6IË .BROEKENWEEK^ Tel. (01870) 29 96 bankstel Een advertentie in Eilanden- Nieuws heeft altijd succes...! Mededeling-verzoek Uitvaartverzorgiiig Begrafenisonderneming VOOrZOrQ P. Vroegindeweij moclellen- bo0ken Maartje Arina jannetje Klaas Theodoor Adriana Anna Aren Jacob Cornelis Marja Visbeen Drs. F. Kwantes Me/5 Dag en nacht overal te ontbieden. Ook voor thuis opbaren. Uitvaartvenekeringeru Hans van Oostende Arna Kamp jan Kooyman Renate Vos De Familie Nederveld KLAAS VROEGINDEWEY verzorging van: grafmonumenten Bel voor vrijblijvende informatie tel. 01875-2198 KLINKERLANDSEWEG 13 3244 BD NIEUWE TONGE IJSBRAND (Puck) DE KONING echtgenoot van Pietertje, Slui IJSBRAND (Puck) DE KONING echtgenoot van Pietertje Slui Terlenka ZOMERPANTALONS goed wasbaar lichtgrijs beige marine maten 48 t/m 58 ook buikmaten vanaf maat 654 fSj"" MIDDELHARNIS TEL. 01870 - 2794 JAN DE LEEUW Vrijdag 13 april overleed onverwacht onze schoon zuster en tante MAARTJE STRUIK-TANIS sedert 18 april 1975 weduwe van C. M. Struik in de leeftijd van 85 jaar. Capelle a/d IJssel: L. C. Kranenburg-Struik F. Kranenburg Heino: J. L. Struik A. Struik-van der Meer Hoogeveen: R. G. Struik-Hartman neven en nichten VROUW Voor: Geboortekaartjes Ondertrouwkaarten Visitekaartjes enz. W. A. BOTH- VAN 'T GELOOF Marijkelaan 43 3248 AS Melissant Tel. 01877-1947 Adverteren in Eilanden Nieuws betelcent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. OUDDORP Tel. 01878-1682 ('s ovondsj); of 01870-2729 (overdag) Hovenuueg 39 FAMILIEBERICHTEN In blijdschap verwacht In dankbaarheid ontvangen Een kindje lief en klein waar we heel gelukkig mee zijn. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Wij noemen haar Bianne Jan en Reina Tiggelman-de Groot 13 april 1990 Violierstraat 5 3245 CW Sommelsdijk Want Gij hebt ons verblijd, Heere met uw daden: wij zullen juichen over de werken Uwer handen. -, (Ps. 92:5) God, de Schepper van alle leven heeft ons tot onze grote vreugde willen zegenen met de ge boorte van een zoon en broertje Wij noemen hem Coran Bas en Jacoline Groenendijk-de Bakker Ariëtte Nelleke 13 april 1990 Rottenburgseweg 9 3241 XD Middelhamis Tel. (01870) 64 55 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver blijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje We noemen haar Anne René en Petra Fase-van Kempen Bram 14 april 1990 Mariniersweg 54, 3255 VG Oude Tonge Ja, Gij. wiens wijsheid nimmer faalt, Hadt mijn geboortestond bepaald: Eer iets van mij begon te leven. Was alles in Uw boek geschreven. (Psalm 139:9b) In stille verwondering en met grote blijdschap en dankbaarheid delen wij u mee, dat de Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ons een zoon en broertje toevertrouwde We noemen hem Arie-Jan W. Guijt A. C. C. Guijt-Holleman Matthijs 14 april 1990 Verolmestraat 2 3244 AT Nieuwe Tonge Op donderdag 26 april 1990 gaan trouwen en De huwelijksvoltrekking vindt plaats in het stad huis van Amsterdam. Plantage Muidergracht 144 1018 TW Amsterdam DANKBETUIGING Onze hartelijke dank voor alle kaarten, attenties en belangstelling rondom de geboorte van onze zoon Auke en Lineke Blok Nieuw Lekkerland, april 1990 Dr. Slotstraat 8 Molendijk 66 3248 BB Melissant Ligusterlaan 6 3233 CH Oostvoome Tdefa^l87^347 Eigen offset drukkerij en geven u namens wederzijdse ouder(s) kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king plaats zal vinden op D.V. vrijdag 27 april 1990 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Ooltgensplaat. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 15.