Jongerius Makelaardij Predikbeurten m 01 In 1997 Goeree naar Zeeland Wijkver. 'De Zwaluw' i^ zeer \poorspoedig 1995! Gezondheidscursussen Kruiswerk ZHE Vuurwerkcontrole OPEN JEUGDWERK Per 1 januari: een huis verkopen- Makelaar Tamboer Dam- en Schaakver 'Ontspanning' te Ouddorp ei m Nieuwjaarsduik op Oudejaarsdag VRTTDAG 30 DECEMBER 1994 Blz.2 EILANDEN-NIEUWS HET ■^KIJKVENSTER Blik op kerk -j? en samenleving LJ - Poncke Princen - Het paarse beleid - Vooruitzicht? Vlak voordat de kerk de komst van Gods Zoon in deze wereld herdacht, maakten velen zich druk om de komst van Poncke Princen vanuit Indonesië naar ons land. Jan Princen (Poncke is slechts een bij naam, genoemd naar de legendarische pastoor, ooit door Jan Eekhout in het le ven geroepen) is destijds bij de koloniale aktie tegen het bewind van Soekarno overgelopen naar het Indonesische leger, en wordt als gevolg daarvan in ons land als een deserteur beschouwd. Inmiddels is de man bijna 70 jaar en ernstig ziek, en om humanitaire redenen heeft de hui dige regering - in tegenstelling tot het kabinet-Van Agt III - hem een visum toegekend om de Kerstdagen bij familie in Nederland door te brengen. Bij de veteranen, de oud-Indiëgangers, is dat regeringsbesluit slecht gevallen. Te meer omdat Princen, ondanks een soort spreekverbod, niet van zins bleek zijn mond te houden over de motieven die hem destijds tot zijn daad hebben gedre ven. Die verontwaardiging is wel een beetje te begrijpen, wanneer we beden ken dat destijds zo ongeveer 5000 Ne derlanders in Indonesië het leven hebben gelaten en dat de 12.000 overlevenden herinnerd worden aan de erbarmelijke omstandigheden waaronder zij hun plicht voor het vaderland deden. Het geval-Princen is natuurlijk maar een incident, hoe pijnlijk het voor de betrok kenen ook mag zijn. Maar het getuigt wel van de andere koers die dit kabinet wenst te varen. Op verschillende terrei nen geeft de paarse regeringsploeg aan dat ze een ander beleid wil voeren dan haar voorgangsters. Met de jaarwisseling in zicht stellen we dat met droefheid vast. Ik heb er in dit hoekje van de krant nimmer een geheim van gemaakt dat de C van het CDA weinig meer voorstelde, maar toen deze partij aan het bewind was stonden bepaalde zaken nog niet ter dis cussie. Was er althans nog enige rem op de ontwikkeling. Maar de huidige minis tersploeg lijkt alle remmen los te gooien, in naam van de hooggeroemde vrijheid. Het is de voorman van de VVD, Bolke- stein, kwalijk genomen dat hij dit kabi net een liberaal karakter heeft toegekend, maar daarbij sloeg hij de plank niet zó vermis. Het duidelijkst komt het nieuwe bewind tot uitdrukking als het gaat om de win kelsluitingswet. De winkels blijven in principe op zondag dicht, zo heeft de ministerraad besloten. Dat klinkt op het eerste gehoor positief. Maar laten we niet te vroeg juichen. Want als het kabinet z'n zin krijgt mogen gemeenten van de regel afwijken. Het is te vrezen dat het er in de toekomst op zal neerkomen dat de winkels alleen nog gesloten zullen zijn in orthodox-protestantse gemeenten. Het is dus eigenlijk precies andersom: de winkels mogen op zondag open, tenzij men persé wil dat ze gesloten blijven. Het is allemaal niet zo moedgevend, staande aan het begin van een nieuw jaar. Tenzij de Heere het verhoedt kun nen we een verdere afbrokkeling van christelijke waarden en normen tegemoet zien. En zal er straks meer (geloofs)- moed ncxlig zijn om, als we nog willen leven bij het Wcxjrd van God, staande te blijven. Echter, die op de Heere vertrou wen zijn als de berg Sion, die niet wan kelt, maar blijft tot in eeuwigheid. Aan deze zekerheid valt niet te tomen. Waarnemer Zaterdag 31 december 1994 Oudejaarsavond OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 19.