JKS "FL JVw Jaap Boeter Kraanverhuur I Casper Versmarkt j De herfst voor de deur... Bloembollen CURSUS ENGELS i GOEDEREEDE 'M Piet en Jannie Bechthum Voor al uw kraanwerk l Hoveniersbedrijf VOOgd Verkoop bij inschrijving het perceel BOUWLAND ve„,he,ds ALS T OM VeiUGHeiD GAAT GAAT T ONS NIGT GAUW TG VGR. Behangspecialist Casper geeft duizenden artikelen weg! Elke dubbelkaart is prijs Jouw toekomst? Ons een zorg!! DOe DG VOLVO VeiUGHGIDSTGST GN MAAK KANS OP 'N RGI5 NAAR HGT TRANSPORTATION RGSGARCH CGNTGR OHIO U.S.A. FLAKKEE" Biadz. Vanaf 17 september t.m. 10 november ontvangt u bij elke bestede 20,- aan boodschappen een kanskaart. Daarop staat een artikel of een joker afgebeeld. Heeft u 2 kaarten met dezelfde artikelen er op, dan krijgt u dit artikel tegen inle vering van beide kaarten GRATIS. Maar u kunt ook 1 kanskaart en 1 joker- kaart inleveren en het artikel gratis meenemen. OUDDORP groeit met de dag! Maak nü uw keus! Dorpsweg 5 Telefoon (01878) 14 77 OUDDORP J Opgave en inlichtingen: 3G. C PoppC J Kluut 21, SOMMELSDIJK, tel. 3974 1 OUDDORP gelegen aan de Groeneweg te Ouddorp, kad. bek. gem. Ouddorp sectie A nr. 70, groot 1 ha 50 ca. Gemeente Openbare vergadering commissie Visserij en Havens Verordeningen tot wijziging Bouwverordening Bouwplan Oud Papier IJzer en Metaalafval J. KLEIN B.V. AVONDMAVO Middelharnis Tel. (01870) 25 90 IDDELHARNIS ONTWERP-VERORDENINGEN AANGEVRAAGDE HINDERWETVERGUNNINGEN VERLEENDE HINDERWETVERGUNNINGEN KARELS AUTOSERVICE, LANGEWEG 30, NIEUWE TONGE, TEL: 01875-2222. Een begrip op a v^w6ringsgebied emeente DIRKSLAND We kiezen weer voor Hoflaan 27 MIDDELHARNIS Tel. (01870)47 39 zoals: het storten van beton plaatsen staalconstructie het leggen van systeemvloeren het in en uit het water halen van boten en verder voor al uw hijswerkzaamheden Bel: 01870-3461 b.g.g. 01875-1487 Oudelandsedijk 65-67 3241 LL Middelharnis VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1990 „EILANDEN NIEUWS ^^^^4.4.,f.^ifi^^^if:^^^t^^^^^^j^^^^j^^^^^^^^^^^^ Onze voorraad '^'^^■'^'^4■'^'^4■4■'^'^'^'^4■'^■'^>*■'^'^■'^^■^■'^■'^'^'^^.^■^.4■'^*'^4■>^t■'^ ••••■•••••••••I - Leer ENGELS spreken en begrijpen. - Cursus voor beginners en gevorderden. - Kleine groepen. l - Start; ma. en di. 24 en 25 sept. j (1^ Notaris Mr. L. de Kooning, Noordzijde Haven 15, 3252 BH Goedereede, tel. (01879) 23 22, biedt namens zijn opdrachtgevers bij inschrijving te koop aan: Het perceel is vrij van pacht en andere gebruiks rechten na betaling van de koopsom te aan vaarden. De koopsom dient te worden betaald uiterlijk 26 oktober 1990. Inschrijving kan uitsluitend geschieden d.m.v. ten kantore van genoemde notaris verkrijgbare inschrijfbiljetten, welke in gesloten enveloppe met opschrift 'inschrijving G' aldaar dienen te worden ingeleverd uiterlijk 26 september 1990. Opening van de biljetten op donderdag 27 sep tember 1990 om 9.00 uur. tijdstip: 17 september 1990,15.00 uur Gedurende drie maanden is op de gemeentesecretarie voor een ieder ter lezing gelegd en tegen betaling der kos ten algemeen verkrijgbaar gesteld de bij raadsbesluit van resp. 16 november 1989 en 14 december 1989 vastgestel de Verordeningen tot wijziging van de Bouwverordening. Deze verordeningen treden in werking met ingang van de derde dag na deze afkondiging. Per gelijke datum verval len de Bouwverordening logiesgebouwen en de Verorde ning op de recreatiewoonverblijven. (art.17WR0) Burgemeester en wethouders zijn voornemens vrijstelling te verlenen van de planvoorschriften van het bestem mingsplan 'Havens van Stellendam' teneinde aan me vrouw H. Appels-van den Bos, wonende te Herkingen, Zuiddijk 4 een tijdelijke bouwvergunning te verlenen voor de maximale termijn van 5 jaar, zulks overeenkomstig het bepaalde in artikel 49 van de Woningwet t.b.v. het plaat sen van een portocabine op het voor de visserijschool te Stellendam gelegen parkeerterrein en weggedeelte van de Deltahaven. Betrokkene wil vanuit bedoelde portocabine frisdranken, ijs en snacks gaan verkopen. De bouwaanvrage ligt ingaande 17 september 1990 gedu rende veertien dagen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voorne men de hiervoor bedoelde bouwvergunning te verlenen, schriftelijk bezwaar indienen bij burgemeesteren wethou ders, postbus 38,3253 ZG Ouddorp. 