De Pionier Automobiel Club op bezoek Predikbeurten Lagere prijzen!! Nieuwe leerlingen 'Sempre Crescendo' Schaken De Zwarte Pion Jeugd E.H.B.O. 40 jaar dammen en schaken Ploegwedstrijden Oppascentrale voor gehandicapten zoekt vrijwilligers Opvoeden een kunst Ds. A.H. Sonnenberg onder grote belangstelling begraven RecreatJe-Sportver. ex-hartpatiënten start nieuw seizoen Ons Koortje, Vroonlande Blaastraining voor vrouwen Extra kerkdienst Ger. Gem. 342 eenheden bloed voor het Ned. Rode Kruis GESLAAGD Bladz. 2 OOLTGENSPLAAT Dinsdagmorgen reden zes glanzende Old Timers door de Plaat, met een gezelscliap van dertien personen, die een bezoek kwamen brengen aan Smederij-Museum Piet Kamp en het Raadhuis. De landelijke vereniging genaamd Pionier Automobiel Club en kortweg PAC genoemd, heeft diverse onder-afdelingen, waarvan „De club van negen" uit Dordrecht een onderdeel is. Groot wagenpark De hobbyisten van deze vereniging zijn enthousiaste bezitters van een groot aantal Old Timers, die veelal uit slopers- handen zijn gered. De oudste wagens dateren van rond 1900 en de jongste rond de dertiger jaren. De beoefenaars van deze interessante hobby maken regelmatig met hun eigendommen reis jes en zoeken daarbij niet de hoofdwe gen en geen moderne plaatsen op. Ze gaan het liefst naar steden en dorpen waar een en ander te bezichtigen is en op hun rondreis deden ze dinsdagmor gen Ooltgensplaat aan. Eerst was vorige week een bezoek gebracht aan Brugge en Damme in België, maandag werd Zierikzee bezocht en te Ooltgensplaat was het doel een bezoek aan Smederij- Museum Piet Kamp en het Raadhuis. Voor het concert van morgenavond (8 september) in de St. Nicolaaskerk te Brouwershaven, te geven door de koren COV en Magnificat uit Middelhamis, zullen de toegangsprijzen niet 7,50 en 5,- zijn, maar slechts 6,- en 3,-. NB: Het (boeiende) programma is daar bij NIET korter geworden. Het bestuur De Koninklijke Fanrafe „Sempre Cres cendo" uit Middelhamis-Sommelsdijk heeft weer plaats voor nieuwe leerlin gen. Als je belangstelling hebt voor het leren bespelen van een muziekinstrument en voor het spelen in groepsverband maar ook als je zelfs geen idee hebt wat het spelen in een fanfare-orkest nu eigenlijk inhoudt, kom dan eens luisteren op zaterdag 15 september in het Diekhuus, Ben. Zandpad te Middelhamis. Het jeugdorkest van „Sempre Crescendo" houdt dan een openbare repetitie o.I.v. dirigent Arie Stolk. Er wordt wat verteld over de verschil lende instrumenten en je kunt luisteren naar enkele solisten. „Sempre Crescendo" beschikt over maar liefst vier ervaren docenten, die zorgen voor een gedegen opleiding, waarbij de examens plaatsvinden vol gens de richtlijnen en onder toezicht van de Koninklijke Nederlandse Fede ratie. Heb je interesse, dan ben je, met je ouders, van harte welkom in het Diek huus, op 15 september. Het begint om 15.00 uur en de toegang is gratis. DIRKSLAND Woensdag is „Ons Koortje" weer haar repetities begonnen onder leiding van de nieuwe dirigent dhr. J. Hollaar uit Middelhamis. De heer Hollaar zal alleen Hollandse liederen instuderen. Het is daarom nu een goede tijd om het zij voor de bewoners van Vroonlande of inwoners van Dirksland, lid te worden van ons koortje. Het Koortje zingt ook op uitnodiging van bejaardenmiddagen of in rusthui zen en een kerstavond in Vroonlande. Komt u luisteren en wordt lid. Elke woensdagavond wordt in Vroonlande gerepeteerd. Tijdens de tocht door west België en de Eilanden, waarbij ook Kloosterzande in Zeeuws-Vlaanderen werd aangedaan, hadden de wagens vanzelf overal veel