OOSTF Aanmelding nieuwe leerlingen I Politieberichtein COA stem LIJST MARINE LOOK Modehuis L. HOEK 21 maart 1990 P. V. d. Sluijs t Receptioniste/telefoniste m/v Gebr. de Waal Groente planten Europatuin HOGCHEM Teunisbloemen Abonneert U op Eilanden-Nieuws Goedereede Pootaardappelen Europatuin HOGCHEM Maria Mathilda Arendje Willem Cornelis Rineke Marina 1950 1990 N. V. d. Sluijs-Peeman 1950 1990 P. van Dam J. van Dam-Heerschap LEENTJE KIEVIT AREN GRINWIS AREN GRINWIS AREN GRINWIS LEENTJE KANTERS-KIEVIT WILLUNNE KNÖPS WILLLiNNE KNÖPS HUGO KNÖPS voor 40 uur per week Wij leveren al uw drukwerk snel en vakkundig af Familiedrukwerk: Handelsdrukwerk: Drukkerij JL School met de Bijbel „Koningin Beatrix" Margrietweg 6, 3253 BM OUDDORP Telefoon (01878) 23 06 Op D.V. vrijdag 16 maart a.s. stellen wij u In de gelegenheid om uw kleuter(s) op te geven voor onze basisschool. Wij verwachten ouders van kleuters, die in de periode augustus 1990 t/m juli 1991 de 4- jarige leeftijd hopen te bereiken. Deze inschrijfmiddag wordt gehouden in het schoolgebouw aan de Geleedststraat, van 13.00 tot 15.00 uur. I TDK D603 voor 7-50 I I TDK D902 voor 7-50 TDK AR902 voor 9-75 I I TDK SA602 voor 11 -95 I |tDKSA902 voor 13-25 f stationsweg 5, 3253 AT OUDDORP I Telefoon (01878) 29 61 div. soorten Grote sortering groente-, kruiden-, en bloemzaden. Plantuien, sjalotten en lcnoflool(. Vroonweg 23, Dirksland Tel. (01877) 13 54 Telers gevraagd voor: Inl. bij: Ouddorp Tel. (01878) 17 80 Voor: Geboortekaartjes Ondertrouwkaarten Visitekaartjes enz W. A. BOTH- VAN 'T GELOOF Marijkelaan 43 3248 AS Melissant Tel. 01877-1947 Vernieling Diefstal en inbraak Aanrijding met gewonden Wrakstukken op de Brouwersdam Alcoholcontrole Doré, Lekkerlander, Meerlander, Irene, Eigenheimer, Bintje, Eersteling enz. Vroonweg 23, Dirksland Tel. (01877) 13 54 De nieuwste trend in rokken, broekrokken, blazers en blouses Bovendien ontvangt u tot 31 maart bij iedere 25,-^ een waardebon van iW«^vF op alle afdelingen. Zandpad 90, MIDDELHARNIS, Tel. (01870) 24 31 Deze waardebonnen gelden niet op Bruidskleding! FAMILIEBERICHTEN Met grote blijdschap en dankbaarheid aan God, Die leven gaf en leven spaarde, werden wij ver blijd met de geboorte van een dochter en zusje Wij noemen haar Mariëlle Cor Nagtegaal Cobi Nagtegaal-van Wageningen Corma Janco 9 maart 1990 Hazelaar 20, 3248 BM Melissant Door 's Heeren goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een zoon en broertje Wij noemen hem William Wim van Nimwegen Nanda van Nimwegen-het Jonk Jacolien 9 maart 1990 Ringstraat 44 3245 CT Sommelsdijk De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver blijdde, ons zeer met de geboorte van onze dochter We noemen haar Heleen Herman en Pauline van Wezel-v. d. Salm 3247 VA Dirksland, 9 maart 1990 Molenzicht 2 Tel. (01877) 37 47 De zegenende ziel zal vet gemaakt worden. (Spreuken 11:25a) Op D.V. vrijdag 16 maart a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders en te herdenken, dat zij 40 jaar geleden met bovenge noemde tekst in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hun toe dat de Heere hen nog vele jaren voor elkaar en voor ons zal sparen. Maarten en Heleen Carolien Leo en Cokkie Peter Apollonia en Dirk Nelleke en Gerdine Wij hopen dit in familiekring te herdenken. Stoofhoek 27 3245 XR Sommelsdijk Op D.V. 16 maart hopen onze geliefde ouders en grootouders en de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Pie en Wim Koen Janneke EUie Petra Miep en Klaas Jaap Rianne Margrita Hannie maart 1990 Oudelandseweg 6 3253 LP Ouddorp Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve zorgzame moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante weduwe van Johannes Kanters op de leeftijd van ruim 71 jaar. Oude Tonge: G. H. Kanters E. Kanters-Drooger Johan en Margriet Ellen 9 maart 1990 Beatrixstraat 2, Oude