S.F.H.P. vraagt vakantie-gastgezinnen voor Poolse weesl^inderen Ds. J. van der Vlies, Het Troostboek Sparta 300 Ponystar wordt 'Kinderiteus '95' Biljante Mozart naast pril pianospel Boekbespreking: De Heidelbergse Catechismus. Zondag 1-6. Hernieuwde uitgave gemeentegids Middelharnis Verkoping Jongens B Intermezzo neemt revanche -C Uitslagen Sasruiters Verkoping Verkoping Verkoop Clementijn Lezing in Nieuwe Tonge Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS DINSDAG 21 MAART 1995 Laat 25 kindertjes uit het armste deel van Polen een va kantie in Neder land genieten en nooit meer zullen ze geloven dat Lui lekkerland niet be staat. Een land waar lekker eten is in overvloed, waar iedereen lief en aar- dig voor je is en waar je fris gewas sen in een schoon bed mag slapen, op een eigen kamertje nog wel...! Vijfentwintig Poolse vingertjes zullen na 1 juli op de landkaart Goeree-Overflakkee aanwijzen als 't door hen zelf beleefde lui lekkerland. Ze zijn er dan geweest, op uitnodiging van de S.F.H.P. (Flakkee Helpt Polen), ondergebracht in gastvrije gezinnen. Na veertien onvergetelijke dagen terug in hun kindertehuis, zullen pop pen en knuffelbeesten naast hun scha mele bed aan dat feest herinneren. Feest en vreugde hadden ze nooit eer der zo overvloeidg beleefd dan in die uitzonderlijke vakantiedagen, want ook vakantie hadden ze nooit eerder beleefd. Met onze hulp wacht dat 25 kinderen uit Polen, dichtbij de Oekraïne, een beklemmend, arm gebied waarin de S.F.H.P. zich het lot van een zieken huis en een kindertehuis heeft aange trokken. Tientallen vrachten hulpgtx;- deren zijn er al heengebracht. Er rijdt een Flakkeese ambulance, in 't zie kenhuis worden door de S.F.H.P. geschonken verpleegstersuniformen gedragen, er zijn rolstoelen en er is medische apparatuur en er zijn ver- bandmiddelen geschonken. Materiële hulp allemaal en nóg hebben Cok van Dijke en Klaar Brcen uit Oude Tonge een brok in de keel wanneer ze vooral de kleine mensjes daar bezig zien. „Ze vliege je om je nikkc as je d'r komt", zegt Klaar en ze komen altijd een beetje stuk uit Polen terug omdat ze niet nog méér hebben kunnen doen, omdat ze de kunderen weer achter moesten laten, maar er komt met uw hulp wat moois tot stand. Niet zomaar uit de lucht gevallen, maar na een periode van wikken en wegen, van overleggen en van centen tellen. Ze, de bestuurders van de Stichting, zouden aan 25 kinderen, weesjes veelal, of kinderen uit onvolledige gezinnen, zo'n heerlijke Hollandse vakantie willen geven, zodat ze weer lekker doorvoed en zongebruind de lange winter aan zullen kunnen. Een schrale winter wordt dal weer, want voor hun leeftocht is maar drie gulden per dag beschikbaar. Daarom ook zijn er heel wat van die kinderen tiakkees gekleed en geschoeid, gelukkig maar. Er worden truien voor hen gebreid en warme .sjaals en voor een aantal van hen is er zelfs vakantie. De Poolse luchtvaartmaatschappij LOT heeft aangeboden de kinderen gratis heen en terug te vliegen en voor de Stichting is dat een enorme zorg minder. Wel zcx;kt de Stichting fijne gastgezinnen voor de kinderen. Ze komen in de pericxle 17 juni tol juli en 't zou mooi zijn als gezinnen met kinderen, ook in de leeftijd van 6 tot 14 jaar zich beschikbaar willen stellen. ZWN Tours heeft toegezegd dat de kinderen gratis worden vervoerd wan neer ze kollckticf ergens heen gaan en er zijn al meer mooie aanbiedingen gedaan, alleen nog de ge/innen. Die worden gevraagd de kinderen ic huis vesten en ze plezierig bezig te hou den. In de veertien vakantiedagen zorgt de Stichting voor vier trips niet de ZWN Tours bus. De gastouders krijgen tevoren alle infomiatie met