Naar Zeeland, bliikt ook Goerees keus Carwashcentrum de Gast van start Carwashcentrum de Gai DE VISSER Dwarsfluit Predikbeurten Begrotingsvergadering Oostflakkee SPULLETJES SPULLETJES Onbegrijpelijk... VOLLEYBAL KOÖRDINATOR INKOOP Ms kadO'traktie of lekkernij een boterletler hoort erbij! Als kadO'traktie of lelAemij een boterletler hoort erbij! Hennepkwekerij in Oostflakkee ontmanteld Verkoopaktie sinaasappelen Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 18 NOVEMBER 1994 De grote meerderheid (14-1) van Goerees gemeenteraad heeft gister avond, toen 't ging over de provinciale indeling van ons eiland, de keuze gevolgd die het college de raad als de meest wenselijke in de gegeven omstandigheden had voorgelegd, toevoeging aan de provincie Zeeland. Een overgang die budgettair neutraal zal verlopen, zo heeft, volgens het college, de staatssekretaris recentelijk gegarandeerd. Dat werd in het genomen besluit als voorwaarde toegevoegd. Proost op de nieuwkomer. Wanneer gistermiddag ter opening van Carwashcentrum de Gast op 'de Oostplaat' te Middelhamis aldaar de Gouden koets gewassen zou zijn zou dat nauwelijks meer belangstelling hebben kunnen krijgen dan 's burgemeesters Ford Mondeo, het plaatselijk staatievoertuig, dat op een wasbeurt werd getrakteerd. Glom haar auto, ook mevr. Sleurink glom van trots op hel 'nieuwe fenomeen' in Middelhamis, de carwash die in een dynamische gemeente als Middelhamis met langer mocht ont breken vond ze, vandaar ook haar komplimenten aan dhr. de Gast die vanuit Dirksland dat manco heeft opgevuld. TE KOOP uit grootmoeders tijd Proost op de nieuwkomer. Wanneer gistermiddag ter opening van Carwashcentrum de Gast op 'de Oostplaat' t gewassen zou zijn zou dat nauwelijks meer belangstelling hebben kunnen krijgen c plaatselijk staatievoertuig, dat op een wasbeurt werd getrakteerd. Glom haar auto, 0( 'nieuwe fenomeen' in Middelhamis, de carwash die in een dynamische gemeente c breken vond ze, vandaar ook haar komplimenten aan dhr. de Gast die vanuit Dirkslai Boterletters bestellen, dan bakkerij P.S. als relatiegeschenk wordt een boterletter ook erg gewaardeerd TE KOOP uit grootmoeders tijd Tel. (01871) 1933 TE KOOP Tel. (01879) 2163 Een opgedrongen keus, vindt het college, nu de bestuurlijke toekomst van de Test gebieden van de provincie ook van Zuid- HoUand-zuid nog besproken wordt. In die onduidelijke situatie biedt de keus voor Zeeland nog de meeste zekerheid, legde het college de raad voor. Zeker zijn er ook bij toevoeging aan Zeeland onzekerheden, maar die zijn meer aan vaardbaar dan die bij overgang naar de WGR-regio Zuid-Holland-zuid zouden zijn. Kiezen voor Zeeland werd door het college als 'een stuk duidelijkheid in bestuurlijk opzicht' aanbevolen en zo deed het de raad. De raadsleden hebben er de tijd voor genomen hun standpunten uitvoerig toe te lichten, want men kende aan 't besluit een groot gewicht toe. „Overgang naar een andere provincie is niet zomaar iets", hadden B&W ook aangevoeld. Weth. Visser was ter oriëntatie naar Zeeland gegaan en had 'de mensen daar 'es gezien'. „Julder bin welkom", hadden ze gezegd en voor dhr. Visser had dat alle leeuwen en beren op de weg naar Zeeland doen verdwijnen. Weth. Klepper liet weten zich weliswaar nog geen Zeeuw te voelen met er wel vertrouwen in te hebben dat de keus voor Zeeland de juiste is. „We zijn er gtied genoeg voor een gedeputeerde te leveren", hoopte hij en er moest niet te bekrompen worden gedaan over misschien 'nog wat tonnen' die eventueel nog door de gemeenten moeten worden bijgedragen, omgere kend zijn dat per dag maar enkele gul dens en daar mag het besluit toch niet van afhangen, overwoog dhr. Klepper. Belangrijker vond hij het in het raadsbe sluit voor Zeeland vast te leggen dat er tot het jaar 2000 geen gemeentelijke her indeling plaats zal vinden, maar dat bleef buiten de voorwaarden die aan het besluit werden gekoppeld. Géén kosten voor de gemeenten en behoud van het ziekenhuis te Dirksland werden wel opgenomen. Dhr. C. Noorthoek, lid van de CDA-fraktie en ziekenhuisbestuurder drong daar op aan, omdat de provincies een belangrijke stem hebben in het spreidingsbeleid van ziekenhuizen. En de streekpers. die had zich over het ziekenhuis niet zo druk moeten maken, werd