College Style in Middelharnis open Van de politie Predikbeurten Reg. accountants Visser Visser in Middelliarnis Reklame Reklame R. van Dongen geen Statenlid Rode Kruis Wandeltocht Nog'es 'vleis mit peren' Diverse markten Verkiezingsuitslag a.s/dinsdag Zo was het. Zo is het Hoe zou het worden? Wegens verbouwing GESLOTEN van maandag 13/3 t/m donderdag 23/3 UW WARME BAKKER A.AKERSHOEK Hoenderdijk 13 - Ouddorp (Zie e.v. verdere aankondigingen) Tweede verdachte in zaak kerkinbraken Tarwe rozijnenbol Croissants Uw Warme Bakker Voorjaarsverkoping Damvereniging 'Ernst Nut en Ontspanning '52' te Melissant Uitslagen van maandag 6 maart C. Visbeen - T. Goedegebuur1 - I H. Visbeen - B. VisbeenO - 2 NU voor J 2.75 van 0,95 NU voor J ü,75 Vrijdag en zaterdag a.s.: Zaterdagmorgen 9 uur warme worstebroodjes en bolussen Heerlijk verse: STROOPWAFELS APPELTAARTJES ROOMBOTERCAKE ONTBIJTKOEK BOTERKOEK STROOPKOEKEN Al uyv brood- en gebakbestellingen worden gratis door ons bij u thuisbezorgd in Sommelsdijk, Middelharnis, Dirksland Voorstraat 5 DIRKSLAND Tel. (01877) 1417 Zondag 12 maart 1995 (3e Lijdenszondag} Ingezonden: m Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS Defam. en.de kleding College Style, de naam zegt het al, is niet zomaar de eerste de beste. De zaak in de wat exclusievere, maar gezellig romantische dames mode, vestigde zich aan 't Beneden Zandpad 3 te Middelharnis en dat lijkt voor een bedrijf als dit een zeer uitnemend plekje! Da's mooi gezegd maar dat leek er niet echt op toen de fam. Roukens uit Ridder kerk er wat maanden geleden een kijkje nam. Mevr. Roukens schijnt toen zelfs wat minder enthousiast te zijn geweest. Het pand had het oude schoolhuis ge herbergd en daar was in gewoond, een woonhuis dus met kamers en een gang in 't midden en zag daar maar'es de zaak in die inmiddels tot stand gekomen is, want de Roukens hebben hun plan wel door gezet. Daarom straalden ze gistermiddag van College Style. Rechts burg. Sleiirink die juist zo toen het openingsuur was aangebro ken. Goed dat er een briefje hing dat de opening aankondigde want belangstel lenden waren al binnen geglipt. Burgemeester mevr. Slcurink had het startsein nog niet gegeven, ze deed dat door de onthulling van de naam boven de deur, extra gedecoreerd met een lan taarn aan weerszijden, kortom een plaat je dat zich niet mooier had kunnen pre senteren maar wie het alleen van buiten beziet is de helft nog niet aangezegd. Binnen zijn de kamers en de gang ver dwenen en is een royale ruimte ontstaan, met parketvloer, spiegels in gouden lijst, sfeervolle verlichting, een gipsen pla fond met ornamenten, licht eiken winkel- mcubilair, heel stijlvol zoals de zaak dat aan z'n naam verplicht is. De naam stamt uit Engeland en herinnert aan de stijlvol le kleding, uniform dikwijls, die op de ■ie opening had verricht. Brit.se scholen werd gedragen. Het uni forme is verlaten en in de plaats daarvan biedt College Style een keur van smaak volle modellen en kleuren in die kleding die de vrouw tlattecrt. Op Goeree-Overflakkee wist College Style uit Ridderkerk heel wat goede klanten waarom het idee van een tweede zaak, naast die in Ridderkerk werd ge boren. De 20-jarige zoon Jan gaat probe ren daar een succes van te maken. Bekende merken als Falino, Marie Theme, Club Monaco, H.S. Fashion, Mystique, Oilily, Secret Love en anderen zullen hem daarbij zeker helpen. Burg. nievr. Sleurink heeft hem gisteren van harte welkom geheten, tevreden als ze is met deze nieuwe en bijzonder sfeer volle aanvulling van het winkelcentrum. Opnieuw een ondersteuning van het goede niveau daarvan, vond ze. Afdeling 1: Afdeling 2: J. Non - B. GrootenboerO - 2 P. Kom- A. Visbeen1 - 1 JDc dorp.sgcwijzc uiLslag van d'^ woens dag gehouden Prov. Statenverkie zing vindt u a.s. dinsdag in onzc krant. Opname nu zou teveel ruimte van de laatste nog beschikbare pagi na liebben «ekost. Rectaklie i 7 In de zaak van de kerkinbraken is een tweede verdachte aangehouden. De man, een 35-jarige Middelburger wordt ver dacht van medeplichtigheid aan heling en medeplichtigheid aan één inbraak. Hiermee zijn 13 kerkinbraken op Goe- rce-Ovcrflakkcc, 5 kerkinbraken op Schouwen-Duiveland en 4 kerkinbraken in Vrouwenpolder (Walcheren) opgelost. In deze laatste plaats werd meerdce malen in dezelfde kerk ingebroken. Daarnaast werden nog drie inbraken in andere gebouwen (winkels en wachtlo kaal busmaat.schappij) opgelost. De man, die in het totaal aantal zaken eeh klein aandeel heeft is na verhoor heengezon den. Alle bijbels die waren weggenomen zijn achterhaald en worden aan de recht matige eigenaren teruggegeven. Van de 25-jarige verdachte, die op 21 februari werd aangehouden is de in be- waringstelling met 30 dagen verlengd. De Visser In opdracht van de Regiopolitie Rotter dam Rijnmond wordt er in de maand maart een telefonische enquête gehouden onder de bevolking van Goeree-Ovcr- flakkee. Deze enquête is gericht op een onderzoek naar het (on)veiligheidsgc- voel bij de bevolking. Er zullen tijdens deze enquête vragen gesteld worden in de trant van: criminaliteitspreventie en funktioncrcn van de politie in uw dorp. De politie vraagt uw medewerking voor deze enquête, zodat een zo goed inoge- lijk beeld kan worden gevormd wat de bevolking van ons eiland denkt en voelt. De uitslag van de woensdag gehou den Statenverkiezing heeft laten zien dat drs. Ruud van Dongen, PvdA gemeenteraadslid te Goedc- reedc, niet tot Statenlid gekozen is. Hij stond nr. 15 op de kandidaten lijst maar de PvdA Statenfraktie heeft 4 van de 18 tot dusver bezette zetels prijs moeten geven. Geen zetel dus voor nr. 15 wat be tekent dat dhr. van Dongen z'n raadslidmaatschap zal continueren. Wanneer een van de 14 Statenleden uitvalt zal zijn/haar plaats door dhr. van Dongen worden ingenomen. Het lijkt er overigens op dat vol gend jaar i.v.m. de vonning van de Stads-provincie Rotterdam opnieuw Statenverkiezingen zullen worden gehouden. OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Woensdag 15 maart: 19.30 uur ds. R. Veldman - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lees- dienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 19.00 uur ds. D, de Jong - Doopsgezinde Gem. 10.00 en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. F. Hoek, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.30 uur ds. H. Veldhuizen, Zoetermeer. STELLEND AM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Codée, bediening Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. M. B. V. d. Akker, Veen, dankzegging Hei lig Avondmaal - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. H. Becker, Rotterdam en n.OOuurds.J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. N. A. de Vries, Elspeet en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.(X) uur lecsdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur dhr. A. v. d. Schee, Spijkenisse - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur lecsdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap en 18.00 uur kand. G. A. van Ginkel, Maartensdijk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur Iccsdien.st. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 18.