Casper Versmarkt /J&S Voor fa. Melissant was 't een hele -, maar een mooie stap naar nieuwe zaak Je eigen sport, je eigen bank WSbDbv Dit mag u niet missen! j Rabobank S Meer bank voor je geld 1 De jaarlijkse griepvaccinatie MEERIJDER t t t Spijkerbroekenweek bij J&S 'Groot Rotterdam' zingt in de Grote Kerk te Zieril(zee T. V. d. Doel Bowling Vereniging Middeiharnis Oud papier en lorren voor het zendingswerk van de GZB LET OP: FAMILIEBERICHTEN JANNETJE LODDER OMA HUIZER Hendrika Barbara JANNETJE LODDER t Woensdag 31 oktober 1990 Van I tot 7 november vleesweek, zie achterkant folder l OUDDORP J. HUIZER-LODDER Zwarte SPIJKERBROEK maat 92-122ƒ59,- J 4».- maat 128-176ƒ79,- f 69.- Blauwe SPIJKERBROEK maat 128-176ƒ69,- J OSJ.- Ouddorp, Stationsweg 5, Tel. (01878) 29 61 NIEUWE TONGE Was dat nou nog wat en kón dat nou nog, drie van die piepkleine winkeltjes op de Molendijk waarin de fa. Melissant z'n zaken deed? „Niet echt", be greep de nieuwe eigenaar Dick Melissant, wetend dat ook aan de representatie van een bedrijf eisen gesteld mogen worden en hij besloot tot een opzienbarende expansie die j.l. donderdag echt gezicht heeft gekregen. Toen opende burg. mevr. Sleurink de prachtige nieuwe zaak, Zuiddijk 15, en was 't wonder dat de hele familie Melissant, inklusief de senioren, zich daar grotelijks over verheugde? Op zaterdagavond 3 november om 19.30 uur zal het mannenkoor der Gereformeerde Gemeente 'Groot Rotterdam' o.l.v. Matthijs van Noort een zanguitvoering geven in de Grote Kerk te Zierikzee. huisarts te Melissant i wordt gegeven op maandag 5 november I te Herkingen I Dinsdag 6 en woensdag 7 november te Melissant INDUSTRIAL CABLING - BODEGRAVEN ZUIDZIJDE 69A - 2411 RT BODEGRAVEN Telefoon (01726) 130 36 KABELWERKERS ELECTRICIËN'S BANKWERKERS BANKWERKERS/INSTRUMENTATIEFITTERS Th, Breen Zuidzijde 69a DINSDAG 30 OKTOBER 1990 „EILANDEN NIEUWS' Bladz. 3 Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat God ons in haar geschonken heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van Christiaan Huizer in de ouderdom van 82 jaar. Herkingen: J. C. Huizer N. H. L. Huizer-v. d. Maas Herkingen: A. M. C. Huizer Hoofddorp: R. G. Huizer-Visser Herkingen: C. Huizer G. A. Huizer-SieHng en kleinkinderen 27 oktober 1990 Stoofweg 3, 3249 BD Herkingen Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 31 oktober a.s. om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Herkingen vanuit het kerkge bouw van de Hervormde Gemeente, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 14.00 uur. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is wegge nomen onze lieve Francien en Anton Christiaan Jantine Ary Marco Christiaan Marianne Herkingen, 27 oktober 1990 Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods hand t een dochter h Wij noemen haar Rebekka 26 oktober 1990 N Marijkelaan 2 3248 AT Melissant I Tel. (01877)34 73 Peter en Ria Struik-van Tilborgh Na een langdurige ziekte nam de Heere uit onze familiekring, onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van Christiaan Huizer in de ouderdom van 82 jaar. fam. M. Hollaar-Lodder J. Hollaar G. Dijkers-Lodder C. Lodder W. H. P. M. Lodder-Kieviet A. Lodder L. Lodder-Buth A. Struik-Lodder F. Struik neven en nichten Sommelsdijk, 27 oktober 1990 1 kg. BANANEN0,98 20 MANDARIJNEN CLEMATINES3,50 1 kg. SPRUITEN0,98 S 1 kg. Half om Half GEHAKT7,98 200 gram SNIJWORST1,98 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde schoon zuster, mevr. weduwe van Chr. Huizer fani. Huizer Herkingen, 27 oktober 1990 Alhoeweldat 't voor de 79-jarige heer Cor Melissant wel even slikken is ge weest. Met z'n 79 levensjaren dacht'ie maar steeds terug aan de tijd, 61 jaar geleden, dat hij zich vanuit Herkingen op de Molendijk vestigde, koopman als 'ie was en zo zou Nieuwe Tonge hem ook gaan noemen, „Cor de koopman". De dag na de opening was 'ie 't al een beetje gewend, die verhuizing waarin hij zoon Dick trouwens groot gelijk gegeven heeft, want wat wérkt dat makkelijk die ruimte en dan al die complimenten waarin dhr. Melissant maar wat graag deelde, want hij is er elke dag, de nestor en grondlegger, ook al deed 'ie vorig jaar de zaak aan zoon Dick en schoondoch ter Lenie over. 