Bij Natuurfarm De Boed b.v., lichtgroene eieren CT voor Goeree-Overflakkee Bedankt Mar en El VW Ouddorp breidt assortiment uit Getuige gezocht Geslaagd projekt 'De Toeterroute' Leerlingendemonstratie Harmonie- en Fanfare-opleidingen Autowasdag in Stellendam (Ingezonden) Het hart van ons eiland Heren 1 Intermezzo speelt gelijk NIEUWE TONGE - Net als bij vele voedingsmiddelen begint ook in het eierschap zich een hele ontwikkeling af te tekenen van bulkgoederen naar meer speciaal-artikelen. Waren er nog niet eens zo gek lang geleden eigenlijk alleen maar bruine of witte eieren verkrijgbaar, sinds enige jaren is daar duidelijk verandering in gekomen. Als eerste kwam het scharrelei, als alternatief voor het batterij-ei. Dit werd al snel gevolgd door eieren waarvan de kippen een speciaal voer kregen of door eieren waarvan de kippen zelfs buiten mochten lopen. Een groot deel van deze veranderingen is mede tot stand gekomen onder invloed van Nederlands grootste producent en leverancier van diervriendelijke eieren, Natuur- farm De Boed. Sinds kort brengt deze firma zelfs een compleet uniek en nieuw ei op de markt, namelijk het lichtgroene Araucana-ei. Het lichtgroene Araucana-ei is een abso lute nieuwkomer op de markt. Sport- pluimveehouders kennen wel de Araucana-kip die van oorsprong groene of zelfs lichtblauwe eieren legt, maar de consument kon er nog niet op brede schaal van proeven. Daar is dus twee maanden geleden verandering in geko men toen Natuurfarm De Boed dit pro- dukt op de markt bracht. Het ei is bedoeld als de top uit het assortiment en daar is de prijs ook wel een beetje naar met ongeveer een rijksdaalder voor vier eieren. „Daar heeft men dan echter ook een absoluut klasse-ei voor dat direkt herkenbaar is aan de lichtgroene schaal- kleur. Verder beschikt het ei van nature over een sterkere schaal dan witte of bruine eieren en heeft het een grotere dooier met een steviger eiwit waardoor de smaak wat pittiger uitvalt. En om het helemaal compleet te maken worden de Araucana-kippen ook nog eens gehouden in scharrelstallen waaruit ze naar belie ven naar buiten kunnen wandelen om daar rond te scharrelen", aldus Koos de Boed, direkteur van Natuurfarm De Boed. Kwaliteit Volgens Koos de Boed past het groene ei helemaal in zijn streven naar een kwali- teitsprodukt waarbij de consument alle keuze heeft om te bepalen. „Wil men een goedkoop ei van een kip die zijn leven moet slijten in een kooitje, dan kan men kiezen voor het batterij-ei. Maar die con sument die wat meer over heeft voor gezonde voeding waarbij gekeken wordt naar de produktic-methodc. komt terecht bij het Maïsscharrel-ei", aldus Koos de Boed. De direkteur van Natuurfarm De Boed heeft het grootste scharrclkippcn- bedrijf (in totaal zo'n 20().0()() scharrel en volièrekippen) in Nederland en kan met recht een pionier op scharrelgcbicd genoemd worden. Al lang voordat de naam scharrelei zelfs maar bestond han teerde De Boed het systeem van "loslo pende kippen' terwijl zijn collega's voor het merendeel overschakelden op het batterij-systeem. Op zijn bedrijven heeft deze batterij nooit een kans gekregen. Ook toen bijna niemand nog weet had van de omstan digheden waaronder batterij-kippen ver keren, besliste Koos de B(x;d reeds voor zichzelf dat hij daaraan niet wilde mee werken. Dat hij daarbij commercieel gezien de plank ook niet heeft misgeslagen bewijst wel het grote aandeel dat scharreleieren inmiddels innemen. Maar liefst een derde van alle in Nederland verkochte eieren is een scharrelei. Zeker geen slechte prestatie voor een produkt dat eigenlijk nog maar zo'n acht jaar bestaat en dat ook nog eens wat duurder is dan het concurrerende batterij-produkt. Speciaal menu Maar ook op het gebied van de dier vriendelijk