foto over het kind en het Poolse kind krijgt een foto van z'n gastgezin, zodat ze tevoren al wat aan elkaar kunnen wennen. De gezin nen krijgen een boekje met Poolse wcx)rdjes en zou voor een van de kin deren tcxrh nog hulp ncxlig zijn, dan is er altijd een Poolse begeleider bij de hand. De Stichting durft het aan, de verant woordelijkheid, want ze weet best dat die genomen moet worden. Het h(x:ft de Stichting ook niet veel geld te kos ten waarom met temeer vrijmoedig heid wordt gewezen op de landelijke kollektc die van 9 tot 15 april gehou den zal worden. Andermaal zal de opbrengst daarvan worden gebruikt voor de aanschaf van medisch materi aal voor het ziekenhuis in Krasnystaw waarop honderdduizend mensen zijn aangewezen. De Stichting Flakkeese Hulpgoe deren Polen vraagt dus uw aandacht, voor het een en voor het ander; aan dacht vanuit het Flakkeese luilekker land, vergelijkt u het maar. Adres van de Stichting: Molendijk 79, 3255 AM Oude Tonse. Rekening Rabobank Oude Tong r4()9.91.999, "iro Middelharnis 148004. Dat het de Heere moge behagen Zijn Woord te openen voor onze zielen. Ze zeggen wel eens: "'Dat lieve Woord!". Maar in de ontdekking durf je het haast niet op te slaan, zo scherp kan dat W(K)rd in onze levens ingaan. Dan kan het een tweesnijdend scherp zwaard zijn. Ook niet zo vreemd; er staat ook van Jezus: "En uit Zijn mond ging een tweesnijdend scherp zwaard". Het kan zo nuttig zijn tot niets gemaakt te worden door Woord en door Geest. Veel ontdekkende genade in onze levens, veel armmakende genade in onze levens. Maar als er dan een ver moeide, arme, ontdekte ziel verwaardigd wordt dat Woord te ervaren in Zijn kracht, dan is dat Woord zo kostelijk: "Uw Woord kan mij, ofschoon ik alles mis, door Zijne smaak èn hart èn zinnen strelen". Dat Woord - het is maar niet een men senwoord. Wanneer dit Woord ervaren wordt in zijn kracht, dan is het met recht het Woord van Gcxl. Dan zit er de kracht van God in. Dan is het niet alleen een onderwijzend Woord, dan is het ook een herscheppend Woord. Zoals het in de schepping is geschied, zo geschiedt het dan door dat W(X)rd. God spreekt en het is er. G(xi gebiedt en het staat er. Ik ontleende bovenstaande zinnen aan een keurig uitgegeven boek dat onlangs verscheen. Het is het eerste deeltje van een reeks die bedoeld is uit te groeien tot een complete serie catechismusprekcn. Ze zijn van de hand van wijlen ds.J.van der Vlies (overl.1983) die in leven Christelijk gereformeerd predikant was. Hij diende de gemeenten van Nieuwp<x)rt en Driebergen. Jan van der Vlies was geboortig van het Mcrwededorp Sliedrecht. Daar zag hij in 1927 het levenslicht. Hij was voorbe stemd om de rijwielzaak van zijn vader over te nemen. Dat gebeurde aanvanke lijk ook. Opgegrcx^id in een gixlvrezend gezin, had hij reeds als kind de sterke begeerte om de Heere te dienen in het ambt van dienaar des Woords. Dat gebed heeft de Heere in zijn latere jaren willen vervullen. Toen hij zich Gods roeping bewust werd, deed hij zijn bedrijf van de hand en vestigde zich met zijn talrijke gezin in Apeldoorn. Hij studeerde daar enkele jaren aan de Theologische Hogeschool. Zoals gezegd was Nieuwpoort zijn eerste gemeente. Hij werd daar in 1970 beves tigd door de (later oud-gercformeerd geworden) ds.C.Smits. Een kleine tien jaar later nam hij het beroep naar Driebergen aan. Hij nuKht daar nog ruim drie jaar arbeiden. Tot zijn Zender hem afloste van zijn post. Op koninginnedag 1983 overleed hij plotseling. Dominee Van der Vlies was een markant en origineel mens. En zo was hij cxik in zijn preken. Hij was geheel zichzelf. Wat hij meende te moeten zeggen, hield hij niet