Kopen bQ de plaatselijke ondernemers NIEUWS Predikbeurten Waterschapssecretaris behaalt meestertitel Mededeling Referendum-uitslag stuurt Woningbouwbest. 'Dirksland' weg uit de kerken Oudejaarsconcert Sempre Crescendo bij Garage Knöps Kerstconcert C.O.V. SCHAATSEN HET 'iKIJKVENSTER Botsing op Grevelingendam Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 23 DECEMBER iQox OOSTFLAKKEE - Zo mogelijk kopen bij 'eigen' ondernemers, menig gemeentebestuurder dringt er op aan als met gemeenschaps geld aanschaffen worden gedaan, maar niet altijd wordt de daad bij het woord gevoegd. Wél gebeurde dat recentelijk in Oostflakkee waar tot aanschaf van een vrachtwagen met kraan voor de afdelingen civie le techniek en groentechniek werd overgegaan. Garage Visbeen in de Langstraat werd de leverancier en die heeft de nieuwe aanwinst, een DAP 65, van een paar honderdduizend gulden maandagmorgen voorgereden, nog zónder spatje en dat zal zo blijven omdat de wagen tot na de jaarwisseling in de garage blijft en het werk nog even door de oud-gediende, de IVECO vrachtwagen wordt gedaan. Dhr. A. Duim gaat de wagen bemannen. In januari a.s. zal hij 33 jaar bij de gemeente in dienst zijn, maar een wagen als de DAF heeft hij niet eerder bezeten. Van leverancier Adrie Visbeen heeft hij trouwens alle nodige instruk- tie gekregen. Eenmaal straks aan 't werk zal de nieuwe DAF bij alle mogelij ke karweien worden gebruikt, bij 't vervoer van snoeihout in de zomer tot sneeuwruimen en zoutstrooien in de winter. Gistermorgen kreeg dhr. Duim de sleutel overhandigd. De uitslag van het gehouden refe rendum, gisteravond door notaris Schuring bekend gemaakt, heeft met 523 stemmen vóór en 533 stemmen tegen toch het ontslag be krachtigd dat eerder door de le denvergadering aan 3 bestuurders van de Woningbouwver. 'Dirks- land' was aangezegd. Het betreft dhr. G. W. Robijn (voorz.), dhr. C. A. Leijdens (seen) en mevr. C. v. d. Sluys. Dat ontslag werd uitgesproken, met 112 tegen 105 stemmen, op de ledenvergade ring van 1 november die op verzoek van de huurdersbelangenvercniging werd ge houden. De twee jaar bestaande huurdersbelan genvereniging (350 leden) had na die geslaagde coup gelijk 3 nieuwe bestuur ders willen ben(x;mcn, maar het alg. be stuur beriep zich op de statuten die haar het recht geven een besluit van de alge mene vergadering aan een referendum te onderwerpen. Het ontslag-besluit werd hangende die procedure geschorst. Er zijn 1283 referendumbiijcttcn ver stuurd waarvan er door de notaris 1081 zijn terugontvangen, waarvan 1056 gel dig werden bevonden. Om aan te kunnen blijven hadden de ont slagenen 2/3 van het aantal uitgebrachte geldige stemmen nodig, d?i bleken er 704 te moeten zijn. Het referendum, dat richting leden met veel informatie (door het bestuur zowel als door huurdersbe langenvereniging vergezeld ging) is der halve in het nadeel van de ontslagenen uitgevallen. Ter vervulling van de vacatures zal eind januari een ledenvergadering worden ge houden waarop het bestuur kandidaten stelt en de huurdersbelangenvercniging gelegenheid heeft tegenkandidaten voor te dragen. Al in de vergadering van I november stelde die z'n kandidaten voor, die zijn: Drs. A. Vijfhuizc P. G. Struik jr. B. J. Overweg. Blik op kerk en samenleving cy - Kerstgroeten - Vele miljoenen - De inhoud - Die éne groet Hebt u de jaarlijkse klus al geklaard? Ja, ik bedoel de verzending van uw Kerst en Nieuwjaarspost. Natuurlijk, je kunt het in een paar uurtjes voor elkaar heb ben. Als je een paar mapjes kaarten koopt van dertien in een dozijn, met veel sneeuw en glitter, en je hebt je adreslijst bij de hand, dan hoeft het niet zoveel moeite te kosten. Maar als je er wat zorg aan wilt besteden, en de goede wen.sen in een wat persoonlijke vorm wilt gieten, dan ben je wel enige uurtjes onder de pannen. Ik sta ieder jaar weer versteld van de vindingrijkheid van sommige vrienden en kennissen, en van de kunst zinnigheid die uit de wensen blijkt. De Kerstgroeten zijn echt een verschijn sel van de laatste decennia. Zo'n dertig, veertig jaar geleden verzonden we slechts Nieuwjaarskaarten. Meestal waren het visitekaartjes, soms ook an sichten. Maar