de Online Bible Haagconiferen Binnenhof Eilanden-Nieuws familieberichten iSilCICE VERENIGDE VERGADERING Prachtige Wordt het niet eens tijd voor een hypotheek met een 3eetje bewegingsvrijheid? Keukencentrum Tieleman, al tientallen jaren een begrip op de Zeeuwse en Zuid-Hollandse eilanden, heeft haar gehele wagenpark vernieuwd. Naast een korrekte verzorging van het produkt vindt men het bij Tieleman erg belangrijk dat de showrooms, magazijnen en natuurlijk ook de auto's er goed verzorgd uitzien. Wederom is de keuze gevallen op het merk Volkswagen èn automobielbedrijf J. van Geest te Stellendam. Dat voor de zoveelste maal voor het bedrijf J. van Geest is gekozen heeft zeker ook te maken met het feit dat bij beide bedrijven service, betrouwbaarheid en een goed produkt hoog in het vaandel staan. Nu bij ons in de winkel: ter demonstratie tot 21.00 uur heesters en bomen Kwekerij Kunstgebit stuk WATERSCHAP GOEREE-OVERFLAKKEE VRUDAG 2 DECEMBER 1994 EILANDEN-NIEUWS TWEEDE BLAD Komt dat zelf zien! Speciale openingstijden: Donderdag 22-12 en vrijdag 23-12 VAN KAMPENHOUT GROEN gerechtsdeurwaarders St. Joris Doelstraat 7, Sommelsdijk, postbus 47, 3240 AA Middelhamis. Tel. 01870-84700 Fax 01870-86007 De adviseur mei incasseringsvermogen.' De betaalbare specia list bij o.a.: incassozaken, huurgeschillen, arbeidsconflicten, juridischeprocedures, taxatiesen veilingen. TE KOOP Cupressocyparls Leylandll in pot vanaf y O j OU per stuk Tevens diverse soorten tegen verrassende prijzen. Oudelandsedljk 24 Stad a/h Haringvliet Tel. (01870)88690 Spoedreparatle klaar in een half uur •a-(01870) 83794 R. V. SCHIPPERS. Gediplomeerd tandtechnicus/tandprotheticus Marietjespad 2a, 3241 BN Middelharnis Voor aanmeten kunstgebitten en snelle reparaties GOEDEREEDE Vergadering Wijziging belastingverordeningcn Bou>vaanvragen en meldingen Aangevraagde bouwvergunningen Voorgenomen bouwvergunning Beslissingen Awb is het blad voor uw PFAFF SPECIALIST NAAIMACHINES... SINDS 1928 ONS VAK BEL: (01640) 3 58 78 De dijkgraaf van het waterschap Goeree-Overflakkee maakt bekend, dat op vrijdag 9 december 1994 in het waterschapshuis, Dwarsweg 40 te Middelharnis de 53e openbare vergadering van de Verenigde Vergadering zal worden gehouden, waarin onder andere de begroting 1995 en de omslag- en ingezetenentarieven zullen worden vastgesteld. Aanvang 13.00 uur. De volledige agenda en de bijbehorende stukken liggen voor een ieder, tij dens kantooruren, ter inzage bij het waterschap, Dwarsweg 40 te Middelharnis. MIDDELHARNIS, 1 december 1994 Rabobank. Aangenaam. Keukencentrum Tieleman Meiissant M Hofdijksweg 17 3253 KC Ouddorp. Tel. (01878) 42 67 T Ci 1. M h N 1 1-, Commissie Visserij en Havens tijdstip: dinsdag 6 december 1994, 15.30 uur De agenda voor deze vergadering ligt ter inzage op het gemeen tehuis tijdens kantooruren. Een exemplaar daarvan kan daar worden afgehaald. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben bij resolutie van 17 november 1994 de tariefswijzigingen van de volgende bclastingverordeningen -vastgesteld in de raadsvergadering van 26 oktober 1994- goedgekeurd. Het betreft de tarieven van de verordening op do heffing en invordering van: - een onroerend-goedbelasting - rechten voor het gebruik van de algemene begraafplaat sen in de gemeente Goedereede - een woonforensenbelasting - een vratertoeristenbelasting - een toeristenbelasting - reinigingsrechten in de gemeente Goedereede - reinigingsrechten met betrekking tot het ophalen van bedrijfsvuil in de gemeente Goedereede - rioolrechten in de gemeente Goedereede. Deze verordeningen treden in werking op I januari 1995. Ze liggen voor eenieder kosteloos ter inzage tergemeentese- cretarie op de afdeling Financien. Een afschrift hiervan kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. (art. 41 Woningwet) Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - L. van Praag. Steenstraat 