binnen. Hij preekte zijn men.sen niet op de mond, maar trachtte in alles de boodschap van Gods Woord te verstaan en door te geven. Er was aan hem. god deloze, genade bewezen. En diezelfde genade van de dricënige God had elk men.senkind nodig, daarvan was hij sterk overtuigd. Een diep inzicht had hij ont vangen in de ernst en het gewicht van de zonde, maar anderzijds ook van de gena de waarmee God in Christus Zich over een zondaar ontfermt. Het was zijn harte- lijke begeerte Christus te preken - Christus als de Weg, de Waarheid en het Leven. Van der Vlies had ook een grote bewo genheid met onbekeerden. Een bijzonder plaatsje had bij hem de jeugd. De inhoud van het bcxïkje dat hij eerder schreef tij dens een ernstige ziekte 'Nog iets te zeg gen?!' getuigt er op ontroerende wijze van. En wat hem vooral kenmerkte was, dat hij het leven der hoop beoefende. Het waren bij hem niet slechts woorden als hij getuigde dat hij wel wenste ontbon den en met Christus te zijn, want dat dit hem zeer verre het beste was. Zo is hij ook gestorven; locn verkreeg hij zijn wens. Zowel op de dag van zijn overlij den (30 april) als op de dag van zijn begrafenis (5 mei 1980) wapperden de vlaggen. Een koningskind kwam thuis. Welnu - zoals hij was, zo preekte hij ook. Zijn preken waren niet effen en gestroomlijnd, maar hij preekte op een levendige wijze. Toch wist hij te graven in het Woord. Hij kon studeren en hij deed het ook. Met name in de catcchis- musprediking was ds.Van der Vlies in zijn kracht. En zo liggen deze preken nu voor ons. Hij preekte Christus voor een verloren zondaar - Hem in Wie de Heere alles tot zaligheid geschonken heeft. Die ook al de Zijnen ook tot de Bron van zaligheid leidt. Het is een goede gedachte van zijn schoonzoon, de heer J. Bassa te Nieuw poort, geweest om de in Driebergen gehouden catechismusprekcn in boek- vomi uit te geven. Dit eerste deeltje is keurig verzorgd in gebonden uitvoering. Het ligt in de bedcKïling deze serie uitein delijk te completeren tot zes delen. De titel is: 'Het Troostboek'. De Catechis mus immers wijst aan hoe de ware en enige troost verkregen wordt - in de weg van kennis aan onze ellende, onze ver lossing en onze dankbaarheid. De uitgave is in eigen beheer gehouden; ze is tevens verkrijgbaar bij boekhandel Van der Boom te Sonimelsdijk. Het bcxïk bevat elf preken over de zondagen 1 tot 6; het telt 120 pagina's en kost slechts 22,50. Tot slot neem ik nog een gedeelte over uit de verhandeling van zondag i. Wij moeten in onze ellende en in onze schuld doorverwezen worden door het Wcx^rd en door de Heilige Geest naar het Lam Gods Dat de zonde der wereld weg draagt. Daarheen moet de ellende, de schuldkennis ons drijven: 'Zie het Lam Gods Dat de zonde der wereld weg neemt'. We lezen heel opmerkelijk hoe bedekt, hoe verborgen Jezus Christus kan zijn voor een ontdekt zondaar. Johannes zegt: 'Maar Hij staat midden onder ulieden Dien gij niet kent'. Dan is het zo nodig dat de Schrift geopend wordt door de Heilige Geest, opdat wij Jezus Christus gaan beschouwen, opdat Jezus Christus ons geopenbaard wordt in het gewaad van de Heilige Schrift. Als dat u te beurt mag vallen, dat er een vra gen komt in ons leven, dat er een zoeken komt in ons leven, dat we ook Johannes de Doper gaan verlaten om het Lam Gods te gaan volgen waar het ook heen gaat, dan heeft de zondekennis en de ellendekennis u gebracht waar u zijn nuwt. N.a.v.: Ds. J. van der Vlies, Het Troost boek. De Heidelbergse Cate chismus. Zondag 1-6. Te bestellen bij J.Bassa te Nieuwpoort (01843-1242) en bij boekhandel Van der Boom te Sommelsdijk. Gebonden. 