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. J. G. Blom en 15.30 uur Samenzangdicnst - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur Prof. J. van Leeuwen - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. Sj. Bruining, doopdicnst. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. Westland en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. Mijnders, Barendrecht - Ger. Kerk lO.(X) en 17.00 uur ds. H. Out - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur lees dienst en 16.45 uur ds. J. B. de Rijke. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Beider - Ger. Gem. 10.00 en 18.(X) uur lecsdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. P. J. Tccuw, v.m. voor bereiding Heilig Avondmaal - Ger. Gem. lO.(K) en 18.(X) uur lecsdienst - Evangelie Gemeente (De Komeet) Melkweg 75 10.00 uur J. C. van Boven. MIDDELHARNIS De afd. Middelharnis organiseert dit jam^ opnieuw een wandeltocht op zaterdag 22 april. De afstanden zijn 5, 10, 25 en 40 km. De opbrengst dit jaar gaat naar het van Weel Bethesda ziekenhuis te Dirksland voor de aanschaf van een C.T. Scan. Er kan vanaf 08.00 uur worden gestart voor de 25 en de 40 km. De 5 en de 10 km. starten om 10.00 uur. Inschrijven in het Recreatiecentrum De Staver of vooraf bij: J. M. Blok, tel. (01870) 85006, b.g.g. (01870) 86234. Bie oengs thuus atte we altied mit nieuw- jaersdag vleis mit peren. Wiele noemden dat geen peren mit vleis, mar vleis mit peren. Hiervoor gebruukten we mooie grote, giezen, rundvleis of een stikje schoenke, dat een nachtje in 't zout had gestaen. Zachtjes koke, in niet in de peren steken, dan had je de lekkerste bouljon. D'r moste dan extra aerpels gescheld worre, lekker nat ete, mit veul sop over de schuttel, zodat je je aerpels mit een lepel most ete. Pere slachte, in kieken wie den röödsten had. M'n moeder zei dan altied: 'k hao weer een panne mit eten, waer je een boer mee van 't paerd zou slaen. Of ze noemde het potje tru. Nog altied, al weun ik niet meer op Flakkee, eet ik iedere nieuw- jaersdag vleis mit peren. Een oud-FIakkeese STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. J. Vlaardingerbroek, Rotterdam. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos, v.m. bediening Heilig Avondmaal en nam. dankzeg ging Heilig Avondmaal - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. M. Snoek en 18.00 uur drs. A. C. Feij. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. A. W. V. d. Plas en 18.00 uur ds. C. J. W. Verboom - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur drs. A. C. Feij en 18.30 uur drs. H. Out. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Willemsen. ZIERIKZEE - Herv. Gem^ 9.30 uur (H.A.) en 14.30 uur (Dankz.) ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x lees dienst. VRIJDAG 10 MAART 199;; Op zaterdag 11 maart wordt in pany. centrum 'Oostdam' te Goedereede een Snuffel- en Curiosamarkt gehouden deze markten duren van 's morgens 9.0() uur tot 's middags 16.00 uur. De markt is gratis toegankelijk. Op deze markt is van alles te vinden, van klein tot zeer groot, bijv. speelgoed, boe ken, gereedschap, wasmachines, koel kasten en nog veel meer snuisterijen, eigenlijk te veel om op te noemen. Er staan meer dan 20 kraampjes die bemand worden door: partikulieren, verenigingen en welzijnsinstellingen. Verder is het mogelijk om op deze markten goederen in te brengen welke door de organisatie worden verkocht op provisie-basis, af hankelijk van de waarde van het artikel, bovendien hebben kopers recht op een garantie van 7 dagen op artikelen die door de organisatie verkocht worden. Dus niet goed, geld terug. Heeft u belangstelling voor huur van een kraam of een plaats op een van deze markten, neem dan kontakt