Th. Koppelman nieuwe directeur WEA Middelharnis Prachtig surfgebied aan de Kabbelaarsbank in gebruilt genomen NIEUW NIEUW Kwaliteitsverbetering was bittere noodzaak taxi- en touringcarbedrijf Verrassingstocht Tin en Oranje Ameland Dagtoclit Parijs Nationale vloot dagen Den Helder Phantasialand te Brühl (Duitsland) Zwerftocht Bloemen en lucht haven Schiphol Dubbel Limburg Vraagtekentocht - weg van de snehveg Walibi-Flevo West-Friesland Met Catootje naar de botermarkt in Raalte Bloemen en lucht haven Schiphol Ameland Surprise tocht Bobbejaanland Mergellandroute Zuid-Limburg Zwerftocht langs de Veluwezoom Kaasmarkt te Alk maar en Volendam Dagtocht Euro- Disney Parijs Belgische kust en Brugge Königswinter; toeristenstadje aan de Rijn Verrassingstocht 2-daaqse reis naar het noorden van het land 4 dagen Londen Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 9 JUNI 1995 Een nieuwe kantoordirecteur voor Westelijke Accountantskantoren (WEA), een van de grootste ac countantskantoren op ons eiland Reden genoeg voor een gesprek over de ontwikkelingen van zijn kantoor en van zijn cliënten. Even voorstellen: de nieuwe directeur van WEA heet Theo Koppelman, 35 jaar, registeraccountant en ac countant-administratieconsulent. Inmiddels heeft hij 19 jaar erva ring in de accountancy voor het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. Het WEA-kantoor in Middelharnis wordt geleid door een driemanschap. Koppel man is verantwoordelijk voor de dage lijkse leiding van het kantoor en de dienstverlening aan het midden- en kleinbedrijf; J. van Beusichem heeft de verantwoording voor de agrarische sec tor en A. J. van Noort voor de fiscale dienstverlening aan alle cliënten. Kwaliteit noodzakelijk Koppelman valt meteen met de deur in huis; „Sinds een aantal jaren is er binnen WEA een nieuwe kwaliteitscampagne gaande. Het hiermee gepaard gaande veranderingsprtK'es heeft voor de nodige onrust gezorgd bij onze medewerkers maar ook bij onze cliënten. Zo zijn op kantoor Middelharnis een paar mensen vertrokken, iets wat op zich altijd verve lend is voor het kantoor, maar ook voor cliënten en relaties. Gelukkig hebben we nu de moeilijkste tijd achter de rug. We hebben een optimale personeelsbezetting en we staan met zijn allen achter de nieu we visie op kwaliteit." Op de vraag waarom die kwaliteitsverbe tering noodzakelijk was, antwoordt Koppelman; „Om onze cliënten ook in de toekomst goed van dienst te kunnen zijn. Met de toenemende wet- en regel geving, de veranderende behoeften van onze cliënten en de schaalvergroting van de bedrijven wordt de vraag naar op maat gesneden hoogwaardige diensten alleen maar groter. Daar moet je je orga nisatie op afstemmen." Vertrouwen en persoonlijk contact "Die kwaliteit uit zich op twee manieren. Onze cliënt moet kunnen vertrouwen op onze deskundigheid. Dat wil zeggen dat het werk dat wij voor hem doen van een hoog kwaliteitsniveau is. Controleren kan hij dat in veel gevallen niet, omdat gemaakte fouten vaak pas na jaren zichtbaar worden. Vertrouwen is dan ook de basis van al onze relaties. Daarnaast is kwaliteit ook het voldoen aan de vraag van iedere individuele cliënt. Op basis van een persoonlijke relatie de cliënt dat kunnen aanbieden waar hij behoefte aan heeft. Of dat nu gaat om administratieve werkzaamhe den, het samenstellen en controleren van jaarrekeningen of om advisering op uit eenlopend terrein, bij WEA kan de cliënt voor alles terecht." Een scala aan specialisten „De specialisten waarover wij in Mid delharnis kunnen beschikken," zo ant woordt Koppelman, „zijn een fiscaal econoom, een fiscaal jurist/Federatie belastingadviseur, een landbouwingeni eur, een accountant-administratieconsu lent en een registeraccountant. Boven dien kunnen we bij ons hoofdkantoor een beroep doen op algemeen juristen, orga nisatie- en automatiseringsdeskundigen en bedrijfsspecialisten." Vertrouwen in de toekomst Hoe ziet u de toekomst van het WEA- kantoor tegemoet? „Vol vertrouwen," antwoordt Koppelman, „en wel om twee redenen. Voor het midden- en kleinbe drijf kan WEA vanwege haar omvang en de beschikbaarheid van deskundigen meer bieden dan haar concurrenten op Goeree-Overflakkee. Het huidige aan deel in onze omzet (40%) denken we dan ook te verhogen