120 pag. Prijs 22,50. J.M.J. Kieviet. In de periode november 1995 verschijnt de volledig geaktualiseerde gemeente- gids van Middelharnis. De gemeentegids wordt in opdracht van het gemeentebe stuur van Middelharnis samengesteld door de daarin gespecialiseerde uitgever smaatschappij Suuriand-Falkplan b.v. uit Eindhoven. In de geaktualiseerde gids wordt uitge breid aandacht besteed aan ondermeer de gemeentelijke instellingen, de gezond heidszorg, het onderwijs, sport, kuituur en recreatie, sociale instellingen, kerkge nootschappen en uiteraard middenstand en industrie. De gids wordt gratis huis-aan-huis ver spreid in de gehele gemeente Middelharnis. Nieuwe inwoners ontvan gen een gratis welkomst-exemplaar. Speciaal voor deze groep nieuwe inwo ners, en dat zijn er honderden per jaar, is er een speciale rubriek opgeze. In deze rubriek 'Welkom in Middelharnis' kun nen een groot aantal bedrijven zich pre senteren. Ook nieuw in de stadsgids is de advertentierubriek 'Bel Snel'. Onafhankelijk en representatief onder zoek (bron Research Marketing Heerlen) heeft aangetoond dat de gemeentegids door 73% van de bevol king regelmatig wordt gebruikt. En ruim 80% beoordeelt de gemeentegids als goed tot zeer goed als bron voor gemeentelijke informatie. Voor middenstand en industrie zijn er dan cwk verschillende mogelijkheden om zich optimaal 1 jaar lang aan alle bestaande en nieuwe inwoners te presen teren. Voor meer informatie over advertentie mogelijkheden: bel (040) 642127. SOMMELSDIJK Op D.V. zaterdag 25 maart hoopt mevr. Stuurman een verkoping te houden in het verenigingsgebouw 'Vita Nova', van Aerssenstraat te SommeKsdijk. Er is weer van alles te koop, o.a. borduurzijde, .sok- kenwol, breiwol, ontbijtlakens, borduur- pakketten etc. U bent van harte welkom van 's morgens 10.00 uur tot 's middags 15.(K)uur. In een één uur durende uitwedstrijd tegen DVO heeft het jongens B-team van volleybalvereniging Intermezzo revan che op zichzelf en op de thuisploeg genomen. De topklasser uit Middelhar- nis-Sommclsdijk speelde vorige week gedeeltelijk tegen zichzelf en speelde daardoor 2-2 gelijk tegen Alcom Capel- le. Nu had men voor een andere aanpak gekozen. En het thuisvcriies tegen DVO, vorig jaar, is hierdoor goedgemaakt. Vooral in de eerste twee sets werd een duidelijke vooruitgang in het veldspel bemerkt bij Intemiezzo. Een felle inzet zorgde v(X)r veel beweging en flink wat aanvalskracht; 8-15 en 7-15. Waren de setuitslagen van het progres sieve spel van het aankomend talent als Pieter Bal, Jaco van Walsem en Comelis Robijn. De derde set was een formaliteit: 6-15. Trainer Durk Vis.ser kan tevreden zijn over zijn jongens. Bij de senioren behaalde Heren 2 een overwinning in Bruinisse tegen het derde van Kwiek. Een ruggesteun voor een ploeg die even in een dip zat, weliswaar punten binnenhaalde maar op een dusda nige manier dat de derde klasse (het hoofddoel van dit team) nog ver weg lijkt. Hard werken, goede concentratie en vooral intelligent spel waren de voor waarde voor een 0-3 overwinning. In de tweede set werd geluk afgedwongen d(X)r met 15-17 te winnen. De uitslagen van de eerste en derde set geven de krachtsverhouding beter weer: 5-15 en 6- 15. De al eerder vernoemde Pieter Bal had een succesvolle invalbeurt in dit team van Intermezzo. Overige uitslagen VV Kwiek 1 - Mei.sjes BI3-0 DVO 1 -Jongens Cl0-3 Rivo 1 - Jongens C23-0 Rivo 1 -MeLsjesCl0-3 VV Kwiek 1 - Meisjes C23-1 Yum I -Jongens Dl3-0 MVC 1 -Mei.sjesD23-0 Ervea 1 -Dames 13-0 VC0 2-Dames20-3 VVKwiek 3 - Dames 40-3 Futora 2 - Heren 13-0 Programma 25 maart a.s. 15.00 uur: Meisjes Dl - Spirit 1 Meisjes D2 - Rivo 2 Mix El - Rivo 1 16.30 uur: Jongens BI - Sliedrecht Sport I Jongens C1 - Schovocomca 1 Jongens D1 - Kangoeroes I Meisjes C2 - Volley Voome 18.00 uur: Heren 2 - Volley Voome 3 Dames 2 - Volley Voome 3 Meisjes B1 - Volley Voorne 1 Meisjes Cl - Volley Voome 1 20.