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur ds. J. Koster - Doopsgezinde Gem. 19.00 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE- Herv. Gem. 19.30 uur ds. F. Hoek. STELLENDAM - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. Codée - Ger. Kerk 19.00 uur leesdienst. MELISSANT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur ds. G. Huizer, Emmer-Compascuum - Ger. Gem. in Ned. 19.00 uur lees dienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 19.(X) uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 19.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 19.00 uur ds. J. T. Cazander - Rem. Ger. Gem. 19.00 uur dhr. H. J. Oosterloo - Herv. 'Exodus' Gem. 19.30 uur ds. Sj. Bruining. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 19.(X) uur ds. W. Westland - Chr. Ger. Kerk 19.00 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.30 uur ds. H. Out - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 19.30 uur ds. J. B. de Rijke - Christengemeente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad 19.00 uur br. R. van Splunter. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 19.00 uur ds. P. J. Teeuw - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 19.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur dhr. A. v. d. Schee, Spijkenis.se. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 19.{X) uur ds. H. Vollmullcr, Zuidland. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. C. J. W. Verboom - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur dhr. K. Baas. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 19.00 uur dhr. N. H. Groen - Ger. Gem. in Ned. 18..30 uur leesdienst - Oud Ger. Gem. 18.30 uur leesdienst. Zondag 1 januari 1995 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur dhr. A. v. d. Schee en 18.30 uur ds. J. Koster - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur (H.A.) ds. J. Smink en 18.30uurds.J. Smink. met optimaal resultaat Tel, (01870)8 34 77 GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. F. Hoek en 18.30 uur ds. M. A. van den Berg, Groot-Am- mers. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur drs. K. Exalto, Benthuizen en 18.00 uur ds. L. Qui.st, Spijk - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Kosier; nam. geen dienst. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. G. Huizer, Em mer Compascuum - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap en 18.(X) uur ds. J. van Dijk, Tholcn - Ger. Gem. 10.00 en 18.(X) uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 18.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.45 uur ds. D. J. Cupcrus, Nieuwer- kcrk a/d IJssel - Rem. Ger. Gem geen dienst - Herv. 'Exodus' Gem. 19.30 uur ds. Sj. Bruining. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 18.00 uur ds. W. Westland - Chr. Ger. Kerk 9.30 uur ds. A. Baars en 18.00 uur ds. J. C. Wessels - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lee.sdicn.st - Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. H. Out - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 10.45 uur ds. J. B. de Rijke en 16.45 uur leesdienst - Christengemeente Vrien den van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad 10.00 uur br. W. Evers. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. P. J. Teeuw - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Volle Evangelie Gemeente (Tonisse- weg) Trencon 10.00 uur J. C. van Bo ven. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. J. Vlaardingcrbroek, Rotterdam. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos, v.m. bevesti ging ambtsdragers - Ger. Kerk 10.00 uur drs. A. C. Fey en 18.00 uur drs. W. Braamsma, Rotterdam. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. C. J. W. Verboom en 18.00 uur ds. K. Groenendijk, Dusscn - Ger. Gem. 9.30 en 18.(K) uur lezen - Ger. Kerk 10.00 uur dhr. K. Baas en 18.00uurdrs. A. C. Fey. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. Westland. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. Kot, Rijsscn - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Kees Dörr, sinds maart vorig jaar direkteur-eigenaar van Jongerius Vastgoed Zuid-Holland Zuid, gaat z'n in Sommelsdijk gevestigd be drijf per 1 januari Jongerius Ma kelaardij noemen. Die naam correspondeert beter dan de vorige met de nieuwe status die dhr. Dörr zich recentelijk heeft verworven, hij is sinds kort beëdigd makelaar en be ëdigd taxateur. Die beëdiging vond plaats voor de Rotterdamse Arrodisse- mentsrecht, nadat dhr. Dönr ten overstaan van de Kamer van Koophandel met suc ces een vaktest had afgelegd. In april was hij geslaagd voor het diplo ma Makelaar Onroerend Goed. De beë diging vormde de wettelijke bekrachti ging daarvan. Dhr. Dörr is al sinds 1988 werkzaam bij Jongerius en heeft sindsdien een grote kennis van z'n werkgebied opgebouwd. De wcwnkrant van Jongerius is een dun nere geworden maar dat betekent niet dat minder zaken zouden worden gedaan dan vocuheen; de vraag naar woningen is dermate toegenomen dat aanbiedingen dikwijls niet eens behoeven te worden gepubliceerd. Dhr. Dörr kent veel spijt over het feit dat hel aanb(xl cx)k is afgenomen en dat zou hij graag anders zien. Hij tracht dat te ver hogen door nieuwbouw-projekten te rea liseren maar ook die woningen gaan in snel tempo van de hand. Uitslagen van 19 december 1994 Dammen: A. P. C. de Mik - P. van Dam1 - 1 J. Visbeen - A. de Mik2 - O L. Moerkerk - C. Tanis2 - O A. Meijer - K. Tanis1 - 1 C. Akershoek-C. Mierop1 - 1 J. Westhoeve - H. M. Floresteijn2 - O J. W. Stoof - J. van KoppenO - 2 Schaken, afdeling 1: A. van Huizen - P. WesthoeveO - 1 A. J. Kastelein - W. H. M. van Geelen- ^A J. Santifort - P. A. DerrezVi - Mi J. Soeteman - W. T. BreenO - 1 W. J. Tanis - M. Breenuitgest. Kr. V. d. Wende - A. C. BaasVi - ^/i Het Snelkerstschaaktournooi is in het water gevallen. Na twee ronden gespeeld te hebben viel het licht uit. Er werden wel kaarsen aangevoerd, maar het was toch te donker om de overige 5 ronden uit te spelen. Toen om half elf het licht weer aansprong was het te laat om door te gaan. Overigens verkeerde iedereen in een beste stemming en lieten de oliebol len en appelflappen met een drankje zich goed smaken. Het toumooi zal nu worden gehouden op dinsdag na Pasen. Jammer voor degenen, die inmiddels twee partijen hadden ge wonnen en vreugde voor hen die reeds twee partijen hadden verloren. De tournooileiding besloot - overigens terecht - een geheel nieuwe start te ma ken. OucCejaarsoverdenkin-g Aan Het einde van het jaar zulten veel herinneringen in ons hart naar voren dringen. 'Wat is 't einde spoedig daar! 'Wat was 's "Heeren goedheid groot, ondanks vele tegenhedtn, ondanks 't keddat luerdgekden, ondanks ziekte, nood en dood! Qodhield troww Zijn "Kerk-in stand en !Hij liet Zijn 'Woordons horen. Telkens klonk.het in onz'oren: „geeft de 9<eere hart en hand! Zijn ïv'ontmoedigd en Bevreesd? Tbch zd Qod nog zondaars treken, doden tot het leven ■wekken, door Zijn 'Woorden door Zijn geest. Christus heeft gods recht voldaan, daarom zaligt "Hij verloornen; en niet één van Zijn verkpornen zal voor eeuung ondergaan. 9{pg geeft god genadetijd, maar hoe zalmen ooit ontkomen, als men nooit heeft acht genomen op zo grote zaligheid? g\(ieuzuj(iaTsgeBecC o "Heere, leer ons volgen op de wegen ■waarop 11 naar 'Uw vnjmacht met ons gaat. 'J\daakZelf ons door 'Uw 'Woord en geest genegen en leidons naar 'Uw altoos wijze raad. geef kracht, al zijn d'omstandigheden tegen, om 'U te volgen, ondanks spot en smaad. 'Wil tot 'Uw liefdedienst ons hart Bewegen en leer ons haten wat 'U tegenstaat. geef ons in 't nieuwe jaar 'Uw rijke zegen, die enkel uit genade wordt verkregen en die alken maar in 'Uwgunst Bestaat. 'Wanneer we waarlijk^om 'U zijn verlegen, zult 'U, al is de nood soms hoog gestegen, tóch tonen dat 'U nooit 'Uw volk, verlaat! Uit: Christian de Priester, De groot ste Schat. Uitgeverij Den Hertog te Houten. 