door de gerealiseerde kwaliteitsverbetering. Daarnaast zijn we nu in staat, mede door mijn persoonlijke jarenlange ervaring in het middelgrote bedrijf, om ook grotere bedrijven uitste kend van dienst te kunnen zijn. Voor de agrarische bedrijven is WEA op Goeree-Overtlakkee eigenlijk het enige hoogwaardige accountantskantoor dat in die sector gespecialiseerd is. Wc zien de agrarische markt, ondanks het feit dat de sector over het algemeen in omvang afneemt, als een belangrijke groeimarkt v{xir WEA." Surfen in Ouddorp is met de komst van het nieuwe surfgebied Kabbelaarsbank beslist veel veiliger geworden! Voorheen stond eigenlijk alleen, vanaf het strand aan de Brouwersdam, de zee ter beschikking, mooi, maar bij aflandige wind levensgevaarlijk. Voortaan is er de grote ruimte van het surfgebied Kabbelaarsbank, een aanwinst. Een openbaring voor wie 't nog niet gezien heeft. De aannemer spoot uit de Grevelingen 100.000 m'grond op waarop een toe gangsweg, parkeerplaatsen, sanitaire voorzieningen en langs het water een strook groen werd aangelegd. Zelfs is er al een surfcentrum verrezen, een restaurantje waar de gretige surfer honger en dorst kan stillen. Men vindt het gebied - vanuit rich ting Ouddorp gezien, net achter Port Zélande. De aanleg van het surfgebied 1,5 miljoen is door de overheid gefinancierd voor welk gebaar het Natuur- en Recreatieschap de Grevelingen de handen dankbaar heeft dichtgeknepen. De Het surfgebied ligt op de grens van de provincie Zuid-Holland en Zeeland. Precies op de grens werd door de Zeeuwse gede puteerde Van Zwieten en de Zuidhollandse gedeputeerde v. d. Groot een windvaan gehesen, een attribuut waarnaar stellig veel gekeken zal worden. Het gebied ligt weliswaar vrij dicht onder de Brouwersdam maar de wind heeft er niettemin vrij spel. Voor het parkeren dient, via de geplaatste automaten te worden betaald met een maximum van ƒ5,- per dag. Er zijn ook a 50,- seizoenkaarten verkrijgbaar die al in veelheid zijn afgenomen. De controle wordt niet door de politie -, maar door de Flakkeese bewakingscentrale uitgeoefend. Ook de medewerkers daarvan schrijven waar nodig bekeuringen uit. De volgende fase in de verdere inrichting van de Grevelingen is de aanleg van een jachthaven met 50 ligplaatsen. Donderdag 6 juli Vrijdag 7 juli Vrijdag 7 juli Zaterdag 8 juli Zaterdag 8 juli Maandag 10 juli Dinsdag 11 juli Woensdag 12 juli Vrijdag 14 juli Maandag 24 juli Dinsdag 25 juli Woensdag 26 juli Woensdag 26 juli Donderdag 27 juli Vrijdag 28 juli Maandag 7 augustus Woensdag 9 augustus Donderdag 10 augustus Vrijdag 11 augustus Zaterdag 12 augustus Dinsdag 15 augustus Woensdag 16 augustus Donderdag 17 augustus Laatste dagtocht van dit seizoen! WE EINDIGEN ZOALS WE BEGONNEN, MET EEN Vrijdag 18 en zaterdag 19 augustus Woensdag 23 t/m zaterdag 26 augustus Voor de buitenlandse reizen is een geldig paspoort vereist!! Alle reizen gaan door bij voldoende deelname Voor boekingen en informatie: Scharloodijk 8 3249 BA Herkingen tel. 01876-9591 Dhr. Koppelman tegen het decor van het WEA-kantoor aan de Kon. Julianaweg. De beide gedepuianiin m gesprek met direkteur dhr. Lodders: mei hei surfgebied op de achtergrond. aanwezigheid van de grote surfplas zal de druk op de meer kwetsbare gebieden langs de Grevelingen stellig af doen nemen. VAKANTIEDAGTOCHTEN 1995 Wat we gaan doen deze dag blijft nog een verrassing. Deze dag is door ons geheel verzorgd. Prijs 80,- per persoon. 's Morgens bezoeken we de ambach telijke tinfabriek in Tiel. 's Middags gaan we naar het Oranjemuseum in het oude vesting stadje Buren, dat dit jaar 600 jaar bestaat. Ook een rondrit o.l.v. een gids staat op het programma. Inclusief koffie en gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 75,- per persoon. Vroeg uit de veren, maar het is zeker de moeite waard. Vandaag bezoeken we het Waddeneiland Ameland. Inclusief koffie met gebak, lunch, diner en rondrit o.l.v. gids over het eiland. Prijs 85,- per persoon. Niet meer weg te denken uit ons pro gramma. De hele dag wordt u begeleid langs de bezienswaardigheden van Parijs. Een geldig paspoort is hiervoor nodig. Prijs 57,50 per persoon. Tal van interessante demonstraties worden gegeven door mariniers, vliegtuigen en helikopters. Inclusief