(X) uur: Heren I - Volley V(xime I Dames 1 - SVM 3 Wedstrijden worden gespeeld in recrc- atiecentmm 'De Staver' te Sommelsdijk. De toegang is gratis. De ANWB heeft dit jaar voor de tweede keer de prijs uitgereikt voor de beste kin derfiets van het jaar, de Kinderkeus '95. De winnaar wordt voor de helft bepaald door een vakjury van deskundigen, onder leiding van ANWB's Ferry Smith, voor de andere helft door de echte deskundi gen, de kinderen zelf. Die maakten daar voor dit jaar maar liefst 1000 proefrit ten. Zorgvuldige afwerking De Sparta 300 Ponystar werd uit de 47 inzendingen gekozen tot de Kinderkeus '95. Dat kwam vooral door de zorgvuldi ge afwerking en uitvoering van de Pony star. Algemeen was het positieve oordeel over het remsysteem. Het is een van de elementen die typisch is voor Sparta. De speciale kindvriendelijke remgrepen maakten het ook voor kleinere handen makkelijk de remmen eenvoudig te bedienen. De terugtraprem en twee canti lever velgremmen werken dan ook uit stekend. Uitstekende verlichting De jury had ook veel lof voor de verlich ting van de fiets. Normaal is dat een zwak punt van kinderfietsen. Denken fabrikanten soms dat kinderen na het donker toch niet meer mogen fietsen? Bij de Ponystar is de verlichting heel goed verzorgd. De bedrading is zorgvuldig weggewerkt en het achterlicht is minder kwetsbaar door een speciale bescherm- beugel. Het afgelopen weekeinde hebben de Sasruiters meegedaan aan de dressuur- wedstrijden in Heerjansdam, georgani- .seerd door de Devel Ruiters. De uitsla gen zijn als volgt. Paarden klasse LI Liesbcth de Jong met Tonia126 pnt. Wanda Prins met Rhodee117 pnt. Paarden klasse L2: Liesbeth de Jong met Isha122 pnt. Linda Kok met Gracia112 pnt. Marjan Jumelet met Albert H120 pnt. Paarden klasse M2: Tjarda v.d. Wal met Handsom ....116 pnt. Sasruiter Zeeuws kampioen Indoor-Springe n Na een spannende strijd in de klasse Z die ging tussen Piet Huige, Birgit Bonnet, Winnie de Landmcter en Rob Tcrborg, ging laatstgenoemde met de eer strijken met zijn paard Ekros Bon ito. Er was een technisch moeilijk parcours neergezet. Dit tot grote tevredenheid van de winnaars. In Zeeland worden veelal te gemakkelijke parcoursen gereden, wat de winnaars voor moeilijkheden plaatst wanneer ze elders (zoals Rob dat gaat doen in Emielo) een mcxïilijker parcours moeten rijden. OUDDORP De zcndingskrans 'Draagt elkanders las ten' van de Gercf. Gemeente te Ouddorp hoopt D.V. donderdag 23 maart a.s. haar verkoping te houden van de gemaakte handwerken, lakens en slopen, badhand doeken, nachtponnen, schortjes, ontbijt- lakens, dekservetten, sokken, slabben, genaaide kinderkleding in diverse maten, coupons, enz. De openingstijden zijn van 's morgens 9.30 uur tot 's avonds 19.30 uur in het verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Prcekhillaan 3. We hopen dan D.V. tot ziens. De gehele opbrengst komt ten goede aan de zending. Het bestuur NIEUWE TONGE Kinderkleding Clementijn komt morgen, woensdag 22 maart, in Hervormd, ver enigingsgebouw 'Elim' van 13.30 tot 17.30 uur. Tevens is er een verkoping voor Adul- lam. De opbrengst van deze middag komt dan ook ten geode aan Adullam. OUDDORP Clementijn kinderkleding hoopt a.s. zaterdag 25 maart een verkoping te hou den bij Boekhandel Akershoek, Hof dijksweg 17. De verkoping is van 9 tot 4 uur. Aantrekkelijk en stevig uiterlijk Ook waren de kinderen erg te spreken over de stevige bagagedrager en de fraaie lichtmetalen