gemeend. Dat had buiten het hele herindelingsverhaal moe ten blijven, maar dhr. Noorthoek heeft toch maar 'i zekere voor het onzekere genomen. Een bloemlezing slechts van al de verto gen die gehouden werden. Voor dhr. Van Oosterom (CDA) werd het Zeeland, want de nieuwe provincie Groot-Holland die gaat ontstaan, wordt een soort lappendeken met grote gaten waarvan het bestuurscentrum zich ergens bij Haarlem gaat bevinden, van waaruit .'op afstand' bestuurd zal worden. Dat wilde dhr. Van Oosterom wel kwijt zich thuis te voelen in Zuid-Holland en aan de overgang naar Zeeland kleven wel onzekerheden, tcx-h wint het het vertrou wen en werd de keus op Zeeland uitge sproken in de hoop op éénstemmigheid van de gemeenten die zich aldus sterk zullen kunnen maken. Dhr. Noorthoek was wat schuw van de voorgestelde keus omdat die de schijn van vrijwilligheid in zich draagt, 't Zou Strenger handhavingsbeleid Gelukkig met de vertegenwoordiging in het College verklaart de CDA fraktie zich bereid het Collegeprogram met vol ledige inzet ten uitvoer te brengen. Daar in graag ook een steviger handhavings beleid tegen die burgers die de kantjes aflopen van wat een regelgeving tot stand gekomen is, illegale spuiterijtjes en garages, stacaravans en zwerfvuil in slo ten en wegen. Heel wat verheugder is de fraktie over o.m. de recreatieve ontwikkelingsplan nen en het ontstaan van het platform duurzame plattelandsontwikkeling bij welke opmerking de positieve mede werking van het College wordt gevraagd om de agrariërs in de veranderde om standigheden met raad en daad terzijde te staan en alle mogelijke ontwikkelingen te stimuleren. Met spijt wordt vastgesteld dat de finan ciële positie van de gemeente de laatste jaren sterk is achteruitgegaan (tekorten 'Binnenhof' en 'Grutterswei') waardoor de besteedbare reserve van 8 tot 4 mil joen is geslonken. Het College-voorstel belastingen te verhogen getuigt van moed, zo bevestigt de CDA fraktie hoe zeer de zwaardere belasting ook wordt betreurd. Slechts schijn In z'n wethoudersjaren had dhr. v. d. Ree ze mogen horen, „waarderende geluiden voor de voortvarende aanpak" van het College waarvan hij deel uitmaakte, overheid en provincie in kunnen geven de kosten van de verhuizing aan Goeree- Overflakkee te presenteren. "Budgettair neutraal', dhr. Noorthoek wist het door het college verzekerd, maar die infomia- tie is niet van de Minister of van de staatssekretaris, wel van ambtenaren van het ministerie en trouwens, bewindslie den die toezeggingen doen zijn soms ook weer snel verdwenen en op hun toezeg gingen niet meer aanspreekbaar. Dat liet dhr. Noorthoek ook gelden voor de door een Zeeuws gedeputeerde toegezegde inspanningsverplichting over behoud van het ziekenhuis. Dhr. Van Dongen (PvdA), hij illustreer de hoe moeilijk z'n tweemansfraktie het er mee heeft gehad, er zou ook verschil lend gestemd worden, hij voor het blij ven in Zuid-Holland, dhr. Bakelaar voor toevoeging aan Zeeland. Een prachtig stuk rhetorica voerde dhr. Van Dongen op, door de raad met genoegen beluis terd, maar 't ging tenslotte om de stel- lingname die uitviel zoals eerder gezegd. Overigens koestert dhr. Van Dongen het provinciaal bestuur, door wie hij zich verstoten vindt, allemiinst, maar te gaan naar Zeeland bergt ook risico's in zich, daarom het dilemma; l stem voor Zuid- Holland, 1 voor Zeeland. Twijfels over een groot aantal zaken in de VVD-fraktie, uitgesproken door dhr. L. X. den Hollander. Over de transport- sektor die z'n bestuur in Maastricht gevestigd weet als Flakkee naar Zeeland gaat. En of 't inderdaad budgettair neu traal zal gaan, dhr. Den Hollander heeft/had z'n twijfels. Geen twijfels, althans niet uitgesproken en niet doorslaggevend voor dhr. Grin- wis. Hij voorziet dat het met de opgeroe pen problemen best mee zal vallen en nee, liever niet bij Dordt dat aanvanke lijk ook tot het OOR toenadering heeft gezocht en die later mis.schien weer zal herhalen. De keus van de RPF-vertegenwoordiger dhr. Moerkerk viel al snel op Zeeland. Spijtig vond dhr. Moerkerk het dat in de streekpers nogal wat misverstanden zijn opgeroepen en de laatste, de zevende spreker, dhr. Lokker (SGP) maakte ook al snel duidelijk dat zijn fraktie de keus op Zeeland heeft bepaald. Vanuit