Nieuwe huurcaravans op 'De Groene Weide' Echt blokfluitconcert in Exoduskerk Predikbeurten Succes voor solisten 'Apollo' Paaszangdienst met 'One More Voice' Diensten rond Pasen Nieuw standaard velletje postzegels voor verjaardagen en geboortes Jeugdappèl 1995 Biedt Pasen toekomst? Stichting NLB wordt Landschapsbeheer Zuid-Holland P.v. De Combinatie Leerlingen Muziekschool Goeree-Overflakkee naar hoog niveau G.eref. Kerk Middelhamis Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS DINSDAG 11 APRIL 1995 De camping 'De Groene Weide' in Ouddorp is in januari 1992 door de familie ter Linden van de ge meente Rotterdam gekocht. Sinds die tijd voeren de heer en mevrouw ter Linden ook het beheer van deze camping en zijn er in de afgelopen 3 seizoenen nogal wat wijzigingen op deze middelgrote camping (ca. 500 kampeerplaatsen) aangebracht. Zo werden al direkt de tennisbanen vernieuwd, een jeu-dc bou- les-baan aangelegd, de speeltuin vernieuwd, de camping-win- kel uitgebouwd tot een supermarkt en in 2 winterseizoenen voor alle sta-caravans riolerings-, water- en centrale antenne aansluitingen gerealiseerd. Daarnaast werd de receptie verbouwd en een nieuw gebouw neergezet, waarin een jeugdhonk, de wasserette, de bibliotheek en werkplaats zijn ondergebracht. Met name door de aanleg van de individuele aansluitingen van water etc, zijn er in de afgelopen seizoenen talloze (ca. 80) sta-caravans vernieuwd, nu uiteraard met toilet en douche, waarvan het merendeel werd gekocht bij Sta-caravanhandel "De Grevelingen' uit Nieuwe Tonge. De eigenaren van deze caravanhandel, Adrie en Kees Buijs, installeren deze sta-caravans zelf en zijn dan ook "kind aan huis' op 'De Groene Weide'. Door de goede ervaringen van hun gasten bij deze caravanhan del over ruime keuze, aflevering en goede service hebben de ter Linden's, toen vernieuwing van hun 5 bestaande huurcara vans aan de orde kwam, niet lang geaarzeld wie de 7 nieuwe huurcaravans zou moeten leveren. Mede op advies van de familie Buijs en gelet op de ncxidzake- lijke degelijkheid bij verhuur is de keuze gevallen op het Nederiandse merk Sunseeker waarvan 'de Grevelingen' al 18 jaar 'official dealer' is. En nu, vlak voor de opening van het nieuwe kampeerseizoen staan daar aan de rand van de camping, vlakbij de receptie en overige campingvoorzieningen 7 sta-caravans op rij, op een originele wijze geplaatst, gunstige zonligging, uitzicht op ten nisbanen en speeltuin, met woonkamer en keuken, toilet en douche, schitterend ingericht voor maximaal 6 personen. De huurders van de sta-caravans op 'De Grcwne Weide' ko men uit alle windstreken maar de familie ter Linden wil ook de bewoners van de eilanden graag kennis laten maken met het huren van een sta-caravan. Wellicht een voorproefje op de ktxip van een eigen caravan op de 'kop van het eiland' Goe- ree-Overflakkee. Krijgt u er al zin in? Voor meer informatie en dokumentatie kunt u bellen tijdens kantooruren naar (01878) 1747. Op zaterdag 1 april j.l. zijn namens muziekvereniging 'Apollo' Nieuwe Tonge twee leden naar het TojKoncours geweest van de KNF in Arnhem. Gezien de successen die ze de afgelopen jaren hebben geboekt, werd nogal wat verwacht van dit tweetal. Ze hebben dit dan ook waar gemaakt. Gert Zweerus werd KNF-kampioen alsl solist; hij behaalde met 54 punten een eerste prijs met onderscheiding en mag zich KNF-kampioen 1995 ncx;nien. Een net zo grote prestatie werd geleverd door Gert Zweerus en Ronald v.d. Ouden (die in de afdeling multipercussion een eerste prijs behaalde) met 54,5 punten, wat goed was voor een derde plaats. De afgelopen jaren werden de heren voortdurend goede prijzen toegekend. We zijn dan ook