BAKKERIJ DE VISSER BELLEN! I 4 STOFFEERDER jh: a. th. buijs J. J. Pikaart DÈlM 100% ROOMBOTER 100% AMANDELSPIJS ,^J^et (A^innenhuió Verzekeren en Sparen? De Centrale MONTEUR WERKTUIGKUNDE lij'' IW Tel. (01877) 14 17 Tel. (01870) 33 30 Schoonmaken leidingnet van 14 november t/m 30 november 1990 VRIJDAG 30 NOVEMBER 1990 „EILANDEN NIEUWS'' Bladz. 3 gllliillllllilillyiliiiiliilliiillililiiiiilllllililllliiiiili,lliiiil,,llliill,,^ DIRKSLAND SOMMELSDIJK 1 ZIERIKZEE Tel. (01110) 1 62 64 !ii>'>Hiiiiii>iiiiiii>HiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiH^ milliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiM^^^^^^ Wij zoeken een enthousiaste in het bezit van rijbewijs DE BETERE WONINGINRICHTING SINDS 1920 Zandpad 36 Postbus 186 3240 AD Middelharnis Tel. (01870)27 84 privé J. A. Campfens Tel. (01870)50 47 J. M. Campfens Tel. (01870) 70 44 Er is nu een nieuwe manier van sparen die u een belastingvrij rende- ment tot liefst 18% kan opleveren. En bovendien een uitstekende financiële bescherming biedt. Het Multi-Facet-Plan. De man van De Centraleweet er alles van. Bel hem eens op. DE MAN VAN DE CENTRALE. DAAR KUN JE VAN OP AAN. Mevr. EM. Verhey-Koppenaal Marshof 14 3255 TD Oude Tonge Tbl. 01874-1960 JSj verzekeringen A j Gazonmaaiers, Tuinfrezen, Bosmaaiers Tuinberegening enz Auto-aanhangwagentjes Inruil gevraagd van: Gazonmaaiers, tuinfrezen en auto-aanliangers I g^Z^'^'^^^ï^''^ speciale prijzen Tuin- en Parkmachines Dirkdoensweg 32, Ouddorp, Tel. (01878) 17 21 NV Delta Nutsbedrijven (DNB) Poelendaelesingel 10, 4335 JA MIDDELBURG Waarschuwing aan alle bewoners van Oude Tonge IBOTERLEÏÏERS BESTELLEH oah hu I in verband met een interne verschuiving van werk- zaamlieden roepen wij sollicitanten op voor de funktie van De Stichting Hervormd Diat<onale Gezondheids- zorg Goeree Overflakl<ee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis •en een bejaardenhuis vesting. Aan het samen bouwen aan een goede sfeer van wonen en werlten ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant In de.nabije omgeving zijn rekreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. 4 Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij bereid en in staat is om zowel zelfstandig als in teamverband met de reeds in dienst zijnde monteurs zijn/haar werkzaamheden te verrichten. Deze werk zaamheden zullen zich mede uitstrekken tot het verzorgingstehuis De Goede Ree en de bejaardenhuis vesting Het Oudeland. Het vervullen van bereikbaar heidsdienst vormt een onderdeel van de funktie. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma MTS-werktuigkunde of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Voorts verwachten wij dat zij bereid zijn tot verdere studie. Gezien de struktuur van onze Stichting gaat de voor keur uit naar iemand met een positief protestants christelijke levensovertuiging. Op deze funktie is van toepassing de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan drs. I. van den Boogert, ekonomisch direkteur, terwijl eventuele inlichtingen gaarne zullen worden verstrekt door de heer A.K. Kievit, hoofd technische dienst. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting l-lervormd Dial<onale Gezondtieidszorg, Koningin Juiianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijl< (Middeltiarnis), Tel. 01870 - 2500. VEGE-Motoren B.V. is een internationaal georiënteerde, industriële onderneming die zich toelegt op de seriematige produktie en verkoop van ruilmotoren, cilinderkoppen, krukassen en brandstofpompen voor personenauto's. Meer dan 90% van de produktie wordt geëxporteerd naar vele landen zowel binnen als buiten Europa. De produktie vindt plaats in: Spijkenisse, Huissen, Tunesië en Mexico. Door een gedegen kwaliteits- kontrole en toepassing van gestandaardiseerde produktie- methoden genieten VEGE- ruilmotoren een uitstekende reputatie. Voor de Technische Dienst, die verantwoordelijk is voor een optimale conditie van de machines, gereedschappen en werktuigen voor de mechanische bewerkingen, alsmede voor de technische installaties en de gebouwen, zoeken wij: ONDERHOUDSMONTEUR (m/v) WERKVOORBEREIDER (m/v) De funktie: Tot het