ze bevatten allemaat dezelfde wens: Gelukkig Nieuwjaar". Ongemerkt is de gewoonte opgekomen de Kerstdagen te betrekken in de goede wensen. En naarmate die gewoonte veld won bleek het nodig het tijdstip van ver zending steeds te vervroegen, uiteraard met het oog op de Kerstdrukte bij de PTT. Dit jaar ontvingen we de eerste Kerstkaart op de dag na Sinterklaas. Dan komt de gedachte boven: het moet nu echt niet gekker worden... Ik las ergens dat in Nederland dagelijks 22 miljoen poststukken verzonden wor den. Maar in de donkere dagen voor Kerst wordt dat aantal iedere dag meer dan verdubbeld. We kunnen wel nagaan dat de .sortcermachines in die tijd dag en nacht op volle tcx;rcn draaien. Naar schat ting men in de decembermaand 200 mil joen goede wensen worden verwerkt...! Het is dan ook geen wonder dat de be stelling van Kerstgroeten doorgaat tot in de eerste dagen van het nieuwe jaar. Kaarten die een paar dagen voor Kerst zijn gepost hebben niet veel kans de ge adresseerde nog voor het feest te berei ken. De bedoeling is goed geweest, moe ten we dan maar denken. De wensen zeggen meestal wel iets over de afzender. Zeg me wat voor wensen u verstuurt en ik zal u zeggen wie gij zijt! In rooms-katholieke kringen wenst men elkaar steevast 'een zalig kerstfeest'. Gesekulariseerde mensen houden het op 'een vrolijk Kerstfeest' of 'prettige Kerst dagen'. In eigen kring is de wens voor 'gezegende Kerstdagen' in zwang. En op die themata zijn natuurlijk allerlei varia ties mogelijk. En dan die teksten! De uitgevers zijn wat dat betreft zeer vindingrijk. Ze hebben uit de bijbel werkelijk alles bijeenge- gaard wat ze maar konden vinden. Som mige mensen hebben daar moeite mee, omdat ze vinden dat bijbelteksten zo maar niet te pas en te onpas mogen wor den rondgestrooid. Toch moeten we het cffekt van al die Schriftwoorden niet onderschatten. Ze kunnen een bemoedi ging inhouden, ze hebben soms (x:)k een evangeliserende werking. Op deze manier worden mensen die 'er niet meer aan doen' toch nog gekonfrontcerd met het Woord, en dat Woord is immers met macht? Van House tot Strauss Te midden van de vele kerst-, en nieuw jaarsconcerten kunt u op vrijdag 30 de cember a.s. gaan luisteren naar een Oudejaarsconcert, georganiseerd door de Koninklijke Fanfare 'Sempre Crescendo' uit Middelhamis-Sommelsdijk. Zoals bekend is het orkest van Sempre altijd in voor experimenten en daarom werd nu eens niet gekozen voor één van de geijkte zalen, maar wordt het concert, dankzij de medewerking van de heer H. de Blok en zijn personeel, gegeven in de garagehal van de firma Knöps, de Opel- dealer aan de Langeweg te Middethamis. Het programma is zeer gevarieerd en heeft het populaire karakter dat u al vaak bij Sempre heeft kunnen horen. Uiter aard kunt u luisteren naar dé klassieke tophit van het Strauss-orkest van André Rieu, de 'Second Waltz', maar Sempre schrikt ook niet terug voor een uitvoe ring van 'Not Limit' van de groep '2 Un limited', echte house-muziek dus!! Kort om, voor elk wat wils. Tijdens het concert zijn koffie en andere dranken én oliebollen verkrijgbaar en kunt u ongestoord rondneuzen in de showroom van de firma Knöps. Het con cert begint om 20.00 uur. U wordt van harte uitgenodigd om aanwezig te zijn bij deze muzikale afsluiting van 1994. De toegang is gratis. Voor de goede orde krijgt u nog de uit slag van de jaarlijkse verloting van Sem pre. De prijzen vielen op de volgende nummers (drukfouten voorbehouden): 1191, 1739, 2684, 1015, 1255, 762, 1446, 1107, 1672,803. NED. HERV. KERK Beroepen te Nijkerkerveen A. van Vuuren te Zoe- termeer. Bedankt voor Workum-It Heidcnskip dr. J. W. Kirpestein te Gouda; voor Ridderkerk (Boezemkerk) (toez.) P. Vermaat te Maassluis; voor Alblasserdam L. W. Ch. Ruijgrok te Middelhamis. Toegelaten tot de evangeliebediening en beroepbaar P. N. Renes, Kempen 80, 2036 EM Haarlem, tel. (023) 363797. Beroepen te Rotterdam-Delfshaven ten behoeve van het pastoraat van de Stichting Rot terdamse verpleeghuizen De Rustenburg H. P. Hummel, hervormd eervol onthe ven predikant te Rotterdam, die dit be roep heeft aangenomen en reeds als zo danig werkzaam is. Aangenomen naar Beverwijk drs. J. A. A. de Boer te Waalwijk. Beroepbaarstelling drs. P. de K(x;-Bijl, Rijnsburgerweg 51. 