geproduceerde eieren is de ontwikkeling niet stil blijven staan. Na het scharrelei kwamen al snel eieren die zich onderscheiden door de smaak en door de inhoud. Die twee worden in hoofdzaak bepaald door het voedsel dat de kip krijgt en bij De Boed bestaat dat voor zeventig procent uit maïs. Met zijn speciale menu voor de kippen produceert De Boed de Maïsscharreleieren en daar mee heeft hij een fors deel van de vader landse markt in handen gekregen. „Het Maïsscharrelei is absoluut het beste wat een ei kan bieden op het gebied van smaak en kwaliteit. Door het speciale voeder is dit ei minder vet en bevat het zo'n 60% meer linolzuur dan andere eieren. Bovendien is het vrij van kunst matige kleurstoffen of residuen terwijl het wel een heel mooie diepe dooierkleur heeft", aldus De Boed. Momenteel kan De Boed ondanks de his torisch lage cierprijzen de toekomst met redelijk optimisme tegemoet zien, want niet alleen vertoont de eierconsumptie per hoofd van de bevolking weer een licht stijgende lijn na jaren van daling, ook het angstverhaal over cholesterol wordt steeds meer tegengesproken door de weten.schap. „Het blijkt uit verschillende onderzcxïken dat er twee soorten cholesterol zijn, namelijk de schadelijke LDL-cholesterol en de nuttige HDL-cholesterol", vertelt De Boed. „Terwijl de LDL-soort kan zorgen voor aderverkalking en hart- en vaatziekten, heeft de HDL-soort juist een positieve invloed op dergelijke ziekten. Als je dan bedenkt dat LDL eigenlijk nauwelijks vcx)rkomt in eieren, maar de HDL-soort in ruime mate, dan kun je je voorstellen dat eieren juist pa.sscn in een cholesterol-verlagende voeding terwijl jaren het tegendeel beweerd werd", aldus De Boed, die zijn verhaal weet te onder strepen met verschillende onderzoeks rapporten van voedingsdeskundigen over de gehele wereld. Smakelijk en gezond Volgens Koos de Boed is het voor zijn branche „van essentieel belang dat de consument nu eens voorgoed kennis maakt met de werkelijke feiten over cho lesterol en weer te horen krijgt dat het ei gewoon een heel smakelijk, gezond en ook nog goedkoop voedingsmiddel is." Om de consument nog beter op de hoog te te brengen van de ruime keuze die er tegenwoordig te vinden is in het eier schap, heeft De Boed een 'Wegwijzer voor het eierschap' uitgebracht. In deze folder worden de verschillende soorten eieren belicht en wordt in het kort ver teld om welk ei het gaat en wat de belangrijkste kenmerken ervan zijn. Deze wegwijzer wordt door De Boed geïntroduceerd tijdens de Huishoudbeurs in Amsterdam. Maar het blijft niet alleen bij folders. Als één van de weinige eierhandclaren heeft De Boed zijn eigen televisie-reclame's en geeft zijn bedrijf ook regelmatig acte de presence op beurzen en dergelijke evenementen. Een en ander heeft er toe geleid dat Natuurfarm De Boed in Nederland verreweg de grootste produ cent en leverancier van diervriendelijke eieren is met een marktaandeel van twin tig pr(K-ent van deze eieren. Daarnaast is zijn pakstation het grootste in zijn soort voor de binnenlandse afzet van eieren. Milieu Op het gebied van regelgeving heeft De Boed wel wat minder enthousiaste ver halen. Volgens hem worden nu met name de boeren met diervriendelijke sys temen de dupe van de milieu-regeltjes, aangezien zij vaak niet de mogelijkheid hebben om bijvoorbeeld de mest elke dag uit de stal te draaien zoals bij een leg-batterij vaak gebeurt. Bij De Boed is dat overigens wel mogelijk in de schar- rclstallen doordat hij reeds sinds jaar en dag een systeem heeft waarmee bijna alle mest meerdere malen per dag uit de stal wordt geschoven en in een dichte kelder wordt verzameld waardoor er maar een fraktic van de ammoniak vrij komt. „Als je kijkt naar de eierproduktie dan heb je het over een