Dan maar een fikse leus op de schuur CPB 'Goeree' Jong dierendag Politieberichten Scholierenwedstrijd rond glasbak Good-Luck herstelt zich goed Cursus Geestelijke Vorming Cursus financieel inzicht Nieuwe EHBO-cursus in Ouddorp staatkundig Gereformeerde studievereniging 'HusaT Looptraining in Diricsiand Debuut Herbert Zoon in triathlon Spijicenisse Uitslag P.V. 'de Snelpost' Concert C.O.V. 'Middelharnis' te Sommelsdijk Flakkeese tenniskampioenschappen 1990 A.S. zondag eigen predikant Geref. Kerk Vrijgemaakt te Middelharnis Middelharnis VISITEKAARTJES Gebr. De Waal Bladz. 2 OOLTGENSPLAAT - Het was al geen schoonheid, de honderddertig jaar oude schuur van dhr. Martien van Bergen aan de Ooltgensplaatse Molendijk, maar daarenboven heeft de schuur vrijdagmorgen nog een totaal verkeerde make-up gekre gen..! Met witte verf heeft dhr. van Bergen in forse letters uitdrukking gegeven aan zijn protest tegen de afwijzing van zijn bouwplan, een nieuwe woning, en tegen het feit dat de raad donderdagavond in meer derheid zijn bezwaarschrift tegen die weigering afwees. Sportcomplex 'de Gooye' Looptest Aanhouding verdachte Beknelling in aardappelrooier Vernieling ruit Diefstal bromfietsen Mishandeling Diefstal auto's Bestel Uw bij Drukkerij Langeweg 13, SOMMELSDIJK ,EILANDEN NIEUWS" DINSDAG 18 SEPTEMBER 1990 Daar is dhr. van Bergen nogal boos om geworden, temeer omdat hij geen enkel argument heeft mogen horen en dat vindt'ie op z'n zachtst gezegd nogal klant-onvriendelijk, met name ook van de vertegenwoordiger van Stad en Land. Op D.V. maandag 24 september 1990 hoopt Dr. C. A. van der Sluijs uit Rotter dam te spreken over het onderwerp 'De Evangelische en Evangelisatorische ge drevenheid van C. H. Spurgeon'. Plaats: Hervormd Verenigingsgebouw 'de Hoeksteen', Ring te Middelharnis. Aanvang 19.45 uur. Het cursusgeld bedraagt 15,- voor de zes avonden. Wilt u één avond bijwo nen, dan betaalt u 5,-. Wij hopen dat alle 'oude' cursisten weer aanwezig zijn en we veel nieuwe cursis ten mogen ontmoeten. Hartelijk welkom op D.V. 24 septem ber 1990! r, o üe stuurgroep DEN HAAG - De Stuurgroep Promotie Glasbak heeft in samenwerking met uit geverij Edumedia (specialist in onder- wijsprojekten) het initiatief genomen tot een landelijke wedstrijd voor kinderen van de basisscholen. Reeds jaren ver zorgt deze uitgeverij, o.m. in samenwer king met het ministerie VROM, een lesprojekt over hergebruik van materia len. Op initiatief van de Stuurgroep Pro motie Glasbak, een samenwerkingsver band van o.m. overheid en bedrijfsleven om het gebruik van de glasbak te stimu leren, is aan dit lesprojekt nu een scho lierenwedstrijd gekoppeld. Het is de bedoeling, dat de leerlingen met het onderwerp hergebruik in het algemeen en de glasbak in het bijzonder iets gaan 'doen'. De wedstrijd is zó opgezet dat deze door de leerkrachten en leerlingen naar vrije keuze kan worden ingevuld. Zo kunnen de inzendingen zowel klassikaal als individueel worden uitgevoerd en kan gekozen worden voor een visuele (teke ningen, posters, collages) of tekstuele (opstellen e.d.) interpretatie. Er zijn drie prijzen: een video-camera (schoolprijs), een uitstapje (groepsprijs) en een prach tige moutainbike (leerhngenprijs). Alle inzendingen worden beoordeeld door een deskundige jury onder voorzitter schap van de heer A. Heijn, voorzitter van het Centraal Bureau Levensmidde lenhandel (CBL). Niet 'glasbakbewust' Dat jongeren (nog) weinig 'glasbakbe- wTiSt' zijn, is bekend. Onder het motto 'Jong geleerd, oud gedaan' voert de Stuurgroep Promotie Glasbak reeds geruime tijd een campagne, die sterk op