bekijks. Vakmensen De heer Piet Kamp, die over de komst was ingelicht, kwam onder het gezel schap vakmensen tegen, nl. enkele sme den, oud-smeden en de echtgenote van een smid. De verleiding konden sommi gen niet weerstaan en zij vatten de smeedhamer en maakten een klein werkstuk. De bezoekers vonden de sme derij heel interessant en schreven hun bevinding in het gastenboek. Op het Raadhuis vertelde de heer H. Bouwknegt over de geschiedenis van dit gebouw en over de expositie van de De Zwarte Pion is het nieuwe seizoen 1990-91 begonnen met de gebruikelijke leden jaarvergadering onder voorzitter schap van J. Boeter. De secretaris M. Verolme had elk lid al een waslijst toegestuurd met o.a. de notulen en het financieel verslag van vorig seizoen, zodat snel aan de bestuurs- verkiezing en bespreking huishoude lijke competitie kon worden begonnen. Voor ons is van belang dat niet alleen de eerstgenoemden maar ook penning meester G. de Jager en wedstrijdleider rsb P. Lesuis voor twee jaar hun funktie behouden. Alles met veel dank en waar dering van alle leden. Wat de huishoudelijke competitie be treft, daar werd besloten 2 en 3 samen te voegen tot een tweede, wat door De Bruin geleid wordt en wel via het Keizer systeem. Van Doom werd wedstrijdleider van het Ie team. Vermeldenswaard is nog dat Noordijk twee bekers ontving en De Glopper ook -I- medaille voor hun schaakverdiensten in vorig seizoen. Tenslotte werd gesnel- schaakt, waarbij De Glopper Ie werd in groep A en Hollander en Van Doorn ged. Ie in groep B. Na wat gekamp werd De Glopper uiteindelijk weer eerste. Bravo! Er wordt gespeeld op maandagavond in de Parel van de Delta (tel. opgeven: 7032 66). Het Kruiswerk Zuidhollandse Eilanden organiseert vanaf 14 september een groepsgewijze blaastraining ter bestrij ding van urine-incontinentie bij vrou wen. Onder leiding van een fysiotherapeute wordt in acht bijeenkomsten aandacht besteed aan informatie, inspannings- en ontspanningsoefeningen. De resultaten van een eerdere training zijn veelbelovend. Bij ongeveer 70% van de cursisten is het onvrijwillig urinever- lies verminderd of gestopt! Er is nog plaats voor 3 vrouwen. Aanvang bijeenkomst: vrijdagochtend 14 september van 9.30 tot 11.30 uur. Plaats: wijkgebouw Middelhamis, Lan- geweg 72. Opgave: vóór 12 september dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur, telefoon (01870)59 00. De kosten van de training bedragen ƒ45,-. Leden van de Kruisvereniging betalen 35,-. Archeologische vereniging „De Motte", die in een der zalen is ondergebracht. Na een etentje in de „Hobbelpaarden" en een vluchtig bezoek aan "t Fort ver trok de stoet weer richdng Dordrecht. Intensieve arbeid Verschillende leden van deze club heb ben meer dan één wagen in hun bezit, sommige zelfs tientallen. Het opknap pen is „doe-het-zelvers-werk". Daar is men dikwijls gehele zaterdagen mee bezig. De opknapbeurt van één wagen vergt gemiddeld 2500 uur werktijd. Alles gaat uit elkaar tot het kleinste schroefje toe. Met zes van de voorraad maakte men genoemd reisje. De Pierce Arrow van 1929 trok wel de meeste aandacht. Van deze auto zijn er slechts 10 gebouwd in Amerika en werden voornamelijk bij koninklijke huizen gebruikt. MIDDELHARNIS-SOMMELSDIJK Wij starten weer met de oefenavonden van de Jeugd E.H.B.O. En wel op don derdag 13 september in het Rode Kruis gebouw op het Diekhuusplein aan het Beneden Zandpad in Middelhamis. Aanvang 18.00 uur. Zij die het afgelopen jaar op school hun A-diploma hebben behaald, zijn van harte welkom. Inlichtingen kunnen jullie verkrijgen bij onderstaande