schone bedrijfstak die er alles aan doet om de consument een produkt te bieden dat betrouwbaar en smakelijk is. Daar lopen we in Nederland al ver in vooruit en bovendien bieden we nog eens een keuze die voor de eierwereld ongekend is", aldus De Boed, die die keuze dus nog eens cstra uitgebreid heeft met de introduktie van het groene ei. vervolg van voorpagina Veelkleurig Het en.semble 'Speelgoed' verschijnt ten tonele, kleurig en muzikaal tot en met. Een ervaren ensemble dat nergens van opkijkt. De oude muziek is meeslepend en ver draagt zich goed met het geroezemoes van mensen en geld. De giften blijven komen. Popgitarist Dick Doornheim speelt namens alle popgropeen van Goeree- Overflakkee en stemt tussen de bedrijven door de gitaren van twee meisjes van de Muziekschool die vol spanning hun opü^eden afwachten. Het wordt het eerste zelfstandige optreden van Leontine Mierop en Eline Maliepaard; ze spelen met jeugdige ernst een gitaarduet. In Achthuizen hebben de vrouwenver enigingen gekollekteerd. De kollekte heeft daar 2200,- opgeleverd. Assu rantiekantoor De Vogel in Ouddorp geeft 1000,-. De Triathlonvereniging Goeree-Over flakkee heeft een zwemwedstrijd georga niseerd, waaraan ook dokter Huisman heeft deelgenomen. Door de Triathlon vereniging is dat zeer gewaardeerd, maar men heeft gekonstateerd dat dokter Huisman een veel beter neuroloog dan zwemmer is. Serviceclub 'The Round Table' heeft bloembollen verkocht voor een bedrag van 1500,- en de georganiseerde land bouw is present met 5000,-. Zo komt de score om kwart voor tien op 248.807,-. Poortvliet Wat moet je zeggen over zoveel goed- geefsheid? Burgemeester Boonstra kon- stateert dat het ziekenhuis in Dirksland gedragen wordt door alle delen van Goe ree-Overflakkee en heeft een 'fantastisch Goeree-Overflakkeegevoel'. Het ver heugt hem dat alle sektoren van de maat schappij hun steentje bijdragen, waaron der de mensen van de basiseenheid van de politie op Goeree-Overflakkee. De Ondernemersvereniging Middelhar- nis schenkt 4000,-. Gerrit Potirtvliet komt namens de Stich ting Omloop Goeree-Overflakkee vertel len dat er een grote opbrengst van de Omloop mag worden verwacht. Er zijn veel aanmeldingen binnengekomen en de deelnemers kunnen voor de CT-scan gesponsord worden. Bovendien heeft de heer Poortvliet bedacht dat je het ook van je familie moet hebben. Daarom heeft hij Rien Poortvliet gevraagd werk beschikbaar te stellen voor de CT-scan. Neef Rien heeft dat gedaan. Twee originelen heeft hij gegeven die een grote waarde vertegen woordigen. Hoe de werken te gelde wor den gemaakt wordt nog nader meege deeld. Grote en kleine bedragen brengen de stand om tien uur op 279.911,-. Een kwar tier later is dat 326.599,-, onder meer door bijdragen van de vier gemeenten. Dirksland iets meer Burgemeester Van Pelt van Oostflakkee, gesecondeerd door wethouder Visser van Goedereede en burgemeester Boonstra van Dirksland, komt vier enveloppen namens de gemeenten brengen. In elke enveloppe zit 2500,-. Daarnaast over handigt burgemeester Van Pelt bijna 1100,- van het personeel van de gemeente Oostflakkee. Burgemeester Boonstra voegt er aan toe: „Het ziekenhuis staat in Dirksland. Daar om gaan we er van uit dat de gemeente Dirksland zich net een ietsje piet.sje meer betrokken voelt bij het ziekenhuis. Daarom doet de gemeente Dirksland er nog 5000,- bij." Steeds feestelijker is het geworden in studio De Staver en Maarten de Korte laat zijn draaiboek nu voor wat het is. Het programma loopt een beetje uit, met goedvinden van de heer Gaasenbeek van Kabelkrant Goeree-Overflakkee. Herien Wicringa zingt twee liederen begeleid door Marja Boom en er wordt nog een keer gezongen door de groep 'Close Comfort'. Er zijn bloemen voor de artiesten. SLOF-veteraan