EuropaTuin^ nHKSTAnOH NEUSSE BEKENDMAKING LAMBORGHINI LAND- EN TUINBOUWTREKKERS de firma Goedegebuur en Pieterse AGROTRA B.V. iSÜCICEii a. th. buijs hernessercx)rd .^■■■1 ƒ10,- ƒ10,- Zorgt u zelf voor het vlotte medewerker voor het tankstation Verkoping bij inschrijving Openbare verkoping ^mee^e GOEDEREEDE[ met ingang van 1 september 1990 WATERSCHAP GOEREE- OVERFLAKKEE Eilanden-Nieuws een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt!! A.s. zaterdag vijverdag Hierdoor delen wij mede dat is aangesteld als officiële dealer voor onze Molendijk 25 MELISSANT Tel. (01877) 18 47 iamBOI DE BESTE KEUZE. LAMBORGHINI TRAKTOREN ZIJN ER VAN 60 T/M 180 PK. middelhamis medewerk(st)er afwaskeuken intern transport VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1990 „EILANDEN NIEUWS" DERDE BLAD Gratis wateriest U brengt deze week een halve liter vijverwater, vult het ana lyseformulier in en zaterdag ligt het vijveradvies voor u klaar. Alleen zaterdag: 10 GOUDVISSEN 5 GOUDWINDES Doorlopende vertoning van Velda's vijverinstruktie-film Grote keus in vissen en waterplanten. Onder andere Steur, Spookkoikarper, Katvis, Schildpadjes enz. Molendijk 138 Nieuwe Tonge Tel. (01875) 1216 b.g.g. (01870)48 00 Notarissen mr G. E. H. ter Braak en mr C. N. Schuring te Middelhamis zijn voornemens na mens de eigenaar bij inschrijving te verkopen: het WOONHUIS met erf staande en gelegen te Dirksland, aan de Tuinstraat 26, kad. bekend gemeente Dirksland sectie B nr 3022, groot 85 centiaren. Bezichtiging in overleg met genoemd notaris kantoor. Ontruimd en vrij van huur te aanvaarden bij de betaling van de koopsom op uiterlijk 15 oktober 1990. Inschrijfbiljetten te verkrijgen bij en in te leveren ten kantore van voornoemde notarissen Raad huisstraat 3 3241 CP Middelhamis, uiterlijk op 13 september 1990 nam. 5 uur in een gesloten enveloppe met in de linkerbovenhoek de vermel ding: Inschrijving DH. Opening der inschrijfbiljetten op 14 september 1990 v.m. 11 uur. Nadere informatie te verkrijgen ten kantore van genoemde notarissen. krachtens art. 1223 B. W. Notaris M. A. Korbijn te Oude Tonge, in samen werking met Notaris Mr H. den Hartog te Arn hem, is voornemens: op maandag 10 september 1990 bij inzet en op maandag 17 september 1990 bij afslag telkens des avonds half acht in café-restaurant „De Hob belpaarden" aan de Kaai 1 te Ooltgensplaat, t.v.v. de eerste hypotheekhoudster publiek te verkopen: de RECREATIEBUNGALOW in Bunga lowpark „Het Volkerak" aan de Havendijk te Ooltgensplaat plaatselijk genummerd 25, met bijbehorende parkeerplaats, kad. gem. Ooltgensplaat, sectie C, nummer 1132, groot 1.67 are (eigen grond). Nadere inlichtingen t.k.v. Notaris Korbijn voor noemd (tel. (01874) 1133). Herziening bestemmingsplannen Voorbereidingsbesluiten Voorgenomen bouwvergunning Ontwerp tot 4e wijziging bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijlc' jHamèotfküii PFAFF SPECIALIST NAAIMACHINES... SINDS 1928 ONS VAK BEL: (01640) 3 58 78 Ontheffingen A.P.R. Dijkgraaf en heemraden van het waterschap Goeree-Overflakkee maken openbaar bekend, dat zij bij besluit van 23 augustus 1990 de vol gende ontheffingen ingevolge artikel 165C van het Algemeen Polderreglement hebben verleend: - W. C. M. Buijs, Nieuwe Bloksedijk 2, Achthuizen: het dempen van een drietal watergangen in de polder Nieuwe Blok. - Gebr. De Lint, Oudelandsedijk 2, Oude Tonge: het verwijderen van 2 dammen met duiker uit en het leggen van twee dammen met duiker in de oostelijke en westelijke wegsloot van de Schenkelweg te Oude Tonge. - Ir. A. Mans, Korteweegje 44, Dirksland: het dempen van een gedeelte van de zuidelijke wegsloot van het Korteweegje te Dirksland. - G. van der Stoep, Oud Kraaijerdijk 4, Sommelsdijk: het dempen van een watergang in de polder Oud Kraaijer en het tot 12 m verlengen van twee dammen met duiker in de noordelijke en zuidelijke wegsloot van de Kruisweg te Som melsdijk. - P. Warnaer, Westdijk 3, Herkingen: het verwijderen van vier dammen uit en het leg gen van drie dammen in de westelijke dijksloot van de Westdijk te Herkingen en het dempen van een viertal watergangen in de polder St. Eli sabeth en De Drie Polders. - B.V. Flakkeese C.A.I.: het leggen van C.A.I.