EIÜMIDEfl-illEmi/S Pannekoeken voor Bangladesh TbetL#j Hervormd Sint Annaland kreeg een nieuwe predilcant in de persoon van ds. W. C. Meeuse Jeugd ■hoekje ^&,|irir^ Veel afwisseling bij Pierre en Co Vlaggen op zondag EHBO examens P.V. 'De Reisduir Behendigheidswedstrijden Opbrengst koliekte Bingo t.b.v. Johan Vi^achters van Oom Ko Puzzel-punten-tussenstand Mei-raadsel 4 (';5^, Tot slot mmm De Gevleugelde Vrienden Ophalen oud papier Zoutwaterwedstrijd HV Krammer 4e Blad VRIJDAG 24 MEI 1991 No. 6001 Het was maandag 20 mei (Tweede Pink sterdag) een blijde dag voor de Her vormde Gemeente van Sint Annaland. Aan de ruim zeven maanden bestaande vacature, tengevolge van het vertrek van ds. A. van Herk naar Hasselt kwam op voornoemde datum een einde, door de overkomst van kandidaat W. C. Meeuse uit Zeist. In de morgendienst van maandag 20 mei werd kandidaat Meeuse in het ambt bevestigd door ds. M. Vêrduin, Neder lands Hervormd predikant uit Zeist, bij wie kandidaat Meeuse ouderling was. De bevestiger had tot tekst voor zijn bevestigingspredikatie gekozen de woor den uit Johannes 15 vers 26b en 27a: Die zal van Mij getuigen. En gij zijt ook getuigen. Na de preek werd het formulier tot bevestiging van de Dienaren des Woords gelezen. Op de drie bevestigingsvragen antwoordde kandidaat Meeuse met een duidelijk 'Ja, ik, van ganser harte'. Hierna had de handoplegging plaats, waaraan, naast de bevestiger niet min der dan zeven predikanten deelnamen. In de middagdienst deed ds. W. C. Meeuse intrede met een predikatie over de woorden uit Johannes 16 vers 8: En Die gekomen zijnde, zal de wereld over tuigen van zonde, en van gerechtigheid en van oordeel. Als thema voor zijn intredepreek had de nieuwe predikant gekozen: De overtuiging door de Heilige Geest, waarbij hij achtereenvolgens stil stond bij: a. Wie er overtuigt en b. Waar van overtuigd wordt. Na de met grote aandacht beluisterde intreepreek, volgden de gebruikelijke toespraken. De consulent, ds. H. Bom uit Stavenisse, kondigde de sprekers OUDE TONGE Op 18 mei zijn voor de eerste keer bij Z.W.N, in Oude Tonge behendigheids wedstrijden gehouden. Dit is een succes geworden. Van de in totaal 100 chauffeurs die zich opgegeven hadden, hebben er 94 meege reden. Een ieder die het mogelijk gemaakt heeft om deze dag te laten slagen heel hartelijk bedankt. Alle medewerkers zijn deze deze dag ongeveer 12 uur in de weer geweest en dat is niet niks. Zeker omdat er toch 20 medewerkers bij waren die geen funktie in ons bestuur hebben. Ook collega Poortvliet in het bijzonder bedankt. Verder alle sponsors bedankt, want zonder deze mensen is het een stuk moeilijker. De uitslagen van de chauffeurs die op 8 september meedoen aan de Neder landse Kampioenschappen die gehou den worden in Best: aan, nadat eerst de nieuwe predikant diverse kerkelijke instanties en kerke lijke personen had toegesproken. Namens het gemeentebestuur van Tho- len werd het woord gevoerd door wet houder J. van der Jagt uit Tholen. Vervolgens sprak de consulent, ds. H. Bom de nieuwe predikant toe, namens de Ring Tholen en Sint Philipsland en tevens namens de Classis Zierikzee. Ouderling D. Quist sprak namens de kerkelijke colleges en de verenigingen de nieuwe predikant hartelijk toe en ver zocht om de nieuwe predikant (die in de morgendienst ook staande werd toege zongen uit het Gebed des Heeren de ver zen 3 en 9) staande toe te zingen Psalm 37 vers 2 en 3. Als bijzonderheid mag worden vermeld, dat ds. Meeuse bij