ASTMA. ERGER DAN U DENKT. Eerst naar de gerechtsdeurwaarder De adviseur met incasseringsvermogen i HEROPENING Bloemsierkunst Het hoogste punt bereikt Giro55055 Recordregen niet genoeg voor „De Gooye" MAZDA 323 Astma Fonds Jeugd gratis bowlen in IVliddelharnis I 4^ WATERSCHAP GOEREE - OVERFLAKKEE ADMINISTRATIEF FINANCIEEL MEDEWERKER (m/v) Op 1 mei a.s. zijn wij moeilijk te bereiken. St. Joris Doelstraat 7, Sommelsdijk IVIaatschap van Kampenliout Groen FAMILIEBERICHTEN Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid na een zorgzaam leven uit ons midden weg mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonva der, opa, broer, zwager en oom GERRIT BUTH echtgenoot van Adriana Jacoba van Nieuwenhuize op de leeftijd van 77 jaar. Middelhamis: A. J. Buth-van Nieuwenhuize M. J. Buth L. Buth-Vroegindeweij L. A. Albregts-Buth F. Albregts Leen Anja Wim Stad aan 't Haringvliet: A. L. Dupree-Buth J. C. Dupree Marja Gertjan 21 april 1990 Oostdijk 77, 3241 CN Middelhamis Gelegenheid tot condoleren dinsdag 24 april van 19.00 tot 20.30 uur in het Herv. verenigingsgebouw 'de Hoeksteen', Ring 31 te Middelhamis. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 25 april a.s. om 15.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vrede- mst' te Middelhamis, vanuit 'de Hoeksteen' waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 14.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat van ons is wegge nomen onze lieve opa GERRIT BUTH op de leeftijd van 77 jaar. Dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest zullen we hem in liefde blijven gedenken. Leen Anja Wim Marja Gertjan Middelhamis, 21 april 1990 Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwa ger en oom GERRIT BUTH echtgenoot van A. J. van Nieuwenhuize in de leeftijd van 77 jaar. Loosduinen: J. G. Buth-Maliepaard Rotterdam: M. v. d. Valk-Buth Middelhamis: K. van Sliedregt-Buth M. Buth B. Buth-Kool Nieuwe Tonge: Jac. Buth L. Buth-de Vos Sommelsdijk: M. Vogelaar-Buth Middelhamis: A. J. v. d. Boogert-Buth E. V. d. Boogert Spijkenisse: M. Westerman-Buth C. Westerman Neven en nichten Middelhamis, 21 april 1990 Of de 32 records en één evenaring van zaterdag 31 maart j.l. genoeg zijn voor „De Gooye" om in de K.N.Z.B.- competitie niet te degraderen valt te betwijfelen. Weliswaar werden deze tij den verzwommen in het zwembad met de naam „'t Keerpunt", maar niemand gelooft nog dat degradatie afwendbaar is. En toch, hetzij nogmaals benadmkt, werd er goed gezwommen. De hoofd oorzaak ligt dan ook in onbezette num mers en in onnodige diskwalificaties. Dat er goed gepresteerd werd blijkt al direkt uit de uitslag 200 meter vrije slag voor meisjes, waarop zowel Reina Gij- z'en (2.42.7, 10 seconden sneller dan daarvoor), Antoinette Mijnders (2.42.2), alsmede Bemadette Visbeen (2.46.7) en Rianne Nelemans (2.55.4) hun records bijstelden. Even later deden dat ook Petra van Keulen (2.45.4) en Daphne Verbeek (2.30.2), waarmede de laatstge noemde ook nog brons mee naar huis nam. Ook op de 100 meter schoolslag jongens was de score 100% door toedoen van Wim Keyzer (1.26.5), Leon van Nimwegen (1.24.4), Iso van Keulen (1.21.0) en de winnaar van dit nummer Mare Nederlof (1.15.3). Een goede dag beleefde ook Gerben Nelemans via records op de 200 meter wisselslag (zil ver en een record in 2.29.8) en een record op de 100 meter vrije slag (1.02.2), al was hij vooral na dit laatste nummer (te recht) niet zo te spreken over de starter. Ook Leen van Es (brons op de 100 meter vrije slag in 1.01.7 en 2.36.6 op de wissel slag) kon zeer tevreden op deze wed strijd terugkijken, iets wat Frank Fran- Wij delen in het verdriet van