Bejaarden- verzorgende TEXTIELHUIS MODERN Verzorgingstehuis 'De Vliedberg' Tel. (01870) 29 96 1 Aristona bandrekorder Uitvaartverzorgiiig dinsdag 16 oktober a.s. Ee Begrafenisonderneming VOOrZOr^ P. Vroegindeweij FAMILIEBERICHTEN Arend Pie ter van der Velde Adriaantje Maria Poortvliet P. Redert T. J. Redert-van Rossum t Hartelijk dank Anton J. Dogterom, huisarts V. E. J. J. Dogterom-Penning Onverwacht heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen, onze lieve broer, zwager en oom JACOB VERMAAT in de leeftijd van 66 jaar. Wieringerwerf: C. de Vos-Remus Sommelsdijk: F. Donkersloot-Vermaat Middenmeer: W. Vermaat E. Vermaat-Niessen Oude Tonge: L. Vermaat W. Vermaat Ooltgensplaat: E. Donkersloot-Vermaat C. Donkersloot P. Vermaat C. Vermaat-Westdijk Loppersum: M. van Putten-Vermaat J. van Putten Ooltgensplaat: L. de Vries-Vermaat M. Kreeft-Vermaat neven en nichten Ooltgensplaat, 23 september 1990 GEVRAAGD IN OUDDORP: te Ouddorp biedt verzorging aan 93 bewoners en heeft 58 aanleunwoningen. Of bent u aan uernleuwinq toe, f Melissant en hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden. De huwelijksvoltrekking zal D.V. plaatsvinden op 12 oktober om 13.30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. Kerkelijke bevestiging om 14.30 uur in de Gereformeerde Gemeente te Dirksland door de Weleerwaarde heer ds. J. Koster. Kinderreceptie van 16.30 tot 17.30 uur in de nieuwe zaal bij het recreatiecentrum 'de Staver' te Sommelsdijk. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 23.00 uur eveneens in de nieuwe zaal bij het recreatiecentrum 'de Staver'. September 1990 Irenelaan 7, 3247 AC Dirksland Onwaardsedijk 40, 3247 LG Dirksland Ons toekomstig adres is: Parallelweg 78 3371 GD Hardinxveld-Giessendam Er is een tijd... (Pred. 3:1) Van vreugde aangebroken voor ons maar bovenal voor onze ouders en grootouders die D.V. 5 oktober hun 40-jarig huwelijksfeest hopen te gedenken. Wie in deze vreugde wil delen en onze ouders en grootouders wil feliciteren wordt uitgenodigd dat te doen in 'de Rank', Bosschieterstraat, Stellén- dam, 's avonds van 19.30 tot 23.00 uur. We hopen dat hen nog vele jaren geschonken worden voor elkaar en ook voor ons. Nellie en Rien Huib Ja na en Leo Peter Lennard Wijnanda en Bram Marieke Wim en Krijn 3251 LM Stellendam, september 1990 Molenkade 74a Voor alle cadeau's, bloemen, kaarten en andere vormen van belangstelling die wij na de geboorte van onze zoon mochten ontvangen. Gerbrand en Leny Klink 3252 CD Goedereede, september 1990 Tolland 4 Voor de vele blijken van medeleven en deelne ming welke wij mochten ontvangen na het over lijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom JACOB MASTENBROEK P.zn. betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. In het bijzonder dank aan ds. Heemskerk en de kerkeraad voor de geestelijke begeleiding. Dank aan de direktie en personeel van 'de Vlied- berg', voor de liefdevolle verzorging en de plaatse lijke artsen voor de medische begeleiding. Ook dank aan Kleijn Uitvaartverzorging voor de verzorging van de begrafenis. Voorts dank aan buren en bekenden voor de vriendschap tijdens zijn leven en het medeleven na zijn overlijden. Fam. Mastenbroek Fam. Tanis Ouddorp, september 1990 Molendijk 66 3248 BB Melissant Ligusterlaan 6 3233 CH Oostvoome Dag en nacht overal te ontbieden. Ook voor thuis opbaren. Uitvaartverzekeringen. Teleft^l87^347 Eigen offset drukkerij Nu apotheek 'Sommelsdijk', gelegen aan het Marktveld, opengesteld is, wordt de verstrekking van geneesmiddelen, welke ruim 80 jaar vanuit ons praktijkpand verzorgd werd, door ons beëindigd en overgedragen aan apotheker M. Boon. Het zal voor u allen en voor ons een overgang betekenen, doch wij zijn ervan overtuigd, dat de heer Boon en zijn staf alles in het werk zullen stellen de verstrekking van geneesmiddelen te verzorgen, zoals u het bij ons gewend was. Tevens heb ik het voornemen mij binnenkoil uit de praktijk terug te trekken; dan zal ook mijn vrouw haar werkzaamheden beëindigen. Wij beiden zullen met dankbaarheid terugdenken aan de jaren, waarin we u van dienst mochten zijn. Voor een persoonlijk afscheid bestaat gelegenheid op van 18.30 tot 20.30 uur in de nieuwe zaal 'Het Prieel' van het recreatiecentrum 'de Staver' te Sommelsdijk. Ziet. des Meeren oog is over degenen, die Hem wezen, op degenen, die op Zijn goedertieren/leid hopen. (Psalm 33:18) Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, behuwd- en grootvader CORNELIS KEIJZER op de leeftijd van 83 jaar. Rotterdam: A. Keijzer-Snel Bruinisse: A. Keijzer T. Keijzer-de Wit Aukje en Geert Cornelis Oud-Beijerland: L. Keijzer V. Keijzer-v. d. Mark Leon Oud-Beijerland: C. Keijzer L. Keijzer-van Duijvenbode Cornelis André Leendert Sliedrecht: A. Smulders-Keijzer J. Th. Smulders 25 september 1990 Vredehagen 213 3078 BR