de diverse instanties en personen zijn toespraak telkens besloot met een tekst uit Gods Woord. Na een kort woord van dank van de nieuwe predikant was er na het consisto riegebed nog gelegenheid om de nieuwe predikant met zijn vrouw en kinderen geluk te wensen. Er bestond voor beide diensten een flinke belangstelling, inzonderheid voor de bevestigingsdienst. Onder de talrijke aanwezigen bevonden zich de oud- predikanten van Hervormd Sint Anna land, ds. J. Codée uit Stellendam, ds. M. D. Geuze uit Noorden en ds. A. van Herk uit Hasselt, alsmede enkele Ring- predikanten en kerkeraadsleden uit de Ring Tholen. Sint Annaland kan met grote dankbaar heid terugzien op een blijde dag, nu Hervormd Sint Annaland weer een nieuwe predikant heeft. NTEROEUR-ODEE Opbrengst koliekte Astma Fonds In Middelhamis bracht de koliekte voor het Astma Fonds het mooie bedrag van ƒ4.200,90 op. Dat is ruim ƒ600,- meer dan vorig jaar. In Dirksland was de opbrengst 2.689,30 (dat is 200,- meer dan vorig jaar) en in Stad aan 't Haringvliet 1.707,75. Allen die hiertoe hebben bijgedragen - kollektrices en gevers - heel harte lijk dank! 1 D. Pulleman3268 punten 2 A. Delien2979 punten 3 C. Hakkenbrak2927 punten 4 M. Slingerland2912 punten 5 A. van Tigchelen2876 punten 6 A. den Eerzamen2725 punten 7 L. van Goethem2700 punten 8 G. Hofma2961 punten 9 A. Braber2690 punten 10 W, Krijnen2668 punten 11 S. Smaal2653 punten 12 W. v.d. Linden2634 punten 13 A. van Belle2630 punten 14 J. Weij2606 punten Bij de dames hebben zich de volgende geplaatst: 11. Clement1683 punten 2 M. Kop1605 punten 3 M. v.d. Berge1547 punten- Bij de skelters hebben M. Pijpers, R. Buscop en R. Kijpers een prijs ge wonnen. Voor P.V. D.E.S. was het een zeer geslaagde dag. STAD AAN 'T HARINGVLIET De vorige week gehouden koliekte voor de Nederlandse Lever-Darm Stichting heeft in Stad aan 't Haringvliet een bedrag van 1.013,70 opgebracht. Alle kollektanten en gevers heel harte lijk dank. Hebt u de kollektant gemist en wilt u als nog iets bijdragen? Het adres van de Nederlandse Lever-Darm Stichting is: Wilhelminastraat 45 3621 VG Breukelen Giro 2737 Bankrek. 70.70.70.538 Ter ondersteuning van de projekten van Johan Wachters t.b.v. de bevolking in Mali organiseert buurtvereniging West/ Molenzicht op vrijdag 7 juni een bingo in de Victorihal in Dirksland. Zoals reeds eerder vermeld: Johan's grootste wens op dit ogenblik is een startbedrag voor de bouw van een zeer hard nodige kraamkliniek. (Als de wee ën op gang komen, moeten vrouwen 5 km. lopen voor medische begeleiding. Kinderen worden dan soms onderweg geboren). Deze kraamkliniek is reeds bestek-klaar. De tekeningen en bestek zijn bij Buurtvereniging West/Molen- zicht ter inzage voor belangstellenden. De totale bouwsom is 90.000,-. Op de braderie in 'Klein Parijs' is met het spijkerspel 1.588,- bijeengebracht. De prijswinnaars waren: Ie prijs, een magnetron, M. Moerland; 2e prijs, een stoomstrijkijzer, fam. Droger; 3e prijs, een boodschappenmand, geschonken door de ClOOO, fam. J. van Herpen en de 4e prijs, een schoolpakket, geschonken door de Luifel, fam. J. Zevenbergen. Beste jongens, meisjes... en ieder die dit leest Hartelijk welkom: Allereerst hebben we (gelukkig) nieuwe puzzelaars(sters) te begroeten! De eerste laten we zelf aan het woord: Beste oom Ko, Ik ben Petra Jansen Ik ben 7 jaar. Ik woon Rossinistraat 11 in Castrikem. Ik krijg van oma de puzels Ik wil ook mee doen. Mag dat? Ons antwoord is: Natuurlijk! De eerste 50 punten heb je al... Bij 400 punten krijg je een boekenbon van/15.