het Zeeuws provinciebestuur waren de gestelde vragen 'redelijk overtuigend' beantwoord en voor de SGP-fraktie ver gemakkelijkt dat de keus. Voorstel gescreend Het door het college gedane voorstel was, zo verzekerde raadsvoorzitter burg. Van Velzen, door ambtenaren van het ministerie van Binnenlandse Zaken voor het de raad bereikte, gescreend en de beweringen naar waarheid bevonden. De overgang naar Zeeland zal budgettair neutraal plaats kunnen vinden, ook de friktiekosten met betrekking tot politic en brandweer zullen door het rijk worden gedragen, is door de ambtenaren beves tigd. Ook over de toekomst van het ziekenhuis is een positieve toezegging gedaan. Dhr. Van Velzen bleek niet al te ingeno men over het funktioneren van de politic, 't was een 'verdeling van de armoede', minder dan bijvoorbeeld in Westen maar de uitslag van de raadsverkiezing deed hem pijnlijk begrijpen dat de waar dering slechts schijn was geweest. De ambitie van het nieuwe College Oost- flakkee weer gezond te willen maken steekt dhr. v. d. Ree hevig, omdat dat de suggestie in zich draagt dat Oostflakkee dus ziek is: ,,hoe gezond wordt Oost flakkee als de burgers als citroenen wor den uitgeknepen?" was de wrange vraag. De reaktic op de verkiezingsnederlaag van CDA en PvdA is een enorme belas tingverhoging met als schijnargument dat het vorige College schulden zou heb ben nagelaten, maar die bal werd terug gekaatst met het verwijt dat het College zich geen enkele beperking of normstel ling op wil leggen en van de burger on beperkte middelen eist om in de toe komst aan alle kanten te zijn ingedekt tegen beleidsrisico's; de burger is de sluit post van de begroting. Het College wordt verweten zonder discussie of normstel ling uitgangspunten vast te stellen, meer voor riolering en wegen, 25.000,- min der voor de brandweer. Na al de misère die hij noemde en 't vele wat door het College verkeerd wordt ge daan sprak dhr. v. d. Ree hoopvol uit dat er nog een weg terug is maar daar zal een heldere discussie voor nodig zijn over omvang van taken, normstelling van uit voering en beheersing van kosten. Tot die discussie verklaarde zich de VVD fraktie bereid. De behandeling van de begroting werd gisteravond voortgezet. schouwen dat in de zomerdrukte veel beter dan Goedereede bedeeld werd, omdat Zeeland een beroep kan doen op landelijke korpsen. Ook in tweede instantie werd nog druk geargumenteerd en soms ook twijfels uitgesproken en het was daarin, in de twijfel, dat de enige die voor Zuid- Holland stemde, dhr. Van Dongen, zich 'stevig met de anderen verbonden wist'. Dhr. Van Dongen stelde de vraag maar 'es, of er misschien op hoger niveau toch al beslist is, maar de raadsvoorzitter meent dat te moeten ontkennen. Wel is door Binnenlandse Zaken een uitspraak gedaan die tendeert richting Zeeland. Dat de provincie Zuid-Holland uit de Stuurgroep Brouwersdam is gestapt mag niet aan een al gemaakte keuze ontleend worden, de provincie trekt zich uit derge lijke verbanden terug om het beleid geheel aan de streek over te laten. Met 14-1 bleek de raad z'n keuze op Zeeland te bestendigen. Daarmee had Goerees raad gezegd, „'k Hoop dat het getik-tak nou over is, driemaal moet toch scheepsrecht zijn", hoopte dhr. Visser die vond dat op Goeree-Overflakkee laatstelijk omtrent de herindeling een hersenspoeling heeft plaatsgehad. Voor de gewone burger zal van de toevoeging aan Zeeland weinig te merken zijn, meer voor de bestuurders die in Middelburg een vastere basis zullen vinden dan ergens in Zuid-Holland-zuid of een nog verdere provincie." Zondag 20 november 1994 OUDDORP - Herv. Gem. üorpskerk: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman. Woensdag 23 november, Eben-Haëzer: 19.30 uur ds. G. S. A. de Knegt, Barneveld - Oer. Gem. ('de Vliedberg') 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 18.30 uur ds. C. J. Amesz - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur dhr. W. Tanis en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. J. J. van Holten, Zeg veld en 18.30 uur ds. F. Hoek. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Ccxlée en 18.00 uur ds. P. B. Verspuij, Boven-Hardinxveld - Ger. Kerk 10.00 uur (H.A.) en 17.00 uur ds. J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.