EIÜVriDEfl-flIEUWS Opvallend veel machinisten en chauffeurs met alcohol achter 't stuur Feestdagen - Visdagen Vishandel De Molen NIEUWS Dominee R. Veldman deed intrede te Ouddorp uit de kerken Schaken De Zwarte Pion Rotterdamse Rechtbank hield zitting te Sommelsdijk „Laat u met God verzoenen... Kerstzangavond in 'Vroonlande' 'De Christenvrouw', afd. Dirksland prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar Kerstfeestviering van de Prins IMauritsschool Toen j.l. woensdagmorgen tijdens de zitting van de Rotterdamse Rechtbank in het kantongerechtgebouw te Sommelsdijk opvallend veel kraanmachinis ten zich aan alcoholmisbruik in 't verkeer bleken te hebben gewaagd, heb ben de Politierechter mevr. mr. du Pain zowel als de Off. mr. Hendriks zich afgevraagd of er in deze beroepsgroep nou zo stevig gedronken wordt óf dat Goeree-Overflakkee aan opvallend veel machinisten huisvesting biedt. Bei den gaven de machinisten vooralsnog het voordeel van de twijfel, maar 't feit lag er dat zowel kraanmachinisten als vrachtwagenchauffeurs met een veel te hoog alcoholpercentage in hun bloed waren betrapt en dat kwam er lelijk uit te zien... Vishandel De Molen staat er garant voor met topkwaliteit en een groot assortiment. Verse vis - Gerookte vis Garnalen en Schelpdieren SALADES: een lust voor het oog en een streling op de tong Veel specialiteiten uit eigen keuken: s.v.p. vroegtijdig bestellen. wenst u Stellendam, Molenkade 22, Tel. (01879) 24 35 12 62 De moraal Valse aangifte Halve klap/halve prijs De dienst in Ouddorps dorpskerk afgelopen woensdagavond was druk bezet. De storm die vooral langs de kust woedde, heeft de velen uit Ouddorp zelf en van elders niet weerhouden erbij te zijn toen de nieuwe dominee zijn intree deed. Met de komst van ds. Veldman is de vacature vervuld die krap een jaar geleden ontstond toen dr. W. J. op 't Hof naar elders vertrok. Er mag dankbaarheid zijn dat de open plaats weer is bezet, hoewel er zullen zijn die diens jarenlange bediening nog niet zijn vergeten... De bediening der verzoening Het werk van een drieënig God Toespraken Uit wint Zw. Pion 1 van Shah Mata 2 met 51/2-2 1/2. 4e Blad VRIJDAG 14 DECEMBER 1990 No. 5960 De Politierechter begreep er trouwens niks van, in ogenschouw genomen dat het juist de voornoemde beroepsgroe pen zijn die zouden moeten zorgen dat hun rijbewijs en broodwinning nimmer in gevaar komt. Bestraffend merkte ze dat ook op in de richting van die Dirks- landse jongeman, nog jong vrach^A'a- genchauffeur, die met 675 microgram alcohol per liter uitgeademde lucht rondreed terwijl 220 microgram het hoogst toelaatbare is. Hij reed overigens in z'n privé tijd in z'n eigen personenauto, maar voor mr. Hendriks, de Officier, maakte dat totaal geen verschil: „'t Is van iedereen dom om met een slok op achter 't stuur te kruipen, maar voor een beroepschauf feur is dat domheid in 't kwadraat", zo foeterde hij op de jongeman. Gelukkig toonde deze berouw en verzekerde hij dat 't hem nooit weer zal gebeuren, temeer omdat hij de AVC (Alcohol Ver- keerscursus) heeft gevolgd uit welke voorlichting hem het sluipend gevaar van alcohol in 't verkeer heel duidelijk gebleken was. Hem niet meer gezien... Eis en uitspraak 800,- en 6 mnd. voor waardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid, voorwaardelijk dankzij het feit dat de verdachte de cursus heeft gevolgd. Een kraanmachinist uit Oude Tonge die 't vertikt had die tweedaagse cursus in Rotterdam te volgen kwam er ietwat bekaaider af In oktober 1989 was hij geverbaliseerd met 680 microgram per liter uitgeademde lucht, 't Mocht dan waar zijn dat privé problemen hem tot een extra slok hadden aangezet, het betekende