Tonge Correspondentie-adres: G. H. Kanters, Stationsweg 29, 3255 BL Oude Tonge De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 13 maartom 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Bedroefd geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorg zame vader, schoonvader en lieve opa, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Cornelia Groenendijk in de leeftijd van bijna 68 jaar. Goedereede: C. Grinwis-Groenendijk Ouddorp: Annie en Kees Goedereede: Kees en Tonie Peter Edwin Michel en verdere familie 12 maart 1990 Torenslop 5 3252 BP Goedereede Gelegenheid tot condoleren woensdag en don derdag van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur aan het woonhuis. Geen bloemen Vrijdag 16 maart zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula op de algemene begraaf plaats te Goedereede, aanvang 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben. Samenkomst aan het woonhuis 13.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er alsnog gelegen heid de familie te condoleren aan het woonhuis. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van mijn broer, onze zwager en oom echtgenoot van Cornelia Groenendijk in de leeftijd van bijna 68 jaar. Ouddorp: A Grinwis M. Grinwis-van der Wende Pernis: T. van der Wende neven en nichten Goedereede, 12 maart 1990 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom AREN GRINWIS echtgenoot van Cornelia Groenendijk in de leeftijd van bijna 68 jaar. Hoogvliet: L. Groenendijk W. Groenendijk-'t Mannetje Hoogvliet: M. van der Nol-Groenendijk W. L. van der Nol Monique Rozenburg: J. Groenendijk D. Groenendijk-Selp Angela Sandra Goedereede, 12 maart 1990 Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman en oud-buurman AREN GRINWIS echtgenoot van Cornelia Groenendijk in de leeftijd van bijna 68 jaar. Goedereede: Fam. F. van der Wende Goedereede: Fam. J. Nagtegaal Middelhamis: M. van der Wende Goedereede: Fam. K. van der Wende Sommelsdijk: Fam. L. Verweij Sommelsdijk: Fam. W. Boeter Goedereede: Fam. D. Meijboom Goedereede, 12 maart 1990 Bedroefd hebben wij kennis genomen dat plotse ling is overleden onze geliefde oom echtgenoot van Cornelia Groenendijk in de leeftijd van bijna 68 jaar. Piet en Anneke Lokker Jacqueline René Michelle Wij wensen tante Cor en kinderen veel sterkte met dit zware verlies. Goedereede, 12 maart 1990 Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familie kring is weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante op de leeftijd van 71 jaar. Kockengen: A. Kievit A. Kievit-van Heemst Nieuwe Tonge: A. Kievit-Bruinse H. Kievit C. Kievit-van 't Hof Neven en nichten 9 maart 1990 Met droefheid geven wij u kennis van het heen gaan van onze geliefde TANTE LEENTJE Haar nagedachtenis zal bij ons in ere blijven. Rienus en Els Marcel en Sander Joke en Rien Brian Carolien en Mark 9 maart 1990 Met ontzetting hebben wij kennis genomen van het overlijden van het dochtertje van onze kollega Zij is maar 5 jaar geworden Wij wensen Nelly, Leen en Bea veel sterkte toe. Personeel Verzorgingstehuis 'Geldershof Dirksland, 8 maart 1990 Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van in de jeugdige leeftijd van 5 jaar. Wij wensen Nelly, Leen en Bea veel sterkte toe. De bewoners van Verzorgingstehuis 'Geldershof Dirksland Heden heeft de Heere, na een ernstige ziekte, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde oom en oud-oom echtgenoot van Antje van der Linde in de ouderdom van 64 jaar. Wij wensen tante Ant en de kinderen veel sterkte toe. Kees en Lijnie van der Linde Jeannette Michiel Wilma Ouddorp, 10 maart 1990 Na te weinig mooie jaren Moeten wij je in onze herinnering bewaren, We weten datje nu slaapt en niet meer ontwaakt. We hopen dat je nu zonder pijn. op weg naar een nieuw leven zult zijn. Onze pijn moet slijten. De leegte proberen we te