(X) uur ds. J. Kroeze, Rotterdam-Zuid - Ger. Gem. in Ned. IO.(X)en I8.(X) uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. lO.tX) uur ds. J. het Lam, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. M. J. Paul. Vrijdag 25 november; 14.00 uur ds. J. het Lam, kerkelijke bevesti ging en inzegening van het huwelijk van Jan Mijnders en Evelyn Heemes - Ger. Gem. lO.(K) uur leesdienst en 15.30 uur ds. C. Hogchcm. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur kand. J. Brussaard, Stellendam en I8.{K) uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 en 18.(X) uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. G. Mulder- Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. K. Schipper, voorbereiding Heilig Avondmaal - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur dhr. H. Oosterloo - Herv. 'Exodus' Geni. 10.00 uur ds. Sj. Bruining. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. Westland, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok - Chr. Ger. Kerk 9.30 en I8.(X) uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst en 15.00 uur student A. Schreudcr - Ger. Kerk lO.(X) uur ds. M. van Krimpen en I7.(X) uur ds. A. v. d. Waal - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur lees dienst en 16.45 uur ds. J. B. de Rijke - Christengemeente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad lO.OOuurbr.A. Wisse. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder, v.m. be diening Heilig Avondmaal en nam. dankzegging Heilig Avondmaal - Ger. Gem. lO.(X) uur (H.A.) en 18.00 uur ds. C. Hogchem, Borssele. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. P. J. Teeuw - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Volle Evangelie Gemeente (Tonisse- weg) Trencon 10.00 uur A. Tml. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur kand. J. Loohuis, Opheusden en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.30 uur student A. Schreuder, Nunspeet - Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. Voll- muller en I8.(X) uur dhr. K. Baas. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. C. Klok, Putten en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 10.00 uur dr. E. R. V. Schuddebeurs en 18.30 uur ds. J. Koster. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. C. J. W. Verboom, v.m. voorbereiding Heilig Avond maal - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur dhr. A. V. d. Tol en 18.00 uur ds. B. J. 01- dcnhuis. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur kand. P. D. Spies, Middelburg. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. Ingezonden: Dat had ik met m'n bij elkaar gehaspelde gedichtje bedoeld, een weerspiegeling van de onbegrijpelijke 'kunstwerken' ten gemeentehuize, hoezeer ook door de normloze toeschouwer als 'kunst' beti teld. Wat een verademing vrijdagavond in het Prieel, muziek en oratorisch spel van de heer Terlouw, dochter en vriendin. Het woord 'kulturcel' als voorvoegsel van 'de Welle' kreeg hier weer een beteke nis, dit was verstaanbare taal zonder humbug. Het ontstaan van de vorm- en zinloos heid in de moderne 'kunst' is vrij simpel. Een jonge man toonde als schilder mooi werk, figuratief, verstaanbaar. Maar er waren er zovelcn die hun werk met zorg maakten, het aanbod was groot, bijna niemand viel in de massa op. De jonge schilder raakte gefrustreerd, pakte een doek, spoot er uit de tube wat kleuren op, nam een pannckoekmes en smeerde de verf alle kanten op, bekeek het op afstand, klodderde er nog wat verf op. gaf nog een paar vegen en ziedaar, mo derne 'kunst' deed z'n eerste vogel ont staan. Hij zei, „wie dit niet mooi vindt, heeft er geen verstand van" en velen wilden gelijk voor vol worden aangezien, gaap ten in bewondering naar z'n werk. Hij viel op en de handel moedigde hem aan en verdiende er veel geld mee, maar hij bleef een eerlijk mens. In overmoed maakte hij een ballet voor koeien en mensen, maar nu rezen twij fels, z'n prijzen daalden. Och, zijn werk bepaalde niet de waarde, maar wat de gek ervoor gaf. Er wordt gezegd, „z'n werk hangt in alle grote musea", vergeet echter niet dat de funk- tie van een museum is om stijlperiodes te verzamelen van vroeger tot op vandaag. Het werk van nu hangt er om bewaard te