-. Verder kregen we een briefje van Mi randa V. d. Welle uit Ooltgensplaat. Ook van harte welkom! Je stuurde nu een kleine oplossing mee. Voortaan mag je aan het eind van een maand al de oplos singen van die maand in één keer opsturen... Van Annemieke Wielhouwer uit Som- melsdijk en van B. Grinwis uit Stad aan 't Haringvliet ontvingen we één keer een oplossing. Graag zetten we jullie op de puntenlijst, maar... dan wel één keer per maand inzenden. Dat hoeft niet gelijk aan het eind van de maand, maar wél vóór de volgende maand om is. Dus: april-oplossingen inzenden vóór mei voorbij is... Op 't moment dat we de tussenstand maakten, hadden we nog niet van ieder een de april-oplossingen binnen. Het kan dus best zijn, dat je al weer meer punten hebt, dan de tussenstand aan geeft... 100-punten-grens bereikt of gepasseerd: Corina van Broekhoven, Rianne de Winter, Elma Buscop. 200-punten-grens bereikt of gepasseerd: Miranda Bosloper, Edith Voogd, Patricia Struijk, Elize Boeder. 300-punten-grens bereikt of gepasseerd: Jolanda v. d. Wende, Anita Goedegebuure, Corina Melissant. 400-punten-grens bereikt of gepasseerd: (Dus een boekenbon!) Sylvia Goedegebuure, Jaco de Boer, Aagje de Boer. Gefeliciteerd. Patricia Struijk maakte dit raadsel. Ze krijgt er 10 extra punten voor (...we moe ten een paar kleine dingetjes verande ren). De eerste letters vormen van boven naar beneden de uitkomst. Aan die uitkomst zit een extra vraag vast! Wie was die per soon? En... waar in de Bijbel lees je over die persoon? Die dubbele extra-vraag is 5 punten waard! 1. Eén van de vier evangelisten (Bijbelboeken). 2. Profeet en veeherder te Thekóa. 3. 'Ongelovige' discipel. 4. Romeins keizer (Lukas 3). 5. Vrouw van Herodes, die haar dochtertje beval het hoofd van Johannes de Doper te vragen. 6. Profetes, dochter van Fanuël, uit de stam van Aser. 7. Hoeveel zonen had Haman? (Esther 9). 8. Bijbelboek waarin 'geloofshelden' vermeld worden. 9. Zoon van Abraham. 10. Vrouw van Lamech (Gen. 4). 11. Tegen... en Levi zei Jakob: „hun handelingen zijn werktuigen van geweld" (Gen. 49). Vvv Elize Boeder. Zo, dus je vriendin heeft de koningin van zo dichtbij gezien? Ja, die kans krijg je niet vaak. Wij hebben, ondanks de regen, inderdaad ook een fijne koninginnedag gehad. We zijn wezen 'toeren' met de auto. In je poëzie- album wil ik wel schrijven, maar... hoe regelen we dat? Aagje de Boer. Zo, dus in 't Fries ben ik 'omke Ko'? Dat klinkt wel, ja. Jullie zijn toch zeker wel een poos onderweg, van Twello naar Dirksland? Feliciteer je vriendinnetje ook nog van mij... Corina van Broekhoven. Je had heel wat te vertellen. De foto van de kranslegging bij het monument heb ik in de krant zien staan. Zijn jullie buiten of binnen op de klassefoto gegaan? Jaco de Boer. Leuk om dia's en dingen te zien van een ver land. vooral als degene die het laat zien er zelf geweest is! Zou je er willen wonen? Je had met judo wel weer pech, zeg. Het beste met de knie! Corina Melissant. Om je (gewoonlijke) beginvraag maar meteen te beantwoor den: „Gelukkig wel hoor". Tot en met koninginnedag heb je niet veel beleefd, las ik. Moeten je broertjes nog niet mee gaan puzzelen? Doe de rest van de fami lie ook de groeten... Allen de hartelijke groeten en bij-leven- en-welzijn tot schrijvens... WOORD DAAD is met een groot scheepse aktie voor Bangladesh begon nen. Allerlei aanvragen vanuit dat land zijn binnen gekomen. U zult