EIÜVriDEn-IIIEUWS Nieuwe kinderboeken IH OESPKEK MET Diesel steeds minder in trek Toogdag 1990 HEROPEND: 'Orgeldag' te Oude Tonge èi^^l^ Abonneert U op Eilanden-Nieuws Snotneus, Dauwworm, (Cara), bij jonge kinderen Winst Intermezzo-heren Speciaal aanbevolen: Openlngsmenu D\X menu is tot eind oktober mevr. A. van Floresteyn-Heerschap te Ouddorp mevr. A. van Floresteyn-Heerschap te Ouddorp Gebruikte auto 's: Kruiswerk M'hamis-S'dijk organiseert een voorlichtings-avond over: Bond van Ned. Herv. Mannenverenigingen op G.G. 'i<^ Stellendamse garnalen op de huiswijze bereidt 'yo'n.<k?/9-7y?9ze' Heldere runderbouillon c=>2^^^éé (Xe^ Gebakken zeeduivel met zachte mosterdsaus Tournedos met gebakken champignons Witte chocolademousse Koffie met bonbons Dagelijks geopend vanaf 17.00 uur (maandag gesloten) Mr. Iman Caustraat 4, STELLENDAM, S (01879) 29 43 3e Blad VRIJDAG 19 OKTOBER 1990 No. 5944 In de slagerswinkel van haar zoon is moeder van Floresteyn bijna niet weg te denken. Al 40 jaar lang is ze er zo 'n ver trouwd beeld dat de winkel leeg aandoet als ze er een keer niet is. Zo ook deze morgen. Bij navraag blijkt dat ze ziek thuis is. „Dat is nou jammer", laat ik me ontvallen, ,.want ik had vanmorgen een uitgebreider praatje met haar willen maken voor mijn rubriekje". „Ga gerust bij haar langs", raadt haar schoondochter me, „dat zal ze leuk vinden". Voor mijn werk bij E.N. kom ik regelmatig in Ouddorp. En vaak wissel ik dan een paar woorden met mevr van Flore steyn. Zo van: „aan de toonbank te zien was u vanmorgen alweer vroeg op (ik). „Om half zes sta ik op; soms wordt het zes uur maar dan ben ik aan de late kant" (zij). „Zo-o vroeg? Wat doet u dan allemaal?" (ik). ,,Ik zorg dat het avondeten klaarstaat het huis schoon is. de was gedaan enz. Als ik dan 's avonds thuis kom, is mijn huis 'kantje lefantje'. ledere keer laat zo 'n gesprekje een gevoel van bewondering voor haar bij me achter. Want ook iedere keer weer leer ik haar beter kennen door hetgeen ze over haarzelf vertelt. Vrij onverwacht zit ik nu op deze oktobermorgen bij haar thuis aan tafel. Op straat spelen kinderen in de warme herfst zon. „Het lijkt wel zomer" en even moet ik aan een paar ver sregels van Vasalis denken: Oktober Teder en jong, als werd het voorjaar maar lichter nog, want zonder vruchtbegin. met dunne mist tussen de gele blaren zet stil het herfstgetijde in. Spoedig staat er een kop koffie voor me. Het lijkt of we met ons gesprek gewoon verder gaan waar we de vorige keer gebleven waren: „U staat nog iedere dag in de winkel of brengt bestellingen rond. Heeft u er nooit behoefte aan om meer tijd voor uzelf te nemen'.-'" „Eigenlijk niet. De zaak is altijd mijn leven geweest. Het kon- takt met mensen is erg belangrijk voor me. Ik zou dat niet graag willen missen. Bovendien kan ik er helemaal niet tegen om alleen thuis te zitten. Ik ben 13 jaar weduwe. Als ik alleen thuis zit dan voel ik me ook werkelijk alleen". „Jarenlang ging ik elke avond naar 'de Vliedberg' om een oudere dame te helpen, die zelf niet veel meer kan. Sinds kort heb ik die bezoeken wat teruggebracht", antwoordt ze op een vraag die nog op mijn lippen lag... Mevr van Floresteyn is op Klepperstee geboren. Toen ze twee jaarwas: verhuisde het gezin naar de Oo.udijkseweg, deMid- delduunen zogezegd. Haar ouders kregen 9 kinderen, van wie zij op één na de oudste was. Vanaf haar zestiende jaar tot aan haar trouwdag 'diende'ze op Hofdijk bij defam. Tanis. „En daar heb ik hard leren werken", zegt ze uit de grond van haar hart. Ze trouwde met Jan van Floresteyn. die voor 't slagersvak in de wieg was gelegd... .,Hij was nog maar een jongen van eenjaar of acht toen