'n Prima stel trouwens voor een zaak als de hunne, niet meer te klein en evenmin nog te groot om 't personlijk kontakt met de klanten te verliezen. Aan dat extra accent werken ze van harte mee, want Nieuwe Tongenaren zijn en blijven ze, Dick en Lenie, voor iedereen. Niet De families Melissant jr. en sr. in de nieuwe zaak. waarvan de kleine foto de smaakvolle fagade toont. anders zouden ze willen, stel je voor, „mijnheer" en „mevrouw" al zou 't in zo'n mooie zaak zeker niet misstaan. 't Is makkelijk neergeschreven dat Dick, de enige zoon van de fam. Melissant, de zaak heeft overgenomen, maar is 'ie niet dezelfde Dick die met lof slaagde voor z'n HTS-opleiding autotechniek? De bolleboos in dat vak die stage liep bij bedrijven als Stork en Philips die hem een goede baan hebben geboden? Maar Dick zag zich al staan, hele dagen achter zo'n tekentafel en daar was geen denken aan, dat deed-ie niet. Al in 1973 drukte hij de sporen van z ii vader, voigcic in 1980 nog een part-time studie en had ook daar geen moeite mee, maar de keus zou tóch weer vallen op de Nieuwe Tongse nering, daar voelt 'ie zich het best, niet echt in 't nette pak zoals dat tij dens de openingsdagen was voorge schreven, maar in 't werkgoed. Lenie (van Zielst, heet ze met haar meisjes-familienaam) is 't gezicht van de winkel en dat treft de winkel, want veel kwaliteiten heeft ze in zich ver enigd. Ze doet het ook graag, de winkel, en dat draagt ze aan de klanten over. Het orgel zal op deze avond bespeeld worden door de bekende organist Her man van Vliet. De netto-opbrengst van deze avond zal geheel ten goede komen aan het werk van de stichting Reforma torische Hulpaktie Woord Daad. Het mannenkoor is opgericht op 19 oktober 1978. Het koor begon met onge veer 40 leden. In de afgelopen 12 jaar is dit aantal uitgegroeid tot ruim honderd leden. Hoewel de leeftijd van de leden vrij jong is. loopt deze uiteen van 18 tot 80 jaar. De leden van het koor komen uit de regio Rotterdam (Den Haag, Zoeter- meer, Krimpenerwaard, Dordrecht, Hoekse Waard en natuurlijk uit Rotter dam zelf). Er zijn zelfs enkele koorleden die vanuit Zeeland komen! Het koor staat al sinds 8 jaar o.l.v. Mat thijs van Noort. Eerste organist van het koor is Herman van Vliet. Tweede orga nist is Janco Belder. Het koor heeft meer bekendheid gekre gen door de opname van de lp 'Opent Uwen Mond', waarvan de opbrengst bestemd was voor de gehandicapten zorg. Hierna kwam de lp 'Geef ons heden...' uit. De opbrengst hiervan kwam ten goede aan de Stichting Refor matorische Hulpaktie Woord Daad. Op verzoek van de platenmaatschappij, heeft het koor in 1989 een kerstlp (Leer m'U danken daarvoor) uitgegeven. Van bovengenoemde opnamen zijn al meer dan 10.000 exemplaren verkocht. Ook Herman van Vliet is geen onbe kende in de orgelwereld. Hij werd in 1941 geboren en ontving zijn muzikale opleiding bij Wim van der Panne. Ver volgens studeerde hij aan het Utrechts Conservatorium bij Stoffel van Viegen en Cor Kee. Bij Feike Asma volgde Van Vliet interpretatielessen. Hij nam een aantal jaren deel aan de 'Internationale Meestercursus voor Muziek' te Zurich, waar Jean Guillou zijn leermeester was. Wegens Van Vliets