de jeugd is gericht. Het is van groot belang, dat de mensen van jongs af aan leren, dat glas geen afval is, maar een hoogkwalitatief verpakkingsmateriaal, dat na recycling steeds weer opnieuw gebruikt kan worden en zo het milieu spaart. Vanaf j.l. 7 september wordt het lespak ket 'Hergebruik, hoe werkt dat?' met de wedstrijdformulieren naar alle basis scholen in Nederland verstuurd. Wie het nog niet heeft ontvangen, kan kon- takt opnemen met Edumedia, Postbus 90, 3632 ZS Loenen a/d Vecht. Dhr. van Bergen heeft de indruk dat het maar één man is die z'n bouwplan heeft beoordeeld en dat op grond van Wel standsoverwegingen heeft afgewezen. Dje man in kwestie is zelf architect en dhr. van Bergen gelooft stellig dat z'n tekening werd afgewezen omdat er geen architectennaam op staat: „die man, zelf architect, doet aan branchebescher ming!" gramt dhr. van Bergen. Toen de gemeenteraad donderdagavond zijn verweerschrift met 7-6 ongegrond verklaarde vroeg dhr. van Bergen zich af of de raad geen eigen verantwoordelijk heid durft te nemen. De schuur is stok oud en vreemd aan het huidige beeld van de Molendijk. Hij wil dat beeld verf raaien met een nieuw woonhuis vrijwel identiek aan de woning die even ver derop is gebouwd, maar de vergunning blijft uit. In Oostflakkee, in het dorp Oude Tonge heeft dhr. van Bergen wel een héél sterke afwijking in de bebou- D.V. 20 september a.s. om 20.00 uur opent de Chr. Plattelandsvrouwenbond 'Goeree' in de gemeenschapsruimte van de Chr. Basisschool 'Koningin Beatrix' te Ouddorp het nieuwe seizoen. Mevr. J. A. Bianchi-Kok uit Hellevoet- sluis zal deze avond een lezing houden over de konvooien die vanaf Goeree naar Roemenië gaan. Via woord en beeld zal u een indruk worden gegeven over die reizen. Tevens kunt u prachtige keramiek bewonderen. 25 oktober 1990: Jaarvergadering en gourmetten. 22 november 1990: Bezoek aan Dirkslands Europatuin bij de Fa. Hogchem. 13 december 1990: Kerstfeestviering. 17 januari 1991: Stichting opvancentrum 'de Hoop' uit Dordrecht. 20 februari 1991: 'Het huishouden van Jan Steen' in samenwerking met de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Goeree- Ouddorp. 21 maart 1991: Paaswijding met ds. Poort. 18 april 1991: Rabobank te Ouddorp. 16 mei 1991: Alles met en over vis. Cursussen: 6 avonden Hardanger met mevr. J. Soeteman-den Eerzamen; 3 avonden Bloemschikken met T. Grinwis; 4 avonden Rondom het boek met mevr. van der Spek. Nieuwe leden en belangstellenden van harte welkom. Aanmeldingen bij mevr. J. Soeteman- den Eerzamen, secretaresse, tel. (01878) 15 93 na 19.00 uur 's avonds. Een van de cursussen die het Instituut Midden- en Kleinbedrijf Zuid-Holland Zuid in samenwerking met de Kamer van Koophandel voor ondernemers in het midden- en kleinbedrijf dit najaar organiseert is de cursus: Financieel Inzicht. De cursus richt zich op ondernemers informatie die belangrijk is voor het bepalen van de financiële positie voor het bedrijf, alsmede op de omzet- en kostenstruktuur en de rentabiliteit. Ver deeld over drie avonden worden tech nieken aangereikt om de financiële positie nu en in de toekomst beter te beoordelen en de bedrijfsvoering kri tisch te analyseren. Verder wordt aandacht besteed aan bedrijfsfinanciering, het opstellen van begrotingen en de relatie met de ac countant. De docenten zijn verbonden aan het Instituut Midden- en Kleinbedrijf, het geen waarborgt dat de informatie prak tijkgericht is. Voor nadere informatie en aanmelding is het IMK aan de Groenmarkt 17 te Dordrecht tijdens kantooruren te berei ken onder tel. (078) 33 72 14 of 33 72 34. wing