hij met een korfje op de fiets langs de deur ging met spek, var kenspoten, hiel enz. Als hij goed verkocht had, kreeg hij 's zaterdags van Neeltje de slachter (Westhoeve) een paar kwar tjes. Tja. toen kon je nog 5 pond spek voor f h- kopen! Jan groeide als het ware op in het slagersvak. Hij werd knecht bij Neeltje en haar broer Na ons trouwen hebben we 12 jaar lang bij hun ingewoond. Dat ging prima. Neeltje kon ook goed met de kinderen overweg. Ik bewaar leuke herinnerin gen aan die periode". Later namen ze de zaak over. Dat was een hele sprong in die tijd. Ze wisten dat ze zouden moeten boksen om er een winst gevend bedrijf van te maken. De meeste mensen verklaarden ons voor gek om een zaak te kopen vertelt mevr. van Flores teyn. ..Je gaat je eige voor je leven begraeve", zeiden ze. We hebben er echter nooit spijt van gehad". Door de jaren heen is er, ook in de slagerij, veel veranderd. Hoeveel vlees- en worstsoorten zijn er niet bijgekomen! Ik weet nog hoe ik als kind één ons 'siezebelogne' bij de slager moest halen of kaentjes of stroopvet. Ja zelfs de geur van gebrande zwoert komt me weer in de neus... Wienu 'szomers op Ouddorp in een slagerswinkel komt, hoort daar niet meer om vragen. Eerder hoor je er: „hitte, drei schnitsels"... Mevr van Floresteyn hoopt, dat ze maar weer gauw van haar verkoudheid hersteld zal zijn. Ze mist haar klanten én de rondes die ze drie keer per week in Ouddorp maakt om bestellingen weg te brengen. In veel Ouddorpse gezinnen wordt iedere week naar haar bezoek uitgekeken. „Als u het mij vraagt, bent u ook nog een beetje een sociaal werkster", merk ik op. „Misschien wel", lacht ze. En ze besluit: ..ik hoop dat ik het nog lang mag doen want ik moet er niet aan den ken om thuis te zitten... Teunie Knöps In de slagerswinkel van haar zoon is moeder van Floresteyn bijna niet weg te denken. Al 40 jaar lang is ze er zo 'n ver trouwd beeld dat de winkel leeg aandoet als ze er een keer niet is. Zo ook deze morgen. Bij navraag blijkt dat ze ziek thuis is. „Dat is nou jammer", laat ik me ontvallen, ,,want ik had vanmorgen een uitgebreider praatje met haar willen maken voor mijn rubriekje". „Ga gerust bij haar langs", raadt haar schoondochter me, „dat zal ze leuk vinden". Voor mijn werk bij E.N. kom ik regelmatig in Ouddorp. En vaak wissel ik dan een paar woorden met mevr van Flore steyn. Zo van: „aan de toonbank te zien was u vanmorgen alweer vroeg op (ik) „Om half zes sta ik op; soms wordt het zes uur maar dan ben ik aan de late kant" (zij). „Zo-o vroeg? Wat doet u dan allemaal?" (ik). ,,Ik zorg dat het avondeten klaarstaat, het huis schoon is, de was gedaan enz. Als ik dan 's avonds thuis kom, is mijn huis 'kantje lefantje'. ledere keer laat zo 'n gesprekje een gevoel van bewondering voor haar bij me achter. Want ook iedere keer weer leer ik haar beter kennen door hetgeen ze over haarzelf vertelt. Vrij onverwacht zit ik nu op deze oktobermorgen bij haar thuis aan tafel. Op straat spelen kinderen in de warme herfst zon. „Het lijkt wel zomer" en even moet ik aan een paar ver sregels van Vasalis denken: Oktober Teder en jong, als werd het voorjaar maar lichter nog, want zonder vruchtbegin, met dunne mist tussen de gele blaren zet stil het herfstgetijde in. Spoedig staat er een kop koffie voor me. Het lijkt of we met ons gesprek gewoon verder gaan waar we de vorige keer gebleven waren: „U staat nog iedere dag in de winkel afbrengt bestellingen rond. Heeft u er nooit behoefte aan om meer tijd voor uzelf te nemen'.