als muziekvereniging trots op deze men.sen. We hopen ook dat met deze resultaten een aanzet kan wor den gegeven aan een groeiend ledental van onze drumband waar Gert Zweerus instrukteur van is en Ronald ook zijn partij meeslaal. Mochten er mensen zijn die zich aange trokken voelen om drummer te worden, kunnen kontakt opnemen met P. Gebraad (01871)2125. Op maandag 22 mei geeft PTT Post een standaard velletje uit met tien postzegels. De postzegels zijn bestemd voor onder andere verjaardags- en geboortekaartjes. De waarde van de postzegel is 70 cent. De postzegel is ontworpen door Petra Janssen en Edwin Vollebregh van Studio Boot uit Den Bosch. Feestelijk tintje Op de postzegel staan alle tekens van de dierenriem en een taart afgebeeld. Met de postzegel kan een extra feestelijk tin tje aan een verjaardags- of geboorte kaartje gegeven worden. De ontwerpers hebben de taart gekozen als symbool voor verjaardagen. De 12 tekens van de dierenriem zijn als een nieuwe laag over de taart geplaatst. De toegepaste technieken en kleurge bruik maken het tot een feestelijke post zegel met een heldere bood.schap. De ontwerpers Petra Janssen (1966 Deume) en Edwin Vollebregh (1962 Den Bosch) volgden beiden de opleiding grafische vormge ving aan de Academie voor Kunst en Vormgeving te Den Bosch. In 1992 zijn zij gaan samenwerken onder de naam Studio Boot, grafi.sche en illus tratieve vormgeving. Samen ontwierpen zij, naast de recent verschenen Dutch Design Series 1994(bNO), diverse affi ches, catalogi en huisstijlen. Meisjes HCGO hoog op competitielijst Het Al-team van de meisjes van Hcx:key Club Goeree-Overflakkce staat hoog genoteerd op de lijst voor het kampi(x:n- schap, maar het is nog de vraag of de meisjes van HCGO inderdaad eerste in de competitie worden. Het antwcxird op die vraag hangt af van de resultaten van twee sterke rivalen en van een paar moeilijke uitwedstrijden in de komende weken. Afgelopen zaterdag hadden de mei.sjes van HCGO thuis moeten winnen van Spijkenisse om een goede kans op het kampioenschap te maken. Dat lukte niet, ondanks een duidelijk veldovervicht van HCGO. Het Al-team knokte voor wat het waard was, maar slaagde er niet in de bal in het doel van de tegenstander te krijgen, al was de druk op het doel van Spijkenisse grt)ot. De wedstrijd bleef spannend tot het laatste moment. Tegen het einde leek het er nog even op dat Spijkenisse zou gaan scoren. De keeper van HCGO hield een hoge bal op het doel er echter g(x;d uit, tot grote opluch ting van haar teamgenoeten en de twee coaches Nelly Ras en Frits Koesc. De stand bleef 0-0 en terecht; een nederlaag voor HCGO zou tegen de verhoudingen in geweest zijn. Terwijl coach Nclly Ras na de wedstrijd de HCGO-speelsters een oppepper gaf in de vorm van een gezamenlijke maaltijd met 'frites mèt', overpein.sde Frits Kocse de kansen van de meisjes in de eind sprint van de competitie. „Ze eindigen in elk geval hoog", wist hij, „maar of ze kampioen worden? Het kan nog steeds en ze zullen het zeker niet wegeven." Jongelui, zaterdag 15 april is er weer de jaariijkse jeugdappèldag met als thema 'Biedt Pasen toekomst?' Deze dag wordt georganiseerd door jeugdverenigingen van Gcxiree-Overflak- kee en wordt dit jaar weer gehouden in 'De Hc^k.steen' te Middelhamis. Het programma begint 's middags om 14.30 uur. Er is dan een bijbelstudie door ds. G. Mulder. Daarna is er een program ma met o.a. bespreking bijbelstudie, dia klankbeeld, samen zingen. Om 17.30 uur is er een broodmaaltijd fcn 19.30 uur begint het avondprogramma. Ds. T. Ouwerkerk zal dan een appèlwoord voor ons verzorgen en na de pauze is er gele genheid tot het stellen van vragen c.q. bespreking. Het