gevonden, aan de haven staat een huis met een 'aquariumgevel' aan de haven tussen twee monumentale pan den in en hij vraagt zich in gemoede af of er in Oostflakkee een consequent beleid wordt gevoerd. Het ergert dhr. van Bergen behoorlijk dat kennelijk iedereen voor z'n verant- woordleijkheid wegloopt, maar 't kost wél de burger het laatste restje motivatie om z'n bezit niet te laten verpauperen en verpaupering van het dorpsbeeld, daar is een gemeentebestuur toch zo voor beducht? Nee, dhr. van Bergen begrijpt het niet, tenminste had hij een argumen tatie van de bezwaarpunten gehad zodat hij die weg zou kunnen nemen. Klant onvriendelijk, vindt'ie het en hij kalkte z'n protest neer in de hoop dat B en W nou'es de weg willen bewandelen die hen openstaat, n.l. het vragen van een nader advies aan een andere commissie van deskundigen. Dinsdag 2 oktober start de EHBO afde ling Ouddorp weer een nieuwe cursus. De kosten bedragen 65,00 voor scho lieren en 95,00 voor niet-scholieren. Aanmelden kan tot uiterlijk donderdag 27 september a.s. bij de heer E. v. d. Wende, tel. (01878) 18 11. De cursusavonden vinden plaats op dinsdag van 20.00-22.00 uur in het MFG 'Dorpstienden' te Ouddorp. Na de slechte competitiestart van vorige week tegen Korvo had Good-Luck iets goed te maken. Zaterdag 15 september stond de thuiswedstrijd tegen All-Ready op het programma. Deze ploeg had vorige week van Volharding verloren en men stond dus quitte. Coach Weydema had zijn ploeg flink laten trainen zodat ze niet weer wegge speeld zouden worden. Dit resulteerde in een zeer geconcentreerd spelend Good-Luck dat al in de eerste aanval een 1-0 voorsprong nam via een af standsschot. Binnen korte tijd werd het zelfs 2-0 voordat All-Ready iets terug had kunnen doen. Daarna werd er aan twee kanten ge zocht naar goede scoringskansen wat een aantrekkelijk spelbeeld opleverde. All-Ready kwam terug d.m.v. een straf- worp maar Good-Luck bracht de marge weer op twee goals via een mooi afstands schot, 3-1. Daarna kwam er een goede schutter van de ploeg uit Zierikzee in de aanval en zette alles weer recht. Met een 3-3 stand ging men even de kleedkamer in om te rusten en voor het tactische praatje van de coach. Na de rust speelde Good-Luck zo scherp dat er heel veel persoonlijke duels gewonnen werden en All-Ready niet meer aan bod kwam. Door het afmaken van twee afstands schoten en een hele mooie dieptepass liep Good-Luck uit tot 6-3. All-Ready deed nog iets terug maar na nog zo'n mooie dieptepass en een tactische om- draaibal onder korf was het helemaal gebeurd met All-Ready. Ze beslisten nog wel de eindstand op 8-5 maar dat telt alleen voor het doelgemiddelde. Het publiek zag een hele leuke wedstrijd waarvan de wedstrijdbal beschikbaar werd gesteld door loodgietersbedrijf Rijmi, een wedstrijd waarin het zelfver trouwen van de ploeg weer een heel stuk opgevijzeld is. Op naar de volgende wedstrijd aanstaande zaterdag tegen Volharding in Yerseke. Scoreverloop: 1 -O en 2-0 H. V. d. Made, 3-1 D. Boeter, 4- 3 A. Vroegindewey, 5-3 A. Mol, 6-3 D. Boeter, 7-4 P. v. d. Valk, 8-4 B. Vis. Overige uitslagen: Good-Luck 2 - Albatros 47 - 6 Korbatjo 2 - Good-Luck 38 - 9 Good-Luck B - ADO B5 - 1 Albatros C - Good-Luck C3 - O Korbatjo P - Good-Luck P1 - 2 Good-Luck Q - Oranje Zwart Q1 - 1 De Staatkundig Gereformeerde Studie vereniging 'Husaï' te Ouddorp gaat haar vergaderseizoen weer beginnen en wel op D.V. 21 september a.s. Op die dag hoopt de studievereniging een openbare vergadering te beleggen in het Her vormd Verenigingsgebouw 'Eben-Haë- zer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. Tijdens