-'" „Eigenlijk niet. De zaak is altijd mijn leven geweest. Het kon- takt met mensen is erg belangrijk voor me. Ik zou dat niet graag willen missen. Bovendien kan ik er helemaal niet tegen om alleen thuis te zitten. Ik ben 13 jaar weduwe. Als ik alleen thuis zit dan voel ik me ook werkelijk alleen". „Jarenlang ging ik elke avond naar 'de Vliedberg' om een oudere dame te helpen, die zelf niet veel meer kan. Sinds kort heb ik die bezoeken wat teruggebracht", antwoordt ze op een vraag die nog op mijn lippen lag... Mevr. van Floresteyn is op Klepperstee geboren. Toen ze twee jaarwas. verhuisde het gezin naar de Oo.udijkseweg. deMid- delduunen zogezegd. Haar ouders kregen 9 kinderen, van wie zij op één na de oudste was. Vanaf haar zestiende jaar tot aan haar trouwdag 'diende'ze op Hofdijk bij defam. Tanis. „En daar heb ik hard leren werken", zegt ze uit de grond van haar hart. Ze trouwde met Jan van Floresteyn. die voor 't slagersvak in de wieg was gelegd... „Hij was nog maar een jongen van eenjaar of acht toen hij met een korfje op de fiets langs de deur ging met spek. var kenspoten, hiel enz. Als hij goed verkocht had, kreeg hij 's zaterdags van Neeltje de slachter (Westhoeve) een paar kwar- ^.lÊm tjes. Tja, toen kon je nog 5 pond spek voor f 1,- kopen! Jan groeide als het ware op in het slagersvak. Hij werd knecht bij Neeltje en haar broer Na ons trouwen hebben we 12 jaar lang bij hun ingewoond. Dat ging prima. Neeltje kon ook goed met de kinderen overweg. Ik bewaar leuke herinnerin gen aan die periode". Later namen ze de zaak over. Dat was een hele sprong in die tijd. Ze wisten dat ze zouden moeten boksen om er een winst gevend bedrijf van te maken. De meeste mensen verklaarden ons voor gek om een zaak te kopen vertelt mevr. van Flores teyn. ..Jegaatje eige voor je leven begraeve", zeiden ze. We hebben er echter nooit spijt van gehad". Door de jaren heen is er, ook in de slagerij, veel veranderd. Hoeveel vlees- en worstsoorten zijn er niet bijgekomen! Ik weet nog hoe ik als kind één ons 'siezebelogne' bij de slager moest halen of kaentjes of stroopvet. Ja zelfs de geur van gebrande zwoert komt me weer in de neus... Wienu 'szomers op Ouddorp in een slagerswinkel komt, hoort daar niet meer om vragen. Eerder hoor je er: „bitte, drei schnitsels"... Mevr. van Floresteyn hoopt, dat ze maar weer gauw van haar verkoudheid hersteld zal zijn. Ze mist haar klanten én de rondes die ze drie keer per week in Ouddorp maakt om bestellingen weg te brengen. In veel Ouddorpse gezinnen wordt iedere week naar haar bezoek uitgekeken. „Als u het mij vraagt, bent u ook nog een beetje een sociaal werkster", merk ik op. „Misschien wel", lacht ze. En ze besluit: ..ik hoop dat ik het nog lang mag doen want ik moet er niet aan den ken om thuis te zitten... Teunie Knöps Van uitgeverij De Banier in Utrecht ont vingen we onlangs een groot aantal kin derboeken. Het zijn vrijwel allemaal eerste drukken; alle boeken zijn in een kleurig kaft gebonden. W. van Zijtveld-Kampert. 1. Anita, wat wil je? 2. Anita krijgt een tweede moeder. 72en82pag. Prijs 11,50. Van de hand van mevrouw van Zijtveld- Kampert verschenen twee mooie meis jesboeken. Het is fijn dat beide delen te gelijk uitkwamen. Het boek gaat over de tiener Anita, van wie in het eerste deel de moeder overlijdt. Het moederloze gezin maakt een moeilijke tijd door. Wanneer na enige tijd Anita's vader wil hertrou wen, kan ze dat niet zomaar aanvaar den. Ze moet heel wat moeilijkheden overwinnen voor ze haar tweede moeder kan accepteren. Hanny van de Steeg, Marloes helpt de arme kinderen. 58 pag. Prijs 9,75. Leeftijd: vanaf 6 jaar. Marloes is erg aangedaan door wat op school verteld is over arme kinderen in een ver land. Ze gaat allerlei werkjes doen om geld bij elkaar te krijgen. Door haar enthousiasme maakt ze veel brok ken, maar toch lukt haar plan. E. Noorlander-van der Laan, Een vakantievriendje. 