adressen: mevr. Koning, tel. 51 14 mevr. De Vos, tel. 29 32 mevr. Rooij, tel. 45 04 OUDDORP Voor het 40e oipeenvolgende jaar gaat in Ouddorp de Dam- en Schaakcompetitie van start. „Ontspanning" is de naam van de akfieve vereniging, die voor de dam mers en schakers uit Ouddorp en Goe- dereede, ieder jaar weer een competitie op touw zet. Misschien bent u wel geïnteresseerd om eenmaal per week uw (denk)krachten te meten op het dam- of schaakbord. Doordat de competifie een voorronde kent, is het voor iedere dam mer of schaker mogelijk om in 1 jaar naar de top door te stoten en zelfs om kampioen te worden! Denk nu niet dat u geen schijn van kans maakt en alle par tijen zult verliezen. Soms is het tegen deel waar, het zijn vooral de nieuw komers die de topposities bezetten. In de gezellige achterzaal van „De Bonte Koe" komen iedere maandag de „denkers" bijeen om gezamenlijk te strijden voor de hoogste plaatsen, of gewoon als de ontspanning na een dag werken. De competitie gaat a.s. maan dag 10 september om 8 uur van start en duurt tot eind april. Onderbroken door o.a. een snelschaaktoemooi, een simul taan etc. De kosten voor een heel jaar ontspanning bedragen slechts 54,- per jaar, wat neer komt op een riks per avond. Geen geld toch. Heeft u interesse, bel dan snel de wedstrijdleider voor meer informatie. Indien u nog twijfelt, kom dan a.s. maandag eens kijken naar de leukste „denkcompetitie" van het eiland. Het adres van ons spelershome is „De Bonte Koe", Broekweg 5 te Ouddorp. Bel voor meer info, wedstrijdleider J. Soete- man (01878) 15 93 of J. Santifort (01878) 12 24. NUMANSDORP Morgen, zaterdag 8 september wordt op het landbouwbedrijf Ambachtsheerlijk- heid Cromstrijen te Numansdorp de provinciale ploeg- en trekkerbehendig- heidswedstrijd gehouden, georgani seerd door het ploegcomité Zuid-Hol land, waarin een vertegenwoordiging van de Plattelandsjongeren Euro Delta. Door deze ploegwedstrijden wordt ge tracht de praktische vakbekwaamheid van het ploegen te verbeteren. De deel nemers komen van verschillende afde lingen, als Voorne en Putten, IJssel- monde. Hoekse Waard en Flakkee. We zien belangstellenden graag op deze provinciale ploeg- en trekkerbehendig- heidswedstrijden 1990 aanwezig; wel kom! Kruisvereniging Melissant/Stellendam Op donderdag 13 september a.s. wordt er weer een voorlichtingsavond georga niseerd voor ouders van kinderen tot en met 4 jaar. Op deze bijeenkomst zullen diverse opvoedingsvragen behandeld worden door mevr. Lemmens, opvoe dingsvoorlichtster van de Kruisvereni ging. De kosten voor deze avond bedragen ƒ2,50 p.p. Voor informatie en aanmel ding kunt u op werkdagen tussen 13.00 en 14.00 uur terecht bij: zr. Both, tel. (01877) 12 34 of zr. Termaaten, tel. (01879) 12 96. voor zondag 9 september 1990 OUDDORP Herv. Gem. 9.30 (voor- ber. H. Avondmaal) en 18.30 uur ds. D. Heemskerk; woensdag 12 septem ber: 14.30 uur ds. D. Heemskerk, huw.bev. bruidspaar Rabouw-Rog- geveen Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 uur ds. C. J. Amesz; 18.30 uur ds. J. C. van Westenbmgge (H. Doop) Doops- gez. Gem. 9.30 uur ds. D. Boers, Hel- levoetsluis; 18.30 uur ds. J. Smink (Dorpstienden). GOEDEREEDE Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur kand. Joh. van Holten, Houten; 18.30 uur ds. F. Hoek. STELLENDAM Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Codée Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. C. van Westenbmgge; 18.30 uur leesdienst. MELISSANT Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vlietstra jr (bed. en