39, Leiden - bouw van 3 recrea tiewoningen op de percelen Mosselbank 48, 50, 52, Noordzeepark, Ouddorp - G.C. den Ouden, Kelderweg 66. Ouddorp - plaatsen dakkapel en wijzigen zijgevel van woning - C. Breederland, Nieuweweg 51, Stellendam - wijzigen berging - H Duchemin, Catharinastraat 19. Goedereede - wijzigen zijgevel - M. Arensman.Jongkoenstraat 2, Goedereede - wijzigen schuurdeur, Catharinastraat 10, Goedereede - P. van der Linden, Spaanseweg I Oa. Ouddorp - uitbreiden recreatiewoning, Oosterplaat 28, Noordzeepark. Oud dorp. Een melding tot bouwvoornemen is ontvangen van: - Stichting Stikova, p/a Klarebeekweg 7, Ouddorp - bouw kippenhok, Klarebeekweg 7, Ouddorp - W.J. Bron, Oude Nieuwlandseweg 29, Ouddorp - plaat sen blokhut - A. Flegel, Oude Nieuwlandseweg 23c, Ouddorp - plaat sen (tweede) blokhut - J. van Seters. Narcissenpad 2. Stellendam - plaatsen blokhut - H. Iseler, p/a Dorpsweg 40. Ouddorp - plaatsen blokhut nabij recreatiewoning, Zuiderdiep 15, Noordzeepark, Ouddorp. 2 december 1994 GEMEENTE D D E L H A R N I S Aanvragen om bouwvergunning zijn ontvangen van: - Caleringsbedrijf Zeegers, Oost Indische Hoek 4, Sonn- melsdijk - wijzigen bedrijfsruimte - ER. van den Berg, Koninginnelaan 16, Nieuwe-Ton- ge - bouw berging - R de Groot, Burg. Overdorpstraat 36, NIeuwe-Tonge - verbouwen garage/berging - J. van Eek, Oudelandsedljk 22, Middelharnis - wijzi gen achtergevel - G. Mijllenberg, Dwarsweg 7, Middelhamis - bouw bedrijfsloods. Deze publikatie heelt een informaliel karakler De vermelde bouw plannen zijn nog op geen enkele wijze getoetst en zijn daarom nog met voor inzage beschikbaar. Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 50, lid 6 Woningwet bouwvergun ning te verlenen aan: - MA. van Hoepen, Kortewegje 38, Sommelsdijk - verbouwen schuur met werkruimte, Kortewegje 38b, Sommelsdijk. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 5 december 1994 geduren de twee weken voor iedereen ter Inzage Gedurende deze termijn kan iedereen schnlleliik bedenkingen legen de voorgenomen beslissing naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 13240 AA Middelharnis Tegen de voorgenomen beslissing kunnen ook mondeling beden kingen worden ingebracht, en wel bij de aldeling Grondgebied, teleloon 01870 83555. toestel 260. Verleende vergunningen - J.J. Taaie, Lorentz 41Middelharnis - plaatsen blok hut - H. van der Boom, Halsjuk 36, Sommelsdijk - bouw serre - P van Moort, Generaal Snijdersstraat 33, Nieuwe- Tonge - oprichten garage/berging - L. Dekker en Zn., Veerdam 6, Middelburg - ventver- gunnlng voor groente en fruit - M.S.V A.V. Flakkee, van Pallandtpolder, Middel harnis - diverse activiteiten op 29 april 1995. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen (derden)belanghebbenden, binnen zes weken na deze publikatie, tegen deze beslissingen een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders, postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 01870 83555. 2 december 1994, Burgemeester en wethouders van Middelharnis Voor VERKOOP en REPARATIE: Hypotheken kenmerken zich over het algemeen nou niet bepaald door een grote mate van bewegingsvrijheid. Deze beperkte flexibiliteit schrikt een hoop mensen af. Toch is dat nergens voor nodig. Immers, de ene hypotheek is de andere niet. Neem bijvoorbeeld de nieuwste hypotheckvorm van de Rabobank. Met deze hypotheek bepaalt u zelf hoe u uw kapitaal opbouwt. Of u dat doet door middel van sparen, beleggen ol een mix van beide. Zelfs tussentijds heeft u de mogelijkheid om te switchen van sparen naar beleggen en andersom. Bovendien kunt u ieder moment extra premie inleggen. Resultaat hienan is een ongekende vrij heid, hoog fiscaal voordeel en kans op meer rendement. Wilt u ook zo'n hypotheek? Neem dan direct contact op met onze hypotheekadviseur Rgbobank Q

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1994 | | pagina 8