Kortingen van Familux A. de Reus l'r Vanaf 28 januari Speelgoed en Huish. artikelen DE DEGELIJKE DRUKKER drukkerij kranse bv VOORRECHT NAAIMACHINES 899.- ROLSTOELBUS CHAUFFEUR M/v OUDDORP l/l Autoschade komt soms wel érg onverwacht. karets. 1^1809002 aufoschade VRIJDAG 27 JANUARI 1995 EILAISfDEN-NIEUWS BIz.3 OPENBARE EXECUTORIALE VERKOPING NOTARIS M.A. Korbijn te OUDE TONGE is voornemens, ten verzoeke van de eerste hypo theekhouder, PUBLIEK TE VERKOPEN: HET WOONHUIS met aanhorigheden, erf en tuin aan de Mariniersweg 6 te Oude Tonge, kadas traal bekend als gemeente Oostflakkee, sectie C, nummer 4593, groot 3 are, 42 centiare. De verkoping heeft plaats op MAANDAG 27 februari 1995, bij inzet, en MAANDAG 6 maart 1995, bij afslag, telkens des avonds half acht, in Café "De Geit", aan de Kaai 1 te Oude Tonge. Conform de wettelijke bepalingen bestaat de mogelijkheid» tot 14 dagen vóór de verkoop schriftelijk bij de notaris een bod op het te verko pen object uit te brengen. Nadere inlichtingen t.k.v. Notaris Korbijn voor noemd (tel. 01874-1133). Aangevraagde bouwvergunningen Voorgenomen vergunningen Beslissingen Awb Autoschade komt altijd onverwacht. Maar niet voor ons als FOCWA Garantiebedrijf. Wij zijn daar dag en nacht op voorbereid. Doen niets anders dan schadeherstel. Zijn gespecialiseerd. En hoe. We herstellen vakkijndig, veilig, en snel. Geven twee jaar garantie. Bieden vervangend vervoer aan. Zijn gebonden aan de uitspraken van de FOCWA/ANWB geschillencommissie. En leveren ongekende service. Autoschade? U kunt dag en nacht bij ons terecht. Z7 Wij zijn er klaar voor. Al meer dan 50 jaar tot uw dienst. Husqvarnav.a. oUa." Lewensteinv.a. 545." Overlockmachines 4 draads met differentieel transport (voor stretch en breistoffen)v.a. Gy Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Regeling grof huishoudeiijk afval Grofvuil Inzameling klein gevaarlijk afval Wet milieubeheer Wet milieubeheer en Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren VERBOUWINGS OPRUIMING De ouderwetse degelpers is allang uit onze drukkerij verdwenen en staat nu als een stuk je curiosa opgesteld in de hal van ons nieuwe bedrijfspand. Zo zijn er in de loop van enkele jaren heel wat relikwieën uit het verleden van het mooie drukkersvak tot museumstukken geworden. Ook Drukkerij Kranse is altijd bij de tijd gebleven maar enkele dingen uit het verle den hebben wij altijd zorgvuldig bewaard; ouderwets degelijk vakmanschap, een scher pe prijs en alle tijd voor goede service en advies. Haveneind 9e, Sommelsdijk, tel. 01870-82275 mm i Bm» >i mm immi ama aam M E E N T E ■iai mm mm mm I D D E L H A R N I S Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - A.C. de Wit, Duivenwaardsedijl< 16, Nieuwe-Tonge - verbouwen woning - Ministerie van Binnenlandse Zaken, Schedeldoeks- liaven 200, Den Haag - oprichten sirenemast, Molen- laan 26, Sommelsdijk - A. Knape, St. Joris Doelstraat 6-8, Sommelsdijk - vernieuwen schuur, Zuid-Achterweg 17, Sommels dijk - C. van Rijswijk, Olympiaweg 12, Sommelsdijk - ver bouwen woning. Deze publikatie heeft een informatief l<aral<ter. De ver melde bouwplannen zijn nog op geen enkele wijze getoetst en daarom nog niet voor inzage besctiikbaar. Burgemeester en wethouders zijn van plan om: bouwtoestemming te verlenen met toepassing van artikellSaWROaan: 1. P. vanden Boogert, Enkele Ring 15, Sommelsdijk- bouwen duivenhok, West-Achtenweg 22, Sommels dijk. bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 2 van de bestemmingsvoorschriften 'Stad aan 't Haringvliet' aan: 2. H. den Boef, Achterdijk 19, Stad aan 't Haringvliet - uitbreiden woning. Deze melding (ad 1en bouwaanvraag (ad 2) liggen met ingang van 30 januari 1995 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schrinelijk bedenkingen tegen de voorgenomen beslissingen naar voren brengen bij tiet college van burgemeester en wettiouders, postbus 13240 AA Middelharnis. Tegen de voorgenomen beslissingen kunnen ookmonde/ing beden kingen worden ingebracht, en wel bij de afdeling Grondgebied, telefoon 01870 83555, toestel 260. Verleende vergunnirtgen Konstruktiebedrijf Fa. C. Vis, West-Achten«eg 53, Sommelsdijk - veranderen voorgevel bedrijfspand, West-Achterweg 63, Sommelsdijk - J. van Eek, Oudelandsedijk 22, Middelharnis - veran deren zijgevel woning - Center Sports, Industrieweg 38, Middelharnis - op richten berging. Industrieweg 40, Middelharnis - ISGO, postbus 313, Middelharnis - aanbrengen re clame, Langeweg 74, Middelharnis - St. Monumentenbehoud, p/a Rembrandtlaan 26, Middelharnis - sloopvergunning pand. Oostelijke Achten/veg 118, Middelharnis - Libra International B.V., Maliebaan 70, Utrecht - sloopvergunning pand. Kastanjelaan 45, Middelhar nis. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen (derden)belanghebbenden, binnen zes weken na deze publikatie, tegen deze beslissingen een bezwaarsctirift indienen bij burge meester en wethouders, postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 01870 83555. 