72 pag. Prijs 10,75. GOEDEREEDE Nieuwjaarsreceptie lngcz.onden: Het verbaa.sdc mij niet te lezen dat Staatssecretaris v. d. Vondervoort. B.Z., besloten heeft Goeree en Ovcrflakkcc onder te brengen in de provincie Zeeland. Verheugend hierbij was te lezen dat Zeeland zich verheugt in de keuze van de Staatssecretaris. Uit dit alles blijkt nu overduidelijk dat ons eilandclijk stemmen maar een farce was, leuk om de schijn te wekken dat onze regionale bestuurders medczcggcn.schap gegeven is. Ik vcx)r mij geloof niet dat er daadwerkelijk zoveel voor ons zal ver anderen, in ieder geval minder dan dat er nu verondersteld wordt. Zomin alsdat iemand die nu in Rotterdam werkt in Zeeland zal mcx:- ten gaan werken, zal er op ander gebied veel veranderen, onze oriën tatie zal misschien anders worden. Belastingen, Streekvervoer Z.W.N., Douane, diverse scholen waar onze jeugd nu reeds ter opleiding gaat, de Delta Nutsbedrijven en o.a. het G.A.K. en meerdere instellingen zijn nu reeds ten onze gerieven in Zeeland gevestigd. De tijd zal het leren, vol goede moed onze toekomst tegemoet, alles zal wel weer op z'n pootjes terecht komen. Aart de Neeff i?i:^i:^i:x^i^i^i?iii^ijm^^i^i^**'^^'^ Of het nu Zuid-Holland of Zeeland wordt, 'met z'n allen blijven we toch lekker Flakkeeënaars En met dit saamhorigheids gevoel hoopt en wenst SOMMELSDIJK Wijkvereniging 'De Zwaluw' start in het nieuwe jaar weer met een naaicursus en zowel op de woensdag als op de donder dagavond. Er zijn donderdags nog enkele plaatsen vrij, dus wilt u deelnemen aan deze cursus, bel dan zo snel mogelijk naar: Annemarie Knape, tel. (01870) 85945. De avonden zijn van 20.00 tot 22.00 uur en de kosten zijn 90,- per cursus en duurt 15 weken. VVD afdeling Middelharnis u allen een G0ERP:E-0VERFLAKKP:E - Een goede start in 1995 met de gezondheidscursussen van Kruiswerk ZHE Gezondheid Service! Hyperventilatie Hyperventilatie komt voort uit een te snelle cn/of te diepe ademha ling. Het is op zich niet gevaarlijk maar wel heel lastig. Hyperventi latie heeft grote invloed op het dagelijks funktioneren van mensen. Wat voel je bij te snel en te diep ademhalen? Een benauwd gevoel, kortademigheid; een prop in de keel; prikkelingen in handen en voe ten; duizeligheid, licht gcvwl in het hoofd; het idee flauw te vallen; angst om docxl te gaan of het idee om gek te worden. Herkent u deze klachten of een aantal ervan? Dan is de cursus hyperventilatie wel licht iets voor u. Het doel van de cursus is deelnemers kennis bij te brengen over hyperventilatie en vaardigheden en technieken aan te leren om met hyperventilatie ome gaan en het te kunnen hanteren. De cursus bestaat uit acht wekelijkse bijeenkomsten van elk twee uur en een follow-up bijeenkomst na 1 maand. De cursus wordt gehou den in het gebouw van het Kruiswerk, Arendstraat 34 te Oude Tonge en start op 1 februari a.s. om 19.30 uur. De kosten voor de cursus be dragen 130,00 voor leden van Kruiswerk ZHE Gezondheid Service en 215,00 v(X)rniet-ledcn. Yoga voor ouderen vanaf 55 jaar Het is de bedoeling om de cursisten door middel van yoga-oefeningen te laten komen tot ontspanning en innerlijke rust. Gezond ouder wor den willen we allemaal. Een gezonde levenswijze, met name bij het ouder worden, draagt hieraan bij. Behalve het lichaam moet ook de geest in goede konditie worden gehouden. Totale Yoga Montcban is in ons jachtige leven een manier om hier een steentje aan bij te dragen. Deze vorm van yoga heeft cx)k een gun stige invloed op klachten als slapeloosheid, stress en nek- en rug klachten. Elke les bevat nieuwe elementen,waarvan een aantal in de loop van de cursus wordt uitgewerkt. De leiding is in handen van een gediplomeerde yogadocent. De cursus bestaat uit 12 wekelijkse bijeenkomsten van een uur. De cursus wordt gehouden in het gebouw van het Kruiswerk, Langeweg 72 te Middelharnis en start op 16 januari a.s. om 14.15 uur. De kos ten voor de cursus bedragen |{X),(X) voor leden van Kruiswerk ZHE Gezondheid Service en 185,00 