zich herinneren, dat het eilande- lijk comité destijds krentenbroden heeft verkocht om de bouw van huisjes (voor 400,- per stuk) mogelijk te maken. Dat was bij een vorige watervloed. De plaats, waar deze huisjes zijn ge bouwd, is niet getroffen. Maar op de plaats, waar de storm over het land geraasd heeft, zijn eilanden weggevaagd, zijn duizenden mensen omgekomen, zijn miljoenen mensen dakloos geworden en verloren hun bezittingen en is voor miljarden guldens aan schade aangericht. Er wordt gevraagd om voedsel, kleding, medicijnen, huisraad, vissersboten, net ten, waterbronnen. Verder zullen wegen, dijken en huizen moeten worden gerepareerd. Woord Daad heeft voor gezinnen pakketten samengesteld om daarmee aan de eerste levensbehoeften te kunnen voldoen. Zo'n pakket ziet er als volgt uit: Rijst bonen, aardappels, zout en kookolie voor 4 weken48,- Medicijnen en waterzuiveringstabletten15,- Kookpot, emmer, bekers27,- Twee stel kleding33,- Materiaal voor huis, bamboe, touw, spijkers, golfplaten162,- Ossen om land te bewerken, vissersboten en riskja's. Per gezin gemiddeld.ƒ500,- Op zaterdag 25 mei wordt in DEN BOMMEL de jaarlijkse braderie gehouden. Ook Woord Daad is daar met een stand. U kunt er onder meer pannekoeken eten. Ook is het mogelijk, dat u ze mee naar huis neemt. Ze worden ter plaat se gebakken. U doet er uzelf een plezier mee. Dat ook. Meer nog die arme bevolking. Als u er nu eens toe bijdroeg, dat we van uit Den Bommel enkele gezinnen zou den kunnen helpen! En kunt u niet naar de braderie, dan is het nog mogelijk uw bijdrage te leveren. Door een gift - hoe klein ook - over te maken op Woord Daad, banknr. 3613.13.772 of gironr. 5620184 met de omschrijving 'Noodhulp Bangladesh'. Onze hulp is afhankelijk van uw reaktie! WOORD Al sinds een half jaar verzorgt radio team 'Er is Hoop' elke woensdagavond van 22.00 tot 24.00 uur het praat-pro gramma Pierre en Co via radio Super star. Deze is te ontvangen via de kabel op 100.4 mHz en via de ether op 107.3 mHz. Pierre en Co hebben de afgelopen maanden tal van gasten in hun pro gramma mogen verwelkomen, waaron der Dick Kruit, medewerker van Agapè, J. Lekkerkerk namens de Volle Evange lie Zakenlieden en Jellie van der Wal, die het een en ander vertelde over het hulpverleningsschip Anastasis van JMEO. Daarnaast is de nodige aandacht be steed aan zending en evangelisatie, zijn opnamens gemaakt en uitgezonden van onder andere Betty Smit, Rianne van der Smitte en Patti Blue. Verder stuurden tal van mensen gedich ten op naar Pierre en Co en waren diverse getuigenissen te horen. Over een aantal weken besteden Pierre en Co uiteraard aandacht aan de hero pening van bijbelhuis de Korf te Mid delhamis. Vast onderdeel in dit programma is de wekelijkse prijsvraag rondom de bijbel waarbij vrijkaarten voor gospelconcer ten te winnen zijn. Bovendien krijgt iedereen die voor de eerste keer meedoet aan de prijsvraag een leuke attentie kado. Binnenkort wordt in Pierre en Co een maandelijkse boekbespreking verzorgd en in de nabije toekomst is het de bedoe ling om korte meditaties te laten verzor gen door diverse dominees en voor gangers. Pierre en Co volgen nauwlettend de ont wikkelingen in zending en evangelisatie en bieden in hun programma ruimte voor interviews, verhalen, gedichten, getuigenissen, etc. ledereen die suggesties, verhalen, getui genissen, gedichten, nieuws over zen ding en evangelisatie heeft, wordt uit genodigd te schrijven naar radio-team 'Er is Hoop', Postbus 