27 januari 1995 G4MN7)EBBMUF Langeweg 38 Nieuwe Tonge tel, 01875 -1396 Onderhoud, reparatie, inruil alle merken. Ook verkopen wij: Qtttï Uw PFAFF-dealer: VOORWEG 13a - OOSTVOORNE - TEL. (01815) 2572 In verband met langdurige ziekte van één van onze mede werkers hebben wij op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een part-time De Slichting Hen/ormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree OverHakkee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis- vesting. Aan het samenbouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat/liervoor garant In de nabije omgeving zijn rekreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Funktie-informatie: Het betreft in eerste instantie een dienstverband voor de duur van de ziekte van de vaste medewerker. De arbeids duur bedraagt 17,5 uur per week van maandag tot en met vrijdag. De werkzaamiieden bestaan uit liet vervoeren en begeleiden van bezoekers van de dagbeiiandeling. Funktie-eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van rijbewijs B en te beschikken over goede sociale vaardigheden en omgangs vormen. Gelet op de identiteit van onze instelling verwachten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levens overtuiging. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis wezen. Informatie en sollicitatie: Verdere informatie over de funktie wordt u graag verstrekt door mevrouw E. Adriaansen-Vinke, hoofd dagbehandeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken richten aan de heer J. Nouwen, personeelsfunktionaris. Zij die reeds eerder hebben gesolliciteerd hoeven niet opnieuw te reageren. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hen/ormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 M Sommelsdijk (Middelharnis), Tel. 01870 - 88200. W Sinds enige tijd wordt in de gemeenten Dirksland, Middelharnis en Oostflakkee het grof huishoudelijk afval op afroep opgehaald. Onder grof huishoudelijk afval wordt verstaan: bankstellen, kasten, stoelen, vloerbedekking, etc. Dus eigenlijk alle zaken die los in een woning aanwezig zijn. Tuinafval valt dus niet onder grof huishoudelijk afval. Het stuk grof huishoudelijk afval mag bij het overdragen of aanbieden geen grotere afmeting hebben dan ca. 0,5x0,5x1,5 meter of zwaarder zijn dan ca. 25 kilogram. Kleinere stukken grof huishoudelijk afval dienen zoveel mogelijk samengedrukt en gebonden te worden aangeboden. De totale hoeveelheid mag per aanbieding niet meer dan ca. 2 m' zijn. Onderdelen die van de woning worden losgemaakt zoals deuren, plafondplaten, etc. vallen niet onder deze regeling, dit Is bouw- en sloopafval. Tuinafval valt ook niet onder deze regeling. Bouw- en sloopafval en tuinafval kunt u zelf tegen betaling wegbrengen naar de regionale puinstortplaats, Joh. Polderseweg 19 te Middelharnis telefoon 01870 86850. Voor de Inwoners van de gemeente Oostflakkee bestaat tevens de mogelijkheid om dit tegen betaling op werkdagen van 9.00 tot 9.45 uur op de gemeentewerfTramweg 3 te Oude-Tonge (achter de ZWN-garage) aan te bieden. De ophaaldag voor het grof huishoudelijk afval is altijd woensdag. Met grof huishou delijk afval dient op de ophaaldag vóór 7.00 uur 's morgens buiten aan de straat te worden gezet. De gemeenten Dirksland en Middelharnis berekenen voor het ophalen een zoge naamd voorrijtarief van f 30,- per keer. Na het ophalen ontvangt u van deze gemeenten een factuur. Voor het opgeven van grof huishoudelijk afval kunt u zich op werkdagen van 8.30 uur tot 10.30 uur wenden tot het ISGO, telefoon 01870 88111 {vroeger klein chemisch afval) Namens de gemeente Oostflakkee delen wij u mede dat op 7,8 en 9 februari 1995 door de chemocar van de fa. Boon het klein gevaarlijk afval wordt opgehaald. Door middel van een geluidsinstallatie wordt er op attent gemaakt dat de chemocar bij u in de straat is. Het Is de bedoeling dat u de box naar de chemocar brengt en overhandigt aan het personeel van deze wagen, dat de inhoud van de box verwijdert, waarna u hem weer terug krijgt. Zetdeboxa.u.b. niet onbeheerd langs de weg, dit levert gevaar op voorkinderen, dier^mMmi^. De chemocar komit^^bij u langs op ondecstaande data 7 februari Oo(i|ensplaat en Acfitfmizen 8 februari Deiit pommel, Zuidzijde en een de$l; van Oude- 9 februari Ou(te»?on9e tiet oostelijk gedeelte Inwoners in het buitengebied kienen telefonisch verzoeken of de chemocar langs komt. Zij kunnen^ voor7 februari opgeven bij het ISGO op werkdagen tussen S.Wsn 10.30 uur, telefoon 01870 88111. S Tijdens de laatste ronde van de cl|mocar !