geheel wordt afgewis seld door zang en in de pauzes is er gele genheid om wat te nuttigen. De kosten bedragen 2,50 per onderdeel (middag, maaltijd, avond). Opgave hier voor is mogelijk bij de plaatselijke jeugdvereniging, opgave voor de brood maaltijd voor 11 april en overige info bij André v.d. Beek (01870) 84705, of Joop Grootenboer (01874) 1711 of via de plaatselijke jeugdvereniging. We hopen tot ziens. Maandagavond 17 april a.s. (Twee de Paasdag) hoopt het Christelijk Vocaal Ensemble 'One More Voice' o.l.v. Willem Chr. Meyboom een paaszangdienst te verzorgen in het kerkgebouw van de Doopsge zinde Gemeente te Ouddorp. De meditatie van deze avond wordt verzorgd door ds. J. Smink. Orga nist is Andries Stam. Ieder jaar ervaren de koorleden van 'One More Voice' tijdens het concert op de markt in Goedereede hoe belangrijk het is om juist tijdens de christelijke feestda gen bekende liederen te zingen. Met deze gedachte werd ook aan de organisatie van deze paaszangdienst begonnen. Het programma ziet er als volgt uit: Koor- en samenzang U zij de glorie G. F. Handel/bew. Jan Vcrmulst. Opening 'One More Voice' Psalm /.?<S Jan Pieterszoon Sweelinck. Psalm 100 Hcinrich Schutz. Psalm 23 Johann Sebastian Bach/ bcw. Koos Bons. Schriftlezing 'One More Voice' Alzo liefheeft God de wereld gehad. G. P. Da Palestrina. In den Armen dein.Melchior Franck. Mein Jesus macht mich f rei. Edvard Grieg. Samenzang Lied 219 uit het Liedboek voorde kerken; Zingt ten hemel toe. One More Voice' Te Deum Wolfgang Amadeus Mozart. Meditatie Koor- en samenzang Lof zij God in de hoogste troon Melchior Vulpius Orgel en kcx)rzang Twee Koraalvoorspelen en Koraal Johann Sebastian Bach - Heut iriumphirei Gottes Sohn,. - Christ ist erstanden. Samenzang Lied 221 uit het Liedboek voorde kerken; Wees gegroet, gij eersteling der dagen. 'One More Voice' Trois Motets Maurice Duruflé. - Ubi caritas - Tu es Petrus - Tantum ergo Christus heeft voor ons geleden bew. Willem Chr. Meyboom. Weest niet ontsteld Willem Vogel. Sluiting Koor- en samenzang Lied 215 uit het Liedboek voor de kerken; Christus, onze Heer, verrees. Tijdens deze paaszangdienst zal er één maal gekollekteerd worden. De op brengst van deze kol lekte gaat naar het inmiddels bekende doel 'Een CT voor Oocree-Overflakkee Aanvang 20.00 uur (Kerk open 19.30 uur). Toegang vrij. De Stichting Natuur- en Land schapsbeheer Zuid-Holland heet per 1 april jl. Landschapsbeheer Zuid- Holland. Reden van de naamsver andering is de steeds nauwere sa menwerking tussen alle provinciale stichtingen voor natuur- en land schapsbeheer, gekoördineerd in het samenwerkingsverband Land schapsbeheer Nederland (voorheen stichting Landelijk Overleg Na tuur- en Landschapsbeheer (LONL). De samenwerking komt nu ook naar buiten toe tot uitdrukking: (bijna) alle stichtingen opereren on der de gezamenlijke naam Land schapsbeheer. Wat verandert er niet? Wal niet verandert is de doelstelling en werkwijze van Landschapsbeheer Zuid- Holland: het stimuleren van een duur zaam behoud van natuur en landschap in Zuid-Holland door middel van beheer, restauratie, vernieuwing en aanleg van natuur- en landschapselementen. Land schapsbeheer Zuid-Holland zet zich hier bij vcx)ral in voor partikuliere eigenaren en vrijwilligers. Aktiviteiten zijn o.a.: het geven van voorlichting en advies over aanleg en onderhoud van natuur en landschapselementen; het met elkaar in kontakt brengen van landeigenaren en vrijwilligers, bij voorbeeld voor het beschermen van weidevogels of het onderhouden van knotbomen, geriefbosjes e.d.; het uitvoeren van de Stimulerings regeling Onderhoud Landschapsele menten; het (beperkt) zelf uitvoeren van onder houd aan landschapselementen, indien eigenaren daar bijv(X)rbeeld zelf geen tijd en/of geld voor hebben. Meer info over de aktiviteiten van Land schapsbeheer Z.