156, 3240 AD Middelharnis. U kunt ook bellen naar tel. (01875) 24 52 en uw boodschap inspreken op het ant woordapparaat. Wij nemen zo spoedig mogelijk kontakt met u op. Ook bestaat de mogelijkheid om live uitzendingen te laten verzorgen van bij voorbeeld speciale kerkdiensten. Als in uw kerk of gemeente een concert, optreden of een speciale dienst plaats vindt en u zou het live via de radio uit willen laten zenden, schrijft u ons. Pierre en Co stellen zich tot doel om op deze creatieve wijze mensen te bereiken met het evangelie van Jezus Christus. Ingezonden: Naar aanleiding van het ingezonden stukje d.d. 10 mei 1991, waarin de heer Koningswoud bezwaar maakt tegen het uitsteken van de nationale driekleur op zondag 5 mei. Als er ooit nog eens oorlog komt, wat niet te hopen is, en de bevrijding staat voor de deur, zouden dan de heer Koningswoud en zijn partijgenoten dur ven zeggen: „Kunnen jullie niet een dag wachten met de bevrijding, want van daag is het zondag!!" Namens de andersdenkenden in de Gemeente Dirksland. Met dank voor plaatsing, C. J. Almekinders Molendijk 40 3249 AP Herkingen Eeuwelinge in 'De Schutse' in Sint Annaland Het was donderdag 16 mei groot feest in het bejaardentehuis 'De Schutse' in de Thoolse kern Sint Annaland. In de tuin van het bejaardencentrum wapperde de Nederlandse driekleur. Op voornoemde datum vierde mevrouw C. W. van Vossen-Rijstenbil er samen met de bewoners van het tehuis en met haar familieleden haar honderdste ver jaardag. Ook de commissaris van de koningin in de provincie Zeeland dr. C. Boertien en de loco-burgemeester P. van Schetsen uit de kern Sint Annaland waren van de partij en boden hun geluk wensen aan. Mevrouw C. W. van Vossen-Rijstenbil werd op 16 mei 1891 in de Thoolse kern Oud-Vossemeer geboren. Al vroeg ver loor ze haar man en woonde ze in haar huis aan het begin van de Hofstraat in Oud Vossemeer. Drieëntwintig jaar gele den verhuisde ze naar het bejaarden centrum 'De Schutse', waar ze één van de eerste bewoners was van dit be jaardentehuis. De honderdjarige verkeert lichamelijk nog in een blakende gezondheid. Alleen haar gedachten zijn wel minder ge worden. Voor de eeuwelinge en haar familiele den een gedenkwaardige dag! In het afgelopen seizoen '90-'91 werd door de EHBO afd. Sommelsdijk FPU een kursus Jeugd A en een 'opleidings- kursus voor het eehheidsdiploma gege ven. De kinderen van groep 8 van CNS 'School met de Bijbel' kregen hun lessen van mevr. A. Hollaar-van Dijk. De opleidingskursus werd gegeven door arts-docent H. O. Zoon en kaderinstruk- teur L. Schellevis. 23 kinderen kregen het certificaat Jeugd A uitgereikt, te weten: Anne v.d. Boogert, Mariëtte v.d. Boom, Kristian v.d. Doel, Bastiaan Driece, Martha van Driel, Eline de Geus, William Hout, Riëtte Koppelaar, Danielle Koppenaal, Carola Kramer, Ramon Looy, Mirjam vn Mou- rik, Jantine v.d. Nieuwendijk, Cornells Robijn, Adwin v.d. Sluys, Caroline Smitshoek, Leonard Struijk, Liesbeth Struik, IJke Struik. Marjolein Versaevel, Jaco van Walsem, Janine Wielhouwer, Eric Zondervan. 