geen clementie en 't werd voor hem een geldboete van 1000,- en 8 mnd. ontzegging van de rijbevoegd heid waarvan de helft voorwaardelijk. Verdachte werd trouwens bij verstek ver oordeeld, zelfs zijn raadsman is 't niet gelukt nog kontakt met hem te leggen. Zijn afwezigheid heeft trouwens tegen hem getuigd: „ik zie graag wie er voor me staat", verklaarde de Politierechter en nu dat niet het geval was en ook ver zuimd was de cursus te volgen werd voor enige clementie geen aanleiding ge vonden. Omdat hij wél verschenen was en wél de cursus had gevolgd kwam een inwoner van Sommelsdijk die ook met 650 microgram was betrapt er wat genadiger af „Ik heb veel van die cursus geleerd", verzekerde hij onder de belofte dat 't hem niet weer zal gebeuren met een slok op auto te rijden, ook niet na een biljart- avondje zoals dat nu het geval was geweest. Als kraanmachinist (ja heus, red.) verklaarde hij zijn rijbewijs hard nodig te hebben. „Wat hebt u liever, vermindering van de geldboete of versoepeling van de onthef fing?" werd hem door de Off gevraagd, maar de verdachte was slim: „'t Liefst zou ik niets hebben!" reageerde hij, maar aan die wens kon de Off niet voldoen: „'t Is al Sinterklaas geweest", liet hij verdachte weten. De eis luidde een geldboete van 1000,- en 6 maan den voorwaardelijke ontzegging, maar de Politierechter kwam verdachte, om dat hij de cursus heeft gevolgd, nog wat tegemoet waarom ze tot ƒ800,- en 6 maanden voorwaardelijk vonniste. „Vriendelijk bedankt", zei - oprecht gemeend - een nog jeugdig verdachte uit Middelhamis, op de valreep om beroeps chauffeur te worden, maar in korte tijd driemaal aangetroffen met een te hoog microgehalte alcohol in z'n bloed, niet opzienbarend veel maar 't gaf zowel de Politierechter als de Off. van Justitie wel de nodige zorg. Verdachte weet het aan verkeerde vrien den, maar dat vond bij de Rechtbank weinig gehoor: „ze zullen het bier toch niet in je hebben gegoten?" zo vroeg de Politierechter de verdachte af en die moest dat inderdaad ontkennen. Verdachte komt uit een goed milieu en 't was vooral dat wat door zijn raadsman ter verdediging werd aangevoerd, thuis heeft hij van z'n ouders behoorlijk op z'n kop gekregen. Alle reden om aan te nemen dat het de jongeman niet nog'es gebeurt en zulks beloofde hij ook plech tig. De eis luidde een geldboete van 1000,- en 6 maanden voorwaardelijke ontzegging. Die voorwaardelijke ont zegging bleef in het vonnis gehand haafd, de geldboete werd verlaagd tot ƒ750,-. Wat hij voor de kost doet, vroeg de Poli tierechter aan een Ouddorpse verdachte die, met teveel genuttigd alcohol, zónder helm en zónder motorrijbewijs, op de motor van z'n kennis was gestapt, 't Was overigens geen lange rit geworden, hoog uit honderd meter schatte verdachte, inderdaad, chauffeur/verkoper van be roep, 't Werd heel gevaarlijk voor hem toen hij wat narrig deed over de AVC cursus en deelname daaraan had hij dan ook afgewezen, maar hij kreeg nog de kans en verd. was zo wijs die te grij pen waardoor de ontzegging een voor waardelijke werd, 6 maanden lang met een proeftijd van twee jaar. De eis van 800,- werd door de Politierechter nog tot ƒ600,- verminderd en verdachte mocht niet klagen en dat deed hij ook niet. 