-Holland is te verkrijgen bij: Landschapsbeheer Zuid-Holland Postbus 558, 2800 AN Gouda. TeL(01820)24500 Zesde Boot- en Caravanmarkt met Rommelbeurs in Goedereede Op maandag 17 april. Tweede Paasdag, wordt de zesde boot- en caravanmarkt met rommelbeurs gehouden. Deze markt wordt gehouden in en om verenigingsge bouw 'Oostdam', Jongkoen.straat 1, tel. (01879) 2321, Goedereede. Goedereede ligt in het hart van de delta op Gocree-Ovcrflakkee. Zowel in als om Oostdam kunnen kopers en verkopers terecht voor tweedehands accessoires op boot en caravangebied. Verder zal in ruime mate de volgende artikelen aanwezig zijn: surfmateriaal, curiosa, scheep.santieic en boeken over binnenvaart, visserij en watersport. Tevens zullen ook een groot aantal hen gelsportartikelen aanwezig zijn. De ingebrachte goederen worden ver kocht door de organisatie. Deze artikelen moeten in goede staat verkeren en een minimale waarde van 5,- vertegen- w(X)rdigen. Verenigingen, bedrijven en partikulieren kunnen een stand huren. De goederen kunnen in de week v(X)r Pa.sen tot en met zaterdag 15 april ingebracht worden. De toegang voor deze markt is voor alle bezoekers GRATIS. De markt is geopend van 9.00 tot 18.00 uur. Deze markt is vorig jaar door dui zenden bezocht waaruit mag blijken dat deze markt in een grote behoefte vol doet. Voor informatie en kraamhuur kunt u terecht bij de volgende telefoonnum mers: (01879) 2321/1102, (01878) 2187. Faxnr. (01879)2321. Het correspondentie-adres is Jongkoen- straat 13252 AV Goedereede. Voor de leden van P.v. De Combinatie werd het nieuwe seizoen op 8 april geo pend met een wedvlucht vanuit Duffel. In concours 538 duiven die om 9.00 uur gelost werden met noordwesten wind. Het werd een overwinning voor de gebroeders Vroegindewey die om 10.11,16 uur de winnende duif konsta- teerden. Enkele sekondcn later was hun tweede duif goed voor de tweede plaats. Om 10.22,42 waren de prijzen verdeeld. De uitslag is als volgt: Gebr. Vroegindewey 1, 2, 29, 34, 43, 70, 76, 82, 85, 93, 99; P. J. v.d. Slik 3, 48, 54, 78, 92; A. Verwers 4, 7, 21, 26, 41, 45; C. van 't Veer 5, 10; mevr. Dubbeld 6, 15, 40, 42, 47, 53, 55, 65, 72, 91100; L Koese zn. 8, 19, 22, 44, 51, 52, 86, 90; H. Vi.sser 9, 11, 14, 16, 23, 24, 58, 59, 62, 89; C. Dubbeld 12, 17, 28. 36, 38, 46, 66, 69, 77, 79, 81, 88, 98; J. C. Hor- seling 13; André v.d. Linde 18, 75; J. Mijs 20, 50, 57, 74, 84; M. de Blok 25, 32, 35, 37, 39, 49, 56, 80, 95; C. Polder 27, 30, 68; A. Sarelse 31, 83, 97; W. de Vos 33, 60, 67, 71; C. Kleyn 61; Comb, van Driel 63, 73; W. L Peeman 64; C. v.d. Weide 87; D. Vroegindewey zn. 94; A. de Blok 96. Gevorderde blokfluitleerlingen van de Muziekschool Goeree-Overflak kee musiceerden afgelopen zater dagavond in de Exoduskerk in Sommelsdijk. Met hun docente Elly Bakker, clavecinist/organist Aart van der Gronden en pianiste Laura Hölzenspies gaven zij blijk van een hoog niveau van kunnen. Volwassen optreden Voor wie dacht dat blokbluit een instru ment is dat slechts dient om leerlingen de eerste beginselen van muzikale vor ming bij te brengen, moet het optreden van de blokfluiters van de Muziekschool een komplete verrassing zijn geweest. De blokfluit is een volwassen een veel zijdig instrument voor wie haar weet te bespelen. De leerlingen van de Muziekschool Goe ree-Overflakkee men zich gelukkig prij zen met een blokfluitdocente als Elly Bakker, die met kennis en élan te werk gaat en bij de Muziekschool van blok fluit een echt muziekvak heeft gemaakt. De gebruikelijke