worden voor ons nageslacht opdat later hierover een oordeel gevormd kan wor den. Hoe gekker, hoe interessanter. Wat schroot aaneen gelast, het hangt tussen de Maasbruggen, 'n zich noemend com ponist maakte een concert voor, 12 brandweerauto's, nooit gezien was een hoop zand met rietpluimen, 'n flesje fris leeggooien in zee, de T.V. was erbij, 'n Architect ontwierp huizen die eruit zagen als kubistische bomen, de hele wereld komt kijken, 'n ander .schreef een toneelstuk voor herdershonden, 't was modern dus de moeite waard, zo kan ik nog wel even doorgaan, aan deze onzin worden miljoenen besteed, kuituur gaat verloren. Oude tijden herleven, alles is al eerder geweest. Om in de buurt te blij ven, de Egyptische, de Griekse en de Ro meinse kuituren verstomden omdat de zonen zeiden, ,,we hebben alles al" en gingen potverteren. Hel werk werd over genomen door slaven uit omringende landen. De zonen werden de playboys van die tijd, drugs werd het pcpmiddel om het wangedrag vol te kunnen houden, alle normen werden overboord gegooid, de criminaliteit nam toe, chaos was de slotsom. Zo glijden ook nu weer velen af door het verlies van esthetisch gevoel, de onder wereld lacht. Het zijn allemaal tekens aan de wand, verval van waarden op alle fronten. Een bewijs? Onze regerings- funktionarissen zien de bui al hangen en bestellen alvast pantserauto's. Bosnië onder ons? Aart de Neeff MELISSANT Op vrijdagavond of zaterdagmorgen a.s. kunt u weer kwaliteitssinaasappelen kopen. U hoeft hier niet de deur voor uit, want leden van de Herv. gemeente komen bij u aan de deur. De opbrengst is bestemd voor het onder- houdsfonds van de Herv. gemeente van Melissant. Bent u niet tliuis, dan kunt u terecht op Pieterstraat 9. Vergeten je op te geven voor het volley baltoernooi van morgen? Dat kan nog steeds, maar je moet wel snel zijn. Tot vanavond kun je bellen met Joop Kievit, tel. (01870) 85782. De kosten voor deel name bedragen 2,00. Er zijn twee prijzen te winnen: een voor het winnende team en een voor de meest originele uitrusting. We spelen namelijk gekostumeerd volleybal. We verwachten je morgenavond rond 19.30 uur in sporthal 'De Gooije' in Dirksland. Doe je nou niet mee, dan ben je natuurlijk van harte welkom als toe schouwer. Hoe dan ook: tot morgen! Woensdagmorgen heeft de politie op Goeree-Overflakkee een inval gedaan in een loods in Oude Tonge. Binnen werd een hennepkwekerij in vol bedrijf aan getroffen. In koelcellen stonden onge veer 750 planten in diverse groeistadia, die een groothandelswaarde van enkele duizenden guldens vertegenwoordigden. Tevens bleek dat er in de loods auto's werden omgekat. Drie voertuigen zijn in beslag genomen. Twee verdachten, af komstig uit Ooltgensplaat en Utrecht, zijn aangehouden. Het onderzoek in deze met betrekking tot de auto's wordt voort gezet. Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) (vervolg van voorpagina) Sommelsdijk, (01870) 83330 Dirksland, (01877) 1417/Zierikzee, (01110) 16264 Hel Van Weel-Belhesda Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis mei 140 bedden en circa 450 medewerkers. In maarl 1991 zijn een nieuw beddenhuis, laboratorium en poliklinieken in gebruik genomen. In een volgende fase is voorzien in algehele nieuwbouw van hel O.K.-komplex, dal drie operolie-kamers zal bevallen. ZIEKENHUIS u rNir.i^<~iAKir-^ verbond met hel vertrek van de huidige medewerker DIRKSLAND zoeken wij een Funktie-informatie: - relatiebeheer ziekenhuis - leveranciers, -^orgdragen voor verwerving van goederen/diensten, - bewaking van het inkoopproces, - de funktie wordt ondersteund door een administratief medewerker. Funktie-eisen: -vakkennis op H.B.O.-nivo (kommercieel-ekonomisch), - uitstekende kommunikatieve vaardigheden, - op samenwerking gerichte werkattitude. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants<hristeliike levensovertuiging gewenst. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de CA.O. voor het Ziekenhuiswezen. Nadere Informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. Terreehorst, hoofd ekonomisch-administratieve dienst, telefoon (01 877) 73 00 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 10 december a.s. richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1994 | | pagina 2