griepvaccinatie f Terlenka broeken I griepvaccinatie Dokter Wieringa bungalow met garage Osseweijer Onroerend Goed een medewerker commerciële ondersteuning (m/v) Rabobank S Nijhof de Morée woonhuis met 4 slaapkamers en royale woonkamer electr. orgel drukuuerk TRAKTOR Johanna Henk-Jan Wissink Rianne van Spronsen J. Westdijk J. M. Westdijk-v. d. Nieuwendijk Uitvaartverzorgiiig Op 7, 8 en 13 november van 16.30 tot 18.00 uur Rabobank Middelharnis FAMILIEBERICHTEN Dag en nacht overal te ontbieden. Ook voor thuis opbaren. Uitvaartverzekeringen. huisartsen te Ooltgensplaat De jaarlijkse I I wordt gegeven op donderdag 8 november 1 tussen 17.00 en 19.00 uur. f MIDDELHARNIS Op 390 m^ eigen grond gel. vrijst. bungalow m. garage in centrum van het dorp merk GEM OUDDORP Abonneert U op Eilanden-Nleuws Fendt Farmer 2DE aanhangwagen ploeg aardappelrooier aanaarder (01870)46 66 Kleuren: d. grijs Marine Bruin Zwart In de maten 48 t/m 658; ook buik en lengtematen Vanaf maat 654 7 MIDDELHARNIS, telefoon (01870) 27 94 1 Voor de vele blijken van medeleven bij het ziek- 1 1 bed, het overlijden en de teraardebestelling van 1 1 onze geliefde vader er opa 1 1 CHRISTIAAN VAN DER VEER 1 zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Herkingen, november 1990 Stoofweg 7 Te koop aangeboden: te Middelharnis, Frans Halslaan 2 Voor cliënt gevraagd in Middelharnis/Sommelsdijk: Informatie en aanbiedingen: (j DeHeere verblijdde ons zeer met de geboorte van een dochter We noemen haar Anne 30 oktober 1990 Vissersdij k 39 3241 EC Middelharnis Kees Hartman Annie Hartman-Bakker zusje van Lydia en geven u, mede namens hun ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 16 november a.s. om 13.15 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst, welke zal plaats vinden in de Ned. Herv. Kerk te Middel harnis om 14.15 uur. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer ds. L. W. Ch. Ruijgrok. wij vinden het fijn u te ontmoeten op onze receptie van 16.00-17.30 uur of "s avonds van 20.00-23.00 uur in het verenigings gebouw 'De Hoeksteen', Ring te Middel harnis. november 1990 Terbekeweg 69, Elburg Rembrandtlaan 8, Middelharnis Ons toekomstig adres is: Scherpe Egtel 4. 8162 BH Epe Op D.V. 5 november hopen mijn geliefde pleeg dochter en haar man hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun pleegmoeder J. M. Moijses-de Later 3251 BC Stellendam. november 1990 Voorstraat 107 DANKBETUIGING Voor de vele felicitaties, bloemen en kado's ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk, zeggen wij u, ook namens onze kinderen, hartelijk dank. S. Kievit N. E. Kievit-Hogchem Dirksland, november 1990 Ring 59 Daar het voor ons onmogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank voor de vele blijken van medeleven ondervonden tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze lieve zorgzame man, zwager, oom en neef JOHANNIS KASLANDER In het bijzonder danken wij ds. J. het Lam, ds. A. Kastelein en ouderling K. Kieviet voor de bezoe ken en de woorden van troost en bemoediging bij de begrafenis. De doktoren R. P. Boot en H. C. Graafland en de wijkverpleging voor de medische verzorging, als mede Lies en Eugenie Swillens voor hun hulp. steun en liefdevolle verzorging tijdens de ziekte. Cok en Emmy Soldaat dank voor de hulp en de bezoeken. Uitvaartverzorging M. L. Kieviet voor de verzorging van de begrafenis. Uit aller naam: M. Kaslander-van Broekhoven Dirksland, november 1990 Wemerlaan 24 Molendijk 66 3248 BB Melissant Ligusterlaan 6 3233 CH Oostvoome Telefax 01877-3347 Na een liefdevolle verpleging in bejaardencen trum "de Vliedberg", heeft de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weggenomen, onze lieve zorgzame moeder en oma, onze zuster, schoonzuster en tante KLAASJE BOELAARS-TANIS weduwe van Poulus Boelaars in de leeftijd van 83 jaar. Maassluis: G. H. Boelaars J. U. Boelaars-Witberg Karin en Cor Poiil en Hellen Renee Bennekom: J. L. Bouman-Boelaars J. Bouman Edwin Ellen Ouddorp, 30 oktober 1990 Weststraat 22 Cbrrespondentie-adres: G. H. Boelaars, Wilgendal 59. 