-kabels langs hoofdwater gang 260 en in de Voorstraat, de Nieuweweg en de Molenkade te Stellendam. - G. Mijs-Kappeteijn: het dempen van een viertal watergangen in de polder De Groote Blok. Tegen deze beslissingen staat aan ieder beroep open op gedeputeerde staten van Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA 's-Gravenhage tot aan het einde van een termijn van dertig dagen na de datum van deze openbare bekendmaking. Middelhamis, 6 september 1990. centrum voor geestelijk gehandicapten U kunt het water ook zaterdag brengen en op de uitslag wachten (duurt alleen even). water? Want de rest hebben wij. Denkt u over een tuinvijver, kom dan eerst naar Europatuln. iWe hebben echt alles op dit gebied; vijvers, beplanting, accessoires en 'n vakman met véél ervaring die u vertelt hoe u te werk kunt gaan. <r/, S^^ Vroonweg 23 - 3247 CG Dirksland Telefoon: 01877-1354 b.g.g. 1390 Onze huidige medewerkster gaat ons verlaten. Daar zijn wij uiteraard niet blij mee, want wij willen graag onze groeiende klantenkring op dezelfde prettige manier van brandstof blijven voorzien. Daarom zoeken wij op korte termijn een het mag een hij of een zij zijn, dat maakt ons niets uit, belangrijker vinden wij een beetje werklust, gevoel voor service, enthousiasme en een prettig optreden. Goede kontaktuele eigenschappen noemt men dat ook wel. Iemand die meer van zijn werk weet te maken dan tank vullen en bonnetje schrijven. Als je denkt dat jij degene bent die wij zoeken, bel dan snel voor een afspraak. (art. 23, lid 2 WRO) Ingaande 10 september 1990 ligt gedurende een maand ter gemeentesecretarie, Tramlijnweg 2 te Goedereede voor een ieder ter inzage het ontwerp van een herziening, betrekking hebbende op de navolgende bestemmings plannen: - 'Duinlustna4eherziening' - 'Jonkerstee/'t Bosje' - 'Klepperstee' - 'Landelijk Gebied' - 'OudelandenOudeNieuwland' - 'Oostdijkseweg en omgeving' - 'Recreatiegebied Dijkstelweg/Klarebeekweg' - 'Recreatiegebied Westhoofd' - 'Molenpolder Stellendam, na Ie herziening' - 'Kabbelaarsbank'. De herziening voorziet in een aanpassing van de ge- bruiksbepaling in de planvoorschriften teneinde perma nente bewoning van zomerhuizen, {sta)caravans en an dere verblijfsrecreatieve onderkomens tegen te gaan. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan eenieder tegen deze herziening schriftelijk bezwaren indienen bij de gemeenteraad, posibus 38,3253 ZG Ouddorp. (arf.22WRO) De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 30 augus tus 1990 besloten om een herziening voor te bereiden van de navolgende bestemmingsplannen: - 'Plan in hoofdzaak van Ouddorp' teneinde de bouw van een schuur met een oppervlakte van 80 m^, zulks ter vervanging van een bestaande schuur met een opper vlakte van 45 m', t.b.v. het opslaan van materialen en machines en het onderbrengen van kleinvee en gevo gelte op een perceel grond, direct grenzend aan het re creatieterrein 't Haayse Bos, mogelijk te maken; - 'Molenpolder' t.b.v. het uitbreiden van het zwembad, m.n. het terras en de barcapaciteit, aan de Zuiderdiep- straatweg te Stellendam; - 'Landelijk Gebied' t.b.v. de Preekhilpolder. Bij dit voorbereidingsbesluit is tevens bepaald dat het zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) verboden is om binnen het gebied een aantal met name omschreven werken, geen bouwwerken