nabetr. H. Avondmaal) Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. H. Koets veld, Dwingeloo Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. het Lam (bed. en dankz. H. Avondmaal) Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur (bed. H. Doop) ds. J. Koster. HERKINGEN Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. T. E. van Spanje (v.m. voorber. H. Avondmaal) Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Vis, Meerkerk; 18.00 uur ds. A. de Lange Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. J. Smink, Ouddorp Lukas- kapel HDG 10.15 uur ds. H. C. Bult man, Hoogblokland. MIDDELHARNIS Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok (bed. en dankz. H. Avondmaal) Chr. Ger. Kerk 9.20 en 18.00 uur ds. M. C. Tanis, Sliedrecht Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. W. v.d. Hoek Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur leesdienst, 14.30 uur ds. A. Geelhoed. NIEUWE TONGE Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder (v.m. bed. H. Doop) Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE Herv. Gem. 10.00 uur (voorber. H. Avondmaal) ds. B. Eijsenga, Leusden; 18.00 uur kand. A. J. v.d. Herik, Strijen Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. Joh. de Rijke (v.m. voorber. H. Avond maal) Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur drs. P. Rozeboom. DEN BOMMEL Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos (v.m. bed. H. Doop; n.m. voorber. H. Avondmaal) Ger. Kerk 10.00 uur ds. Z. C. Ver- sluis; 17.00 uur drs. G. M. v.d. Linden. OOLTGENSPLAAT Herv. Gem. 9.30 uur ds. P. Vermaat, Maassluis; 18.00 uur ds. C. J. W. Verboom Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur student P. Mulder, Waddinxveen Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur drs. J. H. Becker, Rotterdam-Schiebroek. LANGSTRAAT Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. W. J. Verboom. BRUINISSE Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 17.00uurds. F. Mallan, Alblasser- dam. ZIERIKZEE 10.00 uur ds. Tuijl van Serooskerken. SINT MAARTENSDIJK Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon Ger. Gem. in Ned. 3 x leesdienst Oud Ger. Gem. 3 x leesdienst. OUDE TONGE— dinsdagavond 7.30 uur ds. C. Harinck, Oostkapelle. ERMELO-OOLTGENSPLAAT. Vanuit de Oude Hervormde kerk te Ermelo had j.l. donderdagmiddag onder zeer grote belangstelling de begrafenis plaats van ds. A. H. Son nenberg, die op 1 september j.l. is overleden (zie een memoriam in dit nummer). Het oude bedehuis, waar in de familie Sonnenberg kerkt, was geheel gevuld met belangstellenden, waaronder een groot aantal oud- kollega-predikanten en vertegen woordigers van de vier gemeenten die ds. Sonnenberg heeft gediend. Vanuit Ooltgensplaat waren leden van de kerkeraad en kerkvoogdij aanwezig. Duidelijke principes De rouwdienst werd geleid door de wijk- predikant en vriend ds. G. C. Post. Hij bepaalde zijn gehoor bij Psalm 39:8: „En nu, wat verwacht ik. o Heere? Mijn hoop, die is op U." In het kort schetste ds. Post de levens loop van zijn vriend en broeder. In dit kerkgebouw kerkte hij en hoorde hij over de rijkdom van Christus. Een boodschap die hij zelf vele jaren heeft uitgedragen. Jong zijnde voelde hij de roeping om predikant te worden en heeft een viertal gemeenten gediend met daarna nog veel pastoraal werk. Voor deze mogelijkheid was hij heel dank baar. Ook voor echtgenote en gezin gaf hij zich met zijn gehele persoon. Als een gedreven mens heeft hij zijn sporen getrokken. Hij kwam op voor de eer van God en de gereformeerde belijdenis. De genade van God