die avond zal de heer H. Freeke, wethouder van de gemeente Lienden, een lezing houden over het onderwerp 'Ambtsgebed en Ambtseed'. De avond zal aanvangen om 20.00 uur. Een ieder is van harte welkom. De avond zal worden uitgezonden via de kerktelefoon. Op zaterdag 22 september wordt door de E.F.V.V. voor de 2e maal een jong die rendag gehouden. Deze worden door twee erkende keurmeesters van de Ned. Bond gekeurd. De heer van Doorne voor kanaries en de heer v. d. Ree voor tropen en grote parkieten. Alle leden kunnen maximaal 6 vogels inzenden, van het broedjaar 1990 met vogels naar deze keuring komen bete kent: dat de kennis kan worden vergroot over het houden en kweken van vogels, bij het vaststellen van de grootte, de tekening, de kleur, enz. Voor belangstellenden is de zaal van het Dienstencentrum, Doetinchemsestraat te Middelharnis open van 13.30 tot 16.30 uur. Toegang gratis. Het bestuur De looptraining die elke zaterdagoch tend om 8.00 uur gegeven wordt vanuit het sportcomplex 'de Gooye' te Dirks- land. is bij uitstek geschikt voor lopers en loopsters, die al tot de groep gevor derde trimmers behoren. Gedurende het seizoen 1990/1991 wordt via een gevarieerd trainingsprogramma gestreefd naar het lopen van langere afstanden (10 km of 1/2 marathon). Niet alleen de praktijk komt aan bod, maar ook een goede theoretische onder steuning via stencils, uitleg tijdens de training en trainingsschema's maken deel uit van elke training. De kosten bedragen 3,50 per training of/3,50 voor 12 trainingen. Om de 6 weken zal er een looptest wor den georganiseerd, waaraan iedereen kan deelnemen. De route zal elke keer hetzelfde zijn, en naar keuze van de lopers(sters), 5 of 10 km lang. Na afloop ligt er een certificaat klaar met daarop de gelopen tijd en afstand. De kosten voor de test bedragen 5,00 per loper(ster). Voor meer informatie kunt u bellen naar het sportcomplex 'de Gooye', tel. (01877) 16 64 36 19, vragen naar Pieter Bax of loop eens binnen. Voor de 18-jarige Herbert Zoon uit Dirksland vond afgelopen zaterdag zijn allereerste kwart-triathlon plaats. Sinds 4 maanden traint hij vaak samen met zijn vader, de veteraan Wim Zoon, die in Spijkenisse aan zijn 7e triathlon van dit jaar meedeed. Herbert finishte in een tijd van 2.36.06 op ongeveer twee minu ten na zijn vader, die een tijd van 2.34.46 neerzette. Een noemenswaardige pres tatie voor een jongen van 18, die in 4 maanden amper de tijd heeft gehad om een behoorlijk trainingsschema op te bouwen. Herbert Zoon is een triathleet, waarvan we in de toekomst beslist meer zullen horen - het zou dan ook wel eens de laatste keer kunnen zijn, dat zijn vader hem in een kwart-triathlon achter zich laat. Verder zette Jan Knops uit Dirksland in zijn 8e triathlon van dit jaar een tijd neer van 2.25.50. Voor alle drie de Dirkslan- ders was dit de laatste kwart-triathlon van dit jaar. Uitslagen van Spijkenisse: HEREN 1. Eimert Vanderbosch2.05.16 2. Paul de Niet2.11.37 3. Arno Rademaker2.12.15 DAMES 1. Ada van Zwieten2.18.31 DIRKSLAND Wedvlucht vanaf Reims, zaterdag 15 Sep tember 1990. A. Bestman: 1,35,45,64; D. Klootwijk: 2, 6,7,16. 23, 33,47, 50; A. Rozendaal: 3,4, 11, 20,2 1, 34, 60, 63, 67, 77; B. van Es: 5, 10, 12, 18, 24. 27, 31, 36, 42, 46, 51, 52, 56, 57, 69; Joh. van Rutten: 8, 19, 25, 28, 29, 30, 38, 41, 43, 58, 59, 61. 62, 65, 70, 71; Doorn en Zn.: 9, 17, 49, 76; A. Zoon: 13, 22,39; A. van Gulik: 14; Jac. Guldemees- ter: 15,32,53,75; L. Arensman: 26,37,54, 68; A. M. van der Kroon: 40.48,55; J. M. Feleus: 44. 66. 