112 pag. Prijs 12,50. Leeftijd: vanaf 8 jaar. Tijdens de vakantie krijgen de kinderen Verbree een nieuwe vriend. Ook de ou ders sluiten vriendschap. De vader van de nieuwe vriend is invalide en heeft geen werk. Door de gebeurtenissen op de camping raakt hij weer aan de slag. M. Kanis, Het gestolen vlot. 92 pag. Prijs 13,50. Leeftijd: vanaf 10 jaar. De schrijver M. Kanis is vooral bekend van zijn boeken over de oorlog. Dit keer een ander onderwerp: het leven in een stad, temidden van niet-christelijke men sen. Volgens de schrijver is het boek in hoofdzaak echt gebeurd. Inhoud; Marten en z'n vrienden hebbea een vlot gemaakt. Prachtig! Je vaart er zomaar het kanaal mee over. De jon gens van een andere buurt zijn jaloers, en verstoppen het vlot bij hun hut. Maar... de volgende dag ligt het vlot ook daar niet meer! Als Marten vroeg in de morgen op zoek gaat, loopt hij in de val. Hij wordt door Lorre-Jan gemeen toege takeld, voor hij bevrijd wordt. Weer een dag later is het vlot zomaar terug. Hoe is het mogelijk!? J. W. D. Nijkamp, Toch gevonden. 96 pag. Prijs t/m 31 december ƒ7,50 en daarna 13,50. Leeftijd: vanaf 8 jaar. Hoe gevaarlijk het is een kampvuur in een bos te maken, ondervinden twee broers. Er dreigt een grote bosbrand te ontstaan. In paniek hollen de broers weg. Eén holt naar huis, de ander durft niet en vlucht het bos in. waar hij over een steen struikelt en bewusteloos wordt gevonden. Eer hij echter bij zijn ouders terug is, gebeurt er nog veel. Een span nend jongensboek. Rik Valkenburg, Suzanne spoorloos verdwenen. 42 pag. Prijs 6,90. Vanaf 4 jaar. Suzanne is een ondernemend meisje, dat vlak bij het station woont. Op een keer stapt ze zelf in de trein en rijdt mee van Veenendaal naar Utrecht. Daar is ze al een keer eerder geweest met vader en moeder. Nu loopt ze alleen; haar ouders zijn erg ongerust en schakelen de politie in. Na een spannend verloop komt Su zanne weer terecht. Niet voor niets worden in het verhaal be staande plaatsen genoemd; het verhaal is echt gebeurd. Gerrit van Gent, Sunny, speurhond tegen wil en dank. 116 pag. Prijs/14,95. Leeftijd: vanaf 10 jaar. Een spannend verhaal over de beleve nissen van Arja en Arie met hun hond Sunny. Als ze een oude onderaardse gang ontdekken, komen ze op het spoor van een beruchte dievenbende. De goe de speurneus van Sunny komt uitste kend van pas, ook als de politie wordt in geschakeld. Dit deel is het eerste in een serie waarin ze nog veel meer beleven met hun hond Sunny. Ina van Meeuwen-den Hoed, Menno en het kerstkonijn. 50 pag. Prijs 8,75. Leeftijd vanaf 4 jaar. Menno is een jongen met een hartafwij king. Omdat hij bij zijn klasgenoten niet geliefd is, probeert hij de aandacht te trekken door een verrassing die hij van zijn ouders krijgt. Het pakt echter an ders uit. Menno krijgt nogal wat te ver werken, maar gelukkig laat het perso neel van de school hem niet in de steek. De kinderen uit de klas maken het goed, en zo krijgt hij toch vrienden. P. de Zeeuw JGzn., De hoefsmid van Buda. 98 pag. Prijs 11,75. Vanaf 8 jaar. Een waar gebeurd verhaal van de be kende schrijver P. de Zeeuw. Het ver haal speelt zich af in Hongarije. An dreas, een rooms-katholieke hoefsmid, ontdekt een geheime bijeenkomst van ketters. De monnik die de dienst leidde, komt in de gevangenis terecht. Ook An dreas zelf komt echter in de gevangenis, door een ongeluk met het lievelings- paard van de koning. Daar komt hij tot inkeer en wil samen met de monnik de dood in. Tenslotte spreekt de koning hen allebei vrij. A. Vogelaar-van Amersfoort, Niet zo hoog, Margreet! 