3142 AN Maassluis Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur in het hervormd verenigingsgebouw 'Eben Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. Geen bloemen Zaterdag 3 november D.V. zal er een rouwdienst worden gehouden in "Eben Haëzer', aanvang 13.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condoleren in 'Eben Haëzer'. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante KLAASJE TANIS weduwe van Poulus Boelaars W. Tanis-Tanis M. Tanis-Grinwis J. Westhoeve-Tanis P. Tanis E. van Splunder-Tanis H. van Splunder A. J. Quist-Tanis C. Quist J. A. Mastenbroek-Tanis Jac. Mastenbroek neven en nichten Ouddorp, 30 oktober 1990 Na een langdurige ziekte heeft de HEERE vanuit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, onze zuster, schoonzuster en tante GILSIA JONGEKRIJG-VAN SLIEDREGT in de leeftijd van 77 jaar. Schiedam: J. Jongekrijg Vlaardingen: P. Jongekrijg W. Jongekrijg-Borsboom Schiedam: G. Jongekrijg N. Jongekrijg-van Rijswijk Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie 30 oktober 1990 Dr. Kuyperlaan 249 3119RP Schiedam De begrafenis heeft vrijdag 2 november plaats gehad op de algemene begraafplaats 'Beukenhof te Schiedam. Ind.: woonkamer, woonkeuken, 2 slaapk., douche. Op verd.: 2 slaapk. en bergruimte. Nu in prijs veriaagd 209.000,- k.k. Verdere inlichtingen op ons kantoor. ONROEREND GOED Voorstraat 44, Sommelsdijk, (01870) 48 44 TE KOOP met orgelbankje en lamp i.z.g..st.; ƒ525,- Tel. (01878)30 71 Piony Tanis, LuerkzQQfn bij drukherij Gebr. de UUaai, verzorgt qI uai Tel. 01878-1682 ('s Qvonds) of 01870-2729 (overdag) TE KOOP Broekenweek Voor de vele blijken van medeleven en vriend schap die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde broer, pleegvader, opa, zwager en oom PIETER GOEDEGEBUUR betuigen wij u onze hartelijke dank. In het bijzonder dr. T. v. d. Doel, alsmede de zus ters van de wijkverpleging voor de liefdevolle ver zorging aan hem bewezen. Ds. A. Vlietstra en kerkeraad voor de bezoeken en voor de leiding van de begrafenis. Uitvaartverzor ging M. L. Kievit voor de verzorging van de begrafenis. Uit aller naam: H. A. Goedegebuur Melissant, november 1990 Ind.: hal, woonkamer, royale keuken, toilet, badkamer met ligbad en 3 slaapkamers alle op begane grond. Op verd. flinke zolder. Prijs n.o.t.k. Gelegenheid tot het houden van duiven. Tevens gevraagd WOONHUIS voor beginners tot ca. 85.000,- afhankelijk van het gebodene. Ds. Wentinkstraat 21 Nieuwe Tonge Tel. (01875) 24 04 verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met circa 3000 vestigingen. De Rabobank Middeltiarnis is een moderne snelgroeiende bank. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: Funktie-omschrijving: Onder verantw/oordelijkheid van het iioofd van de afdeling Commerciële Ondersteuning zal de te benoemen funktiona- ris belast worden met onder meer: - tiet verrictiten van commerciële administratieve werk- zaamiieden met betrekking tot financiering, beleggingen, buitenlandprodukten en verzekeringen; - fiet mede beheren van cliëntendossiers; - het verzorgen van gegevensverwerking, documentatie en informatie ten behoeve van de relatiebeheerders; - het verrichten van diverse secretariaatswerkzaamheden. Funktie-eisen: - opleiding op HAVO/MEAO-niveau; - bereid tot het volgend van verdere vakgerichte studies; - grote mate van accuratesse; - affiniteit met automatisering; - collegiale, aktieve en flexibele instelling. Wij bieden een interessante werkkring met gunstige primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Voor nadere inliclitingen kunt u kontakt opnemen met mw. M. Hakkenbrak, hoofd Commerciële Ondersteuning, tel. (01870) 30 00, toestel 21 Uw schriftelijke sollicitaties worden met belangstelling verwacht door de direktie van de Rabobank Middelharnis, Postbus 38, 3240 AA Middelharnis, uiterlijk 14 dagen na heden.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 4