takenpakket behoort onder meer: het zelfstandig oplossen van storingen het onderhouden, wijzigen, inbedrijfstellen en uitbreiden van machines, installaties en apparaten op mechanisch, hydraulisch en pneumatisch gebied het vervaardigen van machinedelen/gereedschappen het uitvoeren van algemene onderhoudswerkzaamheden. Wij vragen: Voor deze funktie zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat die voldoet aan de volgende eisen: een opleiding op MTS/MBO-Wtb niveau evt. LTS fijnmech. met aanvullende opleidingen een flexibele instelling kennis van pneumatiek/hydrauliek kennis van elektra is een pré enige jaren relevante werkervaring. Wij bieden: Interessante funkties in een gezond bedrijf. Een goed salaris, in overeenstemming met uw kennis en ervaring. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De funktie: De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: het uitwerken en voorbereiden van werkzaamheden en projekten m.b.t. o.a. schetsen en tekeningen het uitvoeren en beheren van de administratie het begeleiden en kontroleren van door buitenfirma's uitgevoerde werkzaamheden het onderhouden van informatieve kontakten met verschillende afdelingen het opstellen en up-to-date houden van technische overzichten en rapporten. Wij vragen: Voor deze funktie zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat die voldoet aan de volgende eisen: een flexibele instelling goede kontaktuele eigenschappen MBO-niveau richting Wtb door opleiding of ervaring. Indien het bovenstaande u aanspreekt nodigen wij u uit een schriftelijke sollicitatie met een beknopt curriculum vitae te richten aan VEGE-Motoren B.V, Postbus 28,3200 AA Spijkenisse, t.a.v afdeling Personeel Opleidingen, de heer R Leeman. Voor nadere informatie over deze funkties kunt u kontakt opnemen met de afdeling P O of met het hoofd Technische Dienst, de heer H. J. Nelisse, tel. 01880-13555. GEMEENTE I D D E L H A R N I S VOORGENOMEN BOUWVERGUNNING Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toe passing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en 50, lid 8 van de Woningwet medewer king te verlenen aan het bouwplan van: - Aannemingsbedrijf Van Hoorn b.v. voor de bouw van 6 premie A-woningen aan de A. van Puttenstraat te Stad aan 't Haringvliet. Dit bouwplan ligt ingaande 3 december 1990 gedurende veertien voor iedereen in het gemeentehuis ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bezwaar indienen tegen de voorgenomen beslissing bij burge meester en wethouders, postbus 13240 AA l\/liddelhar- nis. VERLEENDE (BOUW)VERGUNNINGEN (Wet AROB) - J. de Blok, Oost Voorgors 56, Middelharnis - bouw berging, Oost Voorgors 56, Middelharnis - St. Rien Poortvlietmuseum, postbus 1, Middelharnis - verbouw oude raadhuis (Raadhuisstraat 1Middelhar nis) in afwijking van eerderverleende vergunning - C.G.R.M. Hendriks, Gen. Snijdersstraat 27, Nieuwe Tonge - bouw garage. Gen. Snijdersstraat 27, Nieuwe Tonge - Boekhandel Impuls, Zandpad 82, Middelharnis - aan brengen lichtreclame aan pand Zandpad 82, Middel harnis - A. van Zielst, Molendijk 56, Nieuwe Tonge - bouw 2 garages, Molendijk 56, Nieuwe Tonge - F. v.d. Valk, Klinkerlandseweg 19, Nieuwe Tonge - bouw garage, Klinkerlandseweg 19, Nieuwe Tonge - E. Kraak, Burg. Overdorpstraat 2, Nieuwe Tonge - verbouw woning, Burg. Overdorpstraat 2, Nieuwe Ton ge - Bestuur Postduivenvereniging, p/a Zwaluwstraat 43, Sommelsdijk - bouw verenigingsgebouw, Edison 10, Middelharnis - J. van Gulik, Verolmestraat 20, Nieuwe Tonge - bouw hobbykas op volkstuincomplex 'Noordiand' te Nieuwe Tonge - J.G. Kroos, Pr. Margrietstraat 53, Middelharnis - bouw garage, Pr. Margrietstraat 53, Middelharnis - G.W. v.d. Boom, Binnenweg 22, Sommelsdijk - uitbrei den woning. Binnenweg 22, Sommelsdijk - T. van Wingerden, Haven 2, Stad aan 't Haringvliet - verbouw horecabedrijf, Haven 2, Stad aan 't Haring vliet - J. van Dis, Marietjespad 2, Middelharnis - bouw garage. Molenweg (Knorrenburg) te Middelharnis - G. v.d. Beek, Meerkoet 12, Sommelsdijk - verbouw woning. Meerkoet 12, Sommelsdijk - J. van Splunter, Patrijsstraat 1, Sommelsdijk - bouw antennemast. Patrijsstraat 1Sommelsdijk - J. Kern, Voorstraat 19-23, Middelharnis -verbouw pand Vingerling 23 te Middelharnis tot pannekoekhuis. Bij besluiten, die de gemeenteraad, het college van burge meester en wethouders en de burgemeester nemen, kunnen belangen van anderen dan de directbelangheb- benden betrokken zijn. De Wet AROB geeft derden-be langhebbenden in een aantal gevallen de mogelijkheid om binnen dertig dagen na bekendmaking tegen zo'n besluit een gemotiveerd bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Bovendien kunnen degenen, die menen dat de onmiddel lijke uitvoering van een besluit onevenredig nadeel ople vert, om schorsing of een voorlopige voorziening ver zoeken. Hierboven vindt u een opsomming van besluiten, waarbij belangen van derden betrokken kunnen zijn. Wilt u meer weten over een besluit en over de be roepsmogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van de afdeling Grondgebied. 30 november 1990, Burgemeester en wethouders van Middelharnis. adnninistratiekantoor en belastingadviesburo Gaarne verzorgen wij uw administratie of belastingaangifte. Maakt u eens een afspraak; wij komen dan vrijblijvend bij u langs. Ons kantoor is nu ook op zaterdag geopend en wel van 10.00 tot 12.00 uur, zodat wij u nog meer van dienst kunnen zijn. Hofdijksweg 3 3253 KC Ouddorp Tel. (01878) 32 66 N. V. Delta Nutsbedrijven verzorgt de levering van gas en elel<triciteit in haar verzorgingsgebied. Daarnaast zorgt DWB voor de pro duktie en levering van water. Voor wat betreft gas en elektriciteit omvat het verzorgingsgebied de gehele provincie Zeeland. Circa 148.000 gasaansluitingen en 167.000 elektriciteitsaansiuitingen worden beheerd door Delta Nuts bedrijven. Water wordt behalve aan de ver bruikers van de provincie Zeeland ook geleverd aan die van Goeree- Overflakkee en aan de inwoners De NV Delta Nutsbedrijven (DNB) gaat beginnen met het schoonmaken van het v^aterleidingnet van een vijftal Brabantse in bovenomschreven gebied. gemeen en. principe zal het werk plaatsvinden de hele week van maandag tot en met vrijdag en zo In totaal gaat het om zo'n 190.000 „^(jjg gg„ g„|(g|g ^^gg, ,5 „g(,(„3 Qg bewoners van de straten in genoemd gebied waar op een aansluitingen. bepaalde dag de leidingen worden schoongemaakt zullen hiervan door middel van een huis- aan-huis bezorgde brief persoonlijk op de hoogte worden gebracht. Gebleken is dat bij een dergelijke schoonmaak van het leidingnet ook omliggende straten last van bruin water kunnen krijgen en dat plaatselijk de druk lager kan worden. De bewoners van het genoemde gebied wordt derhalve aangeraden voor alle zekerheid een kleine voorraad schoon water bij de hand te houden tijdens de werkzaamheden. Tijdens de werkzaamheden is de kans aanwezig dat bruin water uit de kranen komt dat vlek ken op liet wasgoed kan achterlaten. Wij adviseren daarom in die periode voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed en in geval van bruin water het water te laten doorstromen tot het weer helder is. Voor informatie kunt u terecht op het distriktskantoor van de NV Delta Nutsbedrijven te Zierkzee, telefoon (01110) 1 44 51. NV Delta Nutsbedrijven doet al het mogelijke om de bewoners geen last te bezorgen, maar kan incidenteel bruin water niet voorkomen zo lang de werken duren. Hiervoor onze oprechte verontschuldigingen. NV Delta Nutsbedrijven heeft getracht bedrijven en instellingen ook individueel te waarschuwen. NV Delta Nutsbedrijven aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. Via de dochtermaatschappij Zeka- tel B. V. wordt signaal voor kabel televisie geleverd aan bewoners van de provincie Zeeland. Delta Nutsbedrijven houdt zich ver der bezig met milieusparende acti viteiten als windenergie, warmte kracht-koppeling en biogas. Bij Delta Nutsbedrijven werken 1300 personeelsleden verspreid over meerdere vestigingen, die ge zamenlijk zorgdragen voor de unieke combinatie van gas, water, elektriciteit en warmte. Het hoofdkantoor van Delta Nuts bedrijven is gevestigd in Middelburg, Poelendaelesingel 10, tel. (01180)9 21 11. NV Delta Nutsbedrijven (DNB) ir. P. Stoter, direkteur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 7