vullen, maar zoals jij was er maar één, dat kan niemand vervullen. Manuel, waar je nu ook mag zijn. we hopen dat je veilig zult zijn. MANUEL VAARWEL! Leen en Nataja Jan en Bianca Anco en Ingrid René en Bemadette Jan Peter John Johan Wij wensen Ria, Wim, Cenri. Corina en verdere familie en bekenden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Den Bommel, 10 maart 1990 Wilco en Willeke Jan en Lilian Michel en Esther Ab en Adriënne Jack en Emmy Marcel en Nanda René en Jolanda Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee roepen sollicitanten op voor de funl<tie van Funktje-informatie: - beheer van de receptie; - bediening van de telefooncentrale; - tekstverwerking. Funktie-eisen: - MAVO/HAVO Of MEAO-diploma; - ervaring met genoemde werkzaamheden, waarbij onze voorkeur uitgaat naar kandidaten die ervaring hebben met WANG-tekstverwerking en ervaring hebben bij de gemeentelijke overheid; - uitgesproken representatieve en kontaktuele eigenschappen en gevoel voor service-verlening aan het publiek; - leeftijd van 21 tot 30 jaar. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling interne Zaken, dhr. P. Jonker, telefoon (01874) 22 00. Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na verschijning van dit blad een sollicitatiebrief te richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude Tonge. Geboortekaarten Verloving- en trouwkaarten Echtverenigingsbrieven Oankbetuigingskaarten Visitekaartjes Rouwbrieven enz. Fakturen, sets Briefpapier Enveloppen Vert.kaartjes Circulaires Broctiures Boeken Folders Posters, enz. Langeweg 13 Sommelsdijk Tel. 01870-2729 Vooreen redelijke prijs Vraag vrijblijvend offerte Een 19-jarige inwoner van Sommelsdijk vond het nodig om een verkeersbord op de Koolweg te vernielen. Dat werd gezien door twee mannen uit Ouddorp, die meteen de knaap aanhielden en overgaven aan de politie. De dader bekende en gaf zelf al aan, dat hij de schade wilde vergoeden. Zes CV-ketels en 44 radiatoren zijn gestolen vanaf het nieuwe vakantiepark op de Kabbelaarsbank. Enkele ketels en radiatoren waren al gemonteerd, maar de rest stond nog in een schuur opgesla gen. De schade wordt geraamd op 18.000,-. In de nacht van 6 op 7 maart werd in twee kantoren van de Vliedberg in Oud dorp ingebroken. Zover kon worden nagegaan, is er niets vermist. Op 6 maart botsten op de splitsing Pro- vincialeweg/Rijksweg in Stellendam twee personenauto's frontaal op elkaar omdat een inwoner van Scharendijke bij het linksaf slaan de weg niet vrijhield voor een auto die hem tegemoet kwam. De auto die hem tegemoet kwam, werd bestuurd door een inwoner van Melis sant. Beide bestuurders moesten worden opgenomen in het ziekenhuis in Dirks land met rug- en beenletsel. Op 9 maart werden enkele stukken van een bootje aangetroffen op de Brouwers- dam. Ook in Renesse spoelden stukken aan. De reddingsboten zijn een zoekak- tie gestart, maar hebben tot op heden geen schipbreukelingen gevonden. Het is mogelijk, dat de wrakstukken door de storm vanuit het buitenland naar Neder land zijn gedreven. De Rijkspolitie te Water van Stellendam tracht de her komst van wrakstukken te achterhalen. In de nacht van vrijdag op zaterdag is een grote alcoholcontrole gehouden in de gemeente Goedereede. Op drie plaat sen werd tegelijk gecontroleerd. Van een Amsterdammer werd een ademanalyse afgenomen. Uitslag 375 ug/1. (Maximum is 220 ug/1). Een inwoner van Ouddorp slaagde er niet in om een behoorlijke blaastest af te leggen. Ook een arts kon niet vaststellen of de man werkelijk niet kon blazen of dat hij probeerde onder de controle uit te komen. Omdat hij mogelijk niet kon blazen, is van hem een bloedproef genomen. In totaal werden 60 bestuurders ge controleerd. 2 .A». JL. -fft-, .A». .«Afc .A^ J^ .i.^ 'SPtP *X' ''X' w w 'X' *J.' Annette

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 4