I IC 1 VAN DIS I WQ'kantïe-oeri'keler) \oi Wageinaker larmer GRAF MONUMENTEN J Leon Struif^ I s Ü^arjoke ^kteman fM". "Keijzer C. "Keijzer-Moijses j7. van (Dam J. van (Dam-'Broosfioofd FAMILIEBERICHTEN i i I i i i 1955 J995 I 1945 50 jaar 1995 DANKBETUIGING CATHALINA MAGDALENA LES-NIPIUS (Ps. 136:1) I MATTHIJS (MATTHÉ) VERHEUL DANKBETUIGING JAN VAN DER PUT JAN VERHAGE GERRIT OVERWEEL DANKBETUIGING KARREND SPERLING WILLEMPJE DE RONDE-LOKKER DANKBETUIGING MARINA DE BOED-MALIEPAARD TINI GRINWIS-BREEN CORNELIA BOSLAND-VAN DER VELDE Snelle levertijden Jarenlange ervaring waarborgt kwaliteit en deskundig advies I Garantiecertificaat van de Alg. Bond van Natuursteenbedrijvèn. KLINKERIANDSEWEG 13 '3244 BD NIEUWE TONGE. TEL 01875-2198 5HHMHIi^HBI^|^«BSffiHIKHPB9i (iii)'^ f***»*****SHfi****3HfiSr»SH(;**3KS**«******;i;3-* en geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 25 augustus 1995 om 14.30 uur in het gemeentehuis te Middelhamis. Kerkelijke bevestiging om 15.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Middelhamis door ds. L. W. Ch. Ruijgrok. Gelegenheid tot feliciteren in 't Trefpunt', Oranjelaan 14 te Stad aan 't Haringvliet na 20.00 uur. Onwaardsedijk 1 b, 3247 LE Dirksland Rubensplein 87, 3241 AM Middelhamis Ons adres wordt: Westelijke Achterweg 18, 3245 BJ Sommelsdijk Als u ons iets wilt schenken, zou u dan aan een 1^4 willen denken. 4-- »*-:S*T»c»**;S*-*««-i^-*<S-*i«SKS»HSSK«3KKSKS***-**-*** In plaats van kaarten en op 25 augustus hun 40-jarig huwelijk te gedenken. Onze wens en bede is dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven. Middelhamis: EUy en Hans Meiaard Jaco. Martijn en Wouter Kamperveen: Petra en Rudi Koers Robert en Carolien Wanneer u hen wilt feliciteren bent u hartelijk welkom op deze heugelijke dag, vanaf 19.30 uur in het Herv. verenigingsgebouw 'De Hoeksteen' aan de Ring te Middelhamis. Kon. Haakonstraat 4 3251 CS Stellendam K-i^iie**-:S*i^^:H**i^-:i^»*iiHfi-ifHiJ*-:tH»:--:Si»:-:^:t:-»**:^; 0***-»H««****«***3>*************«***** Op D.V. 30 augustus a.s. hopen onze geliefde ouders en te gedenken dat zij 50 jaar door het huwelijk met elkaar zijn verbonden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Kees en Joke Simone Johan en Jolanda Jaap en Corrie Hans Wim en Hannie John Jolanda Gelegenheid tot feliciteren op D.V. woensdag 30 augustus 's avonds vanaf 19.30 uur in 'Ons Dorpshuis' te Nieuwe Tonge. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van mede leven die wij van u, zowel persoonlijk als schrif telijk, mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden en bij de begrafenis van mijn ge liefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en grootmoeder betuigen wij een ieder langs deze weg onze wel gemeende dank. In het bijzonder dank aan de doktoren en verple gend personeel van de plaatselijke huisartsen praktijk, het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis en de Dr. Daniël den Hoed Kliniek, alsmede ds. Teeuw voor de leiding bij de rouwdienst en de heer Van Wageningen voor de korrekte verzor ging van de begrafenis. J. Les G. M. van Kempen-Les K. C. van Kempen Niels A. de Boed-Les H. J. de Boed Oude Tonge, augustus 1995 Looft den Heere, want Hij is goed; want Zijn goedertierenheid is in der eeuwigheid. Zo de Heere wil en wij leven hopen onze i geliefde ouders, opa en oma „Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven" Na een ziekte van enkele maanden in zijn woning te Nieuwegein is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Geb. 8-12-1947 Overl. 