voorspeelavond voor ouders en andere belangstellenden werd deze keer in de Exoduskerk gehouden om de muziek optimaal tot zijn recht te laten komen. Niet alleen vanwege de akoestiek, maar ook vanwege de aanwe zigheid van een pijporgel voor begelei ding van de blokfluiten. Met clavecimbel De leerlingen die zaterdag het blokfluit concert verzorgden zijn op een niveau gekomen dat ze aan begeleiding door clavecimbel toe zijn. Op de Muziekschool wordt lesgegeven en geoefend met piano-begeleiding. Bij de originele componisten voor blok fluit hoort echter orgel of clavecimbel. Het nieuwste clavecimbel van Matthijs Mijndcrs was in de Exoduskerk opge steld en werd bespeeld door Aart van der Gronden. Het programma was afwisselend en deed recht aan de mogelijkheden van de ins trumenten en de vaardigheden van de musici. Gebruik makend van de voorzieningen voor samenspel die een instituut als de regionale Muziekschool biedt, waren er naast solo's en duetten ook optredens van grotere blokfluitensembles. Om te beginnen speelde het jeugdig en semble 'Tibiarum Cantus' - vrij ver- Vrijdag 14 april 1995 (Goede Vrijdag) OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 19.30 uur ds. R. Veldman - Oer. Gem. 19.30 uur leesdienst - Ger. Kerk don derdag 19.30 uur ds. J. Koster, H.A. vrijdag: 19.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 19.30 uur ds. F. Hoek. STELLENDAM - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. Codée - Oer. Kerk 19.00 uur ds. J. Koster; 15 april: 20.00 uur Paaswake ds. J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur ds. S. Rienstra, Scheveningen - Ger. Gem. in Ned. 19.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. het Lam, bediening Heilig Avondmaal - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. donder dagavond (in Herv. Kerk) 19.30 uur ds. A. Bac van Bodegraven. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 19.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 19.00 uur ds. J. Willemsen - Rem. Ger. Gem. donderdag 19.00 uur dhr. T. J. Barnard - Herv. 'Exo dus' Gem. 19.30 uur ds. J. F. Wage- ner. 15 april: 21.30 uur Ger. Kerk ds. Sj. Bruining. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 19.00 uur ds. Westland - Chr. Ger. Kerk 19.00 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 19.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 13 april 19.30 uur ds. H. Out; 14 april: 19.30 uur ds. H. Out; 15 april 21.30 uur: Paasnachtdienst - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 19.30 uur ds. P. van Gurp - Christengemeente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zand pad 19.00 uur J. van Koppen. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 19.30 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. don derdagavond 19.30 uu rds. P. Melis van Nieuw Beijerland. OUDE TONGE - Herv. Gem. 19.00 uur ds. P. J. Teeuw - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Ger. Gem. 19.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur drs. M. van Krimpen. DEN BOMMEL - Herv. Qem. 19.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 19.00 uur drs. A. C. Feij. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. C. J. W. Verboom - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur dhr. K. Baas. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. 