't Zal overigens worden gecontro leerd of hij zich binnen redelijke termijn voor het volgen van de cursus zal mel den bij het Consultatiebureau Alcohol en Drugs te Rotterdam. Ook een verdachte uit Ooltgensplaat - óók vrachtwagenchauffeur - kreeg die kans. Met een stevig alcoholgehalte (700 microgram) was hij geverbaliseerd. Ook hij beloofde de cursus alsnog te volgen waarom de geëiste 6 maanden ontzeg ging in een voorwaardelijke ontzegging werd omgezet, met een geldboete van 1000,-. Heel boetvaardig en berouwvol toonde zich een jongeman uit Nieuwe Tonge. Ook hij was tegen de lamp gelopen, 's nachts nog wel, met een te hoog alcohol gehalte, 605 microgram. Hij had de cur sus wél gevolgd en daar veel van geleerd, zo verklaarde hij. „'k Heb het verdiend, 't is m'n eigen schuld", zo antwoordde hij op de eis van 1000,- en 6 maanden voorwaardelijke ontzegging. De politie rechter verlaagde de boete tot 800,-. Eén bromfietser was er die in een Acht- huizens café te diep in 't glaasje had gekeken. Tegenover de verbaHsanten had hij overigens geen verklaring afge legd, dat leek hem niet nodig. „Ik was gewoon bezopen" liet hij weten en daar mee was z.i. alles gezegd. Verd. had naar hij verzekerde geen poen gehad voor een taxi en niet over kennissen beschikt die hem thuis zouden hebben kunnen bren gen. I.v.m. de geringe hoogte van z'n w.a.o. uitkering viel de eis niet hoger dan ƒ200,- uit en zo luidde ook de uit spraak. „Dan eet ik met de Kerst maar wat min der", berustte verdachte. Mr. du Pain putte uit het gehoorde een behartenswaardige moraal, vooral waar was gebleken dat verdachten door vrien den tot drinken waren aangezet: „Ik zie hier veel mensen die verkeerde vrienden hebben, maar die verkeerde vrienden zie ik hier maar weinig" en 't was duide lijk dat dat haar danig spijt. Een verkeerde vriend, uit Ooltgensplaat en 18 jaar ouder dan hij, bleek ook die jongeman uit Melissant te hebben ge had. „In vereniging" hadden zij 's nachts, van een werkterrein eens een heftruck en de andere keer twee vracht auto's weggenomen. Van dat leven leek verdachte echter afscheid te hebben genomen en, wijzend op z'n vrouw op de publieke tribune verklaarde hij met haar gelukkig te zijn en 't zelfs niet meer op een ontmoeting met z'n vroegere vriend aan te sturen. „Ik heb het er niet voor over dat m'n vrouw bij me weg zou gaan", liet hij weten. Ook raadsman van A kon getuigen dat verdachte nu struktuur in z'n leven heeft en niet meer de drank-, maar z'n vrouw nu een centrale plaats in z'n leven inneemt. Raadsman vroeg de Recht bank dan ook verdachte de gelegenheid te geven die gevonden struktuur te behouden, geen gevangenisstraf be pleitte de raadsman. Verdachte kwam er af met een geldboete van 500,- en 2 maanden voorwaarde lijk. Ook zal hij nog een 'gigantisch' schadebedrag te betalen hebben. De Politierechter waarschuwde dat die voor waardelijke straf alsnog geëffektueerd zal worden als verdachte zich nog eens aan genoemde delicten schuldig maakt: „zelfs geen rolletje drop bij Albert Heyn!" zo waarschuwde ze. De enige verklaring die een inwoner van Ouddorp voor de door hem gedane valse aangifte gaf was dat'ie 'het koppie had laten hangen'. In z'n relatie was het misgegaan en verdachte was in de pro blemen terecht gekomen, ook van finan ciële aard. Daarom had hij aangifte van diefstal gedaan toen hij z'n nog nieuwe wagen tegen een boom totall-loss reed. „Onzin dat te doen", bestrafte hem de Officier, „alsof de politie niet beter te doen heeft dan achter valse aangiftes aan te gaan. Verdachte begreep dat best en hij vond het dom wat'ie gedaan heeft. Eis 500,-; uitspraak 300,-. Een inwoner van Melissant werd even eens verdacht van valse aangifte, maar hij werd vrijgesproken omdat zowel Officier als politierechter geen vol doende bewijs zagen. Van de man in kwestie was een door hem bereden lease-auto weggenomen nadat hij één termijn, zo verklaarde hij, niet op tijd had betaald. Pas later bleek dat de lease maatschappij de wagen zelf had terug gehaald terwijl verdachte ook nu nog in 't bezit is van het kentekenbewijs. Wél heeft hij aangifte gedaan van diefstal van