koffie met gebak en diner. Prijs 57,70 per persoon. Inclusief entree. Prijs 62,50 per persoon. We zwerven o.l.v. een gids door een voor ons onbekende streek, ergens in Nederland. De gehele dag is verzorgd voor 75,- per persoon. Volgeboekt. Donderdag 13 juli We bezoeken deze dag Nederlands Limburg en Belgisch Limburg. Deze tocht gaat i.s.m. het VW en wordt de hele dag begeleid door een VW-hos- tess. Deze dag is geheel verzorgd voor 80,- per persoon. Vandaag gaan we naar een streek waar de tijd stil heeift gestaan. Inclusief koffie met gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 75,- per persoon. Inclusief entree. Prijs 57,50 per persoon. 's Morgens bezoeken we de Broeker-vei- ling. 's Middags gaan we naar de unieke droogbloemenboerderij van j. C. Lont. Hij laat u de hele bewerkingsprocedure zien vanaf het land tot in het boeket Inclusief koffie met gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 80,- per persoon. 's Morgens een folkloristisch programma. De botermarkt bezoeken we 's middags. Inclusief koffie met iets lekkers uit de streek, lunch, entrees en diner. Prijs 75,- per persoon. 's Morgens brengen we een bezoek aan de bloemenveiling in het Westland, 's Middags maken we een unieke excursie met onze eigen bus op de luchthaven Schiphol o.l.v. een gastvrouw. Inclusief koffie met gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 80,- per persoon. Volgeboekt. 's Morgens een unieke excursie naar een ambachtelijk bedrijf. Na de lunch bezoeken we circa 130 na-praters. Inclusief koffie met iets lekkers uit de streek, lunch, entrees en diner. Prijs 75,- per persoon. Inclusief entree. Prijs 57,70 per persoon. Vandaag maken we een mooie toer tocht door het zuiden van ons land, met een bezoek aan Valkenburg. Inclusief koffie met gebak, lunch en diner. Prijs 75,- per persoon. Deze dag ziet u veel mooie plekjes, want de gids weet ze te vinden. Met wat geluk ziet u misschien ook nog 'wild'. Ook een bezoek aan het klein ste stadje, Bronkhorst, staat op het programma. Inclusief koffie met gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 75,- per persoon. 's Morgens bezoeken we de kaas markt op eigen gelegenheid. Andere bezienswaardigheden zijn o.a. Waaggebouw, Stadhuis, Hofje van Splinter, Grote of St. Laurens-kerk of het huis met de Kogel. Na de lunch gaan we naar Volendam en Marken. Een boottocht staat op het programma. Inclusief koffie met gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 75,- per persoon. 's Nachts vertrekken we naar Euro- Disney Parijs. Rond de openingstijd arriveren we daar. Hier bent u de hele dag tussen de Disney-figuren. Tegen de avond moeten we helaas weer huiswaarts. Een leuke afsluiting van de vakantie. Prijs 149,- per persoon inclusief entree. Via de pont Vlissingen-Breskens gaan we naar Sluis. Daar drinken we koffie met gebak. De reis gaat verder naar België, naar de bekende kustplaats Blankenberge. Daar is de vrije lunchpauze. Na de lunch gaan we naar Brugge, voor een stadsbezoek. Inclusief koffie met gebak en diner. Prijs 65,- per persoon. Een mooie tocht naar onze oosterbu ren, met als reisdoel het toeristenstad je Königswinter. Ook een leuke boottocht op de Rijn staat op het programma. Inclusief koffie met gebak, boottocht en diner. Prijs 67,50 per persoon (geldig paspoort vereist). 's Morgens een leerzame excursie en 's middags na de lunch terug in de kindertijd. Inclusief koffie met gebak, lunch, entrees en diner. Prijs 72,50 per persoon. Met een bezoek aan Makkum (Makkums aardewerk) en Pieterburen (zeehondencrèche van Lenie 't Hart). De tweede dag bezoeken we Het Verborgen Rijk van Ming en de Hortus te Haren. Deze chinese tuinen zijn zeker de moeite waard. Inclusief koffie met gebak op de heen reis, koffietafel de eerste dag, excursie en entrees, 1 overnachting half-pen sion in Leeuwarden (op basis van 2- pers, kamer) (toeslag 1 -pers. kamer 35,-), afscheidsdiner en busreis. Prijs 195,- per persoon. Inclusief 3 overnachtingen logies/ont bijt in hotel in het centrum van Londen, koffie met gebak op de heen reis, afscheidsdiner en busreis (incl. overtochten). Prijs 415,- per persoon. Vraag vrijblijvend het programma. Let wel: VOL VOL [}^@(smmm

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 10