13 april 19.30 uur ds. W. Baan taald 'De zang van fluiten' - muziek uit de zestiende eeuw. Marieke Koppelaar speelde daarna een Gavotte van Rameau. Elke van Alphen en Simone van Wijk vertolkten 'The Harmonious Blacksmith Variations' van G. F. Handel, een com positie uit het begin van de achttiende eeuw. Elise Blonk bracht twee delen uit een Sonate van Loeillet ten gehore. Een onverwacht programma-onderdeel was een clavecimbelsolo van Aart van der Gronden. Verrassend en leuk was dit stuk, dat speciaal voor clavecimbel werd geschreven aan het eind van de achttien de eeuw toen de piano steeds populairder werd en het clavecimbel ging verdrijven. Deze compositie voor clavecimbel liet duidelijk alle mogelijkheden van het in strument horen. Variatie Liesbeth Struik, Marjolein van Dam en Liesbeth Hameeteman speelden gedrieën 'See the Conquering Hero Comes'. Jan- tien van der Wende speelde een compo sitie van J. Baston, daarbij door Aart van der Gronden op orgel begeleid. Weer een ander geluid klonk toen 'Ti biarum Cantus' een Sonate van Corelli met veel lage fluiten speelde. Het Vol wassenen Ensemble vertolkte een aantal composities uit de vijftiende eeuw, vro lijke en verdrietige melodieën met gevoel. Annemarie Hoekman en Alike van Die ren floten elk een hele sonate. Samen met Machteld Kievit speelde An nemarie Hoekman een heel leuk gedeelte uit een sonate van W. Williams over zin gende vogels. Bijzonder geslaagd was ook de vertol king die Machteld Kievit gaf van de So nate in F-groottvan Lerich. Ze werd op piano begeleid door Laura Hölzenspies, die aan het Conservatorium in Utrecht studeert. Het ensemble 'Tibiarum Cantus' besloot het concert met een Intarda-lied, waarbij Elise Blonk, Marieke Koppelaar en An nemarie Hoekman de zangpartij voor hun rekening namen. Leerlinge Els de Kam bedankte Elly Bakker voor haar inzet en bracht de ge voelens van de musici en luisteraars goed onder woorden toen ze zei: „Het is fijn dat we op deze manier met elkaar kon den musiceren". Want musiceren was het: een mooi concert waarin de blokfluit in al haar facetten tot uiting kwam. Deze week hopen we in de Gerefor meerde Kerk te Middelhamis een aantal kerkdiensten te houden die in het teken staan van het naderen de Paasfeest. Graag willen we de bewoners van Goeree-Overflakkee in de gelegenheid stellen deze dien sten bij te wonen. De eerste dienst wordt gehouden op Witte Donderdag, 13 april. Tijdens deze dienst zal er een avondmaalsviering plaatsvinden. Voorganger in deze dienst is ds. H. Out, aanvang van de dienst is om 19.00 uur. Op Goede Vrijdag, 14 april, is er een viering aan de hand van lezingen uit het evangelie, afgewis.seld met het zingen van liederen. Tijdens deze dienst, die om 19.30 uur begint, zal drs. J. W. Bruning voorgaan. 15 april is het Stille Zaterdag. We hopen dan samen met de Exodus-gemeente een Paaswake te houden. Deze samenkomst begint om 21.30 uur en wordt voorge gaan door ds. Sj. Bruining, predikant van de Exodus-gemeente. Op eerste Paasdag, zondag 16 april, zul len we met elkaar het feest van Pasen vieren. Deze dienst begint om 10.00 uur, maar vanaf 9.45 uur wiollen we al enige bekende Paasliederen zingen met elkaar. De voorganger tijdens deze dienst is ds. H. J. Out. De middagdienst op deze Paasdag draagt een wat ander karakter dan anders. In de vorm van een avondgebed hopen we de 40-dagen tijd, waarin we ons voorbereid hebben op het Paasfeest, af te sluiten. Hierbij zal het verhaal van de Emmaüs gangers de leidraad zijn. Deze dienst begint om 17.00 uur. Alle diensten worden gehouden in het kerkgebouw van de Gereformeerde Kerk te Middelhamis. U vindt dit kerkgebouw op de hoek van de Langeweg en de Kon. Julianaweg. We hopen u tijdens deze diensten te mogen begroeten! de grappigste geboortekaartjes verkrijgbaar bij GEBR. DE WAAL (H.A.); 15 april 20.00 uur Pastor van Hattum, Antwerpen. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. C. den Toom. Langeweg 13 - SOMMELSDUK T»l. (0I«70) «2729

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 6