130 pag. Prijs/15,90. Leeftijd: vanaf 12 jaar. 2e druk. Dit boek werd al eerder in deze krant be sproken. Al snel is de tweede druk verschenen. Margreet zit op de HAVO. Ze komt uit een eenvoudig gezin en ergert zich aan de sobere leefwijze van haar ouders. Ze wil hoger, zoals bij haar vriendin Eliza beth. Totdat haar beste vriendin Tineke ongeneeslijk ziek wordt en sterft. Mar greet beseft dat er in het leven iets hogers en iets belangrijkers is. Een eigentijds verhaal met een positieve strekking. De handel in gebruikte auto's maakt roerige tijden door. Allereerst is er het overschot aan occasions waarmee veel dealers kampen. Dan natuurlijk de nieuwe markt achter de inmiddels neer gehaalde 'muur', een markt die - voorlo pig althans - toch wat minder occasions aanschaft dan verwacht. En nu is er dan opeens een explosieve waardedaling in de categorie gebruikte diesels. Wie de prijsbijlage in de nieuwe WELKE-gids Gebruikte Auto's erop naslaat, ziet dat vooral de kleine diesels het laatste jaar relatief sterk in prijs zijn gedaald. Ten opzichte van vorigjaarbetaalt men voor een vergelijkbare diesel nu soms tien procent minder. Zonder gedegen onderzoek blijft het natuurlijk gissen naar de reden van de verminderde belangstelling voor de gebruikte kleine diesel en de prijsdaling die daar het gevolg van is. Een feit is dat de nieuwprijs van vooral een kleine die sel een stuk hoger ligt dan die van een vergelijkbaar benzinemodel. En dat heeft weer invloed op de prijs van een gebruikt exemplaar, een prijs die blijk baar steeds minder consumenten bereid zijn te betalen. Een voordeel van de die sel blijft natuurlijk het geringe verbruik en de lage brandstofprijs. Daartegen over staat echter wel een veel hogere wegenbelasting. Tenslotte gaat juist bij de gebruikte diesels ook het milieu- aspekt steeds meer meespelen. Kortom, allemaal faktoren die mogelijk een oorzaak zijn van de plotselinge prijsdaling op de gebruikt-markt. Wij herinneren u nog even aan het mor gen, zaterdag te houden orgelconcours te Oude Tonge, in de Ned. Herv. Kerk. Overdag spelen 21 deelnemers ver plichte en vrije orgelcomposities. Het concours begint 's morgens om 09.00 uur (kerk open 08.30 uur) en duurt tot ongeveer 16.45 uur. Van 12.00 uur tot 14.00 uur is er een pauze (kerk 's mid dags open om 13.30 uur). Entree overdag is 1,00 (inclusief programma). 's Avonds om acht uur wordt het slot- concert verzorgd door de juryleden Kees van Eersel en Stephen Taylor en de drie deelnemers die het hoogst aantal pun ten gescoord hebben. Het programma ziet er als volgt uit: 1. Kees van Eersel opent met; Magnificat primi toni van D. Buxte- hude; An Wasserflüssen Babyion van J. S. Bach; Voluntary VIII van John Stanley. 2. De drie winnaars van het concours spelen hun vrije werken. 3. Stephen Taylor besluit met; Orgelconcert op. 4 nr. 3 in g. kl. t. van G. F. Handel; Variaties over 'Frisch auf, gut Gseir van Hugo Disder; Praeludium in G. gr. t. van J. S. Bach. De toegangsprijs voor het slotconcert bedraagt 5,- (scholieren, CJP-houders en 65+ betalen ƒ3,-). De kerk is open om 19.30 uur. Organisatie; Stichting Kerkconcerten Goeree-Overflakkee en Vereniging van Orgelvrienden. Hoewel veel mensen de nieuwe WELKE- gids gebruikte auto's zullen aanschaffen voor de gratis bijlage met merken en prijzen vanaf 1985, staat ook in de gids zélf veel nuttige informatie. Aan de orde komen zaken als: de werkelijke kosten van autorijden, verzekering en garantie, APK en milieukeuring. Ook wordt in deze gids aandacht besteed aan acces soires en auto-hifi installaties. Heul leuk en informatiefis het merken overzicht in deze WELKE-gids, waarin een stukje geschiedenis, een