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met drcwfheid geven wij kennis dal de Hccre uil dit leven heeft weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom ARIE SCHOL weduwnaar van Laurina de Korte in de ouderdom van bijna 90 jaar. Sommelsdijk: A. Schol-Kieviet B. Schol K. Schol-Vijfhuizc Middelhamis: P. Schol A. Schol-v. d. Nicuwendijk neven en nichten SommeLsdijk, 2 september 1995 Heden nam de Hccre tot Zich onze geliefde oom en oud-ooni ARIE SCHOL weduwnaar van Laurina de Korte in de ouderdom van bijna 90 jaar. Sommelsdijk: G. Buskoop-dc Korte Adrie en Chris Jan, Marinus, Gerjanne en Geert Dirk en Apollonia Ncllckc, Gcrdienc. Marinus en Annc-Pctra Jobina en Jan Gertnidc en Jacob Sommelsdijk. 2 september 1995 Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele attenties bij de geboorte van zeggen wij hiermede iedereen hartelijk dank. Dim en Coby Vogelaar en kinderen Peulcrdijk 56 3249 AW Herkingen I i*¥ Rekken vol nieuwe C/ n Kom even kijken en passen en u zult zien dat u slaagt. U ontvangt de gehele maand ;J september bij iedere 25,- een waarde bon van 2,50 op alle afdelingen. Modehuis Zandpad 90, Middelhamis, tel. (01870) 8 24 31 (waardebonnen niet op Bruidskleding!) Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. TE KOOP diesel, 5-bak bj. nov. 1991 diesel bj. nov. 1987 4-drs., 1986 Tel. (01875) 1491-1951 Kontaktbijeenkomst verstandelijk gehandicapten De afdeling Flakkec/Schouwen/Tholen van 'Helpende Handen', Gehandicapten zorg van de Gcrefomiecrde Gemeenten, nodigt alle verstandelijk gehandicapten en hun ouders rcsp. vcrzorg(st)crs uit voor de kontaktbijeenkomst, te houden op D.V. zaterdag 9 september a.s. Plaats van samenkomst is gebouw 'Salem' van de Gereformeerde Gemeente aan de Mo lenstraat 16 te Nicuwcrkcrk (Zid.) Aan vang kwart over twee. Zoals gebruikelijk wordt voor de pauze een bijbels verhaal verteld, gezamenlijk gezongen. Na de pauze, als er een (gra tis) kopje koffie is gedronken of fris drank, zal een kwis worden gehouden of een andere ontspannende bezigheid. Sluiting kwart over vier. Gehandicapten van elders of buiten de Gereformeerde Gemeente zijn ook van harte welkom. Geen drempcivrees: maar kom eens een keer. Juhileum-aktivitcit nr. 2 De deelnemers aan de 2 gr(x;pen kreatie ve handvaardigheid, onder leiding van Anke de Waard, hebben ervoor gekozen om het aandeel uit de jubileumaktivitei- tenpot te mogen gebruiken voor de aan schaf van speciale gereedschappen en materialen voor nieuwe technieken. Zij zijn bijzonder gelukkig met de nieu we aanwinsten welke hen werden ge schonken uit de sponsoringsaktie door de volgende bedrijven/instellingen: Rabo bank Middelhamis, Gemeente Middel hamis. Bakker v. d. Spoel, Taxi Smits- hoek, Shell Nederland, Fa. A. Kool Zn., Drukkerij v. d. Graaf, Warnink Erven bv. Het Diekhuus, Kantoorboek handel Vrocgindcweij, S.W.O.O. Oude Tonge, van Lint Autoschade, Taaie transport. AGO automateriaal. Kruis werk ZHE, Jeremiasse, Huibrechtse, ANBO en de Stichting Vrienden v/h Be- jaardcnwerk. De kreatieve handvaardigheid.sgroepcn werken aan alle mogelijke technieken, zoals patchwork, pergamano, kantklos sen, borduurwerk, emailleren, poppen maken, schilderen, houtbewerking, gips- gicten, sicrwcrkzaamhcden, glas bewer king, enz. Het is een gezellige cursusach tige aktiviteil die tot op heden hoofd zakelijk door vrouwen wordt gevolgd. Santé S.B.W. Naast de vakantiebockingen voor 'Lek ker Weg In Eigen Land' is het nu ook mogelijk TRANS-vakanties te boeken bij VVV Ouddorp en VVV/ANWB Over- flakkee. „Voor elk wat Trans' is de slagzin. In de VVV-winkels liggen de volgende gratis gidsen voor u klaar. Trans-themaparken: auto-, trein- en vliegiuigvakantics naar Duinrcll, Pony park Slagharen, Walibi Flcvo, Walibi België, Futuroscope, Pare Asterix, Dis neyland, Parijs, Phantasialand en Lego- land. Trans-aktief: voor individuele aktieve vakanties in Europa. Wandelen, fietsen, kanovaren, zeilen en andere aktieve ar rangementen. Trans-ambiance: auto- en treinvakan- ties met logies in kastelen, landhuizen, auberges en hostellerieën in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en Groot- Brittannic. Trans-Nederland: voor vakanties per auto of trein met logeermogelijkheden in tenten, bungalows, vakantiehuizen, ap partementen, NJHC herbergen, hotels, auberges, hostellerieën, kastelen en land huizen. op zaterdag 16 september organiseert Buurtvemeiging 'West' in de Victoriahal te Dirksland een Flippo ruilbeurs. Flippo's zijn de nieuwste rage bij de Ne derlandse jeugd. Flippo's zijn kleine kunststof schuifjes waarop stripfiguren zijn afgebeeld. Deze zijn verpakt in de zakken chips van het merk Smiths. Er zijn nu reeds 180 verschillende Flip po's uitgegeven, welke je kunt verzame len in een mooie verzamelmap. Alle verzamelaars, groot en klein zijn van harte welkom, bij Buurtvereniging 'West' om hun verzameling kompleet te maken. Kom dus allemaal en neem al je dubbele Flippo's mee, zodat je volop kunt ruilen, en wie weet is jouw album dan snel hele maal kompleet. De Victoriahal aan de Philipshoofjesweg te Dirksland gaat om 14.00 uur open. Concert Sempre Crescendo in De Samaritaan Elke woensdag organiseert de welzijns zorg van het verpleeghuis De Samaritaan speciale aktiviteiten voor de bewoners: film, muziek, zang en andere kulturele aktiviteiten zorgen altijd voor een goed gevulde zaal. Woensdag 13 december is er een specia le avondaktiviteit waar niet alleen de be woners binnen de HDG welkom zijn maar ook de belangstellenden van bui ten. Muziekvereniging Sempre Crescendo zal dan een concert geven waar ook het jeugdorkest aan deel zal nemen. Het is vooral de muziek uit 'vroegere jaren' die te horen zal zijn met daarbij een gedeelte van het bevrijdingsconcert met muziek uit de jaren 40-45. Het gehele programma zal ca. een uur duren en zal onderbroken worden door een pauze. U bent welkom om half acht in de rekreatiezaal van het verpleeghuis. Bovenstaande postduivenvereniging nam op 2 september deel aan een wed- vlucht vanuit St. Ghislain. Afstand 142 km. In concours waren 298 duiven die om 08.25 uur met Westenwind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 10.15.24 uur en haalde een snelheid van 1288.97 m.p.min. De gedetailleerde uitslag luidt: J. Kievit 1,9, 34, 37, 54; A. J. A. Volaart 2, 5, 7. 8, 10, 11, 14, 16, 27, 38, 43, 48, 55; J. den Boer 3, 4, 12, 15, 19, 20, 23 24, 25, 26, 28, 29, 35, 36, 40, 41, 42, 46, 47, 56, 60; C. G. Wiskie 6, 49, 50; J. Molenaar 13, 33, 53; M. Huizcr 17, 18 21, 22, 30, 57, 58; H. Kievit 31, 44, 45- A. het Jonk 32, 52, 59; C. Logmans 39; Comb. Auperlce-Nabuurs. Op zaterdag 9 september 1995 zal er in de Gereformeerde Kerk van Zuidland een grote Koor- en Samenzangavond worden gehouden. Aan deze avond werken mee het Inter kerkelijk Evangelisatiekoor uit Zuidland, het Kerkkoor 'Groote Lindt' uit Zwijn- drecht en het Christelijk Mannenkoor 'Rotterdam-Vreewijk', de organist Al- dert van Hoornaar en de pianist Piet Vlie- genthart. Alle koor- en samenzang staat onder leiding van de dirigent van de koren Peter Overduin. Naast veel koorzang op deze avond is er ook samenzang van bekende liederen, tevens een orgcLsolo en pianosolo. Aanvang 20.00 uur. Kerk open 19.30 uur. Toegangsprijs ƒ5,- p.p. Inl.: (01858) 18260. r^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 4