camera's en van toiletartikelen van z'n echtgenote die in de auto zouden hebben gelegen. Kennelijk was de verdachte goed op de hoogte van manipulaties van het lease bedrijf dat naar 't lijkt intussen al een achttal andere namen heeft aangeno men. De politie heeft bij het bedrijf een aantal vuilniszakken met goederen in beslag genomen en verdachte denkt dan ook dat in die zakken zijn foto-appara- tuur terug te vinden is. „Dan zou ik graag hebben dat de daders daarvoor vervolgd worden", maakte verdachte duidelijk, maar het werd hem duidelijk gemaakt dat ook anderen dan de opha lers van de auto die spullen kunnen heb ben ontvreemd. Een inwoner van Den Briel, nu Capelle a.d. IJssel, maar meestal verblijvend in het zonnige Portugal had in Ouddorp, op de hoek Molenblok-Molenweg een NED. HERV. KERK Benoemd tot bijstand in het pastoraat te Eist (Utr.) (part-time) W. Grandia, pastoraal mede werker te Vinkeveen, wonende te Drie bergen. Aangenomen naar Willige-Langerak P. J. Krijgsman, kand. te Ridderkerk; de benoeming tot bijstand in het pastoraat te Eist (Utr.) (part-time) W. Grandia, pastoraal mede werker te Vinkeveen, wonende te Drie bergen. GEREF. KERKEN Beroepen te Vroomshoop J. Maliepaard te Wilsum en Kamperveen; te Garderen drs. P. Rozeboom te Stad aan 't Haringvliet en Melissant-Dirksland-Herkingen; te Oos terend (Litt.) e.o. (herv. gerefdrs. H. K Zijlstra te Tijnje en Nij-beets. Aangenomen naar IJsselmuiden-Grafhorst drs. A. J. J. van Noord te Streekgemeente Midden- Betuwe (wijk Kesteren) en hervormde deelgemeente Emmaüs te Kesteren; naar Oosterend (Litt.) e.o. (herv. geref) drs. H. K Zijlstra te Tijnje en Nij-beets; naar Dokkum drs. T. Deelstra te Olde- hove; naar Honselersdijk drs. A. P. van Niekerk te Dronrijp-Menaldum; naar Garderen drs. P. Rozeboom te Stad aan 't Haringvliet en Melissant-Dirksland- Herkingen. erOlOBeroepbaarstelling Drs. W. Dekker, Tesselschadestraat 37, 2332 BH Leiden; Drs. B. M. H. van Drongelen, Nieuwe Herengracht 18, 1018 DP Amsterdam, tel. (020) 27 01 83. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te Bunschoten-West H. G. Gunnink te Schildwolde; te Amsterdam-Zuid West H. L D. Smit te Marknesse. Aangenomen naar Enschede-Oost J. J. Poutsma te Hardenberg; naar Heerde i.c.m. Wapen- veld K S. Winter te Drogeham. Bedankt voor Heemse P. Groenenberg te Amers- foort-West; voor Vlaardingen D. F. Ensing te Vroomshoop; voor Noordber- gum; H. J. D. Smit te Marknesse; voor Spakenburg-Zuid C. van der Leest te Harlingen. CHR. GEREF KERKEN Bedankt voor Eemdijk A K. Wallet te Sliedrecht (Eben Haëzerkerk). GEREF GEMEENTEN Beroepen te Kalamazoo (USA) C. G. Vreugdenhil te Vlissingen; te De Valk-Wekerom G. Mouw te Genemuiden. Bedankt voor Randburg (Zuid-Afrika) C. Ha- rinck te Oostkapelle; voor Aagtekerke C. Meeuse te Rotterdam-Zuid; voor 's- Gravenhage-Zuid A. Bac te Bodegra ven; voor Groningen P. van Ruitenburg te Meliskerke; voor Haarlem E. Venema te Elspeet; voor Rijssen G. J. van Aalst te Benthuizen. hek stukgereden. Een attente wegen wachter was hem gevolgd toen hij die met een vernield spatscherm voorbij was gereden. De man bleek nogal wat alcohol te hebben genuttigd en zonder zich bekend te maken was hij er na de aanrijding met het hek vandoor gegaan. Een blaastest had 845 microgram aan gewezen terwijl 220 het maximum toege stane is. De raadsman van verdachte liet weten dat zijn cliënt er van doordrongen is dat dat niet kon en zeker nooit meer her haald zal mogen worden. „Dat was de laatste keer en nooit weer!" verzekerde raadsman. Toch werd tegen verdachte conform de eis een vonnis van 1500,- en 9 maanden onvoorwaardelijke ont zegging uitgesproken. Een inwoner van Nieuwe Tonge