Vakantierooster 1991 Casper Versmarkt ROYAL ALBERT VORMa KLEUR Totale leegverkoop l bij MADELINDE MADELINDE J Demonstratie O.N.A. Sportcomplex 'De Gooye' Dit mag u niet missen! 100 jaar een School met de Bijbel te Dirksland moclellcn- boeken Boetiek Modehuis Natuurwandeling in Ouddorp Expositie Geref. Kerk Ouddorp Opbrengst kollekte Vogelliefhebbers opgelet Vogelbeschermingsbus in Rocl(anje Geldig vanaf 22 Juli t/m 1 september halve prijzen of nog minder FAMILIEBERICHTEN ]oh M. K. Huizer B. Huizer-de Graaff KAATJE VAN DER VEER L. VROEGINDEWEIJ-LANKHAAR LEENDERT WILLEM PAASSE M. TROOST WIJNAND 'T MANNETJE M. TROOST JANNETJE VAN SOEST M. TROOST E. W. VAN HOFTEN Extra kerkdiensten Ger. Gemeenten Hondsgalgweg 1, 3247 XW Dirksland Telefoon (01877) 16 64 Recreatief zwemmen banen zwemmen Maandag 07.00 13.00 20,00 Dinsdag 13.00 Woensdag 07.00 13,00 19.00 20.00 Donderdag 13.00 19.00 Vrijdag 07.00 13.00 Zaterdag 09,00 Het zwembad is gesloten in de periode van 16 t/m 24 augustus Woensdag 17 juli 1991 OUDDORP Aanbieding: kop en schotels gebaksbordjes Stationsweg 7, Ouddorp, tel. (01878) 33 73 OUDDORP Tel. 01878-1682 ('s avonds); of 01870-2729 (overdag) Havenuueg 39 zie onze koopjes-afdeling SPOTKOOPJES vanaf 5," pst Alles moet weg, dus kom snel kijken, want OP OP WEG WEG Weststraat 6, OUDDORP, tel (01878) II 66 Van harte gefeliciteerd Harro l Goed gedaan Hans Een heel groot wonder Een klein nieuw leven Een zoontje en broertje door God aan ons gegeven We noemen hem Joost Leun. Marjan en Martin Tar 15 juli 1991 Ru.stburg 18. 3253 VK Ouddorp Op D.V. 18 juli hopen onze geliefde ouders en grootouders de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het j) huwelijk zijn getreden. Datzij noglangvoorelkaaren voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin- deren en kleinkinderen. Jaap en Ria Martijn C* Jan en Hennie Leona. Monica Diana en Jan-Gert Janine. Marjolein. Rianne 'l Wim en Petra Juli 1991 Pr. Bernhardlaan 2 3241 VD Middelharnis ..ch' Heer is mijn Herder" Met droelTieid geven wij u kennis dat nog onver wacht van ons is heengegaan, onze geliefde moe der en oma weduwe van Maarten van der Velde in de ouderdom van 85 jaar. Rockanje: M. v. d. Velde Chr. V. d. Velde-van Geest Karin en Martin Martijn Sommelsdijk: K. v. d. Velde E. C. V. d. Velde-Roskam 14 juli 1991 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: K. v. d. Velde. Lijster 20, 3245 TR Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 juli van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van "De Goede Ree". De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 18 juli a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Middelharnis vanuit de aula van 'De Goede Ree" (ingang Stoofhoek) waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.30 uur. Geen liloemen DANKBETUIGING Voorde vele gelukwensen en geschenken in veler- lei vorm ontvangen tijdens de herdenking van onze 70-jarige echtvereniging, willen wij u. mede namens onze kinderen en kleinkinderen, heel 'l hartelijk dank zeggen. J. Bakelaar G. Bakelaar-van Eek Ooltgensplaat, juli 1991 Van Weeistraat 11 Voor de vele blijken van medeleven en belangstel ling bij het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, mevrouw zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder ds. L. W. Ch. Ruijgrok en de ker- keraad voor de bijstand vanuit het Woord en dhr. van Wageningen voor de korrekte verzorging van de begrafenis. Fam. F. Both-Vroegindeweij Fam. A. Hobbel-Vroegindeweij Middelharnis, juli 1991 Enige kennisgeving Op 12 juli 1991 is van ons heengegaan HENDRIK VAN DER SLUIJS op de leeftijd van 75 jaar. G. A. v. d. Sluijs-van Dongen kinderen en kleinkinderen