verdiensten voor de Franse orgelcultuur werd hij in 1983 onderscheiden door de Société Acadé- mique 'Arts, Sciences, Lettres'. Enkele Ip's zijn: Herman van Vliet speelt Nederlandse Koraalbev^erkingen - Gouden Orgelklanken - Herman van Vliet speelt werken van Max Reger op het orgel van de Grote Kerk te Breda - Herman van Vliet bespeelt het Batz- orgel in de Evang. Lutherse Kerk te Den Haag. Gezien de verwachtingen, gaan de deu ren op 19.00 uur open. De entreeprijs voor kinderen t/m 12 jaar bedraagt ƒ2,50 en 13 jaar en ouder 5,00. Iedereen is hartelijk welkom op deze zang- en orgel a vond. echt gezellig is het bij d'r en zeg dat maar 'es van zo'n onpersoonlijke zaak ergens aan de overkant. Waar je soms amper „gedag" krijgt. Op de pandjes aan de Molendijk staat nu het verhuisbericht. Alles is nu gecon centreerd in de nieuwe vestiging, een vroeger schoolgebouw dat de nodige ruimte biedt voor de woningstoffering, de dames-, heren- en kinderconfectie en het huishoudtextiel, 't is er allemaal in velerlei soort en keus! Dick zorgt meestal voor de inkoop, Lenie op haar beurt voor de verkoop; noem dat gerust een prima regeling. Coöperatieve Raiffeisenbank „Stellendam en Goedereede" B.A. Voorstraat 77 Stellendam Tel. (01879) 16 66 N.Z. Haven 5 Goedereede Tel. (01879) 14 28 BI. Distelstraat 25 Goedereede-Havenhoofd Tel. (01879) 14 26 Gemeentelijke Visafslag, Stellendam ®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®aB) Tevoren afspraken maken -I®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®® GE'VRAAGD v.a. Dirksland richting Kinderdijk e.o. Tel. (01877) 26 50 TE KOOP 15x5 cm Tel. (01877) 16 96 b.g.g. 18 50 Webo industrial cabling is een internationaal opererend bedrijf, voornamelijk in de Petro-Chemische Industrie. Wegens uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij met spoed: (Het kabelwerk is voor 90% bovengronds) Eventueel in bezit van rijbewijs B-E Er wacht u een goede salariëring. Wilt u meer weten over de aard en inhoud van de gevraagde funkties, dan kunt u lichtingen verkrijgen bij: De uitvoerder: ^f WEBO BV Dorpsweg 94, OUDDORP 2411 RT Bodegraven Tel. (01878) 21 30 (na 19.30 uur) Tel. (01726) 1 30 36 Uitslagen maandagavond kompetitie 1 oktober Team Stekelenburg - Offerhaus Watersport 23 - 1 LVZ de Staver - De Krijgers3 - 1 Uitslagen dinsdagavond kompetitie 2 oktober De Schuivers - De Bingoos2 - 2 Black Giants - The Strikes1 - 3 Breeman Animals - Offerhaus Watersport1 - 3 WH - Red Arrows2 - 2 Punten klassement: Offerhaus Watersport15.0 put. 8001 Pins Team Stekelenburg ...15.0 put. 7681 pins Offerhaus Watersport 2....15.0 pnt. 7677 pins The Strikes14.0 pnt. 6942 pins Red Arrows12.0 pnt. 7632 pins Black Giants12.0 pnt. 7622 pins WH12.0 pnt. 7214 pins LVZ de Staver11.0 pnt. 7226 pins De Bingoos11.0 pnt. 6940 pins De Schuivers11.0 pnt. 6682 pins Breeman Animals9.0 pnt. 7228 pins OUDDORP Op D.V. zaterdagmorgen 3 november komen wij weer langs om uw oud papier en lorren en kleding die u op wil ruimen op te halen. En maandagavond 5 november na 6 uur in de kom van de gemeente van Oud dorp. Wilt u alles weer goed verpakt voor half negen aan de weg zetten? Wie ons helpen wil is van harte welkom om half negen aan de Duinkerkerweg 6. Deze maand heeft u 26 ton oud papier opgespaard; heel hartelijk dank, en ook de ophalers hartelijk dank voor de spon tane hulp die jullie iedere keer geven. De zendingscommissie De Krijgers7.0 pnt. 6891 pins Heeft u interesse in kompetitie bowlen, kom dan eens langs op de maandag of dinsdagavond. De eerste vier weken zijn grads. Bowlen is een sport die door iedereen beoefend kan worden, jong of oud. Misschien tot ziens.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 3