72; H. Klink; 73, 74. Morgen (woensdag 19 september) zal er in de Lukaskapel van het verzorgingste huis 'de Samaritaan' een concert wor den gegeven door de Christelijke Orato riumvereniging 'Middelharnis' o.l.v. Rinus Verhage. Van het geheel zal een opname worden gemaakt door Radio Flakkee. Centraal in het koorprogramma staan 2 viertallen van Bach-koralen; het ene uit zijn zgn. Orgelmis en het andere uit het Weihnachtsoratorium. Beide blok ken worden omgeven door motetten uit verschillende stijlperioden: u zult zowel de 17e eeuwse Heinrich Schütz („Lobt Gott mit Schall") als de 20e eeuwse Kurt Thomas („Erhalt uns, Herr, bei deinem Wort") kunnen beluisteren. 'Middelhar nis' besluit haar programma met het dubbelkorige en uitermate feestelijke „Nun danket alle Gott" van Johann Pachelbel. De koorwerken (orgelbegeleiding: Jan van Huizen) zullen worden afgewisseld met samenzang (begeleiding: Rien Kie viet); verder is er deklamatie. Het gehele programma zal ruim een uur duren. Na afloop kunt u als bezoeker samen met het koor nog een kopje koffie drinken in de rekreatiezaal. Het concert begint om half acht; de toe gang is GRATIS. Heel graag tot morgenavond in de Lukaskapel! 6-1/6-4 De afgelopen 3 weken hebben een groot aantal tennisliefliebbers van de 6 Fla- keese tennisverenigingen weer onder ling strijd geleverd, om de hoogste eer in de diverse categorieën. Mede door de gunstige weersomstandigheden waren voor zaterdag 15 september alle finalis ten bekend. De finales werden dit jaar gespeeld op het tennispark van Het Westrak in Oude Tonge. Prima tennisweer was het toen 's mor gens om 11.00 uur de eerste partij de baan op ging en dat bleef het tot en met de laatste klap om half negen 's avonds. Dit jaar werd gespeeld in twee groepen. Een A/B groep waarin de meer gerouti neerde spelers en speelsters vertegen woordigd waren en een C-groep waarin spelers en speelsters met speelsterkte D2 uitkwamen. De finales waren uitermate boeiend en vaak moest een derde set de beslissing brengen. Joke Kastelijn en Atie Wolters presteerden het zelfs om een 5-0 achter stand in de derde set in winst om te zet ten. De beslissende klap viel pas op 13-11 in de tie-break. De verdere uitsla gen waren: Groep A/B: Dames-enkel: 1. Carole Waard (Ouddorp) 2. Ria van Vliet (Westrak) Heren-enkel: 1. Richard van der Linde (O'plaat) 2. Lau Almekinders (Menheerse) Dames-dubbel: 1. Corrie Kroon Ineke Zuurmond (Stellendam) 2. Carole Waard Jeanet Boot (Ouddorp) 4-6/6-1/6-4 Heren-dubbel: 1. Richard v. d. Linde Martin van Schelven (O'plaat) 2. Henk Hartog Bert van Schouwen (Westrak) Gemengd dubbel: 5-7/6-3/6-0 1. Rianne van Dongen Gerben Nelemans (Menheerse) 2. Ria Zwanenburg Bert van Schouwen (Westrak) 6-4/3-6/6-4 Heren-enkel (verliezersronde) 1. Jan Buys (Westrak) 2. Cees de Vos (Melissant) Groep C: Dames-enkel: 1. Nel Boender (Melissant) 2. Safire Alstede (Ouddorp Heren-enkel: 1. Erik Tillema (Menheerse) 2. Hans Troost (Menheerse) 6-2/6-1 Dames-dubbel: 1. Joke Kastelein Atie Wolters (Menheerse) 2. Safire Alstede Marijke Bekker (Ouddorp) Heren-dubbel: 6-7/6-4/7-6(13-11) 1. Wim Markwat Dick Voerman (Menheerse) 2. Cor Bleyenberg Jan Zuidweg (Melissant) Gemengd dubbel: 1. Joke Kastelein Erik Tillema (Menheerse) 2. Wilma v. d. Graaf Jan Robijn (Melissant) rpru^ Heren enkel (verliezersronde): 1. Cor Bleyenberg (Melissant) 2. Ger Maatkamp (Melissant) 3-6/6-3/7-5 7-6/6-2 Aanstaande zondag is het zover. Dan zal D.V., voor het eerst in haar geschie denis, de Gereformeerde Kerk (Vrijge maakt) een eigen predikant hebben in de persoon van ds. J. B. de Rijke. Ds. de Rijke wordt predikant van de kerk te Middelharnis, waarvan de