.UBEL.RAMA WELKOM-DIENST Eilanden-Nieuws: een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt!! appartement 155 Wie voorrang heeft is hier minder belangrijk dan wie straks de auto herstelt. karels. 1^1309002 autoschade KEUKENASSISTENTE M/v VRIJDAG 7 JULI 1995 EILANDEN-NIEUWS Blz.3 te Ouddorp in Serviceflat Vroonlande Goeree-Overflakkee Vetordening Wet milieubeheer De schuldvraag bij schade is natuurlijk belangrijk. Maar nog veel belangrijker is de vraag wie de schade herstelt. Wij, als FOCWA Garantiébedrijf, zijn daar dag en nacht op voorbereid. Doen niets anders dan schadeherstel. Zijn gespecialiseerd. En hoe. We herstellen vakkundig, veilig, en snel. Geven twee jaar garantie. Bieden vervangend vervoer aan. Zijn gebonden aan de uitspraken van de FOCWA/ANWB geschillencommissie. En leveren ongekende service. ^j^^^ Autoschade U kunt dag en /j nacht bij ons terecht. owwhebezkuf Wil zijn er klaar voor. Te koop bij inschrijving (k.k.) OP OPROEPBASIS zondagavond 9 juli om half 7 in de Doopsgezinde Kerk, Dorpstienden 3 (parkeerterrein). Voorganger ds. J. Smink Zang van jongeren Orgel: Jan Teeuw m.m.v. koperensennble. leder is hartelijk welkom en breng anderen mee. Uitgaande van de Doopsgezinde gemeente Deze dienst is, evenals alle zondagavonddiensten, te beluisteren via radio Goeree. TE HUUR 2 kamers, keuken en douche en berging. Servicekosten per maand 968- Maaltijden 170- per persoon per mnd. Huur/ 550-per mnd. Vraag tel. inlichitingen: (01877) 2001 of (01877) 1248 IntergemeentelijkSamenwerkingsverband Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeente(n)- van het dagelijl<s bestuur van het iSGO. Postadres ISGO: postbus 313,3240 AH lUiddelharnis, telefoon: 01870 88111. Het algemeen bestuur van het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee heeft in zijn vergadering van 6 juni 1995 deTaxIverordening van het openbaar lichaam Intergemeentelijk samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee vastgesteld. Dit besluit treedt in werking op de 8e dag na de dag van bekendmaking. Tevens ligt dit besluit ter inzage op de secretarie van de gemeente Middelharnis, Kon. Julianaweg 45, 3240 AA Middelharnis, telefoon 01870 83555. Meldingen ingevolge Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB) Ingekomen zijn de volgende meldingen: 1. J. Roolj, Westhavendijk te Dirksland, gemeente Dirksland (Besluit akkerbouwbedrijven) 2. Mts. Gebr. van Dis, Blokseweg 6 teAchtliuizen, gemeente Oostflakkee (Besluit akkerbouwbedrij ven) 3. Flolinbo, Strandpaviljoen 't Gorsje/Duinpad De Punt, Ouddorp, gemeente Goedereede (Besluit opslag propaan). De meldingen liggen van 10 juli t/m 21 augustus 1995 ter inzage op de secretarieën van de genoemde gemeenten, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Melding wijzigen inrichting Ingekomen is de volgende melding: 4. stichting Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, Stationsweg 22 te Dirksland gemeente Dirks land - voor het uitbreiden van een wachtkamer, het uitbreiden van een polikliniek, het vervangen van een koelmachine en diverse ventilatoren van de bestaande operatiekamer en hetuitbreiden van de kraamafdeling. De melding ligt van 10 juli t/m 21 augustus 1995 ter inzage op de secretarie van genoemde gemeente, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Ontwerp-besluiten Het voornemen bestaat om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 5. Firma D.F. Oosters, Deitahaven 12 te Stetlendam, gemeente Goedereede - voor het in werking hebben van een constructie- en machinewerkplaats 6. B.V. Graanhandel P. van Schelven, Oudelandsedijk 10a leNleuwe-Tonge, gemeente Middelhar nis - voor het plaatsen van een stofzuiginstailatie. Aan de vergunningen zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Alle relevante stukken liggen van 10 juli t/m 7 augustus 1995 ter Inzage op de secretarieën van de genoemde gemeenten op werkdagen van 09.