op met Hans Grinwis, hij verschaft u alle informatie, u kunt hem telefonisch bereiken onder nr. (01879)2321 of (01878) 2187. Verder kunt u informatie inwinnen bij nr. (01879) 1102, Hans v. d. Vlist. Volgende markten: Tweede Paasdag, 17 april. Boot- en Ca ravan met accessoires beurs. Zaterdag 22 april: Antiek-, Curiosa- en Geraniummarkt. Zaterdag 20 mei: Hobby- en Verzaniel- beurs. Zaterdag 10 juni: Snuffelmarkt. Zaterdag 8 juli: Snuffelmarkt. Zaterdag 10 augustus: Rommelmarkt Zaterdag 19 augustus: Snuffelmarkt Zaterdag 2 september: Snuffelmarkt. Zaterdag 23 september: Antiek- en Curiosamarkt met Taxatie. Zaterdag 7 oktober: Hobby- en Verzamel- beurs. HERKINGEN De zendingskrans 'De hand aan de ploeg' houdt D.V. donderdag 16 maart haar voorjaarsverkoping, van 10 tot 16 uur. Er is weer een grote sortering van artikelen te koop, o.a. handwerk, gebak, olie-bollen, slaatjes, zelfgemaakte kaar ten. Ook is mevr. v. d. Veer weer aanwe zig, met een groot assortiment kreatieve spulletjes. Deze verkoping wordt in het vergaderlo kaal achter de kerk gehouden. Het adres is Onderlangs 6. Mogen wij op uw belangstelling rekenen? De opbrengst is geheel voor de zending. We hopen tot ziens op D.V. 16 maart. Links dhr. Visser met Jazeker, het i.s registeraccountant Steef Visser (36) we! opgevallen dat in Middelharnis (steeds) meer accountantsbureaus gevestigd zijn, maar dat heeft'm niet van z'n voornemen af doen zien daar ook met een filiaal van z'n registeraccoun- tantsbureau Visser Visser neer te strijken. In Sommelsdijk, in het pand van Osseweijer Onroe rend Goed heeft hij kantoor gevestigd. Als schoenhandelaar of confectionair zou hij die stap mis- .schien met minder overtuiging-, of in 't geheel niet heb ben gemaakt, maar 't meest verkoopt hij vertrouwen en daar is ook in Middelharnis steeds behoefte aan. Dat had het in Barendrecht gevestigde kantoor al ettelijke flak- keesc klanten gebracht, wat de Middelharnisse vestiging nog meer aannemelijk inaakt: „We komen onze klanten tegemoet", verklaart dhr. Vis.ser, Dhr. Dick Paul en Rian Born bemannen meesttijds het kantoor maar zelf voelt dhr. Visser zich er als geboren Menheersenaar ook uitermate thuis. Register-accountantskantoor Visser Visser heeft z'n hoofdvestiging in Barendrecht en ook daar wordt de aan dacht van dhr. Visser gevraagd. De twee Vissers zijn niet eikaars bloed- of aanverwant. z'n medewerkers. Wel zijn ze studievrienden die 't stout idee van samen gaan kregen toen hun Rotterdamse werkgever, een heel groot accountantskantoor, een fusie aanging. Daar werd node afscheid van beide werknemers genomen, ze hadden heel graag mogen blijven want beiden kenden een uitste kende staat van dienst; deskundig, degelijk en betrouw baar waren ze gebleken. Die eigenschappen namen ze mee naar de eigen stek, wel iswaar, met 16 medewerkers, gevestigd in Barendrecht maar z'n klanten winnend uit een groot deel van het land. Kleine klanten, heel grote soms, maar allemaal gebruik makend van de know-how die het kantoor in zich verza meld heeft. De Sommelsdijk,se vestiging is een kleinere-, maar geen andere. De deskundigheid is er even groot en de service navenant want dat heeft dhr. Visser-, en dat hebben z'n medewerkers ervaren dat de dienstverlening optimaal moet zijnen zie... Een spontane groei wordt waargenomen en daar zijn beide Vis.sers gelukkig mee, ach wat: Job kent z'n volk en Middelharnis kent Steef, korrekt in 't pak, korrekt gema nierd en met kennis die hij graag ten dienste van z'n streekgenoten stelt. Vandaag houdt hij open dag- u bent er welkom, van 17.00 tot 22.00 uur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 2