velgen. De banden, waarmee de Ponystar standaard is uitge rust, kunnen tegen een stootje. Dat vond de kinderjury een nuttige eigenschap. Samen met de eigentijdse kleurstelling zorgde dat voor de titel Kinderkeus '95. Sparta, altijd voorop Helemaal verra.st met de verkiezing was Sparta niet. Het researchteam van Sparta heeft de afgelopen jaren veel aandacht besteed aan de innovatie van de kinder fiets. Dit heeft geresulteerd in een nieuw kinderfietsmodel in het Sparta assorti ment, de Txiko (spreek uit: Chico). Deze fiets, die onlangs werd geïntroduceerd op de Fiets RAI '95, wordt omschreven als de eerste echte kinderfiets. Bij de geome trie van de Txiko, die heel anders is dan van andere fietsen, staat de veiligheid meer dan ooit voorop. Opvallend is dat de maatvoering van de Txiko aansluit op de groeicurve van kinderen. Met deze verregaande vernieuwing is Sparta nu al klaar voor Kinderkeus '96. Wilt u meer weten over Sparta, de Ponystar of de Txiko: bel dan met Hein Hackenitz bij Sparta: (055) 550922. D.V. donderdag 23 maart zal de laatste lezing van dit winterseizoen gehouden worden in het Hervormg ver.gebouw 'Elim', Dr. A. van Brummelen uit Huizen zal dan spreken over 'Het leven en werk van Wilhelmus a Brakel'. De man bekend om zijn doorwrocht werk 'De Redelijke Godsdienst'. Een werk dat vroeger (en nu?) door eenvoudige men sen in de winteravonden werd gelezen en herlezen. Dr. Van Brummelen behandelt al enkele jaren dit werk met een aantal predikan ten, zcxlat we die avond het een en ander te horen krijgen wat zeer de moeite waard is. De avond begint om 19.45 uur en u wordt hartelijk uitgenodigd, mi,s.schien mag u wat kruimels meenemen naar huis. Op vrijdag 24 maart, aanvang 19.30 uur, treden voor u op dwarsfluitleerlingen van Cees Veerman en pianoleerlingen van Piet Westhoeve. Kwamen in eerdere uitvoeringen van de Muziekschool Goe ree-Overflakkee beginnende dwarsflui- ters en gevorderde pianisten aan bod, nu zijn de rollen omgedraaid. Betoverend fluitspel en voorzichtige pianoklanken, u kunt het beluisteren in de grote zaal van het Diekhuus, Beneden Zandpad 7 te Middelharnis. U wordt van harte uitgenodigd dit gratis toegankelijke evenement bij te wonen. Met veel enthousiasme en vakbekwaam heid wordt les gegeven aan de Muziekschool die nu zo'n 230 leeriingen telt. Om dit alles mogelijk te maken, werd in 1987 een Stichting opgericht met als doel muziekonderwijs op Goeree- Overflakkee voor een ieder mogelijk te maken en de muzikale vorming te bevor deren. Deze Stichting werd en wordt nog steeds gedragen door een zestal bestuurs leden die al even enthousiast zijn als leerlingen en docenten. Dat het een en ander hun nogal wat energie en vrije tijd kost, behoeft geen betoog. Een bekro- nmg van deze inzet was de landelijke definitieve erkenning van de school in 1992 en is steeds weer opnieuw de ene succesvolle leerlingenuitvoering na de andere. Vrijdag 24 maart is er veel Mozart voor de fluit te beluisteren, waarbij combina ties met fluit en piano en fluiten onder ling royaal toegepast worden. Alles bij elkaar gaan er zo'n 30 leeriingen op met als leuk detail dat er een piano-spelende zoon is die zijn fluit-spelende moeder zal begeleiden. Dat je niet vroeg genoeg met het opdoen van podiumervaring kunt beginnen, wordt geïllustreerd door een pianoleeriing die nog maar enkele maan den les heeft. Leeriingen, docenten, direktie en bestuur van de Muziekschool Goeree-Overflak kee hopen en rekenen op uw royale en stimulerende belangstelling .-^^^ T^'^ f.**;-^ In de winter een kerstpakket en in de zomer een onvergetelijke vakantie?

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 6