had een gemeentelijk ambtenaar een klap gege ven toen die aan de deur kwam om ver dachte te vertellen dat hem een ge meentelijke rekening wegens herstra- dng te wachten stond. Verdachte had naast zijn woning met wat zand uit de zandbak een stukje goot opgehoogd, nadat de gemeente had geweigerd in de stoep een oprit te maken. „Zomaar een stukje trottoirband verlagen", maakte verdachte duidelijk. Zó onbegrijpelijk had verdachte die weigering gevonden dat hij de ambtenaar van zich af had geduwd toen die met voornoemde bood schap aan z'n deur stond. „Ze kunnen je 't bloed van onder je nagels halen", vond verdachte, maar hij kreeg daar geen begrip voor, er mag niet geslagen wor den. De eis luidde een geldboete van 250,- maar de Politierechter halveerde de boete nadat verdachte had verzekerd dat 't maar een halve klap was ge weest. „Voor een half klappie is 't ook maar half zo duur", besliste de politierechter. Gekomen uit het Friese Driesum werd ds. Veldman 's middags bevestigd door ds. D. Heemskerk, de consulent van wijk I. Deze bediende daartoe het Woord uit de eerste Corinthebrief. hoofdstuk vier, het eerste vers. De apostel Paulus getuigt daar: „Alzo houde ons een ieder mens als dienaars van Christus en uitdelers van de verborgenhe- den Gods". Ook het tekstwoord dat tot uitgangspunt van de intreepreek 's avonds diende, was gekozen uit één van de Corinthebrieven. Het bekende woord „Zo zijn wij dan gezanten van Christus' wege alsof God door ons bade. Wij bidden van Christus' wege: Laat u met God verzoenen!" Op dringende wijze legde ds. Veldman de ernst van dit Goddelijk woord aan het hart van de gemeente. Hij bepaalde zijn hoorders achtereenvolgens bij 1) het feit van de verzoening, 2) de prediking van de verzoening en 3) de wijze van de verzoening. Verzoening is het weer samen brengen van twee partijen die van elkaar ver vreemd zijn, zo typeerde ds. het begrip dat in zijn preek centraal zou staan. Tus sen God en mens is er inderdaad ver vreemding. Een breuk! Door de zonde is de gemeenschap met de levende God verbroken. Wij zijn kinderen des tooms geworden, verdoemelijk voor God. De HEERE heeft echter de mens niet losgelaten. Hij verkoor een volk ten eeu wigen leven om het met Hem te verzoe nen. De verwerving van dat heil vond plaats in een weg waarin Christus Jezus Die geen zonde gekend had, tot zonde voor ons is gemaakt, opdat wij zouden worden rechtvaardigheid Gods in Hem. Zonder bloedstorting is er immers geen vergeving. De oudtestamentische cere moniën zijn in de Zoon Gods vervuld toen Hij voor eens en altijd door Zijn bloed de weg tot God bereidde. Dit grote heil is van de HEERE Zelf uit gegaan, zonder dat iets van de mens Hem daartoe bracht. De genade Gods is geheel eenzijdig, zo benadrukte ds. Dat moge dienen tot aanbidding van de HEERE. Welnu - deze genade mag en moet wor den verkondigd. De prediking daarvan heeft de HEERE toevertrouwd aan zijn dienaren die Hij daartoe riep. „Gezan ten van Christus' wege...", zo noemt onze tekst hen. Zij mogen staan in de dienst en daarmee in de plaats van Christus Zelf Ten diepste spreekt God Zelf door Zijn dienaren tot de gemeente. Duize lingwekkend hoog staat het ambt dan ook, zo benadrukte ds. Hoewel - het zijn in zichzelf niet meer dan mannetjes uit het stof verrezen. Het heeft de HEERE behaagd Zijn reine Woord door zulke vuile kanalen te doen vloeien. God Zelf spreekt door middel van de prediking tot u, zo hield ds. de gemeente voor. Hij bidt. Let eens op de neerbui gende goedheid van God. Niet alleen heeft Hij de zaligheid van eeuwigheid beraamd; niet alleen heeft Hij haar in Christus tot stand gebracht; niet alleen doet hij ze prediken door Zijn