13-8-1995 Gehuwd met Lidy van Beest vader van Helen en Wouter Roosendaal: L. J. M. Verheul-Both W. H. Verheul Rotterdam: Jan en Marina Jeroen Barendrecht: Peter en Elze Woutjan, Obbe, Luca, Rosanne Rotterdam: Sjoerd Geen bezoek Onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling na het plotseling overlijden van mijn zorgzame man en onze lieve vader en opa Geboren 4-8-1928 Overleden 30-6-1995 Velen deden dat in de vorm van een schrijven met een troostend woord, anderen kwamen per soonlijk hun deelneming betuigen. M. van der Put-Arensman Kinderen en kleinkinderen Middelhamis, augustus 1995 Ons bereikte het droeve bericht van het overlij den van onze oud-collega, de heer Tot aan zijn pensionering was hij werkzaam op de afdeling signalering van voormalige N.V. E.M.G.O. Personeel Eneco Rayon EMGO Middelhamis, 15 augustus 1995 Met drix;theid geven wij u kennis, dat de Heere, na een moedig gedragen lijden van ons heeft weggenomen, onze broer, zwager en oom op de leeftijd van ruim 79 jaar. Melissant: A. C. Polder-Overweel A. Ovcrweel L. Ovcrwecl-Doornheim Stellendam: E. J. Overweel-v. d. Vliet Melissant: A. Overweel-Goedegebuur C. van Ast-Overweel J. van Ast neven en nichten Dirksland, 16 augustus 1995 Correspondentie-adres: A. Overweel, Pieterstraat 19, 3248 BG Melissant Gelegenheid tot condoleren: vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur in de rouwkamer van Geldershof, Pol- dersweegje 2 te Dirksland en na de begrafenis. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats hebben zaterdag 19 augustus 1995 om 10.30 uur op de begraafplaats te Melissant. Aanvang rouwdienst om 10.00 uur in het rouw- centmm, Nieuwcweg 2, Melissant. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zexlanig te beschouwen. Voor de vele blijken van meeleven en deelne ming die wij mcK'hten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en schoonvader, opa, schoonzoon, broer en zwager zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder ds. Van Loon voor het leiden van de rouwdienst, alsmede ds. Veldman en de kerke- raad \ooT de pastorale zorg tijdens zijn ziekte en na zijn overlijden. Doktoren en verplegend personeel van het dialy se-centrum te Goes, plaatselijke artsen en de wijkverpleging dank voor de medische zorg. Ook dank aan de Fa. Akershock voor de goede zorg tijdens de vele ritten naar Goes. Dank aan de medewerkers van Arensman Uit vaartverzorging en fam. Grinwis-Pikaart voor de korrekte verzorging van de begrafenis. Mede namens kinderen en kleinkinderen: K. Sperling-Grinwis Augustus 1995 Voor de vele blijken van medeleven en deelne ming na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Van Loon en de kerkeraad voor hun pastorale zorg en het leiden van de rouwdienst, alsmede de plaatselijke artsen voor de medi.sche verzorging. In onze dank willen we alle medewerkers van 'De Vliedberg' betrekken voor de zorg aan haar gegeven. Eveneens dank aan Arensman Uitvaartverzorging voor de korrekte verzorging van de begrafenis. Spijkenisse: Familie Boshoven-de Ronde Goedereede-Havenhoofd: Familie Lokker-de Ronde Augustus 1995 In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en deelneming ons betoond na het overlij- en van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoe der, groot- en overgrootmoeder betuigen wij een ieder langs deze weg onze harte lijke dank. familie Koert familie de Boed Oude Tonge, augustus 1995 Kerkring 48 Diep getroffen door de