Herculesstraat 64 Alphen a.d. Rijn DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en deelneming ons betoond na het overiij- den van onze lieve vader en opa betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Middelharnis. juli 1991 De kerkeraad van de Hervormde Gemeente Som melsdijk geeft met leedwezen kennis van het over lijden van haar oud-ambtsdrager. de heer Met dankbaarheid gedenken wij de vele jaren dat hij in het ambt van diaken de gemeente met grote liefde en toewijding mocht dienen. De Heere sterke en vertrooste zijn vrouw en kin deren om dit verlies te verwerken en Hij zij hen nabij met Zijn vertroostende genade. Namens de kerkeraad, ds. A. de Lange, praeses. M. Peekstok, scriba. Sommelsdijk, juli 1991 Voor uw hartelijk bewijs van medeleven en deel neming betoond tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde, zeer zorgzame man betuig ik u mijn oprechte dank. In hel bij/onder dank aan dr. Bulthuis voor de medische behandeling. Dank aan ds. Hoek en kerkeraad voor de bezoe ken en het leiden van de rouwdienst. Eveneens dank aan de leden van de Kon. Fanfare "Apollo", die mijn man naar zijn laatste rustplaats hebben gedragen. Verder dank aan familie, vrienden en bekenden voor de hulp en steun in deze droeve dagen en Arensman lütvaartverzorging voorde verzorging van de begrafenis. Het was voor mij een troost te weten dat zovelen met mij meeleefden in die voor mij zo moei lijke tijd. P. 't Mannetje-Bakelaar Goedereede. juli 1991 Ciroenmarkt 6 Hel Kollege van Kerkvoogden en Notabelen van de Hervormde Gemeente te Sommelsdijk. geven kennis van het overlijden van de heer Met dankbaarheid denken wij terug aan hetgeen hij gedurende vele jaren als Notabel en Kollek- tant voor onze gemeente heeft mogelijk beteke nen. De Heere sterke en vertrooste zijn vrouw en kin deren om dit verlies te dragen. Namens het Kollege van Kerkvoogden: L. Wielhouwer. voorzitter. C. V. d. Boogert, secretaris. Namens het Kollege van Notabelen: M. A. van Hoepen, voorzitter. L. Heij, secretaris. Sommelsdijk, juli 1991 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en deelne ming welke wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn geliefde vrouw en moeder betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan direkteuren medewer kers van "De Vliedberg" voor de verzorging aan haar bewezen. Voorts dank aan de plaatselijke artsen, de ambu lance-dienst en doktoren en verplegend personeel van het ziekenhuis te Dirksland. Eveneens dank aan ds. Heemskerk, ds. Veldman en kerkeraad voor de geestelijke begeleiding. Tevens dank aan Kleijn Uitvaartverzorging voor de verzorging van de begrafenis. Uit aller naam: C. Non Ouddorp. juli 1991 Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van ons geacht oud-bestuurslid, de heer op de leeftijd van 79 jaar. Met dankbaarheid denken wij aan het werk, dat hij in het belang van onze zondagsschool heeft mogen verrichten. De Heere trooste en sterke zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie in dit verlies. Het bestuur van de Ned. Herv. Zondagsschool op G.G te Sommelsdijk Sommelsdijk, 11 juli 1991 DANKBETUIGING Hiermede willen wij u hartelijk danken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zuster en tante, mevrouw In het bijzonder dank aan de plaatselijke artsen voor de medische begeleiding en aan de direktie en personeel van het verzorgingshuis 'Gelders- hof voor de liefdevolle verzorging. Ook dank aan ds. J. het Lam, ds. A. Kastelein en ouderling K. Kieviet voor de geestelijke be geleiding. Fam, van Hoften Dirksland. juli 1991 OUDDORP donderdagavond 7.30 uur ds. A. Bac van Bodegraven. MELISSANT donderdagavond 7.30 uur ds. G. M. de Leeuw van