Rotterdam De begrafenis heeft inmiddels plaats gehad vrij dag 28 september op de Hervormde begraafplaats 'Charlois' te Rotterdam-Zuid. echtgenoot van Tjitske de Vries DANKBETUIGING Hartelijk dank voor de grote belangstelling en het medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader JOOP GLANSBEEK H. Glansbeek-Abramse Liesbeth en Sander Ineke Sommelsdijk, september 1990 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom. de heer BAREND VAN DE REE zeggen wij u hartelijk dank. En in het bijzonder een woord van dank aan direktie en personeel van 'de Vliedberg'. ook dank aan dr. P. J. Bulthuis alsmede de doktoren en ver plegend personeel van het ziekenhuis te Dirks land voor de liefdevolle verzorging. Tevens onze dank aan ds. i. Codée. kandidaat R. W. de Koeyer en kerkeraad voor de bezoeken en de gesproken woorden van troost en bemoediging tijdens de ziekte en na het overlijden. Uitvaartverzorging M. L. Kievit onze dank voor de verzorging van de begrafenis. Familie v. d. Ree Familie Gerlacli Stellendam. september 1990 TE KOOP sn.h. 4.75 9.50 Zeer gesch. V. weerg. v. preken Prijs n.o.t.k. Voor info: (01870) 29 14 ien sportief colbert, in actueel aubergine vanaf/249,- Gecombineerd met een 100% katoenen pantalon in een modieuze kleur voor/109,- Het hemd in de nieuwste modekleuren heeft een geraffineerd borduursel op de borstzak. Voor/59,- Ibbert MIDDELHARNIS TEL 01870 - 2794 Bedroefd, maar toch dankbaar voor alles wat hij voor 'VOORUIT" is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze vriend, lid. erelid en mede-oprichter JOHANNES VAN ZANTEN Ruim 65 jaren was hij zijn 'VOORUIT' trouw. Wij zullen zijn opgewektheid en zijn warme belangstelling missen. Moge hij rusten in vrede. Bestuur, dirigent en leden van het Fanfare-orkest 'Vooruit" uit Oude Tonge Loof de Heer mijn ziel... (Psalm 103) Na een lang en goed leven, vertrouwend op de beloften van zijn Heer, is van ons heengegaan PIETER DE JONG Ing. echtgenoot van Antje Becker Sneek, 29 oktober 1903 Middelharnis, 20 september 1990 Ridder in de Orde van Oranje Nassau Oud-wethouder gemeente Middelharnis Middelharnis: A. de Jong-Becker Pulderbos (B): F. L. de Jong Oude Tonge: M. J. H. de Vin-de Jong H. de Vin Anne Marie en Jan Esther en Roy T Eduard Willemijn Leerdam: F. J. Sikkens-de Jong J. Sikkens Albert-Jan en Liset Martijn Hij is in familiekring begraven. Ring 72 3241 CS Middelharnis 20 september 1990 LIEVE PAKA Anne en Jan Esther en Roy Willemijn Albert-Jan en Liset Martijn We zullen je missen. Voor de vele attenties en kaarten die ik mocht ont vangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis zeg ik u heel hartelijk dank. In het bijzonder degenen die gereden hebben en ds. Verboom voor de geestelijke verzorging. Hanny van Gurp Ooltgensplaat. september 1990 Margrietstraat 23 Wij zoeken een meisje of vrouw, wonend in de omgeving, voor werkzaamheden in en rond de winkel, voor gemiddeld 10 tot 15 uur per week. Werktijden in overleg. Inlichtingen tel. (01878) 12 03 of na winkeltijd privé G. Koek, tel. 32 28 of W. Koek, tel. 36 14. Raadhuisstraat 17, OUDDORP Wegens huwelijk en vertrek van twee medewerksters ontstaan er binnen ons team vakatures voor de funktie van Funktie-eisen: - diploma bejaardenverzorgende of ziekenverzorgende - bereid om in onregelmatige dienst te werken - positief christelijke levensovertuiging De C.A.O.-bejaardentehuizen is van toepassing. Intern wonen is mogelijk. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de direkteur van 'De Vliedberg', de heer van Beek, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp, tel. (01878) 17 77. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij allen danken voor de belangstelling tijdens de ziekte en overlijden van JACOB CORNELIS STOLK Geboren 4 oktober 1936 te Melissant Uw medeleven is voor ons een grote troost. Melissant: I. Stolk-Oorbeek en verdere familie Groesbeek: W. M. Stolk-Lith André en Petra september 1990 DANKBETUIGING Voor de vele attenties die we mochten ontvangen bij ons 45-jarig huwelijk zeggen wij allen hartelijk dank. Bovenal de Heere Die ons dat alles gegeven heeft. Z L. Albregts W. G. Albregts-v. d. Laan Kinderen en kleinkinderen 3241 CN Middelharnis, september 1990 'l Oostdijk 51 Met respekt voor ieders levensovertuiging regelen en verzorgen wij op stijlvolle wijze de uitvaart geheel naar uw wens. Emmaiaan 18-20,3241 GH Middelharnis Dag en nacht bereikbaar Overal te ontbieden Eigen rouwvervoer en taxi Kontakt-adres voor Achthuizen en Oude Tonge: A. V. d. Klundert, (01873) 15 13 au dan eenó vriibliiuena f e nemen •Howroom hij J^truifk in H'leuiiant. een in kijkje de j/ic Jaur aeven ze ie noa aduiei en ieruice! U ja, vraaq in ieder geuu om de gratio dikke m euhelkataloquó!! Nieuweweg 6 Tel. 01877 - 2017

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 4