Jan Lodder bedankt de medewerkers van de SLOF, die voor hun inzet en toewijding koffie met gebak krijgen aangeboden door Bakker Bienefelt van de Lijnbaanpromenade in Middelhamis. Nog steeds komen er giften binnen, ook per telefoon. Visserijvereniging 'Ons Belang' geeft 500,-; een jongen heeft vijf gulden uit zijn spaarpot gehaald en komt dat even brengen. Om kwart voor elf is de totaalstand op gelopen tot 328.751,-, een bedrag dat door Cl000 Dirksland wordt aangevuld tot 330.000,-, Het houdt niet op Het slotwoord van burgemeester Boon- sü-a bestempelt hijzelf als het moeilijkste moment. „Je bent met zo'n aktie bezig en je leeft er naar toe. Je verwacht er wacht van en dan... Ik ben overdonderd door het grote bedrag dat bij elkaar ge bracht is. Allereerst: bedankt alle inwo ners van Goeree-Overflakkee, want jullie hebben het geld bijeengebracht, jullie hebben het gedaan!" Dank ook richting SLOF. „In de stich ting hebben we gezegd: we moeten de men.sen zien te bereiken. Dé manier om de mensen te bereiken was kontakt opne men met de SLOF. Jullie hebben het voortreffelijk gedaan en gigantisch veel werk verzet. Ongelooflijk hartelijk dank. Onvergetelijk, geweldig." Ter afsluiting van de aktie-avond wordt nog een keer gezamenlijk het CT-lied gezongen, waarmee de eerste etappe van de CT-tour glanzend wordt afgerond. Met de aktie van 31 maart is de campag ne voor de CT-scan echter nog niet afge lopen. De CT-scan kan nu aangeschaft worden, maar kost uiteindelijk 800.000,-. Er moet nog veel gedaan worden en er staan nog allerlei akties op stapel, want: Goeree-Overflakkee zorgt voor zijn CT! Wie is er getuige geweest van de aanrij ding op vrijdag 31 maart, 's morgens omstreeks half twaalf, ter hoogte van Den Bommel even voorbij de stoplichten richting Rotterdam, tussen een groene Opel Astra en een blauwe BMW. De bestuurder van de BMW haalde een vrachtwagen in over de witte strepen en raakte de groene Opel Astra. De bestuur der van de BMW was zo sportief om door te rijden richting Rotterdam. Hij liet de bestuurder achter met veel schade aan haar auto. Ze vraagt de bestuurder van de vrachtwagen, en eventueel andere getuigen als zij iets gezien hebben om contact op te nemen met tel. (01876) 9575. Bij voorbaat dank. Het Eilandelijk Samenwerkings verband Harmonie- en Fanfare opleidingen organiseert op 8 april a.s. een demonstratie van de slag- werkleerlingen. Het betreft hier leerlingen van de drie rijkserkende opleidingsinstituten voor harmonie en fanfare op Goeree-Over flakkee, nl.: Muziekschool 'De Hoop' uit Stellendam, Kon. Fanfare 'Sempre Cres cendo' uit Middelhamis en Muziekon derwijs Oostflakkee uit Oude Tonge i.s.m. Muziekvereniging E.M.M, uit Den Bommel. De leerlingen krijgen les van Anno Ap- pelo en Wilbert Grootenboer, beiden als docent aan deze opleidingsinstituten ver bonden. Het feit dat Wilbert Grootenboer zelf als slagwerkleerling bij Anno Appelo is be gonnen, is misschien het beste bewijs voor de kwaliteit van de opleidingen. Het resultaat van die kwaliteit kunt u gaan beluisteren op 8 april, in 'De No tenkraker', Jul. van Stolberglaan 17 te Middelhamis, waar behalve de beginne lingen ook de slagwerkers met meer er varing en diverse diploma's aan bod ko men. U bent van harte welkom in 'De Noten kraker'. Aanvang 15.30 uur. Toegang gratis. De restauratie van de Ned. Herv. Kerk te Stellendam is inmiddels in volle gang. Men is al enige tijd druk bezig met de buitenkant van het gebouw, en ook aan het interieur zal binnenkort worden begonnen. Dit alles betekent echter niet dat alle benodigde financiële middelen al zijn ingezameld. Geld voor deze zaak is nog steeds hard nodig. Daarom heeft de restauratiecommissie opnieuw een aktie georganiseerd en wel een autowasdag. De