Ö')^semb9r|.l, werd door 548 personen in totaal 2.74ij;ilogram asft fetn gevaarfijk afval aangeboden. M is een goedwsultaat Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Postadres ISGO: postbus 313,3240 AH Middelharnis, telefoon: 01870 88111. Melding Ingevolge Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB) Ingekomen Is de volgende melding: 1Mast Beheer B.V., Oostendesedijk te Oude-Tonge, gemeente Oostflakkee (Be s/u/f meirundveehouderijen milieubeheei) De melding ligt van 30 januari t/m 13 maart 1995 ter inzage op de secretarie van gemeente Oostflakkee, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. fiHeiding wijziging inrichting Ingekomen is de volgende melding: 2. Stichting Zuidwester, Vestiging Middelharnis ('Hernesseroord'), Oosthaven- dijk 30 te Middelharnis, gemeente Middelharnis. De wijziging heeft betrekking op de vervanging van drie oude gasmotoren van de WKK-installatie door drie nieuwe, wat leidt tot een reductie van het elektromotorisch vermogen en de NOx-uitstoot. De melding ligt van 30 januari t/m 13 maart 1995 ter Inzage op de secretarte van gemeente Middelharnis, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Ontwerp-besluit Het voornemen bestaat om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 3. V.o.f. van der Vliet Transport - voor het in werking hebben van een transportbe drijf, St. Pietersweg 8 te Nieuwe-Tonge, gemeente Middelharnis. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Ter inzage Alle relevante stukken liggen van 30 januari t/m 27 februari 1995 ter inzage op de secretarie van de gemeenteMiddelharnis(afdellng Samenleving), op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdag avonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunt u indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvrager van de vergunning en de overige aanwezigen van gedachten te wisselen en eventueel mondeling gemotiveerde bedenkingen in te brengen. Besluiten De hieronder genoemde vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer zijn verleend: 4. H.C. Doornhein - voor het in werking hebben van een technisch-, advies-, handels- en installatieburo, Molendijk 65b te Herkingen, gemeente Dirksland 5. M.J. van Brussel - voor het In werking hebben van een schilderswerkplaats, inclusief opslag, Voorstraat 9 te Sfacf aan 't Haringvliet, gemeente Middelharnis 6. P.J. Schouten - voor het in werking hebben van een dierenpension met opslag propaan, Zandgorsweg 1 te Stellendam, gemeente Goedereede. Aan de besluiten zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. De besluiten zijn ten opzichte van de ter Inzage gelegde ontwerpen niet gewijzigd. Ter inzage Alle relevante stukken liggen van 30 januari t/m 13 maart 1995 ter inzage; - gemeente Dirksland (ad 4), op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur - gemeente Middelharnis (ad 5), op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur - gemeente Goedereede (ad 6), op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdag avonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Besluit De hieronder genoemde veranderingsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer (Wm) en een vergunning Ingevolge de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren (WVO) zijn verleend: 7. J. Boeter, voor een kraanbedrijf, Oudelandsedijk 65-67 te Middelharnis, gemeente Middelharnis. Aan de vergunningen zijn voorschriften veriionóen ter bescherming van het milieu. Het besluit ingevolge de Wm is ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp gewijzigd. Naar aanleiding van een advies van het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden (ZHEW) zijn de voorschriften aangepast die aan het besluit zijn verbonden. Ter inzage Alle relevante stukken liggen van 30 januari t/m 13 maart 1995 ter Inzage: - wat betreft het besluit op grond van de Wm op de secretarie van de gemeente Middelharnis, op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavonden van 18.00-21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. - waf betreft het besluit op grond van de WVO bij het Zuiveringsschap, Johan de Wittstraat 40, 3311 KJ Dordrecht, elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur. Voor een mondelinge toelichting van de stukken kunt u contact opnemen met de afdeling Bedrijfsafvalwater, telefoon 078 397100. Beroep De mogelijkheid om beroep in te stellen tegen de besluiten (ad 4 t/m 7) staat open voor: - hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit - hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht - belanghebbenden, aan wie redelijkenwijs niet kan worden veniveten, dat zij geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit hebben ingebracht. Het beroepschrift kan vanaf 31 januari t/m 14 maart 1995 worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Bij een spoedeisend belang kunnen de instellers van een beroep in een afzonderlijke brief de voorzitter van deze Afdeling verzoeken om een voorlopige voorziening. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum verzocht Is om een voorlopige voorziening. Het besluit wordt niet van kracht, voordat op dat verzoek Is beslist. 27 januari 1995

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1995 | | pagina 11