overweldigende belang stelling en het medeleven dat wij mochten ont vangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma, mijn lieve dochter, onze zuster, schoonzus ter en tante betuigen wij u onze oprechte dank. P. H. Grinwis kinderen en kleinkinderen en verdere familie Ouddorp, augustus 1995 Dijkstelweg 4a Hiemiede willen wij u hartelijk danken voor het medeleven dat wij mcKhten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig gelief de, zorgzame mcxjder, behuwd-, groot- en over grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Dit alles heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: Fam. Bosland Sommelsdijk, augustus 1995 Molendijk 66 3248 BB Mclissani Burg. Lettcwcg 36 3233 AG Oostvoorne Daf> en nacht overal te ontbieden. Ook voor thuis opbaren. Uitvaartverzekeringen. Telefax 01877-3347 pjgen offset drukkerij 1 assurantiën financieringen liypotliel(en ...maar het wordt géén puinhoop als wij een polis-analyse voor u hebben uitgevoerd. Alle polissen sluiten j Ring 54-56 dan naadloos op elkaar aan. 3341 es MIDDELHARNIS zodat u optimaal verzekerd Telefoon 0187 - 485537 bent. En dit alles tegen uiterst Fax 0187 - 486628 scherpe premies! De vakantie is voorbij, en ik ben aan het eind van m'n energie, misschien heb ik nog net genoeg over om dit stukje te schrijven. In het Eilanden Nieuws werd gevraagd om lief of leed van de vakantie eens op te schrijven, welnu, daar gaat-ie dan. De vakantie kwam in zicht, lieve mensen wat een gedoe, voordat je alles op wielen hebt! 't Is eerlijk gezegd mijn sterkste kant niet, helaas. Maar we gaan op vakantie, waarom ook niet! Iedereen gaat toch zowat? Wij doen het alleen voor de kinderen, ja toch ook wel dat we er een beetje zin in hebben, nou ja waarom we gaan, doet er niet toe, we gaan. Met een gezin van 7 personen, 3 thuis wonende kinderen en één getrouwde zoon met z'n vrouw. We huurden een huisje aan zee en ik zei al, vóór je alles op wielen hebt ben je echt aan vakantie toe. Eerst je huis netjes achterlaten, dus loop je al een week overal extra te poetsen en te boenen, de laatste twee dagen, koffers pakken. Dit keer moesten we zelf lakens meenemen. Gelukkig heb ik die dingen plenty, nog van m'n trouw uitzet, zo ging dat vroeger.24 lakens enz. Nu had ik er pro fijt van want ik moest 14 van die dingen meenemen, een koffer vol dus. Verder kleren voor koud weer, voor heet weer, nette kleren voor de zondag, nette schoenen, oude schoenen, jacks enz. enz. Maar allé 't is voor elkaar gekomen en op een gegeven moment reden we weg. De aankomst aan zee met heel de handel, 't jonge jonge, wat een toestand. Enfin 't was een mooi huis met alle gemakken, behalve een wasmachine, maar goed, dan doen we dat, net als vroeger onze voorouders, maar met de hand of helemaal niet. Fijne dagen volgden, mooi weer, maar zó druk, dan een wandeling zus, dan een tochtje zó. Eten en drinken voor 7 personen. En ze helpen allemaal wel mee, maar moeder moet toch vcK^rop gaan. De week was om, inpakken jon gens, bedden afhalen, troep opruimen, gigantisch wat een bagage, hebben we dat heus allemaal meegebracht? Enfin proppen maar, en ziedar 't lukt, 't kan weer in de auto. Dag huis,ijdag zee, dag heerlijke duinen. Thuisgekomen na een twee uur durende rit, uitpakken, wassen, wassen, wassen! Mam: „Ik moet morgen op kamp hé, weet u waar m'n regenpak is?" „Jongen in de schuur, op de oude boekenplank". „Mam ik ga maandag op fietstocht weet u waar m'n fietstassen zijn", mam dit en mam