Barne- veld. HERKINGEN donderdagmiddag 2.30 uur ds. A. Bac van Bodegraven (huwelijksbevestiging Onno Evers en Annet Kalle). Op woensdagavond 17 juli a.s. wordt vanuit de Gereformeerde Kerk te Oud dorp de eerste natuurwandeling van dit zomerseizoen gemaakt. Onder leiding van deskundige gidsen bezoekt men de prachtigste plekjes van het fraaie landschap, gelegen tussen schurvelingen en verscholen tussen braambossen en ander struweel. De deelnemers krijgen op een professio nele manier tekst en uitleg over de aan wezige flora en fauna. Men wordt naar plaatsen gebracht die men zelf niet mag betreden, redenen waarom deze wandeltochten de afgelo pen jaren sterk in populariteit zijn toegenomen. Geadviseerd wordt om goed schoeisel te dragen en kleding aan te passen aan de weersomstandigheden. Kinderen onder begeleiding van ouderen. Het vertrek is om 19.00 uur vanaf de kerk (ingang Dorpstienden) en duurt onge veer 2 uur. Na afloop staat de koffie of een glaasje fris gereed. De deelname is gratis. Ter bestrijding van de onkosten wordt een bijdrage in een bus bij de uitgang van de kerk zeer op prijs gesteld. Tn de Gereformeerde Kerk te Ouddorp wordt thans een expositie gehouden in het kader van het Ópen Kerk-werk. Dit jaar bestaat de expositie uit een 40- tal fraaie natuurfoto"s in kleur van ama teurfotograaf Tim Grinwis uit Ouddorp, die van beroep meesterbloembinder is. terwijl daarnaast een koUektie in het zelfde genre is geleend van het Natuur historisch Museum uit Domburg. De beeldend kunstenares Marian van Puyvelde uit Haamstede exposeert met een 13-tal bronzen beelden. Naast de expositie is er een boekentafel en worden handwerkprodukten te koop aangeboden, vervaardigd door de crea tieve club van de kerk. Bezoekers worden ontvangen door gast vrouwen, die vooreen kop koffie zorgen. De expositie is tot en met 16 augustus dagelijks geopend van 10-12 uur en "s avonds van 19-21 uur (behalve op zater dag, zondag, maandagmorgen en vrijdag avond). De entree is gratis. De ingang van de kerk is aan de Dorpstienden. DIRKSLAND De kollekte voor het Nat. Epilepsie- fonds - de Macht van het kleine - die van 1 juli t/m 6 juli werd gehouden heeft in het dorp Dirksland ƒ1.890.50 op gebracht. Dankzij deze kollekte kan veel gedaan worden aan wetenschappelijk onder zoek, voorlichting en aktiviteiten voor mensen met epilepsie. Alle gevers harte lijk dank. NIEUWE TONGE Zaterdag 20 juli a.s. van twee uur t/m zes uur is er een open huis met vogelver- koop. Er zijn deze middag vele soorten parkieten en andere vogels aanwezig 150 .stuks. U kunt zien dat onze hobby zeer interes sant is. U kunt deze middag de huisves tingvan parkieten zien. Hoe men kweekt en wat men voert. Het zal deze middag voor iedereen inte ressant zijn. Ook voor de beginnende liefhebbers. U steekt er altijd wel wat op. Plaats: fam. J. Nijssen, Groeneweg 35, Nieuwe Tonge. Ruime parkeergelegen heid aanwezig. Voor koffie en/of een drankje wordt gezorgd. Geen handelaren Het bestuur Donderdagavond 18 juli a.s. wordt van 19.00-21.00 uur in de gymzaal van 'de Bommelstee", Schaapsweg 34 in Den Bommel door de ONA-leden het gym- en volleybalseizoen sportief afgesloten. Ouders en belangstellenden zijn van harte welkom om de jeugd en ouderen aan het werk te zien. De kleuters komen als eerste aan de beurt om hun kunsten te tonen, gevolgd door de meisjes 6 tot 10 jaar. Na een korte pauze demonstreren de dames en heren volleybal, daarna de meisjes van 10 tot 12 jaar en de jongens sluiten de demonstratie af Alle groepen springen kast, paard en/ of trampoline De zomervakantie duurt tot 2 september Kom na de zomerstop eens vrijblijvend naar een les of training! Op alle afdelin gen zijn