15 personen kwamen in het bezit van het eenheidsdiploma: de dames L. S. Ver maat, C. Hoek, J. Besuyen, M. Noordijk, C. Tamboer, C. Leune, S. van Erkel, B. Hollaar, E. Hueting, C. Lodder, J. v.d. Klauw, H. Troost: en de heren R. A. Mul der, J. van Wageningen, L. van Wagenin- gen. DIRKSLAND Bovengenoemde postduivenvereniging nam op 18 mei 1991 deel aan wedvlucht vanuit Chantilly. Afstand 308 km. In concours waren 246 duiven die om 8.15 uur met noordenwind gelost worden. De eerste duif arriveerde om 12.28.13 uuren haalde een snelheid van 1217.74 m.p.m. De uitslag luidt: J. C. Roodzant 1,3,4,13,14,18,24,34,35, 38,40,48; L. C. IJzelenberg 2,50,57; P. de Jong 5,49,54; S. Kleijnenberg 6, 8,10,12, 15, 26, 41, 42, 55; J. A. Koppelman 7, 16, 23, 36, 51, 53, 59; Comn. Nagtegaal 9,11, 25,27,32,45,46,62;K,deJong 17,1.9,21, 22, 37,43, 58; Hameete-Hoekman 20, 28, 29,30; W. Nieuwland 31,39,44,47,60; C. Vermeulen 33, 56, 61; L. S. van der Baan 52. Buurtvereniging West/Molenziclit opent nieuw clubgebouw Op vrijdag 31 mei a.s. zal de Dirkslandse buurtvereniging West/Molenzicht haar jaarvergadering houden. Deze jaarver gadering heeft een bijzonder feestelijk tintje. Want, na een jaar zelfwerkzaam heid is het moment daar: Na het be stuurlijk gedeelte zal het nieuwe club gebouw officieel geopend worden. Nog tijdens de renovatie van de Victoriahal is men reeds begonnen met de bouw van het nieuwe clubgebouw. Immers, de Vic toriahal is prachtig geworden, maar voor kleinere gezelschappen (vergade ringen enz.) wel erg groot. Hiertoe kan men nu uitstekend terecht in het clubge bouw dat op de speelweide naast de Vic toriahal staat. OUDE TONGE Aanstaande zaterdagmorgen wordt voor de Ned. Herv. Kerk oud papier opge haald. Graag gebundeld vóór 9 uur bui ten zetten. £)g ophaaldienst SOMMELSDIJK Bovenstaande postduivenvereniging nam op 18 mei 1991 deel aan een vlucht vanuit Chantilly. Afstand 309 km. In concours waren 410 duiven die om 08.15 uur met noordwesten wind gelost werden. De eer ste duif arriveerde om 12.32.52 uur en haalde een snelheid van 1198.36 m.p.min. De gedetailleerde uitslag luidt: P. van den Boogert 1,12,40,89,98; P. van Moort Jr. 2, 14, 48, 49, 54, 93, 99; A. van Alphen: 3, 4, 8, 22, 27, 44, 50, 58, 59, 94, 102; J. Groenendijk 5, 6, 7, 11, 18, 28, 34, 43,52,71,82,84,88; M. A. van Nimwegen 9, 30, 39, 42, 53, 56, 64, 75, 85, 86, 103; J. van Alphen 10, 62, 65, 66, 67, 74, 78, 79, 80, 87; J. de Blok 13,15, 17, 33, 37, 61, 83, 90; P. van de Geest 16, 26, 32, 38, 41, 55, 70, 72, 77,91; Gebr. Kieviet 19, 24,46,73, 96; P. Verkerke 20, 51, 69; C. Vroeginde- wey 21; A. de Gans 23, 31, 57, 60, 68, 76, 92; J. V. d. Slik en Zn. 25,36, 81M. Hoff mann 29, 35, 47, 97; C. Looy 45. 100; C. Vreeswijk 63; D. Maliepaard 95; J. Vis van Heemst 101. Zaterdag 11 mei was de laatste zoutwa terwedstrijd van het seizoen. De vang sten waren zeer slecht. Het vermoeden bestond dat de vissen staakten of een ATV dag hadden op genomen. Toch kwam er nog een uitslag op papier. De uitslag: 1. C, v.d. Welle35 cm. 2. C. van Welie34 cm. 3. A. Bruinsma33 cm. 4. T. V. d. Poel32 cm. 5. C. V. d. Jagt30 cm. Hierna waren er nog 2 man met vis en toen was het op. Hierdoor is de einduitslag van de zout- waterwedstrijden over het seizoen van 1990-1991. 1. T. V. d. Poel618 punten 2. C. V. d. Jagt574 punten 3. W. van Welie526 punten Zaterdag 25 mei is er weer een witvis- wedstrijd voor leden van de HV Kram mer, inschrijven Café Zaaijer te Middel harnis van 7.30 tot 8.00 uur. Voor eventuele reakties en vragen hier voor en over: W. van Welie, Gerarddou- straat 15, 3331 VC Zwijndrecht, tel. (078) 12 75 73. WOORD BAAD Uitdehng van dekens in Bangiadesh, ƒ285,- Een van de SjBOO stormvaste huizen in Bangladesh. Souwplaats voor betonkolommen voor de stormvaste huizen in Banoladesh. Stormvaste huizen in Bangladesh in aanbouvtf.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1991 | | pagina 13