te preken was hem een groot goed. De oproep tot bekering aan het adres van jong en oud op school, catechese en kringwerk, hij deed niets liever. Preken (iedere week een nieuwe voorbereiden), ook na zijn emeritaat, was zijn voornaamste opdracht. Zijn ziekte was ernstig en kort, aldus ds. Post, gelukkig zonder pijn. Nu is bij bevor derd tot Zaligheid en bij zijn afscheid van jullie als familie kon hij alleen roe men in Christus, waarna hij u allen een vermaning en een zegen meegaf Verwachting In de gekozen tekst wordt gesproken over een verwachting, want zonder een verwachting kunnen wij niet leven. aldus de predikant. Ma^r de psalmist slaat alle eigen verwachtingen de bodem in, want hij zegt: „wat verwacht ik o Heere?". Dat is een verwachting die voor de troon wordt neergelegd. Mensen kun nen ons niet helpen al is er nog zoveel meeleven wat goed doet. Gelijk David blijft er slecht één weg over: „Mijn hoop die is op U." Dat kunnen we alleen zeg gen als het met onze verwachting niets gedaan is. Ook onze koUega beleefde dat en prees daarom die God aan. Wat heeft zijn prediking ons gedaan. Bracht het ons op de knieën, zo niet dan zal het tegen ons getuigen, aldus ds. Post, die daarna wees op het veriossingswerk van Jezus Christus, hét volbrachte werk. Heeriijk als Zijn werk ons deel mag zijn, dan is het hier een eeuwig goed. Man en vader mocht uit deze zondige wereld ingaan in het volmaakte, n.l. bij Chris tus, thuis in Zijn heerlijkheid, aldus ds. Post. Dankwoord Een zoon van de overledene, ds. W. G. Sonnenberg uit Hoogeveen, bedankte namens de gehele familie voor de betoonde belangstelling. Van de ge meenten die vader heeft gediend heeft hij gehouden. Hartelijk dank aan de afgevaardigden en ook aan de vele kol lega's die tegenwoordig zijn. De vriend schap in de verschillende gemeenten is gegroeid. Vader leefde op de preekstoel, hij is in het haraas gestorven, wat ook zijn wens was. Hij heeft op zijn eigen wijze van ons allen gehouden. Hij had duidelijke principes, met een leven gericht op Gods Woord. Vader was geen man van sentiment maar die Christus aanprees en zelf gevochten heeft voor innerlijjke zekerheid tot op zijn ziek bed toe. Zijn afscheidswoord tegen ons was: „Ik ga naar God en hoop jullie daar ook te ontmoeten", en ik wil u allen, aldus ds. Sonnenberg jr., de zegen meegeven die vader ons meegaf toen hij al zeer ver zwakt was: „God zegene u allen en een goede toekomst". Tot slot bedankte de spreker ds. Post en alle andere kollega's en allen die tot hulp en steun zijn geweest. Toen de kist de kerk werd uitge dragen speelde de organist Psalm 73. Onder klokgelui formeerde zich een lange stoet naar de algemene begraaf plaats aan de Varenlaan (13.000 graven). De politie regelde het verkeer op de kruispunten. Ds. Post sprak na enkele woorden de Apostolische Geloofsbelijdenis uit. Een indmkwekkende maar ook een troost volle begrafenis was hiermede ten einde. Er werd een dmk gebmik gemaakt de familie in de aula te condoleren. Liturgie: in de kerk werd gelezen Psalm 39:1-8 en Romeinen 8:18-30. Gezongen werden de Psalmen 103:8 en 9; 111:2, 5 en 6 en 68:10. OUDE TONGE - OOLTGENSPLAAT Woensdag 5 september 1990 kwam de bloedtransfusiedienst van het Ned. Rode Kmis naar Oude Tonge en Oolt gensplaat om voor de tweede keer van dit jaar bloed af te nemen. In beide dorpen werden in totaal 342 Begin januari van dit jaar startte de ver eniging als een vervolg op de revalidatie- periode onder auspiciën van het Dijk- zigtziekenhuis. De training vond plaats in sporthal „De Gooye" in Dirksland en de