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Ooltgensplaat door de weleerwaarde heer ds. C. J. W. Verboom. April 1990 Molendijk 39, 3244 AM Nieuwe Tonge Lindenlaan 30, 3257 XE Ooltgensplaat Wij gaan wonen: Molendijk 31, 3244 AM Nieuwe Tonge en delen u, namens wederzijdse ouders, mee dat zij in het huwelijk hopen te treden op D.V. 27 april 1990 om 14.45 uur in het gemeentehuis te Ooltgensplaat. De kerkelijke bevestiging en inzegening zal plaatsvinden om 18.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Den Bommel door de vader van de bruid de weleerwaarde heer ds. A. Vos. U bent van harte welkom op onze bruiloft vanaf 20.30 uur in 'Bommelstee', Schaapsweg 34 te Den Bommel. Pr. Beatrixstraat 9, Stellendam Voorstraat 38, Den Bommel Ons toekomstig adres is: De Vlijt 63, 4261 XA Wijk en Aalburg DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik iedereen heel hartelijk bedanken voor de geweldige belangstelling onder vonden in de vorm van kaarten, bloemen, fruit, telefonische en andere attenties tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Inzonderheid dank aan doktoren en verplegend personeel van het Ziekenhuis 'Bethesda', afdeling D en dr. Huisman, dr. Nijhof en dr. Janssen voor de goede medische behandeling. Ook ds. Verboom dank voor zijn bezoeken. Het heeft mij heel goed gedaan. Mede namens mijn man en kinderen nogmaals hartelijk dank. A. P. Meijer-Beije Ooltgensplaat, april 1990 Lindenlaan 15 Hierbij bedank ik de doktoren en het verplegend personeel voor de goede zorgen en medeleven. fam. C. P. de Vos Hellevoetsluis, april 1990 DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik iedereen dankzeggen voor het hartelijk meeleven dat ik mocht ondervinden tijdens mijn verblijf in het Ikazia-ziekenhuis te Rotterdam en het verzorgingstehuis 'de Goede Ree'. In die dank wil ik graag betrekken de doktoren en het verplegend personeel. Dank ook aan de predikanten de Lange, Groe nendijk en van Kooten voor hun pastorale bezoeken. Bovenal dank aan de HEERE die tot hiertoe alles wel maakte en mij weer thuis deed komen. T. Hoogmoed Hofplein 16, Sommelsdijk Op 29 april 1990 hoopt onze moeder 100 jaar te worden. Gezien haar gezondsheids-toestand is het onmogelijk bezoek te ontvangen. Ons verzoek is dan ook van deze mededeling nota te nemen. DANKBETUIGING In de advertentie van vrijdag j.l. dient de volgende zin aldus te worden gelezen: Boven alles dank aan God, dat de gebeden ver hoord zijn, de hartoperatie geslaagd is en dat ik weer thuis mocht komen. Mevr. M. Bezuijen-Akers hoek Ouddorp, april 1990 Onverwacht heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen mijn zwager en onze oom echtgenoot van M. Moerkerk J. Vroegindewey-Vroegindewey neven en nichten Middelhamis, april 1990 snelle leveringstijden jarenlange ervaring w/aarborgt deskundig advies en kwaliteit Ook voor het restaureren van oude monumenten. Lid Alg. Bond van Natuursteenbedrijven. Verstrekt op verzoek via deze organisatie een gewaarmerkt garantiecertificaat. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom in de leeftijd van 58 jaar. Dirksland: L. van der Sluis P. van der Sluis-Wolfert Sommelsdijk: K. van der Sluis W. van der Sluis-Looy I. van der Sluis A. L. van der Sluis-Doornheim Oude Tonge: M. de Boed-Vroegindeweij Sommelsdijk: S. B. Slui J. Slui-Lodder Middelhamis: W. Slui Sommelsdijk: F. Slui J. L. Slui-de Korte L. Vroegindeweij-Slui D. Vroegindeweij neven en nichten Oude Tonge, 16 april 1990 Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 58 jaar. Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. (Ps. 90:12) D. Vroegindeweij L. Vroegindeweij-Slui 16 april 1990 Marina - Robert Hans - Cobie Wim - Marjan Onverwacht overleed onze lieve zuster, schoon zuster en tante MAARTJE TANIS sedert 18 april 1975 weduwe van Cornelis Maarten Struik in de leeftijd van 85 jaar. Familie Tanis Familie Stmik Goedereede, 13 april 1990 Hongaarseplein 18 Correspondentie-adres: M. van den Houten-van der Wende, N.Z. Haven 6 3252 BH Goedereede De begrafenis heeft woensdag 18 april jl. plaats gehad op de oude algemene begraafplaats te Melissant. Plotseling overleed onze lieve TANTE MA Leen en Pity Titia, Johanna, Mariska Ina en Henk Wim, Jolanda, Martin Louisa en Frank Johanneke, Meinsje, Johan, Elise, Carline, Fransisca, Jannine Goedereede, 13 april 1990 Met respekt voor ieders levensovertuiging regelen en verzorgen wij op stijlvolle wijze de uitvaart geheel naar uw wens. Emmalaan 18-20,3241 GH Middelhamis Dag en nacht bereikbaar Overal te ontbieden Eigen rouwvervoer en taxi Kontakt-adres voor Achtliuizen en Oude Tonge: A. V. d. Klundert, (01873) 15 13 Ibbert DANKBETUIGING Daar het ons niet mogelijk is om ieder persoon lijk te bedanken voor de belangstelling en alle medeleven tijdens haar ziek-zijn en na het over lijden van mijn zeer geliefde vrouw en zorg zame moeder ADRIANA SCHOL betuigen wij met deze onze dank aan de direktie en hun medewerkers en de doktoren van het ver pleeghuis „De Samaritaan", aan ds. Willemsen voor de geestelijke leiding en de heer Van Wage- ningen voor de korrekte verzorging van de begra fenis. Maar onze grote dank gaat zeer zeker en in het bijzonder uit naar het verplegend personeel en vrijwilligsters van afd. „Kleyburg" voor hun goede en zeer liefdevolle verpleging en verzor ging. Hiervoor zeggen wij jullie allen hartelijk dank. Uit aller naam P. C. van Nieuwaal Sommelsdijk, april 1990 De Klaver 17 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij allen die op welke wijze dan ook hebben meegeleefd na het overlijden van onze man, vader en opa HENDRIK PEEMAN van harte bedanken. mevr. A. Peeman-VroegindeweiJ Kinderen en kleinkinderen Middelharhis, april 1990 Pr. Beatrixlaan 1 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen per soonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg iedereen die ons heeft bijgestaan in de moeilijke dagen na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. J. de Leeuw-Krijtenberg Familie De Leeuw Familie Krijtenberg Dirksland, april 1990 DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk dank zeg gen voor de geweldige belangstelling in de vorm van kaarten, bloemen, fruit en andere attenties bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Inzonderheid dank aan de doktoren en het ver plegend personeel van het ziekenhuis 'Bethesda' afd. B en dr. van Kempen alsmede ds. ten Kloos ter en ds. Scheepmaker voor hun bezoeken. Het heeft mij erg goed gedaan. Nogmaals hartelijk dank namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. P. Zaaijer Pr. Marijkestraat 50, Middelhamis VITALE MAN 81 jaar, Dirksland, zoekt een die ook eenzaam is, om samen nog wat gezelligheid te hebben. Brieven onder nr. 2004 bureau v.d. blad. Te koop aangeboden: 4-zits en 2 fauteuils Tel. 01877-2024 Plony Tanis, uierkzoam bij dmkl^erij Gebr. de UJoal, brengt graag de voor u mee, ujoarin u thuis uuj geiegenheidsdrukujerl^ kunt uitzoeken. Gven bellen en u hebt het snel in huis. Het modellenboek von G€BOORT€K(^nRTJ€S is altijd Qonujezig. U kunt het halen op

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 4