gezanten - maar zozeer buigt Hij Zich neer dat Hij met liefde en aandrang verloren zonen en dochteren betuigt: Keere we der tot het Vaderhart. Langs deze weg gaat Hij een vijandig hart vernederen en verbreken, zodat een zondig mensen kind naar Hem gaat luisteren. Hij maakt van een onwillige een gewillige. Dat is het werk van een drieënig God. Heeft u het belang ervan al ingezien dat er vrede moet komen tussen God en uw ziel? Voelt u al de breuk die er is en het oordeel dat over uw leven hangt? Is het al nood geworden? Of achten wij het bloed der verzoening onrein? Vreselijk is het te vallen in de handen van de levende God. Verzoening is er slechts langs de enige weg der verzoening, het bloed van de Heere Jezus Christus. Als we geleerd hebben verloren te moeten gaan, krijgen we Hem nodig. Dat gaat door het nul punt heen. Maar zo laten we ons verzoe nen. Zo worden we gewillig genade te ontvangen en zinken we neer op Chris tus. Nog is het het heden der genade. Nog gaat de prediking der verzoening uit. Laat u met God verzoenen! Aldus besloot ds. Veld man de predikatie waarbij hij de her dersstaf opnam in zijn nieuwe gemeente Ouddorp. De gebruikelijke toespraken volgden. Burgemeester Van Velzen heette de predi kant met zijn gezin een hartelijk wel kom in de gemeente Goedereede toe. Hij wenste hem en de zijnen Gods onmis bare zegen. Ouderling Nelis sprak vervolgens enkele woorden namens kerkeraad, gemeente, ring en classis. Door middel van het beeld van de straatmaker gaf hij enige kenmerken van het werk van de predi kant. Op zijn verzoek werden ds. Veld man met zijn vrouw en kinderen de woorden van Psalm 17 vers 4 toege zongen. DIRKSLAND - Het ouderenkoor 'On der Ons' houdt op 20 december een Kerstzangavond in 'Vroonlande', onder leiding van dirigent J. Hollaar. Dit met medewerking van het koor 'Vaya Con Dios' uit Melissant. Aanvang half acht in de hal van 'Vroon lande". (Ingang in de zijdeur van het gebouw). Persoonlijke uitslagen: 1. de Glopper 1,2. du Pree 0,3. Mourik 1, 4. Verolme l,5.Peeman 1,6. de Jager 1,7. Boeter 1/2 en 8. van Prooijen 0. Via een aanval tegen de koning won de Glopper mooi met offers. Du Pree blun derde. Verolme had pion meer via druk en de Jager won knap de kwaliteit. Pee- man won via miniatuurtje. Huish. afdeling 1: de Jager - Hollander1/2 - 1/2 Verolme - Robijnafg. (+/-) Mourik - Verbeek1 - O van Prooijen - du Pree1/2 - 1/2 Afdeling 2: van Doorn - Taaie1 - O Ant. Visser - Vroegindeweijafg.? V. d. Waal - Noordijk1 - O Markwat - Groenendijk1 - O Wolters - de BruinO - 1 Bakelaar - Albrechts1/2 - 1/2 V. d. Does - HK SmitO - 1 Maliepaard - van Bracht1 - O Kastelein - Ad VisserO - 1 Mourik won via offer op h7 met mataan- val. De Jager bood remise aan met onge veer gelijke stand. Men verwacht dat Verolme gaat winnen. Op D.V. woensdag 19 december bent u weer hartelijk welkom, om kwart voor 8, in 'Onder de Wiek'. Op deze Kerstavond hoopt ds. J. het Lam de meditatie te verzorgen. Deze avond wordt ook uitgezonden via de kerktelefoon. Gasten hartelijk welkom. DIRKSLAND Op D.V. donderdag 20 december hoopt de Prins Mauritsschool haar jaarlijkse Kerstavond te houden. De avond wordt gehouden in het kerk gebouw van de Oer. Gem. aan de Gel- dersedijk. We hopen om 19.00 uur te beginnen en de kerk is om half zeven open. Het thema van de avond zal zijn: 'Eer aan het LamRondom dit thema zal worden gezongen, gedeclameerd en verteld. Er is ook veel samenzang. Bij de ingang ontvangt u het pro gramma. De avond zal worden uitgezonden via de kerktelefoon van de plaatselijke kerken. De kerktelefoonluisteraars ontvangen thuis het programma. Komt allen!!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 13