autowasdag vindt plaats op D.V. zaterdag 8 april a.s. van 9.00 tot 16.00 uur. De leden van de restauratiecommissie en enkele vrijwilligers bieden zich dan aan om tegen vergoeding uw auto te wassen en eventueel ook te zuigen. Zij kunnen gebmik maken van professionele appara tuur en zullen zich met zorg over uw auto ontfermen. De kosten zijn: wassen 7,50 en stofzuigen 7,50. Vanaf 9.00 uur kunt u in de Bosschie- terstraat terecht en kunt u, terwijl u wacht, genieten van een kopje koffie met cake. Elke 20e auto zal worden beloond met een leuke attentie. Graag tot ziens op 8 april a.s.! Verkoping 'Crea Club' Op vrijdag 7 april a.s. wil de 'Crea Club' van de Ned. Herv. Gemeente van Oude Tonge een verkoopdag houden ten bate van het restauratiefonds. Allerlei zelfgemaakte spulletjes zoals: natuurmandjes, kruidenpotjes, brood deeg, fimoklei, houten figuren en nog veel meer zullen te koop worden aange boden. Ook heerlijke eigengemaakte advokaat. Er is ook nog een kleine rommelhoek. Voor de jeugd een grabbelton en een prikblok. De vrouwenvereniging zal op deze dag oliebollen verkopen 's morgens vanaf 9 uur op de markt. Tijd van de verkoping: van 10 tot 5 uur. Plaats: ver.gebouw 'Diaconia'. Koffieochtend in Ooitgensplaat Op woensdag 12 april a.s. organiseert de stichting Welzijnswerk voor Ouderen Oostflakkee (SWOO) een koffieochtend voor 55-plussers. Het thema voor deze morgen is 'bijzondere bijstand'. Ouderen die geen bijstand hebben, maar een laag inkomen bijv. AOW, AWW, AAW of een laag arbeidsinkomen, kunnen ook voor bijzondere bijstand in aanmerking komen, indien door bijzondere omstan digheden noodzakelijke extra uitgaven gedaan moeten worden. Voor deze mor gen is mevr. Jacqueline Wielaard, be leidsmedewerkster Sociale Zaken van de gemeente Oostflakkee, uitgenodigd. Mevr. Wielaard zal informatie en uitleg geven over de bijzondere bijstand en u kunt vragen stellen van algemene aard. De koffieochtend wordt gehouden in 't Centrum, Van Weelstraat 10 in Ooit gensplaat en begint om 10.00 uur. Alle 55-plussers van Oostflakkee zijn van harte welkom. Namens alle deelnemers aan het groot Flakkees koor ^"'^"JJ ""/^^^^"l;^^^^^^^^^^ aan twee personen die zich bijzonder hebben mgezet voor het "'^voeren van zan nummers djdens de grote aktie ten bate van de aanschaf van een CT-scan voor h ziekenhuis te Dirksland. Mar voor het instuderen en begeleiding van de nummer, e Els die als vraagbaak en onze soliste fungeerde. Wij hebben het als een leuke en fijn tijd ervaren. Namens het groot Flakkees koor, D. H. Visser, zang Apollo, Nieuwe Tonge Onderstaand de volledige tekst van het CT-lied: Het hart van ons eiland, wie weet waar het is? Geen stad of een dorp, nee dan heb je het mis. Het centrum van zorg met een oog voor elk mens: Van Weel Bethesda, een huis met een wens. Een huis dat wil zoeken naar oorzaak van pijn. Zodat er weer leven, weer toekomst zal zijn. Een huis dat wil vechten voor elke patiënt. Een huis waar men zoekt, dus een huis waar men scant. Het hart van ons eiland, het klopt al zolang. Voor mensen die ziek zijn, zo klein en zo bang. Want hier heeft men oog en een oor voor elk mens. Van Weel Bethesda, een huis met een wens. Het hart van ons eiland, het hart van Flakkee, het klopt voor ons allen, het leeft met ons mee. Een oog en een oor en een hart voor elk mens. Van Weel Bethesda, een huis met een wens. Dus als je gezond bent, dan doe je toch mee! Dan geef je wat weg voor een eigen CT. De zorg voor elkaar is 't refrein van dit lied. Flakkee is een eiland, een mens is dat niet. Mar van der Veer Heren 2 maakt zich op voor promotie ZWARTEWAAL - Heren 2 van volley balvereniging Intermezzo had .een mak kie jl. zaterdag tegen het lager geklas seerde Hollemare 2. In zaal 'de