14 september 1990 tevens containers Tel. 01887 - 1795 SÊia Êm m E M E E N T E Met ingang van 17 september 1990 liggen gedurende een maand voor iedereen in het gemeenthuis ter inzage: - de ontwerp-verordening geldelijke steun voorzieningen aan huunwoningen 1990; - de ontwerp-verordening verhuis- en herlnrichtingspre- mies bij stads- en dorps vernieuwingsactiviteiten 1990. Iedereen die opmerkingen heeft over deze verordeningen kan deze tol 15 oktober 1990 schriftelijk indienen bij de raad. (art. 12WABM) Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen binnen gekomen ter verkrijging van een vergunning ingevolge de Hinderwet van: - Drukkerij Kranse b.v.. Voorstraat 13 te Sommelsdijk, WM/177, voor het in werking hebben van een drukkerij aan hetzelfde adres (revisievergunning) - G. Kamp, Molendijk 11 te Stad a/h Haringvliet, WM/ 139, voor het in werking hebben van een fietsenherstel- inrichting met verkooppunt voor brandstoffen (revisie vergunning) - Fa. J. Peeman en Zn., Oosthavendijk 14te IVliddelhar- nis, WM/187, voor het in werking hebben van een jachtwerf met verkooppunt voor brandstoffen aan het zelfde adres (revisievergunning) - B.V. Internationaal transport Van Rumpt, Lieve Vrou- wepoldersedijk 8 te Stad a/li Haringvliet, WM/117, voor het in werking hebben van transportbedrijf aan het zelfde adres (revisievergunning) - M.J. Stekelenburg, Molenweg 18 te Middelharnis, WM/245, voor het in werking hebben van een construc tiebedrijf aan hetzelfde adres. De aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 17 september 1990 gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de afdeling Samenleving van de gem eentesecretarie op werkdagen van 9.00-11.30 uur en van 13.30-15.30 uur, alsmede buiten werktijd na telefonische afspraak op de binnen de ter inzage termijn vallende maandagavonden van 19.00-20.00 uur. Desgewenst kan tijdens de normale kantooruren een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 18 oktober 1990 schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom tijdig wordt verzocht, zal op dinsdag 2 oktober 1990 gelegenheid worden geboden mondeling bezwaren in te brengen. Op deze hoorzitting wordt tevens gelegenheid gegeven over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze zoals bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen in de gelegenheid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. (art. 31 WABM) Burgemeester en wethouders hebben, onder het stellen van voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, vergunning ingevolge de Hin- denA/et verleend aan: - Tennisvereniging Menheerse, secr. Zwaluwstraat 45 te Sommelsdijk, WM/394, voor het in werking hebben van een sportcomplex met kantine t.b.v. de tennissport aan de Sportlaan te Middelharnis - Taxibedrijf J. Smitshoek, Chr. de Vrielsaan 37-41 te Middelharnis, WM/181, voor het in werking hebben van een herstelinrichting voor motorvoertuigen met een verkooppunt voor brandstoffen aan hetzelfde adres (revisievergunning) - D. Vroegindeweij b.v.. Boomgaardweg 2 te Middelhar nis, WM/219, voor het in werking hebben van een bon en aannemingsbedrijf aan hetzelfde adres - A. Klinkvis, Oosthavendijk 18 te Middelharnis, WM/ 222, voor het in werking hebben van een camping aan hetzelfde adres - B. Jongejan, Kon, Julianaweg 14 te Middelharnis, WM/ 523, voor het oprichten en in werking hebben van een timmenwerkplaats met opslagruimte aan de Edison 23 te Middelharnis - Peeman Koelveem b.v., Huygens 8 te Middelharnis, WM/41voor het uitbreiden van een transportbedrijf met zeven koelhuizen, gelegen aan hetzelfde adres - Gebr. Van Dijk, Kraaijensteinsedijk 4 te Sommelsdijk, WM/241voor het in werking hebben van een land- en tuinbouwmechanisatiebedrijf aan hetzelfde adres - J.C.F. Ruttinger-Groen, Provincialeweg4teMellssant, WM/331, voor het in werking hebben van een disco theek aan de Zandpad 40 te Middelharnis. De beschikkingen en overige reelvante stukken liggen vanaf 17 september 1990 een maand voor een ieder ter inzage op de afdeling Samenleving van de gemeentese cretarie, op werkdagen van 9.00-11.30 uur en van 13.30- 15.30 uur, alsmede buiten werktijd na telefonische af spraak op de binnen de terinzagetermijn vallende maan dagavonden van 19.00-20.00 uur. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: - de aanvrager; - de betrokken adviseurs; - degenen, die tegen de aanvraag en/of ontwerp-be- schikking tijdig bezwaren hebben ingediend; - enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkenfl/ijs niet in staat is geweesttegen de aanvraag en/of ontwerp-beschikking bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet voor het verstrijken van voormelde terinzagetermijn worden ingediend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State aan de voorzitter van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State verzoeken om schorsing van de beschikking dan wel om het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens voor het verstrijken van voormel de terinzagetermijn worden ingediend bij de voorzitter van de voornoemde Afdeling aan hetzelfde adres. De beschikkingen worden na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. 14 september 1990, Burgemeester en wethouders van Middelharnis. Als het om veiligheid gaat, heeft het merk Volvo een haast onaan tastbaar sterke reputatie verworven. Talloos waren en zijn Volvo's i^Ülift innovaries op dit gebied. Vandaar dat we u van 14 t/m 29 september aanstaande uitnodigen voor 'n spe ciaal tot uw beschikking. Maar er is nog meer te verdienen, 5 Volvo Radio Data Sys temen, compleet geïnstalleerd, 10 "rij veilig" cursussen van de KNAC en 50 Volvo autobrandblussers. De tweede reden die uw bezoek meer dan de moeite waard maakt, is het nieuwe modellengamma evenement bij de Volvo-dealer! Een om twee redenen nogal spectaculair evenement. In de eerste plaats vanwege de Veiligheidsactie! Waarmee u o.m. een unieke reis naar het Transportation Research Center in Ohio Amerika kunt verdienen! Hoe ■.doet u mee? In de showroom krijgt u het Volvo Veiligheids Testformulier. Hiermee test u uw kennis inzake verkeersveiligheid. Vervolgens maakt u een proefrit in de Volvo van uw keuze. Invuüen en As sa/e as safe can be: de nieuwe 740 met een economische 2.0 mjectiemotor vanafJ48.750, testrijden levert u op zich al een schitterende aluminium U.S. Safety Flash light op. En de kans op die fantastische twaalf-daagse VlP-reis voor 2 personen naar de States, met verblijf in New York. Daar staat een comfortabele Volvo 740 voor 1991! U kunt dan bijvoorbeeld de nieuwe, extra aantrekkelijk geprijsde variant van de succesvolle Volvo 440 bewonderen en berijden. Maar ook de bijzondere 340 in Special-uit- voering. De 740 met z'n nieuwe motoren, de 240 GL Stationcar met de fraaie stan daard roofrails en kortom, u mag zich een bezoek aan het grote Veiligheidsevenement bij uw Volvo- dealer gewoon niet laten ontgaan! Dus kom naar de VolvO-show- Een terecU succes is de 440. Een fraai staaltje Volvo-veüigheid vanaf f 29.300,- room en doe mee aan deze unieke Veiligheids- acrie! Vul het formulier in, maak een testrit en maak kans op een reis of andere prijs. Bij de Volvo-dealer van 14 t/m 29 september. Geniet het vertrouwen. Prijzen incl BTW, excl. f 475,- afievenngskosten. Wijzigingen voorbehouden. Ruime l(euze uit: Zonnesdiermen WinifuasI Knikarmscliermen Sereens Horren Hordeuren RoNuilien tuilels Jaloezieën Vertikale laloezleën Roigordiinen Markiezen zieenfabriek West Achterweg 55 3245 BJ Sommelsdijk 01870-3484 Tevens reparatie en onderlioud van alle zonvtering. Alles op maat gemaakt. Openbare vergadering commissie Sociale Zaleen en Welzijn tijdstip 17 september 1990,19.30 uur Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens, met toepassing van art. 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto art. 21 van het Besluit op de Ruimte lijke Ordening, vergunning te verlenen aan: - J. Leijdens - vergroten woning. Molendijk 79 te Herkingen - J.M. van der Vliet-Bakelaar - vergroten en vernieu wen garage, Marijkelaan 20 te Melissant - V.V. Herkingen - oprichten container, Stoofweg 2 te Herkingen. Deze bouwplannen zijn niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, doch door het verlenen van vrijstelling krachtens artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan bouwvergun ning worden verleend. De desbetreffende stukken liggen van 17 september t/m 1 oktober 1990 op het gemeentehuis, afdeling Al gemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen deze plannen schrif telijk bezwaren indienen bij burgemeester en wet houders. 14 september 1990 Rath Doodeheefver behang Maakt van uw huis uw thuis

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 7