Corrie, die, zo plotse ling haar man JAN WITVLIET moet missen. Vele zijn de goede herinneringen. We wensen Corrie en de kinderen kracht om het verlies te verwerken. Huisartsen-praktijk Dirksland De famiHes Boot-Kooiman Graafland-Kastelein Sjanie Paula Tot onze droefheid is plotseling van ons heenge gaan, onze schoonzoon, zwager en oom JAN WITVLIET echtgenoot van Cornelia Kardux L. C. Kardux M. Kardux-Schaaf M. Kardux J. Kardux-Kwak Angélique Edwin M. Kardux Eelke Martijn W. V. d. Vliet-Kardux N. V. d. Vliet Marieke Renate L. Langendoen-Kardux A. Langendoen Hellevoetsluis, 18 april 1990 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer GERRIT BUTH op 21 april j.l. De overledene heeft de Hervormde gemeente van Middelhamis, gedurende vele jaren in getrouwheid gediend als diaken en notabel. Met dankbaarheid en respekt denken wij temg aan het werk dat hij in de dienst des Heeren heeft mogen doen. De HEERE sterke en ondersteune zijn vrouw, kinderen en overige familieleden en heilige deze roepstem aan ons aller hart. De kerkeraad en de colleges van kerkvoogden en notabelen Adverteren 'm Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kon^ wordt gelezen. TE KOOP 1.3 GLX 4 deurs. Sedan LPG-install. Bouwjaar: 1986 Prijs n.o.t.k. Inl. tel. (01878) 35 87 zen slechts gedeeltelijk kon (100 meter vrij in 1.04.4), maar ook een mislukte wisselslag. Zijn jongere broer Marco daarentegen zwom een goede 200 meter vrije slag jongens geboren in 1977 e.l. (2.49.7) en deze moest dan ook direkt handtekeningen uit gaan delen. Overi gens zwommen ook Teon Koote (3.36.6), Johnny Jongejan (3.17.5) en Tim Noor- lander (3.26.8) hierop records. Dat ook de juryleden „De Gooye" niet erg welgezind waren bleek wel uit het feit dat er nogal wat keren een zwemmer uit Dirksland een zogenaamde B-tijd toegewezen kreeg. Zo kreeg Theo Jan Tanis zilver op de 100 meter vlinderslag in de overigens mooie tijd van 1.00.9, en datzelfde overkwam Wanda Jongejan op hetzelfde nummer 1.12.3). Overigens kwamen beiden toch weer met een gou den medaille thuis. Theo Jan Tanis won de 100 metere rugslag (1.03.5) en Wanda nam de 200 meter wisselslag voor haar rekening (2.31.9). Hoewel uiteraard ieder record mooi is moet toch hier de uitzonderlijk mooie prestatie van Leon van Nimwegen ver meld worden. Hij zwom, in opdracht van de trainer, een zeer goed opge bouwde 400 meter vrije slag. Hij kreeg de opdracht mee de tweede 100 meter heel mstig te zwemmen, en met tussentijden van 1.09.1, 1.17, 1.13 en 1.14 finishte hij tenslotte in 4.54.6. Op datzelfde nummer zwom Mare Nederlof naar zijn tweede medaille en zijn tweede record (4.47.7) en brons. Ook het vermelden waard zijn tenslotte de gouden medaille van Daphne Verbeek op de 100 meter mg- slag (1.17.7 en een evenaring van haar beste tijd) en de zilveren medaille voor Stefan Langbroek (1.17.2) op hetzelfde nummer, een nummer waarop Wim Keyzer via 1.21.9 zijn progressie nog maals aantoonde, hetgeen ook Erik Franzen (1.19.6) en Marcel Jongejan (1.28.1) deden. Funktie-informatie: Opleidingseisen: Salaris en rechtspositie: Nationale astmacollecte 14-20 mei CARA (astma, bronchitis en emfyseem) is de meest voor komende zieicte in ons land. Dankzij uw steun is er belangrijke vooruitgang geboekt in de behandeling van CARA. Daardoor is het leven van veel patiënten verbeterd. Dat geldt helaas slechts in beperkte mate voor patiënten met een ernstige vorm van CARA. CARA wordt nog steeds ernstig onderschat De sterfte als gevolg van CARA blijkt veel hoger te zijn dan tot voor kort werd gedacht. De geregistreerde sterfte steeg sedert 1980 met 36% en is nu driemaal zo hoog als het aantal verkeersdoden. Dat