zijn, of werk zaamheden uit te voeren. Voornoemde raadsbesluiten met de daarbij behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen treden op 8 sep tember 1990 in werking en liggen vanaf heden ter gemeen tesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen van 8.00-12.00 uur voor een ieder ter inzage. Het college Is voornemens om met toepassing van artikel 2, lid 1 onder a van de planvoorschriften van het be stemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp' bouwvergunning te verlenen aan: - de heer J. Hameeteman, Hofdijksweg 39 te Ouddorp - verbouwen woning en bouwen garage, Bokweg 18 te Ouddorp. In artikel 2, lid 1 sub a is bepaald dat burgemeester en wet houders vrijstelling kunnen verlenen voor geringe afwijkin gen van hef plan, teneinde de uitvoering van een bouwplan mogelijk te maken, indien op grond van een definitieve uit meting of in verband met de verkaveling of situering blijkt, dat aanpassing van het bestemmingsplan noodzakelijk zou zijn en de afwijking van zo ondergeschikte aard blijft, dat de structuur van het bestemmingsplan niet wordt aan getast. Het bouwplan ligt Ingaande 10 september 1990 geduren de veertien dagen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen bouwvergunning c.q. vrijstelling te verienen, schriftelijk bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38,3253 ZG Oud dorp. Ingaande 10 september 1990 ligt op de afdeling Algemene Zaken ten gemeentehuize. Tramlijnweg 2 te Goedereede, gedurende twee weken voor belangstellenden ter Inzage het ontwerp lot 4e wijziging van het bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijk', behelzende het mogelijk maken van de bouw van twee-onder-één-kap-woningen, alsmede van de bouw van een vrijstaande woning met kantoorruimte op een perceel bouwgrond dat gelegen is op de hoek van de Looheul met de Capellerij te Goedereede, e.e.a. met toe passing van het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 6 van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijk'. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld hun eventuele bezwaren binnen de hiervoor gestelde termijn van twee weken schriftelijk in te dienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Voorts zal op dinsdag 18 september 1990 des morgens te 11.00 uur ten gemeentehuize van Goedereede gelegen heid bestaan tot het mondeling plegen van overleg. 7 september 1990 Voor VERKOOP en REPARATIE administratiekantoor en belastingadviesburo Gaarne verzorgen wij uw administratie of belastingaangifte. Maakt u eens een afspraak; wij komen dan vrijblijvend bij u langs. Ons kantoor Is nu ook op zaterdag geopend en wel van 10.00 tot 12.00 uur, zodat wij u nog meer van dienst kunnen zijn. Hofdijksweg 3 3253 KC Ouddorp Tel. (01878) 32 66 Hernesseroord is een algemeen christelijke instelling voor de begeleiding, beliandeling en opvoeding van 356 geestelijk gehandicapten, deeluitcnakend van "de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg". Voor de civiele dienst treden wij graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van voor een full-time dienstverband. De werkzaamheden bestaaan uit het verzorgen van de afwas van serviesgoed en keukengerei, het verrichten van eenvoudige werkzaamheden in de centrale keuken en het verrichten van interne transportwerkzaamheden. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag tijdens kantooruren. Éénmaal per 14 dagen is een weekenddienst ingepland. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CA,O. voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer H. J. van Lommei, hoofd voeding. Sollicitaties vóór 22 september 1990 te richten aan de direktie van Hernesseroord, Postbus 16, 3240 AA Middelhamis.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 12