overzicht van het huidige programma en veel informatie over de voor- en nadelen van de oudere modellen. De WELKE-gids Gebruikte Auto's en Accessoires is in de tijdschriftenhandel verkrijgbaar en kost 4,95. Er wordt op deze bijeenkomst gespro ken over die kinderen die altijd verkou den zijn, koorts hebben, hoesten of exceem hebben. Wanneer de gewone behandelingen niet helpen, kan er sprake zijn van Cara. Cara betekent; Chronische aspecifieke respiratoire aandoeningen. Het is een verzamelnaam voor aandoe ningen van de luchtwegen. Ook aan de orde komt: Wat dat betekent voor het kind en zijn omgeving. Iedereen is van harte welkom op don derdag 1 novernber 1990. Aanvang: 19.45 uur. Plaats: Kruisgebouw, Langeweg 72 te Middelharnis. Toegang: Gratis. Sprekers: Mw. M. de Werk en de heer E. Scheppink. Voor het stellen van vragen zal ruim schoots gelegenheid zijn. De tweede wedstrijd van de nieuwe vol leybalcompetitie pakte voor het eerste herenteam gunstig uit. Tegenstander Holy, afkomstig uit Vlaardingen, bleek een pittige tegenstander te zijn. Vanaf het eerste fluitsignaal was de wedstrijd aantrekkelijk om te volgen. In de eerste set nam Holy door goed aan vallend spel de leiding. Doordat de laat ste twee punten niet gemaakt werden, kregen de blauw-witten de kans om in te lopen. Via 13-13 werd de set gewonnen met 15-13. De tweede set won Holy met 15-7. In de volgende set liep de tegen stander uit Vlaardingen uit tot 7-1. Na een time-out van coach Arie de Krey werd begonnen met een inhaalrace. De set ging na 7-7, 10-7 en uiteindelijk met 15-8 naar Intermezzo. Holy 1 viel vervol gens ver terug. Vermoeid konden ze wei nig tegenstand bieden, waarvan Heren 1 dankbaar gebruik maakte om met 15-6 de laatste et en de overwinning binnen te halen. Overige uitslagen: Jongens D2 - Spivo 10 - 3 Meisjes D2 - DVO 22 - 2 De Bond van Nederlandse Hervormde Mannenverenigingen op Gerefor meerde Grondslag hoopt dit jaar de toogdag te houden op D.V. zaterdag 27 oktober, en wel in de grote zaal van het Jaarbeurscongrescentrum te Utrecht. (Jaarbeursplein, achter het Centraal Stadon). De morgenvergadering begint om 10.00 uur, de middagvergadering om 14.00 uur. Het thema voor deze dag is: '...Zijn Verbond gedenken...' Ds. A. Visserte Putten spreekt in de mor genvergadering over; De plaats van het genadeverbond in de prediking. In de middagvergadering spreekt ds. P. H. van Trigt te Rijssen over; De beteke nis van het genadeverbond in de hei ligmaking. Wij willen allen hartelijk opwekken die dag naar Utrecht te komen. Ook uw vrouw en/of uw kinderen zijn hartelijk welkom. Wanneer u per auto komt kunt u tegenover het gebouw uw auto parke ren. Per trein is het zelfs zeer eenvoudig. De jaarsbeurs ligt achter het Centraal Station. In de middagpauze is er een koffietafel. De prijs is 19,50 per persoon. U kunt zich voor deze koffietafel opgeven bij het secretariaat van de regelingscom missie; Dhr. N. C. Simons, Dominicushof 41. 4133 AM Vianen, tel. (03473) 7 58 57. Er zullen ook geluidsopnamen van de toogdag worden gemaakt. Dit gebeurt op een set van 3 cassettebandjes. U kunt ze bestellen door overmaking van 25,- op giroreknr. 2279684 t.n.v. de heer M. Spelt te Elspeet. Tot ziens in Utrecht op D.V. zaterdae 27 oktober! Mix El-Ibis 23 - 1 Mix E2 - Ibis 13 - 1 Meisjes Dl - Vovero 23 - O Jongens Dl - Ibis 10 - 3 Jongens BI - Hollemare 13 - 1 Meisjes BI - w Kwiek 13 - 1 Jongens Al - Mevo 13 - 1 Heren 3 - Apollo 12 - 2 Heren 2 - Mevo 22 - 2 Dames 4 - Mevo 20 - 3 Dames 3 - Hollemare 22 - 2 Dames 2 - w Kwiek 13 - 1 Dames 1 - Mevo 12 - 2 ^•y /TN,«y (t%f - of •v/T^*J rm^<Zy f 62.50

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 7