mag zo niet doorgaan CARA is echt een ernstige ziekte die nog steeds niet te genezen is. Daarom moet de strijd tegen deze volksziekte met kracht worden voortgezet. Uw hulp is onmisbaar Geef gul aan de collectant of maak uw bijdrage over aan 40w^. bank 70.70.70.120 MIDDELHARNIS - Bowlingvereniging Middelhamis 'de Sta- ver' nodigt op zaterdag 28 april de jeugd uit voor een gratis ken nismaking met de bowlingsport in recreatie-complex de Staver. De jeugd is van harte welkom van 13.00 tot 15.00 uur. Voor inlichtingen kan kontakt opgenomen worden met J. A. Vroegin- dewey, tel. (01877) 33 20. D/e dag verhuizen wij naar Na 1 mei 1990 kunnen wij u nog beter van dienst zijn gereclitsdeurwaarderskantoor St. Joris Doelstraat 7, Sommelsdijk Postbus 47, 3240 AA Middelhamis Telefoon (01870) 47 00. Fax (01870) 60 07 Bankverbinding: 34.20.03.399 betaalbaar specialist bij o.a.: Incassozaken huurgeschlllen arbeidskonflikten juridische procedures taxaties en veilingen Vrijdag 27 april openen wij onze vergrootte en vernieuwde winkel. Ter gelegenheid hiervan ontvangt elke klant bij besteding v.a, 5,- een fleurige attentie Graag tot ziens bij: Langeweg 90, MIDDELHARNIS, tel. (01870) 24 38; Fax 27 08 MIDDELHARNIS In de bouw - door aannemingsbedrijf Boeter van de multifunktionele ruimte bij het Staver-komplex is gisteren, maandag het hoogste punt bereikt. Burg. mevr. Sleurink was opnieuw bereid zo'n mijlpaal te markeren, nadat ze enkele weken geleden t.g.v. de Ie steenlegging al een tegel had ingemetseld. Nu hees ze met een kraan van Jaap Boeter de zgn. 'makelaar', feestelijk versierd met wap perende vlaggen, op het dak. Afgestegen van de hoge positie in de kraan feliciteerde mevr. Sleurink dhr. Kersbergen, voorz. vaiide Stich ting 'Olympia' en (rechts) dhr. Jordaan als manager van de Staver. Het waterschap Goeree-Overflakkee, gelegen op het gelijknamige eiland In Zuid-Holland en gevestigd te Middelhamis, heeft taken op het gebied van de waterkering, de waterbeheersing en de wegen. Bij de afdelingen algemene zaken en financiën kunnen op korte termijn een en een worden geplaatst. De administratief medewerker zal onder meer worden belast met: - het opzetten en beheren van een geautomati seerde eigendommen-administratie; - werkzaamheden op het gebied van grondza ken, zoals aan- en verkopen, huur, pacht en vis- en jachtrecht; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. De financieel medewerker onder meer met: - werkzaamheden op het gebied van perso neelszaken, waaronder de loon- en perso neelsadministratie en de uitvoering van rechtspositieregelingen waterschapsperso neel; - werkzaamheden ten behoeve van de begro ting en jaarrekening; - overige op de afdeling voorkomende werk zaamheden. - diploma M.E.A.O.-bestuurlIjke richting c.q. bedrijfsadministratleve-bestuurlijke richting; - dan wel gelijkwaardige M.B.O.-opleiding. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, opleiding, ervaring en funktle-waarderingsonderzoek voor lopig max. 3.234,- per maand bedragen. De rechtstoestandregeling waterschapsperso neel Is van toepassing. Het waterschap Is aangesloten bij de Interpro vinciale Ziektekostenregeling. Nadere Informatie omtrent genoemde funktles kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer J. E. Verplanke, hoofd algemene zaken, dan wel de heer S. W. Mol, hoofd financiën, tele foon (01870) 38 00. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het Col lege van dijkgraaf en heemraden van het water schap Goeree-Overflakkee, Postbus 67, 3240 AB Middelhamis. KONINKLIJKE VERENICilNÜ VAN GERECHTSDEURWAARDERS Viskil

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 4