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schrittelijke bedenkingen tegen de ontwerp-besluiten kunt u vanaf 11 juli t/m 8 augustus 1995 indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zittlng worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvragers van de vergunningen en de overige aanwezigen van gedachten te wisselen en eventueel monc/e//ng gemotiveerde bedenkingen in te brengen. Besluiten De volgende vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer zijn verleend: 7. V.O.F. Tuns Zn. - voor het uitbreiden van de bestaande inrichting met een propaantank en het vervangen van heaters aan de Tramweg te Oude-Tonge, gemeente Oostflakkee. 8. Herkingen Marina B.V. - voor het oprichten en in werking hebben van een jachthaven inclusief afspuitplaats, berging en restaurant, Kaaidijk 29 te Herkingen, gemeente Dirksland. Aan de vergunningen zijn voorsct)rilten verbonden ter bescherming van tiet milieu. De besluiten zijn ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerpen niet gewijzigd. Alle relevante stukken liggen van 10 juli t/m 21 augustus 1995 ter inzage op de secretarieën van de genoemde gemeenten, op werkdagen van 09.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Beroep Beroep tegen de besluiten kan worden ingesteld door: - hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit - hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daawan zijn aangebracht - belanghebbenden, aan wie redelijkenivijs niet kan worden veniveten, dat zij geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit hebben ingebracht. Het beroepschrift kan vanaf 11 juli t/m 22 augustus 1995 worden ingediend bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA Den Haag. Bij een spoedeisend belang kunnen de instellers van een beroep in een afzonderlijke brief de voorzitter van deze Afdeling verzoeken om een voorlopige voorziening. De besluiten worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum is verzocht om een voorlopige voorziening. De besluiten worden niet van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist. 6 juli 1995 Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. Langeweg 38 Nieuwe Tonge tel. 01875 -1396 Het woonhuis met garage, opstallen en erf (eigen grond), gelegen Marijkeweg 42, 3253 BP Ouddorp, groot 3 are en 73 ca., thans eigendom van mevr. C. van 't Geloof- Boshoven. Gegadigden dienen inwoner van, óf economisch gebonden te zijn aan de gemeente Goedereede. Indien men dit niet is, dan dient het bedrag van de inschrijving boven de 250.000,- te liggen. Bezichtiging van het pand na telefonische af spraak met M. van 't Geloof, Duinkerkerweg 22, Ouddorp, tel. (01878) 2146. Naar dit adres kan men ook de inschrijvingsbrie- ven, voorzien van uw naam en adres, met in de linkerbovenhoek het woord: INSCHRIJVING, in gesloten envelop opsturen vóór 22 juli 1995. Opening der brieven zaterdag 22 juli 1995 om 11.00 uur v.m. op het adres Marijkeweg 42. Gunning wordt 8 dagen aangehouden. Bij gunning en na betaling der koopsom, aanvaar ding van het pand op 1 augustus 1995. In verband met het vertrek van één van de medewerkers hebben wij in de keuken van ons verzorgingshuis plaats voor een De Stichting Hervormd Diakona/e Gezond/ieids- zorg Goeree Overilakkee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis- vesfing. Aan het samenbouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn rekreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Funktiennformatie: De werkzaamheden bestaan uit het assisteren bij de bereiding van de maaltijden en het portioneren daan/an, alsmede diverse afwas- en schoonmaakwerkzaamheden In de keuken. Als oproepkracht wordt u opgeroepen bij vakanties en ziektes van de vaste medewerkers. Funktie-eisen: Wij zoeken gemotiveerde kandidaten die bereid zijn om in teamverband te werken. Gelet op de identiteit van onze instelling verwachten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Bejaardentehuizen. Informatie en sollicitatie: Verdere informatie over deze funktie wordt u graag verstrekt door de heer C.J. Visbeen, voedingskoördinator. Schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de heer J. Nouwen, personeelsfunktionaris. o E GOEDE 'De Goede Ree' Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Prinsesselaan 51, 3245 XN Sommelsdijk (Middelharnis), Tel. 01870 - 88300.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 7