Gaffelaer' stonden binnen korte tijd de setstanden: 4-15, 0-15 en 2- 15 op het wedstrijdformulier. Intermezzo bleef zichzelf tegen de zwak kere thuisploeg, men liet zich niet verlei den tot spelnivo-verlagend volleybal. In tegendeel, door geconcentreerd te blijven spelen behaalde men een belangrijke overwinning: teamgeest en de mogelijk heid om sterkere tegenstanders beter te gemoet te treden. De deur naar de derde klasse staat nu op een ruime kier. Nog enkele wedstrijden te gaan en dan weten we of ze de deur doorgegaan zijn. Heren 1 speelde tegen Berkel 1 een span nende pot om lijfsbehoud in de tweede klasse. Direkte degradatie zit er niet in voor de Intermezzoërs, maar promotie/ degradatie wedstrijden zijn ook geen leuk vooruitzicht. Daarom nog even er tegen aan voor de ervaren volleyballers. De eerste- en derde set toonde een In-ter- mezzo met wilskracht, de andere twee sets een kibbelend en ongeconcentreerd team. Het gelijkspel was zodoende een terechte uitslag. Bij de jeugd speelde het meisjes C2-team een leuke wedstrijd tegen de topper uit haar klasse: Kangoercxjs uit Oostvoome. Een meer dan verdiend gelijkspel werd weggesleept uit het forensendorp. Na no tabene met 2-0 achter te hebben gestaan. Coach Marja Jongejan was meer dan te vreden over haar pupillen. Lekkerkerk 2 - Dames 10 - 3 Lekkerkerk 3 - Dames 23 - O Volley Quick - Dames 43 - 1 Alexandria l - Jongens BIO - 3 De 'Toeterroute' welke door mevr. T. Migchielsen-Muizer op de basis scholen van Oude Tonge werd ge ïntroduceerd, mag een groot succes worden genoemd. Een speciale ma nier van ontdekken hoe elk instru ment in het Fanfare-orkest 'Voor uit' klinkt, vonden de kinderen be hoorlijk interessant. Er was dus ook een ruime keuze aan instru menten meegenomen naar de scho len. Tevens werd met een videofilm en een muziekband aangegeven hoe een orkest als 'Vooruit' klinkt. De jongens en meisjes waren evenals het onderwijzend personeel zeer enthousiast en luisterden goed naarde uitleg. Dat de introduktie goed is uitgevoerd, blijkt wel door het aantal nieuwe leden die zich hebben opgegeven bij de Stich ting Muziekonderwijs Oostflakkee. Een opgave van 16 leerlingen is toch een enorm aantal. 6 leerlingen hebben zich opgegeven voor het bespelen van een in strument, en 10 leerlingen gaan op de blokfluit beginnen. De mogelijkheid om ook lid te worden van de 'Vooruit-familie' is altijd aan wezig. Natuurlijk kunt u terecht op onze repetitie-avond van het leerlingenorkest en de fanfare. Deze is op woensdag avond vanaf 18.30 tot 22.00 uur. Voor verdere informatie kunt u kontakt opne men met o.a.: H. F. Braber, voorzitter, tel. (01874) 2020 of E. van Limburg, secretaresse, tel. (01874) 3218. Hollemare 1 - Meisjes BI 0-3 Foranto 1 - Mei.sjes Cl0-3 Vovero 1 - Jongens C20 - 3 Bemisse 1 - Jongens Dl3 - O Valeas 1 - Meisjes Dl3 - O MVC 2 - Meisjes D22 - 2 VVV kantoren zijn dé plaatsten waar iedereen voor informatie over vrijetijdsbeste ding naar toe komt. Zowel toeristen, maar zeker ook de eigen inwoners zijn daar wel kom. Naast informatie kan men daar steeds meer ook terecht voor leuke speciale streekartikelen. Onlangs is dat assortiment uitgebreid met een serie 'Blaeuwe Huus'- dranken. Deze serie produkten bestaat uit Blaeuwe Huus-wijn, port en kruidenbitter. Deze kwalitatief prima produkten zijn voorzien van een verzorgd etiket met een in het Ouddorps gestelde tekst. Prima produkten voor dagelijks gebruik, maar zeker ook om kado te doen (of te krijgen). Deze produkten zijn ook verkrijgbaar bij Cl000 Voordeelmarkt te Ouddorp Op de foto biedt Monique Herbonnet, dir. van de VVV Ouddorp een pakketje met de iiieu- we dranken aan burg. Sinke (r) aan. OUDE TONGE Overige uitslagen:

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 2