belangstelling van ex-patiënten en hun partners bleek zo groot, dat er in het zojuist begonnen seizoen een extra les op de agenda moest worden bijgevoegd en wel in de vooravond op maandag, van 17.45 - 18.30 uur. Deze tijd is nog wel niet ideaal maar wel zodanig, dat ook die ex-patiënten, die hun werk weer volledig hebben hervat, nu de mogelijkheid geboden wordt om aan hun lichaamsconditie te werken en sociale contacten met lotgenoten te onderhouden. Het is in de praktijk dui delijk geworden, dat dat laatste ook bij zonder belangrijk is, niet alleen voor de voormalige patiënt als ook voor zijn of haar partner. Belangstellenden kunnen zich wenden tot de leden van het bestuur, t.w.: C. Noorthoek, Mr. Iman Caustraat 70, Stel- lendam, tel. (01879) 12 06; H. J. Ooster- loo, Pr. Bernhardlaan 4, Middelhamis, tel. (01870) 25 63; P. Buys, Langeweg 43, De Bouwstee, Oude Tonge, tel. (01875) 14 51. DEN BOMMEL Jolanda van Dijk uit Den Bommel slaagde één dezer dagen voor het On dernemersdiploma Detailhandel. Zij volgde hiervoor een 3-jarige opleiding bij het C.O.L. aan de detailhandels school in Rotterdam. Al enkele jaren is zij werkzaam in de supermarkt bij haar ouders. Met deze opleiding heeft zij de mogelijkheid om een detailhandelszaak te beginnen. eenheden ingezameld, op 28 febmari 318 eenheden en vorig jaar september 343. Een mooi resultaat gelet op de laat ste keer. Te Oude Tonge werden 195 eenheden afgenomen en werden 3 personen afge wezen. Op 28 febmari 171 eenheden en 3 afwijzingen. September vorig jaar resp. 183 en 13. Te Ooltgensplaat met Achthuizen, Den Bommel en Langstraat en Zuidzijde werden evenals in febmari 147 eenhe den afgenomen, 12 personen werden afgewezen, in febmari 6 personen. Vorig jaar september resp. 160 en 8. De besturen van beide afdelingen zijn goed tevreden met de opkomst en het behaalde resultaat en bedanken allen die bloed hebben afgestaan en hun medewerking hebben verleend bij de afname. De volgende donoravond is vastgesteld op 13 maart 1991. Bij veel ouders/verzorgers van een licha melijk en/of geestelijk gehandicapte leeft de wens de gehandicapte zo lang mogelijk deel uit te laten maken van het gezin. De oppascentrale voor gehandicapten wil deze ouders/verzorgers daarbij hel pen en probeert voor ieder gezin een vaste vrijwilliger te vinden. Deze oppas biedt de ouders de mogelijkheid om er eens samen op uit te gaan. Gezamenlijk b.v. een ouderavond te bezoeken, of met evt. andere kinderen iets te ondernemen. De Oppascentrale is een project van de Stichting Unie Van Vrijwilligers (U.V.V.). Na vorige oproepen hebben we steeds nieuwe vrijwilligers mogen verwelko men. Omdat er regelmatig nieuwe aan vragen zijn, plaatsen we deze oproep. Op dit moment zoeken we een oppas voor een gezin in de omgeving van Oud dorp. Dit gezin wil de oppas het liefst 's avonds. In Melissant zoekt een gezin een oppas voor overdag, het liefst op de woensdag middag. Mocht u zich aangetrokken voelen tot deze vorm van hulpverlening en bereid zijn een gedeelte van uw tijd hiervoor beschikbaar te stellen, of wilt u er iets meer van weten, dan kunt u bellen met de werkobjectleider: mevr. E. v. Schouwen, Oude Tonge, tel. (01874) 17 60. „EILANDEN NIEUWS" VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1990 J.C.H. Voor het raadhuis te Ooltgensplaat werd deze foto van de „paradepaarden gemaakt. V.l.n.r. ziet men de Pierce Arrow van 1929, Lagonda van 1926, Chevrolet van 1930, A-Fordvan l930(2-zit). Wolseley van 1930en een B-Ford van 1931, ook een 2-zit.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 2