nieuwe leden welkom! De bus van Vogelbescherming zal op vrijdag 19 en zaterdag 20 juli te gast zijn bij het bezoekerscentrum "Tenellaplas". van de stichting 'Het Zuidhollands Landschap". Het bezoekerscentrum be vindt zich aan de Duinstraat 12a in Roc kanje. De bus zal daar 2 dagen van 10.00-16.00 uur op de parkeerplaats staan. In het kader van het bezoek van de Vogelbeschermingsbus organiseert het Zuidhollands Landschap, in samenwer king met de vogelwerkgroep van de KNNV, op 19 juli en op 20 juli een excur sie door het Duinterrein en het Vogel- rustgebied de Westplaat. De excursies beginnen beide dagen om 10.00 uur bij het bezoekerscentrum en duren onge veer twee uur. Men dient zich vooraf aan te melden bij het bezoekerscentrum: telefoon (01815) 39 09. De beheerders van de bus. Willem en Neeltje Janszen, zijn enthousiaste vrij willige medewerkers van Vogelbescher ming. Zij reizen het hele land af om geïnteresseerden erop te wijzen hoe mooi vogels zijn. Ook geven zij graag informatie en voorlichting over de wilde vogels en over Vogelbescherming. Daarnaast zijn er allerlei vogelartikelen verkrijgbaar, zoals boeken, kaarten, compact discs, verrekijkers en teles copen. Vooral voor mensen die willen kennis maken met het gebruik van verrekijkers en telescopen in de natuur biedt de bus van Vogelbescherming een unieke ge legenheid. Maar éérst graag tot ziens in de 'Bom melstee". 08.00 uur gemengd 16.00 uur gemengd 21.00 uur gemengd 16.00 uur gemengd 08.30 uur gemengd 16.00 uur gemengd 20.00 uur gemengd 21.00 uur dames 16.00 uur gemengd 20.00 uur gemengd 08.30 uur gemengd 16.00 uur gemengd 11.00 uur gemengd banen zwemmen alle leeftijden alle leeftijden alle leeftijden banen zwemmen alle leeftijden alle leeftijden banen zwemmen alle leeftijden alle leeftijden banen zwemmen alle leeftijden alle leeftijden Op alle tijden die aangegeven zijn met een is er spelmateriaal in en om het bad aanwezig. Tarief los bad 3,75 12 badenkaart ƒ37,50. Wij wensen u een prettige vakantie toe en graag tot ziens in het zwembad Kilo BANANEN0,98 Grote BLOEMKOOL1,49 1 KOMKOMMER0,98 200 gram BOTERHAMWORST2,50 500 gram RUNDERGEHAKT4,99 met kleine schoonheidsfoutjes Plony Tanls, uierkzaam bij drukkerij Gebr. de UJqqI, brengt graag de voor u mee, oioarin u thuis uuj gelegenheidsdrukoierh kunt uitzoeken. €ven bellen en u hebt het snel in huis. Het modellenboek von G6BOORT€HFIRRTJ€S is Qldjd aoniuezig. U kunt het halen op Namens het bestuur, personeel, raden en leerlingen worden alle mensen bedankt voor hun bijdrage aan het 100-jarig jubileum van onze Prins Mauritsschool in Dirksland. De getrouwe Heere in de hemel komt hier voor alle dank toe. Naast Hem willen we alle sponsors, vrijwilligers, ouders en alle anderen heel hartelijk danken voor bijdragen. Het was hartverwarmend. We mogen met elkaar terugzien op een prachtige week, waaraan we ongetwijfeld hele mooie herinneringen bewaren. Tijdens de aktiviteitenweek voor de leerlingen mochten we geld inzamelen voor een school in India. Het totaalbedrag van deze aktie is om stil van te worden. Het werd een bedrag van 5 cijfers voor de komma. Ons prachtig jubileumboek is uitverkocht. Overwogen wordt om een tweede druk uit te geven. U kunt zich hiervoor opgeven. Tevens is er nog te koop een cassette van de herdenkingsdienst (f 15,-), een videofilm van 29 juni 25,-) en verder nog een videofilm van de feestweek 25,-). Bij deze bedragen komen dan indien nodig de verzendkosten. U kunt dit alles bestellen tot I augustus onder de volgende telefoonnummers: (01877) 21 45, 29 60, 17 29. Nogmaals onze hartelijke dank. De jubileumcommissie m

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1991 | | pagina 4