2334 BH Leiden, tel. (071) 177496; drs. T. J. Koens, Begijnhof 4a, 1012 WS Am.sterdam, tel. (020) 6251850; H. Zui- dersma. Graaf Adolflaan 15-4, 3708 XA Zeist, tel. (03404) 13023. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te Barendrccht P. van den Berg, kandi daat te Kampen. Bedankt voor Assen-Zuid, voor Capellc aan den IJsscl, voor Groningcn-Zuid en voor Spakenburg-Zuid G. Zomer te 't Harde. Aangenomen naar Baarn e.o. M. Janssens te Alphen aan den Rijn. Bedankt voor Voorthuizen drs. A. Boshuizen te Amsterdam-Tuinstcden-Zuid-West. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Rotterdam-West H. H. Klomp te Nunspeet. Het verzenden van al die Kerstpost is uiteraard een welvaartsverschijnsel. Het hoort bij de uitbundige wijze waarop het Kerstfeest door kerkelijk en onkerkelijk wordt gevierd. Toch kunnen wij, die misschien tiental len kaarten ontvangen, niet bij benade ring aanvoelen wat die éne kaart kan betekenen, die een eenzame ziel in de brievenbus vindt. In dat verband moeten we maar denken aan het Woord van de Hcere Jezus: „indien gij maar groet die u groeten, wat loon hebt gij?" Maar het allervoornaamste is uiteraard wanneer de allereerste Kerstgroet tot ons persoonlijk wordt gericht: „U is heden geboren de Zaligmaker". Die groet wil ik graag al onze lezers brengen! Waarnemer Ingezonden: De waarderende ingezonden reaktie van T. Bakker op het gehouden concert van 17 december jl., geplaatst in Eilanden Nieuws van dinsdag 20 december is er één zoals zeer velen die beleefd hebben. Daar zijn wij als bestuur van de C.O.V. zeer dankbaar voor. Om ook in de komende jaren muziek van hoge kwaliteit op Flakkee te laten klin ken, is uw financiële steun onmisbaar. Wordt daarom donateur van de Chr. Ora torium Vereniging Middelhamis! Stort uw bijdrage op rekeningnummer 34.20.73.613. Giro van de bank: 346124, t.n.v. C.O.V. Middelhamis onder ver melding: donatie. Voor inlichtingen: Penningmeester C.O.V., Koolmees 45, 3245 TP Som- melsdijk, tel. (01870) 83253. Woensdagnamiddag had op de Greve lingendam, nog nét op flakkees grondge bied, een botsing plaats waarbij drie auto's betrokken waren. Veroorzaker was een inwoner van Nu- mansdorp die met z'n Ford Scorpio in haalde waar dat levensgevaarlijk was. De Scorpio schampte een hem tegemoetko mende trailer, beladen met gebruikte auto's (reed richting Oosterland), tolde vervolgens door en reed frontaal op een uit de richting Flakkee naderende lichte Mercedes vrachtwagen die door een mevrouw werd bestuurd. Zij zowel als de bestuurder van de Scor pio werden naar het ziekenhuis in Dirks- land vervoerd; de laatste zat met de be nen bekneld en moest door de brandweer worden bevrijd. Het verkeer is enkele uren lang omge leid. OUD. GEREF. GEMEENTEN IN NED. Bedankt voor Salford (Can.) T. Klok te Kinder- '^'•i'^- VRIJE OUD GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Oldebroek C. L. Onderdelinden, le rend ouderling aldaar. Zondag 25 december 1994 Eerste Kerstdag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman - Oer. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 18.30 uur dhr. A. C. Dronkert - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur ds. J. Smink. 24 de cember: 22.00 uur Kerstnachtdienst. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00, 10.45 en 18.30 uur ds. F. Hoek. STELLEND AM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Codée en 18.00 uur ds. G. J. Hiensch, Delft - Ger. Kerk 10.00 uur kand. P. Zaadstra, Apeldoorn en 17.00uurds.J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 16.00 uur dhr. A. v. d. Schee, Spijkenisse - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.(X) uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 9.45 uur zingen Kerstliederen; 10.00 uur ds. J. het Lam en 18.00 uur ds. M. J. Paul - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 18.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.00 uur ds. J. T. Cazandcr - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. J. Duinkcr - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. Sj. Bruining. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 18.00 uur ds. W. Westland - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 24/12 Kerstnacht dienst 22.00 uur; 10.00 uur ds. H. Out en 16.30 uur dienst - Ger. Kerk (Vrij-gemaakt) 10.45 en 16.45 uur ds. J. B. de Rijke - Christengemeen te Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad 10.00 uur br. J. v. d. Wiel. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. A. Belder en 18.00 uur ds. H. Penning, Hedel - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 9.45 uur zingen vóór de dienst; 10.00 en 18.00 uur ds. P. J. Teeuw - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Volle Evangelie Gemeente (Tonisscweg) Trencon 10.30 uur Kerstdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur dhr. J. van Lambalgen en 18.30 uur drs. J. Vlaardingerbroek. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 24/12 22.00 uur ds. A. J. Krol, kerst nachtdienst; 10.00 uur drs. A. C. Fey Vorige week donderdag heeft de heer J. B. van Gerdingen te Som- melsdijk (Joop voor zijn vrienden) zijn studie Rechtswetenschappen aan de Open Universiteit (OU) te Heerlen afgerond met zijn docto raalscriptie 'Waterschaps(re)orga- niastie'. Betrokkene is sinds 18 Jaar werkzaam bij het waterschap Goeree-Overflakkee. De eerste 7 jaar als chef-financiën en geduren de de laatste 11 jaar als secretaris. Het is een niet geringe prestatie om naast een drukke baan een academische oplei ding in relatief korte tijd met succes te voltooien. Van Gerdingen zelf is hier vrij nuchter m en vindt dat het na zijn hogere bestuurs- opleiding niet zo'n grote stap meer was. Bovendien beschouwt hij studeren als hobby en heeft hij altijd al de wens gekoesterd nog eens een academische opleiding te volgen. Natuurlijk vergt 's avonds en in de week-einden studeren een ijzeren discipline en geeft het soms wat 'stress' om in hoog tempo tentamens af te leggen. Maar 'ik wil' is 'ik kan' is zijn motto. Daarnaast is hem een goede gezondheid gegeven en is de studie met instemming van het thuisfront aangevan gen en dat is onontbeerlijk. Helaas heeft hij tijdens zijn studie wel tijdelijk een aantal sociale kontakten op een laag pitje moeten zetten. De vraag waarom een scriptie over de 'Waterschaps(re)organisatie' prikkelt de zojuist afgestudeerde jurist. Immers er is geen overheidslichaam méér Nederlands dan het waterschap. Oer-hollands dus. Als alle Zwitsers een half jaar op vakan tie zouden gaan, vinden ze hun land bij terugkeer praktische weer in dezelfde staat terug. Als dat in Nederland zou ge beuren zou de helft van ons land hoogst waarschijnlijk onder water staan. Het takenpakket en de organisatie van de waterschappen zijn van het allergrootste belang voor het voortbestaan van ons land. En toch staal het waterschap als vorm van funktioneel bestuur telkens op nieuw ter discussie. Het is ook jammer dat de universiteiten over het algemeen in hun opleidingsprogramma's nauwe lijks aandacht besteden aan het instituut waterschap. Op logische wijze en in heldere bewoor dingen beschrijft Van Gerdingen in zijn scriptie het ontstaan en het bestaansrecht van de waterschappen, hun takenpakket en bevoegdheden, alsmede de plaats in het Nederlandse staatsbestel. Voorts geeft hij een beschouwing over de theo retische, wettelijke en beleidsmatige be ginselen die ten grondslag liggen aan de bestuurlijke organisatie van de regionale en lokale waterstaatszorg. Verder analy seert hij de ontwikkelingen, die zich met name de laatste jaren op het terrein van de waterstaatszorg en het waterschapsbe- stel hebben voorgedaan. en 18.00 uur drs. C. Romkes, West- maas. OOLTGENSPLAAT- Herv. Gem. 9.30 uur ds. C. J. W. Verboom en 18.00 uur ds. Th. Wegman - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 24/12 21.30 uur Kerstnacht dienst; 9.30 uur dhr. K. Baas en 16.00 uur drs. A. C. Fey (Kerstjeugddienst). LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. 10.00 uur de heer W. Pantekoek, Rot terdam. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. Kot, Rijssen - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Maandag 26 december 1994 Tweede Kerstdag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. R. Veldman. Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst - Doopsgezinde Gem. 10.00 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 10.00 uur Kerstfeestviering zondagsschool. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur Kerstfeestviering zondagsschool. MELISSANT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. G. Blom en 14.30 uur Kerstfeest viering zondagsschool - Ger. Gem. in Ned. 10.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur Kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst HERKINGEN - Herv. Gem. lO.Óo uur Kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 uur Kerstviering zondagsschool. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 15.00 uur Kerstfeestviering zondagsschool MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 14.30 uur Kerstfeestviering zondagsschool - Chr. Ger. Kerk 9.30 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 uur lees dienst. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur Kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur Kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. geen dienst. Na een konfrontatie van theorie en zich voordoende ontwikkelingen wordt een aantal konklusies getrokken. De belang rijkste hiervan zijn: - de taken waterkwantiteits-, water kwaliteitsbeheer en waterkering die nen als hoofdtaken gedecentraliseerd in handen van waterschappen als funk tioneel bestuur te blijven, dan wel te komen; dat is niet alleen een garantie voor doelmatig waterbeheer, maar bo venal een waarborg voor de veiligheid van ons land, welke primair staat en geen sluitpost mag zijn in een (alge meen) bestuurlijk afwegingsproces; - het takenpakket van de waterschappen moet niet té breed worden gemaakt anders wordt het waterschap discuta bel als funktioneel bestuur; - het opdelen van de huidige provincies in een meer kleinere is tegendraads en ongewenst t.o.v. de enorme schaal vergroting binnen het waterschapsbe- stel; dit leidt tot problemen met het inter-provinciale toezicht en afstem ming op planvormingsgebied; - bedroeg het aantal waterschappen in 1950 nog 2500 en thans nog 125, tegen het jaar 2000 zal het aantal naar verwacht ongeveer 60 bedragen; - het is niet realistisch een blauwdruk of één beleidsconcept te geven voor een uniform bestuursmodel voor de water schappen, net zoals dat voor de pro vincies en de gemeenten geldt; hier voor is er een te grote diversiteit in de fysieke struktuur van ons land en het daarop toegesneden takenpakket van de waterschappen. Qua waterstaatkun dige situatie is Groningen niet te ver gelijken met Limburg, zoals de verste delijkte en dichtbevolkte randstad, als mede de kuststreek, niet te vergelijken zijn met het midden en oosten van het land. Kortom, het is een lezenswaardig stuk, niet alleen voor de waterschapsbestuur ders maar voor allen die het openbaar bestuur ter harte gaat. l.v.m. de Kerstdageti zal ons blad a.s. dinsdag NIET VERSCHIJNEN. Het Oudejaarsnummer hopen wij op vrijdag 30 december uit te brengen. Redaktie en Adm. Eilanden Nieuws Zoals al eerder gemeld, willen we mor gen gaan schaatsen op 'De Uithof' in Den Haag. Als je mee wilt, dan kun je je nog tot vanavond opgeven bij Jan-Kees Wielhouwer, tel. (01870) 83766. Zou je misschien zelf voor vervoer wil len zorgen? Lukt dat nou echt niet, geef dat dan even door, misschien hebben wij nog wel plek. De entreekosten bedragen 8,50. We vertrekken om 12.30 uur bij 'De Hoeksteen' in Middelhamis en we hopen rond 17.00 uur weer terug te zijn. Enne... vergeet je schaatsen niet! DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur Kerstfccstvicring zondagsschool. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 10.00 uur Kerstfeestviering zondags school - Ger. Gem. 9.00 uur ds. J. de Pater, Krabbendijke en 14.30 uur kerstfeest zondagsschool. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 uur onbekend - Ger. Gem. in Ned. 9.30 uur leesdienst - Oud Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst. Adrie Visbeen (I) overhandig! de sleutel aan dhr. Duim. GEREF. KERKEN NED. GEREF. KERKEN

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1994 | | pagina 2