leden wonen op geheel Goeree-Overflakkee, alsmede van de kerk van Bergen op Zoom, waarmee een samenwerkingsver band bestaat. Gezamenlijk tellen de beide kerken ruim 200 leden. De bevestiging vindt plaats in een dienst, uitgaande van de Gereformeerde kerken (Vrijgemaakt) van Middelharnis en Bergen op Zoom. Deze dienst wordt gehouden op 23 september om 11.30 uur. in het gebouw van de Gereformeerde Kerk (Syn.) op de hoek Langeweg/Kon. Julianaweg te Middelharnis. Voorganger is ds. J. F. de Haan, predi kant te Arnhem. De te bevestigen predikant zal 's mid dags om 3 uur zijn intreden doen te Ber gen op Zoom, en 's avonds om 7 uur te Middelharnis. Ook voor deze dienst zal gebruik worden gemaakt van het kerk gebouw aan de Kon. Julianaweg. De Gereformeerd Vrijgemaakten mo gen zich de laatste jaren verheugen in een gestadige groei van het leden aantal. Vanaf de Vrijmaking, die op Goeree- Overflakkee in 1947 plaatsvond, telde het kerkgenootschap vele jaren lang slechts enkele tientallen leden. In het laatste decennium steeg dit aantal ech ter tot ruim 120. Een hoogtepunt was de ingebruikname van een eigen kerkge bouw aan het Oost Voorgors in 1986. Thans mag de gemeente zich verblijden met de komst van een eigen predikant. Ds. ee Rijke woont sedert kort in Mid delharnis. Hij is 29 jaar, is gehuwd en heeft twee kinderen. Op donderdag 13 september kon te Voe- rendaal de 43-jarige A. v. K. uit Land graaf worden aangehouden. Deze per soon stond gesignaleerd terzake flesse- trekkerij en verduistering in Middelhar nis. Tijdens het verhoor bekende de ver dachte diverse zaken die hij door geheel Nederland had gepleegd. De slachtof fers werden hierbij voor vele duizenden guldens gedupeerd. Een verduisterde personenauto kon naar de rechtmatige eigenaar terug. Op vrijdag 14 september omstreeks 09.15 uur kwam een werknemer van de fa. I. Ras uit Middelharnis, bekneld te zitten in een aardappelrooier. Tijdens werkzaamheden op een aardappelveld aan de Kamerweg stroopte lof op voor de rooier. Met de voet trachtte de man dit lof te verwijderen, waarna hij in de rooier werd getrokken. Door snel ingrij pen van een andere werknemer kon het letsel beperkt blijven tot het onderbeen. Hij werd met de ziekenauto afgevoerd naar het ziekenhuis. In de nacht van vrijdag 14 op zaterdag 15 september omstreeks 00.40 uur werd de ruit van een woning aan de Spuistraat in Middelharnis ingegooid. De dader zal vermoedelijk gezocht moeten wor den in een groepje brooddronken jonge lui, dat kort daarvoor in de omgeving was gezien. In een schuur aan de Noord Spuidijk te Dirksland werd tussen donderdag 13 en vrijdag 14 september ingebroken. De schuur doet dienst als opslagruimte. Na verbreking werden uit de schuur o.a. drie bromfietsen gestolen van het merk Honda. Op zaterdag 15 september omstreeks 19.45 uur werd de hulp van de politie ingeroepen bij een echtelijke ruzie in Nieuwe Tonge. De 31-jarige man had de vrouw ernstig mishandeld, waarvan zij aangifte deed. De man werd later aange houden en in verzekering gesteld. Pro ces-verbaal wordt opgemaakt. In de nacht van zondag 16 op maandag 17 september werd ingebroken in de showroom van garage Hobbel te Dirks land. Het was de daders kennelijk om enkele duren automobielen te doen, ze namen mee: 1 Mercedes 230 E, 1 Merce des 230 SL, 1 Mercedes 300 TD turbo en een Audi 100 Avant. De waarde van de genoemde voertuigen bedraagt onge veer 500.000 gulden. Informatie over deze inbraak kunt u doorgeven aan de politie onder nummer (01870) 24 44 te Middelharnis. Een onderzoek volgt.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 2