dat. G(x;d, we waren dus vrijdags thuisgekomen, en zaterdag ging er een dochter op kamp. „Dag kind, geniet maar hoor, heb je toch alles!" „Ja, dag", met twee propvolle tassen werd ze afgevoerd naar het station. Gelukkig de vol gende dag zondag, rustdag om tot je zelf in te keren. Wat een zégen dat er een zondag is. Die maandag daarop moest een zoon op vakantie, op de fiets, 's Morgens vroeg zat manlief in de schuur, fiets op z'n kop om nog de laatste hand te leggen aan een uitgevoerde reparatie. „Zo jongen, je kan gaan hoor, je fiets is in pcrfekte staat". Schone kleren, eten en drinken voor één dag, twee fietstas sen puilen uit. „Dag jongen, zul je voorzichtig zijn, zul je... zul je..., dag". Zo die is ook weg. Samen met Kees (m'n man) nu eerst een kopje koffie en dan verder met de was. Zo nu hebben we het lekker rustig met maar één kind thuis. De telefoon. „O, ja, dat is leuk, prima om 11 uur, „ja tot straks hoor!" Dat was onze getrouwde zoon of het goed was of hij nog twee nachtjes kwam logeren, ze kunnen hier zo leuk fietsen en ze hebben nog vakantie. „Is het niet te druk voor je", vroeg Kees bezorgd. „Welnee, leuk hoor". Dus bed opmaken, extra eten, dat doe je toch voor je kinderen. Enfin, 't was ook erg gezellig deze dagen, echt waar, donderdags gingen ze naar huis. „Dag, bedankt voor alles, dèg pap, dag mam". Wassen, strijken, en 't is steeds zo heet. En toen werd het zaterdag. De kampgangster en fietsganger kwamen thuis. Gelukkig zonder ongelukken, alles weer goed gegaan, 't kon ook anders en we zijn niets beter. Bagage afgeworpen, zand, stro, vuile kleren, lang leve de wasmachine, 't Beestje zou ook overwerkt raken. Gelukkig weer bijna zon dag. Wat niet klaar was ging in een grote mand in de schuur. Zo nu is iedereen thuis, 's maandags begon weerkeen klein beetje 't gewone leven. Kees moest aan 't werk en zoonlief ook, dus was ik weer ietsje in m'n oude doen. Het 'restant was' afgewerkt. En nu zijn we intussen weer twee weken verder, de vakantie is op één oor na gevild, en nu begint de mijne: hè heerlijk weer wat rust. Alles weer geregeld. Ik kan er niet tegen, ik wil m'n best doen, maar 't is dan zó warrig in m'n hoofd, ik heb al die weken nergens anders aan kunnen denken als aan was sen, strijken, koffers en tassen inpakken, lunchpakketten klaarmaken, bood- schappenbriefjes schrijven en boodschappen doen. En iedereen wilde wel helpen en tóch... En nu is 't weer voorbij en ik ben dankbaar en blij. We zijn allen gespaard en bewaard en nu ik op deze stille nazomerse dag dit episteltje buiten onder de pereboom zit te schrijven moet ik ook danken, voor alles. Dat ik vrouw en moeder mag zijn en dat ik het doen mag en mocht. Ik ben toch een bevoor recht mens. Vlak bij me staat een vogeldrinkbakje af en toe, landt er een musje of een spreeuw, 't is ook zó vreselijk droog. De rode geraniums bloei en nog fel, maar de rose zijn door de droogte en felle zon verschroeid, 't Is hier heerlijk op dit stille plekje in onze tuin, echt al een tikkeltje herfst. De spreeuwen maken zo'n apart geluid, zoals ze alleen in de herfst doen. Twee Japanse torteltjes zitten vlak naast elkaar op 't tuinhek, een vlinder strijkt hier naast me op de tuintafel. Wat is Gods schepping mooi, overal ter wereld, maar 't meest in je eigen tuin. Zoals vorige week de maan opkwam, in de stilte van de avond. Om klein van te worden. O Heere hoe heerlijk is Uw Naam over de ganse aarde. Een moeder

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 4