voor niet-lcden. Voor meer informatie over en aanmelding voor bovenstaande cursus sen (tot 2 weken voor aanvang) kan gebeld worden met Kruiswerk ZHE Gezondheid Service, tel. (06) 0992299 (gratis), elke werkdag tussen 09.00 en 12.00 uur. De cursus.scn gaan alleen door bij voldoende belangstelling. Omdat de Ie januari op zondag valt wordt de traditionele Nieuwjaarsduik in zee dit jaar op Oudejaarsdag gehouden, morgen, zaterdag dus, om 2 uur 's mid dags, vanaf de reddingspost aan het Flaauwe Werk. In het kader van het districtprojekt con trole legale vuurwerkhandel zijn er op Goeree-Overflakkee in de afgelopen week de zeven legale vuurwerkverkoop punten gecontroleerd. Dit gebeurd in samenwerking met het Inter Gemeente lijk Samenwerkingsverband Goeree- Overflakkee (ISGO). Eind november zijn bovengenoemde be drijven al bezocht door het ISGO i.s.m. de politic, waarbij voorlichting is gege ven over de nieuwe bepalingen m.b.t. de opslag en verkcxip. Bij deze controle was nadrukkelijk medegedeeld dat er voor oud- en nieuw een hercontrole zou plaats vinden. Tijdens deze hercontrole op dinsdag 27 en woensdag 28 december 1994 zijn ge noemde bedrijven opnieuw bezocht door de politie i.s.m. het ISGO. Bij vier be drijven werd de totaal toegestane hoe veelheid vuurwerk in opslag, ver over schreden. In totaal bleek er 1640 kilo gram legaal vuurwerk te veel in opslag te zijn. Illegaal vuurwerk werd bij de con troles niet aangetroffen. Voor bovengenoemde overtredingen werd snelrecht toegepast. Door de offi cier van justitie werden schikkingen aan geboden variërend van 2900,- tot 5.000,- Totaal aan opgelegde boetes een bedrag van 16.4(K),-. De komende dagen zal er met name extra gecontroleerd worden op de overlast en het vervoer van vuurwerk. Een particu lier mag namelijk niet meer dan 2 kilo gram vuurwerk voorhanden hebben en vervoeren. Bij overtredingen wordt door de politie direkt proces-verbaal opgemaakt, waar bij voor minderjarige een zgn. alternatie ve straf wordt opgelegd via het bureau HALT. Met nadruk wordt er op gewezen dat er alleen vuurwerk mag worden afge stoken op 31 december van 10.00 tot i januari 02.00 uur. NIEUWE TONGE Ha Jongelui, Op zaterdag 7 januari zal er weer zater- dagavondwerk zijn. Deze avond willen we een broodmaaltijd houden, om het nieuwe jaar gezellig te beginnen. Jullie zijn vanaf 7 uur welkom in Elim en we beginnen de maaltijd om half acht. Het is wel makkelijk voor ons om te weten hoeveel personen er komen, dus als je komt wil je dat dan even doorbel len, het liefst voor 4 januari, je kunt deze nummers bellen: (01875) 1753 of 1759. Hopelijk tot ziens op 7 januari. HetJWC Psalm 116:1 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante JOHANNA HARTENSVELD weduwe van Hendrik Harskamp op de leeftijd van 89 jaar. Ede, 23 december 1994 Middelharnis: S. Hartensveld A. Hartensveld- Vroegindeweij A. J. Hartensveld J. Hartensveld-Groen Oude Tonge: L. Wielaard-v. d. Vlugt L. Wielaard In plaats van kaarten Tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve JOHANAN heeft uw vele en velerlei medeleven ons diep ont roerd. Wij betuigen u hiervoor onze hartelijke dank. Teunis, Arilene en Suzanne Biemond Nieuwerbrug, december 1994 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante JOHANNA JORDAAN sedert 1941 weduwe van Hubertus Wijland in de ouderdom van ruim 93 jaar. Uit aller naam: C. Wielaard-Jordaan 23 december 1994 Oostvoorgors 46, Middelharnis Correspondentie-adres: fam. C. Boogerman Pr. Irenestraat 12, 3241 VE Middelharnis De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 28 december om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats 'Vrederust' te Middelharnis. NVM r.J^^ GEMEENTE Burgemeester en wethouders nodigen u uit voor de die gehouden zal worden op maandag 2 januari I99S van 20.00 tot 21.00 uur in het gemeentehuis van Goedereede.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1994 | | pagina 2